New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 1:15 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27 pm-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39 am-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Eddie & Lita
TémanyitásEddie & Lita
Eddie & Lita EmptyVas. Aug. 14, 2022 11:04 am

Distance
means so little when someone means so much



Már legalább egy órája fekszem a napozóágyon a tűzű nap suagarai alatt duzzogva, amiért a pasim egy idióta. Napszemüvegem a szememen, eltakarva a benne lángoló haragot. Nem ezt beszéltük meg, nem így voltunk megegyezve és nagyon nem szeretem, ha a hátam mögött szerveszkedik. Tiszteletelnség és nagyon úgy jön ki, mintha csak azért jött volna át, mert itt kedvére bulizhat a barátaival. Azokkal a srácokkal, akiket én nem is igazán kedvelek és akiket nem hívtam.
Mindig megkapom, hogy ünneprontó vagyok, ezért nem mondtam semmit, nem küldtem őket el. Mosolyogva bekapcsoltam a zenét és úgy teszek, mintha ez teljesen normális lenne. Rick kihasznált és látszólag ez teljesen normális neki.
- Gyere már be a vízbe baby úszik hozzám közelebb és felkapaszkodva a medenc szélén egy kis hideg vizet spriccel rám.  - Tök jó a víz Mutató és hüv hüvely ujjam közé fogom a szemüvegem keretét feltolva a homlokomra, hogy rápillantsak az elégedetten vigyorgó pasimra.
- Majd később, most inkább napoznék engedem vissza a szemüveget a szememre és próbálom kizárni a háttérben böfögő, hangosan röhögő idiótákat. A telefonom ritmikus zenéje rángat vissza a valóságba. Szemem sarkából látom Tommy felbukkanó nevét a kijelzőn. Felveszem a készüléket.
- Mi a picsa Lita? Te bulit tartasz? felsóhajtok. Biztosan ő is tisztán hallja a háttérben Eminemet. - Az igen! Büszke vagyok rád! szinte látom elégedett vigyorát.
- Ha csak ezért hívtál leteszem. sóhajtok fel. Ha valakinek, neki tudnia kell nagyon jól, hogy kifejezetten idegengedem a házibuliktól.
- Nem, nem. Figyu, nem ugranál át a kávézóba Eddie-ért? Ma nekem kellene utána menni, de elhúzódott az edzésem. Derült égből villámcsapásként hasít belém a tudat, hogy végre egy hét után láthatom Eddiet. Elmosolyodom már a puszta a gondolatára is.
- Rendben, elugrom érte. De Tommy, nem vagyok a sofőröd oké? méltatlankodom, de az igazság az, hogy jelen pillanatban semmit nem csinálnék szívesebben.
- Rick! Figyu már, elugrom Eddiért és hozunk egy kis sört még rendben? Addig ne szedjétek szét a házat egy rendben cicám választ odaböfög nekem mielőtt fejest ugrik a medencében. Látszólag nem érdekli, hogy éppen mi van velem és ez kifejezetten rosszul érint.

A tűzpiros mercedes kabrióm a következő pillanatban már Brooklyn felé tart. Imádom amikor a menetszél a hajamba kap.
A város ilyenkor borzasztóan forgalmas, Manhattan és Brooklyn között szinte halálosan unalmas a távolság. Minden egyes piros lámpát sikerült elkapnom, arról nem is beszélve, hogy alig találtam szabad parkoló helyet a kávézó közelében. Megigazítóm türkízkék ruhámat amit csak gyorsan felvettem a fürdőruhámra és belépek a kávézóba. Tekintetem azonnal megakad a pult mögött álló fiún. A szívem két ütemmel gyorsabban dobban a mellkasomban, a gyomrom pedig egész kicsire zsugorodik.
- Hello! lépek közelebb a pulthoz. Jobb kezemmel felkönyökölök rá, Kék íriszeimmel az ő tekintetét keresem. - Tommy megcsúszott az edzéssel úgyhogy én jöttem, remélem nem bánod. Miközben beszélek felhúzom magam az egyik viszonylag magas bárszékre, jobb lábam elegánsan keresztezem a ballal.
- Mikor végzel? Van még időd egy jeges kávét csinálni nekem? forgatom meg telefonom az ujjaim között. - Amúgy sincs nagy kedvem sietni vissza, Rick egy idióta. felsóhajtok.
- Meg sört is kell vennünk valahol. beszélek, mintha az életem függne tőle.


[/b]
[b]

Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyVas. Aug. 14, 2022 11:26 pm
Lita and me
- Tehát akkor mit adhatok? - kérdezek rá már nem először annál a rém undorítóan egymással enyelgő öreg - minimum harmincas, de inkább negyvenes - párocskánál, akik már legalább fél órája foglalják a helyet a pultnál, de még mindig nem döntöttek arról, mit is szeretnének inni. Ennek ellenére is egy udvarias mosollyal az arcomon fordulok feléjük, bár... valójában elképzelhető, hogy mostanra az a mosoly már kevésbé udvarias, mint inkább “bökd már ki, mit akarsz, vagy megfojtalak álmodban”. Szó mi szó, a meló a kávézóban sokkal több türelmet igényel, mint gondoltam, amiből nekem a munkaidő múlásával arányosan egyre kevesebb van. Persze ezt könnyedén írhatnánk annak a számlájára is, hogy Tommyval tegnap késő éjszakába nyúlóan dolgoztunk a banda számára egy új dalon, ami videóbeszélgetésen keresztül nem is olyan egyszerű. De tény az is, hogy egészen a múlt hét végéig még az üzlethez tartozó fagyizóban dolgoztam, és szinte már könyörögtem a lehetőségért, hogy helyezzenek át ide, mert azt képzeltem, hogy kevésbé lesz unalmas, idegesítő és kimerítő ezt csinálni, ha nem hisztis kis kölyköket kell a végtelenségig kiszolgálnom, mondjuk ebből a szempontból igazából nem is tévedtem. Csakhogy kicsit még bele kell rázódnom az új helyzetbe, nem beszélve arról, hogy itt sokkal több a vendég, nagyobb a pörgés, több a munka, folyamatosan talpon kell lenni, ma konkrétan egy cigiszünet sem fért bele, és... el kell ismernem, akadnak idióták, akik még a kis taknyosoknál is irritálóbbak. Például ez a páros, akik miután lecuppannak egymásról, unott, flegma tekintetüket rám emelik, és végre kinyögik, hogy mit is akarnak. Éppen eléjük helyezem az egy-egy jeges americanot, amikor felpillantva meglátom a legújabb érkezőnket, és azonnal sokkal őszintébbé válik a mosolyom.  

- Szia! Akkor te lettél a felmentő sereg? – biccentek felé a magyarázatát hallva, közben kézbe veszem a pult alól a telefonomat, hogy rápillantsak, és ellenőrizzem, vajon az “idősebb” Kershaw vette-e a fáradtságot, és jelezte-e, hogy változott a terv. Igen, nem egész két perccel korábban futott be az üzenete. Sebtében válaszolok is neki néhány emojit, amiből kétségtelenül tudni fogja, mi a véleményem arról, hogy valószínűleg minimum a fél napját az edzőteremben tölti. - Tegnap írtunk egy új dalt, és úgy volt, hogy ma elpróbáljuk, és megmutatjuk a bandának is, de... tipikus Tommy – vonok vállat végül nevetve. - Lefogadom, hogy igazából azért húzódott el az edzése, mert épp valami csajt fűz. Vagy pasit – teszem hozzá egy cinkos pillantást vetve Lita felé.

Ha már így alakult, azon tűnődöm, akár meg is hívhatnám a lányt egy kávéra, mármint amíg nem végzek, és várnia kell, lenne ideje elfogyasztani, de ő már be is dobja az ötletet. - Persze, máris csinálom - bólintok azonnal. - Már csak úgy... tizenöt-húsz perc van hátra - pillantok el futólag a falra akasztott óra irányába a fejem felett.  

- Sört? Bulit tartasz? - nehéz lepleznem a meglepettséget a hangomban, meglehet, nem is sikerül rendesen. Ha mi szervezünk valamit Tommy-val, általában besegít, ha megyünk valahová, sokszor velünk tart, de nem emlékszem, hogy valaha egyedül rendezett-e bulit. - Ha gondolod, azt én meg tudom oldani, csak lehet, hogy kell majd egy kerülőt tennünk Bronx felé. - Mi magunk értelemszerűen nem vehetünk piát, de Bill, a szomszédom általában elég segítőkész, ha ilyen helyzet van. Meg amúgy is. Közben már készítem is a kért kávét Litának, de arra a kérdésre, ami igazán foglalkoztat, nem kérdezek rá egészen addig, amíg elé nem csúsztatom a feketét a pulton, és végre az övé lehet minden figyelmem. - Szóval... mi is van Rickkel? Mit csinált? Most ott van nálatok? - ráncolom a homlokom kissé értetlenül, miközben feloldalt megtámasztom a csípőmet a pult belső felén.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyHétf. Aug. 15, 2022 7:04 pm

Distance
means so little when someone means so much



Eddig nagyon úgy tűnik, hogy a mai napom legjobb része az, hogy eltölhetek néhány órát Eddievel, mindenkitől távol. Vele valahogy minden egyszerűbb. Teljes lelkesedéssel vártam ezt a napot, de tényleg. Amikor Rick éppen nem viselkedik idióta macsóként, akkor nagyon figyelmes, kedves és jó hallhgatóság. Szeretek vele lógni, még úgy is, hogy elég sokszor nincs közös témánk, ezt nem tartom feltétlenül problémának, nem kell mindig beszélgetni. Mostanában azonban mintha teljesen megváltozott volna, látszólag nem szívesen tölti velem az idejét és ez elszomorít.
Dühös vagyok, amiért az engedélyem nélkül a házamba csődítette a kosárlabda csapatot, és elkeseredett mert egyetlen pillanat alatt felrúgott mindent amit mára terveztem. Általában szeretem a meglepetéseket, de nem az ilyen jellegűeket. Nagyon érzem, hogy előbb vagy utóbb kénytelen leszek beszélni Rickel, de az biztos, hogy ez a nap nem ma van. Ma egyszerűen csak szerettem volna a pasimmal lenni, mint egy átlagos tizenhat éves tinilány, de most helyette azon kell gondolkodnom, hogy honann szerezzek sört az idiótáknak.
Eddiet látni mindig örömmel tölt el. Egy pillanat és érzem, hogy ismét feltöltődök energiával és mintha minden probléma amin az előbb agyaltam apróság lenne csupán. Rámosolygok.
- Felmentő sereg egy személyben. Jelen! emelem magasba mutatóujjam mielőtt leülök a magasított székre. Ahhoz képest, hogy mennyire kényelmetlennek tűnik, nem is olyan rossz. Mutatóujjammal egy kilöttyent vízfoltban körözök.
- Én szívesen meghallgatnám azt a dalt. én vagyok az első számú rajongójuk. Minden alkalommal büszkén tombolok az első sorban amikor koncerteznek. - Lefogadom, hogy edzeni is csak azért jár, hogy beújítson magának valakit, ugyanis a vézna kis izmain nem látszik az edzés nyoma. kacsintok rá cinkosan Eddiere. Tényleg nem látni a sok gyúrás eredményét, nem hazudok.
Unottan könyökölök fel a pultra és tekintetemmel figyelem minden egyes mozdulatát. Ahogyan lépésről lépésre lassan elkészíti és összerakja a kért kávét.
- Na és jobb itt, mint a fagyizóban? érdeklödöm csak azért, hogy megtörjem a pillanatnyi csendet.
- Miért lepődik meg ennyire mindenki azon, ha bulit tartok? Tommy is úgy csinált, mintha valami csoda történt volna. - Egyébként igen, de nem szándékosan. és nem is jó szívvel természetesen, de mostmár nincs visszút, valahogy kibírom.
- Ha Bronx-ig kell menni azért, hogy ne süljek fel ezzel az idióta bulival, akkor ám legyen. vonom fel a vállam. Legalább megismerem azt a bizonyos fickót, aki a fiúknak segít az ilyen jellegű dolgok bonyolításában. A pulton álló papír pohárból kiveszek egy szigorúan környezetbarát papírból készült szívószálat. - Azt a sok műanyagot el kellene már tűntetni. mutatok a többi ócska, műanyag szívószálra jelentőségteljesen.
Fogaim közé fogom a szívóka végét és kortyolok a jeges ínyencségből. Felsóhajtok.
- Igen, ott van nálunk, amikor eljöttem éppen fejest ugrott a medencébe. mutató ujjammal a szívószálat mozgatom. - Úgy volt, hogy az egész napot együtt töltjük, mert holnap elutazik a szüleivel a nyár végéig. pillantok rá Eddiere mielőtt folytatom. - De a mellékelt ábra azt mutatja, hogy nincs kedve hozzám, vagy unja a társaságom, mert áthívta a kosaras srácokat. Nem akartam ünneprontó lenni már megint, úgyhogy belemnetem a buliba. fonom ajkaimat ismét a barna szívókára, hogy belekortyoljak a kávéba. - Úgy érzem, hogy kihasznált és nem miattam jött, hanem már előre leszervezte ezt a hülye partit a hátam mögött. pedig ha szólt volna, hogy ehhez lenne kedve, meggyőzhetett volna.
- Nincsegykistejszínhabod? kérdezem a szívószállal a számban. - Egyébként őstehetség vagy. utalok arra, hogy igencsak ízletes lett a kávé.
- Arra gondoltam amúgy, hogy jelentkezem a suli újsághoz fotósként. Úgy tudom most hiányban vagy vele. Mit gondolsz?


[/b]
[b]

Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyCsüt. Szept. 29, 2022 8:29 pm
Lita and me
A mosolyom még szélesebbé válik Lita szavaitól. Valóban ő az egy személyes felmentő seregem, és szerintem nem is sejti, mennyire örülök annak, hogy láthatom. Amúgy is mindig örülök, de a mai nap után különösen. Főleg mert a felbukkanása annak a jele, hogy hamarosan letelik a munkaidő, és elhúzhatok innen. Az meg tényleg már csak hab a tortán, hogy Tommy őt küldte maga helyett. Persze ezt sosem árulnám el neki, egyiküknek sem, meg hát a haveromat is bármikor örömmel látom, de hát tény, hogy számomra a húga kellemesebb látvány.

- Ha kész leszünk vele, az elsők között leszel, aki hallhatja. Ha sikerül ma összehoznunk egy próbát a srácokkal, lehet, hogy ez még ma megtörténik. - Először a banda többi tagjának kellene megmutatnunk, megnézni, mit tudnánk belőle kihozni közösen, de végül is, ha ez nem jönne ma össze, lehet csak Tommyval elpróbáljuk ketten élesben is. Azért az mégis csak más, mint videóbeszélgetésben.

Lita megjegyzésére hangosan felnevetek. Őszintén szólva az én izmaim valószínűleg Tommyénál is véznábbak, pedig néha én is meg szoktam fordulni az edzőteremben, főleg mikor Tommy magával rángat, de lényegében valószínűleg nem kellene kiröhögnöm, ugyanakkor Lita szerintem abszolút fején találta a szöget. - Nem rég kezdett a teremben egy új személyi edző, Kylie, én arra tippelnék, ő a probléma forrása - szólalok meg végül kicsit elgondolkodva, fülig érő szájjal.

- Hát... hogy őszinte legyek... - hajolok közelebb a lányhoz a pult felett, és lehalkítom a hangomat. - Ez a meló sem sokkal jobb, legfeljebb máshogy szar – vonok vállat. - A fagyizó folyton tele volt kis nyűgös taknyosokkal, akik nem győzték kivárni a sort, vagy fél perccel azután már más ízű fagyit akartak, hogy megkapták az adagjukat. Itt viszont... hát maradjunk annyiban, hogy kávéra várva a felnőttek sem jobbak, mint a hisztis kölykök - nevetem el magam. Szerencsére csak a nyáron kell itt ennyit melózni, ősztől legtöbbször csak hétvégén húzom az igát, akkor is leginkább csak azért, hogy anya ne idegeskedjen miattam. Végül is néha egy-egy bulis, pókerezős estén többet teszek zsebre, mint amit itt egy hét alatt megkeresek. Főleg, amikor a seggrészeg, pénzes idiótákat már az sem érdekli, hogy minden lapjukat látom.

- Mert ki lepődött még meg? Tommy? Hát figyelj, bárki, aki elég jól ismer már, tudja, hogy nem szokásod minden nap, de még csak hetente sem, bulit szervezni - tárom szét a karomat. - Nincs ebben semmi – vonom meg aztán a vállam. - Majd segítek... - teszem hozzá, majd futólag ismét az óra felé pillatok. Igazából szívesebben tartanék máris Bronx felé, de szerencsére már nem sokat kell várni. Aztán pillatásom követi Litáét a színes, műanyag szívószálakra. Végül lassan felvonom a szemöldököm. Na nem azért, mert meglep a kijelentése, sőt, egyetértek vele. Nem vagyok annyira “zöld”, mint ő, de szerintem is fontos a környezettudatosság. Csak nem tudom, miért nekem mondja? - Szeretnéd, ha odaadnám a panaszkönyvet? - ajánlom fel végül elvigyorodva, félig viccesen, ugyanakkor kinézem Litából, hogy tényleg körmölne bele pár sort. A vigyor azonban hamar eltűnik az arcomról, és a homlokomat ráncolom rosszallóan, mikor Rickre terelődik a szó. - Idióta! - jegyzem meg az orrom alatt arra, hogy a pasinnak nincs kedve Litához, és unná a társaságát. - Ez komoly? Bulit szervezett nálatok a beleegyezésed nélkül? Akarod, hogy odamenjünk, és elzavarjam onnan a hülye kosaras haverjaival együtt? - emelem meg a szemöldököm várakozóan. Sejtem, hogy nem ezt szeretné, hiszen épp az imént mondta, hogy nem akart balhét a srácokkal. De attól én még akarhatok balhét. Csak egy szavába kerülne. A bátyja legjobb haverjaként ez amúgy is a kötelességem. Kiállni érte. De ha inkább sört akar, persze azt is megoldhatom.

- Hogy micsoda? - kérdezek vissza zavarodottan, mikor témát váltva, alig érthetően motyog valamit, a szájából kilógó szívószállal. Ami egyébként már magában is épp elég figyelemelterelés. - Tejszín? - próbálom utólagosan kihámozni a hallottakból a lényeget. - Ó, köszönöm. Végül is, ha az építészeti pálya nem válna be, a kávéfőzés még mindig megmarad lehetőségként - vigyorodom el ismét. Na nem! Inkább nem, de persze sosem tudni, mit hoz az élet. Anyám erre a jó példa. Olyan idős volt, mint most én, amikor velem terhes maradt, és egy percig sem kétlem, hogy ezt nem így tervezte.

- Csatlakozol az újsághoz? Hát ez tök jó! Tényleg szükség van fotósokra, főleg olyan tehetségesekre, mint te. A legtöbb cikk mellé jó esetben is csak valami telefonnal sebtében lőtt kép kerül. Szóval ez tényleg jó hír - bólogatok lelkesen. - Bocs, mindjárt jövök. - Lépek odébb pár percre, amikor új vendégek érkeznek. Már csak pár perc - emlékeztetem magamat, miközben lopva visszapillatok Lita irányába.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptySzer. Okt. 05, 2022 7:40 pm

Distance
means so little when someone means so much



Mindig szívesen töltöm az időmet Eddievel – kivéve persze, amikor az idióta ikrem hülyeségeit kell hallgatnom közben- de most, kifejezetten örülök annak, hogy Tommy rám bízta ezt a feladatot. Sikerült egy egészen rövid ideig megfeledkeznem arról, hogy Rick egy áruló és hogy nem úszom meg azt a bulit, amihez egyébként semmi kedvem.
- Ha ma próbáltok jövök én is. Viszem a kis könyvem és bekuckózom a kanapéra. Nem fogok zavarni, ígérem. Mindent megteszek annak érdekében, hogy minél rövidebb legyen a buli vagy ha nem is, én minél hamarabb megszabaduljak tőle. Vele együtt az áruló pasimtól is, mostmár nem is vagyok szomorú, hogy hosszú hetekig nem találkozunk.
Mondtam már, hogy mennyire imádom, hogy vele bármiről tudok beszélni? Hogy érti a vicceimet, egyformán gondolkodunk. Mosolyom szélesedik miközben hallgatom őt. A pultra támaszkodva közelebb hajolok hozzá, mintha olyan hatalmas titkot osztana meg velem.
- Tudtaaam! Szegény Kylie, a nyakába kapott egy lihegő kiskutyát. szeretem a tesómat, nem akarok én gonoszkodni vele, vagy a hátamögött gúnyolni, ez inkább csak egészséges testvéri rivalizáció és piszkálódás. Ha bármire szüksége lenne azonnal számíthatna rám, és tudom, hogy ez fordítva is igaz. Bár mostanában eléggé eltávolodtunk egymástól egyelőre ezt nem érzem katasztrófának.
- Azt kell mondanom, hogy te vagy a hibás. Csodálkozol, hogy türelmetlenek és folyton vissza járnak, amikor ilyen isteni kávét csinálsz? Én is itt ücsörögnék egész nap, ha nem félnék attól, hogy rám unsz. átnyúlok a pulton hogy megérinthessem kézfejét, amolyan bíztatásként. Már nincs sok a suli kezdéséig, addig már fé lábbal is kibírja. - Mindjárt vége. a mai napnak, és az itteni szolgálatának is összességében, nemsokára a tinik fura kis életét élheti tovább és csak hétvégente visszacsöppeni a kávégépek világába. Vagy akkor sem, ki tudja.
Újabb kortyot fogyasztok a kávémból mielőtt válaszolok neki.
- Hidd el, hogyha tehetném most megfognám a kezed és kiautóznánk a városból, messzire, hogy még a buli gondolata is magunk mögött hagyjuk. felsóhajtok - De...már annak is örülök, ha segítesz sört keresni és a támaszom leszel, hogy ne kapjak idegösszeomlást. Szép is lenne, ha  megszökhetnénk a világ elől, addig amíg ennek a hülye napnak vége nem lesz és új lapokkal nem indulhatunk neki a hajnalnak. De azt hiszem Tommy és Eddie anyukája is szívrohamot kapnának közben. Nagyon hízelgő, hogy ennyire kiállna értem. Tudom, hogy talán kérnem sem kellene és mindnekit pikk pakk elküldne oda ahonnan kibújt, de nincs szükség rá. Egy bulit még kibírok. Hálás mosolyt küldök neki, szerencsés vagyok, hogy a barátom.
- Áh, nem kell. Hagyd csak. Majd szép lassan eltűnnek. legyintek a feltevésre, bár azért csábít a panaszkönyv gondolata, csak nem gondolom, hogy bármi is változna néhány sortól egy füzetben. - Egyáltalán elolvassa bárki azt a könyvet? ezt csak úgy mellékesen kérdezem, már a szívószállal a számban. Imádom ahogy az ízek összeérnek a számban.
- TEJ-SzíN-HAB artikulálok immár a szivóka nélkül. Hátha így jobban sikerül megértenie, hogy mit is szeretnék. Nem mintha így nem lenne isteni, de most cukorsokkot akarok. Egyébként is minden sokkal jobb ha van rajta tejszínhab.
- Én törzsvendég lennék nálad az biztos. kacsintok rá vigyorogva. De tudom, hogy ezt ő hosszútávon képtelen lenni csinálni. Neki hatalmas álmai vannak és keményen is dolgozik értük, ha valaki, ő megérdemli a sikert.
- Aha. motyogom az orrom alatt - Elgondolkodtam rajta. Úgyis szeretek fotózni, így legalább haszna is lenne. Feltéve ha nincs más jelölted persze. Kinél kell jelentkezni? még nem volt teljesen biztos a dolog a fejeben, de hogyha Eddie tényleg belemegy a dologba, akkor már első napon beadom a jelentkezésem. A fúiskolai jelentkező lapon jól fog mutatni a dolog. Nem jobban mondjuk, mint a Kershaw név mögötti pénz.
- Oké pillantok távolodó alakja után, majd visszafordulok a kávém maradékához és egyáltalán nem nőiesen szörtyögöm fel azt ami maradt belőle. Egy szalvétával megtörlöm a szám szélét és szórakozottan játszadozom a szívószálakkal. Körbenézek, hogy meggyőződjek arról, hogy senki sem figyel, előre hajolok a múanyag szívószálakig és egy gyors de elegéns mozdulatal megfogom őket és a táskám mélyébe rejtem. Majd megszabadulok tőlük. A visszatérő Eddire pillantok ártatlanul.
- Segíthetek mosogatni?


Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyKedd Nov. 29, 2022 4:49 pm
Lita and me
- Ugyan, Lita! Te sosem zavarsz – ingatom a fejemet komolyan, csak a szemeim mosolyognak felé. - Sőt! Ha kedved lenne félretenni a könyvet, és becsatlakozni, akár egy kis vokálozást is beleírhatunk a dalba a kedvedért - teszem hozzá immár elvigyorodva. Jó, ezt nyilván azért a srácokkal is egyeztetni kéne, vagy legalábbis Tommyval, hisz a közösen írt dalunkról van szó, de eddig sem zavart senkit, ha bevettük Litát. Neki talán nem élete a zene úgy, mint nekünk, de attól még kétségtelenül jó hangja van.

Elnevetem magam, amikor Tommyt lihegő kiskutyának írja le. A testvéri szeretet olyan csodálatos dolog. Nem mintha tapasztalatból tudnám, de kívülről legalábbis annak tűnik. Amúgy Tommy néha tényleg olyan, mint egy kölyökkutya. Valószínűleg ezért is rajonganak érte annyian. Amellett, hogy a családja kőgazdag, és egy együttesben zenél. Hála az égnek, mielőtt nagyon belegondolnék, hogy milyen egyéb okokból szerencsésebb és népszerűbb a haverom nálam, Lita magára vonja a figyelmemet a bókjával, meg a kézfejemre csúsztatott kezével. Egy pillanatra ki is zökkent úgy mindenből ezzel, és lepillantok oda, ahol hozzám ért, de aztán hamar lazára veszem, és tiltakozni kezdek.

- Na jó, most csak hízelegsz - legyintek, de azért mosolyogva nézek a szemeibe. - Ha szerinted ez jó kávé, akkor még tuti nem ittál az East Village-i Café Integral kínálatából. - Amúgy jól esik a dicsérete, de szerintem tényleg nem érdemlem meg. Nem mondom, hogy az itteni fekete rossz volna, sőt... Viszont ez inkább a gépeknek meg a hozzávalóknak köszönhető, nem a szakértelmemnek. Amúgy meg ha valaki igazán jó kávét akar, szerintem tényleg ne itt keresse.

Mikor kijelenti, hogy legszívesebben megszökne velem, és kiautózna a városból is, már nyitnám a szám, hogy válaszoljak, és már a nyelvem hegyén van, hogy azt annyira én sem bánnám... de aztán befejezi a gondolatmenetét, én pedig örülök, hogy nem mondtam semmit. Nem kellene. Nem volna helyes. Csak a baj lenne abból. - Persze, bármikor. Mármint sört szerezni bármikor tudok, ha kell. Az idegösszeomlást meg remélem, sikerül elkerülnünk - teszem hozzá biztatásul inkább. - De figyelj, ha valóban ennyire idegesít a dolog, ha ennyire nem akarod, én komolyan beszélhetek Rick üres fejével. Mármint... bocs, tudom, hogy a pasid, de szerintem a kosárlabda csapat legalább fele tapló és síkhülye, és ő sem kivétel - ingatom rosszallóan a fejem. - Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy a megkérdezésed nélkül odacsődíti a többieket, és bulit rendez? - Nem is értem, mit eszel rajta. Szerencsére ezt már csak magamban teszem hozzá. Amúgy meg sajnos értem. Sportoló. Azokat valami tök érthetetlen okból mindenki szereti, akkor is, ha a fejükben is csak izom van. - Egyszerűen nem kell belemenned, ha nem akarod. Csak egy szavadba kerül, és kirugdossuk őket onnan. Jó, nem szó szerint, de... Érted. Ne hagyd, hogy így rád erőltesse az akaratát - teszem még hozzá komolyabban, de aztán egy halvány, bátorító mosoly után inkább hátat fordítok Litának, mint akinek sürgős dolga van a kasszával, mert úgy érzem, kicsit már így is átléptem egy határt, és túl sokat pofázom. Kurvára semmi közöm hozzá, hogy mit csinál. Akkor sem, ha baromira idegesít a szitu.

- Őszintén, halvány lila gőzöm sincs. Annyi biztos, hogy én még nem láttam, hogy bárki olvasná - vonok vállat a panaszkönyvre utalva. Valami szerepe csak van, ha már itt van. Lehet, hogy évente egyszer, szilveszterkor bebaszva a múlt mögött olvasgatja a főnök, és röhög a beírásokon. Kinézem belőle.

- Ja igen, máris - kapok észbe, mikor szótagolva megismétli, amit az imént mondott, bár még mindig kicsit annak a hatása alatt vagyok, amit az előbb művelt a szívószállal. Aztán egy fejmozdítással hátra vetem a szememből a hajamat, és kérésére tejszínhabot teszek a kávéjára. - Jobb? - kérdezem most már fülig érő szájjal, mert valahogy kissé komikusnak érzem az egész szituációt.

- Már megint hízelegsz. Kezdem úgy érezni, hogy akarsz tőlem valamit - könyökölök le közvetlenül vele szemben a pulton, a szemeit fürkészve. Igazából csak ugratom, de már másodszor dicséri a kávémat, és azt hiszem, ez előhozza belőlem a szemtelenséget.  

- Ó, hát szerintem tényleg klassz lenne egy hozzáértő fotós az újságnál. Ha gondolod, beajánlhatlak a többieknél. Ha engem kérdezel, máris garantált a helyed. - Egyenesedem fel újra. Kétlem, hogy bárki ellenezné, ha csatlakozna, meg ez nem a New York Times, nem kell sem önéletrajz, sem interjú, sem külön kérvényt benyújtani, elég pár fotója, és a többiek is egyértelműen látni fogják, hogy a hasznát vennénk.

A következő pillanatban elszólít Litától a kötelesség, de csupán néhány percre. Amikor pedig visszatérek hozzá, van valami gyanúsan ártatlan a tekintetében. A kérdésével azonban sikerül kissé meglepnie és kizökkentenie. - Mosogatni akarsz? - vonom fel a szemöldököm kissé értetlenül. Tudod egyáltalán, hogyan kell? Nem mondom ki hangosan, az elég bunkó dolog volna, de előfordulhat, hogy ott van a tekintetemben a kérdés. Végül is náluk minden házimunkát alkalmazottak csinálnak, szóval szerintem jogos a csodálkozásom.   
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyVas. Dec. 04, 2022 1:12 pm

Distance
means so little when someone means so much



- Jól hangzik, de félő, hogy Tommyt elviszi az agyvérzés, ha még ebbe is belepofátlankodom. A sztárságot meghagyom neki. bár mi tagadás Eddievel szívesen vokáloznék bárhol és bármikor. De számomra nem jelent annyi a zene, mint nekik, én sokkal jobban szeretem hallgatni és élvezni a tehetségüket.
- Jessica is ott lesz? kérdezem kíváncsian. Nem titok, hogy nem kedveljük egymást és nem szívesen találkoznék vele sulin kívül, ha egyszer nem muszáj. Azt sem értem, hogy Eddie hogyan képes egyáltalán szóba állni vele – az egyéb dolgoról nem is beszélve- , de nem az én dolgom megkérdőjelezni a döntéseit. Akkor sem, ha iszonyatosan zavar.
- Bevallom azt még tényleg nem kóstoltam, de nem is számít, nekem ez lesz a kedvencem. koronázom meg egy mosollyal a mondatomat. Szeretem, amikor jókedvű, kifejezetten szép a mosolya és olyan könnyű elveszni a tekintetében. Mindig megtörténik. Most is. Csak akkor térek vissza a valóságba, amikor megszakítja a szemkontaktust. Zavaromat leplezve újabbat kortyolok a feketébe. - Mondták már, hogy nem tudod fogadni a bókot? utalok az előbbi szóváltásunkra. Egy köszönöm is elég lett volna.
Szemforgatva hallgatom a monológját a kapcsolatomról, Rickről. Tudom, hogy nem szívleli, ahogyan azért sem rajong, hogy ő a pasim, de azért az mégiscsak érdekes, hogy pont ő beszél, ő sem a párválasztás nagymestere ami azt illeti.
- Beismerem, hogy Rick néha tényleg eléggé tapló tud lenni, de azért nem olyan rossz, mint gondolod. Adj neki egy esélyt, hogy megismerd. igazából magamat is szeretném meggyőzni a szavaim igazáról, mert jelen pillanatban eléggé kétségbeesett vagyok ami a kapcsolatomat illeti. Az önbizalmam is szépen megtépázta az, hogy kettesben töltött program helyett mindenkit odacsődített a megkérdezésem nélkül. Talán tényleg nincs semmi hátsószándék a dologban csak nem gondolta át mielőtt cselekedett.
- Nem kell senkit rugdosni sehonnan. Megleszek. De tényleg. Ha ott leszel sokkal elviselhetőbb lesz az egész. őszintén hálás vagyok azért, hogy ennyire védelmezni akar. - Na meg persze Tommy is jön haza nemsokára. Megleszek. direkt nem mondom, hogy hívja át ő is a macáját, ha szeretnéd, még az ő óriásira pumpált mellei hiányoznának a medence látképéből.
- Kösziiiii lelkesedek fel, amikor telenyomja végre a kávémat tejszínhabbal. Mutató ujjam belemártom a hab tetejébe, majd a számhoz érintve az ujjamat, nyelvemmel ízlelem meg a fehér habot. Tökéletes. Szerintem képes lennék tejszjnt enni tejszínnel, nagyon szeretem. Megismétlem az előbbi mozdulatot, ezúttal ajkaim közé fogom az ujjamat és úgy tüntetem el róla a habos finomságot. Kicsit belefeledkezem a saját gondolataimba, Eddie szavait hallva térek vissza a valóságba. Rápillantok.
- Akarok hajolok hozzá közelebb, mintha valami nagy titkot súgni a fülébe, majd habos ujjammal rákoppintok az orrára. - Sok mindent akarok talán túlságosan sokat is. Olyat is, amit nem szabadna. Visszadőlök a székembe. - Először is azt, hogy minél gyorsabban lépjünk le innen. veszem számhoz az italt és egy jó nagy adagot kortyolok belőle.
- Megköszönöm, ha szólsz néhány szót az érdekemben. ígérem, én leszek a legjobb fotós bólintok szavait hallva, majd visszafordulok a kávémhoz. Sok minden kavarog a fejemben, nem is tudnám minden érzésem és gondolatomat szavakba önteni. Össze vagyok zavarodva, nem értem, hogy miért dobog hevesebben a szívem és nem tudm, hogy hirtelen miért érzem magam ennyire zavarba. Amíg egyedül maradok befejezem a kávémat, a szívószál végével már csak a maradék habot lapátolom a számba.
- Szerinted nem tudok mosogatni? szalad fel a szemöldököm a homlokom közepére sértődötten. Igaz, nem sokat mosogattam életem során, de nem lehet olyan nehéz.
- Engedj oda Rivera, majd én megmutatom neked. pattanok le a székből, majd mint aki jól végezte dolgát néhány másodperc múlva már a pult mögött állok, a poharakkal teli kagyló előtt.
- Hol van az a szappan amit rá kell nyomni? Tudod, amitől habos lesz? tanácstalanul nézek körbe a kupiban. -Egyébként a mosogatógép sokkal gazdaságosabb és kevesebb vizet fogyaszt. jegyzem meg csak úgy mellékesen, a kagylónak támaszkodva.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyVas. Dec. 04, 2022 6:50 pm
Lita and me
- Igazán jó tesó vagy – vigyorodom el a kitérő válaszára. Persze sejtem, hogy az nem fedi teljesen a valóságot, ha Litát igazán érdekelné a zene, akkor nem tartaná vissza, hogy Tommy mit szól. Főleg, mivel szerintem a legkevésbé sem zavarná a percekkel idősebb Kershawt, ha a húga is a banda tagja lenne. De tudomásul veszem, hogy Lita nem erre vágyik.

- Jessica? Mármint a próbán? - lepődöm meg a váratlan kérdésen kissé.  Mert hát... miért is lenne ott? Mi köze volna Jessnek a zenekarhoz? Azon túl, hogy a fellépéseinken meg szokott jelenni. A híresztelésekkel ellentétben nem is randizunk, úgyhogy ilyesmire elhívni sem szoktam. Máshová sem igazán.

Nagyon úgy tűnik, Litának tényleg tetszik a kávém, amit nem kifejezetten értek. És még az általam legjobbnak titulált kávézó sem érdekli, erre viszont már csak megvonom a vállam. - Öhm... nem, még nem mondták. És valószínűleg igazad van. De csak mert általában lecseszni szoktak, szóval mikor valamit kivételesen jól csinálok, azt szinte én magam sem hiszem el – nevetem el magam, de csak félig tréfálok. Hiába vannak jó jegyeim, hiába van jó eszem, a tanáraink nagy része sem igazán kedvel, mert nem vagyok éppen egy nyugton-csedben ülő mintadiák. - Szóval... örülök, hogy ízlik. Egészségedre! - biccentek egy aprót, ezzel végül elismerve, hogy annyira nem is pocsék, amit készítek.

- Uhh, pff... kösz, nem - vágom rá automatikusan a kérésére, hogy ismerjem meg jobban Ricket, és mellé olyan arcot vágok, mint aki citromba harapott. - Mármint szuper, hogy te így kedveled meg minden, legyetek boldogok! Ezt őszintén kívánom. De nem vagyunk egy súlycsoport, kétlem, hogy tudnék értelmesen beszélgetni vele bármiről is – ingatom a fejem, miközben próbálnék elfogadható magyarázatot találni arra, hogy miért is tartanám magamat inkább távol attól az idiótától. Nyilván nem ez a fő és egyetlen ok, de attól még igaz. Ahogy az is, hogy a csávó totál tenyérbemászó, és irritáló még a létezése is. De mindegy! Amíg nem bántja meg Litát, elviselem a közelünkben.

- Naná, hogy megleszel - értek egyet, valamivel magam is pozitívabban állva a helyzethez. - Majd Tommyval feldobjuk a bulit. Azt csak nem hagyhatjuk, hogy rólad vagy a Kershawkról elterjedjen, hogy pocsék bulit hoztatok össze! - mosolygok a lányra ismét. Még mindig seggfejnek tartom Ricket emiatt a húzás miatt – meg amúgy is – de komolyan úgy vélem, hogy kihozhatjuk még ebből a szituból is a legjobbat. Főleg, ha Bill időben intézkedik nekünk.

Lita olyan lelkes lesz a tejszínhab látványától, akár egy ötéves a karácsony puszta említésétől is, amire először csak felnevetek, de aztán teljesen belefeledkezik a nyalakodásba, én pedig... váratlanul azon kapom magam, hogy megbabonázva figyelem. Uh! Gondolatban le is keverek magamnak egy ébresztő pofont, mielőtt elszakítanám róla a pillantásomat, hogy képes legyek folytatni a dolgomat. Na, nem mintha ő ezt nagyon megkönnyítené nekem. - Hé! - törlöm le a habot az orromról. - Nyugi, hamarosan végzek! Percek kérdése... - És közben valami egészen más okból, de elismétlem magamnak is, hogy nyugi. Nem tudom, hogy csak szórakozik-e velem, vagy most tényleg flörtölni próbált, de nem engedhetek a kísértésnek, hogy ennek a végére járjak. Hisz a csajnak van barátja, plusz a legjobb haverom húga. Basszus!

- Vedd úgy, hogy el van intézve! - bólintok. Az újság lesz a szerencsés, hogy csatlakozik hozzánk, és nem fordítva. Azt a gondolatot azonban, hogy a pult mögött is szeretne hozzám csapódni, már erősen szórakoztatónak találom. A feltörni készülő nevetésemet igyekszem elnyomni, miközben sértődötten befurakszik a mosogató mellé. Várakozva állok meg mellette, csípőmet a pultnak vetve, karjaimat lazán keresztbe fonva, de nagyon hamar akadályba ütközik. - Szappan? - ezúttal nem tudom megállni nevetés nélkül. Mögé lépek, és a válla felett előre hajolva, de anékül, hogy hozzáérnék, előre bökök. - A mosogatószer ott van a sarokban. Ez pedig – hajolok még előrébb, ezúttal mellkasommal egy pillanatra érintve a vállát - egy mosogatószivacs - nyújtom is át neki a kicsi, sárga tárgyat. - Kétlem, hogy a tulajt izgatná a vízfogyasztás - teszem végül hozzá, és hátrébb lépek. Minden esély megvan rá, hogy kirúgnak, ha kiderül, hogy egy vendéggel mosogattatok el, de most már szeretném látni, mi lesz ebből.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyVas. Dec. 04, 2022 10:03 pm

Distance
means so little when someone means so much



- Ahaa préselem ki ajkaim között a rövid választ. Nem tudom, hogy miért hoztam egyáltalán szóba a csajt, talán csak kíváncsi voltam Eddie válaszára. Arra mégsem kérdezhetek rá nyíltan, hogy mennyire komoly a dolog, ami köztük van. Az túlságosan ciki lenne.
- Tudom, hogy szeret ott lenni a koncerteken, gondoltam elhívod a próbára is. valamit mondanom kell, mert még a végén túlságosan nagy gyanúba keverem magam a némaságommal. Eddie tudja, hogy nem a szívem csücske a „barátnője,” bár igazából, Jessica nem sok embernek lopta be magát  a szívébe. Hogy Eddienél ezt hogyan érte el az kérdéses még számomra is.
További fölösleges szócsata helyett inkább a kávémra koncentrálok, abból baj nem lehet.
- Egy kis önbizalmat, por favor. nem kezdem el sorolgatni az erényeit, mert nem szándékozom túlzásokba esni, pedig ha valaki, ő igazán megérdemelné, hogy dícséretben részesüljön. Remélem, hogy anélkül is tudja, mit gondolok róla, hogy kimondanám: tehetséges, sokszínű, nagyon okos. A napom fénypontja rendszerint az, amikor beszélhetünk egymással. Tudom, hogy az életeben egyszer még sokra viszi majd, mert az éles eszéhez, kitartás is párosul. Önkéntelenül is mosolyra húzódik a szám fancsali arckifejezését látva.
- Pedig lehet, hogy meglepődnél nézek rá jelentőségteljes arckifejezéssel. Szó mi szó, ő és a pasim nem ugyanabba a kategóriába tartoznak, de azért szerintem lenne esély arra, hogy megtalálják a közös hangot. Amennyiben Eddie képes szemethúnyni afelett, hogy Rick tényleg nem a legélesebb kés a fiókban, néha nagyon modortalan és eléggé sajátos módon kommunikál, de vannak neki is jó tulajdonságai. Ha akar nagyon figyelmes tud lenni, gyengéd, jó hallgatóság és szórakoztató. A humorérzéke a legvonzóbb tulajdonsága. - De nem fogok erőszakoskodni természetesen. én sem szívesen pacsiznék le Jess-el, úgyhogy eszem ágában sincs nyomást gyakorolni Eddie-re. Nekem bőven elég, ha ő megmarad az én barátomnak, Rick-nek vannak haverjai éppen elegen.
- Micsoda botrány lenne! imitálok felháborodott arckifejezést. - Még a végén Tommy nem tudna két hetente partit rendezni, nem hagyhatjuk, hogy csorba essen a hírnevén. Én nem bánnám, hogyha a közeljövőben nem kellene több hangos bulit elviselni a lakásunkban, de hát erről nem is nagyon merek álmodozni. Addig nem amíg Thomas-al egy fedél alatt élek. Esélytelen. Szerintem az én szociális képességeim is hozzá kerültek az osztódás során.
Imádom az extra tejszínhabot és ezt nem is próbálom leplezni, teljes odaadással fogyasztom, kóstolgatom, ízlelem az édességet. Néhány röpke percig teljesen elragadtatom magam, belefeldkezem a pillanatba. Hátradőlök ültömben amikor realizálom, hogy talán kicsit túlságosan teret engedtem a bennem lakozó huncutságnak, és, hogy leplezzem a pillanatnyi zavaromat belekortyolok a kávéba.
- Jólvan, jólvan...türelmesen várok. sóhajtok bele a tejszínhabos kávéba. Nem sietek vissza a buliba az tény, de azért jó lenne a lehető leghamarabb visszaérni, hogy a sok barom ne verje szét teljesen a lakást, azért anyáék nagyon kiakadnának.
Vegyük ezt a mosogatást a mai nap kihívásának. Ami másnak természetes, az nekem ismeretlen terep, de nehogy azt higgye Eddie, hogy kifog rajtam néhány koszos pohár. Elszántan robbanok be a pult mögé, de elég csak szétnéznem, hogy elbizonytalanodjak. Ezt persze nem mutatom ki Eddie előtt. Tanácstalanul, de még mindig elszántan keresem azokat a dolgokat, amik a segítségemre lehetnek ebben a feladatban, de be kell vallanom, hogy kissé feladta most nekem ez a leckét.
Közelebb lép hozzám, mellkasa alig érinti a vállamat, nekem mégis le kell hunynom a szemem, mert a közelsége teljesen megszédít. Veszek egy mély levegőt.
- Kösz a gyorstalpalót Eddie. fordulok hátra a vállam fölött, széles mosollyal. Az illata még mindig az orromban van. Mindenképp el kell kerülnöm, hogy teljesen idiótának tűnjek, hogy rövid hezitálás után megfogom a szivacsot és jó sok mosogatószert nyomok rá. Megengedem a csapot.
- A főnököd egy idióta lehet jegyzem meg csak úgy magunknak miközben kissé esetlenül gyömöszölöm bele a habos szivacsot az egyik pohárba. Körbe-körbe forgatom a tisztításra alkalmas tárgyat az üvegen. A víz hatásától az előbb rányomott tisztítószer olyan sok habbá változik át, hogy nem is látni mit csinálok pontosan. Egyik poharat követi a másik.
- Mit szólsz Rivera, megy ez nekem nem? pillantok rá ismét a vállam fölött. A csurgó víz ide-oda spriccel miközben egy keskenyebb poharat próbálok kimosni. Még az arcomra is jut a citrom illatú habból.
- Segítesz is valamit, vagy ott fogsz álldogálni?










Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyHétf. Dec. 05, 2022 10:53 am
Lita and me
- Áh, nem – legyintek. - A próbákra nem igazán szoktam másokat hívni. - Jó, nyilván Lita más, mert Tommy tesója, meg ha valaki tényleg közelebb álló betoppan, az valahogy természetes is szerintem, hisz olyan személyekről van szó, akik az életünk része állandó jelleggel. De a próba éppen azért próba, hogy tökéletesítsük a dalainkat, mielőtt mindenki más meghallgathatná. És lehet, hogy Jessicával néha... találkozgatunk, de attól még számomra ő is “mindenki más” kategóriába tartozik.  

- Ajjaj, én a helyedben óvatosan pumpálnám az önbizalmamat. Ezzel könnyű átesni a ló túloldalára - küldök felé egy félig játékos, félig figyelmeztető pillantást. Csak mert... néha még én sem tudom kiigazodni magamon... Általában az önutálat végletétől a “mindenkinél jobb vagyok” végletéig csapongok oda és vissza, és őszintén, fogalmam sincs, melyik a rosszabb.

- Aha... lehet... - hagyom rá, mert ebben a feltételes módban még talán ki tudok egyezni Litával a pasijával kapcsolatban; bár valószínűleg az arcomra van írva, minden erőfeszítés és jószándék ellenére is, hogy a-a. Nem. Kétlem, hogy akár a legkevésbé is megérné a fáradozást, ha én megpróbálnék jófej lenni Rickkel, és barátkozni vele. Jobb úgy nekünk, amíg van köztünk jó három méter tisztes távolság. Szóval arra inkább már csak egy apró “köszi” jellegű biccentéssel reagálok, hogy nem erőlteti tovább ezt a témát.

A megjátszott felháborodással, illetve a szavaiból áradó szarkazmussal és gúnyolódással sikerül kicsit meglepnie. Két pillanatig érdeklődve fürkészem az arcát, aztán újra lekönyökölök a pultra, szemben vele. - Tényleg ennyire utálod ezeket a bulikat? Van ennek valami külön oka? Mert... figyelj, ha bármivel megkönnyíthetnénk neked... - Tommyval zenészként nekünk ez nyilván lételemünk. Főképp neki, mert nekem elég volna kevesebb is a tömegből, ami ilyenkor körülvesz bennünket. Másrészt viszont KELL, hogy levezethessem a feszkót. Máskor meg jó csak lazulni egy sörrel a kanapén a haverokkal, és nevetni a sok részeg idiótán... Azt meg persze nem hangoztatom, milyen jól járok néha, amikor a társasággal összeülünk mondjuk pókerezni is. De nem igazán gondoltam még bele, hogy ez Litának TÉNYLEG mennyire kellemetlen lehet. Mindig azt gondoltam, hogy titokban ő is élvezi, legalább egy kicsit, ezt a féle figyelmet, vagy hát a házibuliknak bármelyik részét, ami miatt azért általában ő is jelen van.

Váratlan fordulata a napnak, hogy Lita önként jelentkezik elmosogatni a pult mögött. Még csak időt sem hagy nekem vitába szállni vele arról, hogy ez mennyire okos ötlet, vagy sem, már a mosogatónál áll, a szappant keresve. Természetesen kisegítem a szükséges eszközökkel, megmutatom mit hol talál, ám az, hogy milyen hatással van rám a közelsége, azt hiszem, jobban meglep, mint a tény, hogy beállt mellém mosogatni. Ahogy rám mosolyog a válla felett... a haja illata, ahogy a fejét mozdítja közvetlenül az arcom előtt... Nem volna szabad ilyen hatással lennie rám. De a pult mögötti rész túl keskeny ahhoz, hogy elég messzire menekülhessek.

- Completamente idiota - bólintok automatikusan a főnökömre tett megjegyzésre. Bár most én is annak érzem magam. Komplett idiótának. - És nem csak emiatt - teszem hozzá már némileg tudatosabban. - Hmm... őstehetség vagy... Bár némi gyakorlás még valószínűleg nem árthat - lépek közelebb ismét, hogy az általa agyonhabozott poharakat hideg vízzel leöblíthessem. - Áá, meg is érkezett a váltás - pillanatok a vállam felett a bejárat felé, ahol épp belép a kolléga, aki hamarosan átveszi a helyemet. - Hagyd csak, ezt már befejezem én, aztán mehetünk is – fordulok vissza Lita felé.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyHétf. Dec. 05, 2022 10:00 pm

Distance
means so little when someone means so much



Megkönnyebülten elmosolyodom. Tudni, hogy Jessica nem lesz részese a zenekar – Eddie –életének a kelleténél jobban. Bár, ha valaki engem kérezne már így is a kelleténél jobban benne van, de nem az én dolgom, hogy véleményt alkossak vagy beleszóljak más dolgába. Egyenlőre annak örülök, hogy nem kell egy levegőt szívnom a csajjal az olyan eseményeken, mint a zenekar próbája.
-Legjobb lesz, ha meg sem szólalok lakatolom le a számat a képzeletbeli lakattal és a nemlétező kulcsot a hátam mögé dobom. Tényleg azt gondolom, hogy Eddie nincs kellőképpen ösztönözve és dícsérve, de nem akarok túlzásokba esni úgyhogy befogom a számat.
Nem gondolnám, hogy Eddie és Rick örökre szóló barátságot fognak kötni valaha, nemes egyszerűséggel azért, mert két teljsen különböző világ és nagyon nehezen lehetne közös pontot találni kettejüknek. De azért egy esélyt megérdemelne a dolog, tényleg meglepő fordulat lehetne a dolog vége. Minden elképzelésem ellenére azonban jobbnak látom nem feszegetni ezt a témát, nem fontos, hogy ők összehaverkodjanak.
Visszafordulok a maradék fekete felé, hogy a végét már szürcsölve fogyasszam el. Teljesen feltöltött energiával ez az ital, az extra tejszínhab és nem utolsó sorban Eddie. Tekintetem összefonom az övével, amikor ismét felkönyököl a pultra velem szemben. Legszívesebben beletúrnék a hajába és megcírogatnám az arcát. Mielőtt azonban ostoboságot csinálnék ujjaimat összekulcsolom az ölemben. Itt biztonságba van.
- Nem utálom mindig. vallom be őszintén. Vannak alkalmak amikor engem is örömmel tölt el, nekem is le kell vezetni a feszültséget, de ez a bulik számát nézve igencsak elenyésző összeg.
- Legtöbbször kívülállónak érzem magam az ilyen bulikon. Olyan vagyok, mint egy ufó. alkoholt ritkán és nagyon keveset fogyasztok, emiatt elég nehezen értjük meg egymást a seggrészeg fiatalokkal. Az egyetlen dolog, ami tényleg kikapcsol és örömmel tölt el ezekben a bulikban az a tánc. Akkor képes vagyok kikapcsolni az agyam és átadni magam a ritmusnak, a zenének, feltöltődöm boldogsággal.
Hirtelen ötlettől vezérelve állok be a pult mögé mosogatni, már már dacolva vele és saját magammal is, bebizonyítani azt, hogy képes vagyok mosogatni. Végülis emberek milliói csinálják nap mint nap, nem lehet olyan nehéz. Rögtön az első másodpercekben segítségre szorulok, de mint mindig, most is számíthatok Eddie segítségére. Teljes odaadással próbálok megbírkózni az előttem álló feladattal, de elég nehéz dolgom van, mert Eddie közelsége teljesen megzavarja a fejem. Nehéz a munkámra koncentrálni, amikor ennyire közel van hozzám és ilyen eszeveszett késztetést érzek arra, hogy megérintsem. Csak egy kicsit.
- Majd otthon besegítek Elisa-nak mosogatni. Elisa a házvezetőnőnk már évek óta. Nagyon szeretem őt, szinte már családtagként tekintek rá. Azt viszont nem tartom teljesen elképzelhetőnek, hogy ezentúl ketten fogunk mosogatni, azért annyira nem jó buli. Hátrapillantok az ajtó nyitódását hallva és én is megpillantom azt az illetőt, aki egyszemélyes felmetőseregként érkezik Eddie helyére. Megtörlöm a kezem az egyik kézügybe kerülő konyharuhában.
- Akkor én kint megvárlak. dobom vissza az anyagot a pultra, majd magára hagyom a srácot a pult mögött. Magamhoz ölelem a táskámat, majd magam mögött hagyva a helyiséget kisétálok a parkoló autómhoz. A vezetőülés helyett azonban az anyósülést foglalom el. Lábaimat a műszerfalra nyújtom és a visszapilalntó tükörben figyelem a közeledő alakot.
- Te vezetsz, dobom oda neki a kulcsot ahogyan közelebb ér.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyHétf. Jan. 30, 2023 10:48 pm
Lita and me
- Na nee, hová lett az a kulcs? - pillantok el Lita válla felett a háta mögé a láthatatlan tárgyat keresve tettetett felháborodással. Aztán lepillantok rá, és szélesen elvigyorodom. - Azt azért nem mondtam, hogy azonnal hagyd is abba. Még elhallgattam volna egy kis ideig, ahogy bókolgatsz nekem. - Jó, most ugratom persze egy kicsit. Ugyanakkor, ha valakitől, hát tőle szívesen vennék még néhány dicséretet. Bármikor igazából.  

Hálás vagyok a lánynak, amiért nem erőlteti sokáig az ötletét, hogy barátkozzam össze a pasijával. Amúgy is abszolút lehetetlen küldetés lett volna. De azt tényleg sajnálattal veszem tudomásul, hogy mennyire nem élvezi a bulikat. Akár a mait, amelyet Rick rittyentett össze sebtében, akár azokat, amiket mi szervezünk. Az úgy tényleg szívás, mert ez elég gyakori eset náluk. Néha csak úgy spontán történik, néha egy-egy próbából lesz valami több, máskor meg komolyan időt, energiát, ötleteket ölünk a tervezésbe, mert hát mikor bulizzunk, szórakozzunk, ha nem ebben a korban? Bár a legtöbben azt valószínűleg nem is veszik észre, hogy általában ugyanazt az üveg sört iszogatom egész este. Mármint persze van ellenpélda is, Tommy és a többiek mellett néha nem nehéz elcsábulni valami erősebbre, és tényleg nem árt időnként kiereszteni a gőzt. De azért többnyire szeretek észnél maradni. A pókerestek is eredményesebbek úgy.

- Miért lennél ufó? - bevallom, kicsit meglep ezzel a kijelentéssel. Nekem eddig sosem tűnt fel, hogy bármilyen értelemben is kívülálló lenne. Vagyis de, abban, hogy szebb, okosabb, értelmesebb, mint a legtöbb lány. De nem gondolom, hogy ez hátrány volna. - Na majd odafigyelünk rád, hogy ne maradj magadra, és ne maradj ki semmiből - teszem hozzá egy kissé szemtelen kacsintással. Azon ne múljon, majd én szemmel tartom, és teszek róla, hogy jól érezze magát.

Egyszerre szórakoztató és aranyos az az elszántság, amivel Lita beáll mosogatni. Főleg mert elég egyértelműen süt róla, hogy valószínűleg életében először csinál ilyet. Pedig nem egy nagy ördöngösség. Fiú létemre is ezt gondolom. Mondjuk kicsit kevesebb mosogatószerrel sikeresebb lett volna az akció, de ezt szerintem már magától is kitapasztalhatja. - Elisa biztos hálás lesz - bólintok. - Vagy kap egy kisebb sokkot majd – teszem hozzá egy kisebb, gonosz mosollyal. És mielőtt esetleg mást is hozzáfűzhetnék, érkezik a kolléga, hogy leváltson. Végre. Percekkel később már csatlakozom is Litához a parkolóban, és reflexből kapom el a felém hajított slusszkulcsot.

- Biztos vagy benne? - vonom fel a szemöldököm. A kocsija kábé egy vagyon, szerintem én egész évben nem keresek annyit, amiből kifizethetném, ha véletlenül összetöröm. Na nem mintha ez lenne a tervem, vagy annyira ügyetlen lennék. De tény, hogy saját kocsim nincs, és ennél fogva kimondottan sok tapasztalatom sem. Tommy járgányát már vezettem párszor, leginkább egy-egy buli után, ha biztonságosabbnak tűnt, ha nem hagyom őt beülni a volán mögé. Meg igazából Bill tanított vezetni, legtöbbször olyan kocsikon, amelyeknek az eredetét általában úgy éreztem, jobb, ha nem is kérdezem.  

Lita amilyen kényelmesen elhelyezkedett az anyós ülésen, tulajdonképpen nem kérdéses, hogy komolyan gondolta, hogy átadja nekem a kormányt, úgyhogy igazából nem tökölök sokáig, hamar beülök mellé. Aztán indulunk is Bronx felé. - Megvan a sör, már csak el kell hoznunk. - Még a kávézóban csekkoltam a mobilom, és kaptam Billtől egy felfelé mutató hüvelykujjat, ami nem túl beszédes, de egyértelmű válasz arra, hogy szerez-e nekünk alkoholt, szóval már csak fel kell vennünk a hordókat. Nem tervezem Litának bemutatni a környékünket, csak leparkolok a lakótömbhöz tartozó parkolóban, amiből meglehetősen kirikít Lita kocsija, és abban a pillanatban Bill is kiszáll a sajátjából.

- Szép verda – jegyzi meg vigyorogva, miközben felnyitja a csomagtartót. Három hordó sör vár ránk benne. - Jössz egyel – teszi hozzá, mire automatikusan bólintok. Pontosan tudom, hogy mennek ezek a dolgok nála.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyCsüt. Feb. 02, 2023 7:58 pm

Distance
means so little when someone means so much



Eddie mellett minden annyira egyszerűnek tűnik, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy együtt vagyunk a kávézóban, beszélgetünk, mosogatunk és a világ minden problémája megszűnik. Talán így is van, talán ez a kegtermészetesebb dolog csak mi szeretjük túlbonyolítani a dolgokat.
- Ha kiérdemled majd elmondom hajolok hozzá közelebb és suttogom szavaimat neki a láthatatlan kulcs misztikus helyét illetően. Illata az orromba kúszik, említettem már, hogy mennyire szeretem ez az illatot? - A bókokat is ki kell érdemelni, nem osztogatom őket csak úgy vonom fel a vállam. Rámosolygok. Nagyon szívesen bókolok neki reggeltől estig ha azt akarja és még hazudnom sem kellene.
Fiatalok vagyunk, mikor bulizzunk ha nem most? Én néha mégsem vágyom rá, túl sok az ember, túl nagy a zaj, nem akarom a legtöbb hétvégémet idióta bulikra pazarolni. Máskor meg semmire nem vágyom jobban egy kis zenénél, táncnál és annál, hogy körülöttem forogjon a világ.
- Köszönöm Eddie. rá mindig számíthatok még az olyan hülyeségekben is, mint a bulik. Ő az én egyszemélyes szuperhősöm.
Beállok mosogatni, mert még azért is meg akarom mutatni, hogy én is képes vagyok rá, habár nem vagyok rászorulva, de mindig jó, hogyha egy plusz képesség birtokában vagyok. Amilyen egyszerűnek tűnik pontosan annyira fifikás a dolog, ez erőteljes gyakorlást igényel.
- A sokk az biztosabb felbevetek miközben vizes kezem beletörlöm az egyik tisztának tűnő rongyba - Főleg azért, mert ott a mosogatógép. el tudom képzelni, hogy mennyire megkönnyíti a munkáját, a víz sporlását már meg sem említem, a mosogatás folyó vízzel pazarlás.
Nem tudom, hogy mennyi ideig várakozom kint az autóban, de amjg ezt teszem van időm gondolkodni. Nem értem, hogy mi a gond velem. Miért érzem ennyire furán magam, amikor Eddievel vagyok? Miért akarok kihasználni minden egyes pillanatot vele tölteni? Miért szorul össze apró gomolyaggá a gyomrom amikor csak rám mosolyog? Nem lenne szabad így érezzek, ilyeneket gondoljak. Ő Eddie, a tesóm legjobb  barátja, nekem pedig ott van Rick. A visszapillantó tükörben figyelem ahogy felém tart. Kedvem lenne megölelgetni.
- Tuti. Bízom benned. De gyere, ugorj be, menjünk. már így is túl sokáig hagytam magára a lakásban a bulizó nemvárt vendégeimet. Csendben ülünk egymás mellett miközben Bronx felé gurulunk. Napszemüvegem a szemembe húzom, feltekerem a rádió hangerejét és ujjaimmal csupasz combomon dobolok a zene ritmusára. Szerencsénk van, mert a forgalom nem nagy így hamar megérkezünk az egyáltalán nem bizalomgerjesztő parkolóba. Leveszem a szemüveget, hogy jobban felmérjem a zűrös kinézetű alakot az autó mellett.
- Kösz... figyelem ahogy Eddie a csomagtartóba pakolja a két méretes hordót. - Héé... próbálom megszólítani az illetőt. - Sörös fickó! valahogy meg kell szólítanom ha már a nevét nem tudom. - Én fizetem a sört. Mennyi lesz? nem akarom, hogy Eddie emiatt a buli miatt esetleg adósságba verje magát.

A fura incidens után a parkolóban nem igazán volt kedvem beszélgetni Manhattan irányába, főleg azért nem, mert Rick percenként zaklatott az üzeneteivel.
- baaaaabyyyyyy kiabál bele a levegőbe amikor megjelenünk a medence partján. Nem túl szolidan magához ölel, rámarkol a fenekemre majd csókot nyom az ajkamra.
- Szevasz haver! fordul Eddie felé - Már azt hittem lenyúltad a csajom! megveregeti Eddie vállát röhögve - Csak viccelek. Hol van a sör? dörzsöli össze a tenyerét. Egyszerre érzem magam kellemetlenül és szeretnék elsüllyedni a föld alá. Fejemmel a hordók irányába bökök, amit éppen most hozott fel a személyzet két tagja. Egy ezaz kiálltással magunkra maradunk.
- Egy italt? pillantok Eddiere.



[/i][/i]







Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyCsüt. Feb. 02, 2023 9:06 pm
Lita and me
- Igazán? - vonom fel a szemöldököm. - És annak mi a módja? - Persze tudom hogy csak tréfálkozunk, de közben valóban érdekelne, hogy milyen módon lehet nála “kiérdemelni” dolgokat.  

Elnevetem magam a mosogatógép említésére. Na igen, úgy végképp vicces volna a szitu, ha még a házvezetőnőjük sem kézzel mosogat. Ami logikus, persze, hisz miért épp a konyhájuk ne lenne tökéletes, mindennel felszerelt? Nekem meg még itt a munkában sincs ekkora szerencsém. Bár most legalább van segítségem. Ha lehet annak nevezni, amit Lita csinál. De a szándékot értékelem mindenképpen.

Meglep kicsit, hogy rám bízza a kocsija vezetését, de miután meggyőződöm róla, hogy komolyan gondolja, nem habozom sokáig. Beülök a volán mögé, és már indulunk is. Tulajdonképpen szeretek vezetni, és örömmel használom ki az ilyen lehetőségeket, hogy egy méregdrága autót vezethetek. Egyszer nekem is lesz ilyenem. Mármint nem okvetlenül konkrétan ez a márka vagy típus, de valamilyen biztos lesz. Jó az, ha az embernek határozott céljai vannak, nem igaz?

Bill a megbeszélt helyen vár bennünket a több hordónyi sörrel. Míg átpakolom azokat Lita kocsijába, a lány is csatlakozik hozzánk néhány szóra. - Bill. A neve Bill. Ő az egyik szomszédom - szólok közben, mielőtt esetleg az említett zokon venné a megszólítást. Aztán Lita válla felett küldök Bill felé egy vigyort, és megvonom a vállam, miután Lita közli, hogy ezekért ő fizet. Amíg ők lerendezik egymás között az anyagiakat, amelyekbe ezek után inkább nem akarnék beleszólni, befejezem a pakolást, majd visszaülök a volán mögé.

- Amúgy nem lett volna gond, ha én fizetem a cehhet. Megoldjuk mi az ilyesmit egymás között Billel – jegyzem meg azért, mikor Lita csatlakozik, majd ismét ráfordítom az indításra a kulcsot. Persze értem én, ez az ő bulija, csak nem szeretném, ha... nem is tudom... félreértené ezt az egész adok-kapokot Billel. Vagy akármi.

Amint megérkezünk, egyértelművé válik, hogy Kershawéknál már a sör érkezése előtt is kiváló a hangulat. Ebből az ökör Rickből kinézem, hogy felbontottak valami drága italt Tommyék szüleinek készletéből, és ha nem is fogyasztották el, de minimum pofátlanul megdézsmálták. Bár tisztában vagyok vele, hogy Rick józanon is pont ugyanilyen seggfej. Szóval lehet, hogy épp csak magát hozza azzal, ahogyan Litát üdvözli. De nekem észrevétlenül ökölbe szorul mindkét kezem a két oldalamon őket látva. Lehet beszélnem kellene erről a marháról Tommyval? Vagy őt komolyan nem zavarja, hogy egy ilyen ökör jár a húgával?

- Még lenyúlhatom... - kacsintok Litára. Viccnek adom elő a dolgot, mintha Ricket ugratnám. De bassza meg, ne kísértse a sorsot! Szerencsére hamar elkotródik a közelünkből a haverjaival a sört keresni, mi pedig megint kettesben maradunk.

- Gondolod, hogy hagynak nekünk bármit is? Elég szomjasnak tűnnek... De sebaj, van egy jobb ötletem. Ha nem csal az emlékezetem, Tommy szobájában maradt még a múltkorról egy fél üveg vodka. Megyek, lehozom, ha addig szerzel hozzá valami üdítőt. - A sört meg hagyjuk meg a seggfejeknek. Ezt inkább csak magamban teszem hozzá, nem akarok Litával újabb vitát generálni a “drágájáról”.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyPént. Feb. 03, 2023 11:48 am

Distance
means so little when someone means so much



- Pontosan tudod te, hogy mi a módja... sőt, néha úgy érzem, hogy sokkal jobban ismer engem, mint én saját magamat. Néha olyan érzésem van, mintha olvasna a fejemben, tudná mikor mire gondolok, mire vágyom.
Egyedül nem merészkednék ilyen környékre az már biztos, ez a Billie figura is elég ijesztően néz ki. Tudom, hogy Eddie és én merőben más környékről, más társaságból származunk, más életet élünk és másképp állunk meg a lábunkon, de nem hiszem, hogy ilyen emberekkel kellene találkoznia. Nem fogom szóvá tenni vagy rákérdezni, mert nem az én dolgom, de féltem őt. Fényes jövő áll előtte, amiben az ilyen fura kinézetű figurák nem hiszem, hogy segítenék.
- Elnézét, Bill! javítom ki magam gyorsan - Szóval Bill, állnám a számlát. Hosszabb ideig tart a fejben számolás, mint azt eredetileg elképzeltem, valami azt súgja, hogy néhány dollárt rászámolt a költségekre, de nem bánom, átadom neki a kért összeget, hogy minél hamarabb magunk mögött hagyjuk végre ezt a környéket. Visszahuppanok az autóba.
- Nem, nem ez az én bulim, az én költségem. Már így is sokat segítettél. érintem meg köszönetképp a combját. - Milyen kapcsolatod van ezzel a Billel? Nem túl bizalmgerjesztő fickó Eléggé külső alapján ítélő idiótának érzem magam, de valami belső ösztön azt súgja, hogy nem lehet megbízni a hozzá hasonló alakokban.
Hát szemmel láthatóan a buli már eléggé felfokozott hangulatban mire megérkezünk, mintha többen is lennének, mint amikor elmentem. Ricknek sajátos hozzáállása van a kapcsolatunkhoz, a dolgokhoz úgy összességében, de tényleg tartom magam ahhoz, hogy jó ember. Ez nem mindig látszik, de az. Eddie rám kacsint, én pedig érzem ahogy elvörösödöm, olyan vörös lesz arcom két oldala mint egy kosár piros alma. Rámosolygok, de, hogy leplezzem zavaromat a medence mellett sütkérező idegeneket figyelem.
- Csak szeretnéd Rivera veregeti meg a vállát Eddienek mielőtt üvöltve elvonul a sörért. Felsóhajtok. Értem, hogy miért nem lehetséges, hogy Eddie megkedvelje Ricket, két teljesen különböző világ.
- A vodka jó ötlet. Szerzek poharakat. indulok meg a konyha felé - Ha nem jelentkezel öt perc múlva jövök és kimentelek, nehogy megfulladj a lábszagban. felnevetek. Elég gyenge próbálkozás a feszültség feloldására, de azért próbálkozom.
- Eddie! Kérlek nézz be a szobámba is, nem akarom, hogy malackodjanak odabent. minden alkalommal azon idegeskedem, hogy privát bulit tartanak a szobámban, az ágyamban. Brr...
A konyhában viszonylag nagy a zűrzavar, a vendégeim azt hiszik, hogy nekik mindent is lehet, én pedig jó képet vágok ehhez. Kinyitom a hűtő ajtaját, szerencsére a narancslé nem csúszik nekik, úgyhogy magamhoz is veszem a kartondobozt, majd a szekrényből elveszek még két tiszta poharat.
Kimegyek az odakint partizókhoz és leülök az egyik pihenőszékre. Tekintetemmel a tömeget figyelem, mindenki jól érzi magát.
- Szolid partiról volt szó Rick! Ez már túl sok ember...felét nem is ismerem, kik ők? pillantok rá az időközben mellém telepedő pasimra, aki idegesítően a nyakam próbálja éppen felfalni.
- Ez csak egy kis buli baby, lazíts!
- Rick kérelek, hagyd abba! Ezt nem akarom. próbálom lerázni magamról.
- Tényleg nem tudsz szórakozni Kershaw? Csak most az egyszer az én kedvemért! Muszáj mindig ilyen fapunciként viselkedned?








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptyPént. Feb. 03, 2023 8:54 pm
Lita and me
Értetlenül vonom össze a szemöldökeim, mert elképzelésem sincs, mire céloz. Mármint jóban vagyunk, jól kijövünk, elég jól ismerjük már egymást, de nem érzem úgy, hogy annyira jól tudnám, mivel lehet a kedvében járni. Legfeljebb sejtéseim vannak. De ezt most inkább elengedem.  

Őszintén remélem, hogy Bill nem húzza le nagyon Melitát, de el tudom képzelni, hogy kihasználja a kínálkozó lehetőséget, és többet fizettet a kelleténél. És ennek nem kifejezetten örülök, de mindenkinek jobb, ha nem avatkozom bele kettejük bizniszébe, és nem foglalkozom a dologgal, úgyhogy inkább a volán mögött várom meg a lányt.

- Oké, ahogy gondolod. Áh, ez semmiség - mosolygok Litára, majd követem a tekintetemmel a kezét a combomról vissza a sajátjára. - Hmm? Öhm... Ahogy mondtam, Bill a szomszédom. Néha kisegít ezzel-azzal, ha kell. Aztán én is őt, ha úgy van. Mondjuk gitározni is ő tanított, meg pár dologra még - megvonom a vállam. Lehet, hogy első ránézésre nem túl bizalomgerjesztő fickó, ahogy Lita fogalmazott, és hát... nyilván nem ok nélkül érzi ezt, de... Bill igazából szerintem egész rendes fazon, és mondjon akárki akármit, én sokat köszönhetek neki.

Kershawéknál már javában zajlik a parti, nálam meg szinte azonnal “beüt” az ADHD, ahogy megérkezünk, vagy csak Rick simán egy idegesítő fasz, mindenesetre nagyon ingerel ő is, meg a haverjai is.  

Azt majd meglátjuk... - Nem mondom ki hangosan, de küldök felé egy farkasvigyort, amiben nincs semmi vidámság vagy egyetértés. De gondolom a srácnak már elég ködös az agya ahhoz, hogy ne vegye észre a tekintetemben a fenyegetést.

- Vettem – tisztelgek egy laza mozdulattal Lita felé, mielőtt elhúznám a csíkot az ikrek szobái felé. Szerencsére mindkettőben tiszta a levegő. Képletesen meg szó szerint is. Csak felnyalábolom a vodkát, aztán megindulok abba az irányba, amerre a legnagyobb a nyüzsgés és hangzavar. Így kötök én is a medence mellett.

- Na és neked muszáj ilyen tahó őstulok módjára viselkedned? - vetem oda a kérdést az év taplójának, ahogy elhaladok Lita és Rick bájos párosa mellett, majd ledobom magam a mellettük levő napozóágyra. Bár legszívesebben Ricket vágnám be a medencébe, hátha attól lehűlne egy kicsit. Egyedül Lita miatt fogom vissza magam, bár még mindig nem értem, mit eszik ezen az agyatlan barmon.

- Áá, hellóka! Hát itt van a buli! Az a marha Jake rossz címet küldött először. Köszi, hogy meghívtál, Rick – libeg be váratlanul Jessica is a közénk, és azzal a lendülettel le is ereszkedik az ölembe.  

- Ó, oké... Szia, Jess! - mondom kicsit meglepetten, de azért átkarom a lány derekát. - Megvannak azok az üdítők? - intézem aztán a kérdést Lita felé. Most már tényleg nem bánnám, ha kerülne a vérembe némi alkohol.   
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptySzomb. Feb. 04, 2023 12:55 pm

Distance
means so little when someone means so much



Nem tisztem beleszólni abba, hogy Eddie kivel és miért töti az idejét úgyhogy nem marad más választásom, mint egyszerűen elhinni, hogy amit mond igaz. Hogy a látszat csal és ez a bizonyos szomszéd nem valami drogos, alkoholista fazon, hanem egy egyszerű szomszéd, akivel Eddie jóban van.
- Akkor nem aggódom. nincs ok amiért ne hihetnék neki, úgyhogy nem is lovagolok tovább ezen a témán. Szerencsére már magunk mögött hagytuk a környéket és Billt is, remélhetőleg nem fogok sokszor találkozni ezzel a fickóval.
Tényleg nincs sok kedvem ehhez az idióta bulihoz, lassan meg már a saját pasimhoz sincs. Miatta kell elviselnem ezt a sok embert a házamban, ő vislekdik úgy, mint egy igazi tuskó és ő volt az aki a kettesben eltölthető délutánt lecserélte egy idióta bulira. Azt érzem, hogy kihasznált. Szóvá is fogom tenni neki ezt, de nem most, most úgy látom nincs akivel értelmesen beszélni. Az ő gondolatai csak a pia körül forognak. Néhány másodpercig figyelem ahogy Eddie alakja eltűnik a hálók irányába, majd én is vadászatra indulok, hogy becserkésszem az üditőt meg a poharakat. Legalább próbáljuk meg a lehető legjobbat kihozni ebből az akcióból. Leülök az egyik pihenőre, de Rick nemsokára megjelenik és magához képest is idiótán viselkedik. Néha nagyon rámenős tud lenni és egyszerűen eszetlenül viselkedik, nem hat rá a józan ész. Nem félek tőle, tudom, hogy nem bántana soha, de nagyon visszataszító amikor így viselkedik.
- Rivera? Már megint itt? húzódik el tőlem Rick, hogy Eddiere nézzen. Én hálás vagyok azért, mert itt van, jelenleg ő az egyetlen támaszom ebben a szörnyű buliban. Az utolsó örömöm is szertefoszlik, amikor Jessica irritáló hangja csendül a fülembe. Nem hiszem, hogy Rick képes volt meghívni ezt a műanyag barbi babát is, az ÉN házamba,  Eddiehez.
- Helló formálom meg alig halhatóan a szavakat felé. Gyűlölöm a jelenlétét.
- Később megköszönheted Rivera így legalább nem kell az én csajommal foglalkoznod.
- Ne legyél bunkó Rick! nem bírom felfogni, hogy miért nem képesek normálisan viselkedni egymással.
- Találtam egy kis narancslevet, de poharat csak kettőt hoztam. nyújtom át Eddienek az egyik poharat és gyümölcslét. Mostmár nekem is jó lenne egy kis alkohol.
- Jess, a konyhában találsz még poharat, ha te is kérsz. és közben remélem, hogy eltévedsz és nem kell tovább bámulnom a műanyag fejed. Ahhoz képest, hogy nem a barátnője igencsak jól érzi magát az ölében. Ha időközben Eddie kitölti az italokat a sajátomat magamhoz veszem és beleiszok. Most kivételesen jól esik egy kis alkohol. Ez a nap lehetne ennél is rosszabb?
- Megyek csobbanok egyet, te is jössz baby? nyom egy csókot ajkaimra mielőtt felpattan mellőlem.
- Öt perc és jövök, előbb ezt megiszom. válaszolok majd belekortyolok ismét az italba. Jobb dolgom úgy sincs, nézni ahogy Eddie és Jess enyelegnek meg nincs kedvem.
- Ti jösztök? érdeklődöm, mert az illem ezt követeli meg, miközben levetem a kis ruhámat, amit a bikinimre vettem fel. Ha már bulizunk, hát legyen buli.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita SCfgl

Eddie & Lita SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita EmptySzomb. Feb. 04, 2023 4:31 pm
Lita and me
Hát nem így terveztem a mai estét, az már biztos. Úgy volt, hogy Tommyval elpróbáljuk a tegnap este írt dalt, aztán esetleg bemutatjuk a banda többi tagjának is. És nem, nem vagyok pipa, amiért ez végül nem így alakult, hogy a haverom még mindig nem ért haza, ilyesmi megesik, hogy a program tolódik, esetleg elmarad, mert valami közbejön... De Rick... na ő tényleg irritál. Kábé minden, ami vele kapcsolatos, csak ez a mostani dolog ez hangos, zajos, pofátlan, ahogy így befoglalják a melák cimbijeivel Litáék egész lakását. Igazából még örülök is egy kicsit a kifogásnak, hogy elvonulhatok a nyüzsgés elől a vodkáért az ikrek szobái felé. Visszafelé pedig dobok egy(-két) üzenetet Tommynak is.

“Nem tudom, mikor tervezed
hazatolni a képed, tesó,
de én a helyedben sietnék,
mert a húgod húgyagyú pasija meg a
haverjai épp most szedik szét a lakást.”

“Csak mondom.”

“Ja és ha hoznál nekem egy burritót a Chipotle-ból,
azt nagyon megköszönném.”

- Mert szerinted hol kellene lennem? Igazán kíváncsi vagyok – emelem meg a szemöldököm Rick felé, miközben helyet foglalok a szomszédos pihenőágyon. Értem én, hogy szerencsétlen egy fogyatékos seggfejnek született, de muszáj még ehhez külön játszania is az agyát?  

- Látom, hogy nagyon rád férne már egy nő. De ne aggódj, haver, gondoskodtam rólad is. - Ebben a pillanatban elképzelésem sincs, hogy mi a fenéről beszél, de amúgy is jobban leköt, hogy vágjak egy fintort, amikor havernek szólít. Eltévesztette a házszámot. De aztán persze megvilágosodom, amikor Jess megjelenik, és megjegyzi, hogy Rick hívta meg. Igazából kicsit még tényleg örülök is neki, hogy itt van, legalább elvonja a figyelmemet, és nem kell a másik páros enyelgését figyelnem. Kitöltöm az italokat, és amikor Litáék megindulnak a medence felé, Jess pedig a konyha felé veszi az irányt, én is felállok.

- Szerintem én inkább felmegyek Tommy szobájába pengetni egy kicsit. Úgy is jön elvileg ő is nemsokára. - És még be sem fejezem a mondatot, Jessica már vissza is fordul felém félúton az ajtó felé.

- Megyek én is veled inkább. Nem is kell nekem pohár. Nem bánnád, ha megosztanánk a tiédet, nem igaz? - és már iszik is bele az italomba, én pedig csak megvonom a vállam. Ez volna a legkisebb problémám jelenleg.   
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita
Eddie & Lita Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Eddie & Lita
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eddie & Lita SMS
» Eddie & Lita - first fight
» Carlos x Lita x Tommy
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy
» Lita & Eddie | late night talk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: