New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

『 ghosting 』Nate & Skyler
TémanyitásRe: 『 ghosting 』Nate & Skyler
『 ghosting 』Nate & Skyler EmptyPént. Aug. 18 2023, 22:22

Skyler & Nate
"Would I rather be feared or loved? Easy, both. I want people to be afraid of how much they love me."


Sok mindent akartam bizonyítani azzal, hogy jól teljesítettem a munkámmal. Akármilyen fafejű is voltam és a saját önös érdekeim vezéreltek néha, azért még mindig a szüleim gyereke voltam és szerettem volna megfelelni nekik, különösen apámnak. Sok rossz döntés, átmulatott éjszaka és fejmosás nyert volna értelmet, ha most harminc éves koromra elmondhatom magamról, hogy olyan életet élek, amilyet elképzeltem magamnak. Van egy csodaszép feleségem, egy aranyos kisfiunk, olyan házunk, amit mások valószínűleg csak álmodnak maguknak. Nem kell nélkülöznünk, Aidával mindketten olyan dologgal foglalkozunk, ami motivál bennünket és ami elégtételt jelent számunkra, mert látjuk benne az értelmet. Egyikünket sem gondolom olyan mértékben pénzhajhász embernek, hogy mások kárára akarjunk meggazdagodni, vagy hogy csak és kizárólag a profit ígérete csillogjon a szemeink előtt. Ha valamit, akkor pontosan ezt szerettem volna megtanítani a saját fiamnak is, amikor elég idős lesz hozzá. Nem kell másokon keresztül gyalogolnunk ahhoz, hogy jó életünk legyen. A siker relatív, azt mindig a saját igényeink szerint kell mérnünk, nem pedig mások véleményére hallgatva.
Mondhatnám azt is, hogy kifejezetten csak abban hiszek, hogy mindenki a saját maga sorsa kovácsa és akkor fog bármi igazán működni, ha elég energiát ölünk bele és elhivatottak vagyunk, de a helyzet az, hogy ez valójában nincs így. A való életben nincsen legkisebb királyfi és jóságos tündérkeresztanya. Itt kapcsolatrendszerek és érdekek vannak, amelyek olykor mégiscsak előre visznek. Nem vagyok annak a híve, hogy kizárólag olyanokat juttassak pozícióba, akiket ismerek és akik eléggé behízelgik magukat, de sosem tagadhatom le, hogy én is apám helyben járása miatt tartok ott, ahol. Épp ezért engedtem meg magamnak azt, hogy bizonyos emberekkel kicsit kivételezzek és felvegyem őket egy-egy alkalmas feladatra. A kikötésem mindig csak az volt, hogy kvalifikáltnak kellett lenniük az adott álláshely betöltéséhez. Az egész tetejében most még azzal is tisztában voltam, hogy mi minden ment végbe Dan családjában az elmúlt időszakban. Nem azért ajánlottam lehetőséget az unokaöccsének, mert ezzel akartam kompenzálni bármit is, inkább csak kézenfekvő volt, nálunk volt lehetőség, Dan unokaöccsének pedig kellett ez a lehetőség. Ilyen egyszerű.
- Nem ez volt a célom, tényleg ne haragudj. Legközelebb élénkebb színűre festetem a hajam, hogy könnyebben észre lehessen venni - halkan, már-már alig hallhatóan nevettem fel, ami a lépcsőházban még így is visszapattant valamelyest a falakról és leheletnyivel hangosabbnak tűnt. Nyilván a körülmények sem voltak ideálisak, tekintve, hogy nem volt mindegy melyik irányból érkezem. Ha viszont a dolog jó oldalát nézzük, legalább összefutottam Skylerrel és nem volt olyan kellemetlen a helyzet, mintha ki kellett volna szolgálnia. Persze sok múlik azon, hogy az emberek milyen hozzáállást tanúsítanak azok felé, akik a vendéglátásban és szolgáltatásban dolgoznak, én pedig bíztam azokban, akik nálunk dolgoztak ezen a téren, de tudva, hogy ki ő - és fordítva is, hiszen biztosan ő is tudta ki vagyok én -, nem akartam, hogy kicsit is kevésbé értékesnek gondolja magát. Valahol el kell kezdeni, később lehet még belőle akár gyakornok is az én cégemnél, vagy bármelyik másiknál, amelyikkel osztozunk az irodaépületen. A Seo és Yang család tele van intelligens és tehetséges emberekkel, ebben nem kételkedem.
- Ne viccelj, az én hibám volt, hogy leejtetted. Kérjem meg az informatikusunkat, hogy intézze el neked? Én állom. - Magam sem tudom, hogy nem voltam-e túlságosan rámenős, vagy hogyan jött le egy tizenéves srác számára, aki friss volt abban a világban, amiben én nevelkedtem, hogy a vagyonommal ígérgetek, de attól még magát a felajánlást így tartottam helyesnek.
- Hogy tetszik a munka itt, Skyler? - Kérdőn pillantottam rá, de igyekeztem a lehető legbarátságosabb kifejezést ölteni. - Mondd meg nyugodtan őszintén. Erre számítottál? - Az is lehet, hogy mást várt, én pedig szívesen segítettem volna neki másik helyet keresni, ha így lett volna. Még annak ellenére  is nehéz helyzetnek gondolom azt, amiben benne volt, hogy nem voltam benne teljesen, mert csak azokkal az információkkal voltam tisztában, amelyeket Dan megosztott velem. Én pedig nem is vártam többet, elvégre nem származott volna előnyöm abból, ha pletykálok, én sem szerettem, ha valaki hasonlóan akart cselekedni velem és a feleségemmel kapcsolatban. Másrészt nem az én dolgom volt, hogy mi megy végbe a Seo-Yang családnál.
- Régóta van macskád? - Néhány másodperc kellett csak, hogy eszembe jusson, hogy talán túlságosan is bizalmatlannak tűnhetek a kérdésemmel. Ezért is folytattam: - Tudod, a feleségemmel gondolkodunk abban, hogy milyen háziállatot válasszunk, mert a fiunk még elég kicsi. Félek, hogy egy macska őt is megkarmolná. - Tudom, felesleges túlfélteni Mitchiet, különben túlságosan visszahúzódó felnőtt lesz belőle, de ha már egy háziállatot szerzünk, akkor olyan legyen, amivel könnyedén lehet együtt élni és ami a kisfiunkra sem jelent veszélyt.  Egy hörcsöggel mindenesetre biztosan nekem és Aidának lett volna több dolgom, ezért volt olyan nehéz döntést hozni.
- Fogadok a suliban meg nem olyan jó a menza. - Nem állíthatom, hogy megvoltak ebben a saját tapasztalataim, mert én odahaza, Koreában jártam középiskolába. Az ottani viszonyok pedig mondhatni egészen mások voltak. - Remek. Ne menj haza evés nélkül. - Aprót bólintottam, majd finoman intettem a kezemmel, hogy ha neki megfelel, akkor akár indulhatunk is. Ami azt illeti, nem ez volt a konkrét tervem, de nem bántam, hogy így alakult.
- Igazán? Nem emlékszel, hogy mi volt az E menüben? - mosolyogva pillantottam felé, miközben kinyitottam előtte az ajtót, ami az én fizikumomat tekintve jóval könnyebb feladat volt számomra. Ráadásul neki még a keze is meg volt sérülve. - Van kedvenc ételed? - Leginkább olyan kérdéseket próbáltam feltenni neki, amelyek oldhatják a feszültséget és amitől kicsit kevésbé érezné kiszolgáltatottnak magát, hiába vagyok itt én a főnök. Túl félelmetesnek azért nem tartottam magamat.
- Nem lesz baj, ha a törött képernyő miatt nem tudsz majd írni a barátodnak? - Kifejezetten a barát, mint szimpla barát kifejezést használtam, mert nagyobb bunkóságnak tartottam volna, ha előre feltételezek dolgokat, mint hogy helytelenül fogalmazok meg valamit. Ráadásul nem is volt jogom ahhoz, hogy a magánéletében turkáljak. Másrészt meg semmi baj nem volt belőle, ha nem szimplán csak egy barátjáról volt szó, hanem a barát-barátja képe villant fel előttem, amíg visszaadtam neki a készüléket. Akárhogy is, azt hiszem próbálkoznom kellett még, hogy ne tegyek fel túlságosan zavarba ejtő kérdéseket Skylernek.

989 | bukdácsolsz itt, fiacskám 『 ghosting 』Nate & Skyler 4135191119 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler 178e1cbd13549604913a54a8bd70de1a2d98dda7
『 ghosting 』Nate & Skyler Tumblr_ov4ixgDOLW1rv0zsvo10_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler A0eaf4bd390c5976e26477732a63012e929ca3e3
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler A12932ee4859d28e8ee1c95218172a05c42f536b
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler Tumblr_oune68UhnV1rv0zsvo10_400
TémanyitásRe: 『 ghosting 』Nate & Skyler
『 ghosting 』Nate & Skyler EmptyPént. Jan. 20 2023, 09:05

Nate & Skyler

Összességében elmondhattam magamról, hogy már nagyon régóta tudom, hogy milyen dolgozni, mivel rögtön akkor elkezdtem pénzt keresni, amikor lehetőségem nyílt rá, és törvényesen legális volt az, hogy ténylegesen munkával töltsem az időmet. Emellett viszont az is igaz, hogy bár ez nekem talán hosszú időnek tűnik, de attól még annyira nem erőltettem a munka dolgot, mint azt alapvetően gondoltam. Talán soknak tűnik az itt eltöltött idő, mert az ember mégse azzal foglalkozik, ami annyira érdekelné, vagy nem olyan emberekkel tölti az idejét, akinek azt szívesen adná.
Egészen eddig nekem a munka olyan dolog volt, amibe menekültem a saját életem elől. Most viszont, hogy így vagy úgy, de lettek testvéreim, hogy rendeződött a dolog Jesievel és Braylennel is, illetve új iskolába kerültem, ahol nem tudtam annyira láthatatlan maradni, mint bárhol máshol… Már teljesen más volt a helyzet. Összességében az van, hogy amióta barátaim és érdeklődési köröm lett a firkálgatáson kívül, Tiffanynak pedig az egyetem miatt nincs annyi ideje rám – amiért egyébként egyáltalán nem vagyok mérges – így kénytelen voltam kihozni a kialakult helyzetből a maximumot.
Egyáltalán nem arról van szó, hogy én próbálkoztam volna halálosan, szimplán csak alakultak körülöttem a dolgok. Még mindig nem vagyok egy cselekvő jellemű srác, talán pont ezért van az, hogy teljesen bepánikolok olyan dolgoktól, amiket amúgy is tudok már magamról. Tisztában voltam vele már egy ideje, hogy le tudtak nyűgözni a fiúk, most pedig találkoztam valaki olyannal, aki volt annyira kedves, konkrétan tönkre akarjak menni mellette. Az már csak mellékes volt, hogy ránéztem Joelre, és gyakorlatilag azon gondolkoztam, hogy miért nincs párja, amikor ilyen arccal született meg. Elég érvágás volt megtudni azt, hogy egyébként van neki barátnője, bár összességében senkire sincs ráírva a szexualitása, így nem is nagyon kellett volna abba beleélnem magam, hogy ennyire hamar találok magam mellé valakit, aki érdekel engem. Egyre kevesebb dolgot váltott ki belőlem az, ha egy lánnyal voltam, viszont mikor Joel véletlenül a kezemhez ért, akkor határozottan éreztem valamit. Én sem tudom megindokolni azt, hogy pontosan mi ment bennem véghez, de tetszett és kellemes volt. Kedveltem őt, és jobban, mint a legtöbb lányt, akit valaha ismertem.
Soha nem voltam egy hálátlan kölyök, éppen ezért egyáltalán nem gondoltam azt, hogy én bármit megtehetnék ezen a helyen csak amiatt, hogy a féltestvéreim nagybátyjai közül – akik ugye félig az én családom is voltak – az egyik elintézte, hogy a legjobb barátjánál dolgozzak, még nem jelentette azt, hogy én sokkal többnek gondoltam volna magam mondjuk a többi itteni dolgozónál. Ezért nyilvánvaló volt, hogy maga a tény, hogy a főnökömet az itt takarító néninek néztem, eléggé megijeszt ahhoz, hogy konkrétan le akarjak szánkázni a lépcsőről, a szendvicsemmel és a telefonommal együtt. Mondjuk az utóbbi most jóval nagyobb aggodalmat keltett bennem. Magát a tényt, hogy esetleg meleg lehetek, még én sem dolgoztam fel eléggé, emiatt folyamatosan attól rettegtem, hogy ez az arcomra van írva. Úgy gondoltam, hogy Nate már valószínűleg tudhatja ezt.
- Nem… Egy picit – az, hog előszöt tagadtam a dolgot, utána pedig közvetetten beismertem, hogy megijedtem, valamennyi bűntudatot keltett bennem. Pont úgy éreztem magam, mint akit lelepleztek. Pontosan mit is követtem el? Magam sem voltam biztos, hogy egyszer képes leszek ezt a furcsa rettegést magam mögött hagyni.
- Ó! – engem is eléggé meglepett, amikor megpillantottam a telefonom kijelzőjét – Sajnos eltörött, de majd megcsináltatom.
Elvégre azért dolgoztam, hogy legyen pénzem, nem? Más kérdés volt, hogy eddig soha nem tettem tönkre egyetlen készüléket sem, amivel rendelkeztem, ezért tok és üvegfólia sem volt a telefonomon, ami már amúgy sem volt egy mai darab. Még Tiffany előző készülékét örököltem meg, ami arra teljesen tökéletes volt, amire én használtam. Braylennek azt mondtam, hogy egészen addig nincs szükségem egy újra, amíg ez működik.
- Skyler… Yang – már egy ideje megszoktam a nevem, de jelen helyzetben nehéz volt eldöntenem azt, hogy most a titulusomat kellene egyáltalán hozzátennem a nevemhez, miszerint az általa ismert férfiak és család féltestvére vagyok, vagy mit mondhatnék. Összességében úgy gondoltam, hogy ez a szituáció önmagában is volt annyira kellemetlen, hogy ne akarjam fokozni a dolgot. Szóval csak elmondtam a nevem és megnyugodtam. Miután takarítónőnek néztem a főnököm, nem igazán éreztem azt, hogy nekem kellene még sajnálva lennem azért, mert az apám balkézről született gyereke vagyok.
Hezitálva nyújtottam felé a kezem a kötésem miatt, de végül arra jutottam, hogy nem kezet fogni vele az nagyobb bunkóság és hiba lenne, mint a kérdések miatt aggódni. Amikor láttam, hogy észreveszi és nem szól semmit, elszégyelltem magam.
- Én is örülök – egészen halkan motyogtam ezt, majd lehajtottam fejjel folytattam a már jól begyakorolt szövegemet – Megkarmolt a macskám és elég csúnyán néz ki a kezem, ezért kötöttük be a reggel.
Benne volt a pakliban, hogy a férfi pontosan tudja mi történt. Ugyanakkor mivel az osztálytársaim és alapvetően a környezetem nem sejtették a kötések miértjét. Én már annyit hajtogattam ezt magamnak, hogy lassan elhittem és elfelejtettem azt, ahogyan elterült a testem a fürdőszoba kövén.
- Igazából rendben van – rántottam meg a vállam – Az iskolából jöttem ide. A többiek már éhesebbek voltak.
Azzal már nem akartam elképeszteni, hogy a suliban sem ettem többet annál a szendvicsnél, amit most is a kezemben szorongattam. Bár elég jól meg volt pakolva, ennek ellenére nem számítottam túl nagyétkű gyereknek még így se. Ez egy Braylennek nem tetsző dolog volt
- Eszem Önnel szívesen – nem mertem vele formálisan beszélni, hiába volt fiatal, attól még eléggé rangban alatta állok. Nem is voltam benne biztos, hogy udvarias elfogadni az ajánlatát, de visszautasítani meg felettébb bunkó lett volna.
- Mielőtt eljöttem úgy láttam, hogy az E menüből még van elkészített, arra nem kell várni. De a többit is biztosan megcsinálják Önnek – nyilván nem akartam én arra kényszeríteni, hogy maradékot egyen, de kifejezetten előnyös lehet az, ha nem kell várnia az ételre. Gyorsan összeszedtem a cuccaimat a földről, a törött képernyőjű telefonomat egyszerűen a zsebembe nyomtam Joel képével együtt, majd vetettem egy várakozó pillantást rá, hogy indulhatunk-e.


961 szó outfit bocsánat, uram  『 ghosting 』Nate & Skyler 2624752903    


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Na Tae-yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler NKV22N2
『 ghosting 』Nate & Skyler SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler 7SBvhKI
TémanyitásRe: 『 ghosting 』Nate & Skyler
『 ghosting 』Nate & Skyler EmptyPént. Okt. 15 2021, 23:19

Skyler & Nate
"Would I rather be feared or loved? Easy, both. I want people to be afraid of how much they love me."


Már a legelején tisztában voltam vele, hogy a munka amit választottam magamnak, nem egy leányálom. Alkalmazottként az embernek lehetősége van arra, hogy reggel bemenjen az irodába, aztán a munkaidő lejártával szépen hazatérjen és a következő nap kezdetéig teljesen megfeledkezzen arról, amiért a pénzét kapja. Ezzel szemben számomra még az sem garancia, hogy minden nap az irodában kezdek. Ha visszakeresném az elmúlt egy évben felgyűlt elhasznált repülőjegyeimet, valószínűleg magam is meglepődnék azon, hogy hány mérföldet tettem meg - még ha technikailag csak a levegőben is. Nem állítom, hogy túl sokat járok külföldön üzleti céllal, de maga a repülés, a hajnalban való kelések és a hosszú napok sem tesznek jót egy szervezetnek. Ha jetlagről nincs is szó, de tény, hogy lehetne kevésbé mozgalmas munkám is.
Olyan napokból sincs hiányom, amelyeket az irodában töltök. Amikor nem üzletszerzési céllal utazom valahová, általában megbeszéléseim vannak házon belül, iratokat kell átnéznem és saját magamnak is alkotnom. Pénzügyi és stratégiai tervezésről pedig még szó sem volt. A munkám egyik fele tehát az állandó rohanásról szól, a másik arról, hogy egy székben tespedek, ennek a hátrányait pedig nyilvánvalóan én magam is felismerem.
Nem véletlenül igyekszem tenni azért, hogy a körülményekhez képest megfelelő mértékben ügyeljek az egészségemre is és sportoljak. Elméletileg huszonöt éves korunktól kezdve már minden szempontból lefelé vezet az utunk, én viszont még jó sokáig nem szeretnék panaszkodni sem a fizikai, sem a szellemi állapotom miatt, habár egyiket sokszor jóval könnyebb karbantartani a másiknál.
- Mikorra legyen készen?
- Legyen hétfő. Addig ráér. - Előbb a plafon felé pillantva gondolkodom a munkahét hátralévő részén és azon, hogy mikor lesz nekem időm elolvasni azt a dokumentumot, aminek az elkészítésére épp most kértem meg a kollégát. Miután pedig biztosít afelől, hogy meglesz, amit kérek, egyszerűen elköszönök mindenkitől, akivel egy helyiségben tartózkodunk és a lift felé indulok. Zsebre dugott kezekkel várakozom, amikor viszont az ajtó úgy másfél perc után sem tűnik úgy, hogy előttem akar kinyílni, inkább feladom az egészet - gondolva az egészségemre és arra, hogy a lépcső mennyivel jobb opció nekem. Nem mintha nagy tragédiának élném meg, hogy túl vagyok a harmincon, hiszen nem rokkantam bele, miután elfújtam a gyertyákat a születésnapi tortámon.
Annak a lehetőségét, hogy másokat is lépcsőzésre kényszerítsek olyan gyorsan vetettem el, mint ahogyan felmerült bennem, hiszen teljesen külön kell kezelni azt a tényt, hogy az épület az én nevem alatt fut, a benne működő cégek azonban teljesen függetlenek tőlem. Ha mások épp abban az időben akarnak csúcsidőt teremteni a liftnek, amikor én épp az irodámba tartok, azzal mit sem tudok kezdeni ebben a helyzetben.
A lépcsőház kezdeti üressége miatt részben arra számítok, hogy egy árva lélekkel sem futok össze, amíg le nem érek a megfelelő emeletre, amikor azonban hangot hallok magam előtt, szinte megörülök. Egészen addig, amíg fel nem fogom igazán, hogy nem szimplán szembejött valaki, sokkal inkább megzavartam az illetőt, aki még az egyensúlyából is kibillen emiatt. A közöttünk lévő lépcsőfokokat igyekszem a lehető leghamarabb letudni és még időben utána kapni a srácnak, hogy ne történjen nagy baja a pánikon kívül - elkapom a karját és ahogyan a másik kezemmel is utána kapok, lényegében a háta mögé nyúlok.
- Ne haragudj! Megijesztettelek? - Gyors mosoly fut át az arcomon, miközben megbizonyosodom arról, hogy megáll a lábán, s ha így van, el is engedem őt. - Ez pedig a tiéd. - A mostohán elejtett telefonért nyúlok, aminek a képernyőjére képtelenség nem rápillantani, legyen akármilyen diszkrét az ember. - Eltört? - Ezt én magam is meg tudtam volna állapítani, ha tovább nézegetem a készüléket, de mivel nem ismerjük olyan jól egymást, hogy ilyesmit tegyek, korrektebbnek éreztem, ha rákérdezek.
- Ha jól gondolom találkoztunk már, de nem mutatkoztunk még be egymásnak. Nate Young. - Magabiztosan nyújtom felé a kezemet, ami ezen a ponton már-már elenyésző gesztusnak tűnik, de mindig is fontosnak tartottam, hogy tudjam, kikkel dolgozom együtt - még ha nem is a közvetlen alkalmazottaimról volt szó. Megakad ugyan a szemem a felém nyújtott karján lévő kötésen, de hangot nem adok ennek az észrevételnek. - Örülök - felelem, amikor megtudom a nevét. Csak ezt követően pillantok a lépcsőn heverő többi dologra - a pulóverre és a szendvicsre, majd vissza a fiú arcára. - Éppen ebédeltél? Elég késői szünetet kaptál. - Jómagam a zsebembe nyomom a kezeimet, majd billenek egyet oda-vissza a talpamon. - Mit szólnál hozzá, ha inkább együtt ennénk? Én sem ebédeltem még. - Néha egyszerűen nem volt érkezésem időben megtenni, néha teljesen kiment a fejemből, még ha Aida nem is feltétlenül szerette ezt a szokásomat - pedig olyankor mindig bőségesen fogyasztottam az otthoni vacsorából. Egy étkezés viszont nem az igazi társaság nélkül, ezért is kérdeztem rá a srácnál a dologra. Ha már ekkora ijedelmet okoztam neki, legalább a megfelelő ebéddel kompenzáljam, amit nem teljesen egyedül a lépcsőházban kell elfogyasztania.
777 | bukdácsolsz itt, fiacskám 『 ghosting 』Nate & Skyler 4135191119 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler 178e1cbd13549604913a54a8bd70de1a2d98dda7
『 ghosting 』Nate & Skyler Tumblr_ov4ixgDOLW1rv0zsvo10_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler A0eaf4bd390c5976e26477732a63012e929ca3e3
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler A12932ee4859d28e8ee1c95218172a05c42f536b
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler Tumblr_oune68UhnV1rv0zsvo10_400
Témanyitás『 ghosting 』Nate & Skyler
『 ghosting 』Nate & Skyler EmptyKedd Aug. 03 2021, 11:07

Nate & Skyler

- Leváltalak, tarts egy kis szünetet – én magam boldogan vettem tudomásul, és csak serényen bólogatva kaptam fel az első szendvicset, ami a büfében a kezem ügyébe akadt, aztán már lódultam is kifelé. Alapvetően szerettem az új munkahelyem, hiszen nem volt messze a sulitól, és az egyik osztálytársam gyakran járt errefelé, szóval néha együtt is tudtunk buszozni. Sosem beszélgettünk túl sokat, lényegében csak a mellette levő helyet foglaltam le magamnak. Lényegében ez csak szolidaritás volt egymás irányába. Ha nem volt túl sok idős a buszon, általában foglaltunk egymásnak helyet csak azért, hogy ne kelljen végig állni a húsz perces úton. Rendben volt a munkám, kicsit többet kellett néha dolgoznom, mert a cégnél dolgozó osztályok elég különböző időpontban jöttek étkezni a büfébe, de ha hamar végeztem a kiszolgálással, akkor mindig bemehettem a raktárba. Persze sokszor volt mit pakolni meg hasonlók, én pedig erősebb vagyok, mint amilyennek tűnök… A mai nap folyamán viszont már volt szerencsém elpakolni mindent, szóval egy ideje már csak telefonoztam a raktárunkban. Pontosan egy órája volt az, hogy válaszoltam Joelnek, aki látta az üzenetem, de közben mennem kellett kiszolgálni az érkező embereket, akik szerintem hát… Nos arra gondoltam, hogy legalább három csoport elszabadulhatott és emiatt kicsit frusztrált voltam. Szerettem volna a fiúval beszélgetni, de mostanáig nem volt rá lehetőségem.
Lényegében semmit sem változtam azóta, hogy otthagytam a kínai éttermet, ahol korábban dolgoztam. Ugyanúgy képes voltam elsétálni az étkező melletti lépcsősorhoz és ott helyet foglalni amíg elfogyasztottam a saját szendvicsemet. Annyira siettem, hogy lényegében azt sem néztem meg, hogy mit hozok el, az ára sem volt különösebben mérvadó. Pont ezért, mikor kellő helyet hagytam az ott közlekedőknek – egyébként eddig még csak a takarítónővel futottam össze, aki mindig rám szólt, hogy ne üljek a hideg kövön, mert a fiúk is fel tudnak fázni és véreset szoktak pisilni – helyet foglaltam és rögtön megnyitottam az üzeneteimet.
Szomorúan vettem tudomásul, hogy válasz azóta sem érkezett, hogy ő látta azt, amit írtam neki. Ezek után pedig a következő csalódás akkor ért, mikor észrevettem azt is, hogy pont olyan szendvicset sikerült összeszednem magamnak, amiben nem szerettem a sonkát. Furcsa belegondolni, hogy régen konkrétan bármit megettem, most pedig válogatok, mert megtapasztaltam, hogy milyen az igazi jólét. Egy ideje már a ruhák terén is válogatósabb vagyok, de ez részletkérdésnek számított.
A szendvicsemhez annak ellenére nem nyúltam hozzá, hogy egyébként éhes voltam. Inkább megnyitottam az instát, ahol azonnal szembejött velem Joel először az osztálytársam képe, aki ide szokott járni, én pedig automatikusan nyomtam rá egy szívet, alatta pedig rögtön Joel új feltöltését láttam meg. Ezen a ponton már határozatlanabb voltam. Mivel nem tudtam eldönteni azt, hogy illik-e egyáltalán lementeni azt, amit kitesz és őrizgetni a telefonom egyik eldugott mappájában. Illetve annak ellenére, hogy elég egyértelműen tetszett nekem a kép – ha csak az tetszett volna – ugyanúgy be kellett volna szíveznem, de mégsem mertem. Mi van, ha rájön, és kiderül, hogy teljes mértékben egyoldalú az a szimpátia, amit én érzek? Egyáltalán ezt még lehet annak nevezni? Inkább csak tovább kellene görgetnem a képén.
Ezt szerettem volna megtenni, viszont lépteket hallottam magam mögül, én pedig jóhiszeműen azt feltételeztem, hogy megint a takarítónő jött, emiatt pedig el akartam rejteni azt, hogy pontosan mit nézegetek. Viszont ezzel egy időben kezdtem el magamról lehámozni a pulcsimat is, ami miatt a telefonom megbillent a kezemben és össze vissza nyomkodtam a képernyőt… Hozzáteszem, a készülék nem volt lezárva.
- Tudom, tudom… Fel fogok fázni a hideg kövön. Már megtanultam – jó ideje hazudtam azt, hogy a karomon a fáslik pusztán a macskám karmolásai miatt vannak ott, és mivel soha senki nem firtatta a dolgot, már szinte el tudtam feledkezni róluk. Elhittem, hogy az emberek hisznek nekem, szóval most is egészen természetes mozdulatokkal gyűrtem be a ruhadarabot a fenekem alá – Nem baj, ha koszos lesz, mert van mosógépünk szóval…
Mikor megpillantottam azt, hogy pontosan ki áll mögöttem, annyira megijedtem, hogy a telefonomat is kirepítettem a kezemből, pár pillanattal később pedig igyekeztem felpattanni, viszont azzal nem feltétlenül számoltam, hogy egyrészt a készülék – Joel képével együtt – majd a férfi lábai előtt fog landolni. Ahogyan hirtelenjében azt sem kalkuláltam be, hogy három lépcsőfokkal feljebb voltam a normális szintekhez képest és a nagy ugrálás közepette nem igazán találtam magam alatt a talajt, emiatt pedig pontosan tudtam mi fog következni: miután takarítónőnek hittem a cég legfőbb vezetőjét, egyszerűen lebukfencezek a lépcsőn is, és még azzal is terhelni fogom őt, hogy mentőt kell hívnia nekem. Miután lebuktam azzal, hogy szerelmes vagyok egy fiúba.


727 szó outfit bocsánat, uram  『 ghosting 』Nate & Skyler 2624752903    


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Na Tae-yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler NKV22N2
『 ghosting 』Nate & Skyler SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
『 ghosting 』Nate & Skyler 7SBvhKI
TémanyitásRe: 『 ghosting 』Nate & Skyler
『 ghosting 』Nate & Skyler Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
『 ghosting 』Nate & Skyler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a nap of a star - - Joel & Skyler
» Skyler & Mona - The very first time
» Renegades [ Jesie & Skyler ]
» Skyler && Jamie | just like the rain
» Braylen && Skyler ~ hello brother

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: