New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Skyler & Willow - end this chain of wounds
TémanyitásRe: Skyler & Willow - end this chain of wounds
Skyler & Willow - end this chain of wounds EmptyVas. Okt. 15 2023, 22:21

Skyler & Willow
Voltak elképzeléseim arról, hogy hogyan érezhetik magukat azok az emberek, akik először járnak nálam. Én is kerültem már számomra ismeretlen helyzetbe, nekem is okozott néha fejtörést, hogy hogyan viselkedjek valaki teljesen ismeretlennel, vagy hogyan kellene talpraesettnek tűnnöm, amikor belül legszívesebben sikítottam volna a kétségbeeséstől. Képes vagyok kiállni magamért, nem húzódom a fal mellé, ha ismeretlenekkel teli helyiségbe, vagy épp új helyre kerülök, de soha nem is voltam az a fajta ember, aki a terem közepén parádézva jól érzi magát a tekintetek kereszttüzében. Különösen igaz volt ez rám tizenéves koromban, amikor még nem volt elég tapasztalatom abban, hogy milyen mások előtt kiállni, kivéve azt a néhány alkalmat az iskolai felelések során. De egész más az embernek a kortársai előtt stand-upolni és szemközt ülni egy terapeutával. Ezt én is tudom. Ugyanígy éreztem magamat, amikor nekem kellett elmennem először a saját pszichológusomhoz. Tudom milyen megpróbálni professzionálisan elbeszélgetni valakivel, mert ez a munkám, de hogy megfordítsák a dolgok és én legyek az, akinek minden szavát valaki gondolatban ízekre szedi... Nos, át tudtam érezni a bizonytalanságot, ami Skylerből is sugárzott.
Amikor először gondolkodtam el azon, hogy a tanulmányaim során szerzett ismereteken és gyakorlati tapasztalatokon túl hogyan lehetnék még inkább az emberek segítségére, akkor már tudtam, hogy talán az a legjobb módszer, ha megpróbálom úgy alakítani az irodámat, hogy az emberek otthon érezzék magukat. Persze az ízlések és preferenciák eltérnek, nem biztos, hogy mindenki egyetértene egyes lakberendezési választásaimmal... Mégis szerettem volna ha az egész iroda nyugalmat és biztonságot sugároz. Hogy aki a segítségemre szorul, ne érezze magát úgy, mintha mikroszkóp alá vennék, mint egy csodabogarat, vagy problémás tényezőt. Nem tudok elképzelni annál rosszabbat, mintha valakit elítélnek pusztán valami olyasmi miatt, amit maga sem tud igazán értelmezni, vagy feldolgozni. Személy szerint azt gondolom, hogy a terápiára minden életkorban úgy kell gondolni, mint egyfajta segítségre. Vannak olyan gyerekek, akik nem tudják kifejezni megfelelően az érzéseiket, ami egyébként fejleszthető. Aki nem érzi úgy már egészen kicsi korától kezdve, hogy megoszthatja a gondolatait másokkal, azt érdemes támogatni ebben később is, legyen szó tinédzserről, felnőtt emberről, vagy nyugdíjas, sok tapasztalattal rendelkező emberekről. Szerintem a terápia egyfajta mód, segítség ahhoz, hogy jobban megértsük magunkat.
- Ebből a szempontból azt hiszem még sosem gondoltam bele, mert nem vagyok szemüveges. De nagyon igazad van. - Mosolyogva pillantottam rá, s finoman bólintottam, hogy megerősítsem őt a véleményében én azt is, hogy egyetértek vele. - Mennyivel több dologra kell figyelnie azoknak, akik szemüvegesek, vagy kontaktlencsét hordanak, ugye? - Nem is feltétlenül vártam választ, mégis igyekeztem kedvesen viselkedni vele. Amúgy sem tartottam magamat egy fenyegető jelenségnek, de maga a tény, hogy mi a foglalkozásom még egy olyan fiút is simán megijeszthet, mint amilyen Skyler.
- Szuper. - Kíváncsian hallgattam, ahogyan a papucsméretéről informált, majd a megfelelő méret után kutatva nyúltam a tartóba, ami direkt erre a célra került felszerelésre a falra. - Parancsolj. Ez elég meleg lesz, így biztosan nem fázol fel. Ha legközelebb jössz, itt megtalálod majd a papucsot és nyugodtan vedd el. - Nyilván ha lesz következő alkalom. Talán nem én vagyok a megfelelő szakember számára, talán a családja azt fogja gondolni, hogy más környezetben segítenének a fiúnak. Másfelől mégis bíztam benne, hogy a fiú segítségére lehetek és jön legközelebb is.
Tudtam, hogy vannak olyan emberek, akik megijedhetnek attól, hogy jegyzetelek a beszélgetésünk közben, de ennek is megvolt a maga jelentősége, amit a fiúval is meg akartam osztani, ezért némi helyezkedés után  hozzá is csaptam a mondandómhoz a következőket: - A jegyzeteim csak azért vannak, hogy ne felejtsek el bizonyos dolgokat, vagy hogy később rá tudjak kérdezni valamire nálad. Ha zavar, hogy most itt van előttem, akkor változtathatunk rajta. - Egy fokkal nehezebb dolgom lenne, ha utólag kellene leírnom magamnak a fontos pontokat, de nem ajánlanám fel a lehetőséget Skylernek, ha nem gondolnám úgy, hogy meg tudom ugrani a feladatot.
- Most nem foglak meglepni, de én nem gondolom azt, hogy kihasználnál bárkit is - finoman megingattam a fejemet. Közben a korábban keresztbe tett lábaimat most egyszerűen egymás mellé csúsztattam. Egyesek szerint a testbeszéd is nagyon fontos, és ha bárminket összekulcsoljuk, az zárkózottságot sugallhat. - Szerintem nekünk embereknek néha szükségünk van arra, hogy elmondjuk valakinek azt, amit talán magunknak is nehéz megfogalmazni. Nem akarjuk vele a családunkat terhelni, vagy a barátainkat fárasztani, de... Nagyon fontos, hogy mégis megtegyük, mert talán olyan perspektívából láthatja valaki tőlünk független ember, ami nekünk is a segítségünkre lehet. - Nagyon halvány mosoly formálódott a szám sarkában, amivel azt akartam sugallni, hogy épp valami olyasmit tervezek megosztani a fiúval, amiben hasonlítunk. - Nekem is van terapeutám. És nem csak a munkámat szoktam vele megbeszélni. - Szeretem Alyssa meglátásait és azt gondolom eljutottunk egy olyan pontra, ahol hatékonyan tud nekem segíteni abban, hogy én magam is könnyebben vegyem a saját életem akadályait.
- Az egyik, hogy ha a saját életedre és testi épségedre veszélyes dolog történhet, akkor értesítenem kell valakit. Illetve ha valaki más életéről, vagy testi épségéről van szó, akkor szintén. - Nem akartam olyan történetekkel ijesztgetni őt, amikor ilyen esetek történtek és precedenssé vált, hogy a titoktartásunk betartásának milyen korlátai vannak. Kár lett volna elrontani azt a nagyon vékony bizalmat, amit eddig megszereztem a fiúnál. - A harmadik pedig, amikor a bíróság kér ilyesmire, de ez elég komoly eset kellene, hogy legyen. - Mondjuk ha egy sorozatgyilkost kezelnék, akiről később kiderül, hogy miket művelt, és nálam lennének erre utaló jelek, amelyek bizonyíthatnak valamit. Skyler azonban közel sem sorozatgyilkos, az eset pedig egyszerűen túlzással felhozott példa csupán. - Minden más esetben köztünk marad, amiről beszélgetünk. - Ugyan ezen a ponton el akartam engedni ezt a témát, de még eszembe jutott egy dolog, ami fontos lehet Skylernek. - A kórházi kezelőorvosodnak ugyanakkor fogok valamilyen visszajelzést adni. Nem árulom el neki a részleteket, csak azt, hogy segítség voltam-e számodra. - Hiszen megvan az esélye, hogy a fiúnak valaki más szakmai segítsége több jót tesz, mint én valaha. Bíztam benne, hogy a velem való beszélgetés is segít majd neki, de lényegében alig kezdtünk még bele.
- Pszichológushoz járni nem szégyen és nem is rossz dolog - fogalmaztam meg kedvesen a véleményem, ami mellett egyébként a végsőkig képes lennék kiállni. De ma mégsem azért vagyunk itt, hogy ezt fejtegessem neki. - Jobban szeretnéd, ha nem azt mondanák a testvéreid és te sem, hogy a macskád volt a hibás? - Ártatlan kérdésnek szántam csupán, nem vádaskodtam, nem is erősködtem, egyszerűen csak feltettem a kérdést. Nem az volt a megoldás, hogy lesajnáljam őt, még ha szívszorító volt is tudni, hogy miért ül most velem szemben és mi okozta a sebeket a karjain.
- Én azt gondolom, hogy nagyon nehéz annyi idősnek lenni, mint amennyi most te is vagy. - Lassan, a megfelelő szavakat keresve kezdtem bele. - Sok olyan helyzet van, amit csak mi veszünk észre, mi értünk meg, másoknak talán fel sem tűnik, hogy mit mondtak, vagy hogy mennyire nem fogták fel a félelmeinket és azt, ha valami bánt bennünket. Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy most itt ülünk és beszélgetünk, Skyler. - Halvány mosoly jelent meg a szám sarkában. - Végső soron azt gondolom, hogy szakemberhez fordulni egyáltalán nem azt jelenti, hogy baj van veled. Szimplán csak azt, hogy szeretnéd megérteni az érzéseidet, gondolataidat és viselkedésedet, mert egyedül olykor nagyon nehéz megtenni. Vagy több év tanulásba telik. - Utóbbit már csak azért tettem hozzá, hogy valamelyest enyhítsem a szavak komolyságát és ne tűnjön olyan nagy súlyúnak ez az egész, még ha Skyler életében fontos pillanat is volt az, hogy most itt van és beszélgetünk. - Mit gondolsz? Szeretnéd jobban megérteni ezeket a dolgokat? - Finoman oldalra billentettem a fejemet, így pillantottam felé, érdeklődéssel várva a válaszát.

ruha || 1244 ||


When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you
mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds Joboah_mpd_10-002
Skyler & Willow - end this chain of wounds 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Skyler & Willow - end this chain of wounds D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Skyler & Willow - end this chain of wounds
Skyler & Willow - end this chain of wounds EmptyHétf. Feb. 13 2023, 13:20

Willow & Skyler

Nem tudtam, hogy mire kellene számítanom a mai alkalommal. Miközben elindultam egyedül a terapeutához, akihez küldtek, folyamatosan azon gondolkoztam, hogy ő vajon milyen ember lehet, kiket kezel. Idős, vagy fiatal? Van már releváns tapasztalata? Találkozott már hozzám hasonló emberekkel? És mindez egyáltalán számít valamit annak fényében, hogy egész életemben csak sodródtam a semmiben? Hogy hírből sem ismerem a boldogságot és csak egy halvány emlékem van hozzá, ami egy idős hölgyhöz kötődik? Könnyek gyűltek a szemembe, ezért a busz utolsó székei között ülve, az ablakhoz húzódtam. Üresnek éreztem magam, mégis sírni akarok, mert bűnös vagyok. Nem lett volna szabad ennyire könnyedén elfelejtenem a nagymamám arcát, akiről egyetlen fényképem sem maradt. Mindössze arra emlékszem, hogy mennyire szorosan ölelt és folyton azt mondogatta nekem, hogy minden rendben lesz. Gyerekként valamiért azt gondoltam, hogy ő egyfajta szupernagyi lehet és örökké élni fog, mert rajta kívül senki más nem tudott megvédeni. Úgy érzem, hogy talán az első pofon az életemben az ő halála volt. Az fájt a legjobban, a többit pedig már szinte alig éreztem meg, mégsem tudtam felállni a földről és tovább folytatni az életem úgy, ahogy illet volna. Az egyetlen dolog, amire képes voltam az az elfojtás, hogy legalább a környezetemet ne bántsam. Ha már tudom magamról, hogy nem vagyok normális, akkor mindenki másért megtehetek annyit, hogy ezt nem rakom át a nyakukba.
Soha életemben nem voltam még pszichológusnál, ezért fogalmam sem volt, hogy egyáltalán hogyan kellene csinálnom mindezt. Mi van akkor, ha valamiben elbukok és kiderül, hogy jóval súlyosabb gondjaim vannak, mint azt korábban hittem? Illetve egyáltalán változna bármi, ha elküldenének egy pszichiátriára? Azóta, hogy megtörténtek velem a dolgok, jobban bezárkóztam, mint valaha. Hagytam Braylennek, hogy segítsen bekötni a sebeimet, elfogadtam Jesie közeledését, de ezen a ponton már én voltam az a személy, aki rájuk csukta a szobája ajtaját és egyedül akart lenni. Fogalmam sem volt arról, hogy hogyan oldom meg az életemet innentől kezdve, mivel már tényleg nem maradt semmim. Energiám se annak, hogy megpróbáljak még egyszer véget vetni annak, amiben benne voltam, gyakorlatilag kihunyhatott az utolsó fénysugár is, ami azzal kecsegtetett, hogy esetleg egyszer jobb lesz.
Nem tudtam, hogy mire számítottam, óvatosan pislogtam fel a nőre a szempilláim mögül, közben pedig folyamatosan próbáltam eldönteni, hogy erre számítottam-e. Nem tudtam volna megmondani, de egy fokkal jobban éreztem magam attól, hogy otthonos volt a hely, ahol fogadott. Ha egy fokkal nyitottabb lennék, akkor biztosan meg akarnám kérdezni őt, hogy ez a saját lakása-e, vagy pedig azért bérli, hogy ne legyen klórszag érzete a helynek, ahol fogadja az embereket.
- Jobban szeretem ezt az időjárást – egészen halkan jegyeztem meg – Rossz a szemem, és ha túl fényesen süt a nap, akkor a kontaktlencse zavarja.
Talán megint csak ott tartok, hogy magyarázkodnom kell, mert túl fura gyerek vagyok és meguntam, hogy mindig annak tűnök. Hétköznapi dolog ugyan, de én valamiért mindig azt hittem, hogy az eső és a borús idő igazán illik hozzám. Ilyenkor a legtöbb ember, ha teheti, nem hagyja el az otthonát. Jobb bekuckózni egyedül és biztonságban, mint az emberek között lenni.
- Elfogadom a papucsot – valójában nem akartam összejárkálni a lakást koszos cipővel – 39-es a lábam, ha esetleg ekkora méretben van papucsod.
Tudtam, hogy egészen alacsonynak és vékonynak számítottam, főleg azokhoz a fiúkhoz képest, akik nem voltak ázsiaiak. Nem mintha ne lett volna más nemzetiségben olyan nyeszlett alkatú ember, mint amilyen én is voltam, de az életkörülményeim változása egyelőre nem segített abban, hogy magasabb vagy erősebb legyek. Sokan azt mondták, hogy azért vagyok alacsony és vékony, mert alultápláltak, de én erről nem tudtam nyilatkozni, és gondolkozni sem akartam többet a normálisnál a saját nyomorúságomon.
- Rendben – belenyugodtan abba, amit mondott, de tudtam, hogy nem fogok inni kérni tőle. Ettől csak úgy érezném magam, hogy megint valaki terhére vagyok és tartottam magam ahhoz, hogy kibírok egy beszélgetést akár szomjasan is.
Gyakorlatilag úgy ültem le, mint egy kislány, szinte éreztem, ahogyan kiver a víz már csak attól, hogy megláttam a nőnél a füzetet. Soha senki nem analizált még, emiatt elsápadtam és magam sem tudtam, hogy egyáltalán mit kellene éreznem. Amikor a csuklómat eltakaró kötésekre pillantottam, könnybe lábadtak a szemeim és lehajtottam a fejem, hogy ezt elrejtsem. Ekkor vettem észre, hogy az ujjperceim teljesen kifehéredtek, úgy szorítottam a térdeimet.
Szükségem volt pár percre, hogy fókuszálni tudjak, igyekeztem észrevétlenül megtörölni a szemeim, aztán újra a nőre néztem, akinek kedves arca volt és egyáltalán nem úgy nézett ki, mint aki szabadidejében arra élvezkedik, hogy tinédzser fiúk összetört lelkivilágát zúzza még jobban darabokra. Mivel megszólalni még nem tudtam, csak pár mély levegőt vettem, sűrűn bólogattam, hogy jelezzem felé azt, hogy tegeződjünk.
- Kényelmetlenül érzem magam attól, hogy segíteni akar – én annyira könnyedén nem tudtam letegezni őt, mint ahogyan ő tette mindezt velem – Ha magamon sem tudok segíteni, akkor hogyan várhatom el azt, hogy más segítsen rajtam? Ez olyan, mintha kihasználni az embereket.
Talán túl fiatal vagyok ahhoz, hogy egyáltalán ezt az egészet meg tudjam érteni és azért kérdezgetek meg mondok ilyeneket. Valójában én is tisztában voltam azzal, hogy egyáltalán nem rendelkezek kiforrott személyiséggel és mindezt nem fájt hallani a számomra. Gyakorlatilag, ha öt percig beszélnem kellett volna magamról, abból négy és fél perc biztosan csendben telt volna el.
- Mi az a három eset? – szerettem volna először ismerni a jogaimat, aztán belebocsátkozni ebbe az egészbe. Tudtam, hogy partnernek kell lennem, mert ha nem működök együtt vele, akkor biztosan én fogom húzni a rövidebbet. Ha odáig jutnék el, hogy bezárjanak egy gumiszobába, akkor már tényleg semmi értelme nem lesz az életemnek és kedvemre nyalogathatom a sebeimet meg sajnálhatom magam, amíg bele nem őrülök ebbe az egészbe. Ha már annyit sem tudok érezni, mint most, akkor teljesen végem van. Biztos, hogy feladnám.
- A felnőttek mindig azt mondják, hogy mindenkinek szüksége van egy pszichológusra – menekültem, mert ez volt az egyetlen dolog, amit egész életemben ismertem. Magam sem tudom, hogy miért kezdtem el kibontani a csuklóimon a kötéseket, de talán csak bizonyítani akartam magamnak, hogy ez az egyetlen módszer arra, hogy túléljek. Akkor is menekültem, amikor a pengével megvágtam magam. A géz hangtalanul hullott a földre, én pedig újra szemügyre vettem a sebeket. Azt hittem, hogy ha megint látom őket, akkor érezni fogom a fizikai fájdalmat, amivel próbáltam elnyomni azt, amitől végül üressé váltam. Elértem a célom, mert többé nem fájt, ennek pedig az volt az ára, hogy elveszítettem a maradék kapcsolatot is önmagammal és üressé váltam – Ezekre mindig azt mondjuk, hogy a macskám csinálta. A testvéreim is hazudnak, ezért már szinte el is hiszem, hogy a macskám volt az.
Nem tudom, hogy pontosan mit akartam megerősíteni azzal, hogy kitértem a válaszadás elől, de muszáj volt összefonni az ujjaimat, hogy elrejtsem a kezem remegését. Féltem, de élveztem a tényt, hogy legalább képes vagyok még a félelemre, mert akkor nem vált számomra minden mindegyé.
- Maga mit gondol? – ez volt az első pillanat, amikor újra ránéztem – Ha eltekintünk a történtektől, akkor szükségem lenne megkeresni egy szakembert?
Belekapaszkodtam az egyik elhalt hámsejtbe, amit úgy vakargattam folyamatosan lejjebb, hogy nem is figyeltem oda a kezemre. Ha vérben úszna sem venném észre, mert a nőre fókuszáltam. A válaszán múlt az, hogy egyáltalán van-e még remény az esetemben, vagy tényleg megőrültem.

1 175 szó outfit ne egyél meg  Skyler & Willow - end this chain of wounds 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds NKV22N2
Skyler & Willow - end this chain of wounds SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds 7SBvhKI
TémanyitásRe: Skyler & Willow - end this chain of wounds
Skyler & Willow - end this chain of wounds EmptySzer. Okt. 27 2021, 23:43

Skyler & Willow
Mindig is az annak tudtam be a többi ember felé tanúsított empátiámat és segítőkészségemet, hogy az apukáim úgy neveltek fel engem ahogyan. Az ő esetükben még csak nem is kell elővenni azt a sztereotípiát, hogy két homoszexuális ember valószínűleg hercegnőként nevel fel egy kislányt. Az ő kapcsolatukban is voltak nehéz időszakok, nekik is ugyanolyan fejtőrést okozott felnevelni egy gyereket és megvoltak a maguk problémái a karrierjüket illetően. Bevallom, hogy elfogult vagyok, ha róluk nyilvánítok ki véleményt, de úgy gondolom, hogy képesek voltak jó emberek maradni egész eddigi életük során, akik valódi értékeket adtak át nekem és olyan dolgokra tanítottak meg, amelyekre újra meg újra büszke lehetek. Kezdettől fogva szerettem volna én magam is, ha büszkék lehetnek rám. Ehhez azt is meg kellett tanulnom, hogy nem kell tökéletesnek lennem, mert emberek vagyunk, akik hibáznak. Később pedig ezekből a hibákból tanulnak és még jobb emberré válnak.
A saját munkámban egyfajta lehetőséget láttam már kezdettől fogva. Nem csak az volt a motivációm, hogy segítsek másokon, hanem részben az is, hogy visszaadjak valami olyasmi szinte teljesen idegen embereknek, amit én is megkaptam mialatt felnőttem. Mindenkinek szüksége van egy olyan emberre, akinek kibeszélheti magát, aki talán olyan dolgokra is rávilágít, amit magunktól nem vennénk észre. Nyilván ott lehetnek erre a barátaink is, de őket sem terhelhetjük a végtelenségig és nem várhatjuk el, hogy a saját problémáik mellett még a miénkkel is foglalkozzanak. Nem gondolom, hogy azt lehetne mondani, hogy egy terapeutának, vagy pszichológusnak nincsenek magánéleti problémái, de nekünk képesnek kell lennünk félretenni ezeket, amíg el nem jutunk a saját emberünkig, akinek kibeszélhetjük ezeket.
Nem tudom meddig leszek képes segíteni az embereken, akik hozzám fordulnak, viszont amíg megtehetem, szeretném úgy csinálni, hogy az mások számára is kényelmes legyen. Fura lenne elvárni, hogy egy teljesen ismeretlen képes legyen megnyílni nekem abban a percben, amint belép az ajtómon, viszont ennek ellenére sem fogadhattam úgy Skylert, mintha nevelőintézetbe jött volna. Igyekeztem kedves lenni vele, de nem túlságosan belemászni az aurájába.
- Lehetne jobb is, ha az idő egy kicsivel jobb lenne, nem igaz? - Könnyedén tettem fel a kérdést, amivel egyáltalán nem az volt a célom, hogy elbizonytalanítsam a köszönését illetően, de még mindig egyszerűbb volt azzal kezdeni, hogy mit gondol az időjárásról, mint azzal, hogy mesélje el miért került kórházba. Azzal pedig valószínűleg nem értem volna el, hogy jobban érezze magát, hogy ha megdicsérem a nevét, ami véleményem szerint elég különlegesnek számított. Főleg ha figyelembe vesszük, hogy elnevezhették volna mondjuk Robertnek, vagy Adamnak is, de ezek a nevek csak teljesen véletlenül jutottak eszembe.
- Nem fontos. Kivéve, ha úgy kényelmesebb, akkor viszont adok szobapapucsot. - Nem volt túl nehéz döntés bevezetni ezt, főleg mert odahaza is, amikor még a szüleimmel éltem megszokott volt, hogy a vendégek is kaptak papucsot. Ha pedig egy terapeuta tényleg azt akarja elérni, hogy a páciensei kényelmesen érezzék magukat, ahhoz egyes embereknek szüksége van arra, hogy megszabaduljon az olyan kötöttségektől, mint mondjuk egy cipő.
Részben ezért is ajánlottam italt is a fiúnak, amivel kapcsolatban tudomásul vettem, hogy most nem kér. - Ha mégis jól esne valami, nyugodtan jelezz - aprót bólintottam, miközben magyaráztam, majd én magam is helyet foglalok abban a fotelban, ami általában az enyém marad. A mellette álló asztalról pedig magamhoz veszem azt a füzetet, amit általában jegyzetelésre használok. Az egyetlen különbség, hogy most a csíkozott lapok helyett egy nyomtatott papír is előttem van, Skyler adataival.
- Igen. Aki kényelmesebben érzi magát tőle, az általában ezt az opciót választja. Itt nem az a cél, hogy jól kikérdezzelek, mint ahogyan a kórházban szokták, amikor  beteg valaki. - Egyébként sem szedhetek ki belőle semmit erőszakkal, a cél az, hogy ő maga ossza meg velem azokat a dolgokat, amelyek a mentális állapotáról árulkodhatnak. Az ő esetében ennek mondhatni különös jelentősége is volt, mert olyan dolgokon volt túl, amit egyedül nehéz lenne feldolgoznia ilyen fiatalon.
- Az első alkalom tulajdonképpen mindig arról szól, hogy megismerkedjünk ezzel az egész helyzettel. Hogy miért is vagyunk itt, mit vársz a közös beszélgetésektől, van-e olyan dolog amivel kapcsolatban úgy érzed, hogy segíthetek neked. - Halvány mosoly jelent meg a szám sarkában, közben pedig megemeltem az egyik lábamat, hogy a térdemet át tudjam csúsztatni a másikon, ezzel keresztbe rakva őket. Ez segített abban is, hogy megtámasszam a combomon a jegyzetfüzetemet. - Tudom, hogy nagyon fura lehet egy teljesen idegen emberrel beszélgetni most, de nem kell félned attól, hogy bárki megtudja amit nekem mondasz. Itt csak mi vagyunk és ketten beszélgetünk. Három különleges esetben történhet ez meg mégis. - A fiú helyzete persze annyiban különbözik az összes többitől, hogy nekem tudnom kell majd valamit mondani azzal kapcsolatban a korábbi kezelőorvosának, hogy veszélyt jelent-e önmagára.  Ezzel az egyik kategóriát le is tudtuk. A másik az, ha gyermek, idős, vagy kezelésre szoruló felnőtt ember bántalmazásáról van szó, míg a harmadik esetben a bíróság kérhet meg az orvosi titoktartásom megszegésére.
- Itt azt látom, hogy ez az első terápiád... - A pillantásom az előttem lévő papíron lévő információról most Skyler arcára suhan, hogy újra felvegyem vele a szemkontaktust. - Tudom, hogy nem feltétlenül te döntöttél róla, de lett volna okod megkeresni egy szakembert? És ha igen, meg tudnád osztani ennek az okát? - Első közben mindig szerettem tisztában lenni azzal, hogy az emberek, akik velem szemben ülnek mit gondolnak, van-e értelme annak, hogy itt ülnek egy órán át, velem egy szobában.

ruha || 868 ||

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds Joboah_mpd_10-002
Skyler & Willow - end this chain of wounds 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Skyler & Willow - end this chain of wounds D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Skyler & Willow - end this chain of wounds
Skyler & Willow - end this chain of wounds EmptyHétf. Szept. 06 2021, 10:01

Willow & Skyler

- Biztos ne kísérjelek el holnap? – a gondolataimból egy aggódó hang zökkentett ki, ami határozottan csengett, mégis kedvesnek hatott. Én már hosszú percek óta bámultam a limonádémba, amiből minden alkalommal ugyanazt a mangós ízesítésűt választottam, közben pedig az időközben ölembe mászó macska hosszú szőrszálait fosztorgattam. Talán elveszhettem a gondolataimban, és éppen azért néztem úgy a férfira, mint egy kiskutya, akit ebben a pillanatban raktak ki az esőbe. Magam sem tudtam még feldolgozni azt az állapotot, amibe kerültem, de ezen a ponton már nem tűnt annyira jó ötletnek az általam pár hete kitalált stresszlevezetés. Nem kalkuláltam be azt, hogy a tetteimnek következményei lehetnek, ráadásul olyanok, amikkel nehéz lett volna megbirkóznom. Elég sokat dobálóztam azzal a kifejezéssel, hogy egyedül kellene boldogulnom, hiszen rengeteg korombéli gyerek él így. Hogy nevelőszülőket kellene találnom, mert addig sem háborgatom a saját családom. Amikor ez az egész viszont kezdett valóságosnak hatni, akkor én magam csak ijedten álltam a dolog előtt, és maga a tény, hogy innentől a lelkiállapotom stabilitásáért valaki „szakértőnek” kell felelnie, elvette a maradék hitemet is, amit önmagamba vetettem. Napok óta hányingerem volt a közelgő időpont miatt, mivel soha nem voltam az a fajta srác, aki bármilyen nyomásra könnyen megnyílt volna egy idegennek. Éppen ezért pontosan tudtam, hogy feleslegesen húzzuk majd egymás idejét a kijelölt személlyel, de amikor a karomra pillantottam, minden alkalommal ugyanaz jutott eszembe: ha egy éven belül még egyszer környeztet kell változtatnom, és az számomra nem lesz kedvező, akkor talán újra meg fogom tenni.
- Biztos – ezzel kapcsolatban viszont elég határozott voltam. Jelen helyzetben ő volt a harmadik ember, akit visszautasítottam ezzel kapcsolatban. Nem akartam mások időrendjét sem módosítani azért, mert fuvarra lenne szükségem, illetve az alkaromat díszítő sebek az én felelősségem voltak. Mivel pontosan tudtam, hogy mit csinálok – még ha pillanatnyi gyengeség következtében is történt meg ez az egész – nekem kellett elszámolnom ezzel az egésszel. Ezen a ponton másként akartam kezelni ezt a szituációt, mint azt, amikor apám egyszerűen az akaratom ellenére kiemelt az eddigi környezetemből. Ez volt a másik dolog, ami határozottan nyomasztott. Szerettem volna legalább azt tudni, hogy pontosan mit akar tőlem, miért érte meg neki az, hogy magához vett. Jelenleg annyi kérdés és kétely volt bennem, hogy talán nehezen tartottam volna magam mások előtt, ezért azt a variációt választottam, hogy busszal indulok el másnap a megadott időpontra. Minden bizonnyal a nagybátyám szólhatott az idegességemről a bátyámnak is, mivel az indulásom előtt a konyhában lebzselt, aztán segített nekem lekötözni a sebeimet, amit képtelen voltam eddig elég szorosra megcsinálni. Magam sem tudom, hogy azt tervezte-e, hogy bevág az autóba és ő maga szállít el az irodába, viszont mindenesetre ebben a helyzetben tiszteletben tartotta a kérésem és csak annyit kérdezett meg, hogy mit szeretnék enni, ha hazaérek.
A buszút kellemetlen és kényelmetlen volt. Zenét hallgattam, de én magam is éreztem, hogy az ujjaim fokozatosan erősebben kezdik el szorítani a telefonomat, egy idő után pedig már a fülem doboása miatt kevésbé hallottam a zenét. Azt gondoltam, hogy talán jó ötlet lehet egyedül kezdeni valamit ezzel az egésszel, de egyre inkább ideges lettem. Korábban sosem jártam pszichológushoz, viszont az, hogy jelenleg orvosi ajánlásra kellett ide jönnöm, csak erősítette bennem az érzést, hogy nem vagyok normális.
Már a kaputelefonnál lényegében teljesen kiszáradt a torkom és teljesen úgy éreztem magam, mint aki lebénult, de képtelen nem teljesíteni azokat a parancsokat, amiket az agya diktál. Nem tudom, hogy mennyire volt természetes a mozgásom, miközben felfelé haladtam, de kétszer meg kellett törölnöm a tenyeremet a nadrágomban annyira izzadt.
- Igen, én vagyok – nem voltam soha túl magas fiú, talán az utóbbi időben nyúlhattam pár centit. Nem tudtam, hogy ezt most a jobb életkörülményeimnek kellene betudni, mert ugyanolyan vékony voltam, mint mindig, de ennek ellenére a nő hozzám képest is aprónak tűnt.
- Jó napot! – nem voltam benne biztos, hogy kezet kellene fognunk, szóval egyszerűen zsebre vágtam a kezeimet. Nem is bántam, hogy így alakult végül, mert éreztem, hogy megint izzadni kezdenek – Igen, én vagyok.
Egyelőre úgy tűnt, hogy nem feszengek annyira, mivel viseltem a kabátomat, de én magam is tudtam, hogy amint lekerül majd az, lényegében igyekszem majd eldugdosni a karomat. A suliban mindenkinek azt mondtam, hogy a macskám karmolt meg, amivel lényegében nem is rendelkeztem, de egyszerűbb volt ilyesmit hazudni, mint belemenni az igazságba, ami még nekem is túl sötét volt ahhoz, hogy be merjem ismerni magamnak.
Óvatosan követtem őt az előszobába, de igyekeztem nem nagyon nézelődni, mivel magam sem tudtam eldönteni, hogy ő most az otthonában fogad, vagy bérelte a helyet. Éppen ezért úgy voltam vele, hogy udvariasabb, ha nem járatom túl sokat a tekintetemet, sőt, még a következőt is megkérdeztem tőle:
- A cipőmet levegyem? – mivel nyilvánvalóan nem akartam összejárkálni a helyiséget. Normális lett volna, hogy ha erre kér, mert ki tudja hány embert fogad még utánam, meg amúgy is… Ott sem járkáltam feltétlenül cipőben, ahol megtehettem volna.
Magam sem tudtam, hogy hogyan kellett volna elképzelnem a helyet, ahol kénytelen leszek beszélgetni vele. Igyekeztem úgy helyet foglalni bent, hogy viszonylag szembe legyek vele, viszont hamar kellemetlenül meleg lett az általam még mindig viselt kabát, amitől ezúttal megszabadultam, de örültem is neki, hogy nem akasztottam fel. Amíg az ölemben volt, addig el tudtam rejteni a kötéseket.
- Nem, köszönöm – eléggé ki volt száradva a torkom, de hamar túl akartam lenni az egészen, mivel nagyon zavarban voltam – Jó így.
Mivel a szituáció nagyon is idegen volt, csak tanácstalanul pislogtam rá, közben pedig koncentrálnom kellett arra, hogy ne kezdjem el járatni a lábamat idegességemben. Afelől nem volt kétségem, hogy ő kezelni tudja majd a helyzetet, mivel nyilvánvalóan nem én vagyok az első srác itt nála, de meg mertem kockáztatni, hogy talán már hasonló esettel is volt dolga.
- Lehet tegeződni? – egészen meglepődtem ezen, de mondhatni új voltam ebben a világban – Furán érezném magam, ha tovább magázna.
Elvégre csak tizennyolc vagyok. Nem sok tanárunk volt Brooklynban, aki formálisan beszélt volna velünk, ennek pedig nemes egyszerűséggel az volt az oka, hogy egy olyan intézménybe jártam, ahol egy helyen voltak az ovisok a középiskolásokkal is. Jó, nem pontosan egy helyen, de konkrétan emlékszem, hogy kiskoromban egyszer a mamám később jött értem, és a későbbi történelemtanárom vigasztalt meg akkor.
- Miről fogunk beszélgetni? – tényleg kíváncsi voltam erre, szóval a szempilláim mögül pislogtam fel rá. Elég tanácstalan voltama helyzetben, és mivel jobb ötletem nem nagyon volt, igyekeztem teljes mértékben rá hagyatkozni. Mert lényegében azért jöttem, hogy segítsen rajtam, nem? Pontosan tudtam, hogy ha el akarom kerülni azt, hogy nevelőotthonba kerüljek, akkor együtt kell vele működnöm.


899 szó outfit ne egyél meg  Skyler & Willow - end this chain of wounds 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds NKV22N2
Skyler & Willow - end this chain of wounds SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds 7SBvhKI
TémanyitásSkyler & Willow - end this chain of wounds
Skyler & Willow - end this chain of wounds EmptySzer. Aug. 25 2021, 22:13

Skyler & Willow
Teljesen mindegy hány évig tanul valaki és mennyire hiszi el, hogy eléggé felkészítették az egyetemen az oktatói, vagy a kórházban a gyakorlata során, a gyakorlat mindig megmutatja, hogy hiába vannak elképzeléseink egy bizonyos dologgal kapcsolatban - akár emberekkel, akár egy munkával, amit életünk végéig végezni szeretnénk -, valójában nem lehet ténylegesen késznek lenni rá. Nem lehet azt mondani, hogy ha hosszú ideje ismerünk valakit, akkor mindent tudunk róla, mert mindenkinek megvannak azok a legbelsőbb gondolatai, amelyeket nem szívesen oszt meg a hozzá legközelebb állókkal sem. Azt szokták mondani, hogy ne kérkedjünk azzal, amit véghez szeretnénk vinni, vagy azzal az aktuális állapottal, ahol adott esetben tartunk, egy megvalósítandó cél felé... Sokkal értékesebb, ha csendben dolgozunk valamin, amit aztán sikeresen elérünk és nem lőjük le előre. Nem csak azért mert balszerencsét hozhat, hanem mert hiába kezdünk bele valamibe, meg is kell azt valósítani. Szép dolog megosztani a boldogságunkat másokkal, de lennie kellene egy csatornának, egy embernek, vagy valamilyen módnak arra is, hogy a negatív dolgokat is ugyanolyan könnyedén kiönthessük magunkból. Ha túl sokáig ülünk és érleljük a negatív energiákat, tapasztalatokat és sérelmeket, akkor egy idő után nem hogy meg kell beszélnünk valakivel, egyenesen kitör belőlünk a dolog, különböző módokon. Lehet ez egy nyilvánosan meginduló sírás, vagy teljes kifakadás, de vannak esetek, amikor nem szimplán az érzelmeinkkel nem tudunk megküzdeni. Az sem megy, hogy megpróbáljuk elképzelni, hogyan lesz tovább. Nincsen előre átgondolt megoldásunk, nincsen kapaszkodó, vagy akarat a folytatásra.
Nem a másokkal való küzdelem az, ami igazán nehéz, hiszen azt elegendő akarattal félre tudjuk tenni és ott tudjuk hagyni. Saját magunkkal nehéz csak igazán együtt élni, mert nincs olyan, hogy néhány órára kikapcsoljuk a belső hangot, vagy nem gondolunk semmire.
- Akkor maradjunk a holnapi napban, ugye? - A telefon túlsó végéről szinte recsegve hallgatom a koros férfi hangját és úgy bólogatok, mintha csak látná személyesen is.
- Pontosan. A holnapi nap a legalkalmasabb... Rendben. Viszont hallásra! - Egyszerre vagyok izgatott és ideges is, habár köze sincs ahhoz, hogy az iroda holnap új kanapét kap. Inkább azért kavarognak bennem ezek az érzések, mert ha lehet ilyet mondani, tartok kicsit a mai naptól. Eddig minden hozzám érkező ember a saját döntése alapján választotta azt, hogy hozzám jön segítségért vagy támogatásért és jellemzően néhány alkalmat követően egyértelművé is vált, hogy megfelelő-e nekik, vagy épp tetszik-e az a környezet, amiben fogadom őket.
A fiatal fiú esete, akit egy pár perc múlva kezdődő időpontra vártam valamelyest más volt, mert nem ő választotta azt, hogy én legyek a terapeutája, szimplán csak egy véletlen és tulajdonképpen az ő szempontjából elég érzékeny ismeretségnek köszönhetően jön most hozzám. Ha az apám történetesen nem lenne ügyvéd és egyben Skyler nővérének a volt mentora - gyakorlatilag a fiú apjának az ismerőse -, valószínűleg ki sem engedték volna a kórházból azok után, amilyen állapotban megtalálták és amire ez alapján bárki következtetett volna.
Pontosan emiatt izgultam azon, hogy ha a fiú megérkezik, milyennek fogja találni a hely atmoszféráját és vajon elegendő lesz-e az irodám, illetve az én kisugárzásom ahhoz, hogy megnyíljon annyira, hogy tudjam; nem követtem el butaságot, amikor nem bíztam szigorúbb kezekre és fogadtam el az ajánlatot - vagy talán sokkal inkább szívélyes kérést.
Amikor megszólal a kapucsengő már szaladok is át a szobán, hogy be tudjam engedni őt, mire pedig felér azon a néhány lépcsőn, én már a nyitott ajtóban állok, egy halvány, de annál barátságosabb mosollyal az arcomon.
- Üdv, Skyler Yang, igaz? - Félreállok az ajtóból, hogy egyértelműen jelezzem, merre tovább. - Erre tessék, nyugodtan - a kezemmel is intek, habár a mozdulat nincs eltúlozva, nem lóbálom túlságosan a karomat. Nyugodt léptekkel közelítem meg a bentebb eső szobát és közelítem meg előbb a saját fotelemet, amibe egyelőre nem foglalok helyet. A kezemmel viszont finoman a többi hely felé mutatok, miközben a fiúra pillantok. - Amelyik hely szimpatikus... - Várok egy kicsit, de nem feltétlenül sürgetem abban, hogy már helyet is foglaljon, gyakorlatilag az ő tempójához igazodunk.
- Hozhatok esetleg valamit inni? Kávé, víz, tea, vagy valami más? Ha jól emlékszem van almalé és 7up is. - Ez van, amikor az ember apukája - az egyik - néha napján úgy dönt, hogy dolga híján inkább meglátogatja egy szem lányát és elindul Staten Islandről egy akkora csomaggal, mintha bármelyik nap bejelenthetném, hogy a kihalás szélén állok és nincsen semmim, ételtől az italon át egészen a szabadidős foglalkozásig. Ha Skylernek sikerült döntenie, előbb az italának előkészítésével foglalom el magamat, csak aztán ülök le.
- Nem tudom pontosan, hogy mennyire mutattak be engem a hozzátartozói. Willow Nahn-Roe vagyok, dr. Nahn, vagy Willow. Azon múlik, hogy hogyan kényelmesebb, tegeződjünk, vagy maradjunk a magázódásnál? - Finoman felvonom a szemöldökeimet, miközben a fiú felé pillantok. Ugyan szakmai körökben elég nagy vita folyik az egész tegeződés/magázódás témájával kapcsolatban, de én határozottan azok táborát erősítem, akik inkább a másik félre bízzák a dolgot, mivel van aki magázódva érzi úgy, hogy megfelelő a kapcsolata a terapeutájával, de sok olyan ember is van, akik könnyebben építenek kapcsolatot, ha nincsenek ilyen verbális kötöttségek.

ruha || 811 ||

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds Joboah_mpd_10-002
Skyler & Willow - end this chain of wounds 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Skyler & Willow - end this chain of wounds D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Skyler & Willow - end this chain of wounds D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Skyler & Willow - end this chain of wounds
Skyler & Willow - end this chain of wounds Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Skyler & Willow - end this chain of wounds
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» these wounds, they will not heal
» 『 ghosting 』Nate & Skyler
» Braylen && Skyler ~ hello brother
» Renegades [ Jesie & Skyler ]
» Skyler & Mona - The very first time

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: