New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Something happened... || Ella & Liza
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptyPént. Dec. 15 2017, 20:14

ELLA  szívecske

Nem tudom Ellám, semmit nem tudok én már, csak azt, hogy vége. Az ajánlatot köszönöm, de nem akarok útban lenni. Nem bírnám elviselni, ha még egy házasságot én rúgnék szét... Inkább szépen visszamegyek abba a kis albérletbe. Jó lesz az! De azért ha készen állsz arra, hogy beszélj a problémáitokról, én itt vagyok neked. Remélem ezt tudod!  szívecske  Én is szeretlek "Hugicám" és tényleg ne haragudj, hogy így személytelenül, sms-ben zúdítottam rád mindent. El akartam már mondani ezeket személyesen is, csak nem találtam a megfelelő alkalmat.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptyHétf. Dec. 11 2017, 08:44

Lizám Something happened... || Ella & Liza 1471401822

Én nem gyűlöllek, csak nem értettem eleinte…ez szörnyű, akkor mindennek vége? Hayden meg sem próbál kompromisszumot kötni? Mindenki hazudik, de ettől még szereted, nem látja? Édesem nem lehet csak így vége. Ha szeretnéd, akkor megbeszélem Owennel, hogy hozzánk gyere, nem jelenthet akadályt. Hidd el, hogy nemcsak a te házasságod egy próbatétel…de most nem én vagyok a lényeg. Ne ostorozd magad, minden rendbe fog jönni…idővel be kell látnia Haydennek is, hogy nem akartál neki rosszat. Szeretlek. Something happened... || Ella & Liza 1471401822


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptyCsüt. Dec. 07 2017, 14:32

ELLA  szívecske

Köszönöm, Ellám! Igazán hálás vagyok, amiért a sok hülyeségem ellenére te még kitartasz mellettem.
Tudom és ne haragudj, hogy itt, sms-ben mondtam el, de már muszáj volt kiírnom magamból... Szörnyű ember vagyok, ez a lényeg.
Már régóta nem olyan a házasságunk, amilyennek lennie kellett volna, ezzel a hazugsággal pedig úgy tűnik felraktam az i-re a pontot.
Épp költözőfélben vagyok Brooklyn-ba, egy kis albérletbe. A baleset estéjén is pár cuccomért mentem volna anyáékhoz, mert egyébként mindent Haydennél hagytam.
Nem tudom... nem akartam, hogy te is meggyűlölj. Ne haragudj!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Dec. 06 2017, 14:57

Lizám  Something happened... || Ella & Liza 1471401822

Akkor ha már szabad, akkor bemegyek hozzád, de addig is kitartás. Micsoda? Nem hiszem el, hogy ilyen barmok vannak az utakon…nagyon sajnálom, ami történt, de lélekben veled vagyok. Tessék? Most nem tudom, hogy mit írjak….ledöbbentem. Belevágtatok, és nem álltál le a gyógyszerrel? Szívem…összevesztetek? Jesszusom, akkor most hol laksz? Miért nem szóltál nekem? Liza….


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Nov. 29 2017, 19:50

ELLA szívecske

Egyelőre még csak Hayden lehet bent, de biztos el tudjuk intézni, hogy be gyere te is. Wink
Egyébként meg egy angyal vagy és imádlak! Enni még nem igazán tudok, túl sokat magamnál se voltam még... inkább neked örülnék a legjobban. Ha csak bejönnél beszélgetni. Something happened... || Ella & Liza 2624752903
És nem, esküszöm nem voltam szétszórt. Zöld lámpánál indultam el, egy másik autós pedig áthajtott a piroson, egyenesen belém. :/
Hát... ezt sem telefonon keresztül akartam, de... belevágtunk a babaprojektbe, hazudtam neki a fogamzásgátlóról és ez volt az utolsó csepp. Beszélt egy ügyvéddel, én pedig elköltöztem.
Képzelem most eléggé kiakasztottalak... Ne haragudj!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Nov. 29 2017, 19:38

Lizám  Something happened... || Ella & Liza 1471401822

A kezed, a bordád, és a lábad nem csak egy szimpla dolog…én nem hiszem, hogy kibírom sokáig. Van egyáltalán látogatási idő? Be kellene mennem hozzád, és tudod mit, főzök valamit. Nem vagyok egy konyhatündér, de megoldom, vagy vigyek neked egy jó könyvet, annak jobban örülnél? A másik…legyen is melletted. Én nem vagyok benne biztos, hogy nem a szétszórtságod okozta a bajt…biztos vagy benne, hogy mindennek vége, és hogy érted, hogy a te hibád ?  Something happened... || Ella & Liza 1556694851

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Nov. 29 2017, 19:27

ELLA
Gondok azok vannak... azt hiszem hivatalosan is vége a házasságomnak... de nem Hayden miatt történt ez.
A kezemen kívül azt hiszem semmi másom sem tört el. Bár pár bordám talán megrepedt és valami lehet a lábammal is, de meggyógyulok! Tényleg, Ellám, ne aggódj, legalábbis túlzottan ne! Minden rendben lesz! Hayden is itt van, árgus szemekkel őriz. Te jól vagy? ♥️

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Nov. 29 2017, 19:06

Lizám Something happened... || Ella & Liza 1471401822

Semmi baj, vagy mégis….kórházban?! Mi történt, nem törted el semmidet? Istenem Liza, ugye nem? Haydennel vannak gondok? Már legutóbb is olyan fura voltál. Nagyon aggódom!  Sad

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Nov. 29 2017, 19:03

ELLA  szívecske
Tudom és kérlek ne haragudj! Nem felejtettelek el! Csak... történt valami és igazából nem telefonon akartam ezt közölni, de most hirtelen nincs más választásom. Tegnap amikor mentem volna anyáékhoz pár cuccomért, akkor volt egy kisebb balesetem. De ne aggódj, jól vagyok, jó kezekben vagyok, igaz, még kórházban... de gyógyulok!  Ezért nem tudtam korábban írni...  Something happened... || Ella & Liza 2624752903

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Nov. 29 2017, 18:54

Lizám  Something happened... || Ella & Liza 1471401822
Szia…egész éjjel nem aludtam. Azt mondtad már napokkal ezelőtt írsz…én meg itthon ülök..ismét egyedül. Mi a helyzet?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásSomething happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza EmptySzer. Nov. 29 2017, 18:20

ELLA
Szia, Ella! Ébren vagy már? Zavarhatlak egy kicsit?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something happened... || Ella & Liza
Something happened... || Ella & Liza Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Something happened... || Ella & Liza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Our lives are crazy | Ella & Liza
» Liza Leavey
» Baby, give it up! | Liza & Hayden
» Let's hurt tonight | Hayden & Liza
» Bring me back to life | Hayden & Liza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: