New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 73 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 08:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 06:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 06:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Summer Wilson
TémanyitásSummer Wilson
Summer Wilson EmptyVas. Okt. 29 2017, 14:31

Summer Wilson

Maybe you don't have to rush


Karakter típusa: saját
Teljes név: Summer Wilson
Becenevek: Summer
Születési hely, idő:válasz ide
Kor: 25
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: szingli, mint mindig
Csoport: Média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: NYU - Tisch School of the Arts - Ének - zene szak - jazz ének és magánének szakosodás - már végzett!
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Metropolitan Opera - beugró operaénekesnő - leginkább délután és este dolgozik
Ha dolgozik// Munkahely: Metropolitan Opera
Hobbi: könyvek, kávé a barátaival, fejleszti magát, énekel otthon, és van egy együttese, ami jelenleg nem publikus
Igazi csípős nyelvű, karakán lány, aki soha nem rejti véka alá a véleményét, vagy épp az érzéseit. A végletekig őszinte, és ami egy bizonyos pontig erény, idő után már gondot jelent. Nem kíméli az embereket, nem szokott kifejezetten finomkodni, és épp ezért olyan megosztó jelenség az emberek között. Kapcsolatait kétfelé lehet csoportosítani. Egyik oldalon azok kapnak helyet, akik kedvelik ezt a csibészes, hangosan röhögő lányt, akik szívesen mennek el vele kávézni, és hasonló elveket vallanak, a másik oldal az örök gonoszság oldala, ami nem tud kibékülni Summer jellemével.
Viszonylag segítőkész, vagyis inkább segítőkész ha megkérik, de egyébként leginkább a saját érdekeit nézi. Törtető és maximalista, mindig a legjobb akar lenni, ezért pedig mindent megtesz. Már gyermekkora óta jár magánénekre, és három éves kora óta tudja, hogy majd egyszer híres operaénekesnő szeretne lenni. Mindig is a komolyzene vonzotta, édesapja zeneszerező volt, így ez a fajta imádat már nagyon fiatal korában ráragadt. Szinte a vérében van, ez ölelte körbe és mivel az operaénekesi pálya nagyon telített, ezért mindennél jobban meg akar felelni. Meghallgatások milliója van a háta mögött, egy nagyon erős személyiség, akit a kudarcok sorozata sem képes megtörni, abban pedig volt része bőven. Viszonylag sok barátja van, akarata ellenére is könnyedén kerül a középpontba, de ez hangos énjének köszönhető, annak hogy nem épp egy zárkózott lány. Szereti habzsolni az életet, megadni önmagának azt, amit akar, amit úgy érez, hogy meg kell adnia. Ha megkíván egy süteményt, akkor megeszi, tökéletesen elfogadja önmagát így, és nem is nagyon szeretne változtatni. Már túl van azon a rengeteg bántáson, amit még az általános iskolában kellett elszenvednie. A rengeteg csúfolódáson az alakja miatt, hogy nem épp átlagos idomokkal rendelkező lány. Leginkább szingli státuszban van, a fiúknál épp emiatt a domborulatosság miatt nem épp a legkelendőbb. Nagy általánosságban leragad a friend - zone-ban és onnan nem is nagyon tud kikászálódni. Mondjuk mire rájön erre, akkor már amúgy is mindegy, nem is akar változtatni, viszont sokkal egyszerűbbnek érezné a dolgokat, ha nem csak mindig haverként tekintenének rá, akivel jó elmenni valahova, megenni egy pizzát, vagy épp megnézni egy filmet a moziban.
Igazán nőies nő, haja mindig hosszú, és időnként változtatja a színét. Nyáron inkább világosabb szőke, télre bebarnul. Szereti a színeket, a magassarkúkat, és bár akármennyire is molett a tömegekhez képest a színes ruháival igazán figyelemreméltó. Igaz nem gondolná, de nagyon sok férfinek megakad a szeme rajta, bár a finom és udvarias közeledést mindig sikerül elhárítania. Alapból vak az ilyen dolgokra, nem veszi észre ha tetszik valakinek, és leginkább ezért olyan sokszor egyedülálló.
Csodaszép hangja van, és a tanárai biztatására kezdett bele egy együttesbe is, ami jelenleg még nem lépett fel sehol, aminek a létezéséről senki sem tud. Hozzá közel álló emberek alkotják, és velük fog majd tehetségkutató műsorokba járni.


You could leave a toothbrush
At my place...

Azt hiszem egy hétbe telt, mire mindent összevadásztam, amire szükségem volt a Marilyn Monroe jelmezemhez. Még szerencse, hogy egy operában dolgozom, ahol musicalek és színdarabok is terítéken vannak, így tudtam nagyon jól, hogy kinek is kell sírnom egy-egy ruha vagy épp a paróka miatt. Tudtam nagyon jól, hogy minek szeretnék öltözni, így abszolút határozott célzattal siettem be a nem messze lévő drogériába, hogy utolsó dologként még vegyek egy tust, és egy vörös rúzst.
Nem nagyon hatott meg ez a kiöltözős dolog, lévén, hogy kábé minden második este be kell öltöznöm valakinek, viszont Emma, a lakótársnőm mindenáron el akart menni ebbe a kocsmába, ami szerinte a világ legjobb helye.
Hát szerintem annyira nem, hiszen ki a halál nevezi el a kocsmáját Home of the Devil Pub-nak? Mintha valami idióta vallási aberrált lenne, és nem mintha az ördögnek ne akadna jobb dolga annál, hogy kisemberek lerészegedését szemlélje.
Még egy ecsetvonással tökéletesítettem a rúzsomat, majd a szőke, rövid hajamat szemlélve, meg a fehér kisruhámat, meg kellett állapítanom, hogy önmagamhoz képest nem is festek olyan tragikusan. Emmával a buliban kellett találkoznom, így tehát fogtam a táskámat, majd leintettem egy taxit, és a helyszínre vitettem magam.
Tömegnyomor volt, mindenki valami régi idők sztárjának öltözött és a mellékteremben lehetőség volt karaokezni is. Nem énekelni jöttem, és amúgy is úgy voltam vele, hogy nem pont egy ilyen füstös helyen kellene megmutatnom mit tudok. Nem az én helyem, nem az én műfajom, és ha nem gond, hosszútávon nem is nagyon szeretnék ezzel a csoporttal közösködni. Én jól megvagyok egymagam, a havi egyszeri bulival és az akkor ledobott alkohol egységgel köszönöm szépen.
Azonban túl pár jageren, meg egy-két okoskodó hülyegyereken kezdett elszakadni nálam az a bizonyos cérna. Kezdjük azzal, hogy Emmát hiába vártam, egyszerűen nem jelent meg, majd folytassuk azzal, hogy valami szőke picsa belém állt épp akkor, mikor az egyetlen zugcigimet szívogattam jólesően a kocsma melletti sikátor jóleső sötétjében.
Nem kell engem félteni, amúgy is, józanon is megmondom mit gondolok, most pedig egyáltalán nem szépítettem. Szépen megfogalmazott mondatokkal küldtem el az anyjába, majd miután sipákolva távozott, rám küldte a fickóját.
- Na már csak te hiányoztál Bowman! Most már sehol nem lehet nyugta az embernek? Mindenhol a hozzád hasonlókba botlik? - szegeztem neki a kérdést, majd idegesen kettő slukkot is letüdőztem a nikotinszálból, ezzel is kimerítve annak tartalmát. A csikket a lábam alá dobtam, majd határozottan rátapostam, és szinte bedöngöltem a földbe.
Nem tehetek róla, egyszerűen az agyamat elöntötte a lila köd, és mindig ez történt, akárhányszor csak összehozott kettőnket a sors. Egy suliba jártunk, és már akkor sem szimpatizáltunk. A miértet nem igazán tudom, de jelenleg nem is nagyon foglalkoztatott. Egyszerűen csak tenyérbemászó feje volt, ami irritált, és soha nem volt velem kedves. Mindig kövér tyúknak nevezett, ez pedig baromi megalázó volt, még akkor is, ha csak akkor mondogatta, ha éppen valamiben jobb voltam nála, vagy épp kitűntem a tömegből. Nem tehetek róla, egy ilyen duci lánynak, mint amilyen én is voltam, muszáj volt valamivel kitűnnie a sorból. És ha már valamiben jó vagyok, akkor miért ne lehetnék a legjobb?
- Árulkodott a barátnőd? - kérdeztem húzott szájjal, majd a bejárat felé indultam, hiszen nem akartam én túlzottan beszélgetést kezdeményezni. Sőt, azt is mondhatnánk, hogy mára elegendő is volt kettőnknek az egy légtérben tartózkodás, azonban hiába indultam el, fürgébb volt nálam, meg a tűsarkúmnál, úgyhogy hamar előttem termett.
- Miért kell már megint mindent fikáznod? Miért nem jó semmi? - kérdezte, én pedig csak megforgattam a szememet. Ez a hisztis tyúk úgy csinál, mintha istenkáromlást követtem volna el, holott csak a bennt szólt zenét illettem negatív jelzőkkel. Mintha róla szövegeltem volna úgy beszélt ezek szerint, így tehát muszáj voltam kifejteni azt, amit neki is mondtam.
- Én csak azt mondtam, hogy ami bennt szól az zaj, és nem zene. És tartom magam ehhez a dologhoz. Köze nincs a zenéhez, a tiszta hangokhoz, vagy bármihez, amit az ember örömmel nevez zenének. Ez valami... - mondtam volna tovább, azonban valami megakasztott a gondolatmenetben...

A reggeli napsütés fájón korán ébresztett az ágyból. Négy órát sikerült aludnom. Emma végül nem érkezett meg, én pedig sikeresen leittam magam. Ahogy végignézek magamon a tegnapi ruhámat látom magamon, az ágy mellé dobott tűsarkút, és a széken heverő szőke parókát. A szám fájdalmasan érzékeny, mintha szétcsókolták volna, és olyan duzzadt, amilyen már régen nem volt. Lassan feltápászkodom, majd a tükörhöz sétálok. Önmagamat látom csillogó szemekkel és egyetlen képre sem emlékszem a tegnap estéből.
Ujjam a számhoz téved, lágyan kitapogatom azt...
Különös...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Summer Wilson
Summer Wilson EmptyVas. Okt. 29 2017, 17:24

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedes Summer! Summer Wilson 4146035580 Örülök, hogy nekem szánt a sors, hogy én olvashattam az írásodat. Very Happy Először is, mert nem a tömeg cikk gyártásban előfordult arcot hozod, és persze nem azokat a vékony lányokat, amiket az élet és a férfiak is megkövetelnek! Very Happy Leszögezem, hogy csodásan írsz! Summer Wilson 2624752903 Nem akarlak bálványozni, de nagyon szépen összeszedetten írtad meg a jellemzésedet. Örülök, hogy ennyire magad vagy és egyéniséged sugárzik. A legjobb arcot választottad a jellemzőidhez. Izgatottan vártam az előtörténetedet, hiszen már maga a foglalkozásod is elragadó. Very Happy Aztán jött minden, amit az ember eltud képzelni, végre valaki leírta, mit is érez egy molettebb lány. De az még jobban tetszik, hogy ilyen karakán lettél. Az előtörténeted szösszenete valami hihetetlen lett. Bevallom most már várom,
hogy Chris is elkészüljön. Hiszen tudni szeretném, hogy mit gondol a férfi. A te szemszöged is élmény dús volt, szinte élvezet volt olvasni! De nem is pofázok tovább. Szaladj foglalózni aztán utadra engedlek. Szívd kicsit Chris vérét Razz



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Summer Wilson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloé Wilson
» Tessa Wilson
» Patric & Wilson
» Trish Wilson
» Wilson Mueller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: