New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Eddie & Lita - first fight
TémanyitásEddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyKedd Aug. 08 2023, 13:40

I wanna love you but I better not touch
I wanna hold you, but my senses tell me to stop



A fejem még mindig zakatol az elmúlt órák történései miatt. Bár nem tudom teljes mértékben eldönteni, hogy a másnaposság okozza, vagy az, hogy néhány órával ezelőtt az az idióta picsa úgy ugrott nekem, mintha a világ összes bűnét én követtem volna el. Elismerem, talán a tegnapi bulival egy kicsit túlléptem azt a bizonyos határt, amit nem szabadott volna, de azért Aali erőteljesen átesett a ló túloldalára. Minden olyan gyorsan történt, fogalmam sincs, hogy hogyan keveredhettem bele ebbe a szituációba, hogyan ülhetek itt a teremben, negyed magammal egy figyelő tanár tekintete előtt? Én, Melita Kershaw büntetést kaptam. Mintha az elmúlt évek jó eredményei, hibátlan magaviselete egyetlen rossz döntés miatt semmissé váltak volna. Nem is értem, hogy hogyan keveredhettem ilyen szituációba. A feketeleves még így is csak otthon vár rám, amikor a tüzet okádó anyámmal kell szembesülnöm.
Fel sem pillantok a könyvből amit éppen olvasok, jelenleg egyik jelenlévő sem érdekel, még Eddie sem, akit nem is értem, hogy miért keveredett bele a dologba egyáltalán. Unom már, hogy engem mindenki meg akar védeni, hogy mindenki jobban tudja, hogy mit kellene csinálnom és mit nem. Zain egy pöcs, de legalább egy egészen rövid időre felszabadultnak érezhettem magam. Vannak fekete foltok az estével kapcsolatban a fejemben, kérdések, amikre remélhetőleg választ is kapok majd, ha kicsit kitisztul a fejem. Beismerem, teljesen összeszavarodtam az elmúlt néhány hónapban.
Nincs elég bátorságom, hogy a szüleim elé állva közöljem velük a döntésem, gyáva vagyok ahhoz, hogy szembenézzek a döntésem súlyával. Ha mindez még lenne elég, Eddievel is minden olyan zavaros. Nem értem, hogy mi a fene folyik közöttünk, hogy mi az amit valójában érzünk vagy nem. Azok a csókok nem véletlenül csattantak el, nem tagadhatom, hogy már egy ideje töbebt gondolok rá, mint azt illene. Ahogy az is egyértelmű, hogy ez a „kapcsolat” vagy nevezzük bárminek, nem működhet kettőnk között, mert Tommy mindig árnyként lebegné be az egészet. Én is tudom, Eddie is tudja, éppen ezért nem értem, hogy miért érzett késztetést arra, hogy beleavatkozzon a dolgaimba és Zain orrát megismertesse az öklével. Nem vagyok egy angyal, tudom, hogy az este elkövettem néhány hibát, de végülis nem tartozom senkinek magyarázattal. Független vagyok, azt csinálok amihez éppen kedvem van, miért zavar ez bárkit is? Aali egy őrült, nem csodálkozom azon, hogy ennyire kiborult, nem tudja kezelni a dükitöréseit, de Eddie? Neki mi oka volt ahhoz, hogy szükségét érezze, hogy megvédjen? Emlékszem a fotóra amit küldtem, az üzenetekre, eléggé...kifordultam magamból, ezt beismerem.
Csak akkor pillantok fel a könyvemből, amikor a felügyelő tanár hangja megtöri a feszült csendet. Még két hetet ebben a pokolban hogyan fogok elviselni? Becsúsztatom a kötetet a táskába, de nem mozdulok ültömből, az a tervem, hogy egyszerűen csak megvárom amíg a többiek lelépnek. Egyáltalán nincs kedvem beszélni senkivel. Tekintetemmel figyelem ahogy a „cuki” párocska kisétál az ajtón, de még mindig nem mozdulok. Gyűlölöm a gondolatát is annak, hogy itt kell lennünk, arról nem is beszélve, hogy Eddie is miattam került ilyen kellemetlen helyzetbe.
- Miért kell beleavatkozni abba, ami nem a te dolgod? szólalok meg végül, mielőtt Eddie kiléphetne az ajtón. Csendben akartam  a megmaradt méltóságommal együtt távozni, de nem tudom homokba dugni a fejem. Mindenkire dühös vagyok, de magamra a leginkább. Egyszerűen nem szabadott volna előfordulnia ennek az egész abszurd helyzetnek. Szerencsétlenség, hogy dühöm megmaradt szikrái most a legártatlanabb emberen csattannak.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight SCfgl

Eddie & Lita - first fight SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita - first fight SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita - first fight SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyKedd Aug. 08 2023, 15:22
Lita and me
Az ujjaim halkan dobolnak az asztalon, és próbálok semmi másra nem figyelni, csak a másodpercmutató mozgására az órán, vagy épp a képre, amit az ablakon át láthatok, és semmiképpen nem fordítani az arcomat a büntetés többi résztvevője felé. Igyekszem higgadtnak maradni, nem újra és újra ökölbe szorítani a kezeimet, vagy egyszerűen csak felborítani az asztalt, és elsétálni. Csakhogy a haragom egyelőre nemigen akar csitulni, de hogy is várhatnák el, hogy rendesen lehiggadjak, amikor majdnem egy egész órára összezártak a dühöm forrásaival? Bocs, de nem tudok egyik pillanatról a másikra csak úgy túllépni azon, ami történt. Nem megy. Annyira kurva gáz az egész. Jelenleg arról sem vagyok meggyőződve, hogy nem történt több közöttük annál, ami a képeken látszik. Lehet, magamból indulok ki, mert nehezen tudom elképzelni, hogy én meg tudtam volna állni olyan helyzetben, részegen, annyinál, hogy ruhátlanul csobbanjak egyet Litával. Nem mintha ez így magában ne lenne éppen elég. És pont Zainnel.

Nem pattanok fel azonnal, amikor megkapjuk az engedélyt a távozásra. Akarok némi előnyt adni az egykori haveromnak, hogy ne kelljen az elejéről kezdenünk azt, ami miatt ide kerültünk. Egyszer is épp elég volt, és nem is egyszerű megmagyarázni, miért tettem – mármint azoknak, akik nem ismerik a részleteket, és nem érthetik a helyzet összetettségét. Nem akarom fokozni a bajt, sem azt, hogy elkönyveljenek a suliban egy pszichopatának, aki léptem-nyomon verekszik. A múltkor Rick, most Zain... Szóval várok, és csak későn esik le, hogy Lita is ugyanezt a módszer választotta. Sóhajtok, ahogy rá pillantok, aztán inkább hátat fordítok, megindulok az ajtó felé. De a kérdése megakaszt, két lépésre a folyosótól.

- Nem az én dolgom? Ezt komolyan gondolod? - kérdem felvont szemöldökkel, kimondatlanul is utalva arra, ami az utóbbi időben szerintem épp kibontakozott közöttünk. Persze nem mondhatom ki hangosan, mert még túl friss, mert túl problémás, túl bizonytalan... de attól még volt valami. Kétlem, hogy csak képzeltem volna, hogy Lita is visszacsókolt, ráadásul minden egyes alkalommal, amikor közeledtem hozzá. De ha nem is történt volna semmi, ha nem is lehet semmi közöttünk, akkor sem hiheti, hogy csak úgy lerázom magamról ezt az egészet, mintha abszolút nem érdekelne, mit művel, mintha nem láttam volna azt a rohadt képet... Már csak attól is dühös leszek, hogy újra emlékeztetem rá magamat. - Ha tényleg azt szeretted volna, hogy kimaradjak belőle, talán nem kellett volna elküldeni nekem azt az üzenetet! Mert így bizony szerintem már az én dolgom is! - bökök felé a mutatóujjammal. És talán nem szándékosan küldte el nekem – nem tudom kinézni belőle, hogy így akarta volna, akkor talán már péntek este megtette volna, persze lehet így akarta a tudtomra hozni, hogy már nem érdeklem – de attól még megkaptam őket, és egy darabig tuti nem fogom tudni kitörölni a fejemből a látványt. Róla. Zainről. Arról, amilyen kiszolgáltatott helyzetbe került beállva. És tessék, megint ökölbe szorultak a kezeim.

dark storms
anger is one letter short of danger
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita - first fight 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita - first fight Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita - first fight 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyKedd Aug. 08 2023, 20:55

I wanna love you but I better not touch
I wanna hold you, but my senses tell me to stop



Haragudhatok az egész világra, hibáztathatok bárkit azért amiért most itt kell ülnöm, de az igazság az, hogy az egyetlen, akire haragudnom kellene az én magam vagyok. Annyira vágytam arra, hogy végre szabad lehessek, hogy egy kicsit kiszabaduljak a korlátaim közül, hogy átléptem azt a bizonyos határt, amit sosem szabadott volna. Igazából végre azt éreztem, hogy élek, Zain nem akart minden döntésemtől megvédeni, nem erőszakoskodott mégis hagyta, hogy próbálgassam a szárnyaimat. Kétlem, hogy valaha a közeljövőben vágynék hasonló szórakozásra még egyszer, de mégis azt kell mondanom, hogy jól éreztem magam. Felszabadultam és megfeledkeztem a gondjaimról.
Egészen addig, amíg ez az őrült nőszemély néhány órával ezelőtt rám nem vetette magát, mint egy féltékeny szörnyeteg. A helyében azt hiszem, hogy én is nagyon bosszús lennék, de közte és köztem egy hatalmas különbség van: az elegancia. Pontosan úgy viselkedett ahogy azt elvárják tőle, mint egy őrült. Az egész őrült helyzetben azt sajnálom a legjobban, hogy Eddie is belekeveredett. Egyáltalán nem értem, hogy miért és hogyan került bele a dolgok közepébe, de most itt van és én annyira szégyellem magam, hogy rá sem bírok nézni.
Az idő mintha ólomlábakon haladna előre, bár próbálom lefoglalni magam az olvasással gondolataim egészen máshol járnak és egyszerűen nem tudok koncentrálni. Még sosem éreztem magam ennyire megszégyenítve és megsemmisülve egyszerre. Amikor végre véget ér a mai büntetésünk megkönnyebbüét sóhaj kíséretében pakolom el a könyvet a táskám mélyére. Ahelyett, hogy  méltóságom megmaradt darabjaival szépen csendben kisétálnék az ajtón, hogy minél előbb magam mögött hagyjam ezt a földi poklot, én nem bírom ki, hogy ne szólítsam meg Eddiet. Igen, haragszom rá, mert fel nem foghatom miért nem bírt magával és miért kellett nekiugrani Zainek. Ha képes lett volna visszafogni magát most nem kellene itt ülnie. Az anyját ismerve egészen biztosan nem lesz boldog a történtek miatt. Az enyémről nem is beszélve.
- Komolyan gondolom. na jó, egyáltalán nem gondolom így és más esetben én magam keresném fel őt, de most túlságosan dühös vagyok ahhoz, hogy ezt beismerjem. - Azért mert a tesóm a legjobb haverod még nem kellene bele avatkoznod a dolgaimba. Mert csak arról van szó, hogy Tommy a legjobb barátja és kötelességének érzi, hogy megvédjen helyette is nem? Ez lehet az egyetlen normális magyarázat. Összeráncolt szemöldökkel, zavarodottan pislogok rá. Milyen üzenetről beszél? Kétlem, hogy a péntek esti, részegen küldött, alig értelmezhető SMS miatt húzta fel magát ennyire.
- Milyen üzenetet? tárom szét mindkét karom miközben tekintetét fürkészem. - Én nem küldtem neked semmilyen üzenetet, esélyem sem lett volna rá,  ugyanis Aali széttörte a telefonom. ujjaimmal idegesen masszírozom meg a halántékomat. Kicsit lassabban áll össze a kép, mint általában, de amint összerakom a fejemben a kirakós darabjait az előbbi haragom a lány iránt megsokszorozódik.
- Elküldte neked azokat a képeket mi? nem is értem miért voltam ennyire felelőtlen, még otthon ki kellett volna törölni őket. Sőt mi több, soha nem szabadott volna elkészíteni őket.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight SCfgl

Eddie & Lita - first fight SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita - first fight SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita - first fight SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyKedd Aug. 08 2023, 22:21
Lita and me
Nem terveztem most beszélni senkivel. Nem vagyok olyan állapotban, hogy bárkivel is el akarnék vagy tudnék cseverészni. Szóval megvárom, hogy meglegyen a kellő távolság köztem és a többiek között, aztán meg is indulok, hogy minél hamarabb elhúzhassak haza. Gondolom, még otthon is vár egy kellemes kis beszélgetés anyámmal, az pont elég lesz mára. Ám mielőtt elérném a terem ajtaját, Lita megszólít, és kénytelen vagyok visszafordulni felé.

- A tesód legjobb have... - Nem fejezem be a mondatot, ahelyett elnevetem magam, persze nem jókedvemben, inkább szárazon, kissé gúnyosan. - Azt hittem, nem szereted, ha így utalnak rád. Egyébként komolyan azt hiszed, azért tettem, mert Tommy húga vagy? Komolyan?? - szegezem neki a kérdést nyomatékosabban, felvont szemöldökkel, kicsit felé hajolva. Ezt most tényleg így fogjuk játszani? Egyáltalán nem számít, ami közöttünk történt? Oké, Coney Islanden azt mondtuk, nem jó az időzítés, nem helyes, felejtsük el. És akkor ez tényleg így is volt. Azt még könnyen foghattuk arra, hogy aznap mindketten sérültünk, vigasztalódásra vágytunk. De aztán a fesztiválon... Még nem volt alkalmunk beszélni róla, kitalálni, hogy mit is akarunk, és azt gondolom, mindketten tartozunk annyival Tommynak, hogy előbb ezt kettőnk között tisztázzuk, mielőtt esetleg mondjuk elé állnánk ezzel a... akármi is van közöttünk. Úgyhogy igen, nem egyszerű a helyzet, elismerem. Én mégis azt hittem, hogy ennek ellenére ez majd még kialakulhat. Úgy látszik, ezzel egyedül voltam. De basszus, ettől még szerintem ugyanúgy nem oké az, ami történt közte és Zain között. Kurvára nem. Lita nem ilyen, nem így ismertem őt. Rendes lány, ha kell, harcias, de azért ennél visszafogottabb. Hiszen nemrég még...

A fogaimon át szívom be a levegőt, mielőtt újra megszólalnék - Akkor bezzeg nem volt gondod azzal, hogy közbe léptem, amikor Rick seggfej volt veled. Ez most miért más? Talán mert te meg Zain...? - Még azelőtt a nyelvemre harapok, hogy befejezhetném a kérdést, és nyíltan is rákérdeznék, hogy mi volt közöttük...? Hogy lefeküdt-e Zainnel? Hisz a jelek erre utalnak, hogy ez a nagy különbség a két srác és a két helyzet között. Csakhogy túl erős ezt így, ilyen nyíltan megkérdezni. És a jelek szerint amúgy sem lehet semmi közöm a dolgaihoz. Én csak Tommy haverja vagyok.

- Szóval nem te küldted az üzenetet... Mindegy, a tényeken amúgy sem változtat. A suliban egyébként is mindenki arról pletykál, hogy ti ketten összejöttetek pénteken. Tele az insta azzal, ahogy enyelegtek abban a buliban, de nem akartam többet belegondolni, mert azt hittem, te nem ilyen vagy. A kép viszont, amit kaptam, már elég egyértelmű – vonok vállat, aztán részemről ennyi. Tovább indulok a folyosó felé. A részleteket a legkevésbé sem szeretném hallani, annyi biztos.

dark storms
anger is one letter short of danger
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita - first fight 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita - first fight Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita - first fight 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 12:39

I wanna love you but I better not touch
I wanna hold you, but my senses tell me to stop



A dühömet nem lenne szabad azon az eberen levezetni, aki mindig, tényleg minden körüolmények között mellettem volt az elmúlt évek során. Most teljesen össze vagyok zavarodva, sok mindent tettem amit nem lett volna szabad és sok mident érzek, ami mindent összezavar. Butaság volt elengedni magam azon a hülye bulin, nem kellett volna megfeledkezve magamról őrült dolgokat csinálnom. De tényleg olyan nagy bűn, hogy jól éreztem magam? Tudom, hogy nem lenne szabad, de most mégis egyetlen emberre koncentrálva próbálom levezetni a feszültséget. Igen, dühös vagyok, mert nem kellett volna belekeveredjen a dolgaimba. Volt valami kialakulóban kettőnk között, de sosem beszéltünk róla, soha nem vettük a fáradtságot, hogy megbeszéljük mi lehet a kapcsolatunkból, ha lehet belőle egyáltalán valami. Én azonban mindent tönkretettem. Akaratom ellenére.
- Azért tetted mert, valami furcsa okból kifolyólag kéztetést érzel arra, hogy beleavatkozz a dolgaimba! nem akarok őszinte lenni magammal, mert a valóság sokkal fájdalmasabb, mint hazugságban hitegetni magam. Megbántottam és ahelyett, hogy megbeszélném vele még kettőt rúgok a földön fekvőbe. Ingerülten, pattanok fel a székemből, mostmár nem akarok semmi mást, csak végre kijutni innen. Magam mögött hagyni a történteket, az iskolát, Eddie haragtól és megbántottságtól csillogó szemét. Haza akarok menni, hogy a szobám magányában, párnába temetett fejjel kisírjam magamból a bánatomat.
- ÉN meg Zain? Én meg Zain mi? pillantok rá kérdő tekintettel. Szóval itt van a kutya elásva, mostmár legalább tudom, hogy mit is gondol rólam valójában, hogy miket feltételez rólam. Ő is ugyanolyan, mint mindenki más, akik vakon elhisznek mindent amit olvasnak. - És ha igen akkor mi van? Tudtommal mi nem járunk! mostmár nem is akarom magamban tartani, hogy mennyire dühös vagyok. Nem akarom elhinni, hogy ilyesmit feltételez rólam, hogy elhiszi azt azokat a hülye pletykákat. Azt hittem, hogy ennél jobban ismer engem.
- Nem ilyen vagyok? Mégis milyen? Mond ki ami a fejedben van, ne menekülj el gyáván, mond csak, hogy mit gondolsz rólam kiáltom utána, abban bízva, hogy a szavaimmal meg tudom állítani őt.
- Azt hittem, hogy te nem vagy olyan felszínes, mint azok, akik azokat a fotókat készítették. Úgy tűnik tévedtem. Talán mégsem ismerjük egymást annyira, mint azt gondoltuk. halkítom lennebb a hangerejét a szavaimnak, mert már így is éppen elég pletyka kering rólam a suliban, nem hiányzik még az is, hogy bárki megossza a nagyérdeművel ennek a kis eszmecserének a részleteit.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight SCfgl

Eddie & Lita - first fight SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita - first fight SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita - first fight SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyKedd Szept. 05 2023, 16:16
Lita and me
Felvonom a szemöldökeimet. - Tehát így látod a dolgokat? Csak úgy ok nélkül beleavatkozom a dolgaidba? - Hát ez nagyszerű. Úgy látszik, tényleg én vagyok a hülye, mert többet láttam ebbe az egészbe, mint amit kellett volna, vagy mint ami valójában benne volt. - Hát oké, akkor ezentúl távol tartom magamat tőled, meg a dolgaidtól, rendben? - tartom fel a két kezemet, és hátrálok egy lépést a lánytól. Isten ments, hogy közöm legyen ahhoz, hogy melyik pasival miket művel beszívva, ruhátlanul! Kezdem megérteni, hogy hol is a helyen ebben a történetben. Lehetőleg jó messze tőle.

Szóra nyitom a szám, hogy kimondjam azt, amit gondolok, hogy pontosan mire is céloztam, hisz a pénteki insta sztorik után ez a mai kép már csak a pont az íre, az egyértelmű válasz arra, hogy mi is van közöttük. De aztán mégsem mondom ki. Van valami Lita arckifejezésében, a felháborodásában, ami elbizonytalanít egy tized másodpercre, és megfordul a fejemben, hogy talán csak én fújom fel. Mi van, a képek és a pletykák félrevezetőek, és olyannal vádolnám, ami nem igaz? A következő szavaitól azonban megint elhagy a józan ész. Egyrészt emlékeztet rá, hogy nincs köztünk semmi, és mintha a levegőben lógna kimondatlan a folytatás, hogy nem is lesz. Másrészt mintha arra célozna, hogy mégis csak volt közöttük valami több. Ez pedig egyszerre dühít fel újra, és keserít el. Bassza meg, tényleg akkora balfasz vagyok. Egyáltalán mit keresek még itt?!

- Oké, vettem a lapot, ne aggódj! - és ezzel hátat is fordítok. Minden világos, nem kell ragozni. Már majdnem a folyosón vagyok, amikor ismét meg kell torpannom, miután gyávának és felszínesnek nevez.

- Felszínes vagyok? Azért, mert hiszek a szememnek? Vagy mert nem tetszik, amit látok? - veszem elő a telefonomat indulatosan, hogy megnyissam a képet, amit róluk kaptam, majd feltartom az arca elé. - Az a Lita, akit én ismertem, nem pózol beszívva, pucéran, és nyalogatja más faszik arcát, ráadásul olyanét, aki foglalt. Nem tudom, mi történt köztetek, gondolom, ez csak rátok tartozik, de annyi biztos, hogy ez a kép, amit műveltél, az nem te vagy. Bár valószínűleg igazad van, és valójában nem is ismerlek. Meg amúgy sincs hozzá semmi közöm, hogy mit művelsz, nem igaz? - vágom zsebre újra a mobilomat.

dark storms
anger is one letter short of danger
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita - first fight 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita - first fight Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita - first fight 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyKedd Szept. 05 2023, 20:47

I wanna love you but I better not touch
I wanna hold you, but my senses tell me to stop



Nem állítom, hogy én ebben a történetben teljesen ártatlan vagyok, mert azzal magamnak is hazudnék. Hiba volt, engednem a kísértésnek és olyan dolgakat csiálni, amik nem vallanak rám. Soha nem lett volna szabad sem füvet sem pedig kokót használnom, az meg végképp hiba volt, ami utána történt meztelenül. Nem mintha bármi is történt volna azon kívül hogy ugráltunk a vízbe. Sok minden nyomja a lelkem és nagyon sok dolog miatt érzem kényelmetlenül magam, de tényleg annyira rossz dolgot műveltem, hogy ezt érdemlem? Tényleg nem lehet nekem bulizni és nem szabad hibákat elkövetnem? Valahol megértem, hogy miért ennyire dühös és csalódott, hiszen éppen próbáltuk kitalálni, hogy mi is van köztünk, de éppen ez az oka annak is, hogy ennyire bánt és zavar, hogy hamarabb használta az öklét, mint az eszét. Engednem kellett volna, hogy kisétáljon a teremből, mert most olyan dolgokat vágunk egymáshoz, amivel még jobban megsebezzük a másikat. A lavina már elindult és a harag meg csalódottság egyvelege elvette a józan ítélőképességem. Jobb csírájában elfolytani a dolgokat.
- Remek ötlet! vágok vissza szinte azonnal, az arcába kiabálva a szvaiamat. Jobb, ha távol maradunk egymástól, mert mostmár egyértelmű, hogy ennek a dolognak semmi jövője nem lett volna. A könnyeim némán folynak le az arcomon, szinte remegek a düh, fájdalom és csalódottság édeshármasának érzésétől. Azt hittem, hogy ennél sokkal jobban ismer engem! De magamra is dühös vagyok, mert soha nem lett volna szabad megfeledkeznem arról, hogy ki is vagyok. Olyan jó volt magam mögött hagyni a Litát akit mindenki ismer és végre kicsit olyannak lenni, amire eddig nem volt lehetőségem. Ha tudtam volna, hogy az egész bulinak az lesz a következménye, hogy Eddiet elveszítem miatta, soha nem léptem volna át a lakásunk küszöbét. Idióta vagyok.
Nem tudom, hogy fordított esetben én hogyan reagáltam volna mindenre, talán pontosan ugyanolyan csalódott lennék, mint Eddie. Ez azonban még mindig nem mentség arra, hogy elhitte a pletykákat rólam.
- Nem minden az aminek látszik, ezt tudhatnád! nincs már értelme, hogy bizonygassak bármit is, ő már elkönyvelte magának a hazugságot, ezek után minden egyes mondattal csak szánalmasabb leszek. Arcom elé tolja a telefonját, aminek képernyőjéről ott köszön vissza az a bűnös fotó, amit soha nem lett volna szabad elkészíteni sem. Ezek szerint az a hülye tyúk elküldte neki mielőtt apró darabokra törte a telefonomat. Eltolom magam elől a mobilt.
- Az az Eddie akit én ismerek, soha nem ítél előre, egyszer az eszét használja, aztán az öklét, de úgy tűnik, hogy én sem ismerlek. nem érdekel, hogy egy-egy kósza diák, kidüllet szemekkel bámul ránk. Nekem már mindegy
- Ha nagyon tudni akarod elmondom, hogy nem történt köztünk semmi. Igen, berúgtam és beszívtam, meztelenül ugráltam egy hülye hídról a folyóba, de semmi olyasmi nem történt, amire most te gondolsz. lehet, hogy fölösleges minden szavam, de egyszerűen tisztáznom kell magam. Nem lehet úgy vége, hogy azt hiszi Zain és köztem olyasmi történt ami igazából nem.
- Nem vagyok büszke arra... mutatok a zsebébe csúsztatott telefon irányába - Hibáztam. De nem történt semmi olyan, amire mindenki gondol Kézfejemmel letörlöm a könnyeimet. - Ha nagyon tudni szeretnéd, az éjszaka felében Zain arról beszélt, hogy mennyire jó srác vagy és adnom kellene neked egy esélyt. Én is ezt szerettem volna. direkt beszélek múlt időben, a jelenlegi állás nem azt sugallja, hogy ebből a valamiből lehet egy kapcsolat. Már nem.
- Nem gondoltam, hogy nekem nem szabad hibákat elkövetni, hát bocs, hogy nem az vagyok, akinek te szeretnél látni. túl sok ez egyszerre, nem tudom hogyan birkózzak meg az érzéseimmel. Tekintetemmel kerülöm az övét, mert nem akarom látni benne a csalódottságot és a haragot.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight SCfgl

Eddie & Lita - first fight SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Eddie & Lita - first fight SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Eddie & Lita - first fight SF9Bo
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight EmptyKedd Szept. 05 2023, 22:46
Lita and me
Valószínűleg velem van a gond. Azzal, hogy Melitát eddig annyira tökéletesnek tartottam, valakinek, akihez én igazán fel sem érhetek. Én, a csóró kölyök Bronxból. Hisz gyönyörű, kedves, okos, több dologban tehetséges, imádja és védi a természetet, és olyannak tűnt, aki nem gyakran hibázik. Eleve ilyen családból érkezik, olyan szülőktől, akik megkövetelik a gyerekeiktől a tökéletességet. És igen, akkor még ott van az is, hogy a családja gazdag, beleszületett Manhattan elit világába. Egy olyan közegbe, amihez én talán sosem leszek elég jó. Szóval, igen, lehet, hogy igazságtalanul vártam tőle túl sokat, és hittem őt annál jobbnak, mint hogy részegen, bedrogozva, pucéran parádézzon más srácokkal. Bár ha őszinte akarok lenni, legalább magammal, elismerem, hogy a csalódottságom nem csak ebből fakad, hanem egy nagy adag féltékenységből is. Abból a feltételezésből, hogy kedvel engem, és hogy lehet köztünk több barátságnál, és néhány lopott csóknál. De vajon mennyire akarhat tőlem bármit is, bármi többet szórakozásnál, ha időközben már másnál keresi ezt a bizonyos szórakozást? Összezavar, teljesen, közben igen, csalódott vagyok és dühös, persze nem csak rá. Zaintől is többet vártam ennél. Gyerekkorunk óta barátok vagyunk, ismer is már jól, nyilván tudta, hogy Lita mit jelent nekem. Hogy fontos nekem. És itt ezt most nem csak romantikus értelemben értem. Ő viszont átlépett egy határt, nem csak azzal, ami közöttük volt, vagy nem volt... Bár a semminél határozottan több történt, ha meztelenül látta Litát. De ha ettől el is tekintünk, elsősorban sosem kellett volna drogokkal kínálnia a lányt. Rám és a barátságunkra való tekintettel kurvára nem kellett volna sem fűvel, és főleg nem kokóval kínálnia. Úgy őszintén szólva, akármi is történt közöttük, már csak emiatt mindenképpen megérdemelte, hogy beverjem a képét.

- Komolyan ez a legnagyobb problémád most? Hogy verekedtem Zainnel? Hidd el, kiérdemelte, és nem csak azért, mert... csináltatok, amit csináltatok... - mutogatok Litára, amiből könnyű következtetni, arra célzok, hogy ruhátlan volt. De őszintén, én már nem is szeretnék erről beszélni. A legkevésbé sem. Ennek ellenére még utoljára mély levegőt veszek, türelmet erőltetek magamra, és visszafordulok a lány felé, hogy meghallgassam, amit még mondani akar. És miközben ő beszél, talán láthatja is rajtam, hogy lassan, fokozatosan egy kicsit megenyhülök. Nem tudom, a könnyei teszik-e, vagy hogy tényleg hinni akarok neki... de egy kicsit határozottan megsajnálom őt. Lehet, tényleg kissé igazságtalan ez a helyzet, hogy megpróbálta elengedni magát, és ez lett belőle, aztán most a fél suli erről beszél. Bár attól még, ha valóban nem is történt közöttük semmi Zainnel olyan értelemben, egyáltalán nem tetszik ez az egész pucéran fürdőzés. Még a gondolat is keserű ízt hagy a számban, amit egyszerűen képtelen vagyok legyűrni.

- Oké... oké, hiszek neked. És nem azt mondom, hogy neked nincs jogod hibázni, de... Őszintén, Lita... fordított esetben, ha rólam keringenének fotók és videók arról, hogy pucéran szórakozom egy másik lánnyal... Mondjuk egy jó barátnőddel... Te most hogy éreznéd magad? - tárom szét a karomat. Aztán lassan megrázom a fejemet. - Nekem most... kell egy kis idő... - hátrálok el tőle, hogy ezzel a végszóval faképnél is hagyjam.

dark storms
anger is one letter short of danger
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eddie & Lita - first fight 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Eddie & Lita - first fight 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Eddie & Lita - first fight 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Eddie & Lita - first fight Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Eddie & Lita - first fight 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: Eddie & Lita - first fight
Eddie & Lita - first fight Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Eddie & Lita - first fight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eddie & Lita
» Put up a fight -- Owen & Lawrence
» Lotte & Shane - don't fight tonight...
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy
» Dorian x Jake - Lester brothers fight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: