New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

if it is you; Karolina & Soren
TémanyitásRe: if it is you; Karolina & Soren
if it is you; Karolina & Soren EmptyVas. Feb. 11 2024, 17:14

Soren & Karolina
Normális ember, aki rendelkezik egy nővérrel, biztosan ezt a bizonyos nővért zaklatta volna azért, hogy adjon tippeket randizás terén, de Nina meg én ebből a szempontból eléggé különböztünk egymástól. Én jóval többször jöttem azzal neki, hogy új szerelmem van és hogy mennyire szeretném, ha ez az illető az én létezésemről is tudna és nem csak fordítva lenne igaz. Ezzel szemben neki nagyon más élményei voltak a fiúkkal, mert egy képes volt összetörni a szívét amikor cserediák volt, amiért egyébként én felajánlottam neki, hogy egyszerűen elásom a srácot - akkor is, ha el kell mennem érte egészen Ausztráliáig, de Nina visszautasította ezt az egyébként visszautasíthatatlan ajánlatot. Azóta meg nem nagyon mesélt arról, hogy bárkiért is odáig lett volna, vagy egyáltalán tetszettek-e nekik azok, akikkel együtt elkezdte az egyetemet, mert jóval több srác járt oda, mint lány. De lehet, hogy csak nekem tűnt így, amikor elmentünk vele bejárni a campust.
Amiatt a látogatás miatt igazából már elkezdtem különböző terveket szőni azzal kapcsolatban, hogy miért is kellene mindig Nina nyakán lógnom és elkísérnem őt az egyetemre, hogy megismerkedjek valamilyen helyes egyetemistával, de aztán hirtelen itt volt ez az egész Soren szituáció, ami részben annyira váratlanul ért - részben meg majd' kiugrottam a bőrömből miatta -, hogy abban sem voltam biztos, nem volt-e nevetségesen gyors a válaszom, amikor igent mondtam neki. Nem vagyok az a lány, aki játszmázna másokkal és valószínűleg színésznőnek sem lennék jó, mert az érzéseim nagyon könnyen kiülnek az arcomra. Ha valamit nem kedvelek, az ott van az arcomon és ha valamit - valakit! - kedvelek, az ugyanúgy látszik rajtam. Nem tartottam ezt túlságosan rossz tulajdonságnak, mert egyébként sem voltam a hazugságok híve. Én inkább a kegyes füllentésekben hittem, amit mindenki csinál, a kérdés csak az, hogy bevallják-e. Személy szerint nem szerettem idegesíteni a szüleimet olyasmikkel, amik hamarabb megoldódhattak, mint amennyi ideig ők azon sopánkodtak volna, hogy mennyire felelőtlen vagyok. Fogalmam sincs miért, de nem tudtam volna annyira fegyelmezetten élni az életemet, mint a nővérem. Mások szerint pedig Nünü és én nem voltunk egymásra jó hatással, de én erről mindig csak azt gondoltam, hogy féltékenyek a barátságunkra. Ezért nem is próbáltam meg változtatni a viselkedésemen, vagy visszafogni a lelkesedésemet, ha volt miért lelkesedni.
- Akkor jó - feleltem mosolyogva, miközben felpillantottam a fiúra. Azok után, hogy puszival fogadott, amikor nem voltunk ennyire jóban a suliban - mert túl hamar elindulhattak volna pletykák, ha így köszöntjük egymást háztartás órán is, és Sorenről egészen másfajta pletykák keringtek a lányok között a testnevelés öltözőben. Pontosabban azzal kapcsolatban, hogy ki tetszik neki... Szóval most már nem kételkedtem benne, hogy mi ez a találka.
- Sosem mesélted, hogy a testvérednek kávézója van. Akkor ezért vagy ilyen jó a főzésben? - A korabeli fiúk még annyit sem tudtak volna teljesíteni egy tűzhely mellett, mint amit mi ketten alkottunk egy-egy óra alkalmával. Nem állítom, hogy zsenik voltunk a konyhában, de azért éhen talán nem haltunk volna, ha magunkra maradunk. - Ezzel én is így vagyok - jelentem ki mosolyogva, felbátorodva azon, hogy Soren ennyire nyíltan kimondta, amit gondol. Könnyű más magabiztosságát kihasználni és legalább ugyanazt az energiát visszaadni az illetőnek, de nekem soha nem esett nehezemre komfortosan érezni magamat és önmagamat adni mások társaságában. Mint ahogyan az sem zavart, hogy a fiú karja a vállamon nyugodott.
- Igazából nem hiszem, hogy a te testvéred képes lenne bárkit is megijeszteni. Te sem vagy ijesztő - jegyzem meg halkan nevetve, miközben a fejemet is megrázom, csak hogy kihangsúlyozzam a szavaimat és hogy én mennyire hiszek bennük. - Akkor jobb lesz, ha tényleg megyünk, mielőtt kijön és itt talál. - A kezemet Sorenéhez érintettem, ráfogva egy pillanatra az ujjaira, amelyek a vállam környékére simultak. Nem tudtam eldönteni, hogy én vagyok a pici, vagy az ő kezei a nagyok, de biztosan furának tűntem volna, ha az utca közepén kezdem el összehasonlítani a kezeink méretét.
- A Joan szép név. - Elmosolyodtam, majd kíváncsian hallgattam a fiú szavait. - Akkor köztetek jóval nagyobb a különbség, mint köztem és a nővérem között. Nina csak három évvel idősebb nálam. - De még így is elég különböző dolgok érdekelnek minket, habár ez lehet csak abból adódik, hogy más a természetünk és másképp emlékszünk a gyerekkorunkra.
- És melyik volt a legjobb kávézó a környéken? - Nem mintha olyan sokat járnék kifejezetten ezen a környéken, de nem árt tudni, hogy hová érdemes betérni, ha mégis itt kötök ki. Persze az is lehetne a cél, hogy mindegyiket Sorennel látogassuk végig, mint ahogyan ő tette korábban a lányokkal... - Te hiszel a fiú-lány barátságokban? - Magam sem tudom miért tettem fel ezt a kérdést, ezért is tettem hozzá gyorsan a következőt: - Az én legjobb barátom például fiú, szóval szerintem ebben semmi fura nincs. - Ez persze csak az én véleményem. De ha Nünüt kérdezi valaki, ő is biztosan azt mondta volna, hogy soha nem is leszünk ennél többek. És ez így volt jól.
- Hát meg kellett előre néznem az útvonalat azért, mert szerintem nem gyakran jártam még errefelé, maximum kocsival. - Jellemzően inkább Manhattan felé utazom, mint Brooklynon belül mindenfelé. Ettől függetlenül előny volt, hogy legalább Brooklynban laktunk és nem Bronxból kellett mondjuk eljönnöm idáig. - De nem is lakunk olyan messze, szóval eltévedni nem fogok hazafelé - nevetek fel. Mert hogy egyébként az eltévedés esélye nálam egészen nagy lenne. Még jó, hogy ettől nincs semmiféle félelem érzetem és hajlandó lennék valakit megkérdezni, hogy segítsen nekem - persze csak akkor ha nem működik a mobilom és nem tudom megnézni a neten az útvonalat.
- Motorozol? - Egészen lelkes, csillogó szemekkel pillantottam fel rá újból, vigyázva, hogy ne essek át a saját lábamon, amíg belépünk a kávézóba, mert nem tartottam volna a legjobb benyomásnak, ha seggre ülök és még a bugyimat is megmutatom Sorennek. - Nem félek a motoroktól, az nagyon menő lenne, ha megmutatnád milyen. - Izgatott voltam ettől a lehetőségtől, csak mert... - Képzeld, én még biciklizni sem tanultam meg. - Úgy nevetek fel, hogy közben egyértelművé válik, én nem tartom ezt hátránynak. A gyaloglás is teljesen rendben van, ki akar egyáltalán biciklizni?
- Hmm... Jó, akkor üljünk oda a galérián a kanapéra. - Egyenesen a hely felé mutatok, hiába mondják mindig a szüleim, hogy aki mutogat, az rászokik a lopásra. Szerintem ha eddig kibírtam, most sem akarok majd kávéscsészéket csempészni haza a táskámban. - Csak ha te is - felelem az újabb kérdésre, majd várok még néhány másodpercet, mielőtt megindulnék a kiszemelt hely felé, ahol helyet is foglalok, gondosan elrendezgetve a ruhámat, hogy tényleg ne lehessen belátni alá.
- Nézd, innen milyen szépen lehet látni a parkot ami mellett eljöttünk! - Amikor Soren megérkezik az itallapokkal, én a hely üvegezett kirakatán mutatok épp kifelé, hogy az ő figyelmét is felhívjam a kilátásra. Máris tetszik a hely, és a kínálatukat még meg sem néztem.
ruhácska 1108 igen, mert az vagy if it is you; Karolina & Soren 2081954265  ✧✦
mind álarcot viselünk
Karolina Kwak
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
if it is you; Karolina & Soren Fd21550f6d1139c731c200457d548860ba3225e9
if it is you; Karolina & Soren D8d1ae53a14805adf1da26be224f51a1fb0ad629
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
──────────﹒★﹒﹒─
People may think I'm good
But they don't know who I truly am Just the two of us in this dark room If you play with me today I'll give you something sweeter tomorrow
․ ․ ․
♫ :
elevenmonsterodd eye
★ családi állapot ★ :
if it is you; Karolina & Soren 47134f945f30e9f5e6641095be525612eeb1f197
․ ․ ․
Just can't get you out of my mind
You say we're not together, but why do you hesitate? It's up to you to realize I'm waiting for you right behind I need you now, just tell me how
─﹒﹒★﹒──────────
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
if it is you; Karolina & Soren 136beb31a30d4f5ea21c56a2b035710ca2e301df
★ idézet ★ :
I do a thing called what I want
★ foglalkozás ★ :
macskaszitter
★ play by ★ :
Lee Ga Hyeon
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
if it is you; Karolina & Soren 5e30958a66814490030efec46b019ddf806afcf6
TémanyitásRe: if it is you; Karolina & Soren
if it is you; Karolina & Soren EmptySzomb. Nov. 26 2022, 10:25

Karolina & Soren

Egyáltalán nem voltam olyan olcsójános, hogy a lányokat a nővérem kávézójába cipeljem, mert akkor ingyen kapjuk meg az italokat, viszont megvolt ennek a stratégiai oldala is. Mivel egy randi kelthet a lányokban izgalmat, meg olykor én sem mindig vagyok a legmagabiztosabb ember a földön, igyekeztem erre figyelni és legalább egy olyan terepet biztosítani magam és mások számára is, ami nem tesz egyikünket sem idegessé. A nővérem és Layla is kedves volt, és törekedtek a gyors kiszolgálásra, emiatt nem kerülhettünk abba a kellemetlen helyzetbe, hogy valaki majd akár egy órán keresztül nem tud minket kiszolgálni. Pontosan tudtam, hogy a nővérem nem fog kivételezni velünk, szóval soron kívüli kiszolgálásban nem lesz részünk, de soha nem rontaná el a randimat. Abban pedig csak leskelődtem, hogy nem olyan, mint a szüleink és nem fog leskelődni utánunk, vagy ha már csinálja, akkor se nekem se az adott lánynak nem tűnik fel.
Ez a lány jelenleg Karolina, akivel együtt szoktunk sütni. Kedveltem őt ráadásul, amikor együtt voltunk, akkor mindig el tudtam feledkezni Belle-ről, ez pedig nekem elég volt. Nem akartam úgy leélni az életem, hogy egy olyan lányra várok, akit soha nem kaphatok meg, emiatt pedig Isa sem haragudhatott meg rám. Volt egy olyan érzésem, hogy őt jobban lefoglalja a párkapcsolata annál, hogy rám féltékenykedjen, emiatt pedig teljesen rendben voltunk. Őszintén nem vártam el tőle, hogy megőrüljön, amiért én most valakivel randizok, sokkal jobban örültem volna annak, ha támogatna benne. Mind a kettőnknek érdeke, hogy ne veszítsük el egymást, én pedig annyira szerettem azt a lányt, hogy tényleg nem léptem volna át a barátságunk vonalát csak azért, hogy megkaphassam. Kara pedig túl édes volt ahhoz, hogy fájdalmat okozzak neki. Boldognak éreztem magam vele, szóval összességében teljesen rendben volt az, ha több lesz közöttünk. Szépnek tartottam, ráadásul kedves is volt. Tudtam, hogy Joan és a családom is aranyosnak találná, ráadásul engem is zavart, amikor láttam, ahogy egy másik fiúra mosolyog. Ezen a ponton féltékenyebb voltam arra a srácra, mint Isa pasijára, szóval nem sok kérdés maradt bennem a mai találkozóval kapcsolatban. Miközben rá vártam azt éreztem, hogy összetörne, ha nem kedvelne. Pont erre volt szükségem ahhoz, hogy tényleg tudjam kivel akarok együtt lenne.
Amikor Kara megjelent előttem, szinte azonnal viszonoztam a mosolyt, ami az ő arcán is volt. Nyilván én ezt jóval visszafogottabban tettem nála, de ettől függetlenül éreztem, ahogyan a szemeim is mosolyogni kezdenek csak azért, mert a látóterembe került a lány. Nem húzta ki a kezeimet a zsebemből, és nem is indultam el felé, mert azért túl lelkesnek se akartam mutatkozni. Tartottam tőle, hogy ez is ijesztő lehet a másik felé.
- Nem, én is nemrég értem ide – Manhattanből eljutni Brooklynba nem egy leányálom, főleg ebben a forgalomban, viszont szerencsémre a nővérem otthona volt az én második lakásom, emiatt ott is bőven tartottam ruhákat és nem kellett azzal tökölnöm, hogy hazáig elmászok az átöltözés miatt.
- Igen, az övé szóval siessünk, ki ne jöjjön megöntözni a virágokat – egyszerűen a nyakába akasztottam a karom és így indultam el vele a másik helyhez – Szívesen hoználak ide is, csak nem elsőre. Szeretnék még veled találkozni a sulin kívül is.
Egy oldalpillantást tettem rá, miközben finoman a feje búbjára csúsztattam a tenyerem és elmosolyodtam. Mivel mi ketten nem most látjuk először élőben, ilyen szempontból még játszhattam nyílt lapokkal. Rendben lettem volna azzal, ha ő meggondolja magát a randink végére, de valószínűleg átkérettem volna azért magam egy olyan órára, ami nem volt vele közös.
- Szerintem, ha meglátnád, akkor el tudnád dönteni, hogy ijesztő-e vagy sem – mosolyodtam el, miközben a kezemet már megint a válla mellé ejtettem vissza – Valószínűleg csak engem próbálna meg elverni, amiért belekevertelek a dologba. De úgysem sikerülne neki.
Anya és apa azt hiszik, hogy én vagyok a tökéletes kisfiuk, Joan pedig már több kísérletet tett arra, hogy megpróbáljon megnevelni, de egy ideje már nem az a kisfiú voltam, akit ő ismert. Valószínűleg csak nehezen fogadta el, hogy már nem gyömöszölhet úgy, mint egy játékbabát, bár néha megengedem neki még így is, csak nem olyan sokáig. Illetve az a tippem, hogy most már nem szeretné azt, hogy mondjuk az ölébe üljek.
- Joannak hívják, idősebb nálam – miután ezt kimondtam gyakorlatilag elkezdtem nevetni, mert elég egyértelmű volt, hogy ez így van – Mármint nem csak pár évvel. Tizenkét éves volt, amikor én születtem, emiatt mondhatjuk azt, hogy ő más generáció, mint mi.
Joan emiatt tökéletesen tudja kezelni a kínai és az amerikai társadalmi szokásokat is, ami rám már sokkal kevésbé volt jellemző. Mivel nagyon fiatalon jöttem ide, és befogadó volt a környezetem, teljesen elhagytam azokat a szokásokat, amik otthon voltak jellemző. Ilyen volt az udvariasság, hogy nem mászok más intim széfárjába, ugyanis a karom még mindig a lány nyakában volt.
- Annak idején, amikor nyitották a kávézót körbementem felmérni a konkurenciát Isabellel meg néhány barátnőjével – semmi extra oka nem volt annak, hogy nem pár sráccal mentem, szimplán a lányok jobban szerettek kávézókba menni, és így többféle italt ki tudtunk próbálni együtt, amit aztán pontoztunk és elvittük Joanéknak, hogy ők ki tudják találni, hogy miben lehetnek különlegesebbek a környékbéli helyeknél.
- Könnyen idetaláltál amúgy? – a kérdést már aközben tettem fel, hogy megfogtam neki az ajtót – Legközelebb el is mehetek érted, ha nem félsz a motoroktól.
Kicsit sem érdekem az, hogy mondjuk autóval menjünk, mert akkor véletlenül sem tud belém kapaszkodni. Nyilván abban is van egyfajta büszkeség, hogy egy lány az én vezetési képességeimben bízik annyira, hogy beüljön mellém, de az mégsem ugyanolyan.
- Válassz helyet nyugodtan – finoman simítottam végig a vállán – Addig én szerzek itallapokat. Ennél is valamit?
öltözék ― 908 ― szépfiú? if it is you; Karolina & Soren 1404455205  ―


I got your picture, put it on my wall
Got the type of body make a man, just wanna fall, been fuckin' with ya for way too long, but every time I'm around you swear, I don't exist at all, I'll set myself on fire, just to keep you warm, I'll be your lighthouse shine, in a perfect storm, but you treat me like I'm nobody, like I'm just a friend

Karolina Kwak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
if it is you; Karolina & Soren J6euue4
if it is you; Karolina & Soren J6eAG6X
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
if it is you; Karolina & Soren J6eRxRf
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
if it is you; Karolina & Soren J6eR0Rj
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
if it is you; Karolina & Soren J6e5MkG
TémanyitásRe: if it is you; Karolina & Soren
if it is you; Karolina & Soren EmptySzer. Szept. 22 2021, 23:23

Soren & Karolina
Amennyire a családom napi szinten ki van akadva, ami az öltözködésemet illeti, én legalább annyira magamon kívül voltam, amiért egyikük sem tudott nekem épkézláb tanáccsal szolgálni, ami a randimat illette. Igen, elmondtam nekik, mert nem akartam, hogy amikor nem jelentkezem be náluk legalább másfél órán át üzenetben, rögtön azt gondolják, hogy megint Nünüvel keveredtünk bele valamibe, eladtak minket Mexikóba és már úton vagyunk egy emberkereskedő furgonjában. Nem állítom, hogy egyébként ezeknek a félelmeknek nem kifejezetten van alapja, mert vannak nálam sokkal okosabb emberek a tévében, akik megmondják, hogy az Amerikában megtörtént eltűnéseknek pontosan hány százalékát fedi le az általam felvázolt szituáció. Viszont ha Sorent kellett volna jellemeznem, akkor határozottan nem az ugrott volna be róla, hogy úgy nézne ki, mint egy emberkereskedő, vagy olyasvalaki, aki segítene elkövetni hasonló bűncselekményt. Sőt, nem is kifejezetten mondtam volna, hogy képes lenne bármilyen bűncselekményt elkövetni. Ez pedig kifejezetten pozitív dolog.
Mint ahogyan azt is annak tudtam volna tartani, ha valaki segít nekem eldönteni, hogy a mai nap tényleg randinak minősül-e, vagy a fiú esetleg így hívja el minden ismerősét egy közös délutáni programra. Szerettem volna, ha tényleg randinak hívhatom az egészet, mert teljesen vaknak kellene lenni ahhoz, hogy valaki ne lássa meg mennyire helyes Soren. Persze nem csak ennyi van benne, mert ez az egész nem valamilyen buta sorozat, amiben tényleg csak az a meghatározó, hogy ki hogyan néz ki. Úgy éreztem, hogy a közös óránk épp eléggé összehozott minket ahhoz, hogy rájöjjünk; jól kijövünk egymással. A legutóbbi közös főzőmutatványunk például már annyira jól ment, hogy közben volt időnk azzal szórakozni közben, hogy összekenjük egymást a különböző alapanyagokkal. A tanárunk kevésbé örült ennek, de megmondtam neki, hogy ez az alkotási folyamat része, amibe annyira belemerültünk.
Részben ezért is voltam tehát bizonytalan Sorennel kapcsolatban, részben meg azért, mert vagy tíz másik lány van csak a közös óránkon, akik sokkal szebbek nálam. Ezért is döntöttem végül úgy, hogy a kiválasztott ruhám fölé felkapok egy farmer dzsekit, mellé pedig olyan cipővel párosítom az egészet, amitől nem tűnik úgy, hogy nagyon próbálkozom. Egyébként is a fontos, ha akkor tetszem neki, amikor magamat adom, igaz? Én pedig ezekben a darabokban éreztem igazán komfortosan magamat.
Mosolyogva integettem oda Sorennek, mintha nem két másodperccel később lett volna szerencsém ténylegesen is odaköszönni neki - habár ahhoz előbb meg kellett köszörülnöm a torkomat, mert az arcomra nyomott puszi kissé megzavart, a legjobb értelemben. - Szia neked is! - A jókedv csak úgy sugárzott belőlem. - Köszönöm - az ajkamba haraptam, miközben előre billentettem a fejemet, mintha csak ellenőrizni akartam volna a ruháimat, a fejemben viszont az járt, hogy talán mégis jobb lett volna, ha másik cipőt választok.
- Régóta vársz? - Hiába indultam el otthonról időben, úgy tűnik ő még így is gyorsabb volt nálam. Ehhez mondjuk lehet, hogy az is hozzájárult, hogy Soren közelebb lakott a megbeszélt helyhez, mint én - vagy hogy tíz percet vacilláltam, hogy kell-e a dzseki vagy sem. Meglepett ugyan, hogy nem arra a helyre ülünk be, ami előtt találkoztunk, de még mielőtt feltehettem volna a kérdésemet, a srác már bele is kezdett a magyarázatba, én pedig igyekezvén tartva vele a lépést, csüngtem a szavain.
- Övé a hely? - Kíváncsi pillantásommal az arcát fürkésztem, közben pedig rá kellett jönnöm, hogy egészen megterhelő hosszú távon annyira felfelé nézni. - Nem is tudom, ez alapján úgy tűnik, hogy félelmetes a nővéred. Lehet, hogy akkor is kiszedné belőlem, ha nem akarom elmondani - a mosolyom lassacskán vigyorrá szélesedett, mert szimplán húzni akartam az agyát. Végül úgy akasztottam az övébe a saját kisujjamat, mintha csak nagyon muszájból tenném meg. Amikor megpecsételjük a kis fogadásunkat, mégis kitör belőlem a nevetés. - Nem meséltél eddig túl sokat a nővéredről... - Azzal tisztában voltam, hogy van neki egy, mert ez is közös volt bennünk. De néhány alapvető információn, vagy történésen kívül nem sokat tudtam a családjáról - mint ahogyan én sem feltétlenül fogtam bele a családi körülményeim bárkivel való megbeszélésébe.
- Akkor te már elég jól ismered ezt a környéket, ha tudod hol milyen a kávé, nem igaz? - Bíztam benne, hogy tudja, pontosan hová megyünk, mert ez a környék már olyan messze esett a saját lakásunktól, hogy gyakorlatilag nulla esélye volt, hogy bárhogyan ide keveredjek és felfedezzem. De talán ma Sorennel együtt tehetünk erre egy kísérletet.
ruhácska 697 szia szépfiú  if it is you; Karolina & Soren 2624752903   ✧✦

Soren Liu imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Karolina Kwak
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
if it is you; Karolina & Soren Fd21550f6d1139c731c200457d548860ba3225e9
if it is you; Karolina & Soren D8d1ae53a14805adf1da26be224f51a1fb0ad629
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
──────────﹒★﹒﹒─
People may think I'm good
But they don't know who I truly am Just the two of us in this dark room If you play with me today I'll give you something sweeter tomorrow
․ ․ ․
♫ :
elevenmonsterodd eye
★ családi állapot ★ :
if it is you; Karolina & Soren 47134f945f30e9f5e6641095be525612eeb1f197
․ ․ ․
Just can't get you out of my mind
You say we're not together, but why do you hesitate? It's up to you to realize I'm waiting for you right behind I need you now, just tell me how
─﹒﹒★﹒──────────
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
if it is you; Karolina & Soren 136beb31a30d4f5ea21c56a2b035710ca2e301df
★ idézet ★ :
I do a thing called what I want
★ foglalkozás ★ :
macskaszitter
★ play by ★ :
Lee Ga Hyeon
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
if it is you; Karolina & Soren 5e30958a66814490030efec46b019ddf806afcf6
Témanyitásif it is you; Karolina & Soren
if it is you; Karolina & Soren EmptyKedd Aug. 31 2021, 22:50

Karolina & Soren

A magam részéről nem igazán hittem abban, hogy valaha lesz olyan lány, aki be tudja árnyékolni Isabelt… Már jó ideje annak, hogy mi egymást boldogítjuk a kémiateremben, ezáltal pedig elmondhatom magamról azt is, hogy ő volt az első olyan iskolatársam, akit megismertem. Minden hétfő reggel kémiával kezdtem, ezt pedig egészen addig nem is bántam, amíg meg nem pillantottam a lányt a barátjával, mielőtt randira hívhattam volna. Nyilvánvalóan ez elég lehangoló volt ahhoz, hogy három hétig tartson összeszedni magam, ez pedig épp elegendő időt ölelt fel ahhoz, hogy néhány negyedéves tantárgyunknak búcsút mondjunk.
Őszintén, nem igazán értettem azt, hogy az amerikai tantervben miért van az, hogy barkácsolni tanulnak a fiúk, a lányok meg főzni, de elfogadtam ezt a tényt, ugyanis a negyedéves váltás után már nem maradt túl sok hely azon az órán, ahol madáretetőket fabrikáltak össze a srácok. Mivel sosem voltam túl jó kelő, és Joan ez alkalommal eléggé berúgott ahhoz, hogy alapvetően esélyem se legyen ne elkésni a suliból, hát lényegében… Megtörtént a tragédia, ami egyben a legszebb dolog volt, ami az ideköltözésemmel egyidejűleg megesett velem. Ugyanis kénytelenek voltak a kotyvasztó lányok közé pakolni engem is, ezáltal pedig találkozhattam Vele.
Kevés olyan mosolyt láttam, ami az övéhez fogható volt, és nagyon cukinak találtam azt, ahogyan a pici kezeivel próbált kisegíteni engem. Egy idő után már hálás voltam a lánynak és ténylegesen elkezdtem húzogatni a kis copfjait, meg csipkelődni vele, mert jóban lettünk. Neki hála újra szóba tudtam állni Isával, és pont ezért is, almáspite sütés közben egyszerűen összekentem az orra hegyét liszttel, és a következő kérdést tettem fel neki, miközben pofátlanul belemásztam az aurájába: nem innál meg velem valamit holnap?
Elég félreeső volt az asztal, ahol mi dolgoztunk, emiatt pedig nem éreztem magam túl rosszul, hogy ilyen helyzetbe kevertem magunkat… Mivel rajta és rajtam kívül senki sem volt a polcok közötti részen. Egy ideje már a kedd reggelek a kedvenc elfoglaltságaim. Sokan azt gondolnák, hogy túlzottan felszínes vagyok ahhoz, hogy egy lányban valóban értékelni tudjam a tulajdonságait, viszont Karában tényleg a kedvessége fogott meg. Az már más kérdés volt, hogy emellett kifejezetten szépnek is találtam őt, illetve eléggé kedveltem. Tehát részemről már csak annyi volt a kérdés, hogy mennyire jól vagyunk meg az iskolán kívül.
Nyilvánvaló volt, hogy arra a környékre beszéltem le vele a randit, ahol a nővérem dolgozott, mert ezáltal én is némi ebédhez jutottam. Azt viszont nem feltétlenül kockáztattam volna meg, hogy itt fogyasszunk valamit, mert annak ellenére, hogy Joan nem dolgozott, lényegében mindenhol ott volt a füle, tehát konkrétan számítottam arra, hogy mielőtt hazaérnék, ő már megtudja a kis találkámat, és esetleg ciki lenne… Nem beszélve arról, hogy elég sokszor tevékenykedett műszakon kívül is a kávézóban, emiatt pedig nem is volt kérdés, hogy Karolinát egy utcával lejjebb tervezem megvendégelni. Én magam is éreztem, ahogyan lassan elmosolyodom, mikor megpillantottam a lányt, majd lazán közelebb sétáltam hozzá és lehajoltam, hogy egy puszit nyomhassak az arcára.
- Szia – szimplán pár pillantást vetettem rá, és mivel korábban sem árultam zsákbamacskát a szándékommal kapcsolatban, könnyedén jegyeztem meg neki a következőt – Szép vagy.
Ezen a ponton pedig nyúltam is a keze után, de én magam éreztem, hogy el kellene magyaráznom neki valamennyire azt a szituációt, hogy pontosan miért nem ide hozom őt. Mégiscsak fura találkozni egy kávézónál úgy, hogy nem oda megyünk be.
- A tesóm itt dolgozik – kicsit elhúztam a szám – Majd máskor jöhetünk ide is, de a konkurenciájuknál egész jó a kávé. Viszont maradjon a mi titkunk, hogy most oda mentünk, okés?
Mosolyogva kacsintottam felé, és tartottam fel neki a kisujjamat, mert ígéret nélkül most nem fogom csak úgy elengedni őt. Ha Joan megtudja, hogy mit csináltam, tutira kinyír.
öltözék ― 600 ― szervusz  if it is you; Karolina & Soren 1842050612   ―


I got your picture, put it on my wall
Got the type of body make a man, just wanna fall, been fuckin' with ya for way too long, but every time I'm around you swear, I don't exist at all, I'll set myself on fire, just to keep you warm, I'll be your lighthouse shine, in a perfect storm, but you treat me like I'm nobody, like I'm just a friend

Karolina Kwak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
if it is you; Karolina & Soren J6euue4
if it is you; Karolina & Soren J6eAG6X
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
if it is you; Karolina & Soren J6eRxRf
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
if it is you; Karolina & Soren J6eR0Rj
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
if it is you; Karolina & Soren J6e5MkG
TémanyitásRe: if it is you; Karolina & Soren
if it is you; Karolina & Soren Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
if it is you; Karolina & Soren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karolina Kwak
» - now or never; Nam Joon & Soren
» into the mirror; Bree & Soren
» wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
» making colors pop; Soren & Joan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: