New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

❦ trouble let me go
TémanyitásRe: ❦ trouble let me go
❦ trouble let me go EmptySzomb. Szept. 02 2023, 20:57

Bree & Clary
Az, hogy én nem engedtem be a lakótársam a szobájába és a tény, hogy ők leléptek és ottmaradtam egyedül, nagyjából azonos szintű bűnnek számított. Konkrétan két barátnők közti, általános szabályt szegtünk meg ezzel, ami összességében elég szar arány volt, ugyanakkor mivel mind a ketten megtettük, én úgy éreztem, hogy egyikünknek sem lett volna komoly oka haragudni a másikra. Mégis, mivel ismertem Bree-t, pontosan tudtam, hogy ki fog akadni azon, hogy a koliszoba ajtaját bezártam, ugyanakkor együtt tudtam élni ezzel a bűnömmel, mert sokkal jobban járt így. Valószínűleg nem szívesen ivott volna együtt Braylennel, amiért nem tudtam őt okolni, az pedig elég biztos, hogy kettőnk közül nem nekem lett volna nehezebb szállást találni, New Yorki lakosként. Megvolt az okom arra, hogy miért nem haza-haza vittem Brayt, ugyanakkor ezt a lány nem tudta, így eszemben sem volt számonkérni rajta valami olyat, amiről fogalma sincs. Összességében nem is akartam azt, hogy szembesülnie kelljen az alkoholista apámmal, mert ez nem egy olyan téma, amiről az emberek szívesen beszélnének, én pedig jobban élveztem azt, amikor feldobott a fesztelen, aranyos csacsogásával annál, hogy az én bajaimat vitassuk meg. Segíteni nem tudott volna, mert apám érte nem fogja letenni a piát, azért meg felesleges triggerelni, hogy utána azt higgye, hogy úgy kell bánnia velem, mint egy hímestojással. Amúgy sem volt rám jellemző az, hogy ennyire elgyengüljek és a problémáimat más nyakába pakoljam.
- Rendben – egyáltalán nem akartam olyan részletekbe belemenni, hogy nehéz lett volna nekik megmutatni úgy, hogy nem találtam meg őket, emellett pedig valószínűleg tuti, hogy nem engednek el sehova, ha megtudják, hogy kiről van szó – Szerintem pontosan ezt gondolnád, ha tudnád, hogy kivel mentem el a buliból.
Óvatosan nevettem el magam, és tudtam, hogy innentől kezdve nem fogom tudni megkerülni azt, hogy pontosan ki az illető. Ugyanakkor valamikor meg kellett tudnia, szóval talán jobb is így. Összességében úgy voltam vele, hogy nem hazudhatok erről neki, mert jogosan nagyon kiakadna rajta. És Braylen nem olyan gázos, mint valaki, aki mondjuk sportoló és csak egybefüggően nyögni tud, mert annyira bunkó.
- Köszi – halványan mosolyodtam el, ezen a ponton már bentebb is merészkedtem a szobába. Tudtam, hogy meg fogjuk tudni beszélni a dolgot és nem maradunk örökké rosszban, de attól még nyilvánvalóan nem akartam rosszat a barátnőmnek. Az, hogy összeveszünk, mind a kettőnkben csak kellemetlen érzéseket szül és minél tovább húzódik a dolog, vagy minél több apróság nincsen megbeszélve, annál nehezebb a dolgok megoldása is hosszútávon. Emiatt szerettem volna mindenképp valamit kezdeni ezzel az egész helyzettel.
- Nekem mindegy, most nem szívesen ennék. majd megeszem azt, amelyiket nem választod – nem vagyok se vegán, se túl válogatós. Alapvetően mind a két péksüteményt szerettem, szóval teljesen mindegy volt, hogy melyiket kéri. A pisztáciás málnás croissant egyértelműen nagyon finom, de én nagyon szeretem a pain au chocolatot is. Belegondolva, nagyon hasonló volt ez a kettő, szimplán a töltelékük volt más. Az már tényleg részletkérdés, hogy nem igazán gondoltam végig azt, hogy másnaposságra mennyire esnek jól ezek a francia reggeli alternatívák.
Az alacsonyan repülő párnákkal nem igazán számoltam, valamennyire meglepett a tény, hogy a fiú nevének kiejtése nagyobb probléma volt, mint maga a tény, hogy leléptem a buliból és Bibi nem tudott bejönni a szobánkba. Szerintem Braylen még mindig jobb volt, mint egy idegen, mert őt végső soron legalább ismertük és ha megvolt a maga híre, legalább nem arról híres, hogy lányokat erőszakol meg, amikor nem figyelnek oda.
- Csak egy dolgot kérdeznék akkor – bár valószínűleg ezzel húzom majd ki igazán a gyufát – Bray miért rosszabb, mint Finn? Elvégre barátok.
Azt a tényt, hogy Finn minimum hatással volt Bree-re, kár lett volna tagadni. Emlékszem én arra, ahogy elidőzött a pillantása a fiún, amíg az erkélyen, nekünk háttal cigarettázott és fogyasztotta a reggeli kávéját. És pontosan tudjuk mind a ketten, hogy azért nézte, mert nem volt rajta póló. Még szerencse, hogy nekem nem tetszett a srác és időben be tudtam rántani a bámészkodó barátnőmet a szobánkba, mert majdnem hátrafordult és szemközt nézett vele. Szerintem nem lett volna belőle köszönet, ha ez megtörténik.
- Azért, mert ha nem teszem, akkor elviszik a rendőrök, amiért kinyírt valakit – talán az alkoholmennyiség és a hirtelen ébredés, meg a tény miatt, hogy egyedül voltam, amikor kinyitottam a szemeimet, nem igazán tudtam felidézni pontosan az este részleteit, de volt, amire pontosan emlékeztem. Ennek pedig köze volt ahhoz, hogy miért került Bray a szobánkba – És miattam csinálta a dolgot.
Nem igazán akartam erről a dologról beszámolni, de én is tudtam, hogy ha a jövőben hazugságon kapna, azt nem bocsájtaná meg… Én pedig nem tudnám okolni érte, mert valószínűleg nekem sem lenne könnyű kör meglépni azt, hogy nyissak felé, amiért hazudott nekem. Sok minden van, amiről nem beszéltem neki, emiatt legalább most a teljes igazságot kell elmondanom ahelyett, hogy elbújok, amiért megsérültem.
- Oda indultam, csak nem értem ki – a feltételezés nem hibázott. A barátnőim közül én voltam az egyetlen dohányzó, emiatt nyilvánvalóan kijártam cigizni. Ezeket az eseteket próbáltam úgy időzíteni, hogy velem legyen valaki, aki lehetőleg fiú, mert az olyan bulikban, ahol egyetemisták isznak sokat, gyakorlatilag bármi megtörténhet. Most viszont nem volt ennyire egyszerű a helyzet és tudtam, hogy be kell avatnom a részletekbe, mert már túl közel merészkedtünk a témához.
- Persze – horkantam fel – Elég durván. Braylen Yangot arcon ütötték, miattam. Szerintem három hétig ezzel fog zaklatni.
Más kérdés az, hogy nem éreztem azt, hogy ettől a dologtól liftezne a gyomrom, jó ideje már kevésbé utálom azt, ahogy próbál a közelembe férkőzni. Nyilvánvalóan nagy drámaian adtam elő a sztorit, de egyértelmű volt, hogy mi ketten játszunk egymással. Szimplán csak azzal nem voltam tisztában, hogy mennyi értelme lenne beleugrani ebbe az egészbe annak fényében, hogy megvan annak az esélye, hogy egyáltalán nem vagyunk kompatibilisek. Sok olyan ember van, akik addig jók együtt, amíg nem ugranak fejest a közös részébe, ez pedig eléggé megijesztett engem.
- Rendben – egyáltalán nem vágytam arra, hogy egyedül maradjak, az egyetemről nagyrészt pedig Bree-vel voltam jóban. Nyilván a többiekkel is tartottam a kapcsolatot, de a tegnapi estéről jobb egy olyan személlyel összeilleszteni az emlékfoszlányaimat, akivel amúgy is szívesen megosztanám azokat. Nem lennék képes most valakivel beszélgetni felhőtlenül, mert túlságosan eseménydúsra sikerült a Finn által szervezett parti.
- Nem hiszem – ráztam meg a fejem – Ő az a fajta srác, aki úgy gondolja, hogy alanyi jogon jár neki az, hogy le legyenek nyűgözve tőle a lányok. Nem hiszem, hogy könnyen verekedésbe bonyolódna.
Azt se gondolom, hogy ha megteheti azt, hogy valakinek segítsen úgy, hogy csak ő van ott, akkor nem tenné meg. Viszont kinézem belőle, hogy ha egy klubban hasonló történik, azzal úgy van, hogy nem az ő dolga, és ezért nem kifejezetten tudom elítélni. Én se biztos, hogy közbeavatkoznék valamibe úgy, hogy azt sem tudom miről van szó. Az, hogy értem bevállalta azt, hogy megütik és akár a rendőröket is kihívhatják miatta, már más kérdés volt. Nem igazán tudtam hova tenni a dolgot, de kellőképpen összezavart.
- Azt akarta, hogy táncoljak vele, én elutasítottam többször, aztán megragadta a csuklómat és elkezdett magával rángatni – alig ötven kilós nőként, hatalmas sarkú cipőkben pedig nem voltam túl stabil – Nem vészes, ami történt.
Ennek ellenére igyekeztem a csuklómon tartani a pulcsim ujját, amit az ölemben nyugtattam. Nem kell minden részlettel sokkolni, mert bocsánatot kérni jöttem ide, nem pedig azért, hogy rosszul érezze magát.
- Persze, hogy nem az! – ezen a ponton én fogtam rá az ő ujjaira, a kezeinket minden egyes szónál kissé megráztam, miközben azon gondolkoztam, hogy mennyire nem zavar az, hogy a fiú nem tartozik az említett herceg típusba – Én… Nagyon régen volt barátom. Tuti, hogy csak össze vagyok zavarodva.
Valószínűleg mind a ketten egyetértettünk volna abban, hogy Braylen nagyon is jó fogásnak számít a húspiacon, amit érdemes kipróbálni. Emiatt is nézhettem valószínűleg nagyon értetlenül az általa feltett kérdés miatt.
- Szerintem Bray mindenkinek bejön – ez anélkül csúszott ki a számon, hogy végig gondoltam volna a dolgot – Ugye? Neked is. Van szemed.
Talán egy kicsit túl hisztérikus voltam, ahogy kijelentettem ezt, szóval vettem pár mély levegőt, aztán lehunytam a szemem és csak imádkoztam azért, hogy Sam ne ezt a pillanatot válassza arra, hogy benyisson hozzánk. Amikor újra megkerestem Sabrine tekintetét, akkor egyenesen kimondtam a dolgot.
- Én, lefeküdtem Braylen Yanggal – nem tudom, hogy ennél lehet-e rosszabb, de azért a megkönnyebbülést nem éreztem – Most mi lesz?

1 356 | öltözék |  ❦ trouble let me go 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
❦ trouble let me go JwXUJup
❦ trouble let me go JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
❦ trouble let me go JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
❦ trouble let me go JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
❦ trouble let me go JwX6oq7
TémanyitásRe: ❦ trouble let me go
❦ trouble let me go EmptySzomb. Júl. 02 2022, 21:55

Clary & Bibi
A mi otthonunk Mariettában sosem nevezhető csendesnek, vagy épp nyugalmasnak. Ha a nővérem meg én képesek is lennénk napokig nem összekapni valamin, ami ruhákhoz, vagy sminktermékekhez köthető, attól még ott vannak az öcséink, akik ha nem figyelnénk rájuk eléggé, valószínűleg már leégették volna az otthonunkat egy óvatlan pillanatban. De az is lehet, hogy egyszer csak úgy simán összedől a ház, mert annyit randalíroznak, hogy nem bírják tovább a falak. Négyen vagyunk, így hivatalosan, szám szerint nem lehetne közöttünk középső gyereket választani, de a születések száma alapján ez a szerep mégis engem illet. Azt mondják a középső gyerekek vannak a leginkább elhanyagolva és ők a legnagyobb életművészek. Ezzel szemben én mindig tettem róla, hogy a szüleim elég figyelmet fordítsanak rám, ami talán így felnőtt koromra is megmaradt. Elvégre jellemző volt rám már gyerekkoromban is, hogy addig duzzogtam, amíg oda nem jöttek hozzám megbeszélni a dolgot, akár a szüleimről, a nővéremről, vagy bárki másról volt szó. Még akkor is, ha valójában nem haragudtam meg rájuk végleg.
Így van ez most Clary esetében is, akitől már azt is értékelem, hogy eljött ide, csak még nem vagyok hajlandó ezt kimondani neki. Fogadok ő sem örült neki, hogy Leahval csak úgy eltűntünk, de mi akkor azt teljesen másképp fogtuk fel, valószínűleg annak köszönhetően, hogy elég jelentős mennyiségű alkoholt fogyasztottunk. Ami ma éreztette is a hatását, nem csak a hasogató fejemmel, hanem az általános közérzetemmel is. Ilyenkor illene megfogadni, hogy soha többet nem iszom - legalábbis nem úgy, mint apa -, de az egyetem alatt már megtanultam, hogy ilyesmit felesleges megfogadni, ha tudom, hogy nem fogom betartani.
- Máskor legalább azt hadd lássuk, hogy kivel mész el, jó? - Teljesen komolyan kérdeztem ezt tőle, ez pedig  pillantásomban is ott volt, ahogyan a lányra függesztettem azt. - Mi van, ha egy gyökér lett volna? - Rögtön megjelenik a lelki szemeim előtt, ahogyan két százhatvan centis lány megpróbálja leválasztani Claryt egy száznyolcvan centis kosárlabdázóról... Nem mintha azt gondolnám, hogy minden kosárlabdázó gyökér lenne, szimplán csak ez jutott eszembe.
- Megbocsátva - képtelen voltam visszafogni a mosolyomat. Tényleg nem szerettem volna túl sokáig haragudni rá, eddig is valószínűleg csak azért sikerült, mert túl nyűgös voltam a fejfájásom miatt. Nem csoda, hogy Sam nem igazán akart mutatkozni a szobában, valószínűleg belé is kötöttem volna, ha mégis megteszi. Viszont mindketten azt a benyomást keltik bennem, hogy eléggé ismernek már és tudják, hogy ha enni adnak, akkor kicsit helyére billen a világom. Ezért akkor a hátsóm, amekkora.
- Mm, jól hangzik. Te melyiket kéred? - Nem lennék hajlandó úgy nekiállni enni, hogy tudom, hogy ő mellettem éhen marad. Különben is, elég ez kettőnknek, ráadásul valószínűleg az ő gyomra is csak épp annyira van rendben, mint az enyém.
Lehet, hogy fele ennyire sem tűntem békésnek, amikor majdnem megtámadtam őt egy párnával, de ösztönös reakció volt arra, amit mondott. Lehet, hogy az agyam egy eldugott zugában sejtettem, hogy ez lesz a vége és ezt fogja mondani, de azért mindig adunk egy kis esélyt az ellenkezőjének is, nem? Én pedig reméltem, hogy Braylen neve nem hagyja majd el egyikünk száját sem. És tessék, mégis megtörtént.  - Ha így fenyegetőzöl, csak annál inkább el akarlak verni. - Úgy ráztam meg a kezeimben tartott párnát, mintha épp egy rongybabát fojtogatnék, aminek a helyébe éppenséggel Braylen Yangot képzeltem el. Lehet akármilyen jóképű az a fiú és lehet neki annyi karizmája, mint a világon senki másnak, rettenetesen bánik a lányokkal, mert úgy csinál, mintha mindenki eldobható lenne. Claryvel pedig még véletlenül sem szabadna megtennie ezt.
Amikor újra visszadőltem a párnákra, egészen úgy éreztem, hogy képtelen leszek újra megmozdulni, de hogy pontosan a Clarytől kapott hírek, vagy a tegnap éjszaka miatt, azt már nem tudnám megállapítani. - Ez mondjuk így nem hangzik valami jól...- - A szemeim sarkából pillantottam a lány felé, kifejezetten bizalmatlanul. Közben a korábbi párnát a hasamra raktam és a széleit kezdtem el piszkálni az ujjaimmal. - Clary... Felteszek neked egy kérdést, de őszintén kell rá válaszolnod, jó? - Kérdőn vontam fel a szemöldökeimet és egészen addig vártam a folytatással, amíg bele nem egyezett a dologba. - Miért engedted fel Braylent a szobába? - Hiszen olyanokat, akikkel nem akarunk feküdni, nem viszünk csak úgy fel magunkhoz, főleg nem egy buli után és nem úgy, hogy mindketten ittunk. Ezt még én is tudom, aki minden buliban azzal védekezett, hogy van barátja.
- Mi meg kimentünk, mert Leah azt hitte, hogy te is kint vagy cigizni. - Mondhatnám azt is, hogy jellemző, hogy így elkerüljük egymást, de azért nem lenne teljesen igaz. Hacsak nem beszéljük meg előre, nem szoktuk elhagyni egymást, mert bármi megtörténhet, akármilyen biztonságosnak hisszük a várost, vagy épp a közeget, amiben mi mozgunk. - Miiii??- - Szinte magam is éreztem, hogy kis híján kiesek a saját szememen - ami jelen pillanatban fájdalmasabb volt, mint valaha. Sok mindenre számítottam az éjszakát illető beszámolóját illetően, de arra nem, hogy kis híján elráncigálta valahova egy tuskó.
- És aztán mi történt? Egymásnak mentek, ugye? - Rémlett valami haloványan valami verekedésről, de egyéb részletek nem ugrottak be. Viszont ezúttal kiderült, hogy Clary személye egész konkrét forrás ehhez az egészhez és csak őt kellene kikérdeznem. Nem azért, hogy tovább tudjam adni a pletykát, mint az egyetemista srácok nagy százaléka, hanem hogy tudjam mi folyik az egyetemünkön.
- Ha szeretnél otthon lenni kicsit, azt megértem - aprót bólintottam, de aztán oldalra is billent a fejem, míg folytattam. - De ne hülyéskedj, nem zavarsz. Úgyhogy legalább enni maradj és elmondani MINDENT részletesen. - Próbáltam nem túl fenyegetően felé lendíteni a mutatóujjamat, ami egyébként sem tudom hogy nézhetett ki abban a testhelyzetben, amiben jelenleg elhelyezkedtem.
- Ah... Hát ez tényleg... - hápogva hallgattam Clary mondandóját, miközben próbáltam tényleg nem túl morcos lenni, amiért pont annak a srácnak kellett szuperhősöset játszania, akivel legkevésbé szívesen láttam volna együtt a barátnőmet. Nem mondom, hogy annyira ismerem a Yang srácot, de akkor sem szimpatikus. Nem minden a kinézet ugyebár. - Miért pont neki kellett közbeavatkoznia? - Felültem, aztán a következő kérdés előtt még közelebb is hajoltam a lányhoz. - Gondolod, hogy direkt csinálta? Ezzel akar lenyűgözni? - Szerettem volna, ha megcáfol és azt mondja, hogy amúgy sem jött be neki a dolog és hogy elítéli az erőszakot, de az kinek a szívét ne dobogtatná meg, ha valaki megmentené egy baromtól?
- De várj-várj-várj. Megsérültél valahogy? Mit jelent az, hogy "el akart rángatni"? - Csak most jutottak el igazán az agyamig az információk, amiket szép lassan igyekszem feldolgozni is. Inkább lassabban, mint bárhogyan máshogy.
- Én... nem is tudom. - Próbáltam úgy ráfogni Clary kezeire, hogy érezze a támogatásomat, de sajnos arra még én sem jöttem rá, hogyan lehetne időutazni, pedig nekem is jól jött volna néha a képesség. Akkor vissza tudtam volna forgatni az éjszaka történéseit és Clary talán sosem érzi magát így. - Biztos, hogy csak a pia volt az oka. Gondolj bele, Braylen nem egy herceg típus. - Mármint viselkedését tekintve semmiképp. A kinézete meg egész más kérdés.
- Clary... - Ezen a ponton már tényleg képtelenség volt kerülgetni a legfontosabb kérdést, amit ebben a helyzetben feltehet az ember. Ezért hát még egyszer megsimogattam a lány kezét és újra megszólaltam. - Bejön neked Braylen?
1167 ruhácska nem is tudom, nem is tudom...  ❦ trouble let me go 618794435


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
❦ trouble let me go 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
❦ trouble let me go 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
❦ trouble let me go 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
❦ trouble let me go 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
❦ trouble let me go 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: ❦ trouble let me go
❦ trouble let me go EmptySzer. Márc. 16 2022, 12:30

Bree & Clary
Világ életemben olyan ember voltam, aki sokkal inkább vallotta azt, hogy az ész szava többet ért a szívnél. Annak ellenére, hogy szakterületemnek valami olyat választottam, ami elsősorban bölcsészeket képzett, a személyiségem alapján nem feltétlenül illettem oda. Nekem sokkal nehezebb volt a francia irodalmat értelmezni, lényegében ezért is választottam egy idő után már inkább a történelmet szakirányomnak, mint a fordítóit. Jobb voltam a tényadatok értelmezésében, azoknak az összefüggéseknek az átlátásában annál, amit egy-egy művészibb vonal kívánt volna meg. A középiskolában nem okoztak gondot a reál tárgyak, pillanatok alatt vissza tudtam adni teljesen hibátlanul a büfében… És talán pont ez volt az, ami ott tartott engem. A pénztárgép, amit használtunk régi típusú volt, ami azt eredményezte, hogy tudni kellett jól számolni annak, aki ott dolgozott. Én pedig összesen három alkalommal tévedtem, ami annyira elenyésző összeg volt, hogy a saját tárcámból. Egyáltalán nem éreztem problémának, hogy mindezt meg kellett tennem, boldogan végeztem el a zárás további részét, másnap pedig jobban figyeltem minden alkalommal.
Az, hogy pont én keveredtem egy ilyen helyzetbe, számomra elég idegen volt. Magam sem tudom, hogy mit gondoltam, amikor Braylent beengedtem a szobánkba, de meggyőződésem volt az, hogy mivel ruhában ébredtem és bizonyos részletek nem ugrottak be azonnal, azért nem is történt közöttünk semmi. Emlékszem arra, hogy miért mentünk a szobánkba, ez pedig épp elég volt ahhoz, hogy úgy gondoljak a történtekre, ahogyan az eszem szerint jártam volna el. Pont emiatt reménykedtem benne, hogy Bree nem fogja túl sokáig kéretni magát a békülésünket illetően. Vagyis reménykedtem benne. Kényelmetlenül éreztem magam a megjegyzése miatt, de tisztában voltam vele, hogy igaza van. Így mindössze annyit tehettem, hogy a sérült csuklómra jobban ráhúztam a pulcsimat és minden erőmmel azon voltam, hogy ez a mozdulat ne legyen gyanús a lány számára.
- Ha rajtam múlik, akkor nem lesz legközelebb – határozottan jelentettem ki, viszont pontosan tudtam, hogy ez nem az a helyzet, ahol bolond módjára kellene mindenre magyarázatot adom – Sajnálom, hogy nem írtam. Kiment a fejemből.
Ami az én történetemben még logikusnak is volt mondható, viszont mivel békülni jöttem, nem vethettem a lány szemére, hogy ha nem hagytak volna egyedül, akkor mindez nem történik meg. Bíztam abban, hogy vagyunk már annyira jóban, hogy ne lépjenek le minden szó nélkül. Amúgy sem számított annyit a dolog, hogy a saját igazamért harcba szálljak, mivel mondhatjuk azt, hogy kvittek lettünk, miután kizártam őt a szobából éjszakára.
- Töltetlen croissant édes tésztából, a másik pedig valami diós cucc. Nem olyan édes, hogy rosszul legyél tőle, de a maradék alkoholt felszívja – ezek jók voltak másnaposságra. A túl sós ételek sem bizonyulnak mindig jó választásnak, mivel sok esetben történhet meg, hogy az ember ugyan le tudja küzdeni és azért kap gyomorrontást, mert túl fűszeres az adott pékáru. Egy kiflit két zsemlével mégsem hozhattam ide neki.
- Hé! – határozottan hátráltam egy lépést, amikor feltérdelt az ágyon – Rám ne támadj azzal a párnával, különben kiköltözöm a koliból és rád küldök valakit, aki még rendetlen és bunkó is!
Nyilvánvalóan rosszat tettem, de talán bocsánatos bűn volt, mivel először fordult elő. Reménykedtem benne, hogy meg fogja érteni, miután belekezdtem a dologba, de úgy nincs könnyű dolgom, hogy az életemért is aggódnom kell… Ez így nem játszik.
- Az egy dolog, hogy fűzöget – megvontam a vállam – Úgysem lesz belőle semmi. Nem emlékszem, hogy lett volna közöttünk valami. Elég sokat ittunk, szóval…
Ezzel két kimenetele is lehetett volna az estének. A szórakozóhelyen elfogyasztott koktélok mellé még leküldtük a rumot, ami mindennek volt mondható, csak könnyű alkoholnak nem, plusz még volt egy üveg borom a hűtőnkben, aminek talán a felét… Vagy az egészet megittuk? Arra emlékszem, hogy felbontottuk, de ennyi.
Halkan sóhajtottam fel, a kezemet ismét a fejemhez kaptam. Minél jobban próbáltam felidézni az emlékeimet, annál jobban fájt az, szóval egy időre felhagytam a dologgal, csak kisimítottam pár tincset az arcomból és úgy próbáltam most már tényleg tisztán gondolkozni, ami egyre nehezebb volt.
- Nem találtalak titeket a mosdónál, szóval visszamentem a pulthoz, hátha ott vagytok – próbáltam úgy fogalmazni, hogy egyáltalán ne legyen vádló a hangom, mivel ezeken a bulikon könnyű elkeveredni. Általában pont ezért is figyelek arra mindig, hogy a végsőkig együtt maradjunk, de most ez nem volt túl egyszerű és ezek szerint megoldható se – És valami csávó el akart rángatni. Akkor avatkozott közbe.
Nyilvánvalóan hálás voltam neki, mivel nem akartam a sráccal menni. Abba pedig főleg nem mentem bele, hogy ha valaki képes ilyesmire, akkor az valószínűleg mást is megtenne, mivel nem történt semmi olyan, hála a másik fiúnak. Az már lényegében felesleges részlet volt, hogy pontosan meddig tartott a verekedés és mi lett a vége. Ennél még mindig volt egy rosszabb forgatókönyv.
- Nem akarok zavarni – ezt úgy mondtam, hogy már nem néztem rá – Csak reggelit akartam hozni neked és bocsánatot kérni. Meg elmondani a dolgokat. Arra gondoltam, hogy hazamennék egy időre.
Régen néztem már rá a húgomra, szóval ideje lett volna egy kicsit vele is töltenem az időt. Nem lepődtem volna meg azon, ha mondjuk apa bántotta volna, ezt pedig minden áron el akartam kerülni. Ha ő is megharagudott volna rám, akkor tényleg nem lett volna nagyon hova mennem, mivel a nagymamám egy másik államban élt.
- A verekedés után úgy éreztem, hogy az a minimum, ha segítek neki és nem engedem haza bevert szájjal – jobb híján a hajammal szórakoztam még mindig, mivel nem akartam a lányra nézni – Szóval ez volt az oka annak, hogy felhívtam. De eléggé lesokkolt az, ami bent volt, emiatt út közben megittunk együtt egy üveg rumot, aztán a szobában talán nekiálltunk a bornak is, erre nem emlékszem tisztán. Aztán…
Ezen a ponton jutottak eszembe olyan szégyentelen dolgok, amikre egyszerre kerekedtek el a szemeim és vörösödtem el. Az arcomat egyszerűen a tenyerembe temettem és hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy kínomban most röhögnöm vagy sírnom kellene.
- Baszki – csak ennyit tudtam kinyögni, Bibinek pedig minden bizonnyal most fogom eljátszani a maradék bizalmát is, mert azt hiszi majd, hogy korábban hazudtam neki – Én… Én valószínűleg nagyon részeg voltam. Nem történt volna ilyen, ha magamnál vagyok, ugye? Te ismersz és tudod. Nem tettem volna meg.
Mikor észbe kaptam, már két kézzel szorongattam a lány kezeit és túlságosan kétsébe voltam esve ahhoz, hogy kezelni tudjam a helyzetet. Viszont ezen a ponton már tudtam, hogy a jövőben ilyen tényleg nem fog előfordulni. Braylen Yang nem tér vissza ugyanahhoz a lányhoz kétszer, én pedig egy árulónak és nagyon rossz embernek éreztem magam, amiért elsőként az jutott eszembe, hogy hiányozni fog a figyelme.

1 056 | öltözék |  ❦ trouble let me go 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
❦ trouble let me go JwXUJup
❦ trouble let me go JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
❦ trouble let me go JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
❦ trouble let me go JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
❦ trouble let me go JwX6oq7
TémanyitásRe: ❦ trouble let me go
❦ trouble let me go EmptySzer. Aug. 18 2021, 20:40

Clary & Bibi
Egyszer olvastam, hogy az ember életében három olyan pillanat van, amikor vonzalom alakul ki benne egy vele teljesen ellentétes típus iránt - legalábbis azt hiszem. Ha férfiról van szó, akkor szerelem lesz belőle, ha pedig nőről, akkor közeli barátság. Clary és én azt hiszem elég sok dologban különbözünk, habár nem tudnám biztosra mondani, hogy annyira különbözőek vagyunk, hogy már egyenesen egymás totális ellentéteinek is kellene neveznem magunkat. Ugyanakkor ha a viselkedésünket nézzük, szerintem Clary mindig sokkal higgadtabb tudott maradni nálam, jók voltak a megérzései, nem vörösödött el annak a srácnak a társaságában, aki tetszett neki... Szóval egy halom olyan dolog volt, amiben nem vagyunk egyformák és mégis barátnők vagyunk. Még ha valamennyire bántott is a tegnap éjszaka történt dolog, nem terveztem örök életemre gyerekeskedni és megsértődni valami olyasmin, ami egyébként eddigi egyetemi pályafutásunk alatt simán megtörténhetett volna bármikor máskor is. Egyszerűen csak túl ritka volt ahhoz, hogy most ne érjen teljesen váratlanul - gyakorlatilag soha nem történt még meg korábban. Clary-nek lett volna hova hazamennie fordított esetben, habár kicsi esélyét láttam annak, hogy Troy feltűnik a városban és éppen odakeveredik a buliba, hogy utána együtt lépjünk le. A puszta szerencsének köszönhetem, hogy a nagybátyám a városban lakik, különben tölthettem volna az éjszakát valamilyen hotel szobában, amit ideiglenesen ki kellett volna vennem.
Biztosan nem a mi barátságunk az egyetlen, amiben voltak bizonyos szabályok, amelyeket be kellett tartani és itt most nem arra gondolok, hogy nem lopjuk el egymás kiszemeltjét, vagy ex barátját. Az alapján, amiket a barátnőm mesélt nekem, egyébként sem lett volna kedvem hasonlóhoz, mert bár nem mindegyikükkel találkoztam személyesen, de mind kifejezetten nagy tuskónak tűnt. Ez talán csak egyet jelent - hogy Clary mindig belenyúl és olyan pasikat fog ki, akikkel szóba sem kellene állnia. Ugyanakkor felmerül a kérdés, hogy pontosan kivel is volt az elmúlt éjszaka. Erre történetesen - és kifejezetten sajnálatos módon - van egy tippem, de nem örülök túlságosan neki - a tippnek sem és annak sem, ha igazam lesz. Ami a lány megjelenésével egészen hamar megválaszolható kérdéssé válik.
- Gondolom jobb volt így. - Nem részleteztem, hogy egészen pontosan mire gondolok, vagy hogy mennyire nem akartam azzal szembesülni, hogy rányitok, amikor éppen valakivel... Szóval annak, hogy az ajtó zárva volt, valamilyen formában így utólag még örülni is lehet. - Máskor írhatnál egy üzenetet, vagy valami. - Megspórolta volna nekem az utat, amit megtettem a koliba, miután tudatosult Leahban és bennem is, hogy Clary eltűnt.
- Köszi - mosoly jelent meg az arcomon, az intenzitása pedig csak és kizárólag azért nem volt száztíz százalékos, mert a korábban bevett gyógyszer ellenére sem éreztem még magamat elég feltöltődöttnek ahhoz, hogy most teljes energiával pörögjek. Ezért is terveztem lustálkodással tölteni a délelőttöt, a megbeszéltek szerint rendelni valami ebédet Sammel, aztán még délután nézni vele valamilyen sorozatot, mielőtt visszamegyek a koliba. Az épp elég idő lett volna Clarynek, hogy egyedül maradjon a szobánkban, de láthatóan megelőzött. - Mik ezek? - A kávé egyértelmű volt, ezért különösebb megfontolás nélkül vettem is magamhoz, a becsomagolt dolgok kiléte felől viszont jobbnak láttam érdeklődni. Az elviteles poharat néhány korty után vissza helyeztem az éjjeliszekrényre.
- Hanem? - Felvontam a szemöldökeimet, közben pedig a lány felé pillantottam, miközben a korábban onnan kiejtett telefon helyére most egy díszpárnát vettem a kezembe, és a rojtjait birizgáltam - meg talán számítottam is a válaszára és akartam a kezembe egy fegyvert. Amikor felvezette a dolgot bólintottam, viszont amikor meghallottam a nevet, egyszerűen térdre állva egyenesedtem ki az ágyon és markoltam meg a párnát, amit meg is lendítettem a lány felé, de nem teljesen támadó szándékkal. - Úgy tudtam! CLARY! - Olyan hangerővel kiabáltam a nevét, hogy valószínűleg még a szomszéd is hallotta, de jelen helyzetben nem érdekelt. Technikailag amúgy sem az én szomszédom.
- Ahhh.... - Hatalmas sóhajjal dőltem vissza az ágyra a többi párna közé és pár másodpercig megszólalni sem tudtam, csak a fejemet ingattam. - Nem hiszem el, hogy nem volt semmi. Hónapok óta téged próbál fűzögetni, ő nem olyan jó srác, hogy ne csináljon semmit. Szóval? - Számonkérő voltam és kicsit sem éreztem kellemetlenül magamat miatta. Ha már kizárt, legalább ennyit megérdemlek; válaszokat. - Valaki emlegetett valami verekedést, de csak most jutott eszembe. Mi történt pontosan? - Ezen a ponton már sokkal inkább a kíváncsiságomé volt a főszerep, mintsem a bosszúszomjamé - ami egyébként sem hiszem, hogy az én esetemben valami nagyon félelmetes jelenség lenne.
- Sammel megbeszéltük, hogy thait rendelünk ebédre, akarsz maradni? - Csak arra az esetre akartam közbeszúrni, hogy fel legyen rá készülve, ha a beszélgetés bármelyik pontján a nagybátyám ránk törné az ajtót és kérdezősködne, hogy mit ennénk, ne legyen meglepetés. - Akkor hallgatlak... - Terveztem ugyan megkóstolni, amit Clary hozott nekem, de ebben a helyzetben nem kockáztathattam, hogy esetlegesen tátott szájjal bámuljak rá és kiessen a számból az étel.
781 ruhácska nem is tudom, nem is tudom...  ❦ trouble let me go 618794435


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
❦ trouble let me go 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
❦ trouble let me go 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
❦ trouble let me go 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
❦ trouble let me go 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
❦ trouble let me go 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: ❦ trouble let me go
❦ trouble let me go EmptySzer. Júl. 14 2021, 06:50

Bree & Clary
Nyilvánvaló volt, hogy Sabrine nem az a fajta lány, aki mondjuk úgy váltogatná a pasijait, mint a legtöbben a bugyijukat, de ennek ellenére én magam is tudtam, hogy fontos lefektetni bizonyos szabályokat. Ezeket még elsőéves korunkban tettük meg, és azóta soha egyetlen alkalommal sem kellett betartanunk őket, mivel neki barátja volt, én pedig nem vagyok annyira fiúzós típus. Éppen ezért is, határozottan furán jött ki a lépés, ha mondjuk azt vesszük figyelembe, hogy mennyire nyugisan indult ez az egész buli ötlete. Mentségemre szóljon az, hogy én már a legelején megmondtam, hogy nem jó ötlet a dolog, és minő meglepő: igazam lett.
Mindenesetre tudtam, hogy hibáztam, amikor nem szóltam neki arról, hogy ne próbáljon meg bejönni a szobánkba. Pontosan tudtam, hogy ki kell engesztelnem miatta és ettől elég határozottan égett az arcomról a bőr. Minimum annyival tartoztam neki, hogy elmondom azt, ami történt. Még akkor is, ha ez nem egy olyan dolog volt, amiről szívesen beszéltem volna.
Alapvetően magamnak sem mertem túlzottan beismerni azt, hogy valóban vonzónak tartottam Braylent, de a tegnap este történtek után már teljes mértékben felesleges lett volna letagadni ezt a tényt. Foghatnám az alkoholra, viszont magamat becsapni ebben a helyzetben rosszabb volt bárminél. Éppen ezért nem is próbálkoztam a dologgal, egyszerűen csak beismertem a nyilvánvalót: én legalább annyira akartam azt, hogy akkor ott legyen mellettem, mint amennyire lelkesen jött ő magától is. Az már más kérdés, hogy ezt a tényt a fiúval nem akartam megosztani, mert határozottan hittem benne, hogy némi szimpátiát el tudok nyomni magamban annak érdekében, hogy megvédjem a szívemet. Örültem volna neki, ha nem kellene ennyire drasztikus eszközökhöz nyúlnom, de egyelőre nem láttam kiútat a helyzetből. Lényegében azt sem tudtam, hogy miként élem majd túl a reggelt, és itt nem a másnaposságom miatt aggódtam… Hanem féltem attól a cuki, szőke lánytól, aki annak ellenére volt jóval alacsonyabb nálam, hogy én sem erősítem a magas csajok sorait.
Nem igazán tudtam, hogy mit kellett volna éreznem a bűntudaton kívül, amikor a lány felém sem pillantott, de hamar elvetettem a tényleges rossz érzéseim, mivel meg sem szólaltam még, nem tudhatta, hogy én jöttem. Ettől függetlenül nagyon féltem attól, hogy miként fog lemenni ez a beszélgetés és egyre inkább éreztem nőni a gombócot a torkomban. Őszintén attól tartottam, hogy kettőnk közül én leszek az, aki először utcára kerül, mert mondjuk Finn megpróbál betörni a szobánkba, vagy pedig az a modell srác mosolyogja be magát oda. Részletkérdés, hogy ezer éve támogatom azt, hogy Bree hagyja ott Troyt, szóval nem haragudtam meg volna, ha ez történik. Kivéve akkor, ha Finn jár sikerrel, de ez jelen helyzetben teljesen részletkérdés volt.
- Akkor jó – alig hallhatóan suttogtam ezt, aztán egy – immáron már – göndör tincset megpróbáltam a fülem mögé tűrni, de amikor nincs kivasalva a hajam, akkor nehezen bírtam vele, emiatt pedig rögtön vissza is hullott az arcomba az.
- Ne haragudj – ezen a ponton már nem is volt könnyű a szemébe néznem – Nem akartalak kizárni.
Viszont opciónak nem játszott az, hogy a Queens-i házunkba menjünk, mivel oda amúgy se nagyon engedtem be senkit az egyetemi ismerőseim közül, apa miatt. Őszintén, néha nagyon is aggódtam azért, hogy milyen állapotban fekszik otthon, magam iránt pedig legutolsó sorban szánalmat nem akartam kelteni. Jelen helyzetben pedig szerintem egyikünknek sem volt szüksége egy veszekedésre, szóval nem hoztam fel azt, hogy először ők ketten tűntek el Leahval, szóval csak kényelmetlenül toporogtam az ajtóban, közben pedig azon agyaltam, hogy vajon hol fogok aludni az elkövetkezendő egy hétben. Nem volt kedvem ahhoz, hogy legyilkoljon a pillantásával. Csak akkor léptem be a szobába, amikor beljebb invitált, de nem fáradtam azzal, hogy helyet foglaljak, szimplán az éjjeliszekrényhez léptem és leraktam azokat a dolgokat, amiket neki hoztam.
- Ezeket azért itt hagyom – részben pótcselekvés volt a dolog, mert nem igazán tudtam, hogy miként kellene egyáltalán elmesélnem az előző estém történéseit, szóval végső soron csak annyit tehettem, hogy jobban ráhúztam a sérült csuklómra a pulcsim ujját, aztán vettem egy mély levegőt és kiböktem az igazságot.
- Nem az van, amire gondolsz – nyilvánvalóan ennyi alapján nem fogja elhinni, amit mondok – De gondolom először a srác kiléte fog érdekelni szóval… Braylen volt nálunk. De nem volt semmi olyan.
Elég jelentőségteljesen néztem rá, aztán összefontam a mellkasom előtt a karjaim. Nem igazán tudtam, hogy miként kellene folytatnom, szóval némi gondolkodás nélkül kiböktem az igazat.
- Megsérült miattam, és azért jött fel – mivel nyilvánvalóan nem számított arra az információra, amit most osztottam meg vele, ezen a ponton meg is álltam, aztán végül mégis helyet foglaltam az ágy szélén, tisztes távolságra tőle. Ha most akarna fejbe dobni a telefonjával, akkor nem vagyok benne biztos, hogy lennének olyan reflexeim, hogy elhajoljak előle.

762 | öltözék |  ❦ trouble let me go 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
❦ trouble let me go JwXUJup
❦ trouble let me go JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
❦ trouble let me go JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
❦ trouble let me go JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
❦ trouble let me go JwX6oq7
TémanyitásRe: ❦ trouble let me go
❦ trouble let me go EmptySzomb. Ápr. 10 2021, 00:11

Clary & Bibi
Nem állítom, hogy a szüleim azok a teljes mértékben felelőtlen típusok lennének, viszont tény és való, hogy négy gyerekkel a családban történnek dolgok. Mi pedig soha nem voltunk kifejezetten jó és fegyelmezett gyerekek, sőt különösebben halknak sem mondanám az öcséimet, akik jellemzően vagy bajba keverednek, vagy ők maguk okozzák a bajt, aztán pedig képesek végignézni, ahogyan az egész világ leég a szemeik előtt. Állítólag a nagyapánktól örökölték ezt a sok rosszaságot és a papa egyes történetei alapján igazából meg tudtam érteni a családom összes tagját, aki a fiúkat hozzá hasonlította. Voltak közöttünk feszültségek, amikor valaki a másik cuccához piszkált, de tudnék mesélni akár törött fogakról is. Ha anya meg apa valakire fogta volna az ősz hajszálait, akkor biztosan mi lettünk volna azok.
Tulajdonképpen pont ezen tulajdonságainkból adódóan volt az is, hogy a szüleink féltettek bennünket. Kezdetben pontosan ezért nem voltam benne biztos, hogy hogyan fogadnák, ha nem otthon, Georgiában tervezem a továbbtanulást. Körülbelül nyolcvan százalékig biztos vagyok benne, hogy csak az mentett meg és azért tanulok jelenleg egy New York-i egyetemen, mert a nagybátyám a városban él, így nem mondhatjuk azt, hogy teljes mértékben egyedül lennék itt. Korábban soha nem volt rá szükségem vészhelyzet miatt, ezért is lehetett számára is annyira fura, amikor az éjszaka közepén hívogatni kezdtem, hogy legalább felkeljen és ne higgye azt, hogy valaki azért dörömböl az ajtaján, mert meg akarja ölni. Én sem terveztem pont egy olyan lehetetlen időpontban beállítani hozzá, de gyakorlatilag nem maradt más választásom. Ezt pedig Sam számára is közöltem, legalább háromszor, határozottan felpaprikázott hangulatban, ugyanis az utolsó dolog, amire számítottam a tegnapi buli után az volt, hogy Clary kizár a szobánkból. Sejtettem, hogy mit jelenthet ez, mert volt egy megállapodásunk és valamilyen szinten kíváncsi is voltam a srác kilétét illetően, de a fáradtság és az alkoholfogyasztás után érzett drámaian túlzásba vitt kiszáradáshoz közeli állapot nem vitt rá arra, hogy túlzottan aktív legyek a mai napon.
Ha már így alakult ez az egész és Sam is volt olyan rendes, hogy nem lökött ki rögvest, mint macskát amiatt a bizonyos miatt, úgy voltam vele, hogy kihasználom az alkalmat és legalább a nagybátyámmal is töltök egy kis időt. Meglepően nagy megszállottai vagyunk mindketten Disneylandnek és jellemzően a pasi ügyeinket is jól meg tudjuk beszélni egymással, így erre számítottam a mai napon is... Előtte azonban muszáj voltam egy kis időt kérni tőle, amíg újra emberré válok és túlteszem magam egy zuhanyzással egybekötött hajmosáson is. Ez a műveletsor épp eléggé kivette belőlem azt a kevés energiát is, amivel sikerült felkelnem, hogy Clary épp akkor sétáljon be a szobámba, amikor viszonylag lehetetlen helyzetben, még mindig a törölközővel a hajamon éppen az ágyra dőlve görgettem valamelyik alkalmazást a telefonomon.
Először a fejemet sem akartam teljesen az ajtó irányába fordítani, mert azt hittem csak Sam meg én vagyunk a lakásban, amikor azonban megpillantottam a szőke lányt, még a szemöldökeim is felszaladtak. - Szia - a meglepettség a hangomban is érződött. - Megvagyok.- Megrántottam a vállaimat, miközben feljebb tornáztam magamat, ülő helyzetbe. - Szerencsére sikerült felkeltenem Samet úgy hat hívást követően, szóval nem kellett a lépcsőházban éjszakáznom.- Ezt már határozottan csak bűntudatkeltés céllal mondtam, mert szerintem bárki felkelne, ha hatszor egymás után hívnák az éjszaka közepén. - Nem utállak. - Ha kellemetlen helyzetbe is kerültem és jó pár órával ezelőtt nem is örültem a kialakult helyzetnek, de az igaz volt, hogy nem utálom őt.
- Én már vettem be. Samtől kaptam. - Ha nem tette volna meg, valószínűleg a zuhanyig sem jutok el, hajmosásról nem is beszélve. - Gyere bentebb... - Az egyik kezemmel a szoba belseje felé intettem, majd visszavezettem azt a még mindig a kezemben tartott telefonra, amit az ágytakarónak nyomkodtam, pótcselekvésként. - Te kérsz valamit? - Nem volt célom, hogy undok legyen a lánnyal, de előbb hallani akartam a mondandóját és csak azután beadni a derekam neki.
627 ruhácska nem is tudom, nem is tudom...  ❦ trouble let me go 618794435


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
❦ trouble let me go 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
❦ trouble let me go 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
❦ trouble let me go 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
❦ trouble let me go 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
❦ trouble let me go 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
Témanyitás❦ trouble let me go
❦ trouble let me go EmptyKedd Márc. 09 2021, 09:41

Bree & Clary
Bree-vel volt egy egyezségünk a korábbiakban. Hogy ha valaki fiút visz a kollégiumunk szobájába, és nem tud szólni a másiknak arról, hogy ez megtörtént, akkor megtiszteli azzal, hogy a kulcsot a zárban hagyja és elfordítja azt, hogy véletlenül se láthassunk olyat, ami miatt utána képtelenek lennénk normálisan egymásra nézni. Ez elviekben tökre jól is hangzott, ugyanakkor korábban sosem fordult elő hasonló. Őt a déli hercege nem igazán látogatta New Yorkban, nekem pedig a félresikerült középiskolás kapcsolataim után nem volt még pasim.
Az, hogy az első srác, aki mégis átlépte a rózsaszín birodalmunk határát… Lényegében Braylen volt, egyelőre nem tudtam, és nem is akartam mivel megmagyarázni. Magamnak is nehezen ismertem be azt, hogy nem pusztán a fene nagy viszonzási vágy vezetett ahhoz, hogy végül a srác ott maradt abban a szobában. Nem ő kért meg arra, hogy zárjam be az ajtót, nem ő akarta, hogy elhozzam a rumot, illetve azt se ő erőltette, hogy a szobánkban található bort is felajánljam neki. Az egészben a legrosszabb az, hogy a kezdeményezése sikeresnek bizonyult, és egészen reggelig maradt… Valamikor az ébredésem előtt mehetett el gondolom, bár ezt biztosra én sem tudom, mert amikor kinyitottam a szemeimet, ő már nem volt ott. Rajtam még mindig az előző este viselt, ezüstös darab volt, ami épphogy csak takarta az alatta viselt fehérneműt. Nagyon sokáig kellett gondolkoznom azon, hogy én csak álmodtam az egész estét, vagy tényleg megtörtént, de a fejfájás, amit éreztem elég egyértelművé tette, hogy inni ittam. És az elhozott rumosüveg még mindig az íróasztalomon volt, aminek a kidobásával most sem fáradtam, inkább lezuhanyoztam és mindenekelőtt megmostam a fogam és a hajam, aztán pedig eltakarítottam az arcomról az elmaszatolt sminket. Ezek után már csak fele annyira éreztem magam gusztustalannak, mint amilyen voltam, és nem is nagyon volt hangulatom szépen felöltözni. Azt tudtam, hogy a lányt ki kell engesztelnem, így nem volt mit tenni, némi szempillaspirált magamra kentem – másodjára mondjuk sikerült is a művelet – aztán bevettem egy gyógyszert, és néhány gusztustalanul kinéző, de annál kényelmesebb ruhadarab felvétele után, elindultam, hogy vegyek reggelit Bree-nek. Mivel az édes péksütemények és a latték megvásárlása után sem ért vissza a koliba, arra tudtam csak gondolni, hogy a nagybátyjánál maradt, ahol annyira voltam csak ismerős, hogy gondok nélkül odataláltam és nem tartottam attól, hogy Sam beenged-e. Az már más kérdés volt, hogy a lány haragszik-e rám az incidens miatt, de reménykedtem benne, hogy ez nincs így. Végül is ők keveredtek el először, szóval azt hiszem kvittek vagyunk… Bár nem én lettem egy teljes éjszakára kizárva a szobámból. Szerencsém, hogy a menstruációja épp eléggé összerendeződött az enyémmel ahhoz, hogy legalább azzal ne legyen problémája. Mondjuk minden bizonnyal egy éjszakát kibírt volna a táskájában található tamponokkal is, de hát ettől függetlenül megérteném, ha nagyon mérges lenne.
Ajtót Sam nyitott nekem, akivel váltottam pár udvarias szót a hogylétünkről, később pedig mondta, hogy Bree már felébredt, ez pedig engem egy kicsit megnyugtatott. Ha nem lett volna itt a lány, akkor minden bizonnyal kétségbeestem volna, hogy miattam baja eshetett. Mivel ilyesmiről szerencsére nem volt szó, egyszerűen csak belebújtam a papucsba, amit Samtől kaptam, és elindultam a szoba felé, ahol a lány tartózkodott azokon a napokon, amikor nem tudott hazamenni.
- Szia – egészen nyugodt volt a hangom, viszont a tekintetembe vegyült némi aggódás, ahogy az arcát fürkésztem – Hogy vagy? Remélem nagyon utálsz, mert ha nem haragszol rám, akkor nem kapod meg, amit hoztam neked.
Persze ez nem volt igaz, de ettől függetlenül igyekeztem némiképp könnyed hangot megütni. Én lényegében betartottam az egyezségünk részét, így nem kellett azzal a látvánnyal szembesülnie, ahogyan Braylen ledugta a nyelvét a torkomon. Minden bizonnyal nem lett volna kíváncsi rá, én pedig még nem tudtam hogyan tálaljam neki az egészet. Nagyon ki fog akadni.
- Kell gyógyszer? Én azt hittem meghalok, amikor felkeltem – gondolom ő sem ivott nálam kevesebbet, bár kifejezetten ritka volt, amikor szétcsaptuk magunkat. Csak abban reménykedtem, hogy vagy a szőke, vagy az ázsiai „szeretője” megtalálta, ami miatt legalább baja nem esett, vagy nem unatkozott az előző este.

656 | öltözék |  ❦ trouble let me go 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
❦ trouble let me go JwXUJup
❦ trouble let me go JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
❦ trouble let me go JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
❦ trouble let me go JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
❦ trouble let me go JwX6oq7
TémanyitásRe: ❦ trouble let me go
❦ trouble let me go Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
❦ trouble let me go
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I am in trouble
» You know, I am always in trouble ...
» You're in a big trouble, Mr!
» ~ here comes trouble
» Am I in big trouble?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: