New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Eric Lindström
TémanyitásEric Lindström
Eric Lindström EmptyKedd Feb. 01 2022, 23:43
Eric Lindström

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Eric Lindström
Becenevek:
Rick, Viking
Születési hely, idő:
New York, 1992
Kor:
30
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Média, Művészet és Sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Az élet egyeteme
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
rockzenész, Crimson Dawn zenekar
Ha dolgozik//Munkahely:
a nagyvilág összes színpadja
Hobbi:
zene, olvasás, küzdősportok, edzés
Play by:
Liam Hemsworth

Jellem

Szex drog Rock 'n' Roll

Egy mondat, aminek a mi "fajtánkat" jellemezni szokták. Igen, azok a tagok,
akik fülledt klubokban zajosan játszanak, az energia árad, amerre az ember néz zenekaros pólók, bőrszerelések, farmer és bakancs... pedig a valóság ennél mindig árnyaltabb. Tény, hogy vannak olyan sztereotípiák, melyeket mindannyiunk igyekszik megélni, de emellett a durva külső nemes szívet akar.
Vagy takar? Az én esetemben talán mondhatom, hogy takar, mert egyébként jóindulatú ember vagyok, szeretek másoknak segíteni és nem hogy a barátaim, de a haverjaim sem szívesen hagynám cserben soha sem. Az utolsó szál cigit és centet is megosztanám azzal, aki megérdemli és akivel szükséges.
Szeretek bulizni, hülyéskedni, az alkohol fogyasztással talán mondhatjuk,
hogy hadilábon állok, hiszen mindenkinek megvan a maga démona... Akárhogy is, nem szoktam magam filmszakadásosra inni, de tény, hogy olyankor hajlamos vagyok megváltozni. Nem feltétlenül pozitív irányba. Szóval ez az egyik "drog", ami nem éppen pozitív.

A pozitív kábítószer számomra viszont a zene, a gitározás, az éneklés, a közönség energiái: ez hajt előre, pörget fel és ad színt a napjaimnak igazán. A deszkák nekem tényleg a világot jelentik s ezzel a drog mellé a rock and roll is kipipálva. De nem csak a zene foglalkoztat, szeretek mozogni, edzeni, a küzdősportokat, lehet ezért is vagyok békés természet, mert edzésen és koncerteken kiadom a feszültséget, egyébként meg miért húzzam fel magam? Ha veszély van vagy durva szituáció, akkor odateszem magam, de szerencsére manapság a köreinkben egészen ritkák a keményebb balhék, amik a nyolcvanas években még jelen voltak, ma már nem akarj a manhattani hardcore punk közösség a metalosok haját felgyújtani példának okáért. Amúgy meg el a kezekkel a sörényemtől, igenis büszke vagyok rá!

És a szex? Hülye lennék tagadni, hogy kedvelem a női társaságot, a rockzene mindig is leginkább a csajokról szólt. Nincs is romantikusabb, mint egy AC/DC best of-ra lenyomni egy maratoni kört nem igaz? Na jó, vannak romantikusabb dolgok s nekem is van olyan énem, aki virágot vesz a lánynak, vagy éppen az acélhúros akusztikus gitárján ír neki valami balladát, de ahhoz ihlet kell,
vagyis egy méltó múzsa. Amellett, hogy értékelem a szebbik nemet, tisztelem is a nőket, azokat, akik megállják a helyüket az élet frontján és keményen harcolnak. A menedzserünk is nő, igazi anyatigris, ahogy a kiadósok között is megismertem már több amazont, na meg a sajtó... szóval bármennyire is maszkulin játéknak tűnik a rockvilág, tudok a "dobozból" kint gondolkozni és legalább annyira élvezem az énekesnőkkel való duettezést,
mint egy alapos háttérmunkával megtámogatott interjút a legkeményebb firkász leányzóval.


Múlt

"I love you
More
Than you can take
Make no mistake
I'm an electric rattlesnake"

/2017/

Ez a rohadt fejfájás... csukva tartom továbbra is a szemeim s megpróbálok a kisbusz üvegablakához préselt homlokkal enyhülést keresni. Kicsit javít, de a halántékomon egy ér még mindig a dohogó motor ütemére lüktet és ezzel együtt a tompa fájdalom is. Nem tudom, hogy még aznapos, vagy már másnapos vagyok, csak azt,
hogy a whisky-cola körökből elfért volna kevesebb is. Mondjuk úgy egy fél üveggel, mert ahogy a busz a pirosnál fékez, hallom a jellegzetes hangot,
majd érzem a koppanást, ahogy az ülés alatt a Crown Royal whisky üvege a motoros csizmám orrának gurul. Üresen. Sóhajtok, majd kinyitom a szemem s ebben a pillanatban indulunk tovább. Az éjszakai New York fényei szűrődnek át az üvegen, utat találva jégkék szemeimhez, melyek felismerik a Yankees Stadion körvonalait...
***

2011 volt s a Stadionban játszott a Big 4: Anthrax, Slayer, Megadeth, Metallica. Iszonyatosan nagy koncertek voltak, rekedtre ordított torokkal  pörögtük és ugráltuk végig mindegyiket Dave haverommal. Mire véget ért a Metallica ráadása is, már mindenünk fájt, de elégedettek voltunk s a több tízezer rajongóval együtt hömpölyögtünk a bejárat felé, majd tettük le magunkat az utcapadkára amint kiértünk, hogy megpihenjünk. - Ez állat volt!
- lelkesedett Dave. - Ja.  - bólintottam, majd előkotortam egy cigit és a benzines gyújtóval adtam tüzet magamnak. - A kicseszett Anthrax is yorki és megcsinálták haver. Szóval... - kezdtem bele a mondókámba, mire Dave inkább csak letarhált egy szállal, hogy megakassza a mondanivalóm, de én folytattam. - Figyelj, elég a szarakodásból. Én nem kínlódom tovább trendekkel, meg új irányokkal. Lapátra tesszük Iggyt és Papát, keresünk egy normális dobost meg basszert és mehet az oldschool téma. Tudom, hogy te is ezt akarod. - vigyorogtam rá, majd a képébe fújtama  füstöt, míg ő kifogyott gyújtójával kínlódott, majd nagy kegyesen meggyújtottam neki az enyémről. - Nem kell a szónoklat, hogy nem vagyunk már tinik, ezt én is tudom. Éretten és brutálisan tudjuk most nyomni, csak el kell kezdeni. Ne mondd, hogy neked nem hiányzik az energia, amikor Arayával együtt sikoltottunk az Angel of Death elején a közönség soraiban... csesszük ki az ablakon a picsogós szarságot és legyünk tökösek! - Dave köhögve bólogatott, mert kicsit  erősebben megveregettem a vállát. - Oké, de ha nem jön be, téged rakunk ki, mint a macskát szarni!- nyögte ki végül, mire én csak rávigyorogtam és elégedetten füstöltem. - Egyszer még mi is itt fogunk játszani.
***

- Ébredj haver! - piszkáltam meg most a bóbiskoló Dave vállát. - Itt a stadion! - Dave értetlen arccal pislogott hátra rám, ő sem volt a helyzet magaslatán. - A Yankees, te okleveles alkohol-öntőmunkás! - kezdett értelem gyúlni lassan az agyában, így elvigyorodtam a rám jellemző kissé farkasos mosollyal. - Marhára igazam volt eddig: hat éve nyomjuk mint az úthenger és alakul a téma. Szóval jól nézd meg azt a stadiont ember, mert már nem vagyunk messze attól, hogy egy nagy koncerten mi nyithassunk egy világklasszis előtt. - mintha a lüktetés is alábbhagyott volna, ahogy lelkesen szónokoltam cimborámnak s a többi ébredező zenésztársamnak is így. Tényleg szépen haladtunk, voltunk már Európában fesztiválokon, játszottunk együtt nagyobb nevekkel és ha minden jól összejön, talán nyithatunk majd itt a Monsters of Thrash koncert napján tavasszal. Legelső zenekarként, még délután, de akkor is... ez már valami!
//a 2011-es Big 4 koncert valóban megtörtént, minden más fiktív Very Happy //

mind álarcot viselünk
Eric Lindström
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Eric Lindström Tumblr_nkuop61fYj1s0zo7ko1_500
★ kor ★ :
32
★ családi állapot ★ :
Lone Wolf
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Eric Lindström Tumblr_mrbfnhvkxd1qhpgwwo1_500
★ foglalkozás ★ :
A Crimson Dawn énekes-gitárosa
★ play by ★ :
Ben Dahlhaus
★ hozzászólások száma ★ :
56
TémanyitásRe: Eric Lindström
Eric Lindström EmptyCsüt. Feb. 03 2022, 10:30
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Eric!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt hiszem, aki egy kicsit részletesebb bepillantást szeretne kapni a rock'n'roll világába, Téged kell, hogy keressen. Persze olvasni róla, vagy meghallgatni egy történetet nem ugyanaz, mint részt venni benne és átélni minden porcikáddal, de neked ez is megvolt - nem a nőkre gondolok, akik otthonosan mozognak a 'szex drug és rock'n'roll' világának első felében, sokkal inkább az élményre, amit az jelent, hogy egyszer résztvevő vagy ez zúzós koncerten, máskor pedig Te magad csinálod a bulit a hozzád hasonlóknak, a színpadon állva.
Megfelelő ambíció kell ahhoz, hogy valaki egy Yankees Stadionról álmodjon és tűzze ki céljául, de igazad van; miért is ne? Ha nem lennének ilyen vízióid - és nem csak neked, hanem a bandatagjaidnak is -, akkor örökké valamelyikőtök szüleinek a garázsában szólna a zene és a környéken élőkön kívül más nem is értékelni azt, amire egy-egy hangszerrel, na meg a hangotokkal képesek vagytok. Úgy érzékeltem, hogy nem az a fajta ember vagy, aki túl sokat izgulna amiatt, hogy mi lesz, ha nem sikerül... Nem, Te annak a típusnak tűnsz, aki csinálja, mert szereti és el akar érni vele egy célt, aztán minden alakul, ahogyan alakulnia kell, hiszen olyan soha nem volt, hogy sehogy sem lett volna - és ez a szép az életben. Eric Lindström 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eric Lindström Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Eric Lindström Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Eric Lindström 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Eric Lindström 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Eric Lindström 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Eric Lindström
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erik Lindström
» Eric & Kat - First Act
» Mr. Nobody. Cora & Eric
» Eric & Cassi - hy
» Eric Wang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: