New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:13-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ada & Zach - Információ Csere
TémanyitásAda & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptyHétf. 22 Márc. - 19:47
Ma nem tudok a munkámra koncentrálni, mert nemrég pittyegett a telefonom, hogy üzenetem érkezett. Semmi konkrét csak egy üzenet, hogy hívjam vissza. Hezitálás nélkül kimentem az irodából, hogy senki se legyen a fültanúja a beszélgetésnek. Épp lerakni készültem a telefont, amikor a főnök toppant be a konyhába. Egész jó búvóhely volt egészen mostanáig. Gyorsan szakítottam meg a búcsúzkodást, majd ránéztem az előttem álló öltönyös férfira.
- Kávé szünetet tartasz? - Néz rám méregetve, kicsit gúnyosnak hangzott a kérdése. Oldalra fordítottam a fejem, ahogy a pultnak támaszkodtam, majd vissza emeltem a tekintetem rá.
- Nem érzem túl jól magam és gondoltam megmosom az arcom. - Hazudtam neki, kicsit olyan világvége fejet erőltettem magamra. Erre csak elhúzta a száját és közelebb lépett a kávégéphez, ami mellettem volt a pulton.
- Kivenném a délutánom, ha nem gond. Mindennel megvagyok. - Oldalra nézek, az arcán látom, hogy kezd vörösödni és felkészültem arra, hogy kiabáljon. Ehelyett csak befejezte a kávé kitöltését, majd felém fordult.
- Mi bajod? - Kérdezte egy hangúan, miután a kávéjába szürtyölt.
- Nem tudom, kicsit émelygek. Lehet rossz volt a tojás, amit reggelire ettem. - Rántom meg a vállaimat és még mindig rájátszottam arra, hogy beteg vagyok. Morgott valamit, majd intett, hogy menjek. Remek. Visszasiettem az irodába, mielőtt meggondolná magát, majd gyorsan leléptem. Az épületből kilépve felhívtam Ada-t, hogy találkozzunk, mert van egy nyomom, amin elindulhatna, de nem telefon téma. Meglepődtem azon, amit ajánlott. Manhattan-ben egy kávézót. Nem igen járkálok Manhatten-be, mert messze van és nincs is semmi dolgom arra felé, de beleegyeztem. Beütöttem a GPS-be a címet majd kocsival el is gurultam a helyszínre.
Leparkoltam, és nagyon reméltem, hogy nem fog késni. Megbízhatatlanok a zsaruk, utálom őket. Kiszálltam a kocsiból és meglepetésemre, pont Ada-val találtam magam szemben a kávézónál.
- Szia! Örülök, hogy nem kell rád várnom, még rengeteg dolgom van! - Morgom oda, majd kinyitom az ajtót előtte és beengedem. Azért erre anyu megtanított. Kinézek egy helyet, majd odavezetem és leülve, addig nem mondok semmit, amíg oda nem lép az asztalunkhoz egy pincér.
- Egy fekete kávét, cukorral. Oda pedig? - Adom le a rendelésem, majd ránézek Ada-ra, hogy rendeljen. Amint elhagyta az asztalunkat a srác, előre dőlve rátámaszkodtam az asztalra.
- Mennyire ismered Queens-t? - Bizalmasan mondom, halkabbra véve a hangomat. Nem akarom, hogy bárki meghallja, amit épp mondani akarok neki. Közben a kért kávénkat is megkapjuk.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Ada & Zach - Információ Csere 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Ada & Zach - Információ Csere 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptyKedd 23 Márc. - 5:01
Információcsere
Zachary Price & Adaline Koroleva
Kimerítő nap a javából. Amikor reggel bemegyek, még nem is sejtem, hogy mennyire fog hiányozni pár óra múlva a csendes papírmunka. Gyakran unalmas, de szükséges árnyoldala a melónak, mivel nem lehet mindig rosszfiúk után futkosni. Már jó előre eltervezem a napom: minimum két kávézás, egy kényelmes ebéd, közben pedig éppen csak annyi munka, amivel még nem néz rám senki azt feltételezve, hogy a munkahelyemre csak melegedni járok be. Remélhetőleg a helyszíni fotók nézegetése közben pedig homlokon csókol valamelyik múzsa, és csodálatos jelentést rittyentek arról, mi mindent csináltam és láttam a tetthelyen. Ez lett volna a mai nap kellemes verziója.
De mi történt ehelyett? Nagyjából tíz perce lehetek bent, már kényelmesen lecuccoltam, semmit se sietve el, amikor hirtelen felbolydulásra leszek figyelmes. Számomra ismeretlen ügynök érkezik, s mint kiderül, engem keres. Itt már sejtem, hogy nem lesz ez a nap se könnyű vagy éppen kellemes, de ekkor még él bennem a remény. Aztán hamar kialszik. Ilyen sürgősen az orosz nyelvtudásomra van szükség, ugyanis behoztak valakit, akinek fontos információi lehetnek egy több bűnténnyel vádolt bűnözőről. Nem igazán beszél azonban angolul, az épületben pedig én voltam abban a pillanatban az egyetlen, aki jól beszéli és érti az oroszt. Még ekkor is látok esélyt a gyors szabadulásra. Ez akkor illan el véglegesen, amikor belépek a kihallgató helyiségbe. Valami határozottan nem stimmel azzal az emberrel. Hideg intelligencia csillan a szemeiben, s az egész lénye sugároz egyfajta veszélyes sunyiságot. Helyet foglalok vele szemben azzal az ügynökkel, aki behozta, és elkezdem fordítani a kérdéseit, aztán pedig a rájuk kapott válaszokat. Balsejtelmem beigazolódásához elég néhány kérdés. Szinte biztosra veszem, hogy sáros, vagy tud valamit, mégis… szinte esélytelennek tűnik, hogy bármit is kihúzzunk belőle. Ha bárki kérdezi, második anyanyelvemnek mondom az oroszt, most mégis cserben hagy a tudásom. Olyan szófordulatokat, kifejezéseket használ, amiket egészen egyszerűen nem ismerek. Fogalmam sincs, hogy régies-e, vagy éppen szépirodalmi, esetleg olyan szólások, amelyekkel még nem találkoztam, mindenesetre a szóvirágait hallva erősen gyanítom, hogy játszik velem, velünk. Több órán keresztül küzdünk, amíg végre lesz némi halvány eredmény, amin el tudnak indulni, engem pedig utamra engednek. Pokolian hasogat a fejem, hála a több órás szünetelen igénybevételnek, de mielőtt bármerre mozdulhatnék, megcsörren a telefonom. Ismeretlen a szám, egy erőtlen “Halló, tessék” után mégis ismerős hangot hallok a vonal másik felén. Valamennyire fásultan hallgatom Zachary mondandóját, és gondolkodás nélkül vágom rá, hogy hol találkozzunk. Egyetlen gondolat motoszkál a fejemben: KÁVÉ. Egyébként is itt lenne az ideje az ebédszünetnek, ráadásul ha bármi van úgyis hívnak rögtön, nekem pedig az éltető nedű mellett friss levegőre is szükségem van. A kávézóhoz tartó úton pedig remélhetőleg kiszellőztetem annyira a fejem, hogy ne egy sírból frissen kikelt zombinak látszódjak.
Az enyhe szellő kimondottan jól esik, noha a város levegője nem éppen a legtisztább, mégis felüdülés kint lenni a szabad ég alatt, a kihallgató fakó lámpáinak fénye, valamint a helyiség csupasz szürkesége helyett. Valahol mélyen pedig lelkesít a gondolat, hogy találkozom vele, noha ennek nagyon nem kellene így lennie. Nemcsak az együtt töltött éjszaka, és a kora miatt, hanem a puszta tény okán, hogy azért segít nekem, mert megfenyegettem. Abban a helyzetben ez volt a legjobb döntés, sőt, a barátnőmért újra megtenném, mégis valahol mardos a bűntudat, hogy nekem nem szabadna ilyet tennem. Éppen azért elhatározom, hogyha végre az ügy végére járunk, akkor felajánlok neki valami kárpótlási lehetőséget, avagy ha úgy tetszik, akkor egy beváltható szívességet. Úgy majdnem olyan lenne, mintha ténylegesen saját akaratából segített volna nekem.
- Helló! Ejnye, valaki bal lábbal kelt fel? - hiába morog, kérdésem után akkor is apró vigyor költözik ajkaim szegletébe. Valószínűleg én is kicsit nyúzottan festhetek, ráadásul mehetek vissza dolgozni a kávészünet után, de most inkább elhessegetem ezeket a borús gondolatokat. Előtte lépek be a finom illatokkal büszkélkedő helyre, egy halk “Köszi”-t mormolva az udvariasságáért.
- Egy dupla espressot kérek cukor nélkül - még mindig szükségem van az extra koffeinre, hogy kiheverjem a délelőttöt, ráadásul most kimondottan kívánom a kávé kesernyés, karakteres ízét, pedig általában cukorral és tejjel iszom. A srác távozik a szorgos jegyzetelés után, én pedig kényelembe helyezem magam, miközben várakozón pillantok Zacharyra.
- Nem igazán, sajnos - rázom meg a fejem, s magam is közelebb hajolok hozzá, hogy a lehető legkisebbre essen azok száma, akiknek fülébe eljuthat a beszélgetésünk. Már nagyon kíváncsi vagyok, milyen információval tud nekem szolgálni, s valahol aggódom is. Mégis kivel szűrhette össze a levet a barátnőm?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptyCsüt. 25 Márc. - 20:58
Pár órával a munkám kezdete után, rezzent meg először a mobilom azzal, hogy információjuk van a keresett srác hollétéről. Nyugodtnak álcáztam magam, mind a kollégáim előtt, mind a hangomban, pedig legbelül úgy dübörgött a szívem a mellkasomban, hogy már szinte fájt.
A nyugodtságom egészen addig volt fenn tartható, amíg nem beszéltem Ada-val, hogy találkoznunk kell. Beszélgetésünk alatt hangomban némi határozottság és titokzatosság volt, hogy komolyan vegyen. Örültem, hogy hallottam a hangját, attól meg csak repesek, hogy pár óra múlva találkozni is fogunk. Fogalmam sincs, hogy miért vagyok ennyire izgatott, hogy újra találkozunk, de azt érzem, hogy ez nem helyes és le kéne magam hűteni. A percek nagyon lassan telnek és most különösen idegesít mindenki. Kicsit azt érzem, hogy hányingerem is van, így jobb ha ott hagyom a munkatársaim és a konyhába megyek.
Szerencsémre, vagy szerencsétlenségemre, a főnökömmel futok össze és elkéredzkedek. A kávézó felé folyamatosan kattog az agyam, hogy ezt hogyan is mondjam meg Ada-nak. Jobb lenne, ha máshol találkoznánk, de mire eljutok ebben a gondolkodásomban, addigra már le is parkolok.
A kávézó előtt pedig össze is futok Ada-val és a szívem sokkal gyorsabban kezd el verni. Higgadtnak mutatom magam és egészen jól sikerül, hiszen a kérdése is erre utal.
- Nem, de még mindig hülyeségnek tartom, hogy a barátnőd után nyomozol... - Rántom meg a vállaimat, miközben megforgatom a szemeimet az egyszerű kérdésre. Óvatosnak kell lennem, mert senki sem sejtheti, hogy információkat adok az FBI-nak. Senki se szereti a spicliket, én viszont nem akarok megint sitten kikötni egy egyszerű füves cigi miatt. Lopva végig nézek rajta, ahogy besétál előttem, és a szemeim a fenekén akadnak meg pár pillanatig.
- Te mióta iszol espressot? - Ráncolom össze a homlokomat gyanúsan, ahogy ráemelem a tekintetemet, és a szemem sarkából érzékelem, ahogy a pincér srác halvány mosolyt enged meg.
Nem habozok egy pillanatot sem, miután a pincér távozik az asztalunktól, egyből bizalmasra veszem a szót. Előre dőlök, hogy csak ő hallja, amit mondok. Horkantok egyet, de igazából nem lepődök meg azon, hogy nem ismeri Queens-t.
- De azt csak tudod, hol a régi papírgyár, nem? - Halkabbra veszem a hangszínem, de mielőtt folytatnám a pincér visszatér az asztalunkhoz a kért italokkal. Hátra is dőlök a székben, hogy a kávémat elém tudja szervírozni, majd elveszem az egyik cukrot és kinyitva beleöntöm a kávémba. Miközben kavargatom, őt nézem egészen addig, amíg a kávéjával foglalkozik. Ha rám néz, akkor emelem a számhoz a csészét és kortyolok belőle egyet.
- Szóval a papírgyár... - Folytatom, de hirtelen elfelejtem, hogy mit akartam mondani, annyira megzavart. - Állítólag ott volt legutóbb. De nem csak ő. Azt mondta az informátorom, hogy a barátnőd is ott volt. Beszéltél vele? - Felvonom az egyik szemöldökömet, ahogy őt nézem. Muszáj tudnom, mert a srác nem kispályás és elég veszélyes vele lógni. Arról nem beszélve, hogy még mindig idegesít, hogy a barátnője, hogyan is akadt a srác nyomára.
- Megnézhetnénk, ha ráérsz. Kevés az esélye, hogy hagyott maga után nyomot, de ki tudja. - Rántom meg a vállaimat és a kezembe veszem a csészét, hogy újabb kortyot gurítsak le a torkomon, miközben várom a válaszát.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Ada & Zach - Információ Csere 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Ada & Zach - Információ Csere 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptyHétf. 29 Márc. - 4:31
Információcsere
Zachary Price & Adaline Koroleva
Aggodalmam nem szűnt meg a barátnőm irányába, sőt, csillapulás helyett minden nappal egyre csak nőtt. Azonban ha az ember lánya az FBI-nál dolgozik, akkor vagy van szabadideje, mert éppen két meló közötti “szünet” - alias aktatologatás van, vagy nincs, mert sürgős meló van. Márpedig igazából minden meló sürgős, én pedig szeretek jól teljesíteni, szóval kisajtolom magamból a száztíz százalékot, ha törik, ha szakad. Az ismerőseim nagy része tudja is, hogy az utolsó pillanatig közbejöhet valami. De ez a valami csak a munkámhoz kapcsolódhat, az még sosem fordult elő, hogy “ne lett volna kedvem” találkozni valakivel és ezért mondtam volna le. Ha kell, akkor nem alszom, de a barátaimra mindig akad időm. Ha kérik, ha nem. Izzy pont az utóbbi kategóriába esik bele. Éppen tegnap jutottam el odáig, hogy meglátogassam a mamáját, hogy utána érdeklődjek. Veszélyes játék volt, szó se róla. Akad ugyan némi bűntudatom, hogy tilosban jártam, de… ha tényleg drogozik, akkor mindent meg kell mozgatnom, hogy abbahagyja, és a palit meg lehetőleg ott. Márpedig mióta Zachary megemlítette ezt a lehetőséget, egyre valószínűbbnek tűnik. Rengeteget gondolkodtam rajta. És a srácon is, időnként tök random felbukkant elmém szegletéből az arca, vagy a mosolya. A drogozást azonban bizonyítani kell. Ha igaz, ha nem, akkor is ugyanaz lesz a követkeménye annak, ha megvádolom: tagadás és sértődés. Én sem viselném el, ha ilyesmivel vádolnának meg. Egy drogos pedig biztosan nem vallja be, hogy függő, pláne mivel titokban használ szert.
Jól kidolgozott tervvel kell hát előállnom, ha eredményt akarok, nemcsak dühtől fűtött könnyeket. A leghatékonyabb, ha az ember a kígyó fejét metszi le. Esetünkben ha sikerül előkerítenem a férfit, aki a párja, az sok mindent megoldana. De eddig semmi. Nem azt mondom, hogy másokkal könnyű dolgom van, ha a semmiből egy arcnak akarok nevet adni, de kellő kitartással - amiből sosem szenvedek hiányt - 2 hét alatt meg szokott lenni a legalapabb infó a keresettemről. Most azonban semmi. Jó, igaz, a férfinak semmi különlegesebb megkülönböztető jegye sem volt. Az egyetlen, amivel jellemezni tudnám az az, hogy “jóképű”, de ez végülis ízlés dolga. Minden másban átlagos. Tipikusan olyan figura, aki könnyen eltűnik a tömegben, csak egy másodpercre veszítsd szem elől. Szóval a hozzá vezető egyetlen nyom Zachary volt.
Meglepve veszem észre, hogy ajkaim szegletébe apró mosoly bújik a srác említésére, pedig az őt megelőző téma sokkal inkább okozna aggodalmas homolokráncolást. Azt is nehezen moshatnám le magamról, hogy lelkes lettem a találkozó gondolatától, és nemcsak a lehetséges új információ miatt.
- Ezt már megbeszéltük - húzom össze lehelletnyit a szemöldököm, nem tetszésem jeleként. Sokszor vitatják, hogy jó-e, amit aggodalmas oldalam nyomására alkotok, ez pedig nem tetszik. Elvégre a jószándék hajt… - Csak szeretném tudni, hogy jó kezekben van-e… - egy pillanatra megakadok, arcomra pedig némi pír szökik, ahogy rájövök, ez akár máshogy is értelmezhető, mint aminek szántam, pontosításra szorul hát - mármint biztonságban - toldom meg gyorsan. - Hidd el, én remélem a legjobban, hogy nem lesz igazam, alaptalan a gyanúm, de amit a múltkor mondtál nagyon elgondolkodtatott - nem fogom világgá kürtölni természetesen, hogy a drogozás lehetőségére gondolok, de szerintem sejti. Ráadásul Izzy exe bántalmazta őt. Túl sok a furcsa véletlen már már egybeesés. Természetes, hogy aggódom.
- Kimerítő napom volt, kell egy kis erőteljesebb felfrissülés - mosolyodom el a kérdésére. Szemeim az arcát fürkészik, s egy pillanatra teljesen elveszek a tekintetében. Komolyan kell kutatnom az elmémben, s még ígyse lesz igazán szerencsém. Viszont a Google a barátom, minden bizonnyal nem lesz nehéz megtalálni a helyet. Ezen felbuzdulva igenlően bólintok válaszul.
- Mit érdemes tudni arról a helyről? - közben egy A/6-os jegyzettömböt halászok elő a táskámból. Leemelem a ráhúzott tollat, aztán várakozóan pillantok rá, hogy mostmár mondhatja. Jól megszokott mozdulat ez. A jegyzettömböm nélkül sehova se megyek, noha arra mindig nagy gondot fordítok, hogy az összes lapot kitépjem belőle, amire már valamiféle lényeges információt felvéstem. Természetesen az aznapi bevásárlólista nem esik bele ebbe, noha azt is jobban szeretem ettől külön tárolni. Az ilyen elhagyatott helyek sokakat vonzanak, nem feltétlen bűnözőket, hanem gyakran tinédzsereket. Közöttük pedig egészen könnyen elvegyülhetek a pofimmal, na meg persze megfelelő ruházattal.
- Nem tudtunk beszélni - csóválom meg a fejem némi szomorúsággal. Meg volt beszélve egy hármas találka, de végül lemondta, így csak ketten mentünk el sütizni Alice-szel. Sajnos ebből kifolyólag azt se tudtam meg, hogy vajon rájött-e, hogy nyomozok utána, de felmerült bennem, hogy ezért mondta le a találkát. - Majd a srácról is szeretnék többet tudni, elég titokzatos vagy vele kapcsolatban - jegyzem meg. Ahhoz nem ragaszkodom, hogy itt tájékoztasson, valószínűleg túl sok fültanúja lenne a dolognak, de csak akkor tudok alaposan felkészülni, ha legalább nagyjából képet kapok arról, mire számítsak.
- Most rögtön? - kérdezek vissza. A szavaiból nem tudom pontosan kivenni, mikorra tervezné a kiruccanást. Nekem vissza kellene mennem dolgozni, ő pedig mintha olyasmit említett volna, hogy még sok a dolga. Ennek ellenére, úgy érzem én mamár megdolgoztam a fizetésemért, ha pedig ég a ház, úgyis elérnek telefonon. Most végre elsőbbséget élvezhet a barátnőm ügye a melóval szemben, szóval tőlem akár a kávé elkortyolása után is indulhatunk. Végre valahára kezdenek hatni a fekete nedű első kortyai, már nem érzem magam egy sétáló zombinak, hanem egy tettre kész fúriának, aki bármit megtenne, hogy barátnője újra helyes úton járjon.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptySzer. 31 Márc. - 21:29
Megforgatom a szemeimet, valóban megbeszéltük már, de nem értek vele még mindig egyet. Máshogy nem fejezem ki az egyet nem értésemet, inkább nem hozom fel többet a témát. Őt látva, inkább lebeszélném erről az egészről, mert a végén bajba keveri saját magát. Várjunk, és engem ez miért érdekel ennyire? Lehunyom egy pillanatra a szemeimet, hogy elfelejtsem az iménti gondolatmenetemet. Kávéra van szükségem, ez már biztos. Úgy érzem, hogy hiába ittam meg a reggeli szokásos kávémat, a melóm teljesen leszívta az energiáimat. Kissé felhorkantok, ahogy megszólal.
- Ez a srác mellett nincs egyáltalán biztonságban! - Hangomban egy kis él fedezhető fel, egyik kezem, amit sikerült elrejtenem az asztal alá, még ökölbe is szorul. Látva az arcát, kicsit vissza fogom magam és a hangom is picit máshogy hallatszik. - De mégis csak az ő élete... - Picit halkabbra fogom, mert tudom, hogy ezzel a kijelentésemmel megint csak odalyukadunk ki, mint az elején. Nem akarom megrémiszteni, így gyorsan folytatom. - Ha tényleg ő az, akire gondolok. - Rántom meg a vállaimat és dőlök hátra a székben. A kávérendelésnél feltűnik, hogy nem azt issza, amit tőlem kért, miután nálam aludt. Észreveszem a mosolyát, de nem foglalkozok vele érdemben.
- Még csak dél van. Mit csináltál reggel, ami ennyire kimerített? - Döntöm oldalra egy picit a fejemet, kíváncsiság ül meg a hangomban, ahogy az arcát fürkészem. Hamar rátérek a lényegre, de valami azt súgja, hogy hazudik. Már nyitnám a számat, amikor megakad a szemem a jegyzettömbjén. Egyből oda is kapok a kezemmel, picit meglökve az asztalt.
- Ne jegyzetelj! - Nézek bele a szemeibe, határozott hangom, pedig remélem eléri a hatását. Közben észre se veszem, hogy a kezem az ő kezén pihen, ahogy megbizonyosodok róla, hogy nem fog jegyzetelni. Még csak az kéne, hogy írásos nyoma maradjon, hogy spicli vagyok. Így is kockázatos, hogy vele ülök egy asztalnál és pusmogunk. Pár másodperc után tűnik fel, hogy a kezem még mindig az ő kezén van, ha azóta nem vette el. Megköszörülöm a torkom, majd hátradőlve egyik kezemmel a csésze után nyúlok zavaromban, míg a másikat megint az asztal alá rejtem.
- Kint van a város határnál, a drogosok és a drogdílerek kedvelt helye. Pár évvel ezelőtt volt ott egy razzia és elég sok mindenkit lekapcsoltak. Emlékszel rá? - Terelem a témát, hogy még véletlenül se gondolkozzak el azon, miért fogtam hosszú másodpercekig a kezét. Egy kis részletet hozok fel a papírgyárról, gondolom emlékszik rá hallásból, még ha nem is foglalkozott az üggyel. Közben folytatom.
- De mióta történt ez a razzia, azóta elég óvatosak, így sok időt nem töltenek ott. A drogosok is bármennyire is ki vannak "éhezve" - formálok idézőjeleket az ujjaimmal, - nem lövik be magukat ott. Gondolom félnek, hogy megint megismétlődik a rajtaütés. - Vonom meg a vállaimat, mintha csak egy ház eladásról beszélnék. Újabb korty csusszan le a torkomon, most már sokkal jobb, a kávé valahogy felébresztette az agyamat és még azt is sikerült feledtetnie velem, amit az előbb csináltam.
- Muszáj lenne megtudni, hogy hol találkozott a sráccal. - Jobb kezemmel felkönyökölök az asztalra és gondolkozni kezdek, hogyan lehetne ezt kideríteni, miközben az ujjaimmal a borostámat piszkálom. Ahogy forognak azok a fogaskerekek, úgy bambulok el a kávéját nézve. Csak akkor "térek" észhez, amikor a srácról akar tudni. Felemelem a tekintetem rá és egy picit összeszűkítem méregetve őt.
- Mert nem vagyok benne biztos. Mondtam, hogyha 100%-os lesz, hogy ő az, akkor majd elmondom. De zsaru vagy és nem adok ki senkit neked, ha nem vagyok benne biztos. Még csak az kéne, hogy ráállj bárkire az én szavamra. - Egy meggyőző érvet hozok fel, remélem, hogy abbahagyja a puhatolózást. Titkon a közelében akarok lenni, még több időt vele tölteni, így felhozom neki, hogy akár ki is látogathatnánk a papírgyárhoz. A kérdésére csak felvonom az egyik szemöldökömet.
- Igen! - Vágom rá kicsit követelőzve, majd megköszörülöm a torkom. - Mint mondtam csak futólag szoktak megfordulni az emberek arra. Ez a srác profi, ha hagyott is maga után valamit, akkor azt most kell megnézni. De nyugodtan élheted az életed és visszamehetünk a hétvégén is, de akkor már ne számíts értékelhető nyomokra... - Hátradőlök a széken kissé elhúzva a végét, hogyha annyira nem érdekelné, akkor most felfigyeljen a tényekre, hogy most vagy soha. Közben az utolsó kortyokat is legurítom a torkomon. Nagyon jól esett most ez a kávé.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Ada & Zach - Információ Csere 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Ada & Zach - Információ Csere 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptyVas. 4 Ápr. - 5:51
Információcsere
Zachary Price & Adaline Koroleva
- Na látod pont ezért nyomozok utána! - csapok le élből. Nem tudom ki a srác, de valami nagyon nem stimmel vele, ezt pedig nemcsak a hatodik ösztönöm, avagy a női megérzésem súgja. Függetlenül attól, hogy az-e, akinek Zachary gondolja, simán lehet borzasztóan veszélyes alak. - Valóban az ő élete, de a szeretteire meg nem gondol. Van fogalmad róla, hányan aggódnak érte? - a kérdés költői, így nem várok választ. De Alicen és rajtam kívül már az anyjának és az apjának is feltűnt, hogy valami nem stimmel, csak ők még nem kérdeztek rá. Ha tudnák, hogy a lányuk feltehetőleg drogozik, és valami kétes alakkal kavar, nálam sokkal jobban fel lennének háborodva. - Ha pedig tényleg drogozik, az meg még illegális is - huszadlagos szempont ugyan, de érvnek akkor is jó. A barátnőm sokkal fontosabb nekem, mint az, hogy él-e tiltott szerekkel, meg úgy egyébként a hogyléte, azonban nem feledkezhetek meg arról, hogy vannak kötelességeim. - Egyébként honnan ismered a tagot? - kúszik elmémbe a kérdés. Kíváncsi vagyok rá, hogy ez a titokzatos és akár veszélyes ember hogyan találkozott vele. Az is az eszembe jut, hogy talán Zachary biztonságát is kockáztatom ezzel az egésszel. Nyilvánvalóan nem kellene belekevernem… De erre korábban kellett volna gondolnom, ugyebár.
- Tolmácsoltam - bököm ki némi gondolkodás után a kérdésére. Nem szeretek a munkámról beszélni, mert sok ellenséggel tud járni. A bűnözők, és akik kapcsolatban állnak velük könnyedén kitölthetik a fusztráltságukat rajtunk, bűnüldözőkön, vagy akár a családunkon, barátainkon, ha valakit börtönbe juttatunk. - Ráadásul a gyanúsított mindent megtett, hogy a lehető legnehezebb dolgom legyen - eresztem ki egy fáradt sóhaj keretében a tüdőmből a levegőt.
- Dehát… - több érvem is lenne a jegyzetelés mellett, egy egész fegyvertárnyi, de aztán eszembe jut, hogy voltaképpen azért segít most, mert megfenyegettem. Ha azt szeretné, hogy az elhangzottak ne kerüljenek leírásra semmilyen formában, akkor ennyit igazán megtehetek. - Jól van, mindjárt elteszem - egy kattintással eltűntetem a golyóstoll hegyét. Cselekedni kellene, de a keze az én másikomon pihen, úgy meg elég nehéz. Igazából amint felém nyúlt, s a tenyere megpihent az én kézfejemen, azóta gondolkodom rajta, hogy pont úgy nézünk ki, mintha egy pár lennénk. Ráadásul kifejezetten kellemes ahogy bőre az enyémet érinti. Az a szerencsétlen exem sosem volt képes ilyen gyengédségre, mindig csak markolászta, vagy megragadta. De nagyon nem kellene ilyesmikre gondolnom! Végül elveszi a kezét, én pedig elteszem a jegyzettömböt.
- Ohh, így már rémlik valami. De azon az akción nem vettem részt - olyan beteg voltam éppen, hogy az ágyből is alig tudtam kikelni. Az akták egy részét azonban átolvastam. - Ezekszerint jobb, ha viszek fegyvert - állapítom meg. Természetesen eszemben sincs lövöldözni, de egy pisztoly látványa sok mindenkit el tud riasztani.
- Nem tudom sajnos - rázom meg a fejem. - Csak azóta követem, amióta nekiállt titkolózni. De a törzshelyeit ismerem, lehet érdemes lenne ott kezdeni. Leírjam neked őket, hátha ismerős valamelyik? - akár a hely, akár annak közvetlen környéke. Válaszától függően nekilátok vagy a körmölésnek, vagy a szóbani ismertetésnek. - Eszembe jutott még valami. Szinte rajongva mesélt valami táncos klubbról, Akkor azt hittem, csak azért, mert látott ott valami technikát, ami új volt a számára, de lehet, hogy tévedtem - Izzy ügyes táncos volt, én pedig nem néztem utána a klubbnak, csak vele örültem, hogy az milyen jó hely, de az időt figyelembe véve, nagyjából akkor mesélhetett róla, amikor megismerkedett ezzel a férfival. Basszus, bárcsak emlékeznék a nevére!
- Hát… - húzom el a számat - akkor sem kellene védened. Pláne ha illegális dolgokkal foglalkozik - úgy gondolom, ha valaki keményen küzd mindazért, amit el akar érni, akkor tisztességes módszerekkel is sikerülni fog neki. Ez ugyan nem tökéletes példa erre a helyzetre, ám a lényeg adott. Közben felötlik bennem, milyen szokatlanul ellenséges a nyomozati szervekkel szemben. Legszívesebben megjegyezném neki, hogy bármi is történt vele, én nem vagyok olyan, mint az, aki a lopásért bevitte őt, és a társait, de végül annyiban hagyom. Sem a helyszín, sem az időpont nem megfelelő rá. Azonban a gondolatot nem vetem el, szeretném tudni, hogy mi történt akkor. Talán egyszer rákérdezek.
- Jól van, jól van! - emelem fel védekezően a kezeimet. - Nekem a barátnőm az első, menjünk akkor most - zseblámpa van nálam, a fegyverem szintén itt van, ráadásul egy zártörő is lapul a táskám mélyén, így igazából minden megvan, ami kellhet az expedíciónkhoz.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptySzomb. 10 Ápr. - 15:42
Sóhajtok egyet, és ezzel le is zárom ezt a témát. Nekem egyszerűbb lenne, ha nem azért kéne segítenem neki, mert ha nem akkor feldob a füves cigi miatt. Őszintén szólva már rég külön utakon járnánk, ha a barátnője nem “kötne” össze minket. Csak megrántom a vállaimat a költői kérdésére, de nem felelek. A legkevésbé sem izgat és ezt szeretném is neki kimutatni. Aki droghoz nyúl annak nem az az elsődleges gondolatai, hogy kik aggódnak érte. Olyan ez, mint az öngyilkosok esete. Őket sem különösen izgatja, hogy hány embernek okoznak fájdalmat. A kávém gőzölgését nézem, amikor újból megüti a hangja a fülemet. Tétovázás nélkül emelem rá a tekintetemet.
- Le is csukatnád? – Vonom fel egyik szemöldökömet kérdőn, miközben mélyen a szemeibe nézek és próbálom kiolvasni belőlük a választ. A barátnőjét vagy elvonóra vagy a börtönbe küldi, ha elfogja. Emlékezetem szerint ez a srác bárkit képes magával rántani, ha szorul a hurok és csak így tud szabadulni belőle. Kérdésére, megköszörülöm a torkomat és a kávémat kezdem el újra fürkészni a szemeimmel.
- Azt nem fontos tudnod! – Mondom hidegen és pár pillanat alatt ingerült leszek. Sosem drogoztam, de gondolom neki egyből ez fog megfordulni a fejében. Az én történetem ezzel a sráccal sokkal bonyolultabb, mint amit el tudnék mondani, ha akarnék. Még mindig visszafog, hogy ő zsaru és egyáltalán nem a barátom, sőt inkább az ellenségem. Hogy enyhítsek a bennem tomboló feszültségen, bele kortyolok a kávémba. A fekete nedű mindig le tud nyugtatni. Visszahelyezem a csészémet és megint ránézek. Elég nehezen eredt meg a nyelve arról, hogy mit csinált reggel.
- Nem vagyok meglepve. Dolgozzatok meg a pénzetekért! – Még mindig érezni az ingerültséget a hangomon. Annak ellenére, hogy nem mondtam semmit a srác és az én kapcsolatomról, még mindig ott motoszkál a fejemben, hogy vajon mit gondola rólam. Megőrjít az egész, hogy esetleg valami olyannal köt össze, ami túlmutat az egyszerű füves cigizésen.
Pont az előbbi okok miatt nem vagyok hajlandó semmit sem mondani, addig amíg nála van a jegyzetfüzet. A kezemre tekintek le, ami még mindig az ő kézfején pihen. Annyira selymes a bőre, más esetben sosem engedném el, de az agyam hamar kapcsol, hogy ez nem helyes, így el is veszem, majd az asztal alá dugom a kezem. Ezzel úgy mond száműzöm.
Egészen addig várok, amíg el nem tünteti a füzetét, majd akkor kezdek csak bele. Nem tudom mennyire bízhatok benne, leginkább semennyire, ahogy Davis mondaná. Egy zsaru mindig azt nézi, hogy mikor tehet neked keresztbe. Szívem kicsit hevesebben kezd el verni annak a gondolatára, hogy bár nincs itt a jegyzetfüzete, fel is veheti a beszélgetésünket. Ebből a paranoid állapotból az rángat vissza, hogy fegyverről kezd el beszélni.
- Én úgy tudtam mindig nálad kell lennie… - Szűkítem kicsit össze a szemeimet, mert múltkor is, mikor nálam aludt, akkor is nála volt. Akkor megjegyezte, hogy mindig nála kell Lennie, így ezt a kijelentését nem igazán értem.
- Attól függ. Queens-t ismerem jól, a többi városrészt nem igazán. – Mondom elhúzva, majd látva a szemeit, megenyhülök. - De mondd, hátha valami segíteni tud. – Végül megadom magam. Az érzést nem tudom leírni, hogy miért segítek neki, de megsajnáltam. Ez nem rám vall, általában csak elsiklok a bunkó stílusom mellett és jót röhögök rajta, de most nem megy. Tetszik nekem a velem szemben ülő nő, és hiába kapálózok, nem bírok szabadulni ettől az érzéstől és ez megőrjít.
- Táncos klub? Sztriptíz? – Lelkesedek fel egy kicsit. - Mondjuk a barátnőd jó csaj, el tudnám képzelni ahogy vetkőzve táncol. – Lelki szemeim előtt már is meztelenül áll előttem a barátnője a színpadon, ahogy rázza magát. Ez pont jókor jött, hogy eltereljem a gondolataimat róla és egy kicsit visszakapjam a saját személyiségemet. Ez már az első találkozásunkkor is zavarta, arra emlékszek. Viszont a lelkesedésemet megint sikerült pillanatok alatt eltüntetnie.
- Nem az én dolgom és nem őt védem. Tudod az ilyen körökben nagyon hamar előkerül a spicli. Mivel én épp beköpni készülök, én sem vagyok különb a többitől… - Hangom megint csak hűvösre változott, ahogy hátradőltem a székben. Olyan hangulatromboló tud lenni, hogy mindig a legjobbkor hozza fel, hogy ez a srác nem a jó oldalon van.
- Remek! Akkor fizetek! – Mosolygok rá, majd felállva a pulthoz sétálok és kifizetem a két kávét. Miután eltettem a visszajárót, csatlakozok megint Ada-hoz, majd kilépek vele együtt az ajtón és a kocsim felé veszem az irányt. Remélem, hogy követ, majd miután kinyitom az ajtót a kocsikulccsal, be is szál. Én elfoglalom a vezetői ülést, majd indítom a motort, és már megyünk is a gyár felé.
- Beugrott a klub neve? – Pillantok felé, hogy ne csendben üljünk egymás mellett, miközben a gyár felé haladunk. Nincs közel, eléggé a város szélén van, de kb 1 óra múlva már meg is érkezünk. Nem parkolok közel, jobb hogyha sétálunk. Kiszállok az autóból és ha ő is követett, akkor lezárom a kocsit, majd a gyár közelébe sétálok, majd megállok. Nem kicsi ez a hely, azt meg nem tudom pontosan, hogy merre is tartózkodott a srác.
- Kezdjük ott. – Bökök a fejemmel az egyik nyitott ajtóhoz és elindulok felé. Nem megyek be, inkább próbálok hallgatózni és ha ő próbálna bemenni előttem, akkor kitárom a kezemet és magam mögé nyomom. Igazából nem kéne azzal foglalkoznom, hogyha van bent valaki akkor Ada sérül meg először, de mégis féltem és fogalmam sincs, hogy ez az érzés miért van bennem. Az ajtó mellől bekukkantok, majd mikor megbizonyosodtam, hogy nincs bent senki, akkor belépek szigorúan Ada előtt.
- Nincs itt senki! – Nézek hátra, majd még beljebb lépek. A legtöbb ablak be van törve, és eléggé elhagyatott egy hely. Tökéletes a drog kereskedelemnek vagy épp annak aki be akar tépni, tilosban járni.
- Az rémlik, hogy a gyár melyik területén volt a rajta ütés? – Fonom össze a karjaimat a mellkasom előtt, annyira nem vagyok képben, hogy melyik részén volt a razzia.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Ada & Zach - Információ Csere 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Ada & Zach - Információ Csere 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptyVas. 25 Ápr. - 2:26
Információcsere
Zachary Price & Adaline Koroleva

- Hát őőő… - akadok meg, ahogy rákérdez arra, amire egyáltalán nem szívesen gondolok. Lesütöm a szemeimet, s a kávéval érkezett szalvétát kezdem el piszkálgatni. Fogalmam sincs, mit kezdenék Izzyvel, miután… miután fényt derítettem aggodalomra okot adó dolgaira. Komoly dilemma lenne számomra, hiszen börtönbe semmiképpen nem akarnám küldeni. Az elvonóra még talán, hiszen ez valahol az ő érdeke is… Igazándiból abban reménykedem, még nem süllyedt túl mélyre, és a segítségemmel képes lesz kikapaszkodni. Esetleg tanúskodhatna is a pasi ellen, de ki tudja mekkora hal, minden bizonnyal jobb, ha Izzy minél hamarabb minél távolabb kerül tőle. - Nem tudom - rázom meg a fejem végül. - Segíteni szeretnék rajta - felelem teljesen őszintén.
- Hmm… - mélyen elgondolkozva pillantok rá. Minél jobban kívánja titkolni a kapcsolatát ezzel a fazonnal, annál kíváncsibb leszek. Egy kicsit furcsának találom ugyan, hogy mennyire elítéli a zsarukat, s mintha védené ezeket a bűnözőket, de az fel sem merül benne, hogy ő is drogozna. Inkább valami gyerek, avagy ifjúkori ballépésre gondolok, amelynek kapcsán találkozhattak. Lehetett akár régi osztálytársa is, vagy egy srác valamelyik sulijából… a lehetőségek száma végtelen, s nem élből a legrosszabb eshetőségre gondolok.
- Pfff, remélem téged is rendszeresen fejfájásba taszítanak a pénzügyek! - a hangom keményen csattat, nem kevés éllel reagálom le a “Dolgozzatok meg a pénzetekért!” megjegyzést. Ebből nyilvánvaló lehet, hogy határozottan sértőnek találom, a kommentárját, s egyáltalán nem veszem jó néven. Elvégre terepen rendszeresen az életünket kockáztatjuk másokért. Olyan embereket állítunk meg, akik gyilkolni, lopni, csalni akarnak, akik borzasztó veszélyesek, s gyakran gonoszok. Általában versenyt futunk az idővel, hogy mindenkit megvédhessünk, de ez lehetetlen. Számtalan ártatlan áldozatot nem sikerül megmentenünk, s emiatt gyakran magunkat okoljuk, nem pedig a körülményeket. Több kollégámat is láttam már összeroppanni a bűntudata súlya alatt. A mocskok pedig mindent megtesznek, hogy megnehezítsék a dolgunkat, s minél több embert veszélyeztethessenek.
- Ahh, igen. Fáradt vagyok egy kicsit, rosszul fogalmaztam. Nem mindegy, hogy elteszem, vagy jól láthatóan hordom - látszik, hogy kábult vagyok még egy kicsit a délelőtti megpróbáltatásoktól, hiszen nem sikerül magam túlzottan egyértelműen kifejeznem. Mindig magamnál hordok egy derékre szíjazható pisztolytartót, arra az esetre, ha valahol azzal érnék el pozitívabb hatást, hogy fenyegetőbbnek tűnök.
Pár szóban megosztom vele, mely helyekért rajong Izzy, de úgy sejtem a legtöbbet nem ismeri, hiszen a nagyrészük Manhattanban van, egyedül a Green Grass Queens-beli hely, de az elsőre “izgalmasnak” tűnő név nem a cigarettát esetlegesen megbolondító, vitatható legalitású növényekkel hozható összefüggésbe, hanem a koktélokba töltött zöld színező anyagokkal, amelynek hála minden ilyen alkoholos ital zöld színben pompázik, miután elkészül.
- Remélem nem - fintorodom el a sztriptíz említésére. Érthető okokból engem nem hoz lázba a dolog. - Te jó ég, ne képzelődj ilyesmiről! - egyrészt, mert szavai nyomán bennem is elkezdett kialakulni a vetkőző lány képe, másrészről meg… valamiért zavart a gondolat, hogy a ruháikat elszóró lányokról fantáziál.
- No jó, nem állítom, hogy túl sokat tudnék ezekről a körökről - kezdek bele, némi gondolkodás után - legalábbis így biztos nem, hogy fogalmam sincs, hogyan, honnan ismeritek egymást - sokkal több információra lenne szükségem ahhoz, hogy valami logikus következtetést alkothassak a helyzetről. - De úgy gondolom, hogy te csak nagyon érintőlegesen vagy érintett az ügyben - mondjuk tőle van a füves cigid… - fejtegetésem közben rápillantok, hogy mennyire helytállóak a hipotéziseim. - Nem hiszem, hogy bármivel is tartoznál neki - folytatom, noha lassan magam sem tudom, hova akarok kilyukadni. - És ő is elég felnőtt ember, hogy eldöntse, kockáztat-e, vagy sem - Igen, lehet, hogy valaki rossz körülmények között nőtt fel, lehet, hogy nem szerette se az anyja, se az apja, sokat bántották, nem voltak barátai, de akkor is… minden döntésért, amit meghozunk magunk felelünk. Mégha kevés is valakiben a szeretet, azt bizonyosan hallotta, hogy embert ölni rossz, sőt, borzalmas cselekedet. Jó, itt még nem tartottunk, de a drogozás szintén ilyesféle ördögi spirálba tudja rántani az embert. Hát igen, a spicli részre nem igazán tudok mit felelni, főleg mert nagyon úgy tűnik, hogy a rendfenntartók és a bűnözők terén nem egyezik a véleményünk.
- Megadjam? - kérdem, s már nyúlnék a pénztárcám után, hogy visszaadjam neki a kávém árát. - Vagy nekem az is jó, ha megállunk tankolni, és azt én állom - dobom fel neki az eshetőséget. A benzin úgyis sokkal drágább, ráadásul most csak miattam furikázunk át a fél városon, úgy lenne hát ildomos, hogy megtérítem az utazás költségeit, hamár a rám áldozott idejét úgyse tudom.
- Golden Rose… talán - elég bizonytalanul cseng a hangom. Az is könnyen megeshet, hogy az egy másik hely, csak kusza gondolataim valamiért ide keverték. Előszedem a telefonom, és rákeresek a helyre, hátha a képek alapján be tudjuk lőni. Mivel ő vezet, szóban írom le neki a helyet a képek alapján.
Sokáig tart a kocsiút, de nem esek kétségbe. Egészen komfortosan érzem magam, kíváncsian vizsgálgatom a kocsiját és a szemem elé keveredő házakat. Időnként felé is elpillantok, egyszer-egyszer hosszabban rajta marad a tekintetem, de valahányszor rájövök, hogy szinte bámulom, sebesen elkapom a tekintetem, majd rövid ideig kibámulok az ablakon, mintha mi se történt volna. A gyaloglás nem zavar, remek formában vagyok, ráadásul tényleg okosabb ötlet messzebb leparkolni, ez nem vitás.
Nyugodt léptekkel sétálok az ajtóhoz, majd belesek rajta, s pár másodpercen belül nagyjából feltérképezem a helyiséget a szemeimmel. Nincs mozgás. Előhúzom a zseblámpámat, s már lépnék be, amikor Zachary megakaszt.
- Mit csinálsz? - pislogok rá értetlenül, ahogy nem hagyja, hogy belépjek. Úgy számolom, mostanra már hallanunk kellett volna hangokat, ha lenne bent valaki. Zavartságomnak oka nem más, minthogy számomra - még az erkölcsileg megkérdőlezhető helyzet fennállása esetén is - nyilvánvaló, hogy egy civillel fogok bemenni valahova, ahol talán ellenséges szándékú emberekbe is ütközhetünk. Kettőnk közül pedig én kaptam kiképzést, hogy mit kell ilyenkor tenni, ráadásul ki tudja, hogyan reagálna éles helyzetben a srác. Nem kockáztathatom meg, hogy lefagyjon, nekem pedig még őt is kerülgetnem kelljen.
- Úgy tűnik - hagyom rá, de gondolataim nagy részét a helyiség foglalja el. Közelebb lépek a polcokhoz, szemrevételezem, mi van rajtuk, de egyenlőre rengeteg poron kívül semmit se találok. Azért a biztonság kedvéért alájuk is benézek, felkattintva a lámpát, hogy semmi se kerülhesse el a figyelmemet.
- Az egészében. Mindent jó alaposan átkutattak - számtalan ügynök vett részt benne. Nagyon sajnáltam, hogy én nem voltam köztük, bár az sem elhanyagolható, hogy az akció beleesett az FBI akadémiai kadétkodásom idejébe. - Menjünk tovább, és jobban örülnék ha mögöttem maradnál. Ki tudja milyen veszélyes alakok fordulhatnak meg erre - ha valaki itt lőtte be magát, valami olyan szerrel, ami agresszívvá teszi, könnyen lehet, hogy akár késsel támad ránk, vagy valami egyéb tárggyal.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptyPént. 30 Ápr. - 21:45
Látom, hogy mennyire elbizonytalanodott, amikor megemlítem neki, hogy mi történik majd a barátnőjével. Az arcán nézem, de talán kicsit jobban belemerültem ebbe, mint kellett volna. Pont jól jön, hogy nem néz rám.
- Ha törvényesen akarsz eljárni, le kell csukatnod. – Közlöm vele a tényeket, de gondolom ezzel ő sokkal jobban tisztában van, mint én. Annyira nem vagyok benne, hogy mit kaphat a csaj azért, mert használja a drogot és tudott is róla, hogy ki szerzi be. Még mindig úgy gondolom, hogy a csávó szerencsés vele.
- Aki jól csinálja annak nem. Ja és képzeld, remekül szoktam esténként aludni. – Önelégült mosolyt varázsolok az arcomra. Rövid ismeretségünk alatt rájöttem, hogy ez bosszantja a legjobban.
- Szerintem egy ilyen helyen jobb ha nem mutatod nyiltan, hogy zsaru vagy. - Adok egy tanácsot neki. Teljesen mindegy, hogy van nála pisztoly vagy sem, ha többen vannak, hamar el tudnak kapni. Főleg ha még drog hatása alatt is vannak, akkor elvesztik a realitásukat is, hogy talán elfutni kéne egy fegyveres elől, minthogy megtámadni.
- Féltékeny vagy, hogy a barátnőd jobban néz ki, mint te? – Elégedett mosoly jelenik meg az ajkaimon, tényleg tetszik a barátnője. Jó is ezzel bosszantani, mert tudom, hogy aggódik miatta és gondolom azt sem akarná, hogy velem legyen együtt, de azért ezt nem hagyhatom ki.
- Mondjuk összehozhatnál vele. Egy éjszakára szivesen megszabadítom a drogoktól. – Fantáziálok róla tovább, igazából tényleg elképzeltem, hogy milyen is lehetne a barátnőjével egy éjszaka. A fantáziálgatásom elég hamar elmúlik, ahogy megint felhozza, hogy honnan ismerem a srácot. Arcom egyből elkomorul és tényleg nem értem, hogy miért olyan fontos tudnia, hogy honnan van az ismeretségem.
- Miért kéne tudnod, honnan ismerem? A közös ügyünk szempontjából ez lényegtelen. – Vonom fel egyik szemöldökömet, hangom hűvös és valóban érezhető, hogy kényelmetlen ez a téma és jobb szeretném, ha többet nem hozná fel. Tovább hallgatva őt, megforgatom a szemeimet és sóhajtok egyet. Próbálom magam lenyugtatni, de azt érzem, hogy nagyon feszegeti a határaimat. A végén tényleg azt fogja elérni, hogy ennyire sem fogok neki segíteni.
- Hagyjuk ezt! Úgysem mondom meg neked, ez nem a te dolgod. – Fonom össze a karomat a mellkasom előtt és hátradőlök a széken. Most már tényleg jó lenne témát váltanunk, mert a kedvem is elment attól, hogy bármit is megosszak vele, amit eddig megtudtam. Úgy érzem, hogy tényleg nem érti miről beszélek. Tipikus zsaru, valahogy a másik oldalon lévőket nem akarják megérteni, hogy mennyire is veszélybe sodorják az életüket azzal, hogyha csak szóba állnak velük, nemhogy még fontos információkat is megosztanak velük.
- Szolidaritás... Hallottál már róla? – Kedvem a béka segge alatt van, és ugyanezt visszamondhatnám neki a barátnőjével kapcsolatban. Elvégre ő is felnőtt és pontosan tudja, hogy mit csinál és a következményekkel is tisztában kell lennie.
- Nem tartozásról van szó. Ha figyeltél volna az előbb arra, amit mondtam... - Behunyt szemmel egy mély levegőt vettem, majd folytattam. - Ha besúgó vagy ilyen körökben, elég hamar megtalálnak és hogyan fogalmazzak, hogy megértsd? - Megmasszírozom az orrnyergem, majd egyszerűen kimondom. - Meghalsz! – Veszem el a kezemet az arcomtól, és olyan könnyedén ejtem ki ezt a szót, mintha csak a kávé ízekről társalognánk. Miután beleegyezett, hogy indulhatunk felállok és a zsebembe nyúlva előveszek pár dollárt, ami fedezi a kávénkat.
- Hagyjál már! – Ráncolom össze a homlokomat, amikor arra tér ki, hogy visszaadja. Nem egy kávé árától fogok anyagi csődbe menni. Amúgy sem fogadnám el egy csajtól, hogy visszafizesse. Bár erről eszembe jut az, hogy máshogyan is visszafizethetné a kávéárát. Közelebb hajolok hozzá, majd halkabban szólalok meg, hogy más ne hallja.
- De ha mindenáron vissza akarod fizetni, lenne ötletem, hogy hogyan tudnád. – Kaján mosoly ül ki az ajkam szegletébe, picit oldalra döntöm a fejem, majd szemeimmel letekintek a melleire. Szerintem sejti, hogy ez alatt mit értek.
Pár perccel később már a kocsimban ülünk és megyünk a régi gyár felé. Túl csendben ülünk egymás mellett, így próbálok beszélgetést kezdeményezni. Elég hamar megakadunk, mert fogalmam sincs, hogy miről beszél. Egyáltalán nem ismerős a név. Miközben nézem az utat, gondolkozok valami hasonló nevű helyen, ami szembe jöhetett velem, de semmi sem jut eszembe. Még csak olyan sem, amiben a golden vagy a rose szerepelne. Elég hamar feladom a gondolkodást és a hátralevő úton csak csendben ülünk egymás mellett, ha nem szólalt meg. Kis idő után le is parkolok picit messzebb a gyártól, jó lesz itt hagyni a kocsit, majd sétálunk.
A gyár felé haladva, azért septében körbe fürkészem a helyet, nem lenne jó úgy itt mászkálni egy zsaruval, hogy esetleg összefuthatunk valakikkel. Gondoltam, hogy egyből be akarna menni, mielőtt bekukkantana, így én veszem kezembe az ügyet. Magam mögé tolom, de hallom az elégedetlenkedését, így felé fordulok.
- Megakadályozom, hogy felelőtlenül besétálja egy ilyen helyre. – Majd minden választ figyelmen kívül hagyva, visszafordulok az ajtó felé. Bekukkantok, majd mikor megbizonyosodtam arról, hogy nincs senki bent és még csak egy üres üveg sem repül felénk, belépek.
Vannak sötétebb helyek, de a betört ablakokon elég jól bejön a fény, ezzel megvilágítva az elhagyatott gyárat. Kis információra lenne szükségem, hogy legyen valami kezdőpontunk, de nem igazán akar segíteni.
- Úgy értem, hol kapták el a csoportot? Lehet egy kis támpontot adnak nekünk, hol érdemes keresni először. - Elég nagy ez a hely, lehet könnyebb lenne, ha tudnánk, hogy a régi irodák területén, vagy a szárny bizonyos felén volt a rajta ütés. Arra mindenképp rájöttem, hogy átfésülték az egész helyet. Tovább megyek, megnézek mindent, de eddig a szokásos üres üvegeken és szemét kupacokon kívül, semmi érdekesen nem akadnak meg a szemeim. Hamar megállok, ahogy belém köt. Lehunyom a szemeim pár másodpercre, majd megfordulok, hogy a szemeibe nézzek. Még mindig nem veszem komolyan, inkább cuki vitrinbe való játékbabának tudom elképzelni, mint egy igazi FBI-nak.
- Na ide figyelj, kislány! Ez az én terepem akár tetszik, akár nem. Te csak egy nevetséges játékfigura utánzat vagy, szóval fogd be és maradj mögöttem mielőtt lábon lövöd magad ijedtedben. – Picit oldalra döntöm a fejemet, nem vagyok jó hangulatban és ezt a kávézóban lévő faggatózásának köszönheti. Mivel egy folyosószerűségen vagyunk, ami polcokkal van kialakítva és már épp megfordulnék, amikor megpillantok valamit. A polchoz kicsit közelebb lépek, de nem látok semmit. Ekkor jut eszembe, hogy van nála lámpa. Minden szó nélkül kiveszem a kezéből, ahogy eddig mindent, majd a sötétségbe világítok. Fogalmam sincs, hogy mi csillant meg, de valószínűleg egy patkány szeme, mert nem látok semmit. Ha Ada közelebb lépett, hogy ő is megnézze mit láttam, akkor észreveheti, hogy az orra előtt masírozott el egy pók a polcon. Valószínűleg előttem is elfutott, de annyira távolra fókuszálok, hogy észre se veszem, mi van az orrom előtt.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Ada & Zach - Információ Csere 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Ada & Zach - Információ Csere 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptySzer. 19 Május - 23:31
Információcsere
Zachary Price & Adaline Koroleva
- Nos, előbb még bizonyítani kell, hogy bármi törvénytelent tesz - jelentem ki határozottan csengő hangon. Sikerült magam annyira összeszedni, hogy képes legyek ezúttal már elfedni a bizonytalanságom, azonban legbelül ugyanúgy ostoroznak a kérdések. Mi lesz akkor, ha az bizonyosodik be, amitől félek? Nem hagy nyugodni a gondolat, de végül sikerül elmém mélyére kényszerítenem. Ha oda kerülünk, akkor már sokkal tisztában fogom látni a helyzetet és a lehetőségeket. Addig pedig kár ezen rágódni, ahelyett sokkal hasznosabb módon is eltölthetem az időm: kutathatok a férfi után, aki elvileg a barátja.
- Azért a fegyver nem feltétlen jelent zsarut - mivel lényegében akárkinek legaláis fegyvert tartania, így ezzel nem árulom el magam élből. Ámbár kérdéses, hogy a jelvényem megmutatása nélkül, csak a szavaim alapján mégis hányan hinnék el, hogy tényleg a bűnüldöző szervek munkatársa vagyok, s hányan gondolnák balgán azt, hogy könnyedén megszerezhetik a fegyveremet.
- Te jó ég, nem tudsz szabadulni ettől? - sóhajtok fel. - Azt hittem, ezt már megbeszéltük! - élből a megismerkedésünkkor szóba került, persze nem lep meg, hogy megint felhozza. - Biztos, hogy nem! - vágom rá élből, minden gondolkodás nélkül. - Felejtsd el! - nyomatékosítom az előbbieket. - Nem játszom kerítőnőt - teszem még hozzá egy árnyalatnyit csendesebben, ugyanis rájövök, hogy a kelleténél kicsivel sebesebben érkezett felőlem a tiltakozás, mint ahogy az várható lett volna. Ennek miértjébe pedig próbálok nem belegondolni, mert annak bizonyosan pirulás lenne a vége.
- Nos… kíváncsi vagyok - ismerem be. Furcsa a számomra az egész ügy. Hogyha paranoiás lennék, akkor egy hihetetlenül izgalmas történetet tudnék rittyenteni hozzá. Egy igazi, jó kis összeesküvés-elméletet. - Én azon rokonokkal szoktam szolidaritani, akik elvesztették egy családtagjukat - elsősorban a drogfogyasztókra értem, de akár tágabban is értelmezhető.
- Jól van na - úgy tűnik, hogy nem lesz esélyem megadni a kávém árát. Aztán úgy tűnik mégis… igazából már amint neki fog, sejtem, hogy rosszaságra készül, de még ígyis meglepetésként ér a dolog némileg. - Héj te! - tisztán érzem, ahogy az arcomba szökik a vér. Márcsak azért, mert is, mert nem vágom rá reflexesen, hogy dehogyis.
- Az miért jobb, ha te sétálsz be felelőtlenül egy ilyen helyre? - kérdezem. Úgy tűnik azért annyira nem elveszett, és rendesen körülnéz, mielőtt belépne, hagyom hát neki, hogy ő is szemrevételezze a belső teret, ahogy néhány másodperccel előbb én is tettem, majd pedig előttem lépjen a helyiségbe. Egyáltalán nem örülök neki, hogy így alakult, de mivel ezt a helyiséget én is át tudtam vizsgálni, és biztonságosnak ítéltem, nem tiltakozom ellene, csupán gondolatban.
- Ha jól emlékszem, akkor a jobb szárnyban. Van ott egy furcsa alakú szoba, aminek több kijárata is van. Ott voltak a legtöbben, sőt, néhány titkos rekeszt is találtak a kollégák - idézem fel, hogy mi állt a jelentésben.
- Egy tejfelesszájú kölyök szájából borzasztóan viccesen hangzik a játékfigura utánzat megnevezés - igyekszem mélyen beszívni a levegőt, hogy nyugalmat erőltethessek magamra. Borzasztóan zavar, hogy viccet csinál ebből a helyzetből, ami összességében komoly veszélyeket rejthet. Persze az is lehet, hogy csak a bolondját járatja velem, és ezer éve köztudottan nincs már itt senki, és mi mindössze a porcicákkal, na meg a máló vakolattal fogócskázunk.
- Egy zseblámpával? - lóbálom is meg a kezemben lévő, lövésre teljesen alkalmatlan tárgyat. - Milyen eredeti… - jegyzem meg epésen. - És mégis hogyan lenne a te tereped? Még ha felületesen is emlékszem rájuk, de én láttam azokat a jelentéseket, amik az itt történteket tárgyalják. Szóval csak akkor lehet a te tereped, ha már jártál itt előtte… de mivel ezt úgysem fogod beismerni, nehogy rákérdezzek, mit csináltál itt, na meg kivel, hát jobban teszed, ha hallgatsz rám, mert az általad mélyen rühellt rendőr dolgok nem egyszer mentették már meg az életemet - közlöm vele tényszerűen. Egyenlőre nem említem meg, hogy az is felmerült bennem, hogy nemes egyszerűséggel átvert, avagy éppen hülyének néz, remélem felfogja, hogy én nem veszem viccnek a helyzetet.
- Erről leszokhatnál végre - megint kikapta a kezemből a tárgyat, amit benne tartottam, csakhogy ezúttal majdnem reflexesen támadtam, mivel azt fegyvernek terveztem használni, vész esetén. Úgy helyezkedem, hogy jó rálátásom nyíljon arra a pontra, ahova Zach világít. Így kicsit távolabb vagyok a polcoktól, mint ő, de észlelem a mozgást, így gondolkodás nélkül arra kapom a tekintetem. “Csak egy pók”, futna át bárki más fején, én azonban kénytelen vagyok megfeszíteni az izmaimat, hogy emlékeztessem arra minden porcikámat, hogy ez itt nem a rémüldözés ideje. Sajnálatos módon a bevetéseken sokkal több pók jött szembe eddig, mint bűnöző, szóval kénytelen voltam alaposan felkészülni a nyolclábú bestiákra. Persze ez nem jelenti azt, hogy nyugodt környezetbe ne menekülnék át a szoba ellentétes sarkába. A srácnak talán fel sem tűnik pillanatnyi megingásom. Nyújtom a kezem a zseblámpáért, de ha nem adja oda, akkor nélküle sétálok közelebb ahhoz a részhez, ahova a lámpa fényét kapta.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere EmptySzer. 2 Jún. - 16:20
Elég fura látni, hogy rendőr létére még naivan hisz abban, hogy minden rendben lesz. Ez a csaj sem jött még ki a búra alól a való világba.
- Információim szerint az is hamarosan megtörténik. Ez a srác rá akarja venni, hogy a barátnőd a gyerekek közt terjessze a szert. Ugye, ő gyerek pszichológus azt mondtad. Szóval neki könnyű. Ha ezt meg akarod akadályozni, muszáj lenne vele beszélned, minél hamarabb. - Kicsit halkabbra és bizalmasabbra veszem a hangom, mivel ez tényleg súlyos, ha valóban ez a cél. A gyerekek még könnyen befolyásolhatóak és ha ezt nem akadályozza meg mihamarabb, akkor elképzelhető, hogy nem csak az engedélyét veszíti el, de a szabadságát is. Ki akarná egy olyan pszichológushoz vinni a gyerekét, aki drogfüggővé teszi.
Halvány mosollyal nyugtázom, hogy nem a zsaruk jele a fegyver. Ebben igaza van és ami azt illeti, nem is lehet belőle kinézni elsőre, hogy zsaru. Ez a szerencséje.
Kicsit meglep, hogy milyen vehemensen tiltakozik, de ugyanakkor szórakoztat is. Az tény, hogy szívesen megismerném a barátnőjét, mert eléggé szemre való. Meg ki ne járna jól velem? Na jó, egy kis ego simogatás leforog a fejemben, majd csak egy vállrántással felelek.
- Csak mutass be neki. - Ennyit válaszolok, nem kell nekem kerítőnő, fel tudok én szedni csajokat, ha akarok. Elég jó szokott lenni a szövegem, ha nem vagyok fáradt, de ezt ő is megtapasztalta. Igaz, ott egy kicsit besegített a pia is.
- Amúgy is én jobb társaság vagyok, mint a jelenlegi barátja. - Döntöm picit oldalra a fejemet, hátha meggyőzi. Talán még ki is tudnám rángatni abból a rózsaszinködből.
Valahogy sejtettem, hogy nem fogja egy könnyen elengedni ezt a témát, és még mindig van valami frappáns megjegyzése. Csak sóhajtok egyet, véges az én türelmem is. Zsaruknál is gondolom úgy működik, hogy kiállnak egymásért. Nos, valóban nekem nem lenne dolgom ezt megtenni, mert épp a gyerekeket célozta meg, ami nem kenyerem. De ahogy hallottam, elég jó alvilági köre van, és nem szívesen lennék az ellenségük, ha kiderül, hogy én segítettem őt lebuktatni és a zsaruk kezére játszani.
- Ez máshogy működik az ilyen körökben... - Rántom meg a vállaimat, és remélem hallja a hangomból, hogy nem szeretném ezt a témát tovább boncolgatni.
Az arcát nézem az ajánlatomra és tetszik, ahogy elvörösödik és zavarában fogalma sincs, hogy mit mondjon. Lehet most ócska a dumám, de beválik.
- Ez azt jelenti benne vagy? - Sejtelmesen pillantok rá, mint ahogy említettem neki az első alkalmunk után, hogy engem nem zavar, ha bizonytalan.
A gyárnál megint jön azzal, hogy mennyire profi zsaru, de ezt nem egészen látom. Mármár bosszant a szemtelensége.
- Én?! Láttad, hogy mit csináltam mielőtt bejöttem? A falnál sétáltam az ajtóhoz, ellenben veled, aki nyíl egyenesen megcélozta az ajtót. - Mondom kicsit feszülten, jó kis kiképzést kapott. Még a filmekben sem mennek ennyire neki az ajtónak körül nézés nélkül. Végül csak megforgatom a szemeim és elpillantok oldalra.
- Akkor menjünk oda. - Tárom szét a karjaim, ketten elég kevesen vagyunk az egész gyárat átvizsgálni a srác nyomai után. Lehet, hogy nincs is és csak vesztegetjük az időnket.
- Én még mindig férfiasabbnak nézek ki, mint te zsarunak. Remélem nem kell emlékeztetnelek arra, hogy azt hitted idősebb vagyok. - Idegesítő vigyoromat varázsolom az arcomra, amit tudom, hogy az őrületbe kerget. Lehet, hogy hozzá képest fiatalabb vagyok, de ezt nem tudta volna, hogyha nem nyomoztat le.
- Kinézem belőled, hogy azzal is kárt tudsz magadban tenni. - Emelem meg egy picit a vállaimat ezzel jelezve, hogy igazából nagyon is el tudom képzelni. Valahogy nem látom őt akció közben a sok nagy darab FBI ügynök közt, a törékeny szende szűzecske. Legszivesebben egy jó ízűt röhögnék, de inkább kihagyom.
- Ahogy az én tudásom az ilyen területeken... - Szűkítem össze a szemeimet, mert azért egy-két necces ügyben benne voltam a bandával, csak épp a rablásnál kapcsoltak le. De ezt neki nem kell feltétlenül tudnia.
- Amúgy meg rendkívül bosszantó tudsz lenni néha. Elfelejtetted, hogy Queens-ben nőttem fel? Szerinted hányszor jártam már itt? - Teszek fel neki egy költői kérdést. Nem biztonságos és nem egészen diákoknak való hely ez, de csak pár éve lett a drogosok nagy kedvence ez a hely. Előtte meg ki ne szeretett egy olyan helyen játszani, ahol nincs semmi.
- Rendkívül szórakoztató. - Kuncogok egy kicsit, majd a sötétség felé világítok. Nem látok ott semmit, valószínűleg csak egy patkány szeme csillant meg. Nem is töltöm az időt túl sokáig ezzel, mert fogalmam sincs, hogy mit keressek. Sóhajtva visszaadom neki a lámpát, majd megindulok az északi szárny felé.
- Menjünk, nézzük meg azt a furcsa alakú szobát. Ha nem találunk ott semmit, akkor valószínűleg későn érkeztünk és minden nyomot eltűntettek. Nehéz a srác közelébe férkőzni. Viszont ha tényleg nem akarod, hogy a barátnőd vele lógjon, akkor le kéne ülnöd vele beszélgetni. Talán még nem késő, ha jól emlékszem, azt mondtad a kapcsolat elején vannak. De találkozhatunk vele hárman is. Talán tőlem jobban fogadja ezeket a figyelmeztetéseket, mint tőled, hiába vagy a legjobb barátnője. Most ellenségnek lát, gondolom, aki tönkre akarja tenni a boldogságát, mert neked nincs senkid. - Beszélek hozzá, miközben sétálunk. Hallom ahogy a vizcseppek csak úgy konganak az üres épületben. Elég fura, hogy itt valaha egy jól menő gyár üzemelt. Most meg mindenhol pókháló, betört üvegek és patkányok mindenhol. A saját gondolataimban vagyok elmélyülve, mikor megtorpanok.
- Te is hallod? - Suttogom, miközben kiteszem elé a karom, hogy megálljon ő is és füleljen. Fogalmam sincs, hogy mit hallottam, de mintha beszélgetés zaja lett volna. Lehet, hogy beképzeltem volna? Mindenesetre még egy darabig állok, hogy megerősítsen vagy elvetesse, majd csak azután mozdulok meg.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Ada & Zach - Információ Csere 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Ada & Zach - Információ Csere 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Ada & Zach - Információ Csere
Ada & Zach - Információ Csere Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ada & Zach - Információ Csere
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szerva itt - Csere ott
» Zach & Zeno
» Zach Haydon
» Zach & Tig - Meglepetés szállítmány
» Steve & Zach - Just die in peace

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: