New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

we lost the summer; Bray & Sky
TémanyitásRe: we lost the summer; Bray & Sky
we lost the summer; Bray & Sky EmptyCsüt. Júl. 13 2023, 10:07

Braylen & Skyler

Nem éreztem magam születésemtől fogva teljesen jelentéktelennek. Az első veszteség viszont egészen hamar ért. A nagymamán nagyon fiatalon hunyt el, onnantól kezdve pedig nem volt már időm arra, hogy a játszószobában próbáljam meg eltölteni a mindennapjaimat. Onnantól kezdve, hogy anya volt az, aki komolyabb időt szánt a nevelésemre, gyakorlatilag egyedül kellett megoldanom egy csomó olyan dolgot, amit leginkább a felnőttek szoktak csinálni. Sokkal fiatalabb koromban kezdtem el dolgozni, mint ahogy azt kellett volna, de a munka nekem sokkal inkább jelentette a menekülést, mint valami olyan dolgot, amit nem szívesen csináltam. Az iskola hasonló volt, de ott némi nyomást helyeztek rám. Egy étteremben dolgozni, aminek a tulajdonosai jó viszonyt ápoltak velem, teljesen más volt, mint komolyan beállni a munkapiacra.
Onnantól kezdve viszont, hogy már csak az iskolai nyomás és az itthoni környezet maradt… Egy a megszokottnál sokkal ridegebb, barátságtalan új közegbe kerültem és nehezen tudtam feldolgozni az egészet. Annak ellenére, hogy tisztában vagyok vele, mennyire nem normális az, ahogy felnőttem, egyáltalán nem jellemző rám, hogy mondjuk áldozati bárány szerepébe akarnék tetszelegni. Emiatt volt az egész még rosszabb. Ha Braylen engedett volna elszökni, akkor talán szégyenérzet lenne bennem, amiért egy barátom családjának nyakán élősködöm, valószínűleg nem sok lehetőségem lett volna az életben leszámítva azt, hogy pincérkedek úgy örökké, de én sosem voltam túl nagyravágyó. Éltem, mert nem igazán mertem meghalni és emiatt a mindennapjaim nagyon szürkévé váltak. Nem sok dolog tett boldoggá, ellenben legalább valami megszokottban voltam benne. Még, ha sokszor ijesztő és rossz is volt az, ahogy anyám viselkedett velem, az legalább valami volt, amit ki tudtam számítani. A Yang család ilyen téren teljesen más tészta.
Nem gondoltam volna, hogy ennyi féle tekintet létezik a földön és az emberek mennyi mindent képesek kifejezni a szemeikkel. Mind a testvéreim, és az édesanyjuk, mind az „apám” és az itt dolgozó személyzet úgy tudott rám nézni, hogy baromi kényelmetlenné vált hosszútávon. Mivel nem voltam jó a sírásban és a stressz kiadásában, ezért a sok feszültség csak gyűlt és így robbant ki belőlem. Mindezt viszont ilyen formában lehetetlen lett volna szavakba önteni, mivel a bátyám tekintete, ami annyira vizsgálta minden mozdulatom arra késztetett, hogy hallgassak. A bűntudatkeltés csúnya dolog, én pedig senkit nem akartam olyan dologért felelőssé tenni, amit én magam sem tudtam megmagyarázni azon túl, hogy nagyon fájt. Ha ezek után szánalomból törődnének velem az emberem, akkor minden bizonnyal újra és újra megtenném egészen addig, amíg már egyre kevésbé félnék a haláltól. Nem akartam ennyire messzire menni.
- Ülhetnék? – erősen haraptam az ajkamba, hogy ne mondjam ki hangosan azt, hogy annál sokkal rosszabb dolgok is történtek már velem. Maga a tény, hogy bezárnának a kórházba és önveszélyesnek nyilvánítanak, semmit nem váltott ki belőlem – Valószínűleg nem sok vizet zavarnék ott.
Gondoltam itt arra, hogy egy lennék a sok beteg közül, akit hasonló bánásmódban részesítenek, mint mindenki mást. Talán ez a szcenárió jobb volt, mint amit most Braylen csinált, mégsem akartam egy hálátlan kölyök képében tetszelegni előtte, ezért nem mondtam meg neki. Ugyanúgy nem volt jogom őt bármilyen módon minősíteni, ezért azt is elhallgattam előle, hogy vele ellentétben én jobban szeretek a sarokban megbújni, mint megkapni a figyelmet. Ha hasonló történt, attól stresszes lettem, kettőnk közül meg én vagyok az, aki kevésbé normális.
- Pedig nagyon sajnálom, hogy az vagyok, aki – a fejemet lehorgasztottam, csak a kezeimet figyeltem, amikkel időről időre rámarkoltam a takaróra és fájdalmasan elmosolyodtam – Sajnos tény, hogy ha én nem lennék, akkor nagyon sok ember boldogabb életet él. Ti is, az anyám is. És azzal, hogy eltűnök, ezt már nem fogom tudni visszacsinálni, mert soha nem is kellett volna lennem.
Kemény szavaknak tűnnek ezek, amit ebben a házban soha senki nem vágott a fejemhez, de talán pont én voltam az, akinek mindezt ki kellett mondania annak érdekében, hogy megnyugodhassanak ők is. Nem akartam elvenni azt, ami az övüké, nem akartam részesedést a vagyonukból. vagy belerondítani a boldogságukba. Mivel kiskorú vagyok, sok mindent nem tudtam tenni, de ha rajtam múlt volna, akkor sosem keresem meg az apámat. Talán gyenge és értéktelen vagyok, de soha nem akarnék egy olyan emberrel lenni, aki egykor lemondott rólam.
- Azért vagyok itt, mert az anyám pénzt akart – halkan sóhajtottam fel – Többet akart az apádtól. Be tudta bizonyítani, hogy a fia vagyok, de semmi más oka nincs. Apád csak azt szívja most, hogy anyámnak igaza lett, de valószínűleg sosem hozott volna ide, ha ez nem derül ki. Csak anyám… Elég szarul van már egy ideje és több pénz kellett neki.
Nem akartam arról mesélni, hogy milyen életem volt mellette, vagy a szenvedélybetegségéről. Ezek szerint a testvéreim egyáltalán nem lettek beavatva abba, hogy pontosan miről van szó. Miután ezt végig gondoltam, vettem egy mély levegőt, mert arra jutottam, hogy Braylennek is joga van tudni a teljes igazságot még akkor is, ha ez bennem növeli a stressz szintet.
- Igazából miután megállapodtak abban, hogy többet fizetne az apád, elvettek anyámtól, mert iszik – nem igazán tudtam, hogy miként lehetne ezt szépíteni – A nagymamám pedig már meghalt, szóval nem tudtak hova tenni.
Elég hülyén nézett volna ki, ha egy olyan szintű üzletember, mint az öregünk, fogja magát és árvaházba rak. Nem nagyon vagyok benne azokba a körökbe, amikben ők mozognak, de azzal én is tisztában voltam, hogy semmi nyeresége nem lehet abból, hogy egyáltalán kiderült, hogy én létezem.
- Nekem már – éreztem, ahogy a hangom megremeg és össze kellett szorítanom a szemeim egy pillanatra, hogy ne törjenek utat a könnyeim – Régóta sok minden fájt. Már nem bírtam elviselni tovább és egy pillanatra levegőhöz jutottam amikor megvágtam magam.
Tudtam, hogy ennek az egésznek semmi értelme nem volt, de nem sok mindenre emlékeztem azon kívül, hogy amikor megéreztem a fizikai fájdalmat, akkor kitisztult a fejem és csak jobban vágytam erre az érzésre. Életemben először tettem meg valamit, ami jelentőségteljesnek bizonyult, hiszen úgy éreztem, hogy ez segített nekem… Ha nem ájulok el, valószínűleg egy jó élményként marad meg ez az egész borzalom és talán képes lettem volna titokban újra és újra csinálni.
- Ha meg akarnék halni, azt nem úgy csinálnám, hogy bárkinek fájdalmat okozzak vele – ezen a ponton pillantottam csak rá – Nem sok emberrel vagyok hatással, de tudatosan senkit sem bántanék ilyen szinten azzal, hogy magamban kárt teszek. Ez olyan valami, aminek az én dolgomnak kellett volna maradnia. Csak egy gyenge szar vagyok és elájultam.
A mondat végére elnevettem magam és a pillantásomat a bekötött csuklóimra vezettem. Szánalmasnak éreztem magam, és talán az is vagyok.
- Ha valami dolgod van, vagy elmennél bárhova, akkor miattam ne maradj – ezt annak ellenére mondtam ki, hogy utálnék most egyedül maradni – Én megleszek. Nem akarok a terhedre lenni.


1 079 szó outfit ne egyél meg  we lost the summer; Bray & Sky 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we lost the summer; Bray & Sky NKV22N2
we lost the summer; Bray & Sky SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
we lost the summer; Bray & Sky W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
we lost the summer; Bray & Sky ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
we lost the summer; Bray & Sky 7SBvhKI
TémanyitásRe: we lost the summer; Bray & Sky
we lost the summer; Bray & Sky EmptyVas. Jan. 09 2022, 16:22

Skyler & Braylen
A családom azt gondolja rólam, hogy felelőtlen, éretlen kölyök vagyok csak, aki nem hogy betartani nem hajlandó a szabályokat, de az értelmezésükkel is gondok vannak. Nem bántam, hogy így gondolják, hogy nem néznek többnek taknyos gyereknél, akire ráfér egy-két pofon és letiltott bankkártya. Addig is volt lehetőségem kiélvezni mindazt, amit megteremtettem magamnak az ő pénzükön. Ott volt az a fajta szabadság, ami nem adatott volna meg nekem, ha cégvezetésre érdemes és beszámítható fiú vagyok, aki olyan vakon követi az apja szavát, mintha nem létezne más az ő tanácsán kívül. Eszemben sem volt meghajolni apám akarata előtt, hiszen ha ő diktált, akkor a birtokában lévő pénz diktált. Előbb hagytam volna, hogy kitagadjon a családból, mint hogy bizonyos dolgokban elkezdjek hasonlítani rá.
Az olyan emberek sorsa soha nem tudott meghatni, akikhez semmi közöm. Mi közöm nekem a világ másik végén szerencsétlen helyzetbe került emberekkel? Ennyi erővel inkább segítek olyanoknak, akik közel állnak hozzám, mivel akár milliomos az ember, akár nem, mindenkinek vannak problémái. Nem kell ahhoz a világ végén lakni, hogy szükségünk legyen valakire - nyilván nem nekem, mert én teljesen jól megvagyok egyedül is, nem kell senki szánalma vagy segítsége. Az egyetlen megoldás egyébként is csak az ivás, mert az könnyedén elfeledtet az emberrel bármilyen problémát. Nyilván ha ezt a tanácsot adtam volna Skylernek, most nem járnánk előrébb, mivel egy tinédzserből alkoholistát csinálni elég erős lett volna. Ahogyan a vékony fiú alakját figyeltem az ágyamban, arra gondoltam, hogy talán mégis tanácsolnom kellett volna neki valamit, mert senki nem készíthette fel arra, hogy milyen mentális akadályokkal kell megküzdenie, ha a Yang család része lesz. Előre szóltam, hogy a legegyszerűbb az lesz, ha szimplán csak kihasználja a pénz, ami az ölébe hullik ebben a helyzetben, de gondolom ez a része nem sikerült neki.
Tisztában voltam vele, hogy a nagybátyám és talán még a nővérem is azt várják tőlem, hogy legyek elnézőbb a fiúval, viszont nem tudtam elfogadni azt a gondolatot, hogy valami olyasmi miatt kell jó fiúnak lennem, amit apám baszott el. Miért én vállaljam az ő tetteiért a felelősséget? Minden alkalommal vágjak jó képet hozzá, ha kiderül, hogy épp újabb módot talált rá, hogy cserben hagyja a családját? Az egyedüli problémának az mutatkozott, hogy vannak azok a nyomorult gondolatok, amik befészkelik magukat az agyunk legapróbb zugaiba, ahonnan képtelenség kirángatni őket és örökre megszabadulni tőlük. Minél tovább küzdünk ellene, annál jobban átveszik az irányítást a többi gondolat fölött is, mígnem csak arra az egy dologra tudunk gondolni. Az én elmúlt hónapjaim nagy része pedig ténylegesen azzal telt, hogy Skyleren gondolkoztam.
Nem ez a megfelelő hely és idő arra, hogy a különleges képességeimet ecseteljük - egyébként sem az öcsém füle hallatára tenném ezt meg bizonyos képességek esetében -, de egy pillanat erejéig mosoly jelent meg az arcomon, ahogyan arra gondoltam, hogy talán létezik valamiféle telepatikus kapcsolat közöttünk Yangok között, aminek köszönhetően elég, ha gondolatban szólítjuk egymást és a másik megérzi azt. De az is lehet, hogy csak túl sok sorozatot néztem, amíg Sky ébredését vártam.
- Akkor ne köszönd. - Oké, talán még mindig nem olyan dolgokat tanácsoltam neki, amelyeket meg kellene fogadnia, de nem kell hálásnak lennie olyan dolog miatt, ami meg sem történt, mert semmit nem tettem érte amellett, hogy segítettem ülő helyzetbe kerülni neki. - Ha nem én figyelek rád, akkor most ülhetnél egy kórházi szobában, aminek kilincse sincs a te oldaladon. - Nem gondoltam arra, hogy épp túl kemény vagyok-e vele, ez volt az igazság. Csak a kapcsolatainknak és a pénzünknek hála történhetett meg az, hogy Skyler az én szobámban ébredt és nem egy kórházi ágyon, ismeretlen emberek között és fertőtlenítő szagban. Továbbra sem tudom mi játszódhatott le a fejében, de határozottan éreztem, hogy ha már fel akarnám hívni valahogyan magamra a figyelmet - ami nem azt jelenti, hogy Sky azért csinálta, hogy ezt tegye -, nem így tenném. Jes biztosan elintézné, hogy ne engedjenek ki a kórházból olyan könnyen, mert akkor nyugta lenne tőlem.
Mélyet sóhajtottam, amikor a fiú magyarázkodásba kezdett, mert ha velem nő fel, biztosan nem kérne ilyenek miatt bocsánatot és a magabiztosságával is teljesen más lenne a helyzet. Ha kell, ki tud állni magáért ha nagyon akar, és ennek is egy olyan pillanatnak kellett volna lennie, mint amikor velem vitázott azon, hogy el akar-e szökni a háztól, vagy sem. - Sosem szabad bocsánatot kérned azért, mert az vagy, aki. Mindegy, hogy mit gondolsz mit várnak el tőled most és milyen életed volt régen. - Yang vagy sem, velem nőtt fel vagy sem, de attól még ő az egyedüli ő, emiatt pedig sosem szabadna sajnálkoznia.
Néztem őt, a lassan megemelkedő fejét és a pillantásomat kereső szemeit és arra gondoltam, hogy előbb kellett volna találkoznunk, mert akkor megtanítottam volna neki, hogy hogyan legyen annyira erős, hogy kibírja mindazokat a terheket, amiket a család képes ráhelyezni. A gazdagok élete olyan könnyűnek tűnik kívülről, aztán ha valaki belecsöppen, hamar rájön, hogy egyáltalán nincs így.
- Figyelj... - Újabb mély sóhaj tört ki belőlem, mielőtt folytattam volna. - Szerinted véletlenül vagy itt? - Kérdőn pillantottam rá. Nem tudom valójában választ vártam-e, vagy azt szerettem volna, hogy olvasson a gondolataimban. Talán könnyebben elbírom azokat a terheket, amelyeket Skyler is tapasztal egy ideje, de a tapasztalat nem tanította meg, hogy hogyan fejezzem ki jobban mindazt, amit érzek. Megvolt rá a saját önvédelmi mechanizmusom, de jelen helyzetben nem jöhettem sem alkohollal, sem kurvázós viccekkel, sem azzal, hogy apánkat szidom.
- Egy dolgot mondj meg nekem. - Helyezkedtem valamennyit az ágyon, a kezeimmel a hátam mögé támaszkodtam, valahol Sky lábai mellett. - Ha nem miattunk csináltad, akkor miért? Mi volt a cél, hm? - Nem volt számonkérés a hangomban, sokkal inkább őszinte kíváncsiság. Talán ahhoz, hogy igazán megértsük egymást és képesek legyünk egymás mellett élni, erre lenne szükség. Nyitottságra és arra, hogy ha a másik beszél - vagy épp nem -, meghalljuk a hangját, vagy a szavak nélküli csendet.

956 | öltözék | kell neked szökdösni... we lost the summer; Bray & Sky 199984066 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we lost the summer; Bray & Sky F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
we lost the summer; Bray & Sky 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
we lost the summer; Bray & Sky Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
we lost the summer; Bray & Sky D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
we lost the summer; Bray & Sky 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásRe: we lost the summer; Bray & Sky
we lost the summer; Bray & Sky EmptyVas. Szept. 05 2021, 09:09

Braylen & Skyler

Ha mélyen magamba néztem, valójában pontosan tudtam azt, hogy mit csinálok. Lényegében az egész életemet fenyegetettségben éltem le, amiből pár alkalommal volt lehetőségem kitekinteni, onnantól kezdve viszont, hogy rám talált az apám, akiről korábban elképzelni sem tudtam volna, hogy hogyan néz ki, ez a fenyegetettség csak még nagyobbra nőtt. Én a magam részéről sosem tudtam, hogy mi az a szó szoros értelembe vett boldogság, de nem is akartam meghalni… Emiatt pedig átlagosnak éreztem magam. Ha úgy tetszik, valamennyire boldoggá tudott tenni a színtelen világ, illetve az, hogy ha nem lehetettem különleges. Bár nem számított egyedi esetnek az, ha valaki erőszakos környezetből jön, ennek ellenére is úgy éreztem, hogy ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor sem tudunk felsorolni legalább egy ismerőst, akivel ez a helyzet. Pont azért, mert sokan nem beszélünk erről.
Utálom a szánalmat, emiatt pedig már legalább fél órája tetettem azt, hogy alszok. Nem akartam szembenézni a tetteim következményeivel, de tisztában voltam azzal is, hogy ezt sajnos nem fogom ennyire könnyen elkerülni. Az, amit már majdhogynem felnőttként a saját életemmel, vagy éppenséggel testemmel – jelen helyzetben mind a kettővel – csinálok, a saját felelősségem. Emiatt pedig önző és buta dolog volt egy csomó idegen ember nyakába pakolni a problémáimat.
Lényegében nem a környezetem tehetett arról, hogy a reményem az átlagosságra egyszerűen megszűnt. Egy ideje már nem is feltétlenül vágytam az emberek szeretetére, elég lett volna az, ha keresztül néznek rajtam… Legalábbis ezt sulykoltam magamba folyamatosan, viszont amikor megtörtént, én magam nem átlagosnak, hanem felejthetőnek éreztem magam. Amúgy is rengetegszer gondolkoztam el azon, hogy egyáltalán miért vagyok ezen a világon, ha se előre, se hátra nem tudok lépni, amiért félek… Az egészben pedig az a borzalmas, hogy én magam lépésnek szántam azt, amit tettem, ugyanakkor nem az életemnek akartam véget vetni. Egyszerűen csak el akartam nyomni a fájdalmamat valamivel, erre pedig azt a módot választottam, hogy a fizikai fájdalomra fogok koncentrálni a lelki sebeim helyett… Pillanatnyilag jó megoldásnak tűnt. Erősebbé akartam válni, hogy fel tudjak nőni ahhoz a feladathoz, amit az életem elém görgetett. Viszont ezek alapján talán túlságosan sok mindent akartam elfelejteni, ami nem garantálta volna azt, hogy egyszer ejtek magamon pár vágást, és ezek után képes leszek majd elfelejteni az egészet. Talán a jövőben függővé váltam volna, és a végén már tényleg el akartam volna dobni az életemet.
Mikor kinyíltak a szemeim, hamar realizáltam, hogy egy olyan szobában vagyok jelenleg, ahol korábban még nem volt lehetőségem tartózkodni. Ez elég ijesztő volt, viszont rosszabbá tette a dolgot az, hogy a bátyám hangját meghallottam. Furcsa a mi kettőnk kapcsolata, ugyanis mindig a menekülésemet próbálja ő szabotálni. Ezernyi kérdésem volt azzal kapcsolatban, hogy miért kerültem ide, ahelyett, hogy egy steril szobában feküdnék egyedül, és romantizált képeket festhetnék le magam előtt arról, hogy egyáltalán még mi a fenéért tudom kinyitni a szemem, amikor semmi sem változott. Mert jelenleg üresebbnek, szánalmasabbnak és mocskosabbnak éreztem magam, mint bármikor az eddigi életemben.
Magam sem tudom, hogy miért lettem szomorú, amiért nem sikerült meglógnom, amivel ezáltal én lettem volna az a személy, aki magányosságra kárhoztat. Mindenesetre éreztem, ahogyan – még ha minimálisan is – megereszkedik alattam az ágy, viszont a fejemet leszegtem és a bekötött kezemet kezdtem el fixírozni. Csak akkor emeltem fel a fejem, amikor kaptam tőle egy instrukciót, de a pillantásom ezen a ponton távolságtartó és bizalmatlan volt. Tény és való, hogy ő még mindig többet foglalkozott velem, mint Jesie, de soha nem bíztam túlzottan senkiben, aki ebben a házban volt. Viszont mivel a szám eléggé ki volt száradva, és ezen a ponton arra is képtelen voltam, hogy egyhelyben megálljak a lábamon, hagytam neki, hogy megitasson. A mehetnékemet pedig egyszerűen azzal küzdöttem, le, hogy megpróbáltam feljebb ülni az ágyba, aztán felhúztam a térdeim és arra fektettem az arcom. Ezen a ponton sem néztem Braylenre, mert féltem attól, hogy megvetést látok majd rajta.
- Nem vagyok éhes, de köszönöm – fontosnak éreztem, hogy legalább megpróbáljam valamennyire kifejezni a hálámat, ha már dajkálnia kell, ha akar, ha nem. Emiatt az egész még inkább kényelmetlen volt és alig halható hangon mondtam a következőt – Nem kell ezt csinálnod miattam csak a nevem miatt. Majd megleszek.
Ezt a részét mondjuk komolyan gondoltam, mivel minden alkalommal össze tudtam magam kaparni, bár még sosem bántottam magamat ténylegesen. És azt sem tudtam, hogy miként kellett volna szavakba önteni azt, amit tettem.
- Bocsáss meg, amiért gondot okoztam nektek – ezen a ponton már a körmeimet a térdembe vájtam és összeszorítottam a szemeimet – Tudom, hogy nehéz velem, meg nehéz rám nézned. Neked is meg másoknak is. Tényleg sajnálom az egészet.
Ezekkel a szavakkal már jóideje tartoztam az egész családnak. Már jó ideje szörnyen éreztem magam attól a ténytől is, hogy ugyanaz volt az apánk, holott nem feltétlenül én választottam magamnak ezt a sorsot. Sosem voltam egy olyan személy, aki könnyedén ártana másoknak, és éppen ez volt az oka annak, hogy borzalmasan éreztem magam a kialakult helyzet miatt.
- És azért is, hogy most ezzel az egésszel kell foglalkoznod – pislogtam pár nagyobbat, hogy vissza tudjam tartani a könnyeimet, aztán ránéztem Braylenre – Nem miattatok csináltam. Nem rajtad kellett volna csattannia az egésznek. Nem így akartam.
Jó kérdés az, hogy egyáltalán miért beszélek úgy a dologról, mintha bármit elterveztem volna, amikor leginkább annyi történt, hogy már nem bírtam el azokat a terheket, amiket rám pakoltak. Mégsem tudtam azt, hogy miként önthetném szavakba az érzéseimet úgy, hogy az egy kicsit is normálisnak hangozzon, emiatt pedig inkább úgy döntöttem, hogy bölcsebb, ha hallgatok. Nem kellene még rosszabbá tennem a jelenleginél a helyzetet.


899 szó outfit ne egyél meg  we lost the summer; Bray & Sky 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we lost the summer; Bray & Sky NKV22N2
we lost the summer; Bray & Sky SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
we lost the summer; Bray & Sky W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
we lost the summer; Bray & Sky ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
we lost the summer; Bray & Sky 7SBvhKI
TémanyitásRe: we lost the summer; Bray & Sky
we lost the summer; Bray & Sky EmptyHétf. Márc. 08 2021, 22:35

Skyler & Braylen
Egyszer valaki, aki sokkal okosabbnak gondolja magát nálam, azt mondta, hogy a tettek többet érnek a szavaknál. Sosem tanácsolnék senkinek hasonlót, de alátámasztott tény, hogy azóta is ennek a roppant bölcs embernek a szavai szerint élek. Már óvodás korom óta. Azóta persze kifejezetten nyilvánvalóvá vált számomra, hogy a gyerekeket jellemzően szarba sem nézik, mégpedig egyetlen roppant kellemetlen dolog miatt. Amiért mi fiatalok vagyunk. Lehet, hogy apám rám ver legalább harminc évet, de az is elég nyilvánvaló azoknak, akik az utóbbi másfél évében ismerték meg, hogy nem minden igaz, amit kiejt a száján. Ezt a szokását pedig nem most kezdte el gyakorolni. Én mindig tettem róla, hogy ha nem hallgatták meg a szavaimat, akkor minimum olyasmit csináljak, amin megbotránkozik a környezetem. Nem mindig maguknak ezeknek a saját erőforrásból véghezvitt akcióknak volt meg az üzenete, sokkal inkább magának a ténynek, hogy elkövettem őket.
Magam sem tudom mit vártam a családomtól akkoriban. Habár mai napig kifejezetten szeretem csinálni, semmi okom nincs arra, hogy panaszkodjak. Annyi pénzünk van, hogy ha soha életemben egy napot sem akarnék dolgozni, még akkor is elég pénzem maradna és különösebben gondolkodnom sem kellene azon, hogy mire költhetek és mire nem. A szüleim nem váltak el, habár apám egy képmutató gyökér, a testvéreim meg én nem akarjuk megölni egymást. Lehetőségem van az ország - sőt a világ - egyik legjobb egyetemén tanulni, olyasmit amit állítólag szeretek is. Vannak barátaim, szociális életem és gyakorlatilag mindent és mindenkit megkaphatok, akit csak akarok. Nem vagyok azonban a híve annak, hogy csak mert más szarabb helyzetben van nálam, az én problémáim hirtelen megszűnnek létezni. Ezer meg egy olyan dolog van ebben a családban, amitől a hideg futkos a hátamon és ami elől rendszeresen menekülök el, még ha nem is maga a menekülés szó a legalkalmasabb arra, amit csinálok.
Viszont soha nem menekülnék olyan formában, ahogyan mások a komplett életüktől próbálnak megszabadulni. Mindig is túl nagy volt bennem az élni akarás. Az, hogy ne egy nagy tettel mondjam el mások számára, hogy mit érzek, hanem állandó jelleggel törjek borsot azoknak az orra alá, akik megsértették az én önérzetemet. Gyáva vagyok, vagy épp ellenkezőleg, erős, amiért sosem akartam megválni attól az élettől, ami nem tesz boldoggá? Annak fényében, ami történt, valószínűleg bevállalom, hogy én vagyok a gyáva. Mert inkább elhiszem azt, hogy képes leszek egyszer akkora pofátlanságot csinálni, ami majd megüti a mércét, ami majd változtat azon, ahogyan ebben a házban élünk. Nem lehetek biztos abban, hogy az, amit Skyler tett, nagyobb hatást gyakorol majd az apánkra, mint az, hogy egyáltalán magunkhoz kellett fogadnunk. De az, amit csinált elég világos és nyilvánvaló üzenet volt. Nem csak számomra, hanem mindenki számára, aki ennek a családnak a tagja, mondhatni tengeren innen és túl.
Én hoztam döntést, amikor az öcsém sorsáról volt szó és arról, hogy legyen-e még része annak, ami Yangéknál - nálunk - megy, de a helyzet az, hogy már csak elvből sem adhattam meg azt a lehetőséget a nagybátyámnak, amivel ilyen, vagy olyan okból, de száz százalékban helytelenül élni akart. Ő nem része a mi családunknak, ő nem Yang, tehát nem is dönthet egy Yang sorsa felől. Nem azért, mert ne akarna jót annak a törékeny kisgyereknek, akinek az életben maradása már-már csodának tűnik utólag, ha rá pillantok... Sokkal inkább azért, mert ennek a helyzetnek nem akkor lesz megoldása, ha jó szokásunkhoz híven mindent a szőnyeg alá seprünk, dobozba rakunk, lelakatolunk és postázunk a világ másik végére. Nem gonoszságból, de valamilyen szinten mégis valamilyen hátsó szándékkal akarom, hogy Skyler nálunk maradjon. Talán a titkárnőt, akivel apámat házasságtörésen kaptam könnyedén ki lehetett rúgni és el lehetett felejteni. De Daewon Yang minden azóta hozott döntésének a következményét ott kell látnia a háza folyosóin, a vacsora asztalnál és még a legrosszabb rémálmaiban is, amelyek a lelkiismeretét gyötörhetik. Kell, hogy legyen valami következménye annak, amit nem csak ő, hanem anyám, Mona, Jes és még én is tettünk. És itt nem elég, hogy annyi pénzünk van, hogy azzal gyújthatnánk be a kandallókat.
- Ez az én szobám. - Ha egy kórház steril, fehér falaihoz hasonlítjuk, akkor akár azt is mondhatnánk rá, hogy ez sokkal inkább maga a pokol a sötét falakkal és bútorokkal. Olyasmi, ami megfelel az én ízlésemnek és ami megfelelt arra is, hogy Skylert szem előtt tudjam tartani, amíg felébred - nem mintha nagyon szökni próbált volna.
Eszembe jutnak azok a dolgok, amiket Dan bízott rám, ha már olyan határozottan a magam kezébe akartam venni a helyzet fölötti irányítást, de csak akkor ugranak be teljes egészében a részletek, amikor Skyler szökni akar, ami nem csak hogy neki nem sikerül jól, de én magam is felé nyúlok, hogy vissza tudjam nyomni az ágyra. - Elég lesz. - Talán a családunk egy női tagja képes lenne törődőbb lenni, kedvesebb, vagy épp megnyugtatóbb, de pont itt van a probléma. Hogy én nem vagyok egyikük sem. Az éjjeliszekrényen álló tálcán lévő vizeskancsóért nyúlok és töltöm meg a korábban behozott poharat, amit előbb az öcsém felé nyújtok, aztán amikor rájövök, hogy talán ehhez sem lesz ereje, én magam nyújtom oda a szájához. - Igyál csak. - Nem fürkészem ugyan túl feltűnően, de rajta tartom a pillantásom, amíg iszik. A következő mozzanattal elhúzom a közeléből a poharat és visszateszem a tálcán a megfelelő helyre. - Ha éhes vagy, vagy tudnál enni, szólj. Nemrég hoztam fel pár dolgot. - Még mindig jobb, mintha most próbálnám magára hagyni, vagy mintha azzal kezdeném a sztorit, hogy pontosan mi is történt vele - legalábbis azt a részét, amit mi tudunk.

897 | öltözék | kell neked szökdösni... we lost the summer; Bray & Sky 199984066 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we lost the summer; Bray & Sky F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
we lost the summer; Bray & Sky 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
we lost the summer; Bray & Sky Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
we lost the summer; Bray & Sky D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
we lost the summer; Bray & Sky 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
Témanyitáswe lost the summer; Bray & Sky
we lost the summer; Bray & Sky EmptySzer. Jan. 27 2021, 14:16

Braylen & Skyler

Lassan és nehezen nyíltak a szemeim, mintha több kilós ólomsúlyokat raktak volna rájuk. Rossz volt a közérzetem, határozottan gyengébbnek éreztem a testemet, mint korábban bármikor. Hirtelen nem tudtam volna felidézni mindazt, ami velem történt, nem is igazán érzékeltem azt, hogy mennyi idő lehet, hogy hol lehetek most. Alattam a matrac túl kényelmesnek és puhának hatott és bár némi fény beszűrődött a szobába, ennek ellenére a plafon feketének tűnt. Sosem jártam a korábbiak során hasonló szobában, emiatt pedig nagyon bepánikoltam. Úgy éreztem, hogy ha egyszerűen lehunyom a szemeimet, akkor azzal minden eltűnik, én magam is egy fekete rengeteggé változok, akárcsak a szoba plafonja. Lényegében egyé akartam válni a sötétséggel… És talán pont ezért vagyok itt.
Ahogy ismét lehunytam a szemeimet, tényleg egyé válhattam vele, persze nem sokáig, mert hirtelen az emlékezetem visszatért és megelevenedtek előttem a korábban történt események képei. Zuhanyoztam, aztán amikor kiléptem a csúszós kőre, nekiestem a tükörnek, az pedig összetörött. A tenyeremben szilánkok ragadtak és szétnyílt, a vérem lecsordult a modern fürdőszobában. Ahogy immáron a törött tükör egyik ép felületére néztem láttam azt, hogy az arcomat is eltalálta egy szilánk, így vékony csíkban az is vérzett. Innentől kezdve vált minden zavarossá, de tisztán emlékeztem az érzésre, hogy a fizikai fájdalom mennyire felszabadító volt abban a pillanatban. Életemben először ébernek éreztem magam… Valakinek, aki uralja az életét. Magamhoz tértem tőle, levegőt kaptam… Hirtelen minden értelmet nyert és csak arra tudtam gondolni, hogy a nagyobb fizikai fájdalom talán segíthet rajtam, mert elnyomja a jelentéktelenség érzését… Aminél rosszabbat nem tapasztaltam még soha. Pillanatnyi megoldás lenne? És ez számítana valamit? Abban a pillanatban úgy éreztem, hogy ennél fontosabb nincs az életemben. Amikor újra kapcsolt az agyam, a csuklóim már vérbe borultak. A fal, a járólap, minden nagyon véresnek tűnt, emiatt pedig már egyre nehezebb, aztán már lehetetlen volt gondolkozni. Nem akartam meghalni. Szimplán csak szerettem volna elhallgattatni az üvöltő gondolataimat.
Ennek hatására lényegében teljesen kiürült a fejem, és a testem is olyanná vált, mintha súlyos kilókat raktak volna a végtagjaimba. Ezt akartam, nem? Megszabadulni mindentől, ami az elmúlt pár hónapban történt velem. Sikerülni sikerült, de most még inkább nyomorultul érzem magam. Nehéz úgy nyilatkozni erről a helyzetről, hogy mi lett volna, ha többet nem nyitom ki a szemem. Azt hiszem ha ez megtörténik, akkor nem vívok ki magamnak olyan szánalomból jövő, kellemetlen figyelmet, amire eddig sem vágytam… Vagy talán mégis? És ezektől a dolgoktól önzővé és szánalmassá válok? Számít egyáltalán? Én magam nagyon szerettem volna választ kapni ezekre a kérdésekre, de akárhogy kutattam a fejemben, egyszerűen nem nyertem el a válaszaimat.
Nem tudom pontosan mi történt velem. Szerettem volna a hátralévő életemet ebben az ágyban tölteni, de én magam is tudtam, hogy hamarosan össze kell szednem magam, és azok az emberek elé állni, akik miatt végül nem haltam bele abba, amit tettem. Meg kellene köszönni a dolgot, nem? És mégis miért nem érzek elég önbizalmat magamban ehhez?
Amikor ismét kinyitottam a szemeimet már jobban igyekeztem felmérni a szoba állapotát és azt, hogy hol lehetek. Pár méterrel arrébb pillantottam meg a bátyámat, aki feltehetőleg engem figyelt. Kivert a frász tőle természetesen, de még ennek ellenére sem tudtam megszólalni vagy megmozdulni. Sikertelenül igyekeztem megnedvesíteni a teljesen kicserepesedett ajkaimat… A szám is ki volt száradva. Csak annyira emeltem fel a fejemet, hogy megnézhessem magam. Nem a saját ruháimat viseltem, illetve egészen a kézfejemig kötéseket viseltem. Lassan ültem fel az ágyban, és az arcomhoz emeltem a kezemet, ahol a seb le volt ragasztva. Nem kórházi géznek tűnt az, csak egy szimpla, otthoni ragtapasznak. Meglepetten pislogtam az ágy másik oldalán ülő srácra, mert az ő jelenléte volt a leginkább indokolatlan ebben az egész történetben.
- Ho…Hol? – a hangom elhalt, aztán lehajtottam a fejem. Egyértelmű volt, hogy kórházba vittek, de abba a korábbiak során bele sem gondoltam, hogy akár Braylen is lehetett az, aki megtalált. És hiába gyűlölhet engem mindenkinél jobban, annak ellenére is féltem tőle, hogy megijedt. Senkinek sem lehet kellemes látvány egy vérbe fagyott embert találni, összetörött szilánkdarabokkal maga körül. Ebben a pillanatban meg is válaszoltam a saját kérdéseim egy részét. Önző voltam és gyenge. Mert nem gondoltam arra, hogy mit tehettem annak az embernek az életével, akit megtiszteltem azzal a látvánnyal.
- Sajnálom – igyekeztem visszapislogni a szemembe szökő könnyeket, mert nem akartam azzal is pluszba terhelni őt – Megyek.
Persze ez már nem volt olyan egyszerű, mert amint felálltam, megszédültem és visszaestem az ágyra. Ez volt az a pont, amikor már képtelen voltam a szemébe nézni és az egész helyzet csak még nehezebbé vált. Innentől kezdve meg kell birkóznom azzal, hogy mindenki beszámíthatatlannak tart majd és még messzebb sodródom az emberektől, mert nem gondoltam rájuk.


759 szó outfit ne egyél meg  we lost the summer; Bray & Sky 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we lost the summer; Bray & Sky NKV22N2
we lost the summer; Bray & Sky SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
we lost the summer; Bray & Sky W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
we lost the summer; Bray & Sky ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
we lost the summer; Bray & Sky 7SBvhKI
TémanyitásRe: we lost the summer; Bray & Sky
we lost the summer; Bray & Sky Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
we lost the summer; Bray & Sky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Very first ~ Bray && Lay
» we go -〖 Lay & Bray 〗
» See you again | Bray & Lix
» out of the blue -〖 Dan & Bray 〗
» give in or take it -〖 Clary & Bray 〗

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: