New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 7:06 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 7:03 pm-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 6:46 pm-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 6:38 pm-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 6:27 pm-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 6:08 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 6:08 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 5:54 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

fire; Lip & India
Témanyitásfire; Lip & India
fire; Lip & India EmptyPént. Jan. 22, 2021 8:13 pm


Philip & India

- Szerinted lecsúszik még egy? – én a magam részéről már könnybe lábadt szemmel tartottam az ujjaim között a felespoharat, miközben a barátnőmre néztem, aki határozottan megrázta a fejét. Mind a ketten kellőképpen részegek voltunk már ahhoz, hogy egy időre megálljunk, én pedig nagyon szívesen kimentem volna rágyújtani. Egyedül nem volt kedvem, és amiért Saffie nem dohányzik, őt sem rángattam volna magammal arra a területre, ahol a cigisek vannak. Pontosan tudom, hogy az ő táboruk nem kifejezetten szeretik, a füstöt, mi dohányosok pedig azokat a kis geciket utáljuk, akik beleállnak a pofánkba, miközben szívjuk a cigarettát. Lényegében éppen ezért is volt egyértelmű, hogy én most maradok a helyszínen a lánnyal, aki hozzám hasonlóan, már egészen hunyorogva nézett maga elé.
- Van kedved táncolni? – a kérdésemre ismét egy fejrázással válaszolt, szóval maradtam a pultnál, és mivel más dolgom egyelőre nem volt, csak kértem magunknak még egy kört. Minden bizonnyal Saffie most nincs túl jól, de a pia megvárja majd. Én most jó barátnő módjára igyekeztem mellette maradni és finoman paskolgatni a vállát. Általában odafigyelt arra, hogy mennyit iszik, tehát minden bizonnyal a gyorséttermi kajának kimaradása okozta nála ezt a zűrzavart. Tudtam, hogy hányni nem fog, csak kell neki pár perc, amíg összeszedi magát.
- Az ott Ah In? – hunyorogva néztem az irányba, ahol egy sötét ruhás srácot volt szerencsém megpillantani, valami kólaszerű itallal. Fogalmam sem volt róla, hogy kire gondol, mert nem ismertem a szaktársait.
- Nem tudom, de… - hirtelen ült ki az arcomra végül a megvilágosodás – Tényleg! Úgy néz ki, mint a már nem friss hús srác, akinek szörnyű neve van… Biztos az, akire gondoltál!
Én magam is meglepődtem, hogy itt volt, mert egyetlen buliban sem láttam még a fiút korábban. Éppen ezért hittem Saffie-nak azzal kapcsolatban, hogy mi a neve a srácnak.
- Szerintem jobb lenne, ha odaülnél hozzá egy kicsit – minden rosszindulat nélkül mondtam ezt neki – Olyan egyedül van… Legalább téged ismer.
Óvatosan csúsztam le a székemről, aztán a lánynak is segítettem lemászni. A feje búbja fölött viszont észrevettem egy olyan férfit, aki számomra is egy jó körnek ígérkezett.
- Menj csak Saf, úgy néz ki én is találtam egy kedves ismerőst. Rendben leszek, de te ne igyál többet, amíg nem találkozunk – finoman állította irányba a lányt, aztán felkaptam a kiwi ízesítésű feleseket és a fiatal férfihoz sétáltam, aki túlságosan is magányosnak tűnt… Gondolok itt mondjuk arra, hogy nem volt mellette női társaság, pedig ha valaki, akkor én pontosan tudtam, hogy mennyire szereti azt ő.
- Szia, Lip – határozottan léptem oda hozzá, csúsztattam a tenyeremet a tarkójára és a barátaimmal ellentétben őt két puszival köszöntöttem – Van egy kör piám, amit nem szeretnék egyedül meginni, szóval segíthetnél.
Igyekeztem nem túl nyilvánvalóan kacérkodni vele, ezért az arcomon visszafogott volt a mosolyom. Pontosan tudtam azt, hogy jobban szereti azokat a lányokat, akik nem akaszkodnak rá, de elég jó fejek ahhoz, hogy barátkozhasson is velük, de az ágyát is megoszthassa egy éjszaka erejéig a hozzám hasonlókkal.
- Mizu? Elég régóta nem találkoztunk már – gondolok itt arra, hogy utoljára középiskolás voltam, amikor megdugott. De az elég viccesre, ugyanis drága Aurorámmal pont sikerült összefutnom, amikor a bátyja ruháiban igyekeztem elhagyni a házukat.


ruha. | 518 | szia fiú  fire; Lip & India 1471401822    



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring
mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
fire; Lip & India JkYxsfI
fire; Lip & India JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
fire; Lip & India JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
fire; Lip & India JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
fire; Lip & India Pks2VLM fire; Lip & India DwdJ4Y0 fire; Lip & India LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
fire; Lip & India JkYhVea
 
fire; Lip & India
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» fire on fire; Isa & Louis
» - i want u around me _ Rea & India
» - my last _ Joshi & India -
» - don't know what to do _ Saffron & India
» India Hastings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: