New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Remi Walsh
TémanyitásRemi Walsh
Remi Walsh EmptyPént. Júl. 30 2021, 17:44
Remington Walsh

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Remington Walsh
Becenevek:
Remi
Születési hely, idő:
Chicago, 1990.04.09.
Kor:
31
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
páratlan
Csoport:
bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NY rendőrakadémia
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Nyomozó
Ha dolgozik//Munkahely:
NYCPD
Hobbi:
-
Play by:
Melissa O’Neil

Jellem

R-endőr
E-mpátia teljes hiánya
M-ániákus
I-gnorál
N-eheztel
G-azfickó
T-eljesen őrült
O-lajozott
N-em fél

W-arrior
A-lattomos
L-ojális
S-érült
H-egek

Múlt
Füstölgő cigaretta szál az ajkaim között hetykén lóg, hajamat a szél csapdossa hátamhoz, ahogy a híd előtt megállok, és csak nézem a várost, ami égig kísérte gyerekkoromat egészen tízen hétéves koromig. Most már idegenként tekint rám vissza szmog és füstfelhők között segélykérő morajlása. A cigit a földre dobva még kicsit hallgatom a víz csendes suttogását majd egy utolsó nagy lélegzetet véve a kocsiba pattanva indulok az új lakásom felé, amit nem rég fejeztek be. Az áthelyezésemet elintéztem. Sokat nyom a latba, hogy itt nevelkedtem, ismerem a környéket, mint a tenyeremet. Csak az összetétel változott meg. Van valami rossz érzésem, amint elhagyom az „üdvözöljük New York” táblát. A gyomrom összeszűkül, egészen addig nem ereszt, míg a frissen festet falak és az új bútorok illata nem lepi el tüdőmet. Az ajtót bezárva magányom erősödik, félelmem kicsit lapul. Megint itt. Mint sok évvel ezelőtt, csak másik lakás, több ésszel. Kevesebb reménnyel. Minden felpörög, az órák múlnak, én pedig a rendőrség berkein belül tobzódom, várom a társamat, hál’ istennek nőt kapok. Nem mintha a férfiakat ignorálnám, csak még is jobb egy másik nővel ülni a kocsiban, mint egy férfival, aki csak arról tud beszélni, esetleg bepróbálkozik. Szentül hitte abban, hogy jó lesz, ha egynemű társam lesz. Tényleg. Kihitte volna, hogy egy régi szerelem, amit még a középiskolában lobbant még mindig parázslik? Azt hiszed, hogy újra látni őt más lesz. A nyurga gyerek a tornasor végéről, aki már akkor is úgy nézet ki, mint egy rossz csöves, akiért minden lány megőrült. Verekedett és rossz társaságban volt felbukkan az utcán. Elmegy melletted és ugyan azzal a kölyökképű vigyorával rád köszön egyszerűen hidegen hagy. Hát nem. A nagy öröm, hogy ismét találkoztunk, cigaretta üres papírjai és sok sörös üveg, na meg a szanaszét hagyott ruha halmok között fellobbant. De ezt belehet tudni az alkoholnak. Ahogy elborította az agyunkat a gyász és fájdalom. Mindketten elvesztettünk valakit. Mindenkinek rossz napja volt. Minden felfordult. Minden! A világom megzakkant. Akinek a hátát kellett volna tartani, nem tartja. Meglátott és a száját nem, hogy befogta volna, nagyra tárta és elmondta mindenkinek, hogy a nyomozásunk fő karakterével látott. Gyűröttek voltunk, Ő is, én is. Mindhiába, minden magyarázat, neki jobban hittek. Megfenyegettek. Ha nem szerzek bizonyítékot A Lopez család ellen felfüggesztenek, elveszik a jelvényemet és kalap-kabát. Egy apró cetli, minden meg van. El kell juttatnom a célba és minden jóra fordul a munkám megmaradhat, lezárhatom az ügyet a férfival, aki megkeseríti és egyben olyan édessé teszi az életemet, akár a méz. Rossz, hogy ennyire szét csesződött minden. Újra gyerek akarok lenni. Mindent megváltoztatni. Szerelmesnek lenni, hagyni, hogy összetörje a szívem és örökre meggyűlölni. Talán most nem akadnék, fen, azon, ha egy nőt látok meg a közelébe. Elengedném. De a cél oly’ messze. Még csak az utcára lépek, de érzem a fémet, amint a ruhám alá kúszik egészen a gerincem vonaláig. A kattanás jelzi, hogy a fegyvert kibiztosították. Nem érhet hozzám. Megfordulok és meglepetésemre más áll ott. Nem az embere. Hanem a társam. Fenyegetőzik, majd a pisztoly újabb kattanása jelzi, hogy nem fog lőni, de a homlokomat ért ütéstől a földre zuhanva elvesztem emlékeim kicsiny részét. A vérző kobakom jelzi, hogy baj történt. De nem emlékszem mit keresek Lopezék háza előtt a földön. Csak a fölény tornyosuló férfit látom, ismerős szőke tincsei komoran néznek rám. Letörlőm a vért és feltápászkodom.
- Remington. Azt hittem tanultál. De látom nem. - mosolya ugyan az, ami volt. Amitől minden lány térde megremegne.
- Hello John. - vigyorodom el, ahogy hetyke mozdulattal letörlöm a homlokomról a vért. De ekkor megcsörrent a telefonom. Tim. Nagyot nyelek, és elnémítva a készüléket a farzsebembe dugom.
- Miért nem veszed fel? - dönti oldalra a fejét, úgy mérve végig, mint a vadász az űzött vadat.
- A feletessem, össze rúgtuk a port. - megvonom a vállam.
- Szóval szereted? - a kérdése azonnal gyomron vágott. Igen, szeretem, de sose mondanám neki.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Remi Walsh
Remi Walsh EmptySzomb. Júl. 31 2021, 11:02
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Remington!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ahogy elkezdtem olvasni a karakterlapodat, rögtön azt gondoltam magamban: igen, nagyon tetszik a stílus, ahogy fogalmazol. Érezhetően kavarognak a gondolataid a visszatérés miatt, mindazok miatt, amik előzőleg New York-ban történtek veled, és amiatt, ami a jövőben itt várhat. Úgy látszik, szokásod a nem jó emberbe beleszeretni. De hát sokan vagyunk még így ezzel, nem igaz? Smile
A jellemzésed rövidre sikerült, de úgy érzem, mégis pont eleget mond rólad. Rövid, tömör, lényegre törő. Azt az érzést kelti, azt sugallja, hogy te magad is ilyen vagy. Precíz, határozott, aki nem kertel. A play by szerintem telitalálat. Vagy csak elfogult vagyok, mert kedvelem a csajt.  Remi Walsh 3673325056
Na, de nem szaporítom tovább a szót, engedlek is az utadra... Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Remi Walsh Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Remi Walsh 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Remi Walsh 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Remi Walsh 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Remi Walsh 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Remi Walsh
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Monroe Walsh
» Odette Walsh
» Celeste Walsh
» Trent Walsh
» Blake Walsh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: