New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Hugo Navarro
tollából
Ma 09:02-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 08:15-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 07:43-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Alive and thriving!
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  EmptySzomb. Május 11 2024, 13:57

Mirabella

Nataael

Felnevetek a zavarán, amit egy egyszerű kérdés vált ki belőle, és megsurolom a vállamat, amelyet az ujjával bökött meg, a szájammal olyasmi mutrát formálva, mintha fájdalmat okozott volna. De azért a széles vigyor még mindig rajtam marad, és örülök, hogy legalább egy rövid ideig sikerül elterelnem a figyelmét arról, ami az imént történt. Ugyanakkor ez mitsem változtat azon a tényen, hogy mennyire szeretnék rajta segíteni, egy számomra is megmagyarázhatatlan oknál fogva a szívem viselem a sorsát. Hiába nem vagyok túl jó emberismerő és nem is érdekelnek különösebben az emberi sorsok - legalábbis nem az idegeneké -, de mégis a szívemen viselem mindazt, amin jelenleg keresztül megy. Nagyon nehéz lehet egy olyan testvér mellett, akit ennyire nem érdekelnek a tettei következményei. Ki tudja, hogy az a lány mennyi embernek tartozhat még, és mit hoz majd a Mira nyakára. Érzem, hogy muszáj tennem valamit.
- De...? Milyen, de Mira? Hisz már nyakig benne vagyok, ha nem tűnt volna fel. Hogyan akarod ezt egyedül megoldani? Az ilyen emberek nagyon sok mindenre képesek. Ne várd el tőlem azt, hogy a háttérbe vonulva várjam, hogy le rendezd egymagad az ilyen veszélyes alakokat... - még a feltételezés is sértő, hogy azt gondolja rólam minden után, hogy képes lennék ilyesmire. Nem az én szerepem a hősködés, viszont férfiként az ilyesmit nem tudom jó szemekkel nézni. Utálom, amikor a  férfi társaim az erejüket fittogtatva félemlítenek meg védtelen nőket. Bár a húgát nem ismerem, és szeretném azt mondani, hogy megérdemelné, hogy rá járjon a rúd úgy igazán, viszont tudom, hogy az mennyire megviselné Mirat.  Talán innen is jött az az eszement ötletem, hogy maradjak itt éjszakára, és bár tudom, hogy azzal sok mindent nem oldunk meg, mert csak addig lesz biztonságban, amig itt vagyok, viszont legalább remélhetőleg sikerül megnyugodnia. Aztán ki találjuk a többit holnap, miután aludtunk rá az egészre egyet.
- Nem tudom. De amig eljutunk addig a pontig, én mindenestre itt leszek, hogy megvédjelek. Mindaddig persze, amig ezt te is akarod. - mosolygok rá ismét megnyugtatóan, bár még én is alig értem, hogy pontosan mire is szeretnék kilyukadni a szavaimmal. Azt akarom, hogy tudja, hogy számíthat rám, mint egy barát természetesen. Bár azt nem tagadom, hogy amióta be lépett az életemből fenekestől felforgatta azt... ahogyan a gondolataimat is. Éppen ezért is érzem úgy, hogy jobb, ha én szedem rendbe a helyet, amit az a gyökér feltúrt, bár a széttört tányérok, meg a Mira hírtelen összeomlása nem kicsit lep meg. Érzem, hogy valami más is van a háttérben és nem csak ez a támadás az oka annak, hogy hozzám bújva pityereg. Talán a húga miatt még élt át ilyesmit?
- Ha azt mondtam, hogy vége, akkor úgy is lesz. Bízz bennem. És tudd meg a fickó nevét.... - ha valamit megtanultam az életem során akkor az az, hogy hogyan kell megértetnem magamat az olyan férgekkel, akik nőket terrorizálnak. - ...akkor majd gondoskodok arról, hogy többet ne jusson eszébe ide vissza jönni. De most már meg kell nyugodnod. - még egy puszit is adok a feje búbjára megnyugtatásként, majd a hírtelen fel tett kérdésre meglepetten tolom el óvatosan magamtól, hogy a szemeibe tudjak nézni.
- Jártam edzésekre... meg az élet is segített megedződni. - válaszolok neki végül egy laza váll rántással, majd elő veszem azt a féloldalas mosolyomat, ami a lányom szerint olyan szexi. Sosem fogom tudni megérteni ezeket a kamaszos kifejezéseket. - Szerintem elég, ha megtanulod, hogy hogyan védd meg magad. Nem kell verekedned. Jól sem állna ehhez a csinos pofidhoz az, hogy agresszív legyél. - kacsintok rá, majd gyengéden megcsípem az arcát is. Nem titok egyébként, hogy valóban gyönyörűnek találom, ugyanakkor jobban örülnék annak, ha vissza jönne az a humoros éne. Nem szeretem, ha egy nő szomorú. Iszonyúan rosszul érint mindig.
- Na jó... elég a siránkozásból! - szólok rá végül, majd felpattanok és felé nyújtva a kezem húzom fel Őt is. - Kihűl a vacsora. Nem szeretem a hideg ételeket. Gondolom nem akarod, hogy éhesen feküdjek le. - ugrik fel ismét a magasba a szemöldököm, de azért a mosolyom elárulhatja, hogy egyáltalán nem az étel a fontos most. Hanem inkább az, hogy Ő jól legyen. - Oké... kérek egy seprűt. Ezt majd én fel szedem. Közben pedig Te mesélj valamit magadról. Például azt nem árultad el, hogy miért vagy itt New Yorkban? - még mindig a figyelemelterelés a célom, és ha adott egy seprűt, akkor közben össze is takarítom a széttört szilánkokat, hogy tényleg magunk mögött hagyhassuk azt, ami történt. Bár jól tudom, hogy ez számára nem olyan könnyű. Hiszen annyira törékeny.      
Life has a way of testing a person`s will, either by having nothing happen at all or by having everything happen at once.”


BEE
mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Alive and thriving!  Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Maybe You are...
Alive and thriving!  18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ idézet ★ :
It took me years to understand this, but now I know: braveness is not the absence of fear but rather the strength to keep on going forward despite the fear...
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Alive and thriving!  Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alive and thriving!  F51a116667062dd9cad38e5a824e7ff100008327
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  EmptyKedd Május 07 2024, 16:33

To Nate

Stare at the dark too long and you will eventually see what isn’t there.

location   la-la-la outfit


- Nem! Vagyis... - Zavartan nézek fel rá. Először nem is jövök rá a számomra felállított csapdára, kell néhány másodpercnyi hatásszünet, hogy felismerjem miben is mesterkedik Nate. - Hé, ez nem igazságos! - Bököm meg végül vállát mutatóujjammal miközben fel is kuncogok. Hát ha másra ez nem is jó, de arra mindenképpen, hogy kicsit elterelje a figyelmem a szörnyű valóságról, ami szerint az életem mostmár többszörösen is veszélyben van. És nem csak az enyém, de Katnissé is. - Nem! Semmiképp sem! Nem keverlek ebbe bele már ennél is jobban! Hálás vagyok a segítségedért, tényleg, de... - Rázom meg a fejem. Szó sem lehet arról, hogy őt is belekeverjem ebbe az egészbe. Nem ezt érdemli, nem engem érdemel. Az ő élete ennél sokkal nyugodtabb kellene, hogy legyen. És bár nem akarok neki neveket mondani és rábízni a dolog elintézését, mégis igaza van. Legalábbis abból a részből, hogy megkérdezhetném Katniss-t mégis ki a fene volt ez. Talán fel is jelenthetném? A rendőrség csak tesz valamit, nem? Naiv egy gondolat ez.

- Igen, annak talán örülnék. Köszönöm. - Vallom be szégyenlősen, hiszen nem mindennap kérek meg egy férfit, hogy maradjon itt éjszakára "vigyázni" rám. De tény, hogy nem szeretnék egyedül maradni ezek után, egyáltalán nem érzem magam biztonságban. Ha Nate nem ajánlotta volna ezt fel, valószínűleg egy hotelben kötöttem volna ki én is. - Szerinted valaha is eljutunk arra a pontra, hogy ne kelljen többet megvédened? Nem vagyok egy könnyű eset. Néha úgy érzem mintha meg lennék átkozva... - Pedig én aztán tényleg nem hiszek az ilyesfajta abrakadabrában, de már másra aligha tudnék gondolni. Folyton csak a baj van körülöttem és nem tudom mivel érdemeltem ezt ki. - Igazad volt, köszönöm. Csodásan néz ki! - Mosolyodom el végül a virágcsokrot nézve. Már az idejét sem tudnám megmondani, hogy mikor kaptam ilyesmit utoljára.

Aztán mégsem tudok a tervek szerint haladni. Ő pakolászni kezd, vissza a fiókokba, nekem más dolgom sem lett volna, mint megteríteni és kitálalni, hogy aztán egy csodás vacsorában legyen részünk és megfeledkezzünk mindarról ami ma történt. Még szép, hogy nem jön össze. A kezemből kicsusszanó tányérok teszik végül rá az i-re a pontot. Pillanatok alatt rogyok össze a törmelékek mellett, de a vizesedő tekintetemtől szinte alig látom, hogy mit is kellene összeszednem. Levegő után kezdek kapkodni, olyannyira, hogy észre sem veszem mikor Nate megjelenik mellettem. Már csak arra leszek figyelmes mikor ezúttal most ő húz magához. Jólesően bújok oda hozzá, nem érdekelve, hogy rohadtul még csak nem is ismerem őt. Mégis most rá van szükségem. Az egyetlen ember ezen a világon aki ténylegesen meg tud és meg akar védeni. - Nem... még nincs vége. Még csak most kezdődik. - Merthogy nyilván nem hagyja annyiban a fickó. - Mi van akkor ha visszajön? Most itt vagy, de nem maradhatsz mellettem örökké. - Azt kívánom bárcsak meg tudnám magam védeni. - Egyáltalán te hol tanultál úgy verekedni? - Mert az is nyilvánvaló, hogy tudja mit csinál mikor elpüföli a rosszfiúkat, nem először voltam már szemtanúja ebben. - Meg tudnál engem is tanítani? - Nézek végül fel rá, bár nem húzódom el tőle. Jelenleg azt érzem, hogy kezei között akarok maradni... örökre. - Nem tudom miért vagyok ilyen szerencsétlen. - Teszem hozzá szomorúsággal a hangomban. - Sajnálom, hogy így tönkrement az este. Tényleg nem így terveztem, azt akartam, hogy... jó legyen. - Most meg itt picsogok, mint egy kislány. Hát tuti ez kellett neki.

BEE




I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Alive and thriving!  Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Alive and thriving!  A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  EmptyHétf. Május 06 2024, 07:05

Mirabella

Nataael

Nincs bennem semmiféle harag az miatt, mert a vacsoránk első fele nem úgy sült el, ahogyan azt fejben elképzeltem volna, sőt, nagyon örvendek annak, hogy éppen ma döntött úgy az a gyáva kutya, hogy támadásba lendül, mert így legalább volt, aki megvédje Mirat. Nem szokásom a szuperhősök szerepébe bújni, viszont ha a szemem láttára történik ilyesmi, akkor nem tudnék zsebre dugott kezekkel, nem csinálni semmit. Ezt megtenném bárkiért egyébként is, bár nem tagadom, hogy akárkiért azért nem maradnék itt, ki hagyva a lehetőséget arra, hogy péppé verjem a pasast és el vegyem a kedvét attól, hogy még valaha is eszébe jusson akár a környéken is felbukkanni.
- Szóval nem szeretted volna, hogy a húgod zavarjon minket? - nem titok, hogy a kérdésemmel zavarba akarom hozni egy kicsit. Nem csak azért, mert jól áll neki, amikor egy kicsit bele pirosodik, hanem azért is, hogy eltereljem a gondolatait a történtekről, holott jól tudom, hogy az nem olyan egyszerű. Látszik rajta még mindig, hogy mennyire meg van rémülve, ami nem is csoda, hisz nőként egyáltalán nem voltak egyformák az esélyei azzal a féreggel. Bár én magam is iszonyatosan dühös vagyok, de ezt azért igyekszem nem nagyon kimutatni, mert semmi szükség arra, hogy tovább fokozzuk a feszültésget. Csak meg nem történtté szeretném tenni, ami tudom, hogy nem lesz egyszerű. - Esetleg megkérdezhetnéd a húgodtól a fickó nevét... a többit azután meg majd én intézem. - ezúttal pedig nem a fizetés részére értem. Tudom ám, hogy hogyan kell az ilyen emberek nyelvén beszélni úgy, hogy meg is értsenek. - De Te semmiképp sem oldod meg. Főleg nem egyedül. - vonom fel az egyik szemöldököm, hisz nem is értem, hogy hogy jutna eszébe ilyesmi egyáltalán. Persze tudom, hogy nincs jogom bele szólni az életükbe, de a történtek után azért mégis egy kicsit úgy érzem, hogy most már nekem is van az egészhez közöm.  Nem tudom, hogy a húga milyen társaságba keveredett és milyen bajokba, viszont megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni majd, hogy legalább Mirat ki húzzam belőle. Meg nyílván a testvérét is, holott azzal tisztában vagyok, hogy nem lehet segíteni olyan emberen, aki nem akarja, hogy segíts neki. Így erőltetni semmiképp sem fogom. De Mira megérdemelné, hogy normális és kiegyensúlyozott élete legyen. Ez pedig nem fog menni addig, amíg mindenféle fenegyerekek járkálnak ide pénzt követelve.
- Ha egyszer azt mondom, hogy megoldjuk, akkor az úgy is lesz. - nyomatékosítom ismét a szavaimat amolyan megnyugtatásként, hisz még elképzelésem sincs, hogy mit érezhet jelenleg. A félelmen kívül persze. Ha az én lányom keveredne ilyen helyzetekbe, akkor én képes lennék mindenkit megölni körülötte. Talán Mira is valami ilyesmit érezhet a húgát illetően, csak épp nem néz ki olyannak, aki az erőszak híve lenne. Nem is lehetne, hisz annak ellenére, hogy nagyszerű humorérzékkel van megáldva, mégis csak egy törékeny nő. - Ha szeretnéd és félsz, akkor itt maradok éjszakára. Természetesen a kanapén. - ajánlom fel egy magyarázattal együtt, hisz nem szeretném, ha félre értené a szándékaimat, vagy azt gondolná rólam, hogy ki akarom használni ezt a helyzetet, amiben van. A kérdése miatt azonban egy pimasz, féloldalas mosoly ül ki az ajkamra, bár én magam sem tudom, hogy miért akarnék újra találkozni vele.
- Addig szeretnék veled találkozni, amig el jutunk arra a szintre, hogy ne kelljen megmentenem senkitől. - kacsintok rá, igyekezve oldani még mindig a feszültséget, bár az ölelése olyan hírtelen érint, hogy nem is igazán tudok mit kezdeni az egésszel. Csak rá fogom arra, hogy kétségbe van esve. Arra, hogy megköszöni, csak egy biccentéssel reagálok, bár nem is igazán tudom, hogy mire érti. Az ölelésre, vagy inkább arra, hogy ismételten én lehettem a hőse. Nem az a célom, hogy ezzel vegyem le a lábáról, de aligha van ilyenkor más lehetőségem. Úgy tűnik mostanában nagyon rá jár a rúd.
- Nos mégsem jöhettem üres kézzel. - magyarázom ki magam a helyzetből, a tudtára adva, hogy nem avgyok én valami romantikus szívtipró azért, de na... - Meg hát arra is gondoltam, hogy jól nézne ki az asztalon, miközben vacsorázunk. - vigyorodom el ismét magam, majd rögtön nem is megyek utána, mert az ígéretemhez hűen előbb szeretném valamennyire rendbe rakni a helyet, hogy végre magunk mögött hagyhassuk a történteket. Tudom, hogy nem olyan könnyű csak úgy túllendülnie rajta, de szeretném, ha legalább a szétdobált tárgyak is nem emlékeztetnék arra, hogy mekkora baj is történhetett volna, ha nem érek ide időben. Még bele gondolni is nagyon rossz.
- Mira?  -  szólalok meg, amint meghallom a csörömpölést a konyha irányából, és ezzel egyszerre le is rakom a kezemben lévő tárgyat, hogy ki sietthessek. Azt gondoltam, hogy ismét vissza jött az a férfi. Ehhez képest pedig csak néhány darbjaira tört tányért látok, meg Mirat, aki idegesen igyekszik mindazt össze kapkodni hamar. Bár mintha valami ezúttal más lenne vele. Óvatosn lépek oda hozzá és gugolok le mellé, majd, kezemet a remegő kézfejére rakom, amely egy újabb szilánk felé készül, így megakadályozva abban, hogy azt fel vehesse.
- Jól van. Semmi baj. - szólalok meg halkan, majd látva a legördülő könnyeit és kétségbeesett arcát, ölelem Őt magamhoz ismét, ezúttal csak azért, hogy megnyugtathassam. Rossz látni mikor egy nő ennyire maga alatt van. Olyan, mintha nem is igazán csak a ma történtek hatása alatt lenne, hanem most engedne ki magából valamit, amit eddig vissza tartott. - Hé.. semmi gond. Már vége van. - igyekszem ismét valami nyugtatószerűséget mondani, bár ez annyira nem az én kenyerem. Mindig bajban vagyok, ha valakit vígasztalnom kell. Ugyanakkor csak még szorosabban ölelem Őt magamhoz, persze csak ha nem tiltakozik. Talán ha ki sírja magát, sikerülni fog megkönnyebbülnie.      
Life has a way of testing a person`s will, either by having nothing happen at all or by having everything happen at once.”


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Alive and thriving!  Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Maybe You are...
Alive and thriving!  18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ idézet ★ :
It took me years to understand this, but now I know: braveness is not the absence of fear but rather the strength to keep on going forward despite the fear...
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Alive and thriving!  Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alive and thriving!  F51a116667062dd9cad38e5a824e7ff100008327
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  EmptySzomb. Május 04 2024, 10:25

To Nate

Stare at the dark too long and you will eventually see what isn’t there.

location   la-la-la outfit

Szörnyen érzem magam amiért belerángattam őt ebbe. Ebbe, amiről még csak azt sem tudom, hogy mi az. Nem vagyok képes egy épkézláb magyarázatot adni neki a férfival kapcsolatban, legalábbis nem addig, ameddig elkapom a húgom grabancát és esélyesen ugyanazt teszem vele, mint Nate a férfival. Azt tudtam, hogy vannak olyan dolgai, amelyekről jobb nekem nem tudni, de abban mertem reménykedni, hogy Katniss tudja a határait és nem sodor engem is veszélybe. Tisztában van vele, hogy már így is bőven elég veszély leselkedik rám, nem kell még az ő hülyesége is. - Nem tudom, hogy bántani fogja-e. Szerintem ma estére biztonságban van. Esélyesen bedugtam őt egy hotelbe, hogy ne zavarjon be. - Vallom be egy ártatlan mosollyal, még a vállam is megvonom. Kétlem, hogy ez olyan nagy bűn lenne, nem hiszem hogy szeretné ha a húgom itt kotnyeleskedne. - És még így is sikerült neki bezavarnia. - Teszem hozzá némileg rosszallóan. Esküszöm a húgom még a sírból is bajt hozna a fejemre és az őrületbe tudna kergetni.

- Jaj, dehogy fizeted! - Nézek rá miközben még a kezem is a vállára teszem. Még jó hogy nem vele fizettetem ki Katniss drogügyleteit. Csak az kellene! - Azt a részt megoldom én. Már így is bőven eleget tettél. - Mondom egy kedves mosollyal. Hihetetlen, hogy még mindig itt van. Őszintén azt vártam, hogy le fog lépni amint rájön, hogy nem minden tökéletes az én életemben sem. És még nem is tud mindent. - Gondolod, hogy megoldjuk? - Nézek végül fel rá bizonytalanul. Tényleg igyekszem úgy tenni, mintha erős lennék és ez nekem meg sem kottyant, mert már hozzászoktam, hogy azt kell tennem, de mégis úgy érzem, hogy lassan megszakadok a sok teher alatt. Legalábbis lelkileg. A tekintetemben aggodalom és egyben félelem csillan. - Nem tudni, hogy mikor jön vissza a fickó. Talán nem lesz mindig szerencsém. - De mi van ha legközelebb Katnissre tör rá? Nem tudom mi lesz velünk, őszintén. Szörnyű érzés arra gondolni, hogy már az otthonomban sem lehetek biztonságban. Akkor hol leszek?

- Második vacsorával...? - Nézek most rá kérdőn, másodikról még nem volt szó. - Ezek után is látni akarsz még? - Vonom meg kicsit szemöldököm, miközben halvány mosoly jelenik meg arcomon. Komolyan gondolja? - Mondjuk a pizzát is szeretem. - Bököm oda még mielőtt egy ölelésben részesítem őt. Arcom a mellkasába fúrom, jólesően bújok oda hozzá, akárcsak ő lenne az én mentsváram. Hosszú perceknek tűnő másodpercekig maradok így, nem mozdulok, csak hozzábújva szuszogok be és ki. - Köszönöm. - Mondom végül mikor már tényleg nyugodtabbnak érzem magam és elhúzódva tőle, felnézek rá. Magam sem tudom, hogy mit köszönök pontosan. Az ölelést? Azt hogy megmentett? A felajánlást, miszerint összeszedi a szobát? Csodásan bánik velem, pedig meg sem érdemlem. - Virágot hoztál? A nem randinkra? - Nézek vissza rá egy pimasz mosollyal amikor már a kezemben tartom a csokrot. - Köszönöm, ez valóban kedves. - És már mozdulok is, hogy egy vázába tehessem a virágot, sokkal jobban fog kinézni, mint a földön.

Az összes létező erőmet beleadom abba, hogy legalább annak látszatát adjam, mint aki már túl van a dolgon és nem érdekli tovább. Vagy legalább nem fél. De természetesen ez nem így van. Rettegek attól, hogy mi lesz a jövőben, hogy mi lesz velem... Mi lesz Katy-vel? Zaklatott vagyok, de mindig jó voltam az érzéseim leplezésében. Egy mosoly fel, aztán kész is. - Basszus! - Szólalok fel, amint a remegő kezeim közül kiesik a két tányér, amikkel az asztalhoz indultam. Aztán magam sem tudom mi üt belém, de olyan mintha ez az utolsó cérnát is elszakítaná. Ahogy most leguggolok, hogy az összetört tányérok maradványait kezdjem el összeszedni, egyre hevesebben kezdek el lélegezni. Szinte már kapkodom a levegőt, mintha nem lenne elég belőle. Érzem ahogyan egy pánikroham szélén állok. Érzem ahogyan a tekintetem ismét csillogni kezd, még egy könnycseppnek is sikerül kicsordulnia, nem tudom már visszafogni. A kezeim remegnek akárcsak egy kocsonya, kezdem azt érezni, hogy minden összedől körülöttem. Nem akarom, hogy Nate ezt lássa. Azt akarom, hogy elmenjen. Nem akarom, hogy ezt az énemet is megismerje.


BEE




I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Alive and thriving!  Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Alive and thriving!  A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  EmptySzomb. Május 04 2024, 07:25

Mirabella

Nataael

Ha bárki is azt feltételezné rólam, hogy szeretem játszani a hős megmentőt, akkor az piszok nagyot téved, hisz egyáltalán nem kenyerem a szuperhős szerepe, azonban azt beismerem, hogy képtelen lennék elmenni egy olyan helyzet mellett, ahol az erősebbik nem épp a gyengébbiket tiporja...akárcsak szavakkal is. Ez pedig nem a hősködésről szól, meg arról, hogy legyőzhetetlennek gondolom magam, sokkal inkább az önérzetemről, meg arról, hogy férfiként kötelességem kiállni azok mellett, akik védtelenek. A támadónak az az egy szerencséje van, hogy sikerül elmenekülnie, mert képes lettem volna itt helyben megölni. Bár sajnálom, hogy kiszaladt a karmaim közül, de képtelen lennék Mirat most ebben az állapotában itt hagyni, látszik rajta, hogy mennyire megrémült, ami nem is csoda. Ha nem ma történt volna ez az incidens, és nem épp akkor amikor érkeznem kellett, akkor... belegondolni sem tudok, hogy mi minden történhetett volna. Azt kell, hogy mondanom, ismételten nagy szerencséje volt. Annak ellenére, hogy azt mondja jól van, azért én óvatosan az álla alá nyúlok, hogy az arcát végig vizsgáljam, de szerencsére a félelmen kívül mást nem látok.
- A húgodat? - döbbenten nézek rá, hisz mondta, hogy a lány nem él teljesen normális életet, de azt gondoltam, hogy egy kicsit túlzott és a nővéri aggódalma miatt hajlamosabb a falra festeni az örödögöt, viszont most már teljes mértékben elhiszem, hogy komolyan mondta, amit. Ez pedig így egyáltalán nem jó, mert bármikor és bárki rájuk támadhat. - Gondolod, hogy most bántani fogja a húgodat? Tudod, hogy hová ment? - nem tudom, hogy egy fiatal lány, hogyan képes ilyen emberek közé férkőzni, de képtelen lennék arra, hogy ne próbáljak meg segíteni nekok. Nem élhet Mira folyton rettegésben amiatt, mert a húga adóságokat halmoz fel. - Mégis mekkora összegről van szó, hogy így betör a házatokba...? Én kifizetem. - mert gonolom nem lehet olyan sok érték, hogy ne lehetne megoldani.  Semmiképp sem tudnám elengedni csak úgy ezt az ügyet, mert most még egy darabig itt leszek, de ezek után, hogyan hagyhatnám Őt egyedül?
- Sh... nincs miért bocsánatot kérned. Te nem csináltál semmit. Jó, hogy jöttem, mert másképp ennél komolyabb probléma is lehetett volna. - a tenyerem ökölbe szorul, amint eszembe jut az a jelenet, amire érkeztem, bár igyekszem felé nyugalmat mutatni, mert nem szeretném, hogy idegesnek lásson. Pedig nagyon az vagyok, kedvem lenne össze törni valamit, amiért az a rohadék meglógott. A karjánál tartom meg, hogy fel tudjon állni velem egyszerre és csak akkor engedem el, amikor meggyőződök arról, hogy nem fog elesni.- Bármibe is keveredett, majd megoldjuk. Bízz bennem. - megengedek egy halvány mosolyt felé biztatásként, holott még én magam sem vagyok abban biztos, hogy ilyen egyszerű lehet. Ki tudja, hogy még mennyi mindenkinek tartozhat az a lány? Ilyenkor gondolom a rendőri segítség szóba sem jöhet, hisz minden bizonnyal, valami mocskos dologban van benne a fiatalabbik, aki annak ellére, hogy megérdemelné, hogy bűnhődjön a tetteiért, Miranak nagyon fontos az életében.
- Majd egy második vacsorával azt is meghálálhatod. - kacsintok rá, hogy kicsit oldjam a feszültséget, de természetesen nem várok el semmiféle köszönetet. Ugyanakkor azt kár lenne tagadnom, hogy a Mira társaságára vágyom, bár azt egyenlőre nem tudom, hogy miért. - Kutya bajom! Az a patkány csak nőket mer megütni. Ne aggódj. - legyintek egyet, abban bízva, hogy elengedi ezt az aggódó szerepet, hisz kaptam már ennél nagyobb ütést is az életem során, és azt is túléltem.
- Tényleg nagy mázli. Másképp most pizzát kéne rendeljünk. - vigyorgok rá szélesen, igyekezve arra, hogy azt lássa rajtam, hogy nem aggódok, pedig ez nincs így. Most megúszta, de mi lesz holnap és az elkövetkező napokban? - Bár éhes vagyok, de... - elharapom a mondatom végét, mert meglep az, amit csinál. Széttárom mindkét karomat, amint a derekamat át öleli és a mellkasomhoz bújik, és próbálom kitalálni, hogy most mit kéne tennem. Óvatosan fonom köré én is a karjaimat, de nem érintem meg a lapockát egyik kezemmel sem, csak egy rövidebb ideig a levegőben hagyom azokat, aztán egy mély, jóleső sóhaj kíséretében adom meg magam, és ölelem át végül én is. Talán  most csak erre van szüksége ahhoz, hogy megnyugodjon.
- Jól van. Már minden rendben. Biztonságban vagy. - a hangom ezúttal nagyon halk, de nem lököm el magamtól, hagyom, hogy addig öleljen, amíg az számára jól esik. Végülis nincs ebben semmi rossz. - Amig tálalod a vacsorát, addig én össze szedem a szobát. Ne aggódj. Közben pedig, kifele menet te felvehetnéd azt, ami a földön hever. Bár nem így akartam át adni, de gondolom egyetértesz azzal te is, hogy a szándék a lényeg. - bárcsak meg tudnám magyarázni azt, hogy miért érzem ennyire köteleségemnek azt, hogy jó kedvre derítsem. Valóban szeretnék neki és a húgának is segíteni, bár azt nyílván nem várhatom el, hogy elfejtse a történteket.      
Life has a way of testing a person`s will, either by having nothing happen at all or by having everything happen at once.”


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Alive and thriving!  Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Maybe You are...
Alive and thriving!  18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ idézet ★ :
It took me years to understand this, but now I know: braveness is not the absence of fear but rather the strength to keep on going forward despite the fear...
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Alive and thriving!  Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alive and thriving!  F51a116667062dd9cad38e5a824e7ff100008327
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  EmptyPént. Május 03 2024, 22:26

To Nate

Stare at the dark too long and you will eventually see what isn’t there.

location   la-la-la outfit


Nem tagadom, valóban okos döntés volt az ajtót nyitva hagynom. Tudtam, hogy az idegen férfi számomra jót nem jelenthet, ahogyan azt is, hogy Nate hamarosan érkezni fog. Persze fenn állt annak a lehetősége is, hogy felültet és soha nem jelenik meg. De itt van. És most először örülök annak, hogy valaki az engedélyem nélkül hatolt be az otthonomba. Oké, szabályosan véve, az ajtó nyitva volt. Mindenesetre a nyugalom leple telepszik le rám, mikor rájövök, hogy ő is a szobában van. Tudom, hogy segíteni fog, már máskor is megtette. Ő az egyetlen ember ezen a világon, aki mellett valóban biztonságban érzem magam. Akiről tudom, hogy akkor is megvédene, ha abból még baja származna. Na nem ígérhetem, hogy a mai nem egy olyan nap lesz, elvégre a fickó nem egy ártatlan nyuszi. Ám mikor Nate felszólal, még én magam is összerezzenek a hangja erejétől. Szinte látni ahogy harag gyűlik a szemeiben, úgy marja el a férfit, mintha csak egy boxzsák lenne. Nem szólalok meg, csak nézem az eseményeket, ahogyan Nate elpüföli ezt a férfit is. Komolyan ennyire könnyen megy neki? Talán elgondolkozhatnék, hogy valóban olyan jó jel-e ez, vagy inkább félnem kellene tőle, vagy attól, hogy mellette is ugyanaz a sorsom lesz, mint korábban Emir mellett.

Hamar elkergetem ezeket a gondolatokat. Nate nem olyan. Egyáltalán nem. Még csak a közelébe sem ér. Nem mozdulok, teljesen lefagyok, őszintén szólva nem is tudom mit tehetnék, hiszen közbeavatkozni nem tudok. Nem is akarok. Aztán mikor A fickó futáshoz iramodik és még az ajtót is jól becsapja maga után, csak ekkor kezdek el felocsúdni. - Nate... - Nem is tudom mit mondjak. Vagy milyen sorrendben. Először köszönjem meg? Vagy kérjek bocsánatot amiért erre kellett neki ideérnie? Vagy amiért megint sajoghat majd a kézfeje az ütésektől? Esetleg amiért megrúgták? Miért érzem azt, hogy sokkal nyugodtabb élete lenne nélkülem és legokosabb lenne elengednem őt?

- Jól vagyok... azt hiszem. - Bólogatok, azt inkább nem osztom meg vele, hogy a hátsóm azért sajog az eséstől. Legfeljebb nem ülök ma sokat. - Nem ismerem. De a húgomat kereste. - Nem akarok hazudni neki. Már említettem, hogy a húgom elég problémás és a társasága is, annyit megérdemel, hogy tudja, nem vicceltem... és ezzel eldöntheti magának, hogy szeretne még találkozni velem vagy inkább kimaradna a drámából. - Azt hiszem a húgom tartozik neki... nem tűnik egy kedves teremtésnek. - Idegesen pillantok fel Natere, jól esik az érintése, de nem tudom mit mondhatnék. - Nate, én annyira sajnálom! Tényleg nem szeretnélek semmibe sem belerángatni... én nem akartam, hogy ez így legyen. Sajnálom, tényleg. - A tekintetemben szomorúság és egyben aggodalom csillan. Mit műveltél Katniss? - Nem tudom mibe keveredett a húgom már megint. - Teszem hozzá, majd a karjába kapaszkodva felállok végül a földről. - De köszönöm. Tényleg hálás vagyok, nem tudom mi történt volna ha nem érsz ide időben. Te jól vagy? Megütött? - Végignézek rajta, aztán körülnézek a szobában is, olyan mintha egy bomba robbant volna. Basszus! Hát szépen bemutatkoztam neki. - Hát legalább a vacsorát nem tette tönkre. - Mutatok ezzel az asztal és egyben a híres lasagnem felé. - Remélem éhes vagy? - Mondjuk nem csodálkoznék ha ezután fogná magát és lelépne, de azért próbálok magamra erőltetni egy halvány kis mosolyt. Majd egy hirtelen impulzus által közelebb lépek hozzá és derekát átkarolva magamhoz ölelem őt. Magam sem tudom, hogy pontosan miért is teszem. Egyszerűen csak jól esik. Megnyugtató. Nem akarok egyedül lenni. Minden porcikám remeg még az eseményektől, szükségem van erre. Szükségem van rá. Könyörgöm ne hagyj most itt!

BEE




I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Alive and thriving!  Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Alive and thriving!  A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  EmptyPént. Május 03 2024, 18:06

Mirabella

Nataael

Különös izgatottsággal parkolom le a taximat a jól ismert ház előtt, kicsit olyan érzésem van, mintha ez, amire készülünk valóban egy randi lenne, holott én nem hiszek az ilyen kamaszos badarságokban. Épp ezért sem vagyok hajlandó bármi lényegeset az egészbe képzelni, hiszen a meghívás csupán csak egy hála vacsora, amit illetlenség lett volna nem elfogadni, mert legyek akármilyen egy ökör is néha, azért a nőket tisztelem. Az pedig, hogy olyan sokat járt a fejemben az az este, amikor megismerkedtem Miraval, csupán annak tudom be, hogy túlságosan is szeretem megfejteni a titokzatos embereket. Mirabella pedig nagyon is az. Mivel, hogy ez nem randi, így felesleges a visszapillantó tükörbe megbámulnom magam, hogy biztosan rendben van-e minden velem, hiszen ez természetesen a mi helyzetünkben teljesen mindegy, de mégis, azért akaratom ellenére a saját kék szempárommal találkozok egy röpke pillanatra, amit csupán a véletlenre fogok. Végül pedig a biztonsági övemet kikapcsolva nyúlok hátra az ülésen heverő százszorszép virágcsokorért, hogy azt a bal kezemben szorítva hagyjam magam mögött az autót, a lehető legkevésbé kimutatva azt, hogy egy enyhe izgatottság annak ellenére is van bennem, hogy azt tagadni próbálom. Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet a virág, főleg mert ez a Lucy kedvence volt, de üres kézzel mégsem jöhettem. Bár először egy üveg bort akartam hozni, de eszembe jutott, hogy Mira nem iszik alkoholt - legalábbis ezt mondta -, a virág meg majd ha nem tetszik akkor maximum kidobja.
Szinte futó léptekben haladok fel a lépcsőkön, mint valami idétlen tinédzser, a félig nyitott ajtó azonban váratlanul ér és egy ideig csak tanácstalanul állok is előtte, mint aki nem tudja mire vélni az egészet, hisz azt tudom, hogy Mira vár, de azt nem gondoltam, hogy ennyire. Óvatosan, nagyon halkan koppintok egyet az ajtón, de mivel nem jön válasz, így belépek rajta, bár minél beljebb merészkedek, annál inkább fog el valami rossz érzés. Főleg a földre dobált tárgyak és kihúzva felejtett fiókok azok, amelyek azt súgják, hogy valami baj történt. Ebben a pillanatban pedig meg is pillantok egy férfit, aki bár háttal áll nekem, de így is tökéletesen látom, hogy mit csinál: mintha zaklatná Mirat, ami épp elég nekem ahhoz, hogy érezzem miképpen megy fel a vér az agyamba, és egy percig sem gondolkodva, ejtem ki a csokrot a kezemből, és hatalmas léptekkel közelítem meg őket.
- Mi a franc történik itt? - szinte ordítom a szavakat, amint elég közel érek hozzuk, és a felém fordult férfit el is kapom két kézzel a pólójánál fogva és taszítom le a földre, hogy ott rá telepedve keverjek le neki előbb egyet, majd még egyet az öklömmel. - Ki a fene vagy? - zihálom a képébe egy újabb ütés után, de válasszul egy hírtelen rúgással lök el magáról, majd mint egy gyáva nyúl el is menekül. Dühösen fújtatva tápászkodok fel, de meglátva Mirat, akiről tökéletesen lerí, hogy mennyire megrémült, úgy döntök, hogy hagyom azt a patkányt menekülni, de mindenképp a fekete listámra került, nehéz elfelejtenem az arcát. Szitkolózva állok fel a földről, hogy léphessek a nőhöz, majd mellé gugolva, óvatosan érintem meg a vállát. Úgy tűnik nekünk az a sorsunk, hogy mindig ilyen helyzetekben találkozzunk.
- Jól vagy? Bántott? - igykszem nyugodtabb hangnemre váltani, hogy a rémületét ne fokozzam, de nem olyan egyszerű ez, hisz az ilyen semmirekellők mindig tökéletesen fel tudják ébreszteni a bennem lévő állatot, az az egy szerencséje van, hogy sikerült meglógnia, mert másképp képes lettem volna ki tekerni a nyakát. Gyűlölöm amikor férfiak bántanak nőket.
- Tudod, hogy ki volt az? Mit akart? - egyáltalán nem szeretném a kérdéseimmel felzaklatni, de valahogy nem tartom normálisnak ezt az egész szituációt. Miért épp ezen a környéken akarna bárki is be törni emberek házába?     
Life has a way of testing a person`s will, either by having nothing happen at all or by having everything happen at once.”


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Alive and thriving!  Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Maybe You are...
Alive and thriving!  18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ idézet ★ :
It took me years to understand this, but now I know: braveness is not the absence of fear but rather the strength to keep on going forward despite the fear...
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Alive and thriving!  Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alive and thriving!  F51a116667062dd9cad38e5a824e7ff100008327
TémanyitásAlive and thriving!
Alive and thriving!  EmptyPént. Május 03 2024, 13:57

To Nate

Stare at the dark too long and you will eventually see what isn’t there.

location   la-la-la outfit


A csengőszóra ugrok egyet ijedtemben, magam sem tudom miért, pedig számítottam rá... Sőt, vártam rá. Még vetek egy utolsó pillantást magamra, és egyben az asztalra, meg akarok bizonyosodni arról, hogy minden készen áll. Nem csak készen áll, de tökéletes is. Aztán idegesen fordulok az ajtó felé, fogalmam sincs, hogy mit fogok mondani. Őszintén szólva már réges-rég nem csináltam ilyesmit, azt sem tudom már, hogy hogyan kell randizni. Vagy... valami olyasmi. Mert ugyebár az érett felnőtt emberek nem randiznak. Nate kifejezetten olyasvalaki, akit még ha nehezen is, de megérné megpróbálni beengedni az életembe. Van benne valami titokzatos, ám mégsem érzem veszélyesnek. Ismeri a tiszteletet, alkalmazza is. Izgatott mosollyal nyitom végül ki az ajtót. - Öhm, helló... Segíthetek? - Értetlenül meredek az idegen arcra, az izgatott mosoly szinte pillanatok alatt tűnik el, főleg azután, hogy a fickó egy szó nélkül indul meg, hogy félrelökjön az útból, majd pedig egyenesen bestartoljon a lakásomba. Az én lakásomba. Mi a...?

Értetlenül nézek utána, ahogyan elkezd kutakodni a lakásban. A fiókokban kezd el keresgélni, nem kímél semmit, mindent a földre túr. Ugyan meglököm az ajtót, de az nem csukódik be, résnyire nyitva marad, talán tudatalatt ezt direkt is csinálom így. - Mi a fészkes fenét művel? Ha elmondaná mit keres, talán segíthetek...? - Lépek közelebb hozzá, bár megtartom a tisztes távolságot tőle, nem kimondottan tűnik beszámíthatónak. Ugyanakkor egyre jobban megy fel bennem a pumpa, nem értem mi történik. A férfi még mindig csak megy a saját feje után, ám mikor ráfogna a hálószobám ajtajának kilincsére, végül minden erőmet összeszedve lódulok utána, hogy a karját megmarkolva visszarántsam azt. - Ebből elég volt! - Szólok rá, mire fel a fickó végre megfordul, majd olyan erővel lök rajtam egyet, hogy azonnal megtántorodom, majd hanyatt is esek. Még mindig nem értem mi történik, miért dúlja fel a lakást, mit keres, ám mostmár félelem csillan a szememben. Olyan emlékek törnek fel bennem, amiket már rég bepakoltam egy dobozba, bezártam a kulccsal, majd el is dobtam azt.

- Katniss! - Ó hát persze, hogy Katniss! - Hol van a húgod? - Most először néz rám. Szúrósan, cseppet sem kedvesen. Fölém tornyosul, a vállaimra fog, nem hagyja, hogy felkeljek. Hirtelen gondolkozni sem tudok, bepánikolok, fogalmam sincs mit mondhatnék neki. Még ha tudnám is, hogy hol van a húgom, sem mondanám meg neki. Nem tudom hol van, direkt küldtem el ma estére, hogy nyugodtan véghezvihessük a randinak semmiképpen sem nevezhető randit. - Nem tudom hol van. Nincs itt... - Válaszolom végül mikor a fickó már a vállaimat rázza. Leblokkolok, nem tudom mit csináljak, érzem ahogyan a tekintetem csillogni kezd. - Az a kurva lehúzott! Esküszöm megölöm ha megtalálom! - Pénz? Hát persze, hogy a pénz! Miért is lepődöm meg? - Üdv a klubban? - Válaszolom, mert még egy ilyen helyzetet is viccel próbálok kompenzálni. Katy-nek szokása tartozásokat felhalmozni, máskor is így volt, nem kellene ezen már meglepődnöm. Ám most egy fedél alatt élünk és az ostobaságával engem is veszélybe sodor. Aztán mielőtt még bármi mást mondhatnék, esetlegesen felajánlhatnám, hogy kifizetem a húgom tartozását... Mert ugye mi más lehetőségem is lenne? A háttérben egy alakot veszek észre. Egy számomra már nagyon is ismerős alakot, mégsem szólok semmit. Sőt, inkább próbálok úgy tenni, mintha észre sem vettem volna, mielőtt még elárulnám, hogy valaki más is van a szobában.

BEE




I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Alive and thriving!  Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Alive and thriving!  A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Alive and thriving!  Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Alive and thriving!
Alive and thriving!  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Alive and thriving!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» thriving on chaos
» Eat me alive
» Magda & Cherry - Are you alive?
» Adriana and Elias - Keep yourself alive
» Terry & Joseph || Mara is alive

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: