New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Skyler & Mona - The very first time
TémanyitásSkyler & Mona - The very first time
Skyler & Mona - The very first time EmptyVas. Júl. 05 2020, 13:24


Skyler & Mona
Bevallom nem kis meglepetés ért, mikor meghallottam tegnap, hogy csörög a telefonom és mikor felveszem akkor közlik velem, hogy akkor van még egy öcsém. Sajnos aznap nem tudtam elszabadulni a férjemtől, mert nyilván főznöm kellett, meg mindent rendbe kellett tennem otthon, de másnap reggel bevásárlás címszó alatt inkább hazamentem mondván, hogy én magam akarom látni, hogy ki is ez a fiú.
Mindössze amit tudok az az, hogy nem teljesen a testvérem. Apa hozta haza azzal a címszócal, hogy ő is a fia. Először nem akartam hinni a saját fülemnek, hogy ez mégis hogyan lehetséges, aztán leesett… Apa megcsalta anyát. A saját apám képes volt ilyesmire, holott anya annyira szereti őt. Annyi év együtt és mégis ez történt. Nem mondta el és ezek szerint még csak nem is szégyelli magát azért, amit tett. De még ha normálisnak is vennénk az egészet, akkor sem vagyok képes felfogni, hogy anya miért marad vele. Tényés való, hogy egyedül nőként még mindig nehezebb, mint egy férfival együtt, de én sose lennék képes a férjemmel maradni, ha erről tudomást szereznék. A minimum is annyi kellett volna, hogy legyen, hogy ezek után nem lesz kedves, hanem igenis megmutatja, hogy vele nem bánhatnak így. Úgy fest rosszul gondolom.
De akarva vagy sem átfut az agyamon, hogy az én párom mit csinálhat azokon az estéken, mikor nem jön haza. Vajon akkor ő is valójában olyanokkal van, akiket szeret? Vagy jók neki egy éjszakára? Én sose voltam ilyesmire hajlandó, talán azért nem is alszik otthon, hogy magának valami jót tegyen. Képes lenne? Bár ez alatt a rövid idő alatt amennyire megismertem szerintem igenis meg tudná ezt tenni velem. Elvégre én csak egy nő vagyok, aki vezeti a háztartást. Mások előtt jó pofit vágunk, hogy mennyire szeretjük egymást, de messze nem ez az igazság. Braylen is mondja, hogy válljak el, mert nem jó ember, de nem tehetem. A szüleink kijelentették, hogy ez lesz és kész. Mivel nekik köszönhetek idáig mindent, így nem is nagyon merek ellenkezni velük. Elviselem amíg kell és kész.
Odalépek az ajtó elé és már mennék is be, de megállok. Talán jobb lenne, ha nem csak berontanék. Nem tudom milyen a srác, mennyire ijedne meg, mert az is biztos, hogy most nem lehet könnyű helyzetben. Így inkább amellett döntök, hogy csak bekopogok, aztán meglátom, ki nyit ajtót. Bevallom nem kérdeztem meg senkit sem, hogy itthon vannak-e, vagy egyáltalán zavar-e. Úgy voltam vele, hogy látni szeretném a legújabb Yang tagot és nem sűrűn foglalkoztam kivételesen az illemmel.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Skyler & Mona - The very first time
Skyler & Mona - The very first time EmptySzer. Szept. 09 2020, 12:40

Mona & Skyler

Határozottan nem foglalt le a matekházi, amit kaptam, viszont mostanában ez volt a legnormálisabb dolog, amivel foglalkozhattam. Nem titok, hogy lényegében semmit sem értek a feladatokból, éppen ezért is foglalt le sokkal inkább az, hogy a ceruzámmal teljesen feketére satírozzam a kis négyzeteket a lapon. Már órák óta csinálhattam, amíg el nem tompult teljesen a hegye annak.
- Jaj – határozottan lusta voltam ahhoz, hogy kifaragjam, így lényegében ennyivel le is tudtam az egész jelenséget és inkább behajtottam a füzetemet. Emlékeztettem rá magam, hogy holnapra vennem kell egy újat, mivel az egész feladatot sikeresen kifirkáltam... Majd lemásolom a padtársam háziját, amiért megint megdicsér a tanárunk, aztán pedig ismételten megírom az értékelhetetlen dolgozatot. Valószínűleg erőfeszítéseket sem teszek majd azért, hogy azt a bizonyos kettest elérjem, tehát üresen fogom beadni a papírt. A tanárnő pedig félrehív, megkérdezi, hogy minden rendben van-e otthon, mert láthatóan romlanak a jegyeim annak ellenére, hogy mindig megvan a házim és általában a megoldás is jó, vagy legalább értékelhető a munkamenet. Én azt mondom, hogy igen, ő nem hisz nekem, de ennek ellenére elenged majd. Mint minden alkalommal.
Talán ez az egész meg sem fog történni, mivel most már jobb körülmények között vagyok. A házvezetőnő nagy energiákat fércelt abba, hogy a szobámat otthonosabbá tegye. Kaptam jó pár új ruhát is, de ezek érintetlenül lógnak a szekrényemben. Tökéletesen megfelel nekem az is, amivel eddig is rendelkeztem, hiszen az iskolába bőven jó a tíz dolláros pulcsi is, nincs szükségem arra, hogy Brooklynban viseljek egy legalább tízszer ennyire drága ruhadarabot és ezért késeljenek meg az utcán. Bár talán sokaknak nagy segítség lenne, ha egyszerűen eltűnnék.
A merengésemből egy halk kopogás térített magamhoz. Nem volt erőszakos, ha lehet valamit barátságosnak nevezni, akkor az ajtómon hallható pár kis koppanás határozottan az volt. Én ennek ellenére megijedtem és akkorát ugrottam az asztalnál, hogy majdnem meg is fejeltem annak a lapját. Elképzelni sem tudtam, hogy ki kereshet. Valamiért Tiffanyra gondoltam, mivel semmilyen étkezés nem következett. Bár előfordult az is, hogy a házvezetőnő csak úgy hozott nekem valamit. Így hiába szeretném leginkább Tiff-t látni, valószínűleg nem ő lesz az ajtó mögött. Nem is tudja a címem, hiába örültem volna neki... Talán jobb is ha távol marad ettől a helytől.
Ettől függetlenül lassan az ajtóhoz botorkáltam, és egészen meglepődtem, amikor egy idegen, de annál csinosabb nőt pillantottam meg mögötte. Nem kellett sokat találgatni azt, hogy vajon ki lehet, mivel elég egyértelműen hasonlított az ikrekre, ettől pedig úgy kipirult az arcom, hogy szinte világítottak rajta a szeplőim.
- Szia – enyhén megbiccentettem a fejem és úgy tébláboltam az ajtóban, mint egy öt éves. Hogyan kellene most viselkednem vele? – Én vagyok Skyler.
Ahogy rápillantottam, a tekintetem leginkább fürkésző volt. Minden bizonnyal azért jött, mert értesült a felfordulásról, amit okoztam és meg akart nézni magának. Ettől viszont én egy kicsit kényelmetlenül éreztem magam és fogalmam sem volt arról, hogy hogyan kellene viselkednem. Most invitáljam be a szobámba?




475 szó outfit félek  Embarassed  Skyler & Mona - The very first time 3544759797  


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Mona - The very first time NKV22N2
Skyler & Mona - The very first time SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Skyler & Mona - The very first time W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Skyler & Mona - The very first time ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Skyler & Mona - The very first time 7SBvhKI
TémanyitásRe: Skyler & Mona - The very first time
Skyler & Mona - The very first time EmptyHétf. Okt. 12 2020, 15:01


Skyler & Mona
Abszolúte nem akartam ráijeszteni, sőt ez volt az utolsó dolog, ami eszembe jutott, hogy megtegyem. Pláne úgy, hogy gyanítom eléggé meg van rémülve már csak az új helyzettől is, nem kell nekem még itt pluszba a sírba kergetni azzal, hogy esetleg rárontok, és egyből kikérdezem. Ha majd végzek az egyetemen, akkor persze már lehet ez lesz, de most nem ügyvédként vagyok itt, hanem testvérként. Nos… mondjuk. Féltestvér. De az is rokon, szóval igen, mondhatjuk, hogy a családom iránti szeretet miatt jöttem? Igazából nem ismerem a fiút, szóval nem tudom hogyan is kéne ezt megfogalmazni. Annyi minden fog szerintem itt most történni.
Eléggé lassan jön csak az ajtó elé és nyitja ki nekem. Na nem mintha hallgatóztam volna, mert nem, csak az átlaghoz képest éreztem kicsit vánszorgósnak. Már kezdtem azt hinni, hogy esetleg nincs is itthon, de szerencsére végül megpillantom őt. Először csak gyorsan végigjáratom rajta a szemeimet. Igen, megnéztem magamnak, de csak kíváncsiságból. Semmi rosszindulat nem volt bennem. Majd mikor bemutatkozik, én is mosolyt csalok az arcomra. – Szia! Én pedig Mona vagyok. – nyújtom ki felé a kezemet, aztán vagy elfogadja, vagy sem. – Én vagyok a nővéred. Sajnálom, hogy tegnap nem tudtalak üdvözölni, de nagyon sok dolgom volt. – magyarázom meg végül, hogy miért csak ma toppanok be hozzá. Nem fogok hazudni, valóban meg akartam ismerni, elvégre mostantól a család tagja lesz, és mégsem bánhatunk vele egy idegenként. Ha már apának félre kellett lépnie, és utána idehoznia, akkor azt hiszem a legkevesebb az az, ha befogadjuk. Ettől még ott a tény, hogy nem anya gyereke, de erről szegénykém nem tehet.
-Egyébként milyen itt? Nagyon más? – teszem fel a kérdéseimet, de nem túl sokat egyszerre, hiszen elijeszteni sem akarom. Pont, hogy szeretném, ha biztonságban érezné magát és nem úgy, hogy ebben a házban csak veszély fenyegeti. A testvéreim is majd biztos meg fogják szokni, hogy itt van és remélhetőleg segíteni fognak neki. Vagy csak szimplán nem utálni. Majd beszélek velük erről később. – Esetleg, ha nem zavarlak nagyon, akkor lemehetnénk beszélgetni és közbe csinálok neked valami finomat. Hm? – Az evés, vagy a süti majszolás mindig jó ötletnek bizonyul. Sok embert ki lehet vele békíteni és még többet szóra bírni. Persze a nemleges választ is elfogadom, vagy ha azt mondja, hogy nem szeretné elhagyni a szobáját.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Skyler & Mona - The very first time
Skyler & Mona - The very first time EmptyVas. Jan. 17 2021, 14:21

Mona & Skyler

A magam részéről eléggé átláthatatlannak gondoltam a családi helyzetemet. Soha nem volt tabu téma otthon az, hogy pontosan ki az apám, hiszen anyám mindig felelőssé tett egy olyan hiba miatt, amit lényegében ő követett el... Még ha nem is egyedül tette ezt. Sosem beszélt velem őszintén arról, hogy egyáltalán miért szült meg, de ha ennyire problémát okoztam volna neki, biztosan talál egy sarlatánt, aki bármennyi idő után képes lett volna elkaparni engem. Tehát lényegében arra tudtam csak következtetni, hogy nagyon is akarta anyám, hogy megszülessek, hátha azzal relevánssá válhat a Yangok között. Amikor ez nem történt meg, egyszerűen rajtam kezdte el levezetni a mérgét. Én a magam részéről nem rendelkeztem jelenleg olyan kiforrott személyiséggel, hogy ezt a helyzetet meg tudjam ítélni. Tudtam, hogy a gyerekek verése rossz dolog, ugyanakkor nőket felcsinálni is annak számított... Ugyanez van az abortusszal és az alkoholizmussal is. Viszont ezeket a dolgokat egymás mellé rakni már talán egy olyan folyamatot eredményezhet, ahol egy bizonyos szint után már anyám tűnik az áldozatnak. Mert ő maradt ott egy gyerekkel egyedül, munka nélkül, fiatalon... Ez pedig egy huszonéves nő számára lehet akkora trauma, hogy teljesen kifordul magából. Van az a szintű stresszfaktor már, amikor az ember nem tudja normális módon levezetni a feszültséget, és ekkor tesz olyan dolgokat, amiket alap esetben nem csinálna, ugye?
Magam sem tudtam, hogy mit kellene kezdenem ezzel az egész helyzettel, de a rögtönzésben nem voltam túlzottan jó. Éppen ezért is ijedtem meg, amikor kopogást hallottam az ajtómon. Titkon reménykedtem abban, hogy csak az egyik bejárónő lesz majd mögötte, aki a szennyesemet szeretné összeszedni, vagy éppenséggel az a terve, hogy valami reggeliszerűt belém erőszakoljon. Egy ideig azon gondolkoztam, hogy nem is megyek ajtót nyitni, de aztán végül összeszedtem magam és odaléptem. Pontosan tudtam, hogy egyelőre nem vagyok olyan helyzetben, hogy csak úgy el tudjak bújni mások elől... És talán az itt dolgozó személyzet fog engem úgy igazán életben tartani és némi lelket önteni belém azzal kapcsolatban, hogy nem vagyok annyira utálatos személy és a ház többi lakója idővel meg fog szokni engem.
Viszont amikor az ajtó mögött megpillantottam azt a testvéremet, akit már képekről ugyan láttam, de még eddig nem találkoztam vele, akkor egy kicsit azért eluralkodott rajtam a pánik. Kedvem lett volna ebben a helyzetben ismételten az ajtó mögé bújni akár a kisgyerekek, és onnan szemlélni a nőt. Viszont a többi nagy testvéremmel ellentétben ő mosolygott rám... És ezt nem is nagyon tudtam hova tenni a jelenlegi helyzetben.
- Semmi probléma – a kezét elfogadtam és finoman rá is szorítottam, hogy legalább a kézfogás dolgot ne rontsam el – Én is hamar lefeküdtem, mert fáradt voltam.
Arról nem elakartam beszélni, hogy a család többi tagja sem fogadott kitörő örömmel, mert egyáltalán nem volt tervben az, hogy még jobba összeugrasszam ennek a tagjait. Ugyanakkor én már valamilyen szinten megszoktam azt, ha nem bántak velem annyira jól, és éppen ezért nem lehettem annyira önző, hogy rosszat akarjak egy olyan közegnek, akik nekem nem ártottak... Apánk az más kérdés, de ezt nem az ő „szerettein” kellene levezetnem.
- Sokszor eltévedek a házban – igyekeztem meggyőzően bólogatni a kérdéseire – Ahol eddig laktam az kisebb volt.
Nem szerettem volna nagyon mesélni a körülményekről, ahol eddig élnem kellett. Ugyanakkor tudtam értékelni azt, hogy a mostani szobám akkora, mintha egy nappali lenne és kihasználtam az ágyat is... Mert a korábbiakban nem tudtam használni hasonlót. Amióta itt vagyok, ténylegesen nem fájnak annyira a végtagjaim, mert rendesen tudok aludni.
- Ühm – kicsit meglepődtem azon, hogy mennyire kedves velem a fiatal nő – Végülis lemehetünk. Még nem reggeliztem.
Kényelmetlenül éreztem magam a szituációban, de ennek ellenére nem akartam elszúrni nála is a dolgokat. Amióta itt élek, lényegében ő volt az első olyan ember, aki hajlandó volt ennyire közel kerülni hozzám... Szóval igyekeztem határozottan kilépni az ajtón, azt pedig rögtön be is húztam magam után.
- Te hogyhogy nem itt élsz? – az egyetlen dolog, amit tudtam a nővéremről az volt, hogy Mona a neve, tehát azt hiszem jogos volt a kérdés, és legalább tényleg valami beszélgetésféle elindulhat közöttünk. Az már más kérdés, hogy a zoknis lábaim érdekesebbnek tűntek, mint az ő arca.




671 szó outfit félek  Embarassed  Skyler & Mona - The very first time 3544759797  


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Mona - The very first time NKV22N2
Skyler & Mona - The very first time SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Skyler & Mona - The very first time W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Skyler & Mona - The very first time ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Skyler & Mona - The very first time 7SBvhKI
TémanyitásRe: Skyler & Mona - The very first time
Skyler & Mona - The very first time EmptySzomb. Jan. 30 2021, 21:02


Skyler & Mona
Nem tudom elképzelni, hogy ő most min mehet keresztül. Sose kellett ilyesmit tapasztalnom hála az égnek, de még csak hasonlót sem. Szörnyű lehet, mikor csak elrángatnak az otthonodból, hogy mostantól máshol fogsz élni. Gyakorlatilag olyan, mintha elvennék tőled az életedet és egy teljesen újat kéne élned. Jobbik esetben talán még olyan helyre kerülsz, ahol szeretnek és elfogadnak, ahol kapsz egy családot. A rosszabbik az, hogy gyűlölni fogod az egészet és csak szabadulnál, vagy… Nem, erre inkább nem is akarok gondolni!
Most bármennyire is furcsa ez a helyzet, megértőnek kell maradnom vele. Nem tudom, hogy a testvéreim hogyan fogadták őt, de én megpróbálok minél nyugodtabbnak maradni vele. Elvégre nem őt kell hibáztatnunk apánk hibája miatt. A gondolatra egy pillanatra elkap a méreg, de igyekszem nem mutatni a fiú felé. El se tudom képzelni, hogy mi vehette rá apámat, hogy ilyet tegyen anyával! Az pedig, hogy az én férjem is ilyesmit csinálhat, csak még jobban felnyomja bennem a pumpát. Ez megmagyarázná, hogy időnként miért nem jár haza és miért nem árulja el, hogy hová mehetett. Biztosan ő is csak másokkal van, helyettem mással tölti az estéit. Valahol azt mondom, hogy helyes, tegye csak, mert nekem még jobb is, ha ő nincs mellettem, hanem messze van a háztól, akkor legalább azt csinálok, amit akarok. A másik szemszögből nézve a dolgokat pedig rémesen érzem magamat, hogy ő az a férfi, akihez hozzámentem, akivel összekötöttem az életemet, mégsem szeretem és szabadulni akarok tőle, de nem tudok és nem is merek.
Ez a gondolatmenet remélhetőleg kívülről abszolúte nem mutatkozik, de ha mégis, akkor csak még jobban mosolygok a srácra, mikor ajtót nyit nekem. Nem akarom már most elijeszteni, sőt semmikor se szeretném, éppen ezért is hessegetem el a negatív tévképzeteimet és szentelem minden figyelmemet neki most. – Gondolom kimerültél a sok izgalomtól és költözéstől. Most már azért jól vagy? –  A kézfogásnak örülök, hogy elfogadja. Ez már legalább pozitívum, hogy nem retteg tőlem. Bár erre nem akadtam okot, de az új helyzet igenis megdöbbentő és mivel még mindent fel kell fedeznie, gyanítom kétségekkel szemlél most mindent. Remélhetőleg majd beleszokik az itteni életbe.
-Eltévedsz? – nézek rá kissé meglepődve. Hát mindenre számítottam csak arra nem, hogy ez lesz a legnagyobb problémája. – Áh, értem… Nos, talán Bralyen vagy Jesie szívesen körbemutatja neked a helyet! Közben ismerkedhetnétek is. – Majd szólok nekik is, hogy legyen olyan rendesek vele, hogy nem hagyják elveszni. Az öcsém nehéz eset lesz, mert ha valamit nem akar, akkor azt senki kedvéért sem fogja megcsinálni. De talán a húgom még meggyőzhető. Mondanám, hogy én magam vállalom, de kétlem, hogy lenne rá időm. Illetve az éppen akad, de a férjem nem díjazná, ha ahelyett, hogy otthon főzőcskéznék folyton idejárnék mentorálgatni az új jövevényt.  
-Még nem ettél?! –  Erre felkapom a fejemet. – És mit szeretnél enni? Palacsinta, vagy rántotta… esetleg valami mást? –  Mióta nem élek itthon és nekem kell magamra és a férjemre főznöm, azóta egészen jól megtanultam elkészíteni ezeket. Bár anya tanított meg anno, mert hát… rendes háziasszonynak kell tudnia. Bár azt senki sem mondta, hogy mikor férjhez mész, akkor az ő ízlésének megfelelően mindent újra kell majd tanulnod kvázi. Mert valami nem elég édes, valami túl kemény, valami egyszerűen pedig csak nem ízlik neki.
-Ó, nos… - kezdek bele a válaszba és ezzel egy időben megindulok a konyha felé, persze megvárva a fiút. Nem akarom siettetni, meg rohanni, egyszerűen csak úgy gondoltam, hogyha már kijött, akkor meg is indulhatunk egy reggeli beszerző útra. Úgyis kéne neki ennie. – Én tudod férjnél vagyok, aztán jobbnak láttuk, ha elköltözünk. Kellett nekünk a magánélet. – Már amennyi van. Bár szívesebben lennék néha itthon, hogy lássák a szüleim mennyire egy kiállhatatlan alak is az a férfi. Nem mintha ez bármin is változtatna. – Azt egyébként megkérdezhetem, hogy mi a véleményed a család többi tagjáról? Jól bánnak veled? – nézek rá továbbra is mosolyogva.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Skyler & Mona - The very first time
Skyler & Mona - The very first time EmptyHétf. Jún. 14 2021, 09:28

Mona & Skyler

Soha nem gondoltam magamra főszereplőként, tökéletesen beértem azzal, hogy én lehettem mindenki más életében „a srác”. Lényegében tisztában voltam a saját értékeimmel és hibáimmal, ismertem a határaimat, de mindenekelőtt tudtam, hogy hol a helyem. Pontosan tudtam arról, hogy ha a konzervatív nézeteket vesszük számba, akkor én csak szimplán egy törvénytelen gyereknek számítok. Kaphatok új személyazonosságot, hívhatnak engem Yangnak, felöltöztethetnek szép ruhákba, de az a tényen nem fog változtatni. Mivel nem származom teljes egészében a Yang házaspártól, lényegében csak félig számítok Yangnak is… És én nem hiszem, hogy ezért bármit cserébe kellene várnom, vagy pedig kapnom. Én csak csendesen szerettem volna élni, egyáltalán nem volt a terveim között, hogy tönkre tegyek egy egész családot. Éppen ezért is akartam már az elejétől fogva elmenekülni innen, viszont egyelőre még nem tudtam kivitelezni ezt a tervemet. Ha megszöknék, egyáltalán megkeresnének? Vagy azzal apámnak tennék szívességet? Hiszen, így is saját magát tünteti fel jó színben… Ha egyszerűen elhagyom ezt a házat, akkor onnantól kezdve nem lesz következményei a tetteinek. Viszont vagyok annyira mazochista, hogy a saját szenvedésemet okozzam azért, hogy egy bűnös embernek lelkiismeret-furdalást okozzak? Lényegében tehetetlen voltam, és ezt gyűlöltem. Teljesen mindegy volt az, hogy most pontosan mit fogok lépni, mert a család többi tagja mindenképp szenved, ennek pedig egyetlen oka van: az, hogy én világra jöttem.
Eléggé megijedtem, amikor az ajtóban a nővéremet pillantottam meg, de igyekeztem ezt nem kimutatni. Kicsit sem éreztem azt, hogy bárkinek a sajnálatát megérdemelném, és egyáltalán szükségem lenne hasonlóra, szóval igyekeztem valamennyire semleges arccal a szemébe nézni. Legalább erősnek akartam tűnni ebben a helyzetben, hogy az olyan kedves arcú illetők, mint Mona, ne sérüljenek meg miattam még jobban. Nehéz lehet valaki olyat pátyolgatni és sajnálni, aki lényegében a te szenvedésednek is a tárgya, én pedig nem akartam ilyen gyámoltalannak tűnni és még több bajt kavarni magam körül.
- Persze, jól vagyok… Remélem te is – alig látható mosoly játszott az ajkaimon, de annál hálásabb volt a tekintetem. Ezer dolog volt, amit kérdezhetett volna tőlem, de ő pont a hogylétem felől érdeklődött. Ez nem szimplán jól esett nekem, hanem boldoggá tett. Mivel ezáltal elkerülhettük a kellemetlen beszélgetést azzal kapcsolatban, hogy milyen körülmények uralkodtak otthon, és van-e szükségem bármilyen segítségre. Én magam még azt sem tudtam eldönteni, hogy innentől kezdve részt kellene-e vállalnom anya ápolásában, és legalább én meglátogathatnám, mióta a nagyi és anya meghalt, vagy pedig a legtöbb, amit érte tehetek az az, ha inkább a szeme elé sem kerülök.
- Nem akarom őket zavarni! – és beköpni sem szándékoztam a bátyámat, aki lényegében elköltözött, amióta itt vagyok és rám sem hajlandó nézni. A nővérem hasonló helyzetben volt, annyi különbséggel, hogy tőle kifejezetten féltem. Mondjuk mind a kettejüket meg tudtam érteni, mert ez a helyzet nekik még sokkal nehezebb volt, mint nekem, éppen ezért nem szerettem volna, ha az egész még rosszabb lesz számukra és el kell viselniük engem. Nekem már az is több annál, amit remélni mertem, hogy Mona tényleg ennyire kedves velem.
- A főbb útvonalakat igyekszem megjegyezni. Úgyis sokat járok suliba meg dolgozni – szóval gondolom pár nap múlva már csukott szemmel is odatalálok a szobámhoz… Legalábbis jó lett volna. Mindenesetre hiába nem érdekel annyira az, amit az iskolában próbálnak tananyag gyanánt lenyomni a torkomon, én magam is tudom, hogy egy egysejtűnél nagyobb intelligenciával rendelkezem. Nem vagyok olyan okos, mint ebben a házban a család tagjai, de tudom használni az eszem. Éppen ezért is gondolom, hogy semmit sem tudok nyújtani az ittenieknek, viszont pincérkedni kifejezetten szeretek. Nem tudom, hogy Mona mennyire értékelné, ha ezt elmondanám neki.
- Alapból sem eszem túl sokat – kis mosoly volt az arcomon, ahogy ezt kimondtam, aztán a csuklómat az övé mellé tettem, hogy szemléltessem a dolgot – Jó lesz a rántotta. Segíthetek benne?
Furán éreztem volna magam, ha kiszolgálnának, viszont udvariatlanság lett volna visszautasítanom azt, hogy megcsinálja, ha már felajánlotta. Szerintem ebben a házban még egyetlen embert sem láttam főzni, akit Yangnak hívnak, szóval minden bizonnyal érdekes műsor lett volna… De Monának nem kötelessége nekem reggelit készíteni.
- Te ettél már? Nem kérsz egy kávét? – nehéz lett volna eldönteni, hogy így a nulláról hogyan építsünk fel egy beszélgetést, épp ezért igyekeztem én is viszonozni a magam elcseszett módján a kedvességét. Ha már ő csinál nekem rántottát, akkor én is szerettem volna neki készíteni valamit.
- Á, értem – bólintottam egyet arra, amit mondott, közben pedig félrehúzódtam az útból, hogy az egyik bejárónőt elengedjem. Teljesen öntudatlan volt a mozdulat, ami meg is zavarta őt a közlekedésben, mert alapvetően az itteni személyzetnek kellene engem tisztelnie, amit fordítva elméletileg nem kellene viszonoznom. Ennek ellenére én nem tudtam változtatni a szokásaimon, és mivel egy nálam idősebb nőről volt szó, képes voltam tényleg addig várni, amíg elindult a dolgára, csak utána szegődtem Mona nyomába.
- Gondolom kényelmetlen is lett volna itt élni úgy, hogy már házas vagy – nekem ilyen téren sok tapasztalatom nem volt, mert egész életemben összesen kétszer voltam szerelmes és azt hiszem ideje lenne mind a kettőt elengednem már. Főleg, hogy az egyik konkrétan egy fiú volt, akitől az első csókomat kaptam – már ha azt egyáltalán lehet annak nevezni – és nem sokkal azután eltűnt, hogy megtörtént az a bizonyos eset.
- Anyukád nagyon kedves – egyáltalán nem hazudtam ezzel kapcsolatban, mert a kezdeti sokk ellenére is igyekezett rám mosolyogni és többször megkérdezte azt, hogy eszem-e rendesen, mert nem nagyon lát a konyhában – Az ikreknek szerintem okoztam egyfajta traumát. De senki nem bánik velem rosszul.
Nem feltétlenül volt ez igaz, viszont egyáltalán nem akartam árulkodni, főleg nem az édes testvéreire. Épp elég problémát okoztam már azzal, hogy egyáltalán megjelentem.
- Jól tudom, hogy ügyvéd vagy? – ezt-azt azért így is hallani lehet ebben a házban – A napokban gondolkoztam valamin, és szeretném megkérdezni tőled a dolgot.


933 szó outfit félek  Embarassed  Skyler & Mona - The very first time 3544759797  


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Skyler & Mona - The very first time NKV22N2
Skyler & Mona - The very first time SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Skyler & Mona - The very first time W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Skyler & Mona - The very first time ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Skyler & Mona - The very first time 7SBvhKI
TémanyitásRe: Skyler & Mona - The very first time
Skyler & Mona - The very first time Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Skyler & Mona - The very first time
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Long time since the last time - Levi & JJ
» Jesie & Mona - Shopping spree!
» There is no use crying over the spilt coffee - Hewett & Mona
» god's menu | Mona & Dan
»  Braylen & Mona - Siblings day

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: