New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 16:14-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:08-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:34-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 15:31-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

into the mirror; Bree & Soren
TémanyitásRe: into the mirror; Bree & Soren
into the mirror; Bree & Soren EmptyVas. Feb. 05 2023, 23:26
Soren & Sabrine
Totálisan és halálosan cikinek éreztem, hogy annak ellenére, hogy napi szinten vagyok nagyon vonzó és helyes emberek között, egyszerűen hülyét csinálok magamból, amikor egy igazán szép srác szóba áll velem. Gondolom minden ember egóját simogatná, ha megmondanák neki, hogy mennyire jól néz ki, és bár legszívesebben én is megmondtam volna az igazat Sorennek, nem hagytam, hogy csak úgy záporozzanak a szavak a számból, mert... Azt hiszem öt percen belül itt hagyott volna, én pedig nem kívántam volna mást, csak hogy nyíljon meg alattam a föld és nyeljen el a... Hát ha nem is a pokol, mert nem tartom magamat oda valónak, de elnyelhetett volna úgy alapvetően valami.  Első sorban azonban nem szerettem volna megválni a társaságától, még ha első perctől tisztában is voltam azzal, hogy valaki mást keres, tehát nagy eséllyel nem fogja velem végigbeszélgetni az estét. Ez utóbbi határozottan szomorúvá tudott volna tenni, de a srác társaságában igazából képtelen voltam másra gondolni, csak őrá. A dolognak ezt a részét biztosan rettentő bűntudatosan fogom majd elmesélni Clarynek, amikor később beszámolok neki róla, hogy velem mindig akkor történnek izgalmas dolgok, amikor ő nincs a közelben. Pont ilyen volt például az első alkalom is, amikor lényegében megismertem Sorent. Viszont azt is tudom, hogy épp a szőke lány lesz az, aki le fog beszélni arról, hogy rosszul érezzem magamat, amiért ahelyett hogy Troy üzeneteit várva ülnék otthon a kollégiumban, inkább eljöttem erre a bulira.
Ami azt illeti, erről képes voltam meggyőzni magamat is, még ha időre is volt szükségem. Kezdetnek például vegyük figyelembe, hogy az egyetem nagyon más felállás a középsulihoz képest és nem szabad arról szólnia, hogy csupán a beadandók fölött üldögélek és valaki olyannal kötöm le magam, aki meg sem próbálja megtalálni a módját annak, hogy valahogy egy városban legyünk. Szerintem nem az én kötelességem a gimis barátom fülét rágni azzal kapcsolatban, hogy a távkapcsolat szívás és hogy itt kellene élnie. A tény pedig, hogy még csak nem is próbálkozik... Valahol a szívem mélyén persze tudom, hogy talán csak fél elmondani, hogy nem akarja már a kapcsolatunkat, pont úgy, mint ahogyan én sem voltam képes szakítani vele. De könnyebb lett volna őt hibáztatni, mint a saját bűntudatomba fulladni bele.
Épp ezért kész voltam kisöpörni a fejemből minden olyan gondolatot, amiben én lettem volna a rosszfiú, elhittem hogy vannak dolgok, amik miatt elég ha holnap kezdem csak el rosszul érezni magamat és arra koncentráltam, ami előttem volt - pontosabban aki előttem volt. Soren megérdemelte a teljes odafigyelésemet. Másrészt attól is tartottam, hogy ha elkalandoznak a gondolataim - vele, vagy bármi mással kapcsolatban -, akkor megint valamilyen balesetet szenvedek és egyszerűen kinevet engem.
- Jó! Az király lenne - mosolyogva vettem tudomásul a szavait. A jókedvem részben annak volt köszönhető, hogy ebben benne volt még egy találkozás ígérete, részben pedig annak, hogy ha elkezdünk beszélgetni üzenetben, akkor fel tudok rá készülni, hogy mikor láthatom őt. Ha másért nem is, de legalább azért, hogy a szívem ne akarjon kiugrani a helyéről. Azt már kezdtem megszokni, hogy képtelen vagyok levenni róla a szemeimet.
- Ó, jesszus, dehogy nézel ki rosszul. Épp az ellenkezője! - Basszus. Basszus-basszus, tripla basszus! Ezt most tényleg csak úgy közöltem vele? Lefagyva pillantottam a szemeibe, hátha az egész csak az én fejemben valósult meg és olyan lesz az egész, mint a filmekben, amikor valójában nem is válaszoltam neki, csak a fejemben képzeltem el, ahogyan közlöm vele, hogy jól néz ki. De nem volt sem csapó, sem vágás, én pedig ott álltam vele szemben és úgy éreztem magamat, mint egy napsütötte paradicsom, ami mindjárt kicsattan, annyira érett. - De gondolom nem mondtam újdonságot... - nevetgélve próbáltam menteni magamat, ami valljuk be, ezen a ponton már tök felesleges lehetett. - Remélem most nem tartasz totál creepynek, nem azért mondtam, mert ilyen fura zaklató vagyok, vagy cukrosnéni, érted. Tényleg azt gondolom, hogy te nagyon... - Mély levegőt kellett vennem, hogy ne dőljek ki a hadarástól. - Jól nézel ki - zártam le végül a katyvaszt, amiről megfogadtam, hogy nem fogom neki előadni és most tessék... Adtam neki úgy három, kettő, egy másodpercet. De amikor gondolatban visszaszámoltam és még mindig ott állt mellettem, kezdtem elhinni, hogy nem gondol irtó furának és nem fog elmenekülni záros határidőn belül.
Hümmögve vettem tudomásul, hogy több buliban is járt már, és valljuk be, most is képtelen voltam visszafogni magam, ezért újra szóra nyitottam a számat: - Akkor elég kár, hogy eddig nem futottunk össze egy bulin sem. - Nem mintha azokon a napokon, amikor a futópályán megláttam őt ne hiperventilláltam volna hazáig, de ez már csak mellékes részlet a teljes képhez képest.
- Allergiás vagy a macskákra? - Csak ezt tudtam leszűrni a szavaiból, még ha fel is voltam rá készülve, hogy a végén azt mondja nem jól gondolom.
- Nem arról van szó! - Talán kicsit túlságosan is szerettem volna vele közölni, hogy kész lennék könyörögni neki valamiért, amit akár csak minimálisan is randinak lehet nevezni. - Csak nem akarom kihasználni, hogy ennyire jófej vagy. Múltkor konkrétan megmentettél, most egyáltalán nem is tudtam segíteni, hogy megtaláld a barátnőd... - nagyot sóhajtva emeltem meg a fejemet, hogy az eszeveszett magyarázat után végre a szemébe tudjak nézni. Szerettem volna azt mondani neki, hogy akkor találjunk ki valamilyen más programot és hadd hívjam meg én is valamire, de nyuszi voltam és megfutamodtam. Ilyenkor bezzeg nem forog a nyelvem.
- Az jó, mert tényleg nem szeretnélek megbántani. Sem most, sem máskor. - Ezúttal mosolyra kunkorodott a szám, miközben továbbra is őt figyeltem. Mondhattam ilyet neki, ugye? Elvégre egy egyetemre járunk, miért ne gondolhatnám, hogy összefutunk még?
- Azta... - Megint oda kellett figyelnem, hogy ne essen le teljesen az állam. - Ezek mind nagyon érdekes szakok, de irtó nehezen is lehetnek! Igazságos, hogy ennyire okos is vagy? - Halkan nevetve bukott ki belőlem a kérdés. - Milyen tárgyaid vannak egyáltalán, ha neked ez élményszerzésnek minősül? Lehet, hogy át kellene iratkoznom. - A végét már sokkal inkább magamnak motyogtam csak, főleg azért mert nem jutott más eszembe, csak a szótan-szemantika órám, ami korántsem kellemes emlékeket idézett. - Szólj rám, ha sokat beszélek, jó? - Azon túl, hogy kiakasztom a csapongásommal, a második dolog amitől rettegtem - oké, a harmadik ha a seggre esést is számítjuk -, az az volt, hogy unni kezdi a társaságom.
- Aha, franciából megvan a nyelvvizsgám is. Tudod nekik a képzés alatt le kell tennünk. Gondolom nálatok is elég kemények az elvárások. - Hiszen a Columbia az a Columbia. Vizsgaidőszakban például kifejezetten átkoztam a választásomat és mindig arra jutottam, hogy miért nem lettem inkább műkörmös Mariettában.
- Akkor mi lenne, ha most én hívnálak meg és legközelebb te? - Ez fair ajánlatnak tűnt, és kicsivel könnyebb lett volna a lelkiismeretem, tudván hogy nem használom őt ki teljes mértékben, gyakorlatilag azóta hogy először szóba álltunk. - Vannak, akik elítélik a pink színt, de nekem az egyik kedvencem - jegyeztem meg nevetve, mielőtt egészen kikerekedett szemekkel pillantottam volna rá. - Van hozzá kedved? Persze, simán. - Újabb mosoly költözött az arcomra. Nem tudom miért éreztem magamat izgatottnak, amiért ugyanazt fogja fogyasztani, amit én, de mégis itt voltunk. - Neked mi a kedvenc italod? A sör nem ér! - A legtöbb srác mindig ezzel védekezett, de mivel azt szinte minden pasi szereti, ezért rettentő unalmas választás is. Ezért is próbáltam szabályokat állítani a válaszadásához. Nem az érdekelt, hogy a Bud Lightot szereti, vagy a Millert. A kemény oldalára voltam kíváncsi, a preferált röviditalára.
Kis híján felnevettem a tényen, hogy alig fogyasztottam még valamit az este folyamán és megint hülyét csinálok magamból Soren előtt. Helyette azonban hálát adtam az égnek, meg persze neki is, amiért sikerült elkapnia, mielőtt betörtem volna az orrom. Nem tudtam nem tapogatni őt, miközben az egyensúlyomat kerestem, amiben szintén az ő karja segített. A derekamon. Belepirultam a gondolatba és a közelségébe, amit egyszerűen képtelen voltam rejtegetni előle, amikor a szemeibe pillantottam. - Igen, köszi... - már-már olyan hangon mondtam ezt neki, mint aki egy tündérmesében épp álomból ébred fel, amiben hozzáment a legkisebb királyfihoz. Hát az én történetemben már az elejétől fogva Soren volt a herceg.
- Az élet nagyon igazságtalan volt velem, mert lassan az öcséim is lenőnek. - Erre igazából nem is szabadna gondolnom, mert elsírom magam. Már most az őrületbe tudnak kergetni amikor otthon vagyok, mi lesz még le is nőnek engem, a nővérüket? Oké, az egyik nővérüket. - Viszont szerintem az a helyzet, hogy te nőttél nagyra. Nézd mekkora a kezem a tiédhez képest. - Ezen a ponton előre emeltem az egyik karomat és az ő keze mellé tettem a saját mancsomat. Nevetve pillantottam fel újra rá, miközben felvontam a szemöldököm. - Látod?
- Mivel már kétszer is megmentettél tőle, hogy összetörjem magam, szerintem magam mellett kellene tartanom téged. Vagy ne lepődj meg, hogy a következő buliba törött orral jövök. - Őszintén szólva lehet, hogy így lesz. Habár tény és való, hogy csak akkor érzem magamat ennyire koordinálatlannak, ha az ő társaságában vagyok. Meg talán a Finnében is néha. De ha Troyt kiűztem a gondolataim közül Soren javára, akkor most Finnek sincs ott helye.
- Mi eddig a kedvenced? Na és van kedvenc tanárod? Tudtad, hogy félévente kérdőívet küldenek és értékelni is tudod őket? De van egy diákok által csinált oldal, ott azt is be tudod jelölni, hogy szexinek tartod-e az oktatót. - Teljes beleéléssel népszerűsítettem neki ezt az oldalt. Meggyőződésem, hogy ennél furább dolgot már nehezen tudok neki mondani, szóval ha most nem tántorítottam el a magammal való beszélgetéstől, akkor soha. Ahogyan felém emelte az időközben megkapott italát viszont nem úgy tűnt, mintha rám akarná borítani.
- Csak velem együtt kérj olyat, mert azt én is ki akarom próbálni - mondtam jókedvűen. Állítólag nincs még olyan ehető csillámpor, ami teljes mértékben emberi fogyasztásra alkalmas lenne, de én hajlandó voltam vállalni a kockázatot. - Semmi baj, csak tudod... - Megakadtam a mondandómban, amikor eljutott az agyamig, hogy mit is mondott pontosan. Néhány másodpercet hezitáltam csak, mielőtt válaszoltam volna. - Szívesen meghívlak enni! Úgy jobban fogom érezni magamat, amiért folyamatosan csak kihasznállak. - Nevetés tört ki belőlem, amihez csak remélni mertem, hogy csatlakozni is fog. Hiába vagyok itt én a kihasználó fél.
- A filozófia épületben. A kápolna mellett, a jogi karral szemben. - Ramaty voltam, ha tájékozódásról volt szó, de más épületekhez viszonyítva könnyen be tudtam azonosítani a sajátunkat. - Nem vagyok jó a tájékozódásban, ne haragudj. De a Low könyvtárhoz közel vagyunk, szóval ha te is a közelben vagy esetleg... - Akkor mi? Fussunk össze legközelebb ebédre, ha ugyanakkor van vége az óráinknak? Vagy találjon meg a több száz diák között a tömegben, hogy összefussunk. Gondolkodj, Sabrine Eugenia Carter-Dunagan, gondolkodj!
- Hmm... koccintsunk! - Felé emeltem a saját poharamat, majd mosolyogva vontam fel a szemöldökömet, remélve, hogy beszáll. Az én lelki szemeim előtt még ott lebegett az ígérete, hogy később együtt eszünk majd, és bevallom, nem akartam róla lemaradni. Ahhoz viszont el kell még fogyasztanunk pár koktélt - vagy bármit, amit ő preferál.
1782 ruhácska langalétaa into the mirror; Bree & Soren 2451935670


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
into the mirror; Bree & Soren 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
into the mirror; Bree & Soren 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
into the mirror; Bree & Soren 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
into the mirror; Bree & Soren 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
into the mirror; Bree & Soren 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: into the mirror; Bree & Soren
into the mirror; Bree & Soren EmptyVas. Júl. 31 2022, 06:28
Bree & Soren


Anya és apa világ életükben mások voltak, mint Joan és én. Mély gondolkodók, részletes tervezők, ennek hála pedig olyan életszínvonalat tudtak nekünk biztosítani, hogy a nővérem több jó egyetemet megjárt, majd végül könnyedén nyitott egy saját kávézót, ami elég jól megy neki. Szeretem az orra alá dörgölni azt, hogy ez lényegében azért van így, mert a testemet kihasználja és felhív, ha éppenséggel szabad vagyok, ők pedig nagyon úsznak. Szerinte ez kölcsönös jó mind a kettőnknek, mivel én meg baromira profitálok abból, hogy a csajoknak tudok mondjuk mintás lattét csinálni. Valójában soha életemben nem így nőztem, de nem akartam mindezt megmondani neki. Tisztában vagyok azzal, hogy az én külsőm elsősorban tökéletesen elegendő már ahhoz, hogy a lányok szeressenek, ez pedig alapvetően az egész gondolkodásomat meghatározta.
Joan idősebb volt nálam, de hasonlított a természetünk, ő szimplán ezt talán a korából kifolyóan jobban titkolta. Mivel én fiú vagyok, kevésbé kell rám vigyázni, a szüleim pedig maximum amiatt aggódtak mindig, hogy majd valaki ellop magának, vagy összetörik a szívem. Ezek számomra lényegében jelentéktelen problémák voltak, valójában sosem foglalkoztam az aktuális szívfájdalmakkal addig, amíg ténylegesen meg nem jelentek az életemben. Összességében elmondhatom magamról azt, hogy valószínűleg teljesen máshogy nőttem fel, mint ahogyan azt Kínában tettem volna, a szüleim pedig talán büszkék voltak arra az emberre, amivé váltam. Na nem mintha mondjuk megosztanám velük azt, hogy Karával még néha összejárunk, Isával kavartam két ilyen alkalom között, most pedig hiába őt kerestem, valaki másra bukkantam… Akit túl aranyosnak találtam ahhoz, hogy ne foglalkozzak vele. Éppen ezért, magam sem tudom hogyan, de a fekete hajú, gyönyörű lány hamar kitörlődött az emlékezetemből és most az apró szőkeségre kezdtem el figyelni. Valójában ő az első szőke lány, aki komolyan tetszett, bár igaz, hogy még senkivel nem elegyedtem szóba azért, mert egy hatalmas kutya ledöntötte a lábáról. Ennek ellenére nem áltattam magam azzal, hogy Bree az nagyon különleges lenne. Magam sem tudtam eldönteni, eddig minden lányt annak láttam, akivel valaha kikezdtem. Némi tapasztalat után már nem volt nehéz egyenesen a szemébe nézni, miközben helyet foglaltam mellette.
- Legközelebb rád írok instán, mielőtt eljövök egy buliba – magam sem tudom miért szórakoztam ennyire jól rajta minden alkalommal, de most is halkan nevetgéltem, miközben kimondtam a gondolatokat, amik rögtön felötlöttek bennem a reakciója láttán – Ha ennyire rosszul nézek ki, akkor valójában nem is csodálom, hogy Belle lelépett mellőlem.
Nyilvánvalóan tisztában voltam vele, hogy teljesen rendben van az öltözékem. Egyrészt a szekrényemben nagyrészt luxusmárkák legújabb divatcikkei és kisebb tervezők egyedi darabjai egyaránt sorakoztak, a tény pedig, hogy modell vagyok csak még inkább azt eredményezte, hogy tökéletesen képes vagyok lépést tartani a divatvilággal. Valójában csak látni akartam azt, ahogyan még jobban zavarba jön. Alapvetően ki voltam békülve azzal a helyzettel, hogy gyakorlatilag eddig bárkit megkaptam csak Isát nem, viszont sokat jelentett nekem a kettőn között kialakult kapcsolat… Még, ha az nem is volt teljesen annak nevezhető, akkor is. Pont emiatt nem zavartattam magam a lány öltözéke miatt sem, ami most többet mutatott meg az alakjából, mint amit a múltkor volt lehetőségem látni.
- Persze, nem ez az első alkalmam – nem mentem bele abba, hogy valószínűleg többször is össze fogunk futni. Amikor gimis voltam, akkor is ismertem pár srácot, aki nagyobb egyetemeken vagy más államokban tanultak tovább, pont emiatt pedig nem is volt túl meglepő az, hogy eljártam ide-oda. Egy-egy meghívó mindig szabadon maradt.
- Megértem, én is azt tettem volna – legalább olyan jókedvű volt a nevetésem, mint a korábbi – Aranyosak a kutyák, ha tőlem húsz méterre vannak. Egyébként én is a macskákat szeretem, de sajnos őket sem közelíthetem meg egykönnyen.
Ennek ellenére az utcánkban állomásozókat igyekeztem mindig megetetni, egy kettőnek amikor engedték, még meg is lapogattam a fejét, de nem vittem túlzásba a dolgokat, mert elég súlyos volt az allergiám. Szar dolog az, hogy gyakorlatilag a kedvenc állataimat nem érinthettem meg, akik természetesen baromi aranyosan néztek ki.
- Nem számít – egyszerűen megrántottam a vállam, aztán megtámaszkodtam a pulton mind a két könyökömmel és úgy vetettem rá egy oldalpillantást – Ha kényelmetlen, nem kell elfogadnod, nem fogom erőltetni.
Nem gondoltam Sabrine-t mondjuk megrögzött feministának, legalábbis nem úgy nézett ki, mint aki menten tökön fog rúgni, amiért prostituálni merem egy meghívással. Mivel nem voltunk teljesen idegenek egymásnak, és már gyakorlatilag járt úgy az otthonomban, hogy ténylegesen semmi nem történt közöttünk, jogosnak éreztem a meghívást. Mindenesetre nem fogok belehalni a visszautasításba se, mivel soha nem volt arra szükségem, hogy nőket itassak le azért, hogy végül az enyémek legyenek.
- Ennyire azért nem könnyű megbántani, ne félj – valójában sokkal inkább voltam barátságos, ami miatt a tűrőképességem gyakorlatilag a végtelenségig tartott. Soha nem voltam az a fajta srác, aki könnyen felhúzta volna az orrát valamin. Én is tudom, hogy a humorom néha elég prosztó és bunkó, emiatt pedig pont rám lehetne sokszor megsértődni.
- Jelenleg nemzetközi tanulmányok szakon, de később a politológia érdekelne – mosolyogva mondtam neki mindezt – De csak azért járok egyetemre, hogy élményeket szerezzek.
Nem volt teljes mértékben igaz ez, mivel sokan jöttek azzal, hogy ha kiöregedek a modellkedésből, akkor is csinálnom kellene valamit. Lehetőségnek elsősorban ott volt a menedzseri pozíció, amire sokkal szívesebben választanak valaki szakmabelit, mint külsőst. Valójában csak azért jöttem el ide, mert érdekelt a szakterület, hasznosnak találtam a munkámhoz és akartam egy kicsivel többet bulizni az átlagosnál is. Az pedig, hogy a felvételim tökéletesen elegendő volt ahhoz, hogy a Columbiára járjak pedig csak flex volt. Jól néz majd ki az önéletrajzomban és nem néznek butának azért, mert a testemből élek.
- Jól hangzik, akkor gondolom erős vagy nyelvekből – a tapasztalataim alapján Észak-Amerikában sok ember elég lusta pont azért, mert az angolt mindenki beszéli. Jó volt látni, hogy valaki még érdeklődik a szakterület felé, mert kevesen vannak azok, akik nyelvszakokon végeznek és tényleg jó a nyelvtudásuk. Nekem alapvetően könnyű dolgom volt úgy, hogy már tudtam kínaiul, amikor elköltöztünk.
- Egy italba nem halnék bele, de ha te igen, akkor állhatod – kedves volt a mosoly az arcomon, mert tényleg nem akartam még egyszer ajánlatot tenni neki. Ha ennyiszer elutasította, akkor valószínűleg nem az a fajta lány, aki szeret másoknak tartozni. Ez egyszerre volt szimpatikus és tett csalódottá is egy kicsit, magam sem tudom miért.
- Ez aranyos – magam sem tudtam, hogy pontosan miért lett volna meglepő a választása, de mégis elnevettem magam miatta – Mit szólnál hozzá, ha én is azt innék veled?
Alapvetően nem vagyok koktélos típus, az ízlésem olyan szempontból férfiasabb, hogy előbb iszom a shotokat, meg az egyéb rövid italokat egymás után, minthogy elkortyolgassak valami ízesített piát. Pont emiatt talán itt az ideje annak, hogy kipróbáljak valami újat még akkor is, ha az röhejesen néz ki a kezemben.
Nem akartam egy zaklató módjára nekiállni fogdosni a lányt, pont ezért csak a kezére kulcsoltam rá a saját ujjaimat és így próbáltam meg kellő támasz lenni ahhoz, hogy könnyedén fel tudjon ülni a bárszékbe. Mikor ezzel kapcsolatban egyértelmű kudarcot vallottunk mind a ketten, egyszerűen közelebb léptem, hogy a mellkasomnak ütközzön, ne pedig előre essen. A két kezem határozottan simult a lapockájára és a derekára, így próbáltam megkeresni a pillantását ismét.
- Jól vagy? – mivel nem voltam benne biztos, hogy tényleg sikerült felülnie, gyorsan ellenőriztem azt, ha pedig szükséges volt, akkor mind a két tenyeremet a derekára csúsztattam és úgy emeltem egyet rajta, hogy végre normálisan helyet tudjon foglalni – Nem számoltam azzal, hogy ennyire pici vagy. Szerintem a tenyerem akkora, mint a derekad.
Ettől a gondolattól pedig automatikusan mosolyognom kellett. Mindenesetre mikor már úgy láttam, hogy nem tervez még egyet szaltózni lefelé a székről, elengedtem és tisztes távolságba húzódtam tőle. Szerintem még egyikünk sem ivott annyit, hogy feltétlenül kezelni tudja a másik váratlan közelségét.
- Persze, hogy nem hinnék neked – egy féloldalas mosoly volt az arcomon, amikor rápillantottam – De nem is baj. Aranyos, amit csinálsz.
A tekintetem figyelemmel kísérte azt, ahogyan megigazítja a tincseit, de nem nyúltam oda, hogy segítsek neki, mert a ma estére már így is kimaxoltam a tapogatás mennyiségét bőven. Helyette inkább a pultos sráccal kezdtem el rendületlenül szemezni, hogy ki tudjam kérni az italokat, amit reflexből ki is fizettem egyből.
- Szeretem mind a kettőt. Kicsit nehéz a szakom, de azt hiszem élvezem a tanulást is, nem csak minden mást, ami az egyetemi élettel jár – nem túl bizakodó pillantással néztem a rózsaszín löttyöt a pohárba, de azt felé tartottam – Legközelebb kérek bele ehető csillámokat is. Egyébként bocsi, hogy kifizettem végül. Ha nagyon zavar, majd elhívhatsz kajálni, miután eleget ittunk.
Egy jelentőségteljes pillantást vetettem rá, amiből talán könnyen le tudta szűrni, hogy gyakorlatilag el is várom azt, hogy még találkozzunk, de ezt nem mondtam ki ennyire nyilvánvalóan.
- Melyik épületben vannak az óráid? – tudtam, hogy a Columbiára jár, de még nem volt szerencsénk összefutni, ebből pedig feltételeztem azt, hogy vagy teljesen más volt az órarendünk, vagy lényegében nem ugyanabban az épületben töltöttük az időnk nagy részét.

1 439 szó || look || szőkenő Cool
thx.


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
into the mirror; Bree & Soren DN0H2hR
into the mirror; Bree & Soren UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
into the mirror; Bree & Soren SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
into the mirror; Bree & Soren FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
into the mirror; Bree & Soren B3XjKce
TémanyitásRe: into the mirror; Bree & Soren
into the mirror; Bree & Soren EmptyCsüt. Júl. 29 2021, 01:36
Soren & Sabrine
Az otthoni lét után belecsöppenni a kollégiumi életbe nem jelentett túl nagy kihívást számomra. Mindig is azok közé tartoztam, akik aktív szociális életet éltek, könnyen barátkozom és szeretek társaságban lenni. Nyilván az elején én magam is legalább annyira féltem belevágni valami teljesen újba több száz mérföldre az otthontól, mint ahogyan anya és apa féltettek engem attól, hogy New Yorkba költözöm. Hiába lakik itt a nagybátyám, nem számolhattam azzal, hogy állandóan és minden körülmények között elérhető lesz számomra, ha valamilyen problémám akad. Az igazság az, hogy nem is akartam úgy tenni, mintha az ő terelgetése nélkül nem mennék semmire. Szerettem volna bizonyítani azt a szüleimnek és részben magamnak is, hogy nem csak képes vagyok megállni a saját lábaimon, de kezdeni egy teljesen új életet egy nagyvárosban és jól teljesíteni benne - gondolok itt például arra, hogy barátokat szerezzek és új helyeket ismerjek meg.
Maga a koli ebben alapból is elég nagy segítség volt, mert millió olyan ismerőst sikerült összegyűjtenem, akikkel nem feltétlenül volt közös óránk, szimplán egy konyhában főztünk, vagy épp összefutottunk egy-egy buliban, amit a koli berkein belül rendeztek. Clary-t nem egy ilyen bulinak köszönhetem ugyan, de tény és való, hogy sok ilyen eseményen részt vettünk már együtt, mert valami csoda folytán mindig sikerül rábeszélnem arra, hogy akármennyi a tanulnivaló és akármilyen fáradt, ezt a bulit nem hagyhatjuk ki. Hiszek benne, hogy mindkettőnknek jót tesz, ha néha a folyamatos tanulás helyett szimplán élvezzük, hogy egyetemisták vagyunk és kieresztjük a fáradt gőzt. Régen az, hogy valaki részt vett a felsőoktatásban azt jelentette, hogy kiváltságos helyzetben volt, amiért anyagilag és a társadalomban betöltött helyét illetően is jó helyzetben volt. Ma már egyébként egy megváltozott és azt hiszem a HÖK sem elrontója annak, hogy az egyetemista létben legyen valamiféle bármennyit-bulizunk-attól-még-teljesítünk misztikum. Végül is abban egyet kell értenie mindenkinek, hogy egyszer élünk, így egyszer van meg az a fiatalság, amit ki is kellene élveznünk.
A nagy helyzet pedig az, hogy azok után, hogy a mai buliban az a srác foglal mellettem helyet, akiért odáig vagyok, mióta először megláttam a futópályán... Nos, elég annyi, hogy ha minden egyes buli miatt, amiben a jövőben részt kell vennem, hátha megjelenik ott, egy jegyet csökkenne minden tantárgyam eredménye a félév végén, már akkor is megérné. Kis híján a számra csapok, holott ki sem mondtam hangosan a gondolataimat, de eszembe jut, hogy Troy miatt nekem nem is szabadna ilyenek mondanom és talán még gondolnom sem. De nincs abból baj, ha mi ketten csak beszélgetünk, ugye?
- Én is örülök neked. - Ebben pedig semmi hazugság nem volt. A legutóbbival ellentétben most késznek éreztem magamat arra, hogy találkozzunk, habár szívesen megigazítottam volna a hajam, a sminkem, de még a ruhám megigazítását is majdnem bevállaltam - egyedül az tartott vissza, hogy nem akartam elnézést kérni tőle egy percre, a melleimet pedig mégsem pakolhatom a helyükre a szeme előtt. - Talán több ilyen buliban is voltál már? Úgy értem, hogy olyanban, amit az egyetem szervezett? - Ha mindenkit megkérdeznénk itt, hogy pontosan miért van itt, biztosan ezerféle választ kapnánk. Nekem már az az infó is jól jönne, ha tudnám, hogy Soren milyen szakon tanul és kivel kell összebarátkoznom a HÖK-ből, hogy többet lássam. De képes lennék erre? És mi értelme lenne?
- Hidd el, nem akartam én elé kerülni... Szerintem csak bepánikoltam! - Heves bólogatások közepette adok neki magyarázatot, a végén azonban elmosolyodom, így emelem meg valamelyest az államat, hogy rendesen a szemébe tudjak nézni. - Ezért szeretem jobban a macskákat. - Kis híján arról kezdek fecsegni, hogy érdekes módon az én személyiségtípusom mégis inkább egy kutya energiáival rezonál, de még épp időben fogtam vissza magamat, hogy ne égjek le teljesen. És ha eredetileg el is kerültem, hogy elvörösödjek, valószínűleg büntetésből kaptam hideg zuhanyt a nyakamba, néhány kiejtett szó képében. Habár nincs min meglepődni, gondolhattam volna, hogy egy olyan jóképű srácnak, mint Soren egyébként is van barátnője...
- Igazán? - Tudni is szerettem volna, hogy mi jár a fejében, de ezzel együtt féltem is attól, hogy hogyan folytatná ezt a történetet. - Nem inkább fordítva kellene, hogy legyen? Végül is most sem tudtam hasznos infóval szolgálni neked, és legutóbb is te voltál az én segítségemre. - Óvatos, kíváncsi pillantást vetettem rá, mivel  egy részem legszívesebben ugrott volna az ajánlatra, egy másik jogosnak érezte a szavaimat, egy harmadik úgy gondolta, hogy nem kellene megsértenem őt azzal, hogy csavarok egyet az ajánlaton és valahol a legvégén, negyedrészben eszembe jutott, hogy akármennyire helyes pasi is ajánlgassa, manapság már nem olyan egyszerű elfogadni egy italt egy szórakozóhelyen. - De ne érts félre és nem szeretnélek megbántani, vagy bármi... Szóval... Szívesen iszom együtt veled. - Igyekeztem a legkedvesebb arcomat mutatni felé, amikor a pillantásommal az övét kerestem. Csak reménykedtem abban, hogy tényleg nem veszi sértésnek, amit korábban mondtam.
- Tényleg? És milyen szakon? - Még nem mondtam le arról, hogy összebarátkozom egy ottani HÖK taggal, habár ha kicsivel jobban hallgattam volna a lelkiismeretemre, akkor eszembe jutott volna a pasim Mariettában és a tény, hogy elég nagy zaklatónak tűnnék, ha meglépném, ami a fejemben olyan működőképes.
- Áá, így már értem... - A hangom fokozatosan halkul, miközben a kezemet megemelem, hogy a fülem mögé tűrjek néhány szőke tincset. Nem tudom pontosan miért is teszem, amikor a cél az lenne, hogy elrejtsem azt, mennyire zavarban vagyok. Viszont a tény, hogy Soren saját szájából hallottam, hogy Isabel nem a barátnője... Mondjuk, fogjuk vissza a lovakat, az még nem jelenti, hogy nincs neki más, akit annak nevez. - Francia alapszakon. De készülök marketing specializációra jelentkezni. - Ezt pedig csak azért mondtam el neki, mert reflexből bennem van a magyarázkodási hajlam, mióta Finn állandóan azzal jön, hogy az én szakom csak arra lesz jó, hogy megértsem a külföldieket a gyorsétteremben, ahol kiszolgálok.
- Nem mondom, hogy minden résztvevőért kezeskedem, de általában elég biztonságos bulikat szerveznek itt. - Ezt pedig néhány bólintással is igyekeztem alátámasztani. - Biztos ne csináljuk fordítva? - Kérdőn pillantottam rá, mert hiába nem vagyok véres szájú feminista, attól még nem várhatom el, hogy srácok fizessék az egész esti fogyasztásomat - most éppen A srác. - Igyekszem eleget tenni a kérésnek - nevetgélve bólintok újra, amikor választ adok a szavaira. Megint csak úgy érzem, hogy az arcom szinte lángol, mert úgy érzem hiába beszélgetünk maximum tíz perce, Soren hatással van rám. Ez a hatás pedig nem kellene, hogy ilyen jelentős legyen, de a helyzet az, hogy nem először fordul elő velem itt New Yorkban, hogy egy helyes srác miatt úgy érzem teljesen elment az eszem. - Ki fogsz nevetni, de nekem a rosy gimlet az egyik kedvencem. - Nem csodálkoztam volna rajta, ha tényleg nevet rajtam, amiért a kinézetem mellé gyakorlatilag egy pink ital is a kedvencem.
- Igazából... - Az ajkamba haraptam, aztán a két kinyújtott kezére néztem, amelyeket rövid időn belül el is fogadtam, mert alapból is azzal akartam előhozakodni, hogy túl magasan van nekem a bárszék, hogy ne nézzen ki hülyén, ha fel akarok rá ülni... És hiába a segítség, most is kis híján leesem róla, mert a cipőm sarka beakad a szék aljába. A kezem akaratlanul is átcsúszik Soren mellkasára, próbálva megtartani magamat és nem az ölébe esni, félig a levegőben. - Ne haragudj - egészen halkan közlöm ezt, főleg a kis távolság miatt, amelyet akkor növelek, amikor újra van annyi lélekjelenlétem, hogy normális levegőt vegyek. Egy olyan helyes srác arcába bámulni kábé nyolc centiről, mint Soren, nem könnyű mulatság.
- Elhinnéd, ha azt mondanám, hogy egyébként nem vagyok ennyire kétbalkezes? Szerintem te még csak hátsóra vágódni és székről leesni láttál - nevetve fordítom oldalra a fejemet, hogy ne kelljen a szemébe néznem, miközben megigazítom a hajamat, már a széken ülve - amire ha kis segítséggel is, de sikerült végül felkerülni.
- Na és hogy tetszik a Columbia? Milyen a szakod? - Őszintén kíváncsi voltam a véleményére, hiszen elsőévesként nekem is rengeteg elvárásom és félelmem volt, de mára már rengeteg olyan élményt is gyűjtöttem, amiről szívesen meséltem másoknak. Ha pedig épp az előbb ígértem meg Sorennek, hogy nem hagyom magára, akkor itt a remek lehetőség arra, hogy többet tudjak meg róla - azon kívül, hogy szeret futni.
1321 ruhácska langalétaa into the mirror; Bree & Soren 2451935670


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

Soren Liu imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
into the mirror; Bree & Soren 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
into the mirror; Bree & Soren 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
into the mirror; Bree & Soren 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
into the mirror; Bree & Soren 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
into the mirror; Bree & Soren 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: into the mirror; Bree & Soren
into the mirror; Bree & Soren EmptyCsüt. Jún. 24 2021, 21:24

Bree & Soren


A szüleim büszkék voltak rám, amiért végül úgy döntöttem, hogy fontos nekem a továbbtanulás. Hiába ível egyre inkább felfelé a karrierem, én magam is fontosnak tartottam azt, hogy ne csak a testemből éljek, és legalább egy ütőkártyám lehessen az életben. Sokan úgy gondoltak a modellekre, mint üresfejű szép lányokra és fiúkra, viszont én nem akartam egy lenni azok közül, akiket annyira lenéznek. Alapvetően ebben a szakmában is vannak fokozatok, én pedig kifejezetten büszke voltam arra, hogy egyre több nagyobb tervező választott kampány arcnak, nekem pedig határozottan célom volt az, hogy egyszer akár vonulhassak is a Prada- nak például. Már alapvetően jól esett az is, hogy meghívásokat kaptam a fashion showkra, viszont nagy szintlépés lett volna a karrieremben az is, ha nem csak nézőként vehettem volna részt egyes eseményeken.
A fotózásaim és a reklámfilmforgatásaim egyértelműen jól haladtak, viszont én magam is éreztem azt, hogy még messze nem tartozom a híres férfi modellek köreibe. Ez valahol megnyugtató is volt, hiszen emiatt élhettem átlagos életet, és járhattam például egyetemre is. Nem kellett celebként viselkedtem és lehettem önmagam.
Az egyetem pedig úgy éreztem, hogy az életemnek egy nagyon fontos szakasza lehet. Például innentől kezdve már feljogosítva érzem magam akár arra is, hogy egy üveg vodka társaságában ugorjak neki a tananyagnak… Hiszen egyetemista vagyok! Amúgy is mindenki bulizik és iszik a környezetemben, ciki lenne kimaradni, esetleg nem beilleszkedni. Ilyen és hasonló indokokat soroltattam fel a bulik mellett. Most már nem kellet olyan szinten játszani a jó fiút otthon, szóval valahol boldog voltam ettől.
Lényegében ezért nem is volt kérdés, hogy eljövök-e ide, és olyan vehemenciával villogtattam a hamis személyimet, mintha muszáj lenne. Időközben viszont Isát is szem elől tévesztettem, ennek pedig nem feltétlenül örültem. Még az egyetemi bulik is tudtak veszélyesek lenni, ezért határozottan biztos voltam abban, hogy mellettem sokkal jobb helye lett volna… Főleg azok után, amit utólag mesélt egy másik buliról. Viszont mivel nem találtam meg, csak reménykedtem benne, hogy jó társaságban van. Mivel nem vagyunk egy szakon, teljesen okés az is, hogy barátokat akar keresni. Én is éppen ezért kezdtem el kutakodni a szaktársaim után… Viszont valaki olyanba botlottam bele, akire egyáltalán nem számítottam. Ahogy végigpillantottam az öltözékén és észleltem, hogy mennyire apró a bárszéken, a továbbiakban már nem volt kérdés az, hogy odamegyek hozzá. Ez a lány túl szép ahhoz, hogy egyedül merjem hagyni, Isa pedig tud vigyázni magára.
Nem tudtam nem mosolyogni azon, hogy mennyire meglepődött, amikor meglátott, de egy kicsit fel is vontam a szemöldököm a reakciója miatt. Ennyire hihetetlen lenne az, hogy egy hozzám hasonló srác is járhat egyetemre? Tisztában voltam vele, hogy minden bizonnyal a külsőm van rá hatással, hiszen én magam is tudtam, hogy nem a semmiből lett karrierem és bíztam is magamban ezzel kapcsolatban. Nem áltattam magam olyan hülyeségekkel, hogy csak szerencsém volt, mert a magabiztosság ennél vonzóbb. Az már sokkal inkább érthetetlen volt nekem, hogy egy ilyen édes lánynak miért meglepetés az, ha szóba állok vele. Amúgy sem gondolom azt, hogy egy farok lennék, szóval nem igazán náciskodom, ha arról van szó, hogy kivel beszélek vagy kivel nem.
- Jó újra látni téged – halvány mosollyal az arcomon mondtam mindezt – Jól elkerülhettük egymást eddig.
Azt már nem tettem hozzá, hogy örülnék neki, ha ez a jövőben változna. Sokkal természetesebb egyszerűen kipuhatolni azt, hogy melyik épületben tanul, és ha esetleg nekem is vannak ott óráim, akkor majd egyszerűen megjelenni ott.
- Ennek örülök… Legközelebb, ha ekkora kutyát látsz, próbálj kitérni előle – durva, mert akár én is lehettem volna az a személy, aki kölcsönkéri a Hwang család kedvencét annak érdekében, hogy utána eljátsszam a herceget… De szerintem, ha az az állat vetette volna rá magát a lányra, akkor lehet, hogy sokkal nagyobb baja történt volna. Nem vicces mások testi épségével játszani.
- Ez megnyugtató – igyekeztem nem túl kihívóan szemlélni a lányt – Akkor téged kell meghívnom egy italra, mit szólsz hozzá?
Nyilvánvaló volt, hogy a lányoknak ez a piaelfogadás dolog kényesebb, mert mindig rosszat gondolnak bele a dolgokba. Mivel én nem nagyon tudtam, hogy hányadán állok Isával, hülyeség lett volna azon gondolkoznom, hogy majd valaki mást viszek haza… Főleg úgy, hogy azt sem tudom, hogy az ő családi állapotával mi van. Bree szimpatikus volt nekem, és a hülye is látta, hogy mennyire szép, szóval innentől kezdve taplóság lett volna húznom az agyát. Remélem nem fogja túlkomplikálnia helyzetet.
- Én is ott tanulok – némi gondolkodás után viszont hozzátettem a következőt – De Isa nem a barátnőm. Régóta jóban vagyunk, de lényegében ennyi. Te melyik szakon vagy?
Biztos említette már, hogy egyetemista, viszont nem emlékeztem arra, hogy hova jár. Rendes lánynak tűnt, szóval örültem volna annak, ha ő is egy lenne az egyetemi ismerőseim közül. Illetve, a fixen itt maradunk, akkor talán Isa is könnyebben megtalál majd, ha letudta a kötelező köreit. Azért jó lenne együtt távozni.
- Ha nem drogozzák be éppen, akkor én sem akarom őt zavarni – jelentettem ki határozottan – Szóval válassz valami italt, és te ne hagyj el engem olyan mostohán, ahogy ő is tette.
Mivel a szemem sarkából kiszúrtam, hogy valaki nagyon stíröli, közelebb húztam a bárszéket hozzá és igyekeztem nem túl gyilkos pillantásokat vetni az illetőre. Lehet, hogy ezzel most provokálom ki, hogy a pasija betörje az orrát, de volt egy olyan érzésem, hogy ha felkérnék egy táncra és nem akarná, akkor sem utasítaná vissza, hogy ne legyen udvariatlan.
- Nem szeretnél felülni? – tettem fel a kérdést, amikor már én rég a széken terpeszkedtem. Bele sem gondoltam eddig, hogy talán túl kicsike hozzá, szóval anélkül, hogy leszálltam volna, egyszerűen felé nyújtottam mind a két kezem – Gyere, segítek, Ha esel inkább felém próbálj, okés?


917 szó || look || szőkenő Cool
thx.


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
into the mirror; Bree & Soren DN0H2hR
into the mirror; Bree & Soren UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
into the mirror; Bree & Soren SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
into the mirror; Bree & Soren FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
into the mirror; Bree & Soren B3XjKce
TémanyitásRe: into the mirror; Bree & Soren
into the mirror; Bree & Soren EmptyPént. Feb. 05 2021, 23:47
Soren & Sabrine
Minden egyetemi buli duplán hordozta magában annak a lehetőségét, hogy bűntudatom legyen. Vagy azért, mert igent mondtam a meghívásra, a megjelenésemmel pedig csökkent a tanulásra fordított időm, vagy pedig azért, mert képes voltam nemet mondani és tudtam, hogy nem csak kimaradok valami nagyon jóból, de még azt is megsértem, akitől a meghívás érkezett. Az esetek többségében ezért sem szoktam nemet mondani egy-egy bulira. Egyszerűen csak meg kell tanulnom rövidebb idő alatt megtanulni ugyanannyi anyagot, amit feladnak egy-egy alkalommal. Egyébként sem tudnék túl sokáig a fenekemen ülni és csak a könyveim között létezni. Fontos volt nekem, hogy bekerüljek az egyetemre, mert nem csak a szüleimet akartam büszkévé tenni, hanem saját magamnak is bizonyítani akartam. Onnantól kezdve pedig, hogy nem csak az én, de a szüleim pénze is benne van ebben a projektben, muszáj vagyok legalább annyira tartani a szintet, amennyire a képességeim megengedik. Léteznek számomra mumus tárgyak, amikből fogalmam sincs hogyan mentem át a vizsgán, de ezeket igyekszem mindig magam mögött hagyni és letudni annyival, hogy megcsináltam. Ahhoz viszont, hogy megfeledkezzem a vizsga előtti gyomorforgató érzésről és arról, hogy mennyit stresszeltem már miatta, kell valamiféle szórakozás. Jelen esetben ez a buli.
Minden buli alkalmával benne van a pakliban, hogy hiába rángatok el magammal valakit - khm, Clary -, nem biztos hogy egész estére együtt maradunk, mert lényegében nem vagyunk mi két kis ijedt madárka, akiknek kötelezően mindig egymás mellett kellene kuporognia. Ahol meg ott van Braylen és Finn, ott általában mindig történik valami. Még ha kapni is fogok Clarytől, amiért a srácok társaságában hagyom őt, azt most nem veszem figyelembe, mert nekem meg szinte az összes HÖK-ös ismerősöm is részt vesz a buliban, akikkel mind váltani szeretnék néhány szót.
A beszélgetéshez pedig sokszor jól jön egy ital is, amit igyekszem megszerezni magamnak, de vagy a magasságom miatt, vagy mert a pultosnak egyszerűen nem jönnek be a szőkék, valahogy túl lassú ez a folyamat. Muszáj vagyok megkeresni a pillantásommal a társaságot, amit korábban ott hagytam, már csak arra az esetre is, ha esetleg mozdultak volna valamerre, csak azután fordulok vissza a pult felé és a mellettem helyet foglaló srác felé is, nehogy olyasvalaki legyen, aki később megharagudhat rám amiért nem is köszöntem... Az állam pedig szabályosan leesik, amit rögtön korrigálnom kell, mert ő is rám néz és mégsem nézhetem tátott szájjal, hiába néz ki rettentően jól.
- Szia! - Halk nevetés tör ki belőlem, amit a zene biztosan elnyom, de a testbeszédemen lehet látni a reakciót. - Igen, az én vagyok - széles mosollyal jegyzem meg, próbálva nem engedni a belső késztetésnek, hogy izgalmamban visítva reagáljam le, hogy emlékszik a nevemre.
- Teljesen helyre jött, köszi hogy kérdezed. És köszi még egyszer, hogy segítettél akkor. - Most már végül is egyáltalán nem releváns, de sosem lehet elégszer megköszönni, ha jót tesznek velünk, nem igaz?
- Isabel... - Örültem annak, hogy a fényviszonyok miatt nem látni tisztán az arcomat és azt, hogy mennyire kipirul, amikor bevillan, hogy a lány akit keres, valószínűleg történetesen a barátnője. Hogy is gondolhattam, hogy szingli? Vagy hogy amiért egy útvonalon szoktunk futni, esetleg lehet közöttünk bármilyen komoly kapcsolat? - Nem találkoztam vele, de ismerek valakit, aki nagyon szeretne. Lehet, hogy vele van. - Szemforgatva rázom meg a fejemet, majd elmosolyodom. Sok mindenre számítottam de arra nem, hogy pont arról a lányról lesz szó, akiről Braylen és Finn beszélnek néha.
- Te is a Columbián tanulsz, vagy csak a barátnőd elsőéves itt? - Clarynek sokkal nagyobb fájdalommal fogom mesélni ennek a beszélgetésnek a részleteit, de semmi értelme nem lenne olyan miatt lógatni az orrom most, ami egyébként is csak tündérmese volt.
- Ha szeretnéd, akkor majd megmutatom merre lehet. De nem száz százalék. - Lazán megvonom a vállaimat, aztán újra a pultos felé sandítok, aki ha jól látom végre az én italommal foglalkozik. Nem is baj, mert az ilyen szörnyű hírek után szükség is lesz rá. A szexi futós srácnak barátnője van. Lehetne ennél szerencsétlenebb az estém?
ruhácska langalétaa into the mirror; Bree & Soren 2451935670


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

Soren Liu imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
into the mirror; Bree & Soren 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
into the mirror; Bree & Soren 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
into the mirror; Bree & Soren 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
into the mirror; Bree & Soren 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
into the mirror; Bree & Soren 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
Témanyitásinto the mirror; Bree & Soren
into the mirror; Bree & Soren EmptyKedd Jan. 12 2021, 12:24

Bree & Soren


A magam részéről eléggé éltem ezt az egyetemi élet dolgot. Jó volt gimisnek is lenni, azonban akkor még bizonyos kimondatlan szabályok éltek az életünkkel kapcsolatban. Furcsa dolog, hogy egy iskolaváltás ezeket mennyire meg tudja változtatni. Itt már okés az, ha valaki esetenként elszív egy szál füves cigit, vagy éppenséggel össze vissza szexel azzal, aki szembejön vele... Míg ha a gimiben ezen kettő dolog bármelyike is felmerül valakivel kapcsolatban az rögtön ribancnak, a fiúk esetében pedig macsónak van titulálva. Szerintem élből faszság volt ez az egész, ugyanis a vége mind a két dolognak ugyanaz... Emberek élik és habzsolják nagy kanállal az életüket, kergetve az álmaikat. Lazítanak és játszanak az életükkel, már ami esetlegesen a HIV fertőzéses gyanúkat illeti.
Én nem érzek nagyobb szabadságot, amióta egyetemista vagyok. Ennek mondjuk minden bizonnyal az lehet az oka, hogy ugyanúgy otthon lakom és ugyanannyit bulizok, mint előtte... Már ha egyáltalán lehetőség van rá. Így több esélyem van pénzt gyűjteni, és a későbbiek során egyedül venni egy lakást, hiszen otthon diákként nem igazán kell beleadnom a rezsibe, anya pedig szerencsére jól keres. Nekem pedig sok mindenre van igényem, amikből így lejjebb adnom sem kell annak érdekében, hogy a továbbiakban is jól működjenek a dolgaim.
Mindez viszont most mégis eltörpülni látszott, hiszen jelenleg is egy szórakozóhely pultját támasztom. Nekem nem volt kedvem táncolni menni, ezért igyekeztem Belle-t szemmel tartani a tömegben. Ilyenkor mindig én voltam a pasija, mert sok fura alak ragadt rá a szépsége miatt. Egy ideje már szem elől tévesztettem ez pedig kezdett egészen aggasztani engem, szóval mentem pár kört a helyen, hátha megtalálom őt. Amikor kiürült a kezemben tartott pohár, a pult másik oldalánál foglaltam helyet egy lány mellett, de éppen csak annyi időre terveztem maradni, amíg megtöltik sörrel a poharam. Az arca viszont lassan felém fordult, ennek hatására pedig rájöttem, hogy már most vagy kurrva részeg vagyok, vagy pedig nagyon is ismerem a kis szőkeséget.
- Óh szia – az arcomra lassan mosoly kúszott, amikor realizáltam, hogy kinek a vonásait vélem felfedezni – Sabrine, ugye? Rendbejött a könyököd amióta utoljára találkoztunk?
A válasz egyértelmű volt, de ettől függetlenül is meg akartam kérdezni. Szegény lány akkorát esett, hogy nagyon megsajnáltam miatta. Azt viszont nem is tudtam, hogy ő is Columbiára jár, de akkor ez már meg is magyarázta a déli akcentusát és azt, hogy miért találkoztunk annyiszor futás közben. Nem laktam messze a kollégiumtól, ahol elszállásolták az egyetemistákat.
- Figyu – amíg vártam, hogy a pultos megtöltse a poharamat, ismét megkerestem a lány tekintetét – Keresek valakit. Nem sokkal magasabb nálad, hosszú sötét hajjal. Elsőéves, Isabelnek hívják. Nem láttad véletlenül?
Tartottam tőle, hogy a lány valami marhaságra készül majd, mert amióta Louissal szakítottak kicsit túlságosan is szerette elfelejteni azt, hogy mi történik körülötte. Néha már azt gondoltam, hogy több a részeg pillanata, mint a józan, ugyanakkor nem tudtam hibáztatni érte a lányt.


464 szó || look || szőkenő Cool
thx.


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
into the mirror; Bree & Soren DN0H2hR
into the mirror; Bree & Soren UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
into the mirror; Bree & Soren SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
into the mirror; Bree & Soren FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
into the mirror; Bree & Soren B3XjKce
TémanyitásRe: into the mirror; Bree & Soren
into the mirror; Bree & Soren Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
into the mirror; Bree & Soren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» - what color are waves; Bree & Soren
» wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
» - now or never; Nam Joon & Soren
» if it is you; Karolina & Soren
» részeg álmok - Isabel && Soren

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: