New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

- don't know what to do _ Saffron & India
TémanyitásRe: - don't know what to do _ Saffron & India
- don't know what to do _ Saffron & India EmptyHétf. Ápr. 08 2024, 10:07


Saffie & India

Már amikor megpillantottam a csapzott és kétségbeesett Saffront, rögtön tudtam, hogy itt olyan dolog történt, amit ő valószínűleg nagyon felfúj, de egyáltalán nem kellene ekkora feneket keríteni neki… Vagyis én nem tenném. Itt jön ki az, hogy két barát mennyire különböző lehet, mert míg én sok helyzetet irracionálisan lazán, már-már nemtörődöm magatartással kezeltem, addig ő hajlamos volt stresszelni az apróságok miatt is. Ennek valószínűleg több oka is a családi helyzetünkből fakadhat, tekintve az öccse állapotát és azt, hogy neki mindenért meg kellett küzdenie, amit a szüleim nekem könnyűszerrel biztosítottak egészen kicsi korom óta. Emiatt nem tudtam volna ítélkezni felette, amiért ilyen felnőtté vált, szimplán csak nehéz volt magam a helyébe képzelni. Talán mi ketten pont azért lettünk jóba az egyetemen, hogy egy kicsit megtapasztaljuk a saját tulajdonságainknak az ellenpólusát, ezáltal többet tanuljunk magunkról és alapvetően az emberekről is.
Alapvetően nem gondoltam, hogy bármi rossz lett volna abban, ha egy barátom ilyen ziláltan érkezik meg hozzám. Ha nem lett volna a lány tekintete annyira riadt, valószínűleg már az estéje részleteiről faggatnám, de most kénytelen voltam moderálni magam és várni a kíváncsiságommal, ami a mocskos részleteket illette. Szerencsére másnaposságra való gyógyszerrel több évre is be vagyok tárazva, kaja pedig mindig elegendő van a hűtőben ahhoz, hogy egy feltehetően még mindig részeg barátot tudjak fogadni, aki a teóriám szerint démonokkal szexelt az éjszaka folyamán.
- Én nem ferdítek – úgy vágtam csípőre mind a két kezem, mintha sértett volna a feltételezés – Lehet, hogy úgy nézel ki, mint akinek papot kell hívni, de attól még a gigantikus, bolygó méretű melleid jól néznek ki ebben a ruhában. Szóval nincs miért aggódnod.
Hát kinek mit ajándékozott az élet, ugyebár. Szerettem volna én is hátproblémákat és egyéb dolgokat, ha cserébe bármiben ki tudom tenni a mellem. Mondjuk mi ketten valószínűleg a mellproblémának teljesen a két pólusát képeztük meg, mert amihez az én melleim túl kicsik voltak ahhoz Safnak meg túl nagyok. Úgy néz ki, hogy ezt illetően mind a ketten tudnánk felhozni pozitívumokat és negatívumokat is.
- Szerintem nem lesz jobb semmi, ha emlékeztetlek rá – vontam meg a vállam – Én tudom, hogy megmondtam, nem kell hangosan kimondanom ezt.
Amikor valaki ezt a másik fejéhez vágja, az valójában nem is szereti az adott embert, akit a hibájára emlékeztet. Ha tisztában vagyunk azzal, hogy igazunk van, és ez a jövőben be is igazolódik, az egy nagyon jó dolog, de akinek minimális önbizalma van, az nem dörgöli ezt más orra alá. Jelen helyzetben az érdekelt legkevésbé, hogy mit mondtam meg és mit nem, amikor a szétcsúszott barátom tőlem kért segítséget.
- Én kemény vagyok és bírom a piát – finoman nyomtam meg a lány homlokát, majd halkan felnevettem. Kettőnk közül általában nem én voltam az, akire ez a két mondat alapjáraton igaz lett volna – A múltkor én voltam szétcsúszva, nem emlékszel? Akkor most az a szabály, hogy egyben legyek.
Mondjuk ilyet még sosem mondtam ki a számon, mert ha szétcsúszunk, akkor szétcsúszunk, nincs mese. Ráadásul pont nem nekem kellett volna azon aggódnom, hogy mit gondolnak rólam az emberek egy-egy jól sikerült parti alatt, tekintve, hogy már a cipőmet is sikerült elhagyni, amiről minden ismerősöm értesült. Aki azóta hamupipőkének mert hívni, azzal megszakítottam az összes kapcsolatot.
- Akkor zuhanyozz le, és addig felhívom őket – ezen a ponton már kerestem is a telefonom, Saffie meg valószínűleg hallotta még, ahogy a tárcsázás után előadom a szüleinek, hogy egy kicsit túl sokat ittam, ezért a lányuk nálam maradt és kedvesen hazahozott. Meg persze nem kell érte aggódni, haza fog majd ő menni, de egyelőre még velem marad, mert nem vagyok valami jól, és a szüleim nincsenek itthon. Amint letettem a telefont, azt rögtön az ágyra is hajítottam és elkomolyodtam. Ha díjat kellene osztani a hazudozásért, akkor minden bizonnyal indulnék érte a mezőnyben. Csak nem mondhattam azt, hogy a kedves lányuk lelépett egy szexi vadállattal és valószínűleg egész éjszaka nem aludt semmit, mert szerintem legalább három menetes történet volt ott a fáradt tekintetében. Ezt úgyis hamarosan megtudom majd.
- Azért nem, mert még csak most ismertem meg – annak ellenére, hogy Joshua nem tűnt nemi betegnek, azért biztosra kellett menni – Valahogy nem úgy jött ki a szituáció. De megbeszéltük, hogy egyszer majd hazahozom és benne volt.
Elég egyértelművé vált az, hogy egy ilyen cuki fiú nem lehet nemi erőszakoló, de egyszer minimum a kedvemre való lesz. Aztán a továbbiakat majd meglátjuk annak fényében, hogy mennyire érezzük jól magunkat együtt, de bizakodó voltam. Ha nem jön be kettőnk között, akkor elveszítek valakit, akinek nagyon szórakoztató a társasága.
- Mondjuk, ha Jeong Ah Innak erőszakhoz kellene folyamodnia… - gondolkoztam hangosan – Az egy nagyon rossz világ lenne. Az ilyen férfiak bármit megkaphatnak.
Az is igaz volt, hogy soha nem láttam még a bulikban sem, nemhogy valakivel le is lépjen. Ettől függetlenül nem vitattam el a tényt, hogy valószínűleg rendelkezik nemi élettel, mert az egyszerűen rá volt írva az arcára, hogy vannak bizonyos tapasztalatai. Ugyanakkor nem mertem volna fogadni arra, hogy hasonló tempóban nyomul, mint én. Bár az is lehet, hogy csak játssza a nehezen kaphatót és amúgy őt kell megdugni. Ezekről a részletekről ki kell majd faggatnom a lányomat.
- Mit fogsz csinálni, ha nem emlékszik rá? – feltételeztem, hogy ivott a srác is, bár én nem az ő poharának a tartalmával voltam elfoglalva. Valószínűleg már rég Joshi szájában voltam, amikor leléptek, szerintem szinte azonnal szem elől tévesztettem őket, amikor megpillantottam a zsákmányomat. Ez egy jel, hogy mind a ketten az Adidas Originalsunkat vettük fel.
- Nem vagy bunkó, csak ezek után még kellemetlenebb lesz a szemébe nézned, téged ismerve – vontam meg finoman a vállam – Tanulj tőlem egy kicsit és gyakorold a tükörbe, hogy mosolyogj rá, amikor legközelebb látod. És rázd a segged, amikor elmész előtte.
Elvégre Ah Innak kellene megtisztelve éreznie magát, amiért a legszexibb szociológus csajt megdughatta. Amúgy meg Saf nézhetné a dolgok napos oldalát és gondolhatna arra, hogy a fiú szociális kapcsolati hálója elég csekély, ezért biztos nem fogja elmondani senkinek. Amúgy meg felnőtt emberek vagyunk, és nem kellene témának lennie annak, hogy ki kivel bújik úgyba.
- Nos – az egyik kezemet viszonylag alacsonyra helyeztem, a másikat pedig jóval magasabbra a korábbihoz képest – Nagyjából ekkora szintkülönbség a két fiú között. Timothyt szerintem még egy merészebb általános iskolás is meg tudná dugni, a sötét lovagod meg pont olyan, mint aki egy dark romance könyvből lépett ki. Egyébként van játszószobája?
Képtelen voltam ezen a szinten már nem hozni a formám és visszafogni a kíváncsiságomat. Az nem történhet meg, hogy Jeong Ah In úgy dug, mint az átlag férfiak. Egy átlagon felüli férfi egyszerűen nem teheti meg. Csalódott lennék, ha kiderülne róla ez.
- Egyébként ne kezeld ennyire egy dimenziósan a férfiakat – tudtam, hogy alapvetően nem teszi ezt, de Timothy és Ah In összehasonlítása abszurd volt – Néz már ki annyira jól, hogy ne kelljen jeleznie ezt.
Ha nem lett volna az övé a lány, akkor minden bizonnyal én is sorba álltam volna előtte. Egyrészt nem beszélt sokat, másrészt tetovált volt és sötét ruhákat hordott. Ha ez önmagában nem lett volna elég, akkor szerintem kijelenthettem azt, hogy hármunk mellméretét illetően határozottan nem az utolsó helyen végzett volna, ha mindent összevetünk.
- Egyébként mekkora szerencse, hogy legalább a fenekem nagy, ha már mellem nincs – képtelen voltam nem elnevetni magam – Máskülönben nem találtunk volna neked ruhákat. Csináljak neked valami reggelit?

ruha. | 1 195 | akkor mégis ki???  



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring
mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYxsfI
- don't know what to do _ Saffron & India JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India Pks2VLM - don't know what to do _ Saffron & India DwdJ4Y0 - don't know what to do _ Saffron & India LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYhVea
TémanyitásRe: - don't know what to do _ Saffron & India
- don't know what to do _ Saffron & India EmptyPént. Okt. 28 2022, 23:39

India & Saffie
Számomra mindig is könnyebbnek tűnt úgy élni és abban hinni, hogy aki tetszik nekünk és akinek tetszünk, azzal úgy lehet igazán kapcsolatot teremteni, ha ezt el is mondjuk az illetőnek. Nézhetjük ezt igazából távolabbról is és vehetünk egy sima emberi kapcsolatot. Ha valakivel egy hullámhosszon vagy, akkor azt nem csak érezni fogod, de jellemzően meg is mondod az illetőnek. Azt hiszem az egészből azt akarom kihozni, hogy ha kedvelünk valakit - mindegy hogy milyen formában, csak barátilag, vagy épp teljesen más szinten is -, akkor úgy viselkedünk vele, hogy ezt fejezzük ki. Nem mész az ember idegeire csak úgy heccből. Aztán persze lehet, hogy én nem értek eléggé az emberi kapcsolatokhoz és teljesen rosszul értelmezek bizonyos dolgokat, és persze az is lehet, hogy én közelítem meg rosszul a dolgot. Főleg azért, mert jellemzően én sem vagyok a legkedvesebb más emberekkel. Tehát megvan az esélye, hogy Ah In csak az általam közvetített rezgésekre reagált és valójában nekem kellene bocsánatot kérnem tőle, amiért bunkó voltam. Ez is egy opció.
Egész reggel úgy éreztem, hogy valójában nem tudok és nem értek semmit. Az sem könnyítette meg a dolgot, hogy anélkül léptem le Ah Inék lakásából, hogy beszéltem volna vele. Őszintén szólva abban a pillanatban jó ötletnek tűnt az, hogy csendben távozzak, nem felkeltve a fiút. Most már utólag legszívesebben fejbe vágnám magamat. Főleg mert még így is sikerült összefutnom a bátyjával a lépcsőházban. Belegondolva mindebbe csak még inkább ahhoz lett volna kedvem, hogy belefojtsam magamat India egyik párnájába. Helyette ő embert akart belőlem varázsolni, de minimum nem hagyni, hogy egy vízihulla kinézetével létezzem a nap hátralévő részében. Persze mindezt csak az után, hogy előbb igenis levízihullázott. Nem ezekkel a szavakkal, de mégis. Ha jobb pillanatomban kap el ezzel, még valami sértődés félét is előadtam volna neki. Jelenleg csak túlságosan el voltam keseredve, mert képtelen voltam rendezni a gondolataimat. Több érzés is viaskodott bennem.
- Hm, ja... Ki veszi ezt be. - A szemeimet forgatva ráztam meg a fejemet. - Úgy nézhetek ki, mint akinek papot kell hívni, ha már te is kedvességből ferdítesz. - Mindig is egyenesek voltunk egymással. Indiát kifejezetten olyannak ismertem meg, mint aki nem fut felesleges köröket azzal, hogy valakinek szépen próbálja becsomagolni a véleményét. Kimondja, amit gondol és ez így van jól.
- Biztos? - Kérdőn néztem rá és másodpercekig képes voltam nem mozdulni, hogy halljam a válaszát. - Nem fogok megsértődni, ha mégis így gondolod, de legalább ne rögtön emlékeztess rá, jó? - Még egy egészen halovány mosoly is belefért részemről. Ennél már csak az lett volna szebb, ha hirtelen a Timothyval kapcsolatos véleménye is beválik és ma este szerelmet vall nekem. Ennek a gondolata valójában annyira megrémisztett, hogy hajlandó lettem volna inkább vízbe fulladni a zuhany alatt. Végső soron azonban túléltem, és olyan tíz százalékkal jobban éreztem magamat, mint azelőtt, hogy megérkeztem volna. Lehet, hogy valójában minden rendben lett volna, ha nem vagyok rettentő másnapos is az egész mellé és nem megy szét a fejem alapból is.
- Te nem vagy másnapos? - Tettem fel a leginkább égető kérdést. - És miért? - Tudom, tudom, hogy nem szabadna annyit innom, mint amennyit édesapám bír és hogy egyáltalán nem lehetett elegáns, amit az éjszaka műveltem, sem pedig az, ahogyan leléptem Ah Intól... Azt hiszem az egész tegnapi napom és ma hajnalom nem lehetne elegánsnak nevezni, de talán az is jobb, ha ebbe most nem állok bele - amikor már kezdtem egy fokkal jobban érezni magam.
Mindentudó pillantással néztem a barátnőmre, amikor a hazamenetelemről esett szó. Lehet, hogy a szüleim rendben voltak azzal, hogy élvezzem a fiatalságomat, de azért azt ők sem támogatták volna, hogy így mutassak példát Gage-nek. Igazából azt sem tudom, hogy valaha lehetek-e az öcsém példaképe. Ha most fegyvert fognának a fejemhez és válaszolnom kellene, rávágnám, hogy nem szeretném, hogy így legyen. Nem csak a szüleinket, de engem is sírba tenne az a fiú, ha megismételne olyan dolgokat, amiket eddigi életem során már én is elkövettem.
- Lehet, hogy az lesz a legegyszerűbb. Beszélhetsz vele - bólintva egyeztem bele a dologba. A szüleim kifejezetten azok a fajta emberek, akik könnyedén kimutatják, ha valakit kedvelnek, legyen az a saját baráti társaságuk valamelyik tagja, vagy épp az enyém. Tudják, hogy milyen a természetem, ezért mindenkit elég nagy lelkesedéssel fogadnak, akit bemutatok nekik, mint a barátom. Indiával sincs ez másképp, kifejezetten kedvelik őt.
- Köszi. - Ugyan még így is kérdéses volt, hogy hogyan állítok haza abban a ruhában, amiben bulizni mentem, de az India által adott szettben legalább kevesebbet gondolkoztam ezen.
- Szomorúan hallom, hogy így történt. Ki volt az, és miért nem hoztad haza? - Nem mintha muszáj lenne. Csak mert valaki jót beszélget bárkivel egy buliban, nem kell hogy haza is vigye egy körre. Ugyanakkor azzal sincs baj, ha valaki ezt teszi. Az embereknek általában csak a saját dolgukkal kellene foglalkozniuk és máris sokkal jobb lenne az élet a Földön.
- Nem, dehogy erőszakolt meg... - Hatalmasat sóhajtottam, ami talán sokkal kevésbé a frusztrációm egyfajta kiadása volt, mintsem egy olyan sóhaj, amiben volt bőven visszaemlékezés a múlt éjszakára. Nem tudtam, hogy létezik ilyen sóhaj, de most nagyon is megtapasztaltam. Elvégre egyáltalán nem volt rossz éjszakám. Sőt...
- Az a helyzet, hogy nem beszéltünk róla. Nem volt fent, amikor eljöttem. - Nem kifejezetten mertem Indiára nézni. Nem azért, mert féltem tőle, hogy megdorgálna amiatt, amit csináltam - holott valahol megértettem volna. Elvégre én léptem le, én vagyok most teljesen kétségbeesve és nem lennék, ha nem lépek le csak úgy, hanem megvárom, hogy Ah In felébredjen és mondjon valamit. Bármit.
- Tudom, hogy ez most elég szarul hangzik így, mert én vagyok a bunkó, aki ott hagyta őt. - Néhány másodpercig csak hagytam kattogni az agyamat és azon járattam a gondolataimat, hogy mi lehetne a következő lépés. Vagy hogy van-e egyáltalán következő lépés Ah In és közöttem. - De szerinted nem fura ez az egész? Ha igaz, amit Timothyról mondasz, akkor nem kellett volna Ah Innal teljesen másképp viselkednünk? Nem kellett volna... Nem tudom, mondjuk jeleznie korábban is, hogy bejövök neki? - Oké, én sem tettem. Még csak elismerni sem szerettem volna, ugyanakkor ki kellene esnem a saját szemeimen, hogy ne tartsam őt baromi vonzónak. Visszagondolva az éjszakánkra pedig ez az érzés csak még inkább fokozódik. Amit a vörösödő arcom is elárulhat India számára is. Nincs is annál jobb, mint amikor az ember lebukik azzal, hogy bejön neki valaki, akiről állítja, hogy valójában nem is.

nem én!! Shocked || 1046 || ruha  ||


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

India Lorelei Hastings imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
- don't know what to do _ Saffron & India 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: - don't know what to do _ Saffron & India
- don't know what to do _ Saffron & India EmptySzer. Jún. 22 2022, 11:09


Saffie & India

Valójában teljesen tisztában voltam azzal, hogy ha Saf ma átjön hozzám, akkor nehéz dolgom lesz vele. Alapvetően éreztem, hogy össze lehet zavarodva és valószínűleg másképp gondolkozik a tegnapi afférjáról és arról, hogy nem húztam ki őt a bajból, mint én. Nekem maga a tény nem volt nagy dolog, általában, ha valamelyik barátom – vagy barátnőm – eltölt egy jó éjszakát valaki mással, ahhoz csak gratulálni tudtam. Teljesen mindegy volt, hogy ő ezt józanul mennyire gondolta komolyan, nem? Ha jó volt, akkor nem kellett hasonlókon agyalni, csak elfogadni a tényt és továbblépni. Ha pedig az adott személy érdeklődést váltott ki belőlünk, akkor ezzel elé kellett állni és megmondani neki. Én olyan indokokat sosem fogadtam el, hogy xy nő. A nőknek is vannak érzéseik, a nőknek is tetszenek a férfiak, vagy éppenséggel más nők. Már rég túl kellene lennünk ezen a királykisasszony komplexusos hülyeségen, hogy márpedig a férfi kezdeményez. Akkor mi a helyzet az azonos nemű pároknál? Mert attól még, hogy ott is van egy domináns fél, a nők és férfiak határozottan nem változtatják meg a nemüket.
Tehát alapvetően úgy álltam a mai naphoz, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy empatikus maradhassak, de nem voltam benne biztos, hogy ez sikerülni fog. Valójában kicsit örültem neki, hogy Saffie végre felszedett valakinek, az pedig hab volt a tortán, hogy annak a bizonyos személynek ennyire van jó segge. Én biztos nem szomorkodtam volna miatta, vagy agyaltam volna túl, hanem kerestem volna még egy olyan embert, aki minimum 10/8.5 volt. Ugyanakkor nem vagyunk ugyanolyanok, azt pedig erős lett volna állítani, hogy azért nem rángattam haza a lányt, mert a múltkor ő is otthagyott az elveszített cipőmmel. Valószínűleg ennek az egésznek így kellett történnie.
Ettől függetlenül nem tudtam mást mondani azon túl, hogy jól tette és nem kell ezt túlagyalni. Felnőtt emberek, az egyetemen gyakorlatilag már majdhogynem mindenki szexelt mindenkivel nemtől és nemi identitástól függetlenül. Ugyanakkor az még mindig csak egy dolog, hogy én így gondolkozom, mert Saffie valószínűleg jobban ki fog akadni ezen az egészen. Ettől függetlenül azon kívül, hogy mindent előkészítettem, én haláli nyugalommal vártam őt és azon agyaltam, hogy miért nem léptem le Joshival. Legalább nekem is lenne mit mesélnem.
- Néztél már ki jobban – egy együttérző mosoly volt az arcomon – De így is bomba vagy. Nem kell félni.
Nyilvánvalóan nem hozakodhattam elő azzal, hogy pontosan olyan, mint aki egész éjszaka csinálta. Majd később, amikor ő is hajlandó lesz elfogadni azt a tényt, hogy ezen már nem fog tudni változtatni. Ha jó volt, akkor nincs semmi baj, ha pedig a srác valami olyat tett, amit nem kellett volna, akkor elmegyünk a rendőrségre és meg van oldva a probléma. Nem két hónap múlva kell hasonlóval előhozakodni, hanem azonnal kell felkeresni a hatóságokat.
- Egyáltalán nem akartam ezt mondani, ez megnyugtat? – csak felvont szemöldökkel néztem rá, aztán az állammal a fürdő felé böktem – Érezd magad otthon.
Mivel a szüleim már dolgoztak, gyakorlatilag azt csináltunk itt, amit akartunk. Elsősorban megetetni akartam a lányt és kényelmesen átbeszélni ezt az egész helyzetet. Nem tudom, hogy ezzel a kettővel gyakorlatilag mikor leszek meg, mert azon se lepődnék meg, ha a másnaposságtól egy falat sem menne le a torkán.
- Mondjuk ez így végig gondolva teljesen logikus – nekem is megvannak a hülyeségeim, de valószínűleg hasonló állapotban még nekem sem lenne képem hazajönni csak úgy. Attól még, hogy olyan voltam, amilyen egyáltalán nem akartam sírba rakni a szüleimet.
- Persze, hogy mondhatod, de ha úgy van itt is aludhatsz ma – ez is egy jó opció lett volna – Beszéljek az anyukáddal?
Csak tippelni mertem, de azt gondoltam, hogy nem tájékoztatta a lány arról, hogy pontosan miért maradt ki éjszaka. Ugyanakkor a mi szüleink is voltak fiatalok. Bármit állítanak, ugyanazokat a dolgokat csinálták, amiket mi magunk is. Pont ezért egyáltalán nem hittem benne, hogy ne lenne sejtésük arról, hogy valószínűleg csak egy jó éjszakája van Saffienak. Bár az is igaz, hogy New York nem a világ legveszélytelenebb városa, ez pedig pont azt eredményezi, hogy baromira aggódhatnak. Én jelenleg csak annyit tehetek, hogy késleltetem a lecseszésének az időpontját, ami összességében annyira nem hülye ötlet. Talán kevésé kap ki, ha mondjuk holnap megy haza, mert a szülei már nem lesznek rá annyira mérgesek, mint korábban.
- Parancsolj – a melegre való tekintettel egy rövidnadrágot dobtam oda neki, amit rendszerint itthon viseltem, illetve egy kényelmesebb pólót – Hát ez szívás, mert kifejezetten jelentőségteljes dolog nem történt velem. Találkoztam valakivel, de végül nem vittem haza.
És nem azért, mert ne ért volna annyit. Magam sem tudom, hogy miért döntöttem így végül, de legalább van egy módja annak, hogy ismét találkozhassunk. Túl jó fej volt, kár lett volna egyetlen alkalomra elpazarolni. Így legalább egyáltalán van arra esélyem, hogy még egyszer együtt lehessünk és ennek fényében dönthessek a jövőről.
- Úgy, ahogy eddig is tetted – egyszerűen megvontam a vállam – Ha nem akartad volna, akkor nem történik semmi. Ha pedig nem erőszakolt meg, akkor nincs világra szóló tragédia.
Az én fejemben legalábbis minden ennyire egyszerű volt. Könnyen tartottam vagy szakítottam meg azokkal a kapcsolatot, akikkel egyszer összehozott a sors, emiatt pedig automatikusan azt feltételeztem, hogy ez másnak is így megy.
- Mit mondott ő? – legalábbis feltételeztem azt, hogy beszéltek ma. Alapvetően az ilyen kis balesetek emberek között megesnek, szóval egyáltalán nem kellene azon aggódnia, hogy miként néz majd a srác szemébe az elkövetkezendő időszakokban.

ruha. | 869 | na kicsoda???    



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring

Saffron Jeong imádja a posztod

mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYxsfI
- don't know what to do _ Saffron & India JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India Pks2VLM - don't know what to do _ Saffron & India DwdJ4Y0 - don't know what to do _ Saffron & India LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYhVea
TémanyitásRe: - don't know what to do _ Saffron & India
- don't know what to do _ Saffron & India EmptySzomb. Márc. 26 2022, 23:46

India & Saffie
Magam sem tudtam mit kellene gondolnom a tegnap éjszakáról. Vannak ugyan olyan pillanatok az életemben, amikor azt kívánom, hogy bár annyit ittam volna, hogy ne emlékezzek rájuk, de furcsa mód az Ah Innal töltött éjszakán minél többet járatom az agyam, annál inkább meg akarom tartani az emlékeket. Talán ez az, ami leginkább elbizonytalanít most és egyben zaklatottá is tesz. Eddig olyan magabiztossággal tudtam állítani, hogy nem szimpatikus nekem, hogy nem is jövünk ki olyan jól és hogy biztosan vak és buta az, aki azt állítja, hogy én akár csak egy kicsit is bejövök neki. Én nem tartom elfogadhatónak azokat az elméleteket, hogy a fiúk sosem nőnek ki az óvodás szokásaikból és azért piszkálnak egy lányt, mert tetszik nekik. Ah In határozottan nem kedvel engem. Ugye?
Utáltam a helyzetet, amiért mindenki más okosabbnak bizonyult nálam Paveltől kezdve Indiáig, kiknek nyilván soha nem fogom hagyni, hogy elégtételt érezzenek, amiért "ők megmondták". Az, hogy lefeküdtem a sráccal, akiről állítottam, hogy ősellenségek vagyunk és a félév vége után valószínűleg amúgy sem akar majd látni egyetlen órán sem, abszolút saját döntésnek minősíthető, hiába voltam berúgva, vagy már csak spicces állapotban, mire felvitt a lakásukra.
A homlokomat a busz ablakának döntöm, hátha az lehűti a gondolataimat és nem száguldanak olyan gyorsan össze-vissza. Ha úgy vesszük, inkább Ah In jelenti az epicentrumot és minden gondoltaim körülötte, a kapcsolatunk és az éjszaka körül forog, miközben már az a kérdés is megfordult a fejemben, hogy hogyan fogok ezek után a szemébe nézni.
Csak egyetlen olyan embert ismerek, aki épp eléggé lazán tudja kezelni a kapcsolatait, hogy most a segítségemre legyen, neki pedig egy sms-t is megeresztettem még akkor, amikor kiszabadultam a lépcsőházból, Ah Inék lakásánál. Ha csak egy fokkal is, de jobb kedvem lett, amikor leszálltam az ismerős környéken és Indiáék háza felé vettem az irányt. Nem nézhettem ki túl fényesen a tegnapi ruhámban és a sietve, pusztán az ujjaimmal átfésült hajammal, de jelen pillanatban Indiáék egyetlen szomszédjának a véleménye sem érdekelt.
- Szia. - Elnyomtam egy sóhajt, és igyekeztem arra koncentrálni, hogy nem kell már sokáig értelmes embernek tűnnöm, mert a Hastings ház falain belül már senkit nem érdekel majd, hogy honnan szalajtottak és miért nézek ki így.
- Ennyire szétesettnek tűnök? - Nem csodálkoztam volna, ha egyenesen szarul nézek ki, tekintve hogy nem aludtam túl sokat és az alkohol is megtette a hatását, illetve utóhatását így másnap. Ellenkezni viszont nem ellenkeztem, sőt amikor végre a gondolataimat a zuhanyzás köré rendeztem, tulajdonképpen még örültem is az ajánlatnak.
- Köszönöm, sietek. Addig fogd vissza magad annyira, hogy egyáltalán ne halljam a szádból, hogy te megmondtad, rendben? - Inkább baráti kérés - kétségbeesett jajveszékelés - volt ez a részemről, mintsem utasítás, hiszen éppen Indiáék házában terveztem zuhanyozni egy határozottan eseménydús éjszaka után.
- Nem, nem voltam még otthon. - Megráztam a fejemet, amit hamar abba is hagytam, hogy ne fokozódjon a fájdalom, amit már-már magamnak okoztam. - Azt sem tudom hogy menjek így haza. Mondhatom, hogy nálad voltam? - Még akkor is ha nem. A szüleim nem azok a típusok, akik ellenőriznék a dolgot, mert eléggé megbíznak bennem ahhoz, hogy ne tegyék, mégis biztosan örültek volna neki, ha írok nekik arról, miért nem fáradok haza éjszaka. Jelenleg azonban ők még a jövő problémájának számítottak és az elsődleges a zuhanyzás volt.
Jól esett megszabadulni a tegnapi ruhámtól, a zuhany alatt pedig még azt az illúziót is bevettem, hogy megszabadulok az éjszakától. Csak a gondolataimból nem tűntek el azok a képek, amelyekre már-már túl élénken vissza tudtam emlékezni. Egy fokkal mégis jobban éreztem magamat, amikor duplán törölközőbe csavarva, vizes hajjal léptem ki India fürdőszobájából.
- Nem tudom... - Sóhajtva roskadtam le a lány ágyára. - Válassz nekem valamit, nekem mindegy, hogy miben leszek. - Egy melegítőnadrág és kinyúlt póló is épp elég lett volna nekem, ráadásul kevésbé éreztem volna magamat könnyűvérűnek, ha ilyen darabokat ad nekem. - Nincs valami sokkal jelentőségteljesebb, ami veled történt, miután elváltunk? - Nagyon akartam, hogy ő is részt vegyen a bulin, így utólag viszont már nem tudom, hogy nem épp neki köszönhetem-e, ami történt. - Legközelebb kérlek ne dobj csak úgy Ah In karjaiba, jó? Szerinted hogy fogok így a szemébe nézni, amikor megint találkozunk? És még közös projektünk is van... - Nagyot sóhajtva csaptam a tenyeremet a homlokomra, aztán emeltem oda a másik kezemet is, hogy ilyen gondolkodó állapotba merüljek néhány pillanatig.


ki a szerencsétleeen? - don't know what to do _ Saffron & India 2149483383 || 707 || ruha  ||


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

India Lorelei Hastings imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
- don't know what to do _ Saffron & India 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
Témanyitás- don't know what to do _ Saffron & India
- don't know what to do _ Saffron & India EmptyHétf. Jan. 17 2022, 00:34


Saffie & India

Az smsből, amit Saffie-tól kaptam, elég egyértelmű volt az, hogy nem otthon töltötte az éjszakát. Legalábbis határozottan gyanús volt, hogy sürgősen beszélni akart velem, tegnap este pedig mind a ketten túlságosan részegek lehettünk ahhoz, hogy megtaláljuk egymást. Őszintén, én annyira el voltam foglalva Joshuával, hogy valójában eszembe sem jutott az, hogy meg kellene keresnem a lányt. Mivel ő rángatott el ebbe a buliba, határozottan azt éreztem fairnek, hogy akkor a saját szabályaim szerint szórakozok. Mivel mind a ketten olyan lányok voltunk, akik nem táplálnak egymás iránt haragot, ha esetleg valaki mással lóg az illető, pontosan tudtam, hogy ez most belefér. Amúgy is bele kellett, hogy férjen a cipős eset miatt. Részletkérdés volt az, hogy a fülbevalómat azzal a szándékkal adtam oda az újdonsült fiú ismerősömnek, hogy egy menetre beváltsa majd nálam. Egyrészt, nem ő kért erre, másrészt épp eleget beszélgettünk ahhoz, hogy egyértelműen kiderüljön az, hogy működik közöttünk a kémia. Nem beszélve arról, hogy ő se a szüleimre, se rám nem tett olyan megjegyzéseket, ami miatt bunkónak tartottam volna.
Jelen helyzetben viszont mégsem a fiú érdekelt. Mivel nem tudtam, hogy Saffie-nak mi lenne a legjobb, felkészültem arra az eshetőségre is, hogy esetleg majd sétálni akar és úgy elmondani a sztorit, szóval jobb híján felöltöztem és feldobtam az arcomra meg a szemhéjamra némi pirosítót, húztam még egy vékony vonalat barna szemceruzával a szempilláim tövébe, amit elsatíroztam, aztán használtam valamennyit a színtelen szájfényemből meg a szempillaspirálomból és késznek nyilvánítottam magam. A hajamat egy hanyag kontyba fogtam össze a fejem tetején, ezek után pedig kikészítettem azokat a gyógyszereket, amire talán a lánynak szüksége lehet, és ellenőriztem a hűtőnk tartalmát is. Mivel megfelelőnek találtam az ételmennyiséget, mind a kettőnknek feltettem főni valamennyi kávét magamnak plusz egy pohár narancslevet is kitöltöttem. Pont ilyentájt szólalhatott meg a csengőnk. A szüleim elég hamar elmentek dolgozni, szóval legalább attól nem kell tartanunk, hogy olyan téma kerülne szóba, ami mondjuk nem rájuk tartozna.
- Szia… - én magam is túl lelkesnek találtam az arcomon a mosolyt, ami azonnal lehervadt, amikor megpillantottam őt – Szeretnéd használni a zuhanyzót?
Elég csapzott volt szegény ahhoz, hogy egyértelművé váljon számomra sok dolog. Valószínűleg minden megtörtént közöttük, ő pedig ennek most nem feltétlenül örült. Ezért is tettem le a cipős szekrényünkre a poharamat, és ragadtam meg a lány csuklóját, hogy fel tudjam vezetni az emeletre, ahol az én fürdőszobám volt található.
- Használj nyugodtan bármit. Tudod, hogy nálunk itthon vagy – pusztán kettő tiszta törölközőt vettem elő neki, hogy hajat is tudjon mosni, aztán még a kezébe nyomtam a sminklemosómat és elővarázsoltam neki egy bambusz fogkefét is a fiókomból.
- Gondolom nincs nálad semmi, amit felvehetnél. Nem baj. Zuhanyozz le nyugodtan – nyilvánvalóan nem akartam a vécén ülve beszélgetni vele, szóval a saját fiókjaimban kezdtem el kutatni, hátha találok neki valami olyat, ami méretben mondjuk passzolna is rá. Nyilvánvalóan nem azonos adottságokkal voltunk megáldva, viszont szerencsére a fehérneműs fiókom mélyéről elő tudtam szedni tőle dolgokat, amiket minden bizonnyal véletlenül felejtett nálam, amikor egyszer itt aludt.
Amíg a lány készülődött, addig én leszaladtam a kávékért, illetve még egy pohár vizet hoztam neki a gyógyszerekkel és a narancslevemmel együtt. Azt kortyolgattam, amíg újra meg nem pillantottam őt.
- Akarsz róla most beszélni? Nyugodtan válassz bármit a szekrényemből. Ha valamin rajta van a címke még, azt meg is tarthatod, ha tetszik – elég egyértelmű volt, hogy ha arra sem fáradtam, hogy egyáltalán felpróbáljam itthon a ruhát, akkor azt talán soha az életben nem fogom hordani. Ha pedig ennyivel örömet tudtam neki okozni a zaklatott pillantása után, akkor már megérte felajánlani neki a ruhát.


ruha. | 581 | gyere, te szerencsétlen  - don't know what to do _ Saffron & India 2588409867    



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring
mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYxsfI
- don't know what to do _ Saffron & India JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- don't know what to do _ Saffron & India Pks2VLM - don't know what to do _ Saffron & India DwdJ4Y0 - don't know what to do _ Saffron & India LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- don't know what to do _ Saffron & India JkYhVea
TémanyitásRe: - don't know what to do _ Saffron & India
- don't know what to do _ Saffron & India Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
- don't know what to do _ Saffron & India
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You dont know me
» There is nothing you dont know
» please, dont hit me┃abe & rea
» Saffron Lavin
» it's a match ~ Saffron & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: