New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Odette Walsh
TémanyitásOdette Walsh
Odette Walsh EmptyPént. 3 Jan. - 21:55
Odette Walsh

Karakter típusa:
keresett/saját
Teljes név:
Odette Walsh
Becenevek:
Nem kell
Születési hely, idő:
Seattle, Washington, 1993, augusztus 11.
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Kutatás és oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Seattle University/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Tanársegéd - Történelem és Angol szak
Ha dolgozik//Munkahely:
Columbia egyetem
Hobbi:
Olvasás, futás, csillagászat
Play by:
Amanda Seyfried

Jellem
➾Jellem? Van. Jó? Többnyire. Nem mondanám magam különlegesnek. Csupán egy átlagos Amerikai lány vagyok, aki világéletében kitűnt a tömegből, pedig éppen beolvadni akart. A könyvekben, a történelem szépségben, ott mindig megtaláltam a magam kis rejtett világát. Azonban nem mindig sikeresen. Akinek ilyen a külső megjelenése, annak nem igen könnyű beolvadni. Aztán végül arra jutottam, felesleges is. A szemüveg helyét felváltotta a kontaktlencse a kardigán helyét pedig a V kivágású blúz, és szűk nadrág, vagy ceruzaszoknya. Magassarkúba kezdem el járni, bár párszor kishíján kitörtem a nyakam, de aztán belejöttem. Szóval így lett a szürke kisegérből egy "bombázó" ahogyan a barátaim mondanák.  
➾Belsőleg milyen is vagyok? Alapvetően csendes jellem, aki ritkán szólal meg, de ha igen, van is mondanivalója. Nyugodtnak is mondanám magam, ritkán tudnak kihozni a sodromból, akinek sikerül, annak már művészi szinten kell űznie azt. Sokat olvasok, egyértelműen, de nem szokásom az intelligenciámmal kérkedni, az olyan embereket nem bírom. A jó pap is holtig tanul, tehát ehhez tartom magam én is.  

Múlt

"I am a lost girl, an adventurer, a dragon rider, a burglar, a dreamer. I am a reader."

➾ Seattleben születtem. A szüleimnek könyvesboltja van, a városban, ami hamar meglátszott az életemen. Én azonban imádtam ott lenni. Ez volt az én menedékem a világ elől. Az embereknek, a rokonoknak pedig hamar feltűnt.   A könyvmoly okoska, a szőke hajával és nagy kék szemeivel, eléggé összeférhetetlen volt az embereknek. " Túl szép vagy, ahhoz, hogy csak a könyveknek élj." Ezt elég gyakran megkaptam, de nem éppen érdekeltek. A történelem, és az angol irodalom elég hamar beszippantott, és egy új, jobb világot tárt elém. A gimiben azonban hamar rájöttem, hogy ideje élnem. Csupán az utolsó évben, így szemüveg, kardigán le, új ruhák fel. Miért tettem ezt? Na vajon? Egy fiú miatt. A szerelem sok dologra rávesz, és néha még az elveidtől is megszabadít, vagy éppen más emberré változtat, szóval velem is megtörtént. Egy ideig meg is voltunk, de aztán megcsalt, én meg kicsit bosszút álltam, főleg a kocsiján. Ez nem volt rám jellemző, de akkor azon a ponton nem érdekeltek a következmények. A rendőrkapitány szerencsére apám jó barátja, így nem lett baj, de a lecke kedvéért egy éjszakát a börtönben kellett töltenem APÁM kérésére. Ez volt az ő nevelési módszere. Hatásos vagy sem, többet nem kerültem ilyen helyzetbe.  

"I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it."

➾Az egyetemi évek, nos itt kezd érdekes lenni a történet (vagy nem). Volt egy balesetem, még az egyetem első szemeszterében, és kiesett egy év az életemből. Mintha kitörölték volna minden döntésem, emlékem... mindent. Arra sem emlékeztem, hogy felvettek az egyetemre, sem arra, hogy volt egy barátom, semmi.
Eléggé meglepődtem, mikor minden kiderült. Főleg, hogy úgy, hogy a pasim előjött a zuhanyból, csurom vizesen, (és pucéran) én meg néztem, na és a szüleim is. Igen érdekes egy jelenet volt, az biztos. Nem volt könnyű tovább folytatni az életem, évet ismételni, mint valami bukott diák, és mindent elölről kezdeni. Szerencse, hogy csupán egy év volt... Már ha ez szerencse.
Mai napig nehezen dolgozom fel az egészet. Találkozok emberekkel, akiket akkor ismertem meg... de még mindig nem emlékszem rájuk.  

"A teacher takes a hand, opens a mind and touches a heart."

➾ Az egyetem elvégzése után, nem is haboztam, elindultam New York felé. Először az NYU-n kaptam tanársegéd állást, de sajnos az nem jött össze, így a Columbia felé vettem az irányt, ahol lehetőleg végre sikerrel járok. Mi volt az NYU-n? A másik jelölt viszonyt folytatott a dékánnal. Szerintem ez bőven megmagyaráz mindent. Szóval jelenleg a Columbián tanítok, mint tanársegéd. Nemsokára legalábbis... és nagyon kemény professzor alá osztottak be. Nem jól fogalmaztam, tehát mellé... igen így jobb. Régen Seattleben még tanított is engem, és igazán lenyűgöző tanár. A sajátos modora ellenére. Azonban tudom mit akarok az élettől, így kitartok, bármit is kelljen elviselnem.  
Az első napomon persze nagyon ideges vagyok, és ezt egy kissé kihívóbb öltözékkel kompenzálom, mint ami megfelelő lenne egy tanársegédhez. Egy szűk fekete ceruzaszoknyát veszek, és egy szűk, V kivágású vörös ujjatlan blúzt. A hajam a szokásos lófarok helyett pedig most szabadon engedem. A rúzsom sem a szokásos barack színű, hanem vörös, és a magassarkúm sem éppen visszafogott a fekete keresztpántokkal és magas platformmal. Ezt randikra vettem. Erre felveszem a munkahelyemen. Normális vagyok? Kérdéses. Az egyetemen többen is megfordulnak utánam, és bár jól esik, a gondolataim csupán a körül az iroda, illetve tanár körül forognak, aki vár rám. Elérek az iroda elé, és mély levegőt veszek. Három, kettő, egy... és kopogok. A szívem a torkomban dobog, aztán pár másodperc után, elhangzik a "Szabad." mondat, és belépek. Kellemes látvány fogad. Könyvek mindenhol, padlótól plafonig. Az egész iroda stílusos, régies, sötét bútor, süt belőle az elegancia. Aztán még szebb látvány fogad. Megjelenik a látókörömben a könyvek varázslatából kiesve a professzor, és bár emlékszem arra, hogyan is néz ki, azonnal elakad a szavam. Ennyit az első benyomásról. Csak pislogok, mint egy vakegér a reflektorfénybe. Aztán nehezen ugyan, de bemutatkozom.
- Üdvözlöm, uram, a nevem Odette Walsh, az új tanársegédje. - nyújtom felé a kezem, és remélem, megúszom anélkül, hogy még jobban zavarba jönnék.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Odette Walsh
Odette Walsh EmptySzomb. 4 Jan. - 0:09
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Odette!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Már a hobbinál felsoroltakból, az olvasásból és csillagászatból sejtettem, hogy egy kedves, álmodozó, romantikus alkatú, okos lány előtörije fog kibontakozni előttem, és nem is tévedtem. Very Happy A jellemeddel is rögtön ezt támasztottad alá, bár az évek során egyértelműen kialakult egy csábító "bombázó" éned is, és teljesen érthető, ha néha ezeket a tulajdonságaid is beveted. Egyébként a play by szerintem tökéletes választás ehhez a karakterhez. Odette Walsh 4146035580
Amit a gyerekkorodról leírtál, egy kicsit irigykedésre ad okot, ugyanakkor teljesen alátámasztja, miért is lettél olyan nagy rajongója az olvasásnak. Könyvek között felnőni, élni, egy könyves boltban, vagy akár egy könyvtár közelében varázslatos élmény lehet, amelyet én is szívesen megtapasztaltam volna. Sajnálom, hogy ha apád az ő nevelési elveivel időnként megtörte ezt a különleges varázst. Bár, ki tudja, talán igaza volt, nem igaz? Hisz tanultál a hibáidból.
Az egyetem első éve biztos nem volt könnyű, és talán még mindig fájdalmas néha visszaemlékezned arra az időszakra. Ugyanakkor, úgy tűnik, abból is megerősödve kerültél ki, sikerült talpra állnod, tovább lépned, és talán ez a legfontosabb! Very Happy
A továbbiakhoz sok sikert kívánok, és azt, hogy mielőbb megtaláld a helyed a lélegzetelállító professzorod mellett!  Odette Walsh 87422597

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Odette Walsh Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Odette Walsh 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Odette Walsh 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Odette Walsh 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Odette Walsh 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Odette Walsh
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Constance Walsh
» Remi Walsh
» Celeste Walsh
» Trent Walsh
» Blake Walsh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: