New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Lita & Eddie | late night talk
TémanyitásRe: Lita & Eddie | late night talk
Lita & Eddie | late night talk EmptyVas. Ápr. 21 2024, 14:31

in case you ever foolishly forget:
I AM NEVER NOT THINKING OF YOU



Az elmúlt hetekben bőven volt időm gondolkodni mindazon ami történt. Próbáltam tiszteletben tartani Eddie kérését, bármennyire is fáj a közénk telepedett távolság. Megértem, hogy miért érzi magát becsapva és azt hiszem, hogy fordított esetben én is ugyanígy meg lennék bántva. Én bemocskoltam mindazt, ami épült közöttünk és nem gondoltam arra, hogy ezzel milyen fájdalmat okozok majd neki. Csendes és üres lett az életem, úgy érzem, hogy nem csak a szerelmem veszítettem el, hanem a barátomat is. Azt hiszem egészen eddig nem értékeltem eléggé, hogy mennyire különleges része ő az életemnek. Egyelőre fogalmam sincs, hogy hogyan fogom helyrehozni a hibámat, de abban biztos vagyok, hogy nem hagyhatom ennyiben a dolgot. Nem tudom elfogadni, hogy ennyi volt, hogy többé nem lesz az életem része.
Vacsora után nemes egyszerűséggel jó éjt kívánva a fiúknak visszavonultam a szobámba. Ők sem marasztaltak, de én sem akartam a terhükre lenni. Eddievel rengeteg minden történt az elmúlt hetekben, sok csalódás és fájdalom érte, most a legjobb barátjára van szüksége és nem arra, hogy engem kerüljön a tekintetével. Örülök, hogy apáék rábólintottak arra, hogy nálunk húzza meg magát egy darabig, most tényleg szüksége van a barátaira. Halk zenét kapcsolok, hogy valamennyire elverje a nappaliból beszűrődő zajokat, és felhuppanok az ágyamra, hátammal a falnak dőlve. Az éjjeliszekrényem fiókjából kihúzok egy fehér mappát, amiben néhány fotó van az iskolaújságnak. Kicsit el vagyok maradva a válogatásukkal és mivel most amúgysem tudok pihenni, ezért bepótolom az elmaradásomat. A suliújság az egyik szívügyem, de az elmúlt napokban még ezt is sikerült elhanyagolnom. Össze vagyok zavarodva, tanácstalannak érzem magam és bárcsak tudnám, hogy hogyan csinálhatnám vissza azt amit elrontottam.
Éppen egy helyi cserkészcsapatról készült fotókat válogatom, amikor hal kopogás töri meg az eddigi szoba békéjét. Tekintetem az ajtón belépő felé siklik. A szívem dupla sebességgel dobban meg a mellkasomban amint agyamnak sikerül realizálni, hogy bizony Eddiet látom magam előtt. Kezemből magam mellé dobom a képeket. Akaratlanul is mosolyra húzódik a szám, és az előbbi rám nehezdő álmosság azonnal elhagyja testem. Már a puszta jelenléte is elég ahhoz, hogy minden bánatom egy pillanat alatt megszűnjön.
- Eddie! Szia! Vége a bulinak? Gyere csak be! veregetem meg az ágyam szélét, jelezve, hogy foglaljon helyet, ha akar. Nem számítottam arra, hogy meg fog látogatni, de természetesen nagyon örülök annak, hogy így döntött.
- Éppen az újságnak válogatok néhány képet, kicsit lemaradtam a munkával. Bárcsak elmondhatnám, hogy mennyire hiányzik. Hogy az elmúlt időszak maga volt a pokol, mert nem beszélhettünk, nem érhettem hozzá, nem csókolhattam meg, pedig elmondhatatlanul erre vágytam. Erre vágyok minden egyes nap, attól a perctől kezdve, hogy kinyitom a szemem, egészen addig, hogy álomba zokogom magam.
- Van kedved megnézni őket? igen, szeretném, ha egy kicsit maradna. Ha csak egy rövid időre is de minden újra normálisnak tűnne. - Mesélj, hogy vagy? pillantok rá ismét. Tényleg érdekel a válasza, nem csak egy felszínes kérdés, egy unaloműző érdeklődés. Szeretném tudni hogy mi jár most a fejében.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lita & Eddie | late night talk SCfgl

Lita & Eddie | late night talk SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Lita & Eddie | late night talk E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lita & Eddie | late night talk SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Lita & Eddie | late night talk SF9Bo
TémanyitásLita & Eddie | late night talk
Lita & Eddie | late night talk EmptyPént. Márc. 22 2024, 20:39
Lita and me
Az elmúlt pár nap, egy-két hét nagyon húzós volt. És még finoman fogalmaztam. Őszintén, ennyire még sosem gyűlt össze a sok szar a fejem felett. A lány, aki tetszik, és akivel komolyabb terveim voltak, kavart az egyik legjobb haverommal, majd először hazudott is róla. A bátyjával meg, aki testvér helyett is testvérem, nem beszélhetek erről, mert kicsinálna már csak azért is, hogy a háta mögött kikezdtem a húgával...

Azt hittem, majd az új gyakornoki munkám segít ezen túllépni, eltereli a figyelmemet. Azt hittem, azzal legalább végre mázlim van. Aztán a főnököm elütött, fejsérüléssel műtöttek, majd kiderült róla, hogy amúgy az apám, akit egész életemben halottnak hittem. Szóval nem csak Lita hazudott nekem, de a saját anyám is, kábé azóta, hogy az eszemet tudom. Nem tudtam megmaradni otthon, muszáj volt eljönnöm, időre volt szükségem, távol ettől az egész családi szarságtól. Ám az egyetlen hely, ahová jöhettem, az Kershawék lakása, és Tommy hiába várt tárt karokkal – ami amúgy baromira jól esett, illetve a szüleitől is, hogy nem csináltak problémát a helyzetből, meg igazából ez volt az egyetlen pozitívum az egész helyzetben. Csakhogy közben itt van Lita is, egy fedél alatt kell tartózkodnom vele is, ami bizonyos értelemben szintén kínzás.  

A nap nagy részében sikerül elkerülnöm, megúsznom egy gyors köszönéssel, vagy néhány udvarias szóval, hogy ne legyen senkinek feltűnő semmi abból, ami közöttünk van – vagy épp nincs. De közben a szívem egyre nehezebb, és kurvára nem egyszerű úgy ücsörögni Tommy szobájában, hogy tudom, ő is itt van szinte egy karnyújtásnyira. Hogy bármikor bekopoghatnék, és átmehetnék hozzá. Hogy néha utána vehetem át a fürdőt zuhanyzáskor, vagy együtt kell vacsoráznom vele a családi asztalnál.

Hiába vagyok dühös, és hiába csalódtam benne, nem tudok teljesen közömbös lenni az irányába, képtelen vagyok gombnyomásra törölni az érzéseimet felé, és elfelejteni őt, amikor mindenhol ott van. A kórházban az az egész helyzet annyira elcseszett volt. A sérüléseim, a fájdalom kiszolgáltatottá tettek, és ettől mindaz, ami történt, Lita vallomása csak fájdalmasabb volt. Úgy éreztem, elárultak, ő is és Zain is. És egy részem most úgy érzi, el kell végre engednem kettőnket. Nem éri meg küzdeni, kockáztatni a barátságomat Tommyval valaki miatt, aki nem vesz komolyan. Aki még csak nem is bánja azt, amit tett. Legalábbis úgy érzem, Lita nem érzi át teljesen a helyzet súlyát, nem érti, mi is a probléma, miért zuhantam meg ennyire a történtektől. A szemében ez csak egy egyszeri hiba, ami miatt nem kellene elítélnem őt, vagy leírnom mindazt, ami közöttünk alakult. De egy kapcsolati csalódáson túl egy újabbal szembesülve... Számomra egyáltalán nem vigasz az, hogy az érzései felém őszinték vagy igazak voltak. Ellenkezőleg. Ha annak ellenére is más karjaiban kereste a boldogságot, hogy felém voltak érzései, és a lehetőség kettőnkkel adott volt, számomra azt sugallja, hogy bármilyen fontos vagyok is a számára, képes lesz ezt máskor is megismételni. Mert amit tőlem kaphat, amit én nyújthatok, nem elég neki. Egyszerűen már nem tudok bízni benne, kettőnkben - őszintén, lassan már egy lányban sem. Mégsem tudok csak úgy tovább lépni. Még nem. Talán segítene, ha újra beszélnénk. Ha nem kerülném tovább őt, hanem csak... lehetőséget adnék, hogy rendeződjön minden, ha erre még akad bármi esély, vagy pedig... világossá váljon, hogy nem vagyunk egymáshoz valók, és ez ennyi volt.

Meglehet, hogy csak a sör és a fű miatt bátorodom fel ennyire, amit Tommyval elpusztítottunk a videójáték és a filmezés közben, de igen, így két-három nap együttélés után végre rá szánom magamat, hogy bekopogjak Litához. Csak halkan, hogy ne verjek fel senkit. Tommy is kidőlt a filmen, a szüleik is alszanak már szerintem, egyedül Lita szobájából szűrődik ki némi fény, ami arra enged következtetni, hogy ő még ébren van. Ez pedig talán egy kihagyhatatlan lehetőség.  

- Szia! Bejöhetek? Remélem, nem zavarok... - dugom be a fejemet az ajtón, de miután beinvitál, sem lépek azonnal sokkal beljebb, csak az ajtóból fogadom magamba a szoba látványát. Valójában ennél beljebb még nem is sétáltam ide soha, csak a küszöbről kukkantottam be egyszer-kétszer korábban, ha nyitva volt az ajtó, és beköszöntem neki.  

Fallen Angel
late night talk
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lita & Eddie | late night talk 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Lita & Eddie | late night talk 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Lita & Eddie | late night talk 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lita & Eddie | late night talk Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Lita & Eddie | late night talk 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
 
Lita & Eddie | late night talk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» late-night talk - Ben & Clara
» Late night talk Serenay&Kevin
» Eddie & Lita
» Eddie & Lita SMS
» Eddie & Lita - first fight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: