New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

You know, I am always in trouble ...
TémanyitásYou know, I am always in trouble ...
You know, I am always in trouble ... EmptyCsüt. Nov. 10 2022, 19:44



Donna &

Szorosabbra húztam magamon a bőrkabátot, ahogyan egy erősebb északi széllöket szaladt át rajtam és borzolta fel a hajamat is. Az indián nyárnak már nem csak hivatalosan, hanem sajnos gyakorlatilag is vége volt, a nappalok egyre rövidebbek, az éjszakák pedig egyre hosszabbak lettek. A nap is egyre ritkábban bújt elő, a helyét szürke felhők vették át. Mégis mikor otthon kinéztem a szobám ablakán a nap erőlködött kisütni, így jó ötletnek tűnt egy vékonyabb fekete bőrkabátot kivenni a szekrényemből. Ezt azon nyomban megbántam, hogy kiléptem az ajtón és nyakon csapott a hideg szél. A nap valójában sütött valamennyire, viszont a meleg sugarai erejüket vesztették a hűvös széllöketekkel szemben. Megfordult a fejemben, hogy visszaszaladok egy vastagabb kabátért, viszont az órámra pillantva konstatáltam, hogy már majdnem késésben vagyok a kick box edzésemről. Ráadásul még át is kell buszoznom Bronxba. Ha pedig nem akarok 100 fekvővel kezdeni, akkor nem késhetek el. Felugrottam az éppen indulni készülő buszra a hátsó ajtaján és levágódtam az egyik székre az ablak mellé. Éppen csúcsidő volt, az emberek szorgos hangyák létére igyekeztek hazafelé a munkából. Már csak a gondolata is elborzasztott a napi 8 órás, monoton munkának.
Kereken 17:00-kor libbentem be a box klubb ajtaján. Tyrese megütögette az csuklóján lévő óra számlapját, ezzel jelezve, hogy jobb ha sietek az öltözéssel, ha nem akarok fekvőtámaszokkal kezdeni. Gyorsan átvettem a felsőmet, nadrágomat és cipőmet, majd rutinos, gyors mozdulatokkal befásliztam a kézfejeimet. Összekötöttem lófarokba a hajamat és tíz perc múlva már csinálhattam is a fekvőtámaszokat, mert kerek 10 perccel később léptem a ringbe, mint kellett volna. Mindig is imádtam a kick boxot, ugyanis remek módszer volt a felgyülemlett feszültség levezetésére. Emellett egy remek közösség jár ebbe a box terembe, akik szinte már a második családommá váltak. Azóta járok ide, hogy New Yorkba költöztem, aminek már legalább 3 éve. 3 éve, heti 3 alkalommal tiszteletemet teszem ezen a remek helyen. Ez persze a kondíciómon is meglátszik, de ezzel sosem szoktam kérkedni. Ahogy azzal sem, hogy milyen állkapocstörő a jobbosom. Az edzés végeztével letusoltam és visszaöltöztem az utcai ruháimba. Mielőtt kiléptem volna a csípős időbe, még lehúztunk egy feles tequilát Makaylával, aki a recepciós volt.  A tequila egy kis melegséggel töltötte fel a testemet, viszont még ez se nyújtott teljes védelmet a hideg idő ellen.
Gyorsan szedtem a lábaimat a legközelebbi metrólejáró felé, ugyanis úgy döntöttem, hogy hazafelé inkább a földalattit választom. Egy nem túl forgalmas utcán vágtam le az utat, mikor egy gyönyörű maserati quattroportét pillantottam meg. Lelassítottam a lépteimet, hogy jobban szemügyre vehessem a kicsikét. Zsír új darabnak tűnt, aminek mind a 4 ablaka sötétített volt. Már önmagában ez sem volt bizalomgerjesztő, viszont szerencsére engem sosem érdekeltek az ehhez hasonló dolgok. A sofőr oldali ajtóhoz léptem és végigsimítottam a kilincsen. Nevezzük megszokásnak, viszont a táskám mélyén mindig lapul egy-két aranyos kis eszköz, amiknek ilyen esetekben a hasznát veszem. Gyakorlott mozdulatokkal csúsztattam a fémlapot az ajtóba az ablak mentén, majd egy rövidke motoszkálás után már fel is oldott a kocsi zárja, anélkül hogy a riasztó bekapcsolódott volna. Habozás nélkül beültem a volán mögé. Az ilyen autókat már többlépcsős biztonsági védelemmel látják el, így a megfelelő vezetékek átvágásával és össze illesztése után beírtam egy fantom kódot a megfelelő számlapra, amit követően a motor gyönyörű búgással életre kelt. Mivel ez az egész egy spontán ötlet volt, így nem volt tervem a kocsival, csupán kicsit ki szerettem volna próbálni, hogy mennyire harap.
A Maserati pontosan olyan harapós volt, mint gondoltam, én pedig úgy cikáztam vele a városban az autók között, majd a sztrádán, mintha legalább 7 életem lenne. Miután kiszórakoztam magam egy kiesőbb sikátorba gurultam vele, ahol nem volt egy árva lélek sem. Mielőtt még távoztam volna, elkezdtem átkutatni a verdát. A kesztyűtartóban talált kokainnak meg kellett volna ijesztenie, de én csak zsebre tettem. Ahogy a köteg pénzt, illetve a Rolex karórát is, ami mellette volt. Miután más értékes dolgot nem találtam benne, érzékeny búcsút vettem a kényelmes bőrüléstől, kiszálltam az autóból, a kapucnimat a fejemre húztam, a hátizsákomat pedig feldobtam a hátamra.
Nevezzük hetedik érzéknek, de rossz érzésem támadt, ezért sietős léptekkel indultam a főutca felé, ahol eltűnhetek a tömegben. A vészcsengők okkal szólaltak meg a fejemben, ugyanis a sikátor bejáratához egy szintén sötétített üvegű autó húzódott le, aminek már nyílt is az ajtaja. Minden végtagom megfeszült, felkészülve a következőkre.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You know, I am always in trouble ...
You know, I am always in trouble ... EmptyCsüt. Dec. 01 2022, 19:28

Donna & Tiger & others
I'm so sorry babe, but you are fucked up. You're a really bad girl and we love bad girl but in a different way
- Kimegyek dohányozni… - mondom a srácoknak odabent a dohos alagsori szórakozóhelyen, mire Sainz csak széttárja a karjait, mert nem érti, hogy mi a franciért megyek ki ezért. Hát tény, hogy nem az angyal beszél belőlem, szimplán csak kell már néhány perc csend, nyugalom és kutyahúgytól szagos utcakép. Már a számban lóg a cigi, mikor meglököm az vehemens faajtót és kilépek a kihaltnak mutatkozó utcára. Még meg is gyújtom, mintha minden normális lenne, aztán nagyjából fél perc után tűnik fel, hogy hát basszameg. Telefonálok, naivan azt remélve, hogy a bent bulizó feka meghallja és még foglalkozik is a hívásommal.
- Gyere ki!
- Fasznak megyek ki. Gyere be te.
- Told ki azonnal a marhanagy segged, mert gáz van! - Üvöltöm le hatezer pulzussal és jó tudni, hogy ez még mindig hatásos nála. Még a dohányomat is elfelejtem szívni, annyira szétbasz a hirtelen jött ideg, csak a mögöttem nyíló ajtó késztet arra, hogy szívjak még egyet belőle mielőtt megpillantom az óvatosan, fegyverrel érkező Sainzot.
- Na mi van? Nincs is itt senki. - Lép ki értetlenkedve végül egyértelműen arra számítva, hogy egy csapat mexikói barom sortüzet enged ránk.
- Jah, meg a kocsid se.
- Baszki! - Neki sem tűnt volna fel elsőre, hogy nincs itt egy kurvadrága luxusautó, mi? Maga sem tudja eldönteni, hogy a szájába nyomja az öklét, vagy inkább a haját tépje. Előveszi a telefonját, gondolom a kocsi adatait keresi.
- Ki leszek herélve… - nyögi remegő hangon még mindig a telefonját nyomkodva, mire én nyilván egy dologra tudok gondolni csak. De ezerszer megmondták nekünk, hogy a kocsink nem raktár.
- Ugye nem tartottál benne semmit?
- Rosszabb! A kocsi hivatalosan Garridoé, csak kölcsön adta, mikor szabadlábra kerültünk. - Szétrágnám a cigarettámat meg még a teljes dobozt is. Mély levegőt veszek, kis időre hátat is fordítok neki, de csak szétbasz az ideg annyira, hogy én is rátapadjak a kijelzőre, mikor újra megszólal.
- Megvan!

Mármint a kocsi koordinátái, meg sebességadatai, maga a járgány marhára nincs a kezünk ügyében, ellentétben a sajátoméval, mert most marhára jól jön, hogy nem egy autóval érkeztünk. A hirtelen gáztól kipörgő kerék nyikorgó zaja visszhangzik a kihalt utcán így éjszaka közepén, én meg telibe lebaszom ezt a négert mellettem, hogy hogy lehet ennyire balfasz, hogy ellopják a kocsiját, ami nem is az ő tulajdona. Mondjuk, ha már itt tartunk, semmi sem igazán a mi tulajdonunk, amibe bármilyen chip van, de ez ennél nyilván bonyolultabb. Mindenesetre néhány tíz percnyi egymással és a telefonjainkban lévő személyekkel való ordibálás és pánikolás után végül Sainz mellettem kiadja a sokadik utasítást, hogy merre forduljak és ez kezd irtó furcsa lenni.
- Ugye vágod, hogy ugyanarra megy, ahonnan indultunk? - Nekem ez nagyon nem tetszik. Mindazonáltal elég okos gondolat volt Garrido helyett először Qadirt felhívni, mert ő némileg nyugodtabb természetű vezető és mivel nem személyes dolgát lopták el, ezért talán részben szarik is bele és ami azt illeti, ez félig-meddig is így történt. A feladat mert a szavai nélkül is evidens: szerezzük vissza az autót mindenáron, ha már drog és fegyver is van benne és kapjuk el a tetteseket lehetőleg úgy, hogy ne legyen belőle bandaharc már megint, hiszen így is most poroltuk le a szaros seggünket a dutyi után.
-  Állj meg! - mondja halkan Sainz, ahogy visszaérkezünk az eredeti utcába és megpillantja az immáron álló autót és megállítom a fekete kocsimat keresztbe állva az utcán, jelezvén, hogy erről biztosan nem hajt be senki amíg nem akarom. A várttal ellentétben viszont nem egy csapatnyi latino csávó szállt ki az ellopott járgányból. Mi a fasz? - Várj - mondom Sainznak, aki már tarolná le a csajt, de előbb még elküldöm az üzenetet a szórakozóhelyen már jócskán felfegyverzett srácoknak, hogy fél perc múlja léphetnek.
Aztán kiszállunk és egyenletes tempóban közeledünk a lány felé. Én már sok mindent láttam életemben, szóval nem nagyon hiszem el, hogy egyedül van, vagy hogy ne lenne nála fegyver. Nagyjából egy méterre állunk meg előtte.
- Nem sok jó magyarázatot tudsz adni, drágám, de egy próbát azért tehetsz… - mondom miután enyhén oldalra döntöm a fejemet és végigmérem. Kellemetlenül nagy és nyomasztó a csend, még bennem is megindul az adrenalin, pedig pontosan tudom, mi fog történni. Két másodperc múlva a lány válaszától függetlenül szinte kirobban a mellettünk lévő szórakozóhely ajtaja és három csávó szalad ki belőle, egy a Maseratit, kettő meg a lányt ragadja meg két oldalról, hogy mozdulni se tudjon. Ettől még persze kíváncsiak vagyunk a válaszára, még ha nagyon hamar le is fogunk innen lépni. Mint mondtam, nem akarjuk senki figyelmét magunkra vonni.
- 750 szó // Good bad girl -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
You know, I am always in trouble ... Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
You know, I am always in trouble ... Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
You know, I am always in trouble ... Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ :
You know, I am always in trouble ... Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
★ idézet ★ :
I realize that our traumas never
really go away. They live inside
of us, in the deepest darkest pits
of our own tiny hells. Cocked and
loaded, waiting for someone to
come along and pull the trigger.
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
You know, I am always in trouble ... Tumblr_ooumkiUp8f1tkw616o1_400
 
You know, I am always in trouble ...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~ here comes trouble
» Am I in big trouble?
» I am in trouble
» ❦ trouble let me go
» You're in a big trouble, Mr!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: