New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 4:45 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 4:43 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 4:33 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 4:27 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 4:10 pm-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 3:22 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 2:50 pm-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 2:48 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 2:24 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Burak & Millie
TémanyitásBurak & Millie
Burak & Millie  EmptyVas. Okt. 23, 2022 1:45 am

Burak & Millie


A reggeli órák hatalmas forgalma általában rányomja a bélyegét a kedvemre. Nem vagyok oda a tömegért, a figyelmetlen emberekért, a lábamon taposó nőket és férfiakat Utóbbi főleg akkor kellemetlen, ha az illető tűsarkút visel. Akármennyire is utálom ezt a napszakot, ilyenkor én is egy vagyok a sok közül. Rohanok, sietek, próbálok annyi mindent elintézni, amennyit szinte fizikai képtelenség. A jobb karomon két zakóval frissen a tisztítóból, bal kezemben egy még forró pohár kávéval verekszem át magam a tömegen a zebráig. A céges autó tegnap este váratlanul felmondta a szolgálatot és ilyen rövid idő alatt senki nem jött rá, mi lehet a baj. A diagnózis felállításához több időre van szükség, viszont nekem ettől függetlenül dolgoznom kell és el kell intéznem, amit a főnököm rám bízott. A kocsi hiányában jobban szorít az idő, mint egy átlag délelőtt, ezért fejben próbálom már előre minimalizálni a feleslegesen elpazarolt időt, még akkor is, ha csak pár másodpercet nyerhetek így. Az útvonalat is sikerült előre végiggondolnom, hogy a lehető leggyorsabban beérjek az irodába. Mivel mindkét kezem foglalt, ezért jobb ötlet híján a mellettem álló férfi telefonjára kukkantok megnézni az időt. Természetesen már bent kellene lennem, de még legalább negyed óra kell, amíg gyalog odaérek. Legalább.

Türelmetlenül várom, hogy zöldre váltson a lámpa. Egy kisebb utcánál nem zavarna a piros, egyszerűen átvágnék, de a hatsávos főúton nem szívesen vinném véghez ezt a mutatványt. A biztonság mellett teszem le a voksom most, különben nemhogy késve, de egy darabban sem tudnám leszállítani a zakókat. Amint a lámpa vált, gondolkodás nélkül sprintelek át a túloldalra - már amilyen gyorsan a magassarkúm engedi. Természetesen pont ilyenkor kezd el csörögni a telefonom, amikor se szabad kezem, se időm vele foglalkozni. Elég kitartóan csörög, de végül elhallgat a készülék szerencsére. Néhány pillanattal később ismét zenélni kezd. Átveszem a másik kezembe a kávét, a táskámat lecsúsztatom a csuklómra, aztán visszapasszolom a kávét a balba. A zakókat tartó kezemmel ügyetlenül kezdek kutatni a táskámban és nagy nehezen megtalálom a telefonomat. Daniel az. Sóhajtva nyomom meg a zöldet, aztán a fülemhez szorítom a mobilt a vállammal.

- Hol vagy már? - kérdezi a férfi idegesen a túloldalon. Sosem voltunk egymás szíve csücskei, lényegében egy kedves szavunk nem volt még egymáshoz az elmúlt majd’ három évben.

- Mindjárt ott vagyok - válaszolom némi éllel a hangomban éreztetve vele, hogy rohadtul nem vagyok rá és a nyomásgyakorlásra kíváncsi. Elköszönés nélkül emelem el a telefont a fülemtől és nyomom ki Danielt és visszahajítom a készüléket a táskámba. Az amúgy sem rózsás kedvemen Daniel nem javított egy cseppet sem. Amennyire tudom, szaporázom a lépteimet és szlalomozok az emberek között, akik látszólag nálam sokkal jobban ráérnek, mert olyan lassan vonszolják magukat, mint a lajhárok. A következő sarkon veszek egy jobbost, de későn veszem észre, hogy valaki közvetlen velem szemben akar arra befordulni, ahonnan én jövök. Ekkora lendülettel nem tudok megállni, az ütközés elkerülhetetlen. A kávéspohár járja meg a legjobban; összenyomódik, a teteje lepattan, a drága koffein egy része, ami után már az ébredés pillanatától sóvárgok a földön, egy része pedig a ruhámon és a férfi felsőjén landol.

- Te jó ég, ne haragudjon… - szabadkozom azonnal, de ahogy meglátom, kibe botlottam bele, azonnal elhallgatok. - Bassza meg - csúszik ki a számon a lehet legőszintébb reakció.





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Burak & Millie  Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Burak & Millie  Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Burak & Millie  D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Burak & Millie  Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Burak & Millie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» bobby & millie
» Millie-m
» Lys & Millie
» Millie x Thomas
» Mason & Millie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: