New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Carlos x Lita x Tommy
TémanyitásCarlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyVas. Szept. 04 2022, 10:01
Hugica Mucika
Amúgy te félsz a rágcsálóktól?

i.

Tudtátok, hogy peruiak megeszik a tengerimalacot? Komolyan mondom. Ott nemzeti étel, és még tengerimalac ízű chipszet is lehet kapni. Ezt a kisállatboltban az eladó mesélte miközben éppen fizettem Carlosért. Mit ne mondjak nem éppen a világ legjobb eladója.
“Figyu haver, ha véletlen nem jön össze ez az állattartósdi, akkor ne hozd vissza, inkább edd meg”. Hát kössz!
Persze azóta már eltűnt Carlos, amire van pár ötletem, hogy hol lehet – eskü nem ettem meg! Nem tudom, hogy láttátok e már, de tiktokkon van pár videó arról, hogy ezek a szegény lények általában elég szerencsétlen módon halnak meg. Mint például, hogy felszívják a porszívóval. Ami valljuk be, hogy mivel nem szóltam senkinek sem a családban, hogy állatot hoztam a házba, és úgy emlékszem a bejárónőt sem figyelmeztettem rá…eléggé reális.
Amúgy jó kis krapek. Nem csinált eddig nagyon semmit (az eltűnésen kívül), de azt elég menőn csinálta. Szimpi volt nagyon.
Két napja veszett el, ami már azért kellemetlen, mert állítólag a tengerimalacok nem bírják ki sokáig kaja nélkül. Emiatt pedig lassan már szólnom kéne a szüleimnek, hogy mi is a helyzet. Egy mert már elég nagy bűntudatom van a kialakult helyzet miatt, és kettő mert ha Carlos már alulról szagolja az ibolyát valahol a házban azért nagyon kapnék. Képzeljétek el, ahogy Lita megtalálná...
Szóval most suli után megint négykézláb keresem a szobámban, mint mikor még kisebb voltam és a Lego figurákat szedtem ki az ágy alul.  Természetesen eredménytelenül. Lehet, hogy meg kellene néznem a lakás többi részébe is már végre.
Lita és én… Vannak azok a könyvek – igen, szoktam olvasni –, amelyikekben a főszereplő személyisége egy krumpliéval egy szinten van. Ezeket a könyveket azért nyomják annyira a kiadók, mert ha nulla egyediség van a főszereplőben, akkor az olvasó könnyebben tud azonosulni vele. Egynek érzed vele magadat, mert a tetteit a saját személyiségedből fakadó indokokkal magyarázod meg. És természetesen ezek a szereplők csinálják a világ legnagyobb faszságait is, ami miatt leginkább a falnak vágnád a könyvet.
Na Litával pontosan ilyen a kapcsolatom. Mármint őt nem tartom ilyen üresnek. Dehogy. Igazából tök jó fej, csak sokszor rágörcsöl a dolgokra szerintem. Mármint tudom, hogy hozzám képest mindenki rágörcsöl a dolgokra, de azért néha lazíthatna ő is. Visszatérve: abban hasonlít ez az egész dolog, hogy néha annyira könnyen tudok vele azonosulni, máskor meg csinál valamit ami miatt leginkább jól felpofoznám.Szélsőséges minden.
(Jó tudom, ez egy elég hülye párhuzam, de máshogy nem tudom megfogalmazni milyen vele. Inkább vegyük úgy, hogy az előző gondolatmenet törölve van.)
Nagyon remélem, hogy nincsen most itthon, mert amúgy fogalmam sincsen, hogy mit mondanék neki arra, hogy mit akarok én csinálni a szobájába. Amúgy fogalmam sincsen, hogy merre lehet. Mostanában nem töltünk túl sok időt együtt. Én próbálgatom hívni – vagy legalább is elég sokáig próbáltam – bulikba, de az eredmény eddig 0%. Ő dolga. Ha a tini éveit öregasszonyként akarja kiélni, akkor tegye azt. Csak akkor kössön nekem már végre valami menő pulcsit. Megérdemelném, mint a világ #1 tesója.
Tudom, hogy nem biztos, hogy itthon van, de ha igen: vajon mennyire örülne, ha kopogás helyett, inkább izomból elkezdenék dörömbölni az ajtóján? Hm..
Próbáljuk ki!

livin' in new york

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Carlos x Lita x Tommy Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyPént. Szept. 16 2022, 20:52

Having
a twin means always having someone to blame



Vannak olyan napok – az én életemben elég gyakoriak – amikor semmi másra nem vágyom  csak a szobám magányára és egy jó könyv társaságára. Éppen ezért még mindig a babkék ágyneműm között heverek egy hálóingnek használt pólóban és a kedvenc női magamiznom lapjait forgatom. Már legalább ötször átnyálaztam, de mindig lehet benne valami, amire az ember nem figyel. Figyelmem valamiért újra és újra a horoszkóp felé irányul, ami azt jósolja, hogy váratlan szerelem érkezik az életembe. Jó lenne tudni, hogy mikor. Sajnos be kell látnom magamnak, hogy a kapcsolatom Rick-el a vége felé közeledik. Csak még nem akarok beszélni vele erről, ha kimondom mindazt ami a fejemben van, minden annyira végleges lesz. Most még jó így. Az ujjaim között forgatott rózsaszín filcel szívecskéket rajzolok a horoszkópom mellé. Nem avgyok spirituális, nem feltétlenül gondolom, hogy a csillagok állása egy kis matematikával kombinálva megjósolja a jövőt. Azt is jó lenne tudni, hogy kudarc a munkájában pontosan mit is takar, ugynis én jelenleg kismillió projektben vagyok benne és még persze ott van a suli is. A redőny rácsai között áttörő napfény visszaverődik a sarokban, ahol egy pók élvezi a rávetülő meleget. Szólnom kell a szobalánynak, hogy legyen alaposabb, gyűlölöm az ízeltlábúakat. Mély sóhajtás kíséretében fordulok hasamról a hátamra, gondolataimba merülve a plafont bámulom, szőke fürtjeim lelógnak az ágyból, kishíjján a földet seprik. A semmittevésben az egyedüllét a legjobb, az, hogy nem kell megjátszanom, hogy örömmel tölt el bárki jelenlétéről legyen is szó. Néha kibaszottul gyűlölöm a társaságot. Éppen Britney Spears Oops I did it again számának harmadik sorát dúdolom magamban, amikor gondolataimból iszonyatos dörömbölés rángat vissza. Első pillanatban ijedten összerezzenek, viszont amint tudasol bennem mi a zaj forrása pillanatok alatt felidegesít. Egyetlen ember van ebben a házban, aki ennyire pofátlan. Dübörgő léptekkel, szinte már tüzet okádva trappolok az ajtóig, hogy szúrós tekintettel mérjem végig az ikrem.
- Teljesen elment az eszed Kershaw? rivallok rá az ajtófélfának támaszkodva?
- Ég a ház vagy mi van? tudja, hogy mennyire utálom amikor ilyen idiótán viselkedik. Komolyan, ebben a házban az ember lányának már egy kis magán élete sem lehet.
- Mondd gyorsan, mert nem érek rá egész nap. vár rám a plafon bámulása a Spears kisasszony régi dalai.


mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy SCfgl

Carlos x Lita x Tommy SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Carlos x Lita x Tommy E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Carlos x Lita x Tommy SF9Bo
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyKedd Szept. 20 2022, 13:57
Hugica Mucika
Amúgy te félsz a rágcsálóktól?

ii.

Azt se tudom, hogy mikor voltam utoljára a szobájába. Vagy, hogy mikor folytattam le vele egy normális beszélgetést. Igaz, ahogyan reagál a képemre nem hiszem, hogy ez lesz a nagy megnyílásunk egymás felé.
– Inkább én szoktam elvenni az emberek eszét – vigyorgok rá és remélem, hogy minimum egy szemforgatást kapok érte. Nemzetközileg elismert testvéri jogom idegesíteni, sőt már-már kötelességem.
Jézusom. Mi a jó istent hallgat. Hányban él?  
– Nem, nem ég. De amennyit jársz a szobádon kívül kitudja mit veszel észre a külvilágból. Tudtad, hogy már nem 2000 van?  
Igazából nem adott rá engedélyt a szobájába való belépésre se szóban, se a testbeszédével, de én azért nagyban kikerülöm és elkezdem keresni Carlost. Mármint ténylegesen keresem, még az ágy alá is benézek.
Természetesen a kérdését elengedem a fülem mellett. Mindjárt úgy is hallom a csipogását, hogy most rögtön menjek ki a szobájából.
Most tuti nagyon ideges.
Én személy szerint utálom, ha valaki a cuccaim között matat. Összeségében szerintem egy nagyon nyílt ember vagyok, kifejezetten extrovertált (vele ellentétben), de a szobám még is egy kivétel. Volt már, hogy itthon szerveztem “összejövetelt” (eskü nem volt sok ember, csak egy ötven) és akkor is inkább bekulcsoltam a szobámat. Attól a ténytől pedig, hogy mások használnák az ágyamat egy röpke menetre egy ilyen házi buliban egyenesen feláll a szőr a hátamon. Legutóbb is Lita szobájába küldtem azt a gerlepárt.
Szóval mentségére szóljon, hogy nem kezdem el kihúzogatni a fiókjait, hanem csak mondjuk a szekrénye mögé nézek. Egészen visszafogom magamat, pedig Carlost most már nagyon fontos lenne megtalálni.
– Figyuka, amúgy véletlen nem láttál egy olyan 25 centis szőrös kis lényt? –  térek rá a lényegre, ahogy visszahelyezem a párnáját és veszem fel végre vele a szemkontaktust. Rájöttem közben, hogy amúgy égvilágon semmi dolga. Tuti itt ül a szobájába és a naplójába irogat, vagy mit tudom én milyen unalmas dolgokat szokott csinálni. A lényeg, hogy pont tudna segíteni nekem a kutatásban. – Az van, hogy Carlos elveszett.
Ledőlök az ágyára és rögtön ráeszmélek, hogy ezt a matrac ezerszer kényelmesebb mint az enyém. Lehet ezért van sokat itt. Ezt meg tudnám érteni.

livin' in new york




Eddie Rivera and Melita Kershaw imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Carlos x Lita x Tommy Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyPént. Okt. 21 2022, 09:01

Having
a twin means always having someone to blame



A szüleink rengeteget vannak távol, bőven lenne esélyem arra, hogy élvezzem a csendet, a gondtalan hétköznapokat, ami persze lehetetlen annak akinek van egy minden lében kanál ikertestvére. Nem mondanám, hogy nem szeretjük egymást, mert az nem lenne igaz, egyszerűen most csak olyan fázisban van az életünk, hogy a kettőnk közötti különbségek kiéleződnek. Ő a tűz, aki lobbanékonyságával felperzseli a környeztetét, ellenben velem, aki lassú víz partot mos személyiségemmel inkább lenyugtatom a körülöttem lévőket. Nem kifejezetten igaz az a kijelentés, hogy nem szeretek szórakozni csak számomra mást jelent a kikapcsolódás. Felsóhajtok szavait hallva. Őszintén nem értem, hogy épeszű csaj – vagy pasi- hogyan képes bárminemű kapcsolatot kialakítani vele. Annyira éretlen és gyerekes, na meg persze idegesítő.
- Hahaha...valaki bohócot reggelizett igenis szoktam kijárni a szobámból, igenis van hobbim, van elfoglaltságom, az, hogy nem bulizom szét az agyam minden hétvégen nem azt jelenti, hogy nem tudok kikapcsolódni. Ezt azonban már meg sem említem neki, fölöslegesen nem járatom  a számat.
Kezdek egyre idegesebb lenni amikor berontat a szobámba. Mondanám, hogy a modortalansága meglepő, de nem, nem az. Inkább csak dühítő. Érthetetlen pillanatásokkal mérem végig a betolakodót. Mégis mi a francot keres a szobámban.
- Az agyad ne a szekrényem mögött keresd, nincs ott vigyorgok rá gúnyos mosollyal az arcomon. Szerintem Tommy megbolondult. Az első biztos jele annak, hogy nincs ki mind a négy kereke.
- Te be vagy szívva? mérem végig fürkésző tekintettel. Ez még az egyik elfogadhatóbb magyarázat lenne, a másik, hogy megbolondult eléggé nagy port kavarna a Kershaw rezidenciában.
- Carlos? Milyen Carlos? követem őt végig a szobában, miközben azon gondolkodom, hogy kinek telefonáljak először: anyának, a kórháznak vagy esetleg a diliháznak? - Miről beszélsz Tommy? megállok az ágyam mellett. - Megtennéd, hogy felállsz az ágyamról? Rajta fekszel a vibrátoromon. nincs semmi olyasmi az ágyamban, csak magazinok és könyvek, de remélem, hogy ezzel egy kicsit sikerül ösztönözni arra, hogy ne érezze magát túlságosan otthon a szobámban..


Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy SCfgl

Carlos x Lita x Tommy SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Carlos x Lita x Tommy E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Carlos x Lita x Tommy SF9Bo
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyPént. Okt. 28 2022, 10:51
Hugica Mucika
Amúgy te félsz a rágcsálóktól?

iii.

Nem tartom amúgy akkora nyomingernek Litát, mint ahogy előadom neki. Azzal csak néha viccelődök, mert szeretem nézni, ahogy ideges miattam. Nagyon vicces, amikor hisztit csap valami miatt, amit én mondtam neki. Az életet az ilyen apró örömek teszik gyönyörűvé.
Csak… Ő olyan izé mostanában. Azt se tudom, hogy vannak e barátai. Általában a suliba max Eddievel látom beszélgetni, néha a pasija oldalán, de így ennyi. Mindig itthon van és gubbaszt. Nem is értem, hogy például mikor randizik azzal a krapekkel. Vagy egyáltalán hova járnak el.  Alig találkoztam a sráccal, és az elején igazából el sem hittem, hogy létezik.
Szegény nővérem tuti megbolondult és beképzel magának egy csávót.
Amúgy most is jót szórakozok a reakcióján.  Tuti nagyon ideges amiatt, hogy a szobájában vagyok. Gyakrabban kellene jönnöm.
– Az agyam köszöni, de nagyon is jó helyen van – vigyorgok vissza rá és még a nyelvemet is kinyújtom. Óriási nagy rend van ebben a szobában az enyémhez képest pedig oda is ugyan az a takarítónő jár. Ez tök fura. Lita szekrénye mögött miért nincsen egyetlen egy “véletlenül” oda dobott majd elfelejtett tárgy sem? Ez így elég unalmas.
– Nem, tudod, hogy itthon jó gyerek vagyok. – Azért akkora hülye még én sem vagyok. Fű kurva büdös, és a szüleink sok dolgot elnéznek nekünk – vagy legalább is nem tűnik fel nekik, mert sokat vannak távol –, de azt hiszem, ha a drága tapétám magába szívná a szagát, akkor azért nagyon kapnék. Ezt még én sem kockáztatom meg.
– Ja tudod az van, hogy legutóbb vettem egy tengerimalacot. Tudod amik olyasmik mint a hörcsögök, csak jóval nagyobbak. Én nem is gondoltam volna, hogy egy tengeri malac ekkora tud lenni. Amúgy nagyon kis édes. Úgy neveztem el, hogy Carlos, mert úgy gondoltam kicsit ilyen latinósabb név illene hozzá , meg az eladónak pont ez volt a neve és megtetszett. – Ok. Lehet túl sok dumálok már. – Na, és az van hogy elvesztettem – nevetek fel kínosan.
Édes istenem mit fogok most kapni tőle. Már várom a kiosztását, hogy mekkora idióta vagyok és hagyjam már békén.
Inkább nem is kezdek el gondolkozni azon, amit mond, hanem rögtön kiugrok az ágyból. Sőt inkább el is lépek egyet a fal irányába. Jobb félni, mint megijedni. Kitudja mi van abban az ágyban még. Ha sehová se megy programozni a pasijával, akkor mindnyájan tudjuk, hogy mivel lehet még elütni az időt…
– Nagyon nagyon szépen kérlek segíts megkeresni, mert szegénykém tuti nagyon fél és éhes is lehet. – Legszebb boci szemekkel nézek rá, és nagyon remélem, hogy megsajnál. Tényleg kellene a segítsége.  

livin' in new york




Eddie Rivera ölelést küldött

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Carlos x Lita x Tommy Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyCsüt. Nov. 10 2022, 10:39

Having
a twin means always having someone to blame



Az, hogy ő nem látja vagy esetlegesen nem érdekli nekem igenis vannak programok, amik érdekelnek. Őt túlságosan lefoglalja a saját élete, a népszerűsége, a bulik, csajozás ahhoz, hogy kinyissa a szemét és észrevegye, hogy nekem is van életem. Nem olyan  zajos, nem annyira népszerű, sokkal visszafogottabb, de az enyém. Fogalmam sincs, hogy hogyan különbözhetünk ennyire ikrekhez képest. Néha úgy tűnik számomra, hogy Tommy sosem fog felnőni, nincsenek igazi céljai az életben, csak a buli és a zenélés köti le a figyelmét, pedig az élet ennél összetettebb. Talán a szembetünő különbspégek miatt vagyunk képtelenek arra, hogy megtaláljuk a közös hangot. Elégedetlenül felsóhajtok, miközben tekintetem mindenhova követi őt a szobában. Nem szoktunk egymás szobájába bejárni, szerintem én meg is halnék abban a pillanataban amikor be kellene lépni az övébe, el tudom képzelni, hogy milyen rendetlenség fogadna, a büdös tornacipő szagról nem is beszélve. A gondolattól is kiráz a hideg.
Hosszúra nyúlt monológja alatt szinte értetlenül pislogok rá. Ki volt az az idióta aki eladott neki egy védtelen állatot? Én komoly érzelmi intelligencia szinthez kötném az állattartást, ami Thomas esetében nyilvánvalóan az ingerküszöb alatt van.
- Képesek voltak rád bízni egy élőlényt? értetlenül pislogok a testvéremre. - Egyáltalán hogyan fordult meg a fejedben, hogy kisállatot tarts? Magdról sem tudsz gondoskodni. közben szegény kis malackára gondolok, aki most biztosan halálra van rémülve bárhová is bújt el, ha még életben van. - Csak te vagy képes elhagyni egy malacot, komolyan. fejcsóválva indulok a gardróbszobám irányába, hogy magamra vegyek egy pulcsit és egy badrágot. Ha a keresés kint folytatódna, mégsem mehetek pizsiben.
- Segítek, de csak Carlos kedvéért. kiáltok ki bentről miközben átbújtatom a fejem a pulóver nyakán. - Hol kerested eddig? érdeklődöm immár ismét a szobába lépve. - Nem hiszem, hogy Carlito itt van a szobámba, de nézzük meg. motyogom az orrom alatt. Lenne jobb dolgom is, de nem hagyhatom, hogy szegény kisállat tovább sínylődjön valahol. Elég nagy szenvedés neki, hogy ez az istencsapása Tommy a gazdája. Négykézlábra ereszkedem, hogy benézzek az ágy alá. - Hogy jutott eszebe, hogy haza hozz egy kisállatot? eszem megáll, de komolyan. Néha gondolkodhatna. Azt sem tudtam, hogy szereti a rágcsálókat, nekem egy nyuszim lakik odakint a teraszon, de még egyszer sem láttam, hogy megsimogatta volna.









mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy SCfgl

Carlos x Lita x Tommy SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Carlos x Lita x Tommy E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Carlos x Lita x Tommy SF9Bo
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyCsüt. Jan. 12 2023, 10:07
Már várom, hogy kiosszon, hogy mennyire felelőtlen vagyok és rám semmit se lehet bízni. Behunyom a szememet és már azelőtt elkezdek egyetértve bólogatni mielőtt kinyitná a száját.
I know. I know.
Kicsit idegesítő, hogy mennyire anyáskodó tud lenni. Komolyan már ebben is olyan mint egy 50 éves anyuka. Nem, Lita olyan mint egy 50 éves elvárt anyuka, aki arra vár, hogy unokája szülessen és ezzel valami izgalmas történjen vele.
(Uff ez gonosz volt)
– Tudod nem gondoltam volna, hogy ki tud szökni a ketrecéből. Nem tehetek róla, hogy az előző este mission impossible néztem vele – szólok Lita után ahogy eltűnik a másik szobában. – Amúgy köszi, hogy segítesz.
Vajon tényleg fog segíteni vagy csak jó kioszt és magamra maradok? Mikor csináltunk mi bármit is együtt? Reggel az asztalnál találkozok vele miközben majszolom a müzlimet, majd délután a suli után egy limuzinba ülünk be. Ennyi. Utána megy is be a szobájába és kitudja mit csinál. Csak nem lehet olyan érdekes ez a szoba. Nincsen itt sem – állapítom meg ahogy körbe nézek.
Helyzetet is elég jól bemutatja, hogy már több dolgot hallok róla Eddietől. Az elején azt hittem ezek ketten összefogtak ellenem, de a franc se tudja. Eddie jó barát, nagyon jó – talán Lita is felfedezte, hogy jobb beszélni valós emberekkel, mint olvasni kitaláltakról.
Ahogy lehajol én is ugrok rögtön és tovább keresem a szekrények mögött. Az én picike Carlosom simán elfér egy kis helyen is.  
– Tudod én egy gondoskodó lélek vagyok, aki szereti az állatokat. Aki szeret másokkal törődni és úgy érzi jobbá kell tennie egy másik kis lény életét a szeretetével. –Vajon ez neki is annyira kamunak hangzik, mint nekem?
Talán most van itt az ideje, hogy kicsit tudjak vele beszélni. Megtudni hogy mi van vele, mert nem hiszem hogy tényleg csak a szobájában ül és olvas. Ennyire csak nem lehet unalmas. Valami csak történik vele. És ezt nem gonoszkodásból mondom, mert tényleg érdekel. Lita fontos nekem és úgy érzem már semmi közünk egymáshoz. Nem vagyunk testvérek, sem barátok, csak lakótársak legfeljebb.
Az egymáshoz nyitásnak pedig egy nagyon jó eszköze az igazság – Na jó… Örök érvényű szabály, hogy a lányokat könnyebb befűzni egy kisállat társaságába, és hát kutyát semmiképpen se hozhattam haza. Az állatkereskedésbe pedig Carlos tetszett meg a legjobban meg egy kígyó. Hát úgy voltam vele a lányok jobban csípnék a szőrös cukiságot, mint egy nyálkás izét – nézek felé félve, mert tuti nem értékeli, hogy megint ezen jár az agyam. – De esküszöm gondoskodni akarok róla, rendesen.
Eszembe jut az a srác, akivel mostanában szoktam látni. Rick. Persze tudom ki a srác még ha annyira közelről nem is. Nem startoltam rá, hogy “jaj most leellenőrizlek, mert a hugicámmal jársz remélem félsz tőlem jajajaj”, mert tudom, hogy hogy Lita tud vigyázni velem. Nem fogom a húgom szerelmi életét vizslatni, de azért egy kicsit érdekel, hogy mi is van közöttünk.
Én, Thomas Kershaw bevallom, hogy imádom a pletykákat. Főleg ha az eredeti forrástól jön.
– Na és mizu azzal a Richard gyerekkel? – kérdezem mosolyogva és pont olyan sejtelmesen, mint mikor a nagyanyám kérdezi meg ,hogy végre mikor mutatok be neki egy lányt.



Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Amúgy én élvezem az életet
★ családi állapot ★ :
Single, mint az espresso, amit kirendelt az előbb
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy C2997c08b36feb1162716a2f1d6ce36c
★ idézet ★ :
A serdülőre jellemző, hogy nagylelkűen meg akar halni azért, amiért az érett ember alázatosan élni akar.
★ foglalkozás ★ :
Keresés alatt
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ szükségem van rád ★ :
Elvesztettem a tengerimalacomat.
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Carlos x Lita x Tommy Bc27b25e7cf1826e66d6b89ad623a73f
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy EmptyKedd Jan. 31 2023, 11:50

Having
a twin means always having someone to blame



Tommy és én azt hiszem ennél jobban nem is különbözhetnénk. Ikrek vagyunk, már anyánk méhében is együtt voltunk, egyszerre fejlődtünk, tapasztaltunk, mégis, teljesen különböző emberek lettünk. Talán az az 5 perc előny amivel korábban látta meg a napvilágot hatással volt rá, annyival többet tapasztalt már a világból. Nem tudom, hogy mi miatt, de egyre távolabb kerülünk egymástól. Egy fedél alatt lakunk, mégsem lehetnénk ennyire távol.
Megjegyzésére csak megforgatom a szemem. Inkább nem mondom el a véleményem arról, hogy az a bizonyos malac képtelen lett volna megszökni a ketrecből, ha gondosan be van zárva, nyilván nem így volt. El tudom képzelni, hogy hanyagul nyitvahagyta a ketrec ajtaját és még azt is csak napok múlva vette észre, hogy a kis jószág eltűnt. De visszanyelem a megjegyzésem, mert azzal nem segítek a helyzeten, ami történt megtörtént, most koncentráljunk arra, hogy megtaláljuk a kis Carlost.
- Szívesen. Carlos megérdemli, hogy megtalálják. mosolygok rá a testvéremre mielőtt behajolok az egyik szekrény mögé, hogy ott is megnézzem. Tényleg nem hiszem, hogy itt rejtőzne a malacka, eddig észrevettem volna, de azért jó alaposan át kell nézni mindent. Mi van ha már szegény kimúlt? Itt bűzölög valahol a a lakás valamelyik pontján. Szegény. Ettől a gondolattól elszorul a szívem, remélem még él valahol.
Magára hagyom Tommyt, hogy a gardróbomban átöltözzek, mégsem kereshetem az egész házban pizsamában a kisállatot.
- Most egészen pontosan kiről is beszélsz? Mert nem arról a Tommy Kershawrol akit imerek. nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek inkább. Nem gondolom, hogy ő nem lenne képes bárkit vagy bármit szeretni, sőt tudom, hogy kifejezetten nagy szíve van, de az érzelmes kettőnk közül én vagyok. Ő kicsit nehezebben tudja kifejezni az érzéseit. Felsóhajtok az igazságot hallva. Na ez az a Tommy akit ismerek. Thomas Kershaw, aki apánkhoz hasonlóan eszközként használ fel szinte bármit, hogy elérje a célját.
- Nem hiszem, hogy a csajozás legjobb módja az ez. egyszerre vagyok szomorú és csalódott is amiatt, hogy a testvérem így gondolkodik. - Legközlebb majd amikor azzal vagánykodsz, hogy van egy kisállatod mindenképp említsd meg, hogy egyébként képtelen vagy a gondját viselni. Számomra többet jelent egy kisálatt élete es sorsa. - Ha megtaláljuk élve megtartom. jelentem ki határozottan. Nem használhatja tovább szegényként striciként. Ha csajozni akar oldja meg magának.
Elhúzom az egyik komódot, hogy belássak mögé, de nem okoz meglepetést, hogy itt sem találom.
- A neve Rick! hihetetlen, hogy ennyi idő elteltével sem volt képes még megjegyezni - Minden oké. Azt hiszem. nem sejtettem, hogy valahailyen jellegű beszélgetést fogok lefolytatni vele. De nem bánom, sőt...örülök, hogy végre képesek vagyunk normálisan kommunikálni egymással.
- Nincs itt. Megnézzük a nappaliban? indulok meg az ajtóm felé. Fogalmam sincs, hogy merre induljunk neki.
- Na és neked? Van valaki komoly a láthatáron? Akit nem csak megdugnu akarsz? nem tudom miért van a korunkbeli fiúknak puncival kitömve az agya. Számomra a szex az olyan intim dolog, amit csak azzal szeretnék csinálni, akit tényleg szeretek. De, ezt sosem fogom szóbahozni kettőnk között, mert elmenekülne a világból.
- Menő zenekarod van, az nem jobb csajozási eszköz mint egy előlény? csak kérdem. - A csajok szeretik a zenészeket. én már csak tudom. Én is szeretem.








mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Carlos x Lita x Tommy SCfgl

Carlos x Lita x Tommy SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Carlos x Lita x Tommy E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Carlos x Lita x Tommy SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Carlos x Lita x Tommy SF9Bo
TémanyitásRe: Carlos x Lita x Tommy
Carlos x Lita x Tommy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Carlos x Lita x Tommy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eddie & Lita
» Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy
» Lita Kershaw
» Lita és Jayce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: