New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Blake Walsh
TémanyitásBlake Walsh
Blake Walsh EmptySzer. Aug. 15 2018, 18:31
Blake Walsh


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Blake Walsh
Becenevek:
Blake
Születési hely, idő:
Philadelphia - Pennsylvania, 1976. május 17.
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
elvált
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Magánnyomozó
Ha dolgozik//Munkahely:
Walsh nyomozóiroda
Hobbi:
szereti a pókert, de ha alkalma adódik és megfelelő partner, golfozni is szívesen eljár
Play by:
Johnny Depp

Jellem
Alapvetően énközpontú személyiség, önző természettel megáldott vagy megvert férfi. Attól függ honnan nézed. Alkoholba fojtotta bánatát, miután szeretett felesége elhagyta. Azóta nem igazán enged közel magához senkit sem. Nem hisz a rózsaszín köd fedte szerelemben, azt hiszem abban sosem hitt, de a feleségét szerette. Persze férfiból van, nem veti meg a gyengébbik nemet ő sem.
Gyorsan alkalmazkodik helyzetekhez, ösztönösen találja fel magát a veszélyes helyzetekben. Igazi túlélő típus, aki nem bízik meg senkiben maga körül, de képes elhitetni az ellenkezőjét másokkal, ha éppen azt látja szükségesnek.



Múlt

Álomból ébredek. Ismét nyomasztó rémálomból, mely keserűséget és hiányérzetet hagy maga után. Az emlékképektől megfoszt, hiába kapaszkodom az utolsó foszlányaiba görcsösen, hiába próbálom megragadni, elsodródik az álmok tengerén és nem marad más csak én, magamra. Jeges verítékben úszom, a plafont bámulom, míg visszatérni látszik a valóság. A mobilért nyúlok. Mennyi az idő? Nem fogadott hívás: hét. Nem érdekel. Hajnali 2 óra 43 perc. Ki a tökömnek jut eszébe éjszaka telefonálni, amikor mindenki az igazak álmát alussza? Kivéve az akit rémálmok gyötörnek. Álomfejtésért aligha hívna bárki is. Mégis ágyra hajítom a telefont, pedig lehet fontos. Felülök. Nem kellett volna, mert a másnapos fejfájás olyan erővel üt léket a tarkómba, hogy szinte látom. Nem, igazából azok csillagok, amik felvillannak látóterem peremén. És valami más is, egy emlékkép, a nejemről. Jobban mondva az ex nejemről, amint örök hűséget esküszünk egymásnak az oltárnál és kimondjuk az összegyűlt násznép előtt az örök hazugságot: míg a halál el nem választ... Lófaszt. Álszentség az egész. Minden csoda három napig tart, mondják az okosok. A házasság szentsége is ilyen. Talán, ha nem a munkám jelentett volna többet. Talán, ha előbb belátom. Talán, ha megadatik a gyermek, egy kislány, akkor talán minden másképp alakul. Vagy nem.
Azt mondják nehezen dolgozom fel a válás okozta traumát, hogy bár munkám nagy részében felfedem a valót, a saját életemben képtelen voltam meglátni az igazságot. De úgy gondolom ezzel vagyunk így páran. Azt is mondják ezért menekültem az italba. Faszom nagy következtetés, ahogyan az is, hogy ezért veszítettem el az állásom a philadelphiai gyilkosságiaknál. Na bummm. Mint a célzott pisztolylövés, egyenest a szívbe. Markoló.
Azt is mondják, ha becsukódik egy ajtó - ami azt illeti ezt az ajtót rendesen az arcomba baszták, de mindegy - kinyílik egy másik. Ha más nem majd felfeszíted magadnak pajszerrel. A kérdés, hogy az a kibaszott ajtó merre visz. Engem New Yorkba hozott, ennek már három éve. Nyomozóirodát nyitottam és bár nem mondom, hogy a legmenőbb vállalkozás, megélek belőle, fenntartom bérelt lakásom és az irodát. Kell ennél több? Ami azt illeti, ja. Jöhetne egy luxus kégli Miamiben, az óceán partján.
Ráveszem magam, hogy megnézzem a telefont, kezdem úgy érezni, hogy fontos lehet, ha az éjszaka közepén hívnak. Sean Hayland neve villan fel a kijelzőn. Kattogok mint a vekker, hogy vajon mit akar tőlem éjnek évadján, de legalább kiránt az álom és az emlékek hagyta ragacsos mocsárból. Ennyi maradt belőlem. Elvégzek ilyen-olyan nyomozómunkát neki, ha úgy adódik. Nem mindig füllik hozzá a fogam, de legalább jól fizet és lássuk be nem sok más választásom van. Meg legalább kihúz a megszokott megcsalt a feleségem vagy épp férjem melókból, amitől valljuk be elmegy az ember életkedve egy idő után. Persze mondhatnék nemet, de bolond nem vagyok, ahogy a homlokomra sem ragasztok vadászni ér céltáblát. Talán majd annak is eljön az ideje, ha megunom az életem, de egyelőre elveszem amit ad.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Blake Walsh
Blake Walsh EmptyCsüt. Aug. 16 2018, 00:23
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Blake!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Minél többet tudunk meg rólad, annál jobban látszik, hogy az élet nem volt kegyes veled, mégis mindennek főszereplője csakis egy személyre koncentrálódik: az ex-feleségedre. Nehéz beletörődni abba, hogy akiről azt hitted jól ismered a végén egyszerűen eldob mindent, mintha sose létezett volna semmi sem, ami egymáshoz kötött volna titeket. Érthető, hogy ezek után a bizalmat csak úgy nem osztogatod akárkinek, sőt ha lehet azt mondani, inkább nem alakítasz ki szorosabb kapcsolatokat, tartván attól ami már egyszer megtörtént veled. Piszkos egy helyzet, mégis úgy tűnik képes vagy meghúzni egy vékony határvonalat a munkád és a magánéleted között és nem hagyni, hogy bármi is befolyásolja azt, amit a leírásod alapján képes vagy előtérbe helyezni. Utólag már ezen nem feltétlenül változtathatsz, hiszen amikor az ember fiának eszét teljesen elveszik, roppantmód képes kikelve magából olyan döntéseket hozni vagy olyan világot maga köré teremteni, amiben kellemesebben érzi magát, mint a valóságban. Az meg, hogy a munkád során az ilyen eseteken könnyedén lépsz túl, az életedben pedig átsiklottál felette, az mind ennek tudható be. Általában szeretjük azt hinni, hogy minden rendben van, ha az adott szituáció éppen örömöt hoz nekünk, csakhogy ne kelljen szembenézni mindennel, amely akár egy kicsit is belerondíthat ebbe. Very Happy Mindenesetre úgy gondolom, hogy ez is valahol egy átmeneti szakasz lesz, aminek menete nem kevésbé káros, de még menthető. Mindez csak azon múlik te mennyire akarod, hogy bárki is a segítségedre rohanjon, bár úgy veszem észre, amikor sikerül kikerülnöd azokat az eseteket, amelyek eszedbe juttatják a veled történteket, azok egészen jól jönnek figyelemelterelésként. A mi kis bűnözőinkkel teli városunkban sosem tudhatod merre sodor majd az élet. Talán egy kis bűnözői tisztogatás helyrebillent egy kicsit. Very Happy [imádok magam ellen beszélni.] Kíváncsi vagyok mi vár rád még a továbbiakban vagy hogy miképpen fogsz megbirkózni a jelenlegi állapotoddal.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Blake Walsh A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Blake Walsh D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Blake Walsh 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Blake Walsh
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remi Walsh
» Celeste Walsh
» Monroe Walsh
» Odette Walsh
» Trent Walsh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: