New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

- my last _ Joshi & India -
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptySzomb. Márc. 25 2023, 19:11

India & Joshua

- Édesanyám amúgy is mondta már, hogy ne dőljek be olyan lányoknak, akik a teljes horoszkópomra kíváncsiak - jelentettem ki vigyorogva. Igazság szerint egy szó sem volt igaz abból, amit mondtam, mert képtelen lettem volna húsz másodpercnél tovább anyára figyelni, ha horoszkópokról és arról szeretett volna velem társalogni, hogy milyen lányokkal kezdjek ki vagy milyenekkel ne. Épp elég volt egyszer végig ülnöm a velük való társalgást, amikor nem egyszerűen úgy döntöttek, hogy apa majd felvilágosít, hanem a női oldalát is meg akarták ismertetni velem. Hálás vagyok nekik, amiért annyira nyíltak az élet minden apró dolgára és amiért engem meg az öcsémet sem fajfejű hímsovinisztáknak neveltek. De vannak bizonyos határok, amelyeket jobb lett volna nem átlépniük és hagyni, hogy a közoktatás meg az internet tanítson meg nekünk. Még mindig emlékszem Eli duzzogására, amit a saját felvilágosítása után tanúsított a szüleinkkel szemben. Ráadásul totál egyet tudtam érteni vele, még ha én nem is hittem el, hogy ő a házasságáig tartogatja magát. Elárulni attól még nem terveztem.
- Pedig érdekelne milyen típusnak tűnök a szemedben. - Remélhetőleg többnek, mint egy Chad, vagy Brad, meg az összes srác, aki velük egy diákszövetségben él és hasonló kaliberű névvel rendelkezik. Tény, hogy nem akartam magamat könnyen adni - mihez képest? -, de felesleges lett volna titkolni a nevemet, mert ennyire még én sem vagyok különleges.
- Miből gondolod, hogy az vagyok? - Alapvetően sem túl parasztnak, sem pedig túlságosan kedvesnek nem tartottam magamat. Csak átlagosnak. Hogy a külsőm, vagy a viselkedésem árul el, nem tudom. Tény, hogy a streamek miatt van bennem némi igény arra, hogy az emberek kedveljenek, de  fogalmazzunk úgy, hogy nem járok emberek közé annyit, hogy ezt a gyakorlatban is megtapasztaljam, nem pusztán néhány képernyőn keresztül. - Nem, általában nem szólítanak így. - Finoman megvontam a vállaimat, miközben egy pillanatra el is gondolkodtam a szavaim igazságtartalmán. Az öcsém jobban preferálta a Joshuát, a szüleim a Josh és Joshua között váltottak állandóan, a Bon-shuáról pedig amit apa talált ki, sosem beszélünk újra.
Próbáltam ugyan elfojtani a folyamatosan az arcomra kívánkozó mosolyt, de nehezen küzdöttem meg a helyzettel és a szám sarkainak automatikus rándulásával, amikor tetszett a helyzet és az, ahogyan India és én szóba álltunk. - Azért azt még elárulhatod milyen kárpótlási lehetőségeim vannak. - Egyértelműen csak húztam az agyát, mert már így sem kételkedtem benne, hogy jó társaság, pedig még csak beszédre használta a száját.
- Szóval mondhatjuk, hogy szinte minden-ivó vagy. - Direkt játszottam a szavakkal, és éreztem is, ahogyan a szám sarka enyhén felfelé rándul. - A moscow mule pont az ellentéte annak, amiért az emberek általában nem szeretik a koktélokat. Tetszik a választásod. Izgalmas. - Ezúttal már kifejezetten szándékos, őszinte mosollyal néztem a szemeibe. Más lányok valószínűleg valamilyen sex on the beach vagy szimpla cosmopolitan jellegű marhasággal jöttek volna. Nem is elvárható egy huszonévestől, hogy kívülről sorolja a különbözőbbnél különbözőbb és egyedi koktélokat, ráadásul sokan nem is barátkoznak még meg ennyi idősen az ízpalettájukkal és nem isznak eleget ahhoz, hogy megtalálják - ha nem is a kedvencüket, de legalább - a preferenciájukat egy bizonyos skálán belül. India ebben különbözni látszott másoktól, ami rögtön még érdekesebbé tette számomra.
- Van kedvenc borvidéked is? - Én nem voltam annyira bor rajongó, de az európai úton elég sokat kóstoltam, aminek köszönhetően legalább minimális tudást összeszedtem ezzel kapcsolatban. Viszont ha valaki okosabb nálam ebben a témában, azt muszáj megkérdeznem róla és a lány pont annak tűnt.
Újabb mosoly kúszott az arcomra, amikor a whisky és a társaság párhuzamát fejtegettük közösen, s ha hozzá kellett volna tennem bármit is a szavaihoz, biztosan egyetértettem volna vele. Szavak helyett azonban csak a szemeimben csillogott valamiféle elismerés, különösen amikor a hajamhoz ért. A fejem leheletnyit oldalra billent, már-már azzal kecsegtetve, hogy még inkább az érintésébe simul ezzel az arcom.
- Ebből most csak az derült ki, hogy le akarsz itatni. - Jókedvűen kacsintottam rá, mintha csak egyetértenék a gonosz - vagy kevésbé gonosz - tervével. Még csak nem is arról volt szó, hogy bántana a dolog, mert jó italokat fogyasztani jó társaságban csak kellemes lehet. Később pedig úgyis én magyarázkodom a haveromnak, de biztosan megértene, ha arról számolnék be neki, hogy jó estém volt. - Ez elég perverz kink, nem gondolod? - Kis híján elnevettem magamat. Sokkal jobban szórakoztatott a tény, hogy bevallja ezt, mint hogy megbotránkozzak a témán. Ha kérdezett volna, szívesen megmondom neki, hogy én magam is abban hiszek, hogy jobb szabadan élni, amennyire a lehetőségeink engedik. Nyilvánítsuk ki a véleményünket, mondjuk meg ha valami nem tetszik, ha valami érdekel, cselekedjünk néha meggondolatlanul és ne hagyjuk, hogy mások véleménye befolyásoljon. Nagyjából ezen elvek alapján éltem én is az elmúlt pár évben és tetszett ez az egész.
- Szóval minden skorpió sorozatgyilkos? - jókedvűen nevetek fel. Komolyan elgondolkodtam azon, hogy húzni fogom az agyát, egyelőre nem is terveztem leleplezni magamat és a skorpió mivoltomat. - Feláras meló lesz, ha ilyesmit kérsz tőlem. - Teljesen komoly próbáltam lenni, de végül mégis futotta egy mosolyra. Közelebb hajoltam hozzá, miközben a karomat is közelebb csúsztattam hozzá a pulton. - Nekem csak azt mondták eddig a skorpiókkal kapcsolatban, hogy jók az ágyban. - Fürkészően pillantottam rá, keresve a pillantását. Kíváncsi voltam, hogy leesik-e neki, hogy valójában már nem kell találgatnia.
- Ha cserébe máskor is veled tölthetem az éjszakát, persze. - Nem kellett ezt tovább gondolni annál, ami jelenleg is volt. Ergo potenciálisan valami, ami mindkettőnknek jó lehet. Se több, se kevesebb, mert vélhetően mindketten vagyunk annyira szabadak, hogy ez így rendben legyen.
- De azt szeretnéd, hogy a DNS-ed bennem legyen évekig? - Nevetve tettem fel a kérdést, nem is várva igazi választ rá, miközben megfogtam a kezét. Könnyebb volt így áthaladnunk a többi szórakozni vágyó között, habár bíztam benne hogy ha ugyanoda indultunk, idővel visszatértünk volna egymás társaságába. - Véletlenül nem üzletasszony leszel? Szerintem lenne benne jövőd. - Őszinte bók volt ez felé, akár tényleg ebben a témában mozgott, akár nem. Nem lenne értelme más lányokhoz hasonlítani őt, de attól függetlenül még biztos vagyok benne, hogy Indiával ellentétben más lányok nem boltoltak volna le maguknak olyan üzletet, amit ő, csupán pár perc alatt. - Számlát fogok kérni, ha így vagyunk. - Csupán néhány másodpercig vártam, mielőtt a következőt mondtam volna: - Add meg a számod. - Nem kérés volt, még csak nem is fogalmaztam meg számára lehetőséget, de idegen lett volna tőle, ha ennyi magabiztos megjegyzés és apró érintés után most egyszerűen visszatáncol.
- Jobban szeretem más szájából hallani - jelentem ki vigyorogva. Nem tudom hány Miatyánkba került volna mondjuk az öcsém előtt kidumálni a bűneim bocsánatát, de őszintén szólva nem tekintettem olyan jelentősnek a hibáimat, hogy attól ne tudjak mondjuk éjszakánként aludni.
- Franciaország, Egyesült Királyság, Spanyolország, de főleg Ibiza... - Nem is feltétlenül részleteztem, hogy az utóbbi helyen pontosan mit csináltam. Mindenki tudja, hogy Ibiza miről híres, hiába vagyunk rosszak mi amerikaiak a földrajzban. - Hollandiában csak egy hetet voltam, és Csehországot sajnos már ki kellett hagynom. - Mint ahogyan a téli hónapokra tervezett skandináv országokat is. Nyilván szomorú voltam amiatt, hogy így alakult az Európában töltött időm vége, de nem tudtam volna befolyásolni. A bizonytalanságnál pedig sokkal egyszerűbb volt haza jönni. - Szerintem ha öt évet töltök ott sem nézek meg mindent, ami érdekel. Nekem bejött. Más, mint amiben mi élünk. - Szellemiségben is, ételek tekintetében is néhány helyen, illetve ha valaki jobban utána néz számos olyan dolog van, amiben mi tanulhatnánk az öreg Európától. De abba nem éppen most akartam belemenni, hogy mi a gáz az egészségügyi rendszerünkkel. - Voltál már valaha a rokonaidnál? Legalább egyszer megéri. - Én túlságosan szeretek utazni és új helyeket megismerni ahhoz, hogy ez elég legyen. Viszont a közeljövőben nem mertem volna megkockáztatni az öcsém haragját újabb külföldön töltött időért. Fiatal vagyok még, lesz rá lehetőségem. Valahová talán pont Elivel kellene elmennem, hogy ő is többet lásson a világból.
- Ez mind elég érdekesen hangzik. Akkor mi a kedvenc filmed? - Utóbbi kérdéssel kapcsolatban sejtettem, hogy nem fogom ismerni azt, amit válaszolni fog, mert bár én is híve voltam a filmtörténet nem mainstream irányának, azért lehetetlen lett volna, hogy olyan embert fogjak ki, akivel egyezik az ízlésünk.
Az ital, amibe én is belekortyoltam, ismerősen égette a torkomat és kellemesen melegítette a mellkasomat is. Lehet, hogy a kezdődő alkoholizmus jele, de jól esett ez az este és az, hogy ihatok, még ha nem is csak Briannel - aki egyébként lehet, hogy csak megköszöni majd nekem az estéjét utólag. Én meg majd tolmácsolom a szavait Indiának. Ő tehet mindenről.
- Távolabb is mehetek, ha szeretnéd. - Természetesen nem mozdultam egy centit sem. Amikor ő közelebb mozdulta hozzám, elmosolyodtam, a kezemet pedig felé emeltem, hogy egy tincsét a füle mögé tűrjem és úgy hajoljak oda, halkan a következőt mondani: - Vagy ha nem tetszik a társaságom, odamegyek ahhoz a fekete hajú lányhoz a terasz másik végén és őt szórakoztatom helyetted. - Kihívóan pillantottam India szemeibe, várva a válaszát. Abból kiindulva, hogy az előbb még öt évre bennem akarta tudni a DNS-ét, most is számítottam egyfajta válaszra. De benne volt a pakliban az is, hogy nem ismertem még ki őt eléggé és tévesen gondolkodom.
- Streamer vagyok és grafikai tervezést tanulok. - A sorrenden itt volt némi hangsúly, de mindaddig nem hazudtam, amíg nem raktak ki az egyetemről azért, mert nem volt kedvem aktívan részt venni a képzésemen. Idő kérdése volt, hogy ez megtörténjen, de ami azt illeti az utóbbi időben már afelé hajlottam, hogy legalább a diplomát megszerzem, hogy a szüleim örüljenek a fejüknek. Később még bármit tudok kezdeni vele.
- Szóval mit is csinál pontosan egy rendezőasszisztens? - Volt némi fogalmam a dologról, de az ő szájából akartam hallani, mert akkor nagy valószínűséggel jobban megértem őt is. Úgy indítottunk, hogy az éjszakát szeretné velem tölteni, de azt gondolom, hogy az már a legalja lett volna, ha csupán egymás nevének tudatában dőlünk bele egy ágyba. Különben is vonzott ez a beszélgetés Indiával, ezért akartam belőle többet.
szervusz leány - my last _ Joshi & India -  1842050612 ¦ 1617 ¦ öltözék ¦ TM


Red, red desert, heal our blues
I've been asleep so long, I'm so far away, visions I see are strong, I hear what they say, won't you leave all of your fears at the edge of the world?, I'll tell you again like I told you before, I've been asleep so long, wasting away, tell me, would you pack up all your bags, stay true to North?
mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
- my last _ Joshi & India -  F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
- my last _ Joshi & India -  C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptyHétf. Aug. 15 2022, 15:59


Joshua & India

Soha nem hittem abban, hogy álszemérmességgel lehet menni bármire is. Az őszinteség vonzóbb volt a rafináltságnál, eljátszani a szűz kurvát pedig egyenesen visszataszító. Egyes nők képesek úgy csinálni, mintha a szex csak a férfiaknak okozna örömet, ez pedig valószínűleg azért fogalmazódik meg a fejükben, mert így vagy úgy, de végül ők választottak rosszul párt az eddigi életük során. Nyilvánvalóan nem lehet az ember elég jó emberismerő, meg mindig akadnak alakok, akik megbántanak és tönkretesznek másokat, egyáltalán nem voltam soha nő ellenes, de alapvetően hittem benne, hogy ha megfelelő mennyiségben használjuk az eszünket, akkor talán könnyebb jó döntéseket hozni. Sok ember azonban túlzottan emocionális beállítottságú és jobban hisz a megérzéseinek, mint ahogyan azt tennie kellene. Alapvetően nem a bántalmazó kapcsolatokban élő személyekkel van a bajom, hanem csak a hülye picsákkal.
- Szerintem most nem kellene zavarnunk a szüleidet – mosolyogva mondtam neki ezt, mivel alapvetően nem gondoltam, hogy bármelyikünknek zaklatnia kellene az őseit, főleg nem úgy, hogy okkal jöttem ide hozzá. Valójában kevésbé hatott meg a lábán az Adidas originals, mint az a tény, hogy a dohányzásom tökéletes arra, hogy őt is kihívjam majd magammal és megnézhessem magának a seggét. Úgy gondolom, hogy a lányok legalább ugyanannyit járatják az agyukat a szexen, mint a pasik, mindössze ezt képesek jobban elrejteni. Más kérdés volt, hogy én nem próbálkoztam, az emberek pedig azért tartottak valójában ribancnak, mert irigykedtek rám. Titkon feleannyi halat szerettek volna kifogni, mint amennyit nekem sikerült.
- Nem, én a te szádból szeretném hallani – egyelőre nem tettem megjegyzést arra, hogy még mi mindent csinálhatna a szájával, és most nem kell lehetőség szerint a legrosszabbra gondolni, de határozottan azért léptem oda hozzá, mert nem tűnt nemi erőszakolónak, de épp elég laza a kisugárzása ahhoz, hogy egyértelművé tegye bárki számára azt, hogy neki egy olyan lány, mint amilyen én vagyok, nem jelent kihívást. Nem nehéz bánni velem, szimplán csak arra van szükségem, hogy valaki normális legyen és elég nyitott. Meg ne nézzen le. Szerintem a mai világban még alá is adom az elvárásaimat.
- Kedvesnek tűnsz – miközben a hüvelykujjával simogatta a kézfejem, én sem akartam feltétlenül visszahúzni a saját kezem, helyette inkább kicsit szorosabban fogtam rá az övére, de csak egy pillanatig. Utána már kínos lett volna egymást szorongatni – Szóval én Joshinak foglak hívni. Valaki szólít már így?
Boldoggá tenne, ha én lennék az első, mert azért szeretek különleges benyomást tenni az emberekben. Nyilvánvalóan nem az volt a célom, hogy most életem szerelmét megtaláljam egy bárban, de attól még jól érezhettük magunkat, hogy nem terveztünk semmi komolyat egymással. Összességében szerettem volna, ha ő és én úgy megyünk haza innen, hogy az mind a kettőnk számára pozitív élmény, ha pedig legközelebb találkozunk, akkor már tényleg biztosak lehetünk abban, hogy ki fogunk jönni másképp is. Egy embert nem lehet kiismerni két perc alatt, és még nekem is csak baromi részegen megy a teljes kitárulkozás.
- Bele kell ugranod ahhoz, hogy ezt megtudd – mindezt teljesen komoly arccal mondtam neki, csak akkor mosolyodtam el, amikor már egészen közel hajoltam hozzá és úgy vettem szemügyre az arcát, meg a szemeit. Sosem jelentett problémát valakinek a közelsége, könnyen tartottam másokkal a szemkontaktust is, bármilyen helyzetben. Őt pedig bárhonnan néztem – akár messziről, akár közelről -, csodálatosnak tűnt. Külsőre legalábbis mondhatjuk úgy, hogy semmi kivetnivalót nem találtam benne.
- Szeretem a gyömbért meg a frissítő italokat, amiknek viszonylag magas az alkoholtartalma – ezt úgy soroltam egymás után, mintha ő egy koktélos srác lenne, pedig az ízlése a választása alapján kifejezetten maszkulinnak tűnt – Az ilyen helyeken általában Moscow mule-t kérek. De egyébként a jó minőségű borokat és röviditalokat is szeretem.
A többi lányhoz képest egész jól toleráltam az alkoholok erős ízét, emiatt nem jelentett gondot igazodnom a társaságokhoz. Más kérdés volt az, hogy egy este folyamán nem tudtam csak azt inni, mivel néha le kellett önteni valami könnyebbnek tűnő dologgal. Általában ilyenkor történik meg velem az, mint a múltkori cipős incidens. Úgy érzem, hogy arról a darabról már lemondhatok, szóval összességében lett egy baromi drága és nagyon szép kiállítási darab a szobámba.
- Ha ez így van, akkor nincs olyan opció, hogy nem fog ízleni – mivel egész hosszú volt a haja, amit időről időre ő is igazgatott, most én is vettem a bátorságot ahhoz, hogy ismét közelebb hajoljak hozzá és megpróbáljam kisimítani a homlokából a tincseit. Valójában csak meg akartam érinteni a haját, mert úgy tűnt, hogy nem lenne ellenére – Egyébként sem támogatom a pazarlást. Legrosszabb esetben te innád meg és öt évig benned kavarogna még a DNS-em. Szerintem ez sem egy rossz forgatókönyv.
Nem mintha képes lettem volna elköteleződni valaki mellett ennyi időre, de ettől függetlenül maga a gondolata annak, hogy így vagy úgy, de megjelölném őt, az kifejezetten tetszett. Az ilyen példányokon szívesen hagytam rajta a nyomom így vagy úgy, mert akkor legközelebb már tudtam kérkedni azzal, hogy kivel volt szerencsém összefutni és milyen körülmények között.
- Az tuti, hogy nem vagy skorpió, mert nem tűnsz sorozatgyilkosnak – finoman rántottam meg a vállam – Vagy ez a tökéletes álcád? Kérlek, engem idő előtt ne zsákolj majd be, megígértem a szüleimnek, hogy normálisan lediplomázom. Utána megbeszélhetjük a továbbiakat, esküszöm, hogy én foglak felkeresni majd.

- Én szívesen tartozom neked – kicsit lábujjhegyre kellett emelkednem, hogy egyenesen a fülébe tudjam suttogni a szavakat. Vagyis a suttogásnál valamivel hangosabban kellett mondanom ahhoz, hogy ténylegesen hallhasson engem. A tenyeremmel finoman fogtam rá arra a karjára, ami a testemen pihent, majd hátrébb húzódtam, hogy mosolyogva a szemébe tudjak nézni – De itt az a kérdés, hogy veled mi a helyzet. Lennél az adósom?
Ha már amúgy sem tudtuk teljes mértékben fejben tartani azt, hogy ki tartozik kinek, akkor megegyezhettünk abban, hogy mind a ketten úgy vesszük, hogy van mit ledolgozni a számlánkon és találkozhatunk máskor is. Egyre inkább az volt az érzésem, hogy mi ketten jól kijönnénk egymással és nem lenne értelme megállni a ma esténél. Ez pedig azt eredményezte, hogy sehova sem kell sietnünk, mert bőven elég időnk lesz még a másik társaságában. Ha ma nem fekszünk le egymással, akkor megtehetjük mondjuk holnap is.
- Nem segítek mindenkinek, és nem is akarom behajtani az adósságot mindenkitől – ahelyett, hogy megfogtam volna a kezét annak érdekében, hogy ne veszítsük el egymást kifelé menet, egyszerűen csak felé nyújtottam azt, hogy mindezt ő tehesse meg és most ne én álljak hozzá túl határozottan – Brianen nem hajtanám be a segítséget, mert akkor veled sem találkozhatnék többet. Szóval inkább megduplázom a te számládat, mit szólsz hozzá?
Egyelőre úgy vettem ki, hogy ő sem bánja azt, hogy végül nem csak a haverjával tölti az estét, emiatt el mertem magam engedni teljesen mellette. Nem mintha mondjuk másokkal nem így tettem volna, de alapvetően örültem neki, hogy ő nem az a fajta srác, aki sok mindent magára venne. Csalódás lett volna a találkozásunk vége.
- Ez egy pillanatig is kérdés volt a számodra? – finoman vontam fel a szemöldököm, miközben keresztbe tettem a lábam, mert azért az már nekem sem fért volna bele, hogy gyakorlatilag vele szemben kezdjek el terpeszteni.
- Merre jártál és hogy tetszett? – Európa szép hely, én is szerettem odamenni nyaranta a szüleimmel – A családom onnan származik, de én már itt születtem. A szüleimnek még mindig érződik a brit akcentusa, amikor pedig az ott élő nagyszüleimmel beszélek, alig értem meg őket.
Halkan nevettem el magam és csóváltam meg a fejem. Az egyik nagyapám már rég ideköltözött vidékre, vele nagyon jó volt a kapcsolatom. A család többi részét nem szívesen látogattam meg, mert ők egy olyan angol területen éltek, ahova talán még a nap se süt be, emiatt pedig túlságosan konzervatívnak találtam őket. Bár valószínűleg csak arról volt szó, hogy ők európaiak voltak, én pedig amerikai.
- Egészségedre – mosolyogva koccintottam a poharamat az övéhez, majd kortyoltam bele az italba, de azt szándékosan nem véleményeztem a korábbi beszélgetésünk miatt – Fotós vagyok és egyetemista. Forgatókönyvírást tanulok, de rendezőasszisztensként szeretnék dolgozni a jövőben.
Nyilvánvalóan feltűnt, hogy csökkentette kettőnk között a távolságot, én pedig nem voltam még elég részeg, de azért valamennyire éreztem a fejembe szálló alkohol erejét. Ettől pedig mintha erősebbé váltam volna. Pontosan ez volt az oka annak, hogy végül határozottan a szemébe néztem és a következőket mondtam neki.
- Ha az arcomba mászol, akkor nem fogok tudni koncentrálni és beszélgetni veled – ahogy utánoztam a korábbi mozdulatát, úgy még közelebb kerültünk egymáshoz – Ez nem feltétlenül baj egyébként. Te mivel foglalkozol?
Amíg a válaszára vártam, szívtam még egy slukkot a cigarettámból, viszont most oldalra fordítottam a fejem és nem az arcába fújtam a füstöt. Ezt csak egyszer jó eljátszani valakivel.

ruha. | 1 390 | szia, Fiú  Laughing  



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYxsfI
- my last _ Joshi & India -  JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- my last _ Joshi & India -  Pks2VLM - my last _ Joshi & India -  DwdJ4Y0 - my last _ Joshi & India -  LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhVea
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptySzomb. Ápr. 09 2022, 21:21

India & Joshua

Gyakorlatilag felesleges lenne azzal mentegetni magamat, hogy milyen rettentő jó gyerek vagyok, hogy én sosem bántottam még meg nőt, nem rúgtam be huszonegy éves korom előtt és hogy ami Európában történt, azt nullától százig mind hajlandó lennék elmondani bárkinek. Az öcsém nagyon jó abban, hogy ártatlannak tűnjön többek között a nagyszüleink előtt, gyakorlatilag elég felvennie a szemüvegét ahhoz, hogy ők bármit lehiggyenek neki, engem pedig roppantul szórakoztat az az ál-vallásosság, amivel a magánéletét kezeli. Sosem tudnám utána csinálni, amit jobb ha soha nem vallok be neki, mert a végén még túlságosan elbízná magát. Nem mintha nem lenne már most is épp elég önbizalma, de a helyzet az, hogy nem bánom, hogy Eli olyan, amilyen. Én pedig megint nagyon más vagyok, de az életben pont az a legszebb, hogy mind másképp kezeljük a saját dolgainkat. Például a magánéletünket, amit nem szívesen teregettem volna ki mondjuk a nagyszüleimnek, ellenben a haverjaim mindig is azok az emberek voltak, akikkel klubot lehetne alakítani, ha férfi pletykáról van szó. Fogadok Brian szája sem áll majd be a legközelebbi alkalommal - vagy akár már ma este, attól függően hogy hogyan alakulnak a dolgok ezen a szórakozó helyen.
- Nem is baj, mert ki kellene ábrándítsalak, fogalmam sincs pontosan hány órakor születtem. Azt csak telefonos segítséggel tudnám megmondani. - Mosoly lapult a szám sarkában. Nem akartam édesanyámat emlegetni ebben a szituációban - igazából bárki, aki ilyen szituációban elkezdte emlegetni a nőt, aki a világra hozta, elég nagy hibát követett el. Én pedig nem akartam egyike lenni ezen embereknek, már ha egyébként vannak ilyenek. De mindegy, jelen pillanatban nem az az élet legfontosabb kérdése, hogy vajon a Föld lakosságának hány százaléka cseszi el a csajozást azzal, hogy sokat jár a szája és két perc után az édesanyukáját emlegeti. Nyilván semmi bajom anyával, szeretem és tisztelem őt, de vannak helyzetek, amikor szeretném, ha nem ő járna a fejemben.
- Nem akarod ezt is inkább megtippelni? - Ezen a ponton már nem tartottam vissza a nevetésemet, habár kétségtelen, hogy közben az egyik szemöldököm megemelkedett valamelyest, miközben újabb pillantást vetettem a lányra. Vannak azok, akiknek bejön, ha egy lány rámenős és nem akarja Sandra Dee-nek eladni magát. Őszintén szólva a mondatnak itt vége is, mert személy szerint nem hiszek abban, hogy bárki szeretné az olyan lányokat, akik ártatlanabbnak akarják eladni magukat, mint amilyenek valójában. Nincs abban mit szégyellni ennyi idősen, hogy milyen szükségleteink és vágyaink vannak. Nyilván vannak határok, de a mi korunkban még mindenkinek feszegetnie kellene azokat, nem pedig biztonságban mögéjük húzódni.
- Ezt nem állítottam. - Nehezen tudtam volna levakarni a vigyort az arcomról, de nem is gondoltam, hogy el kellene komolyodnom ebben a szituációban. - Tudod, ezek a prioritások. - Nevetve feleltem, miközben észre sem vettem igazán, hogy a kezére simuló hüvelykujjammal finoman végig simítok az enyémhez éri kézfején. - Joshua vagyok. - Mivel ő sem közölt velem ennél többet, gondoltam nem vágyik arra, hogy a napokban hirtelen megjelenjek az Instagram követői között, habár ha figyelembe vesszük a taktikai időzítést, akkor előbb neki kellene rám találnia az FBI-os képességeivel, aztán pedig visszakövethetném én is. Mindenesetre ha maradunk annál az egy éjszakánál amit már a legelején ajánlott, mindennek semmi értelme, és semmi másra nincs szükség, csak taktikai nyugalomra. Amikor elengedtük egymás kezét, pár másodperc telt csak el, hogy ne emeljem a sajátomat a hajamhoz, hogy megigazítsam azokat a tincseket, amelyek nagyon a szemeimbe lógtak.
- Talán. Tudod elég érdekes sztori volt a mostani, úgyhogy jó lenne tudni, hogy megéri-e nekem ez a.. beszélgetés. - Szándékosan tartottam fél másodpercnyi szünetet, mielőtt befejeztem volna a mondatot. Nem tartom jó ötletnek, ha egy ilyen helyen bárki megpróbálja adni a nehezen kaphatót, de abba is hittem, hogy nem túl vonzó, ha az ember két másodpercet sem vár, mielőtt kifejezné a lelkesedését egy esetleg egy éjszakás kaland miatt.
- Melyik a kedvenc italod? - Kétségeim voltak azt illetően, hogy ugyanaz lenne-e a preferenciánk röviditalok terén, hiába imponált egyébként maga a tény, hogy azt kérte, amit én magam is. Az például mindig is bejött, ha egy nő hajlandó volt kísérletezni az italok terén és nem csak azokat a csajos és egyébként semmirevaló koktélokat szürcsölgette, amit a társadalom, vagy Isten tudja, hogy ki elvárt tőle.
- Ha mégsem ízlene a whisky, akkor nem foghatod rám, hogy rosszul választottam, mert nem került semmidbe. - Igyekeztem nem túl elégedetten vigyorogni a magyarázatom mellé, de tény, hogy kifejezetten büszke voltam rá. - Habár nem tudom te hogy vagy vele, én hallottam városi legendákat arról, hogy minden ital csak annyira jó, mint a társaság amiben fogyasztják. - Meg persze az alkalom, ami miatt valaki az italért nyúl, de nem szerettem volna olyan mély filozófiai eszmefuttatásokba bonyolódni, amelyek megölték volna az egyébként nagyon is könnyed hangulatot. - Igazán nincs ellenemre, ha reggelig tényleg megtippeled a horoszkópom. - Én magam sem értek hozzá annyira, hogy meg tudjam mondani a tippje alapján, hogy milyen embernek néz engem, de alapvetően csak jó szórakozásnak tűnt ezzel előhozakodni.
- Elveszítettem a fonalat, hogy most már ki is tartozik kinek. - A kezem automatikusan indult meg felé, amikor lecsúszott a bárszékről és kissé meg is billent, végül pedig valahol a dereka környékén állapodott meg. Nem túl sok időm volt azonban gondolkodni azon, hogy melyik lehet az a pont, amikor elkezd szimplán mániákusnak nézni, mert az eredeti terv is az volt, hogy kimegyek vele, amíg ő cigizik. Sok szempontból egyébként is jó ötlet volt, hogy elhagyjuk a pult környékét, így legalább Brian kíváncsi szemei - és fülei - már nem felénk irányultak. India társaságával kapcsolatban pedig valami nagyon hasonlót tudtam elképzelni.
- Szóval mindenkinek segítesz és a végén behajtod az adósságot? - Elmondhatja ezt a barátnőjével kapcsolatban, a másik lányról is, akit emlegetett és végső soron engem is hasonlóval fűzött alig pár perc, még odabent. - Briannek kifejezetten jól fog jönni egy új ismeretség, mert még maga sem tudja de talán én most segítettél neki túllépni azon, hogy az exe után sírjon, vagy az után, hogy kellene neki valaki, aki már nem az exe. - Halkan nevetve csóváltam meg a fejemet, miközben a vállamat a falnak támasztottam.
- Akkor mindketten ribancok vagyunk? - vigyorogva pillantottam felé, közben pedig rajta tartottam a szememet, amíg el nem helyezkedett a párkányon. Ha bíróságon kellene vallanom, azt mondanám, hogy csak figyelemmel akartam kísérni, hogy nem esik-e le onnan. Lehet, hogy mégis olyan vagyok, mint az öcsém, de én csak gondolatban tagadom a rosszaságom. Én magam is a kezembe vettem a saját poharamat és az övé felé billentettem valamelyest, jelezve, hogy ideje koccintani.
- Nem, valóban nem. Az elmúlt majdnem egy évet Európában töltöttem, úgyhogy nehéz lett volna előbb összefutnunk. - Még ha maga India társasága pont olyasmi, ami nagyon is beleillik abba a közegbe, amiben én szeretek mozogni. Nem azt állítom ezzel, hogy minden lány ismerősöm felajánlkozott nekem az első találkozásunk alkalmával, de legalább annyira lazák voltak, mint ez a lány.
- Egészség'. - Finoman biccentettem felé, mielőtt belekortyoltam volna a saját italomba, ami közben azt fontolgattam, hogy mire lenne érdemes rákérdeznem vele kapcsolatban. A teraszon adott körülmények jók voltak ahhoz, hogy a levegőzés mellett értelmes beszélgetést is tudjunk folytatni és ne kelljen ordibálnunk. - Na és mivel foglalkozol? Azon kívül, hogy mindenkit az adósoddá teszel? - Finoman biccentettem oldalra a fejemet, csak annyira, hogy még egy leheletnyivel közelebb érezzem magamat hozzá. Annak az oroszlán részét egyébként is India maga követte el, amikor felült a párkányra, de tény és való, hogy nem fogok elkezdeni panaszkodni.
szervusz leány - my last _ Joshi & India -  1842050612 ¦ 1212 ¦ öltözék ¦ TM

India Lorelei Hastings imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
- my last _ Joshi & India -  F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
- my last _ Joshi & India -  C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptyVas. Feb. 06 2022, 08:02


Joshua & India

Valójában egy kicsit örültem neki, hogy az idegesítő kislány is velünk volt. Azt hallottam, hogy neki hála van most itt Ah In – mondjuk nem gondolom, hogy egy ilyen ártatlan lény miatt egy olyan démon, mint ő, képes lenne elhagyni a barlangját – illetve talán Saffiet egy kicsit ösztökéli az, hogy a csajnak bejön. Nem kis munkámba telt távol tartani tőle a lányt, emiatt pedig majdnem nekem is le kellett mondanom a vadászatról. Nem állítom, hogy szex nélkül semmit nem ér az életem, de az a helyzet, hogy túl jó volt a felhozatal lányok és fiúk terén is ebben a buliban, emiatt egyre inkább frusztrált a tény, hogy magamra fogok maradni. Mivel az ilyen helyeken gyakran csak ismerkedni szoktam, nem pedig csodás egyéjszakás kalandokat gyűjteni – nem állítom, hogy nem fordul elő, de nagyon megbízható aurájú személynek kell lennie az illetőnek – egyáltalán nem érdekelt az, hogy a barátaimmal jöttem el. Nagyon szeretem őket, de velük bármikor tudok kávézgatni, tőlem aztán elmehetünk közös nyaralásokra is és ihatunk ott – az a baj, hogy annak is szex a vége – de az itteni emberekkel talán életemben először és utoljára találkozhatok.
Nem igazán hittem a Sorsban, a spontán történésekben annál inkább, de rögtön megváltoztattam a gondolkodásom azok után, hogy kiszúrtam kettő fiút a pultnál. Állíthatnék olyasmiket, hogy én már annyira jó vagyok a párszerzésben, hogy valakit a hátáról meg tudok ítélni egy egytől tízig terjedő skálán, de ez határozottan nem volt igaz. Részben azért sem, mert lehetőségem volt elkapni az egyikük arcát profilból. Innentől kezdve nem volt kérdés, hogy lecsapok a lehetőségre, mivel nem csak az unalmamat tudom elűzni, hanem a haverjának is fel tudom ajánlani a kislányt, aki útban van.
- Inkább szeretném kitalálni a horoszkópod – halkan nevettem fel magam – Szinte biztos vagyok benne, hogy az enyémmel nem passzolna össze. Még jó, hogy a legtöbb nővel ellentétben butaságnak tartom az egészet.
Nem gondolom az asztrológiát teljesen hülyeségnek, de az emberi kapcsolatok nem azon múlnak, hogy a csillagok hogyan állnak, meg egyáltalán teliholdkor fogant-e az ember. Két normális ember képes arra, hogy normális kapcsolatokat alakítson ki, én azonban egyáltalán nem szerettem magam lekötni. Persze ez nem jelentette azt, hogy mondjuk ne találkoznék szívesen egy ilyen sráccal még egyszer, csak mindezt nem fogom az orrára kötni.
- Tudnom kellene a neved ahhoz, hogy valahogy szólíthassalak az ágyban – túl magas labda volt, amit adott nekem. Mind a ketten tisztában voltunk vele, hogy egy szórakozóhelyen, két felnőtt ember nem egy tartós párkapcsolatot fog keresni. Innentől kezdve egyáltalán nem volt okom szégyenlősködni, és amúgy sem voltam az a fajta lány, akit félteni kellett volna. Legalábbis szerencsésebbnek tartottam magam, mint a barátnőimet. Nekem nem voltak szerelmi csalódásaim, és talán képtelen is voltam arra, hogy valaki iránt annyira gyengéd érzelmeket tápláljak.
- Talán hazudósnak tűnök? – az övéhez hasonló, széles mosoly terült el az én arcomon, is miközben ezt mondtam, a kezemet pedig véletlenül sem terveztem elhúzni az övéből – Szia… Hogy is hívnak? Még mindig nem tudom. Előbb utaltál az ágyban nyújtott teljesítményedre, minthogy elmondtad volna a neved.
Egészen finoman dorgáltam meg őt, a szabad kezemmel pedig meg is fenyegettem, mintha hatalmas bűnt követett volna el. Jelenleg nem igazán tudtam eldönteni, hogy magam alatt vágom-e a fát, ugyanakkor megelőlegeztem neki azt a bizalmat, hogy nem egy nemi erőszakoló, és belefér ennyi még a beszélgetésünkbe.
- Akkor végül is jössz nekem egyel – igyekeztem elővenni a legédesebb mosolyom, és kicsit lejjebb dőltem a pulton, ami miatt közelebb is kerültem hozzá – Mert megmentettelek Brian hosszú sztorijaitól.
Az, hogy ezt miként és minek a formájában fogom behajtani, még nem találtam ki. Valami olyasmit kellene kieszelni, ami csak nekem jó. Pont emiatt volt szükségem egy kis időre. Minden bizonnyal nem szorulok rá arra, hogy ilyen módon lopjak tőle egy csókot, mivel amúgy is hajlandó lenne hasonlóra velem… Látom a szemében.
- Legyen ugyan az – tapasztalataim szerint, a fiúk szeretik azokat a lányokat, akik tudnak inni. Nem mondom, hogy a végtelenségig bírtam a piálást, de még nem fogyasztottam annyi alkoholt, hogy ténylegesen attól kelljen félnem, hogy valamilyen oknál fogva hátra zúgok a bárszékről, egy kis szédülés viszont határozottan belefért.
- Máris prostituálsz? halkan nevetve hajoltam közelebb hozzá, miután kifizette az általam fogyasztott italt is – Ez aranyos. Most már tényleg nem hagyhatlak magadra reggelig.
Sok nővel ellentétben, az én érzéseimet egyáltalán nem sértette meg egy ital kifizetése. Nem aposztrofáltam magam túl magas szintre, nem gondoltam azt, hogy aranyat érnék a nemi szerv miatt, amivel megszülettem. Ennek ellenére úgy éreztem, hogy megfelelően tudtam kezelni a könnyelműségem, ami miatt a Josh-hoz hasonló srácok szívesebben lógtak velem, mint pár fapinával. Tudtam, hogy a pasik miért fizetik ki a csajok piáját, és mit akarnak elérni vele. Sosem éreztem ezt sértőnek, mert úgy gondoltam, hogy ha az ember eléggé körültekintő, akkor a nő választ azzal kapcsolatban, hogy meddig mehetünk el. Ugyanakkor sosem gondoltam ténylegesen cukinak azt, ha valaki erre a lépésre szánta el magát. Talán egy kicsit imponált az is, ahogyan csökkentette kettőnk között a távolságot. Emiatt, amikor mocorogtam a széken a térdem ismét a combjához ért.
- Ezt örömmel hallom – amint megkaptam a poharam, azt felkapva, egyetlen mozdulattal csúsztam le a bárszékről. Mivel közelebb voltam hozzá, mint amire számítottam, egy pillanatra elveszítettem az egyensúlyérzékem, és meg kellett kapaszkodnom az ingében – Még jó, hogy itt vagy.
Egészen halkan suttogtam oda neki a szavakat, aztán az ujjaimat az övéi közé fűztem és úgy indultam meg vele kifelé. Csak heccből, egy nem túl feltűnő pillantást vetettem, az asztalunknál ülő fiúra, aki a fejét csóválta és mosolygott, majd ismét a következő szót tátogta felém: ribanc.
Engem pedig ez boldoggá tett. Mivel valószínűleg a srác már a hálómban volt, ez pedig őt nem kifejezetten zavarta. Úgy gondoltam, hogy hasonlóak lehetünk, ami, ha mást nem is, de egy jó szexet határozottan ígért. Még, ha nem is mai éjszaka folyamán leszünk egymáséi.
- Maximum a magányosságtól – finoman megrántottam a vállam, a cigimet pedig a fülem mögé tettem, amíg a hátsó zsebembe ismét elpakoltam annak a tartóját – Van egy barátnőm, aki letagadja, hogy bejön neki az egyik srác az egyetemről, szóval gondoskodtam róla, hogy egy kicsit részegen biztos mellette kössön ki. Nem lepődnék meg azon, ha már szobára mentek volna. Viszont a lánynak, aki most Briannel beszélget szintén tetszik az a fiú, nekem pedig vissza kellett fognom őt annak érdekében, hogy a barátnőmnek jó legyen.
Talán bonyolult volt elmesélni ezt az egészet és a pasik számára teljes mértékben érdektelenek az ilyen női fecsegések, de legalább nem csendben telt el az idő, amíg elbíbelődtem a cigarettámmal. Minden esetre, a tény, hogy lehetőségem van ismerkedni vele, legalább annyira jó volt, mintha egy nemkívánatos srác karjaiból mentett volna ki. Viszont úgy gondoltam, hogy a mai kinézetem egyszerűen túl szimpla volt ahhoz, hogy bárki felfigyeljen rám.
Egyáltalán nem igyekeztem a gyújtóval, ahogy arra sem figyeltem, hogy az ujjaim ne érjenek az övéihez, amikor kivette azt a kezemből. Nem jöttem zavarba attól, hogy ő végezte el a folyamatot, bátran néztem a szemébe. Amint éreztem, hogy megfelelően parázslott a cigim vége, pár pillanatig bent tartottam a füstöt, majd egyenesen az arcába fújtam.
- Még szerencse, hogy nem vagyunk a börtönben – halkan nevettem el magam, aztán a poharamat az övé mellé tettem és megtámaszkodtam az ablakpárkányban, hogy fel tudjak ülni. Emiatt majdnem egy magasak lettünk és az arcunk közötti távolság is lényegesen csökkent – Bár hízelgő, hogy a ribancoddá tennél. Én is így érzek veled kapcsolatban.
A következő adag füstöt már nem az arcába küldtem, mert egy ilyen srácot kinyírni elég nagy bűn lenne. Viszont a pillanatot megfelelőnek találtam arra, hogy a kezembe vegyem a whiskys poharat és újra megkeressem a tekintetét.
- Nem jársz ide túl gyakran ugye? – mivel valamennyire kihallatszódott a zene, de mégis nyugisabb volt az itteni környezet, nem beszéltem túl hangosan. Főleg, hogy sikerült a terasznak egy olyan pontját megtalálni, ahol elég kevesen voltak ahhoz, hogy úgy érezzem magam, mintha kettesben lennék – Öreg hiba. Előbb kellett volna találkoznunk.

ruha. | 1 289 | szia, Fiú  Laughing  



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYxsfI
- my last _ Joshi & India -  JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- my last _ Joshi & India -  Pks2VLM - my last _ Joshi & India -  DwdJ4Y0 - my last _ Joshi & India -  LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhVea
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptySzomb. Aug. 28 2021, 13:58

India & Joshua

Én magam is tisztában voltam vele, hogy nem épp a legjobb helyet válaszottuk arra, hogy Brian-el kibeszéljük azokat az időket, amikor épp nem tartózkodtam az országban és felzárkóztasson minden olyan jelentős történésről, amely befolyásolhatja a baráti körünket. Ahhoz, hogy ez megtörténjen sokkal barátibb lett volna valamelyikünk otthonában inni, miközben univerzális problémákat oldunk meg videojátékozás közben. Viszont a Rennel és Louis-val való találkozásom épp elég nagy fejfájást okozott a két eset másnapjára, hogy a mait inkább le akarjam sétálni, de minimum taxizni hazafelé. Valljuk be, hogy sosem gondoltam komolyan, hogy innen hazasétálok, főleg nem azután hogy iszunk, de maga a gondolat szép gesztus.
A másik nagyon nyomós oka annak, hogy Brian és én kimozdultunk maga a tény volt, amiről már legalább húsz perce magyarázott nekem, én pedig szándékosan próbáltam őt belezavarni a történetébe - annak reményében, hogy a végén bevallja, hogy igenis fontos neki az ex barátnője. Habár állítólag mi férfiak mindig csak később jövünk rá arra, hogy mit veszítettünk és a kezdeti "jól lét" után jönnek azok a napok, amikor megfordul a fejünkben, hogy talán másképp kellett volna csinálnunk. Én személy szerint nem hiszek benne, hogy ilyen könnyedén meg lehet bennünket fejteni, mert ha az emberiség tisztában van ezzel az információval, akkor az évek alatt már el kellett volna kezdenünk fejlődni ennek tudatában. Szerintem a megoldás szimplán csak az lehet, hogy nem minden férfi egy tapló, az ugyanúgy érvényes lehet a nőkre is, csak azt más néven hívjuk.
- A horoszkópomat ne mondjam meg, hogy biztos lehess a dologban? - Gondolkodás nélkül kontráztam rá az ő megjegyzésére, lényegében olyan viselkedésről adva tanúbizonyságot, ami miatt az öcsém valószínűleg megfenyegetett volna azzal, hogy a pokol tüzén égve fogom tölteni az idők végezetéig tartó büntetésemet ezért az akcióért. Amire én csak annyit mondtam volna neki, hogy ne vegye túl komolyan ezt a dolgot és hogy kérdezze meg nekem a kedvenc papjától, hogy pontosan hol lehet búcsúcédulát kapni, amivel megszabadulok minden bűnömtől. Lehet, hogy elég sokba került saját lakást bérelni és a kedvem szerint bebútorozni, de annyi azért maradt, hogy megvegyem a lelki békémet, hiszen a középkorban is ment mindenkinek. Amikor újra a lány arcára emeltem a pillantásomat, még a szememben is ott bujkált a jókedv, amit éreztem.
- Az attól függ melyik foglalkoztat jobban. A nevem, vagy én az ágyban. - Nem éreztem úgy, hogy bármiféle szégyenérzetet kellene magamban élesztgetnem, mert jelen esetben nem én voltam az, aki meghatározta a beszélgetés hangulatát, habár nagyon szívesen folytam bele és voltam hajlandó folytatni ezt - bármi legyen is 'ez'. Egy klub egyébként sem az a helyszín volt, amikor bele kell menni annak a morális és etikai hátterébe, hogy pontosan miről folytatunk beszélgetést és hogy mennyire lealacsonyító egyes nők számára, ha úgy kezelik őket, mint ahogyan ez a csaj engem. Viszont mivel épp elég leszarom tablettával vagyok ellátva, mint amennyi szociális érzékenységgel, nem akadtam fenn ilyen dolgokon.
- Miért, eddig hinnem kellett volna neked? - Mosoly jelent meg a szám sarkában, habár csak féloldalas görbére sikeredett, miközben a szemöldökeim is megemelkedtek. - Szia, India. - A szemébe néztem, miközben ráfogtam a kezére és finoman megszorítottam azt. Lehet, hogy a tenyere elveszett az enyémben, de néhány szó után lejött, hogy őt bizonyos értelemben nem kell törékeny virágszálként kezelni, még ha más környezetben és felosztásban igenis az lenne. Szándékosan nem folytattam a saját nevemmel, mert ahhoz érdekelnie kellett volna őt is ennek az információnak, én pedig nem éreztem szükségét annak, hogy feleslegesen tépjem a szám.
- Jöhet rövid is. Brian haverom sztorijai szimplán olyan hosszúak, hogy nem bírja az ember ital nélkül. - Abban pedig mi lenne szórakoztató, ha csatak részegre innám magam, amíg végighallgatok egy futamot arról, hogy mi Brian következő nagy vállalkozás ötlete, ami tutira bejön neki? Egyszerűbb volt közben egy sört iszogatni.
- Én pedig egy pohár Nikka whiskeyt kérek - adtam le én magam is a rendelésemet, miután India - mármint abban az esetben, ha hittem neki a nevével kapcsolatban, amiről egyébként még nem döntöttem - is megtette azt. Felálltam, ezzel a lány fölé tornyosulva, hogy elő tudjam húzni a hátsó zsebemből a tárcámat, amiből odanyújtottam a megfelelő bankjegyeket a pultosnak, hogy mindkettőnk italát rendezni tudjam. Ha jobban lettünk volna, talán el is tolom a lány kezét, de mivel nagyjából hét perce váltottunk az első szavunkat egymással, nem éreztem magamat felhatalmazva arra, hogy tapogassam. Amíg az italainkat vártuk, visszaültem a bárszékre, immár az egyik lábammal kissé limitálva India menekülési lehetőségeit, mert ha előttem akart volna leszállni a székéről, akkor a combommal találta volna szemben magát.
- Nem, de szívesen levegőzöm veled. - Lassan bólintottam, majd az italommal a kezemben szálltam le újfent a székről, amin eddig üldögéltem. Még mielőtt bármerre elindultunk volna, meglapogattam Brian hátát, aki elég zavarodottan fordult oda hozzám, de amikor két ujjamat előbb a szemöldököm fölé érintettem, majd valami szalutálásfélével el is mozdítottam onnan, szimplán elvigyorodott és visszafordult a saját társaságához.
- Parancsolj... - Ezt már a lánynak mondtam, akit nagylelkűen előre engedtem - nyilvánvalóan mindenféle hátsó szándékot mellőzve -, majd a nyomában léptem ki én is a friss levegőre. A terasz nem volt annyira kivilágítva, hogy jobban lássunk, mint odabent, az egyetlen előnye annyi volt, hogy a színkavalkád helyett itt egységes fehéres-kékes fények világították meg a helyet. - Szóval... Sikerült megmentenem téged valaki elől? - Szórakozott pillantást vetettem rá, miközben a poharamat leraktam az egyik ablak párkányába. Pár másodpercig figyeltem, amíg a gyújtójával szenved, aztán odanyúltam, hogy kivegyem az ujjai közül. - Hadd segítsek. - Határozott mozdulattal kattintottam rá a gyújtóra és emeltem oda a másik kezemet is, hogy a láng elég stabil legyen, amíg a cigije meg nem gyullad rendesen. - Ha börtönben lennénk, most már a ribancom lennél. - Mosolyogva forgattam meg néhányszor az ujjaim között a gyújtóját, aztán ugyanilyen arckifejezéssel nyújtottam oda neki, hogy el tudja rakni.
szervusz leány - my last _ Joshi & India -  1842050612 ¦ 942 ¦ öltözék ¦ TM

India Lorelei Hastings imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
- my last _ Joshi & India -  F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
- my last _ Joshi & India -  C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptySzomb. Júl. 24 2021, 17:54


Joshua & India

Nem feltétlenül szerettem betölteni az asztalnál ülő emberek szerepét. Volt egy közös egyetemi társaságunk, akikkel előszeretettel jártunk el együtt ide-oda iszogatni, de ez nem feltétlenül fedett le mindenkit, aki a baráti körünkbe tartozott. Viszont voltak egyes szerepek, amik arra szolgáltak, hogy egy-egy embernek lehetősége legyen lelépni valakivel. Általában mindig az a személy tehet meg hasonlót, aki legelőször eltávozik, és mivel nem vagyunk bunkó parasztok, általában mi többiek maradni szoktunk. Egyébként legtöbb esetben, ha egy adott helyre sikerül elhívnom az általános kedvencem, akkor nagyon igyekezni szoktam annak érdekében, hogy én legyek az első lelépő, de a mai este ez nem jött össze, én pedig hajlandó voltam átadni a terepet valaki olyannak, akinek nagyobb szüksége volt egy jó estére, mint nekem. Jelenleg pedig pontosan tudtam, hogy nekem is lesz esélyem, mivel igen ficánkolt a kiscsaj mellettem. Nem voltam benne biztos, hogy a srácot akarja-e lecsapni Saf kezéről, vagy pedig tényleg csak ártatlanul beszélgetni szeretne, de mivel minden helyzetben jobb biztosra menni, én egyszerűen odavittem valakihez, és annak érdekében, hogy ne legyen hova visszamenekülnie, csodálatos tervem volt: lefoglalni a srác haverját. Egy pillantást vetettem az asztalunk felé. Szinte biztos voltam benne, hogy fél óra múlva Ben is távozni fog tőle, mert már az ideérkezésünk előtt közölte velem, hogy hiánya van annak ellenére, hogy két napja volt kapása. A pillantásunk egészen hamar találkozott, én pedig képtelen voltam nem elmosolyodni azon, hogy mennyire megrökönyödve figyeli, ahogyan megkocogtattam a srác vállát. Pár pillanat múlva már ő is vigyorgott, és érzékeltem, ahogyan a „ribanc” szót tátogja felém, emiatt pedig különösen derűs arckifejezéssel vettem szemügyre a srácot, aki felém fordult.
- Ez azt jelenti, hogy nekünk itt és most meg kell ismerkednünk egymással – a hanghordozásomból kivehette, hogy mennyire gyomorforgatónak találom az egész elképzelést, de ettől függetlenül le sem vettem a tekintetem róla. Egyáltalán nem voltam zavarban attól, hogy én is határozottan végigpillantottam rajta, mivel egyrészt valószínűleg túlságosan el volt foglalva a lábaim stírölésével, másrészt amúgy sem gondoltam volna magam attól értékesebbnek, ha eljátszanám előtte a szűz kislányt. Volt idő amikor ilyesmikkel ütöttem el az időt unalomból, de közel huszonhárom évesen már annyira nem találtam viccesnek a dolgot. A gimiben még lehetett vele szívatni a srácokat, de talán már kinőttem ezekből a dolgokból.
- De kíváncsi vagyok a nevedre – határozottan mondtam a dolgot – Viszont tudnom kell ahhoz, hogy együtt töltsük az éjszakát?
Elég halkan beszéltem ahhoz, hogy a környezetünket ne zavarjam, viszont emiatt egy kicsit közelebb kellett hajolnom hozzá, hogy tisztán hallhassa a szavaim. Ahogy elhelyezkedtem a székemen, véletlenül hozzáért a combom a térdéhez, de nem húzódtam hátra. Amikor ismét Benre pillantottam, észrevettem, hogy mereven bámul minket, és majd megcsóválja a fejét, és megint eltátogja nekem a következőt: ribanc.
- Ha elárulom a nevemet, azt fogod hinni, hogy csak szórakozom veled – kicsit félrebillentettem a fejem és teljesen komolyan mondtam neki a szavakat. Amúgy sem voltam biztos benne, hogy nincs így a helyzet, legalábbis határozottan elgondolkoztam azon, hogy mi miként tudtuk volna egymást boldogítani valahol máshol. Viszont ahhoz még én is tartottam magam, hogy nem fekszem össze minden jöttmenttel, szóval szükségem lesz majd még egy találkozóra. Ez alapvetően nem jelentette azt, hogy nem lehet ma semmi, amihez nem kell mondjuk egy bár mosdóját használni. Szimplán csak érdemes mindig felmérni a lehetséges partnert, mert én sem akarok vadállatokat összeszedni, olyanokat pedig főleg nem, akik esetleg bezsákolhatnak, és eladhatnak egy másik állam szexrabszolgájának.
- India –határozottan nyújtottam neki a kezem felé, és szándékosan nem figyelmeztettem arra, hogy az első béna poén után, magára fogom hagyni. Nem ő lenne az első, aki mondjuk azt hinné, hogy kamuzok neki. Volt olyan srác, aki határozottan közölte velem, hogy Jessica fejem van.
Amikor odaért hozzánk a pultos, én magam a telefontokomba nyúltam, hogy az oda rejtett bankjegyeket előhúzhassam.
- Rövidezel is, vagy a mai estét ilyen könnyedre tervezted? – hajlandó vagyok akkor mondjuk borozni, mert egyedül nem szeretem magamba dönteni a felest. Amint válaszol, én magam is leadom a rendelésem, és bepróbálkozom a fizetéssel, amihez nem ragaszkodom túlságosan. Él bennem némi egészséges feminizmus, ami miatt nem fogom elvárni azt, hogy meghívjanak az alkoholra, de visszautasítani sem fogom, ha megteszik. Akkor sem, ha pontosan tudom, hogy mit szeretnének tőlem cserébe.
Felvont szemöldökkel pillantottam át a válla fölött a haverjára, aki úgy néz ki egész jól elbeszélgetett a kiscsajjal. Remek. Ez az egész nem feltétlenül a lányról szólt, én Saffie-nak akartam segíteni, illetve azzal, hogy valakire ráállítottam elértem, hogy leszálljon rólam is. Innentől kezdve szabadon ismerkedhetek a sráccal.
- Dohányzol? – lassan vezettem vissza a pillantásom a srácra – Kimehetnénk egy kicsit. Szerintem határozottan zavarunk.
Valójában ez csak indok volt arra, hogy kettesben maradhassak vele, meg amúgy sem volt kedvem egész este a Ben vizslató tekintetét érezni a hátamban.


ruha. | 713 | szia, Fiú  Laughing  



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYxsfI
- my last _ Joshi & India -  JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- my last _ Joshi & India -  Pks2VLM - my last _ Joshi & India -  DwdJ4Y0 - my last _ Joshi & India -  LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhVea
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptySzomb. Jún. 05 2021, 20:09

India & Joshua

Nehezen tudom visszafojtani a kitörni készülő nevetésemet, miközben a mellettem helyet foglaló haveromat figyelem. - Ne szórakozz már! - Lövöm oda a megjegyzést, miközben felemelem a kezemet, hogy meg tudjam lökni a vállát, amitől a kezében tartott rövidital meglöttyen a pohárban és vészesen közelít a kilöttyenéshez. A srác - Brian - olyan pillantást vet rám, mint aki meg akar gyilkolni, aztán visszahozni a halottaimból és újjáéledve elásni... Amitől még szélesebb vigyorra húzódnak az ajkaim. - Úgy volt, hogy a pult alá iszol, mert biztos elpuhultam Európában. Itt az alkalom! - Újra a pohara felé kezdek mutogatni, amit most úgy húz el pár centivel a másik irányba, mintha legalábbis ki akarnám venni a kezéből.
- Arról is volt szó, hogy hozol haza csajokat és nem látok egyet sem! - A hangja vádló, de mindketten tisztában vagyunk vele, hogy miért is nem volt lehetséges beváltanom az ígéretemet. Rákönyökölök a pultra, csak azután válaszolok neki.
- Azt embercsempészetnek hívják. - A megjegyzésem könnyed, és amint látom megrándulni a vállát, vele együtt én is nevetni kezdek. Végül Brian a szájához emeli az italt, ami eltűnik a szájában, a pohár pedig hangos koppanással landol a pulton. Ezúttal a hátát lapogatom meg, aztán változtatok valamennyit a testtartásomon, hogy ne a pultnak nyomódjon a térdem, hanem inkább a haverom felé forduljak valamelyest.
Felrémlik bennem, hogy az egyik órámon, ahol a testbeszédről hallgattunk előadást, felmerült, hogy a testünk ösztönösen reagál arra, ha valaki érdekel minket. Általában a lábunk, vagy a testünk valamely pontja afelé az illető felé fordul, akivel folytatni kívánjuk a beszélgetést, vagy akinek jelezni akarjuk, hogy oda akarunk figyelni. Állítólag ez akkor is működik, ha valaki bejön nekünk és akár a terem másik végében is lehet, a lábunk jó eséllyel az ő irányába fog állni. Én határozottan inkább az előbbire gondoltam Brian esetében. A társasága érdekelt, és nem a hálószobai teljesítménye - amiről egyébként határozottan szívesen számolt volna be, ha kérdezem. Addig is be kellett érnie azzal, hogy elmeséli nekem a szakítását, ami az alatt az időszak alatt történt, amíg én nem voltam itthon.
Ha volt is olyasmi, ami nagyon hiányzott nekem, amíg Európában voltam, azok kifejezetten a barátaim voltak és az olyan esték, mint a mai is. Minimálisan jobban örültem volna neki, ha nem csak Brian és én vagyunk ma itt, de egy ehhez hasonló klubban amúgy sem lett volna alkalom arra, hogy olyan formában beszélgessünk, ahogyan én is akartam volna. Előre megígértem tehát magamnak, hogy amint sikerül megtalálni és átalakítani valamelyest a megfelelő lakást, mindenképpen bevállalom az ötlet- és házigazda szerepét egy buli erejéig. Addig is be kellett érnem a drága és vizezett sörrel és azzal, hogy adódott alkalmam javítani a szájról olvasási technikámon.
- Akkor most szüneteltek, vagy vége van? - Teszem fel a kérdést közbevágva Brian mondandójába, mert a gondolataim épp eléggé kavarognak ahhoz, hogy elveszítsem a fonalat a sztorijában.
- Vége van, mondom! Engem nem érdekel! - Megrándul a szám, de visszafogom magamat és nem mosolyodom el, mert hiába a távolság, a csoportos beszélgetéseinkből ismerős ez a mintázat. Brian a gimi óta minden barátnőjével eljátszotta már, hogy vége van a kapcsolatuknak, aztán pár hét, vagy épp hónap erejéig mindig újra egymás mellett kötöttek ki. Most is csak idő kérdése volt, habár megvolt az esélye, hogy időközben felszed valakit, például a mai napon. Csak mert én nem hoztam neki Európából nőket.
Épp a sörömre fonódnak az ujjaim, amikor megérzem, hogy valaki megkocogtatja a vállamat. Mivel Brian is el volt foglalva a sajátjával, na meg nem lehetek tisztában azzal, hogy épp zavarok-e valakit a jelenlétemmel és csak arrébb kell-e, mennem, hátrafordulok. A pillantásom egészen kíváncsian siklik végig a lányon és leheletnyit közelebb is hajolok, hogy jobban halljam, amit mond. A szavai nyomán a pillantásom a cipőinkre esik, ami miatt halkan fel is nevetek.
- Valami olyasmi - jelentem ki könnyedén, de a szemeim még hosszú ideig a lábainkat - vagy inkább az ő lábait - figyelik. A korábban a pultra támasztott könyökömnek köszönhetően nem kell sokat emelnem a kezemen, hogy a mutatóujjam az alsó ajkamhoz érjen, amin most végig is húzom azt. - Nem vagy mondjuk kíváncsi előbb a nevemre? - Felemeltem a fejemet annyira, hogy meg tudjam keresni a pillantását, majd még tovább egyenesedtem és odaintettem a pultosnak, hogy vegyen be bennünket a kiszolgálandók sorába. - Engem érdekelne a tiéd - jelentem ki félmosollyal az arcomon, miközben úgy rendezem a tagjaimat, hogy megint csak ne nyomódjon neki a bárszék aljára felcsúsztatott lábam térde a pultnak. Jósnak ugyan még nem nyilvánítanám ki magamat, de volt egy olyan határozott megérzésem, hogy ha most hátrapillantanék, Brian társaságában is megpillantanék egy lányt, amivel egészen addig nem is volt probléma, amíg képes lesz elfeledtetni vele a legfrissebb exét. Én pedig nem panaszkodom, ha azzal a lánnyal kell töltenem az éjszakát, aki épp most ajánlotta ezt fel nekem.
szervusz leány - my last _ Joshi & India -  1842050612 ¦ 782 ¦ öltözék ¦ TM
mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
- my last _ Joshi & India -  F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
- my last _ Joshi & India -  C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
Témanyitás- my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  EmptyCsüt. Május 27 2021, 14:34


Joshua & India

- Oda ne menj! – olyan erővel kaptam el a lány csuklóját és húztam vissza, mintha legalábbis egy nagy sebességgel felénk száguldó autó felé akart volna kilépni. A mai alkalom nem olyan volt, mint a legtöbb bulink. Rendelkeztünk ugyan egy fix asztaltársasággal, de ma nem én voltam az, aki szórakoztatta a többieket, és még nem is ittam annyit, hogy erre a szintre eljuthassak. Emiatt lassan, ahogy elkezdtünk kifogyni a témákból, ellaposodott egy kicsit a hangulat, az emberek pedig elkezdtek szétszéledni. Saffie volt a harmadik ember, aki lelépett az asztalunktól, ráadásul egy olyan sráchoz ment oda, akivel minden bizonnyal egy jót fog szexelni a mai este. Mi pedig hiába jöttünk együtt, az ilyen helyzetekbe nem feltétlenül illik közbeavatkozni. Biztos vagyok benne, hogy mindenki álszent módon állítja azt, hogy az ilyen éjszakákat megbánja, éppen ezért is voltam egy kicsit paprikásabb a mellettem ülő lánnyal. Mivel én most jelenleg is a másnapomat éltem, és arra ittam rá, hozzájuk képest egészen alul öltözve érkeztem a helyre, talán egyedül a sminkem sikerült annyira feltűnőre, hogy egyértelművé váljon az, hogy mit is keresek ezen a helyen. Éreztem, hogy a szám sarkában egy kicsit szétfutott a vöröses árnyalatú rúzs, amit használtam, de a fények és a sötét miatt nem látszott túlzottan. Szerintem még így is előbb szednék fel valakit, mint sok lány, akik a szendeszüzet játsszák azt est legvégéig, de a végén úgyis megdugja őket valaki.
- De annyira unatkozom… Nem iszol velem még egy kört? – amikor a csajra pillantottam, egyszerre éreztem egy kis sajnálatot iránta és még annál is több frusztrációt. Egyáltalán nem szerettem azokat a cuki típusú csajokat, mint amilyen ő is volt, mert automatikusan ki akartam hozni belőlük a rosszabb énjüket. Aurorát is azért zaklattam annyit; mert bíztam benne, hogy ő sem olyan erkölcsös, mint ahogyan azt előadja. Ez a kislány pedig határozottan az a típus volt, akit a saját ágyamba kellene becsábítanom, aztán pedig hagyni, hogy egyszerűen fusson utánam és lepattintani. Olyan naivnak és ártatlannak tűnt, hogy szerintem akkor is rá tudnám szedni, ha itt és most kijelentené nekem, hogy ő teljes mértékben heteroszexuális.
- Nem, de ő biztos inna veled még egy kört – random böktem rá egy srácra, aki mondhatni az átlagosnál pár fokkal jobban nézett ki, tehát minden bizonnyal tökéletesen megfelelt volna neki a hozzá hasonlóan tucatszépség, aki mellettem foglalt helyet. Egyébként semmi baj nincs azzal a kategóriával, mert saját magamat is annak vallottam. Sokkal fontosabb szempont volt számomra a fiú haverja, akivel a bárpultnál iszogattak. Ő az átlagnál magasabb volt és messze jobban nézett ki. Ha tényleg szórakoztatni akarnám magam, akkor a kislányt hozzá küldeném oda, mert minden bizonnyal kihasználná a srác a lehetőséget. Viszont ugyanakkor túl nagy falat is lenne neki, tehát biztosan sírás lenne a vége, én pedig egyáltalán nem vagyok annyira kegyetlen, hogy ilyenbe belerángassam őt. Az már egy másik kérdés volt, hogy egy olyan pasit mindenekelőtt magamnak akarok, még ha csak egy éjszaka erejéig is.
- Elvonom a haverja figyelmét, hogy tudj vele beszélgetni, jó? Sok szerencsét! – az arcomra kiülő mosoly éppen annyira kedves volt, mintha nem lenne érdekem lefoglalni azt a bizonyos idegent. Ezen a ponton már egyáltalán nem érdekelt az, hogy esetlegesen a lánynak milyen szerencséje lesz, szimplán a magam örömére gondoltam. Éppen ezért határozott léptekkel indultam el felé, de azért odafigyeltem arra, hogy lehetőség szerint ne most nyaljak el. Nem mintha nem tudnám kidumálni, de határozottan gáz lenne a szituáció. Mivel mást is láttam a kinézett bárszék felé hajtani, kicsit megszaporáztam a lépteimet, aztán egyszerűen felhúztam magam a srác mellé, közben pedig igyekeztem szemügyre venni őt. Mivel leért a lába, feltételeztem, hogy jóval magasabb lehet nálam is. Ha egy kicsivel többet ittam volna, akkor minden bizonnyal nem tudtam volna segítség nélkül felülni a helyemre. Viszont a folyamat közben nem kerülte el a figyelmemet az sem, hogy sikerült teljesen ugyanolyan cipőt választanunk magunknak, ez pedig egészen megmosolyogtatott. Erre mondják a nyálas emberek, hogy ez a sors, ugye? Lustán kocogtattam meg a fiú vállát, úgy vártam meg, hogy felém forduljon. Az arcomon olyan mosoly volt, mintha legalább ezer éve ismernénk egymást, és nem most látnám őt először. Pár pillanatig csak a vonásait mértem fel, csak utána szólaltam meg.
- Úgy néz ki összeöltöztünk – pont úgy tettem keresztbe a lábam, hogy a cipőmet az övé mellé illesszem, amiatt pedig a térdem a combjához ért – Ha szeretnéd, együtt tölthetjük az éjszakát.


ruha. | 713 | szia, Fiú  Laughing  



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYxsfI
- my last _ Joshi & India -  JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- my last _ Joshi & India -  Pks2VLM - my last _ Joshi & India -  DwdJ4Y0 - my last _ Joshi & India -  LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- my last _ Joshi & India -  JkYhVea
TémanyitásRe: - my last _ Joshi & India -
- my last _ Joshi & India -  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
- my last _ Joshi & India -
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» body and mind [Joshi & India]
» - i want u around me _ Rea & India
» India Hastings
» fire; Lip & India
» - don't know what to do _ Saffron & India

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: