New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

you can STAY | Yebi & Kai
TémanyitásRe: you can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai EmptyKedd Dec. 26 2023, 09:46

yebicsek && kai
- Sok lánnyal történik hasonló, és nem feltétlenül az ő hibájuk – szerintem legalábbis nem nevezhető normálisnak az, hogy szegény lányok, ha csinosan fel akarnak öltözni, kifestenék magukat és elmennének szórakozni, fogyasztanának alkoholt, akkor azzal kell szembesülniük, hogy egy csapat férfi rájuk akarja vetni magát. Az lenne a normális szerintem, hogy ha a csajok biztonságosan tudnának szórakozni ahelyett, hogy folyamatosan falkákban kell menniük még pisilni is, és egymást keresgélik a bulikban, mert attól félnek, hogy mi történik a barátaikkal, ha egy pillanatra félrenéznek. Ha valami, akkor ez kicsit sem mondható normálisnak, én pedig nem akartam egy lenni a vadállat férfiak közül, akik az elnyomott férfiasságuk miatt zaklatnak nőket szórakozóhelyeken. Onnantól kezdve, hogy valaki ott ismerkedik, már problémák vannak. Nem mondom, hogy sosem szedtem fel valakit részegen, de nem hívtam meg azokat a lányokat alkoholra, akik ezt visszautasították, és a legtöbb esetben megbántam azt, ha ilyen történt. Elvégre senki se akar feltétlenül mindenkit megdugni, mert jobb esetben az ember legalább a nemi betegségektől fél. Félrészeg lányoknál ilyet tenni, pedig már majdnem erőszaknak számít.
- Tehát akkor gyakrabban előfordul az, hogy eljár és baj lesz belőle? – csak érdekelt volna a dolog, annak ellenére, hogy semmi közöm nem volt hozzá. Talán nem én lennék a legjobb tanácsadó, mivel semmi tapasztalatom nincs egy tinédzser lány bulizási szokásait illetően. Kivontam magam ezek alól. Nem tudom, hogy mennyire vagyok ezért okolható, de attól még így alakult a dolog. Meg nem is feltétlenül tudtam, hogy mit mondhatnék Ye Binnek annak érdekében, hogy jobban érezze magát.
- Nem, abszolút nem – attól függetlenül, hogy ezer dolgom lenne, nem fogom magam ráerőltetni, hogy csináljam csak azért, mert társaságom volt. Tisztában vagyok vele, hogy az alkotómunka hátránya tud lenni az, hogy ha az ember nagyon belemerül. Minél jobban megcsinálom ezt, annál nehezebben fogok haladni az egésszel. Nyilvánvalóan szorítanak a határidők és azért választottam a zenét, mert ez az életem, de mindenben ki lehet égni. Én pedig azt akartam elkerülni, hogy ez velem megtörténjen. Annak ellenére is, hogy hatalmas projektbe vágtam a fejszém. Modernizálni egy színházi darabot önmagában elég merész gondolat, mert az emberek ragaszkodnak a nosztalgikus dolgokhoz. Ha ez az egész el lesz cseszve, akkor az én hátamon fog csattanni a dolog. Ettől kicsit szorongok.
- Talán csak azért mondom ezt, mert én tényleg minden szart megeszek – nevettem el magam – Bár tény, hogy nem fogyasztok hetente csigát.
És nem is fanyalodtam rá azóta sem, hogy elhagytam Ausztráliát. Alapvetően nem értek egyet a csigakészítés folyamatával, ami miatt szerintem emberek amúgy is instant vegánok lennének már csak azért is, hogy egyáltalán elolvasták, hogy hogyan kell csinálni egy ilyen állatot. Engem sem kicsit traumatizált az a tény, hogy napokig éheztetett állatokat főztek meg élve.
- Hát, vannak nemzetek, akik meg bogarakat esznek – vigyorodtam el – Ők is biztos találnak ki még menő dolgokat. Egyébként tudok a környéken egy jó francia reggeliző helyet. Ha szeretnél jó bagettet enni.
Sokan mondják, hogy a francia péksütemények legendásan finomak. Ennek nagyrészt az onnan importált vaj az oka. A legtöbb terméket ezzel készítik el, amitől nagyon jó állagú lesz a tészta. Innentől kezdve az, hogy édes, sós, vagy éppen szendvics alapanyagnak van felhasználva egy jó kenyérféle, gyakorlatilag mindegy volt. Mert az alapja finom.
- Akkor én vagyok öreg, mi? – nyilvánvalóan csak a vérét szívom, de attól még jól esett ezeket a dolgokat kimondatni vele. Nem beszéltük meg a pontos korát, de arra tippeltem volna, hogy öt év minimum van köztünk. Ez számomra nem nehezítette meg a kommunikációt, mert több fiatalabb kollégám is volt, de elhittem, hogy fordítva nem feltétlenül van így. Nem tudtam volna okolni azért, mert nem komfortos neki egy húszas évei közepe felé haladó férfival társalogni. Talán neki is egyszerűbb volt, ha megadtam neki magam és próbáltam oldani a hangulatot, mintha azt akarnám ráerőltetni, hogy ő még ki se nőtt a földből és nem élt eleget. Nem gondolom, hogy én hasonlóhoz elég idős lennék, emellett én az ő korában már füveztem és alkoholt ittam, szóval nem fogom játszani a sokat megélt bölcs alakot. Tekintve, hogy még mindig füvezek és iszom, amivel instant tönkreteszem az edzésemet is. Ez utóbbi pedig kifejezetten fontos nekem.
- Szerintem a zene nem az eleganciáról szól – vontam meg a vállam – Lehetsz bármennyire jó technikailag, ha képtelen vagy üzeneteket közvetíteni. Vagy ha nem tudod adaptálni a tudásod, akkor gyakorlatilag elévül a tehetséged.
Ez volt az én tapasztalatom. Ha zenészként oldalt kellett volna választanom a klasszikus, hangszeres és a modern, számítógépes zene között, akkor egyértelműen az utóbbira szavaztam. Attól még valakinek a tudása nem lesz kevesebb, hogy alkalmaz olyan technikákat, ami megkönnyíti a mindennapjait. Ugyanúgy nem lesz valaki értékesebb zenész azért, mert le tud fogni egy hangot és felgitározni azt. A munka csak annyira kemény, amennyire az ember azzá teszi. És ahelyett, hogy én azon gondolkoznék, hogy hova az istenbe bővítsem a stúdiót annak érdekében, hogy a létező összes hangszer elférjen, amivel valaha dolgozni akarok, inkább megoldom okosban a dolgokat és normálisan csinálok zenét. Sokkal jobb, mintha valami plain és utánozható hangzása lenne annak, amit csinálok. A producermunka már nem csak abból áll, hogy az ember beteszi a pénzt, majd kiveszi belőle a még többet.
- És miért nem szeretnél már? – tettem fel a kérdést. Ha elmeséli, akkor vagy tudok rajta segíteni, vagy tényleg hagyjuk a dolgot a fenébe. Az is lehet, hogy időközben kiderült, hogy nem tehetséges. Én is hittem benne, hogy az éneklés tanulható dolog. Mindenkinek fejleszthető a hallása, mert ez is egyfajta készség és onnantól kezdve, hogy meghallja a hamis hangokat és megtanulja a helyes technikát, már énekelni is meg fog tudni tanulni. Nyilvánvalóan egy harminc feletti ember nem lesz musicalénekes szinten, ha akkor kezd el foglalkozni vele, de ha valaki komoly energiát fektet abba, hogy jó szakemberrel dolgozzon, akkor lényegében bármiben fejlődhetnek az emberek. Ugyanez igaz mondjuk az edzésre is.
- Persze – mosolyodtam el – Az én szüleim sem támogatták, hogy zenéljek. Az a minimum, hogy nem mondom el nekik.
Az, hogy a szülők visszahúzzák a gyereküket és nem bíznak meg benne eléggé, szerintem önmagában egy olyan tulajdonság volt, ami nem túl tiszteletreméltó. Elvégre azért rendelkezünk saját egyéniséggel és van saját életünk, hogy azt úgy éljük, ahogy az egyéniségünkbe belefér és önállóan tudjunk boldogulni.
- A két és fél év az már jó alap – jegyeztem meg csak úgy mellékesen. Senkiből se lesz Pavarotti születése jogán, sokkal többet ér a szorgalmas gyakorlás az eredendő tehetségnél – A legegyszerűbb dolga az, hogy ha most beénekelsz. Ha nem akarsz előttem, akkor bemehetsz oda.
Az ujjammal a süketszoba felé intettem. Elnézve a fiú habitusát, számítottam rá, hogy nem akar majd feltétlen előttem foglalkozni ezzel. Ennek ellenére számomra nagyon fontos volt, hogy bemelegítse a hangját és úgy álljon elém. A legtöbb tehetségkutatóba, ha bemegy egy olyan ember, aki nagyon bízik a tehetségében, mégse énekel jól, az nem mindig azért van, mert nem is tud. Sokszor múlik azon a dolog, hogy csak nem engedték beénekelni.
- Ezután csak válassz valamit, amit szeretsz énekelni és én meghallgatom – talán ez így túlzottan ijesztőnek hangzott – Nem foglak kinevetni meg semmi, hanem azt fogjuk megnézni, hogy mik az erősségeid és miben tudsz még fejlődni, rendben? Persze ha te is akarod, hogy megpróbáljak foglalkozni veled. Meg, ha az komfortosabb akkor én is éneklek neked valamit.
Nem voltam rossz énekes, de határozottan egy középmezőnybe helyezném magam. Sok technikát magabiztosan alkalmaztam, de attól függetlenül megértettem én is, hogy hol vannak a határaim és abból próbáltam kihozni a legtöbbet, amihez én értek.

ruha || 1 213 ||   you can STAY | Yebi & Kai 1261330843


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
you can STAY | Yebi & Kai UXJCFyN
you can STAY | Yebi & Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
you can STAY | Yebi & Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
you can STAY | Yebi & Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
you can STAY | Yebi & Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: you can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai EmptySzomb. Ápr. 30 2022, 23:42

Kai & Yebi
"Not all brothers are siblings."
- Bulizni volt már, de nem volt olyan, mint amikor veled találkoztunk.. találkoztam. - Egy pillanatig összevonom a szemöldökeimet, mert mielőtt kibuktak volna belőlem a szavak magam sem tudtam eldönteni, hogy kellene javítanom magamat, vagy mi a helyes ebben a helyzetben. Nyilvánvalóan Ye Na is ott volt a társaságunkban, de most sem tudom biztosra, hogy emlékezik-e egyáltalán arra, hogy kicsoda Kaiden és hogy mennyit segített nekünk. Nem kellett Elmot hívogatnom és felkelteni őt az éjszaka közepén aztán rávenni arra, hogy a mi oldalunkon álljon és segítsen felvinni a nővéremet a szobájába. Az egyetlen szerencsénk az lett volna, hogy nem kellett volna úgy csinálni, mint aki valaki más lakásába tör be, mert a szüleink nem voltak otthon. De talán épp ezért éreztem úgy, hogy magam is meg tudom oldani a helyzetet. Ha nem kell ravasznak lennem, akkor kevésbé érzem stresszesnek magamat. - Mondtam neki, hogy olyan barátnőkkel menjen, akik megbízhatóak és mostanában nem is volt probléma. - A probléma talán nem is a barátnőkkel volt, hanem azzal, hogy a nővérem fiúk társaságában is komfortosan tudja érezni magát, ami miatt talán kicsit túl könnyen is barátkozik velük.
- Akkor biztos nem zavarok? - Már emeltem a kezeimet, hogy megint úgy nyomorgassam az ujjaimat, mint amikor Kaiden rám szólt emiatt, de pont amiért eszembe jutott a dolog, rászóltam magamra gondolatban, hogy nem kellene azzal próbálnom csökkenteni az idegességemet, hogy az ujjaimat teszem tönkre. - Oké. - Finoman megbiccentettem a fejemet, aztán a javaslatának eleget téve akasztottam fel a ruhadarabot a megfelelő helyre. Amikor elfordultam a fogastól, a tenyereimet a farmeromhoz nyomtam, hogy ne érezzem őket annyira nyirkosnak. Pár másodpercig gondolkoztam csak azon, hogy pontosan hol is foglaljak helyet, a kanapé párnái pedig le is süllyedtek alattam, amikor immár helyet foglaltam.
- Én... nem... - Tágra nyílt szemekkel pislogtam Kaiden felé. Csak a nevetése nyugtatott meg annyira, ne érezzem magam rosszul a megjegyzése miatt. Máskor, amikor a saját kortársaim körében voltam, valahogy ezerszer könnyebbnek tűnt beszélgetni velük és kapcsolatokat kialakítani. Amikor felnőttekről van szó, egyszerűen mindig úgy érzem, mintha rögtön meg kellene felelnem bizonyos elvárásoknak feléjük és ez szó szerint kikészít. A saját szüleimmel sem tudok úgy leülni, hogy ne érdekelje őket minimum a suli, vagy hogy épp milyen jegyeket szeretem, holott megbízhatnának már bennem annyira, hogy tudják, hogy mindig keményen dolgozom. - Ahh.. - megkönnyebbülten nevetek fel, a magyarázatát hallva azonban egy nagyon határozott grimasz jelenik meg az arcomon. - De hogy lehet megenni úgy egy csigát, hogy tudod mi az? én nem tudnám elfelejteni, hogy az egy csiga, és... - Elhúztam a számat és nagyon lassan csóváltam meg a fejemet, miközben sajnos sikerült elképzelnem néhány feltálalt és megfűszerezett csigát. - Miért nem lehetett több olyan menő dolgot kitalálni, mint a bagett? - Igazából ha már a francia konyhaművészetnél tartunk, előbb szerettem volna végigkóstolni az ott kitalált édességeket, mint bármi mást, de talán jelenleg épp elég magasan volt a vércukor szintem, hogy ne gondoljak további édességekre.
- Szerintem igen. - Nem néztem rá, amikor ezt mondtam, egyszerűen  a térdeimre simítottam a kezeimet, a szemem sarkából pedig a stúdió berendezését pásztáztam. Elég merész kijelentés volt a részemről, hogy Kaident jó fejnek tituláltam, de semmi okom nem volt rá, hogy utólag ne tettem volna meg. Ráadásul még a zenében is otthon van, ami instant menőbbé is tette őt. Ha lehetett volna bátyám, biztos hozzá hasonló embert szerettem volna a családunkba - habár ez elég valószínűtlen, mert anya tuti a legidősebb gyerekétől is azt várta volna, hogy a cégnek dedikálja a karrierjét - nem pedig az olyan "haszontalan" dolgoknak, mint a zene.
- Nem vagyok már olyan kicsi! - Utálom, ha gyereknek néznek, ezt pedig jószerével bárkivel hajlandó is vagyok közölni, mindegy hogy hogyan. Nyilván van a tiszteletnek egy bizonyos határa, amit nem illik átlépni egyes körökbe, de ez a srác nem anyáék egyik üzleti partnere, épp ezért félhettem tőle kevésbé.
Magam sem tudom a hirtelen jött bátorságom ellenére miért nem tudtam egyenesen feltenni a kérdésemet már először is Kaidennek. Hiszen nem ismer annyira, hogy tudja, hogy milyen vagyok mondjuk énekhangban, vagy bármelyik hangszeren, amin még játszom... Talán csak annyira megszoktam anya kritikáját, hogy lassan én magam is kezdtem elhinni, hogy nem lenne jövőm a zeneiparban. - Én is tudok mindkettőt. A zongorát a szüleim jobban szeretik, mert szerintük elegánsabb, mint a gitár. - Biztosan nem érdekelte ez az információ, én mégis úgy osztottam meg vele, mintha épp most kérdezett volna rá.  A pillantásommal az arcát fürkésztem, igyekezvén rájönni, hogy vajon mennyire mehetek az idegeire. Hiszen pont nemrég mondta, hogy eléggé elfoglalt ember.
- Szerettem volna - javítom ki őt, holott csak nem esik le, hogy miért mondta vissza jelen időben az egészet. Igenis nagyon szeretnék mással foglalkozni, de szerintem nekem nem adatott meg az a luxus, hogy annyira nagyon válogassak. - Én nem is tudom... - Addig mocorogtam, amíg előrébb nem csúsztam a kanapén, már-már túlságosan is elárulva magamat a testbeszédemmel. Igenis végig akartam kérdezgetni mindenről Kaident, ami csak a helyiségben volt, de egyszerre úgy is éreztem, hogy ha lebukok, akkor a szüleim - anya - nagyon fog rám haragudni. Arra pedig nem vágytam, hogy úgy viselkedjen velem, mint Yenával. - Azt meg tudjuk oldani, hogy nem mondod el a szüleimnek, ha rá is jönnek valahogyan? - Lehet, hogy szeretnék ezzel foglalkozni, de egyébként meg fogalmam sincs, hogy pontosan mivel is jár. Talán buta dolog azt gondolni, hogy titokban lehet ezt tartani, mindenesetre én a szüleim előtt szerettem volna ezt tenni. Ha lesz bármilyen eredmény, amit felmutathatok, akkor lesz ideje meggyőzni őket arról, hogy támogassanak jobban.
- Jártam énekórákra, úgy... Két és fél évig. Aztán abba kellett hagynom, de a suliban még szoktam gyakorolni. Meg otthon. - Így kimondva nagyon kevésnek tűnt ez ahhoz, hogy bárkit is le tudjak nyűgözni vele, de ha kérdést tesznek fel, őszintén érdemes válaszolna, én pedig csak így tettem. - Tényleg kipróbálhatnám magamat itt? - A pillantásom megint csak a stúdión siklott keresztül, az arcomon pedig a kezdeti bizonytalanság és némi félelem helyét egyszerűen átvette az őszinte lelkesedés, hiába próbáltam visszafojtani a mosolyomat is. - Mit kellene csinálnom?

993 | you can STAY | Yebi & Kai 3719483937 | öltözék


I don't have courage, I'm sorry
Laugh at me as much as you like Everybody knows, I have one thing to tell you Listen to my heart, I get nervous in front of you Close your eyes, what shall we do? - - - - - - - - - - - - -

Kaiden N. Dubois imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Bin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you can STAY | Yebi & Kai C05e4788ba7aafda2547a6f70dfc1046be970663
you can STAY | Yebi & Kai JYiWWKd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Everyday that's given to me
gonna be my
best part
★ családi állapot ★ :
you can STAY | Yebi & Kai SHJJMGU
it's love even without a word
You can tell from my eyes
★ lakhely ★ :
- Lincoln Square / Manhattan -
★ :
you can STAY | Yebi & Kai CIJE5vF
★ idézet ★ :

New beginning are always exciting like I can overcome everything
★ foglalkozás ★ :
- NYU student / trainee -
★ play by ★ :
- Kim Seungmin -
★ hozzászólások száma ★ :
88
★ :
you can STAY | Yebi & Kai CLZPYxm
TémanyitásRe: you can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai EmptySzomb. Dec. 25 2021, 23:40

yebicsek && kai
Ha bárkinek azt mondanám, hogy a fiúban, aki betévedt hozzám már másodjára, a saját fiatalkori énemet látom, minden bizonnyal kinevetne. Ha valaki rám néz, akkor szerintem előbb gondol egész életében sikeres. jól helyezkedő, és jó kapcsolatokkal rendelkező, törtető fiatal férfinak, mint mondjuk egy táskája pántját szorongató, láthatóan stresszes és elveszett fiúnak. Tény és való, hogy egyszerre értem el a célom, és mondhatni hugyoztam széllel szembe, de ettől függetlenül határozottan látható volt a kettőnk közötti különbség. Jelen helyzetben nem feltétlenül arra gondolok, hogy mondjuk súlyban sokkal többet nyomnék ennél a srácnál. Szimplán annyiról lehet szó, hogy ő minden bizonnyal még azzal sincsen tisztában, hogy mondjuk hova kellene megérkeznie, én pedig így vagy úgy, de elértem a célom. Büszke voltam arra, amit előadóművészként fel tudtam építeni, viszont emellett az is igaz, hogy nem voltam képes önmagam szeretetére, ami egy komoly probléma lehet. Egyelőre ennek a hatását én se éreztem igazán, mivel állandó szokásom volt elfojtani és magam előtt sem beismerni a gondjaimat. Ugyanakkor ezt a terhet épp elég kellemetlen volt cipelni ahhoz, hogy egy értelmes és tartalmas zenei karriert tudhassak magaménak. Talán sokan már a kisugárzásom miatt is nagyképűnek gondolnak. Olyan személynek, aki a Yebi féle zsebibabákkal szóba se állna, de mindez nem volt rám igaz.
Egyáltalán nem vártam el tőle, hogy a testvérének kölcsönadott ruhadarabot visszahozza nekem. Mind a ketten tisztában voltunk azzal, hogy a karrierem minden volt, csak veszteséges nem. Emiatt lényegében szemrebbenés nélkül jelenthettem ki azt, hogy köcsögsok pénzem van, nem beszélve arról, hogy én azok közé tartozom, aki igyekszik odafigyelni az éves adóbevallásra is. Voltak bizonyos pletykák arról, hogy Shakira meg egyéb zenészek ezt a kis kellemetlenséget időről-időre elfelejtették, viszont én – talán azért is, mert egyszerűbb családból származom, mint ahogy az emberek azt gondolnák – kifejezetten kellemetlennek találnám, ha egyszer egy ilyen hír miatt kerülnék a címlapokra.
- Azóta csinált hasonlót? – reménykedtem, hogy tanult belőle, bár nem kifejezetten az én dolgom volt ez. A köszönetét és annak alanyát csak egyetlen bólintással összekötött legyintéssel nyugtáztam. Nyilvánvalóan nekem is érdekem az, hogy ne növeljük a részegen megerőszakolt áldozatok számát, bármennyire is furcsán hangzik ez. Szerintem minden ember úgy van vele, hogy ha tehet valamit, akkor minden esetben a szívére hallgat. Az én elméletem szerint a meg nem gátolt erőszak ténye annyira súlyos, hogy végül mindenki élete tönkremegy az elkövetőt leszámítva. Az áldozattal kapcsolatban nyilván egyértelmű a dolog. Ugyanakkor én személy szerint képtelen lennék nyugodtan álomra hajtani a fejem, ha valakit a sorsára hagynék azok után, hogy segíthettem volna neki. Talán ennek az is volt az oka, hogy velem a szüleim pontosan ezt csinálták jó pár éve, aztán pedig a húgom egyszerűen engem tett felelőssé a történtekért. Az pedig, hogy Ye Bin és Ye Na között ilyen bajtársiasság volt… Egyszerre szomorított el, és melengette meg a szívemet. Én is mindig ilyen kapcsolatra vágytam, ami a testvéremet illette.
- Elfoglalt vagyok, de egyébként nem úgy dolgozom, mint az emberek többsége – egy szelíd mosoly volt az arcomon, miközben figyeltem, ahogyan megszabadul a kabátjától – Oda nyugodtan fel tudod akasztani azt. Utána pedig foglalj helyet bárhol, ahol kényelmes.
Nyilvánvaló volt, hogy hajlandó vagyok egyes kérdéseire válaszolni a munkámat illetően, azonban bizonyos részleteket mindenképpen ki kellett hagynom. Egyrészt kötött a színház felől a titoktartás is, illetve mindezek mellett már volt annyi tapasztalatom a szakmában, hogy tudjam: még a falnak is füle van. Nem fogok azzal vádolni egy ilyen tinédzsert, hogy pletykás lenne, de ettől függetlenül is tudtam, hogy az emberek egyszerűen csak elszólhatják magukat.
- Hé, te most diszkriminálsz? – halkan nevettem fel, egyértelmű volt, hogy nem gondolom komolyan azt, amit mondok – Talán ausztrál akcentussal beszélem az angolt, de félig francia vagyok! És nem olyan rossz az a csiga, ha rendesen el van készítve.
Szerencsésnek mondhatom magam, amiért konkrétan esélyem volt több kultúrát is megismerni, már a származásom miatt is. Lényegében az amerikai lesz a negyedik, amit huszonnégy évesen lehetőségem van a magaménak tudni. Ezért szerencsésnek éreztem magam, mert nyilvánvalóan nem mindenki volt ilyen helyzetben, de ugyanakkor kicsit tartottam is attól, hogy ez egyfajta diszharmóniát eredményez az életemben. Mégpedig azt, hogy sehol sem tudok megmaradni komolyan.
Szó nélkül vettem vissza a telefonom, és nem is terveztem volna mondani semmit. Viszont ő megszólalt, ezért a pillantásomat egyszerűen ráemeltem, és éreztem, ahogyan a közömbös arckifejezésem lassan teljesen megváltozik, és egy jókedv váltja fel azt.
- Én jó fej vagyok? – talán gonosz dolog volt, amiért ennyire látványosan próbáltam valami cukkolás szerűt csinálni vele – Ezt jó tudni. Szerencsés a nővéred, amiért te vagy a kistestvére.
Nyilvánvalóan fiú gyerekként nekem is az álmom volt valaki olyan, akivel legalább rendesen verekedni tudtam volna. Aicha hiába volt nagy harcművész, elég erőteljes volt az erőnk közötti különbség, meg amúgy is, hogyan nézne ki az, ha egyszerűen fognám magam és megverném a húgom? Főleg tizenkét éves korom felett… Bár talán, ha olyan kistestvérem lett volna, mint Yebi, akkor őt sem bántottam volna csak úgy.
- Majd szólj, ha eszedbe jut – óvatosan dőltem hátra a székemben, mert már nem egyszer láttam olyat, hogy valaki alatt összecsuklott egy ehhez hasonló szar – Igen, mindig is tudtam. Egészen kicsi voltam, amikor elkezdtem először zongorázni, aztán gitározni.
Nem éreztem szükségét annak, hogy letagadjam előle a dolgot. Más kérdés az, hogy jó tanuló voltam az iskolába, ami miatt a szüleim nem erre a pályára szántak volna. Ezen a ponton pedig szinte biztos voltam abban, hogy ő velem ellentétben füllentett azzal kapcsolatban, hogy kihagyott az emlékezete. Én mégis úgy gondoltam, hogy semmi jogom nincs kiszedni belőle olyan dolgokat, amiket nem akar velem megosztani, ezért egyszerűen más módját választottam a segítségnyújtásnak.
- Tényleg szeretnél énekes lenni? – finoman oldalra billentettem a fejem – Mert akkor a legjobb helyen vagy. Itt egy stúdió, itt vagyok én, aki fel tudja mérni azt, hogy van-e értelme foglalkoznod ezzel. És engem sem támogattak a szüleim annak idején, tehát meg tudom érteni az érzéseidet is.
Sosem hittem túlzottan a sorsban, de ez a találkozás nem lehetett véletlen. Így már számomra is egyértelmű volt az, hogy miért láttam benne a saját fiatalkori énemet. Bár belül viaskodtam saját magammal, én is éreztem a vereségem, amit egy halk sóhajjal tisztáztam. Ha ezek után a Pokolba kerülök, akkor Jézus és a bűneim átvállalásával kapcsolatos sztori minden bizonnyal merő hazugság.
- Mennyire vagy képzett? – ez talán számomra is hasznos lehet. Nem feltétlenül akartam saját magam felénekelni azokat a dalokat, amiket a színháznak szántam, ha pedig van kraft ebben a fiúban, akkor talán megoldódik a problémám is anélkül, hogy a színészekkel készíteném el a demot, ami felesleges körök lefutása lenne.

ruha || 1 062 ||   you can STAY | Yebi & Kai 1261330843


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”

Min Ye Bin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
you can STAY | Yebi & Kai UXJCFyN
you can STAY | Yebi & Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
you can STAY | Yebi & Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
you can STAY | Yebi & Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
you can STAY | Yebi & Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: you can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai EmptyHétf. Ápr. 19 2021, 23:11

Kai & Yebi
"Not all brothers are siblings."
Ha valami furcsaságot kellene megállapítanom a családommal kapcsolatban, azt hiszem egészen sok dologra rá lehetne mutatni. Mások szülei sok időt töltenek a gyerekeikkel, közös programokat szerveznek és érdeklődnek azok után, ami a gyerekeiket is érdekli. Ha nem is feltétlenül azért, mert mondjuk ugyanazokat a dolgokat szeretik, de legalább azért, hogy tisztában legyenek annak a lehetőségeivel, hogy mekkora veszélybe kerülhet a fiuk vagy a lányuk. Ezzel szemben az én szüleim számára a közös programot az jelentette, ha egy számukra fontos eseményen vettünk részt együtt négyen, vagy ha a családi cégünknél összefutottunk a folyosón. Még ebédelni sem szoktunk együtt, pedig egy épületben vagyunk. Apa néha kivételt tesz, de kellemetlen vele lenni a céges ebédlőben, mert sokkal fontosabb ember, mint én, és bár a nevem idővel jelenteni fog valamit a MINWIRE-nél, jelenleg olyan, mintha egy sima gyakornok ülne ott vele. Ez nem csak a rangban fölöttem álló beosztottak számára fura, hanem nekem is.
Aztán ott van az is, hogy Ye Na és közülem sok szempontból nekem kellene annak a Min gyereknek lennem, aki lázad a szüleink és az ő szabályaik ellen. Már csak azért is gondolom így, mert a fiúkra általában azt szokták mondani nagyobb bajkeverők, és egyébként is én vagyok a kisebb, szóval nekem kellene bajt kevernem. De pontosan a családom státuszából adódóan - és amiatt, hogy mindig el voltunk rángatva azokra az unalmas eseményekre, ami miatt nem maradt több időnk a saját szórakozásunkra - volt az is, hogy sosem keveredtem olyan társaságba, ami igazán elronthatott volna. Szerintem még óvodát is hajlandóak lettek volna váltani emiatt a szüleim.
Abban is biztos vagyok, hogy nem örültek volna annak, ha tudják, hogy mit csinálok a mai napon és hogy éppenséggel kit tervezek felkeresni. Én sokkal inkább úgy fogtam fel ezt a találkozót, mint egy kötelező és illedelmes kört. Ha már Kaiden segített nekem és lényegében a nővéremnek, akkor a minimumnak éreztem, hogy visszaadjam neki ami nálunk maradt. Vagyis a pulcsiját. Nem tűnt olyan embernek, akinek ne lenne pénze másikra, ettől függetlenül azonban nem éreztem úgy, hogy olyan kis tétel lenne, amit csak úgy ott lehet felejteni másnál.
- Nincs mit. Én köszönöm... Vagyis a nővérem. - Inkább befogtam a számat, mert jelen esetben sem a nővérem, sem az ő köszönete nem volt itt, hogy ténylegesen is átadhassam azokat Kaidennek. De talán ez a kis interakció éppen elég volt és nem kellene tovább zavarnom valaki olyat, akinek valószínűleg ezer dolga lenne még. - Oké.. - Olyan halkan motyogtam megint, hogy valószínűleg alig lehetett meghallani. Nem tudom miért éreztem magamat ennyire kényelmetlenül, de valószínűleg az lehetett az oka, hogy Kai meg én egyáltalán nem vagyunk egy típus. Előbb átnyújtom a pulcsit, csak aztán kezdem el lehámozni magamról a kabátot, hátha attól kicsikét otthonosabban érzem magamat, vagy megnyugszom annyira, hogy ne akarjam a kezemet nyomkodni.
- Akkor jó.. Csak az alkalmazottad mondta, hogy legközelebb foglaljak időpontot. Biztosan elfoglalt vagy. - Arra már nyilván nem mertem rákérdezni, hogy pontosan mit csinálhat épp, habár nagyon is érdekelt volna. Sokkal jobban vonzott a zenei világ, mintsem a szoftverfejlesztés, szóval kicsit olyan volt ebben a stúdióban lenni, mintha beengedtek volna az édességekkel teli kamrába.
- Nagyjából mindent megeszek egyébként, nemzetiségtől függetlenül. Talán csak csigát nem lennék hajlandó. - Az orromat ráncolva pislogtam párat a srácra, majd fordítottam a fejemet a telefonja felé. Hogy lehet az, hogy egy nemzet képes volt kitalálni a bagettet és a csigaevést is? Kiábrándító.
- Kész... - Visszanyújtottam felé a telefont, amikor úgy éreztem, hogy készen vagyok, majd ha elvette tőlem, a nadrágomba töröltem a kezeimet, habár nem voltak vészesen nyirkosak.
- Igen, azt én is. - Nem szeretném Ye Nát újra olyan állapotban látni, mert tudom, hogy nagyon aggódnék érte. Egyszer sem volt kellemes ez az érzés, hát még újra... - Öö.. De igazából nem azért, mert veled találkoztunk. - Habár fogalmam sincs a nővérem emlékszik-e egyáltalán Kaira. - Te jófej vagy. - Nem tudom vágyott-e valaha arra zenészként, hogy egy hozzám hasonló korú srác dicsérje meg, de ha már kijött a számon, visszaszívni nem fogom tudni.
- Akkor rendben. - Fogalmam sem volt mit zavartam meg esetlegesen, de legalább nem azt, hogy valakivel felvenni tervezzen valamit. Akkor mondjuk valószínűleg a munkatársa sem engedett volna be és nem is kérdezte volna meg, hogy bejöhetek-e.
- Már nem emlékszem.. - halkan felnevettem, miközben összefűztem az ujjaimat a térdeim között - és próbálom nem nyomorgatni őket! -, majd finoman lehajtottam a fejemet is, de csak annyira, hogy a hosszúra nőtt tincseim alól pislogjak fel. - Te mindig tudtad, hogy zenével akarsz foglalkozni? - Javierrel is beszélgettünk már erről a témáról és nála igazából jobban izgulhattam amiatt, hogy elmondja valakinek. Kaiden igazi szakmabeli és semmi köze a szüleimhez, talán vele is megér egy beszélgetést az egész téma. - Igazából csak néhány dolog érdekel, mert... - elhúzom a számat, de végül mégis meggyőzöm magam és folytatom. - Én is szerettem volna énekes lenni, de a szüleim valószínűleg nem támogatnának. - Megrántom a vállaimat, mintha semmiség lenne, holott tényleg egy világ dől össze bennem minden alkalommal, amikor azt mondom, hogy le fogok mondani a zenéről.

825 | you can STAY | Yebi & Kai 3719483937 | öltözék


I don't have courage, I'm sorry
Laugh at me as much as you like Everybody knows, I have one thing to tell you Listen to my heart, I get nervous in front of you Close your eyes, what shall we do? - - - - - - - - - - - - -

Kaiden N. Dubois imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Bin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you can STAY | Yebi & Kai C05e4788ba7aafda2547a6f70dfc1046be970663
you can STAY | Yebi & Kai JYiWWKd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Everyday that's given to me
gonna be my
best part
★ családi állapot ★ :
you can STAY | Yebi & Kai SHJJMGU
it's love even without a word
You can tell from my eyes
★ lakhely ★ :
- Lincoln Square / Manhattan -
★ :
you can STAY | Yebi & Kai CIJE5vF
★ idézet ★ :

New beginning are always exciting like I can overcome everything
★ foglalkozás ★ :
- NYU student / trainee -
★ play by ★ :
- Kim Seungmin -
★ hozzászólások száma ★ :
88
★ :
you can STAY | Yebi & Kai CLZPYxm
TémanyitásRe: you can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai EmptyHétf. Márc. 15 2021, 19:13

yebicsek && kai
Nem gondoltam sokat a környezetemben élő emberekre. Alapvetően foglalkoztam velük, viszont ugyanakkor sokkal erősebb késztetést éreztem arra, hogy mindenekelőtt a saját magam ura is lehessek egyben. Szeretek törődni másokkal, azonban igyekszem a gondolataimat saját magam köré építeni. Mert azzal tudok másoknak a legjobban segíteni, ha az én életem problémáit nem kell más nyakába ruháznom. Szeretem a random helyzeteket, szeretek másokra egy adott pillanatban gondolni. Számomra többet jelent az, amikor valakinek megvehetem a kedvenc édességét, mert meglátom egy boltban annál, hogy mondjuk egész nap azon kattogok, hogy miként tehetném jobbá, élettel telibbé a kapcsolatunkat, hogy utána ne tegyek semmit az illetőért.
Így gyűlt össze egy ládányi ajándék, amit Sydney-ben a húgomnak vásároltam. Ő erről természetesen nem tudott semmit és nem is vártam el azt, hogy hálás legyen érte… Mert nem tudott róla. Máig nem tudtam még beszélni se arról neki, hogy mennyi bontatlan sminkterméket, és egyéb kis szuvenírt vásároltam neki, ami talán egy kicsit közelebb hozhatná hozzá azt a helyzet, ahol én annyira szerettem lakni. Ha valakivel, akkor vele szerettem volna megosztani azt a bizonyos ausztrál életérzést, ami mind nekem, mind Jamie-nek legalább annyira otthona volt, mint az Ausztráliában született barátainknak. Ha valakivel, akkor hát a testvéremmel meg kellett volna osztanom annak a varázslatos helynek a csodáit, ugyanakkor a rengeteg munka miatt még így sem nagyon maradt időnk az én kalandjaimról beszélgetni.
A magam részéről így is határozottan erősítettem a karrieristák csapatát, azaz többet tartózkodtam lényegében a stúdióban, mint otthon. Ha valamilyen oknál fogva nem tudtam itt lenni, sokszor otthon akkor is folytattam a munkát. Már jobban odafigyeltem arra, hogy velem van egy családtagom is, ugyanakkor az én munkám tényleg nem olyan dolog, ami nyolctól négyig tart, nagyon sokszor kénytelen vagyok többet foglalkozni ezzel és akár tizennégy órát, vagy éppenséggel a teljes napot és a hétvégéimet is rászánni egy-egy projektre. Ugyanez volt a helyzet most is, hiszen a stúdióm ajtaja mindig nyitva volt a fiatal és tehetséges zenészek előtt, tehát hiába vagyok gyors, mostanában kénytelen vagyok vasárnaponként kiadni a helyet. Ez pedig igazából azért jó, mert legalább tényleg eljönnek és nem probléma a felvétel… Ilyenkor sokan nem dolgoznak. Mindezt a húgomnak persze el kell fogadnia, mert hiába ad nekem valamennyi pénzt, ettől függetlenül csak azért, mert megkerestem magamnak már annyi pénzt, ami kitartana életem végéig, még nem akartam feladni. Szenvedélyből zenéltem, nem pedig azért, mert fizettek érte. Sokszor úgy gondoltam erre az egészre, hogy talán azt a bizonyos szenvedélyt fizetik meg, amit képes voltam ilyen szinten beleölni a munkámba.
Az evés viszont mégiscsak olyan dolog volt az életemben, amire nagyon nagy szükségem voltam. Éhesen eléggé morcos tudok lenni, éppen ezért is néztem kissé türelmetlenül az egyik személyzeti tagra, aki pont rendelés közben jelent meg. Amikor viszont elmondta, hogy pontosan mi járatban van hozzám az illető, akkor jeleztem felé, hogy nyugodtan beengedheti. Legalább egyedül ennem biztosan nem kell, ami már sokat segített a hangulatomon is. Fáradt voltam, ráadásul rengetegszer szorultam rá az első heteimben tinédzserként arra, hogy egyedül étkezzek, ami korábban egyáltalán nem volt az életem része. Azok voltak az életem legmagányosabb napjai, ráadásul nagyjából annyi idős lehettem, mint ez a fiú. Kicsit a saját elveszettségemet láttam benne, éppen ezért is akartam egy kicsit segíteni rajta. Nem olyan rossz hely a világ, ha megtanulunk élni a szabályai szerint, a saját szabályrendszerünket is alkalmazva.
- Kedves vagy, köszönöm – villantottam azért a srác felé egy bizalomgerjesztőnek szánt mosolyt, és mivel elég kis szerencsétlenül téblábolt, felálltam és a kanapé felé intettem – Foglalj helyet nyugodtan. A kabátodat is fel tudod akasztani oda.
Időközben én is megszabadultam a bőrdzsekimtől. Egyáltalán nem volt hideg, szimplán csak rajtam maradt, mert tényleg amint betettem a lábam az ajtón, belefeledkeztem a munkába. Én egyszerűen székem támlájára terítettem azt, aztán közelebb lépkedtem Ye Binhez, hogy el tudjam venni tőle a pulcsimat.
Hallottam, hogy időközben valamibe belekezdett volna, de mivel én is feltettem neki egy kérdést, inkább arra válaszolt. Egyelőre csak végig hallgattam, amit mondott nekem, aztán én magam is helyet foglaltam a kanapén. Egészen hasonlított ez az első találkozásunkra, viszont nem akartam neki megjegyezni a dolgot, mert biztosan csak még inkább kényelmetlennek találta volna a helyzetet.
- Nem zavarsz, és igazából a mai napom egészen laza, szóval ráérek vendéget fogadni – tényleg nem volt senki külsős látogató, akit vártam volna, a musicales felvételre a holnapi nap folyamán jött hozzám Aurora, Kian és az a veszettül meleg srác. Semmi bajom nincsen velük, szimplán csak képtelen voltam megjegyezni a nevét.
- Elég amerikai az étlap abban az étteremben, szóval biztos nem lesz idegen számodra – mintha biztatni igyekeztem volna arra, hogy egyen – Majd a megjegyzésbe írd be, hogy nem kérsz mustárt és akkor biztosan nem tesznek bele.
Nekem a magam részéről egyáltalán nem volt bajom a szósszal, de talán ebben a helyzetben hajlandó lettem volna én is olyan kaját enni, ami nem tartalmazta. Ha véletlenül raknának az övébe, akkor tudnánk legalább cserélni.
- Nincs mit, remélem máskor hasonló nem fog előfordulni – egy határozott bólintással már le is zártam a témát. Nem igazán gondoltam, hogy bármivel tartoznának nekem, az én lelkiismeretem lett volna rossz, ha akkor nem segítek.
- Egyáltalán nem gond, ha maradsz – ez már a részemről elég határozottan csengett, de igyekeztem azért nem parancsolgató lenni. Egyáltalán nem akarom megijeszteni a stílusommal, és ki kell élnem most a kedves énem és a bennem lakozó szörnyeteget a holnapi felvételre tartogatni.
- Egyébként úgy tűnt, hogy valamit szerettél volna kérdezni tőlem… Tudok bármiben segíteni? – tudtam, hogy a külsőm egyáltalán nem volt bizalomgerjesztő sokszor, azonban tudtam rendesen viselkedni az emberekkel. Nem állt érdekemben az, hogy a frászt hozzam egy gyerekre, attól sokkal inkább válnék szánalmassá, mint határozottá.

ruha || 918 ||   you can STAY | Yebi & Kai 1261330843


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”

Min Ye Bin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
you can STAY | Yebi & Kai UXJCFyN
you can STAY | Yebi & Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
you can STAY | Yebi & Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
you can STAY | Yebi & Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
you can STAY | Yebi & Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: you can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai EmptyVas. Dec. 13 2020, 23:39

Kai & Yebi
"Not all brothers are siblings."
Amellett, hogy a szüleim mindig igyekeztek a megfelelő irányba terelgetni az elfoglaltságok terén és a jövőmet illetően, azt hiszem sikerült megtanítaniuk arra is, hogy mennyire fontos az illem. Nem gondolom, hogy jogom lenne, vagy hogy egyáltalán úgy általánosságban kritizálnom kellene a kortársaimat, viszont egy-egy osztálytársamhoz képest azt hiszem én sokkal kevesebbel is beérem, ami az egóm méretét illeti. Talán mert nem vagyok egyke, talán mert ázsiai szülők gyermekeként más elvárásoknak kell megfelelnem, vagy valami teljesen más, számomra ismeretlen okból. Mindenesetre sok olyan helyzetben voltam már, amikor egy-egy osztálytársammal ellentétben én határozottan inkább csendben maradtam volna és nem feleseltem volna vissza a tanároknak, vagy próbáltam volna kiharcolni, hogy könnyítsenek a feladatainkon. Én is örültem neki, ha elmaradt a külön francia órám, vagy épp nem kaptunk házit, de attól még azokon a heteken amikor volt munka vele, mégis megcsináltam, mert tény és való, hogy senki nem tette volna meg helyettem. Pontosan emiatt pedig azt hiszem kialakult bennem valamiféle felelősségérzet azzal kapcsolatban, hogy ha a tanárok és a szüleim is tudják, hogy hogyan tudok teljesíteni és mennyi eszem van egy-egy dologhoz, akkor hozzam is azt a szintet, amit elvárnak tőlem.
Pont úgy, mint ahogyan a MINWIRE mindennapjaiba is próbáltam legalább gyakornokként belelátni és becsatlakozni, hogy később, amikor Ye Na-val együtt mindketten fontosabb pozíciót foglalunk majd el, legyen fogalmam arról, hogyan működik ténylegesen a cég és mire kell odafigyelni, vagy épp mi folyik egy-egy osztályon. Habár minden a céggel kapcsolatos dolog kicsit büntetés is volt számomra, kezdve onnan, hogy fogalmam sincs mennyi idős korom óta állandóan meg van mondva, hogy elég okosnak kell lennem ahhoz, hogy jó vezető legyen majd később belőlem. Nyilvánvalóan a tanulási fázis azon részének még csak a közelében sem vagyok, ami a tényleges vezetésre készít fel, de így is túl fiatalnak érzem magam az egészhez.
Néha - jó, inkább egész sokszor - nagyon szeretném, ha nekem is olyan életem lenne, mint egy átlagos srácnak az én koromban. Ha több időm lenne a barátaimmal lógni és kevesebbet kellene hallgatnom anya tanácsait, amelyekkel igazgatni próbálja az életem. Akkor talán az illemet is kevésbé ismerném és nagyon másképp viselkednék az emberekkel, akikkel összefutok - néha a nővéremnek hála. Pont Yena miatt vagyok abban a szituációban is, ami miatt most fel kell keresnem Kaiden stúdióját. Hogy vissza tudjam neki szolgáltatni azt a pulcsit, amit kölcsönadott a nővéremnek, amikor hazavitt bennünket. Nem szeretnék tartozni neki ilyen formában, még ha egyébként azért az estéért amúgy is tartozunk még neki. Nem mindenki lett volna annyira jófej, mint amennyire ő próbált lenni velünk. Egyáltalán nem is gondoltam volna, hogy történetesen olyan helyről - vagy pontosabban emberről - van szó, ahol még időpontot is kell egyeztetnem a találkozóhoz. Ezért is pislogtam kifejezetten tanácstalanul arra az alkalmazottra, aki megkérdezte miért vagyok itt.
- Nem szeretném sokáig zavarni, csak visszaadnék neki valamit. - Meg persze megpróbálnám újra megköszönni azt, hogy akkor segített.
- Megkérdezem tud-e most fogadni, jó? - Hümmögve értek egyet azzal, amire az asszisztens - ha így hívják egy zenei producer alkalmazottját - készül és amíg várakozom, egymásba fonom az ujjaimat magam előtt, közben pedig megengedek magamnak néhány pillantást a helyiségben. Mikor meghallom, hogy az alkalmazott cipőinek kopogása már felém tart, igyekszem rendezni magamat és megköszörülöm a torkom, mielőtt odaérne hozzám.
Megkapom a zöld utat és a rövid iránymutatást is, amit igyekszek magabiztos léptekkel megtenni, habár mellé nem állom meg, hogy ne kezdjem el nyomogatni a táskám pántját. A szokásos mozdulatom, ahogyan az ujjaimat szoktam nyomkodni, múltkor nem jött be Kaidennek, így igyekeztem hanyagolni, amitől megint csak idegesnek éreztem magam, mert nem akartam elveszett kisfiúnak tűnni.
- Szia. - Halovány mosoly jelenik meg a szám sarkában, amikor ide-oda rebbenő pillantással megállok a helyiségben, ahol Kaiden dolgozik. - A pulcsidat hoztam vissza. Nem akartam másra bízni. - Megtehettem volna, hogy megkérem Elmot erre, aki valószínűleg a legnagyobb diszkrécióval tudta volna kezelni a kérést, de az nem lett volna valami alázatos, ha csak visszaküldetem minden szó nélkül. - És még... - Olyan halkan szólalok meg, hogy talán észre sem veszi azt, és amikor ő is feltesz nekem egy kérdést, gyakorlatilag el is hallgatok.
- Hát én... még nem. - Tanácstalanul pislogok rá, a szokásosnál jobban tágra nyitott szemekkel. - Igazából nagyjából mindent. Csak ne legyen benne mustár. - Amit egyébként a legtöbb étel esetében nagyon könnyen el lehet kerülni. Tanácstalanul veszem el tőle a telefonját, de hamar szót is adok az érzéseimnek: - Igazából nem akartam sokáig zavarni. Időpontot sem foglaltam... Csak gondoltam, hogy visszaadom a pulcsit és megköszönöm a segítséget. - Viszont azt sem szerettem volna, ha pofátlanul visszautasítom az ajánlatot, mivel mégiscsak az volt a kérdés, hogy ettem-e vagy sem, az én válaszom pedig egy határozott nem volt. - Biztosan nem zavarnék nagyon, ha maradnék?

769 | you can STAY | Yebi & Kai 3719483937 | öltözék


I don't have courage, I'm sorry
Laugh at me as much as you like Everybody knows, I have one thing to tell you Listen to my heart, I get nervous in front of you Close your eyes, what shall we do? - - - - - - - - - - - - -

Kaiden N. Dubois imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Bin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you can STAY | Yebi & Kai C05e4788ba7aafda2547a6f70dfc1046be970663
you can STAY | Yebi & Kai JYiWWKd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Everyday that's given to me
gonna be my
best part
★ családi állapot ★ :
you can STAY | Yebi & Kai SHJJMGU
it's love even without a word
You can tell from my eyes
★ lakhely ★ :
- Lincoln Square / Manhattan -
★ :
you can STAY | Yebi & Kai CIJE5vF
★ idézet ★ :

New beginning are always exciting like I can overcome everything
★ foglalkozás ★ :
- NYU student / trainee -
★ play by ★ :
- Kim Seungmin -
★ hozzászólások száma ★ :
88
★ :
you can STAY | Yebi & Kai CLZPYxm
Témanyitásyou can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai EmptyVas. Nov. 15 2020, 01:04

yebicsek && kai
Nem feltétlenül boldogultam egyszerűen a musicallel, pedig elég határozottan azt hittem, hogy hamar és könnyen fogok végezni. Azt mondanom sem kell, hogy nem akartam rögtön az első próbára szart csinálni, tehát hoznom kellett egy bizonyos szintet. Ez volt az, ami lényegében egyrészről nehézséget okozott nekem. Hiszen most nem magamnak, vagy egy olyan előadónak kell megfelelnem, aki nem rendelkezik elegendő skillel a zenék írásához. Nyilvánvalóan dolgoztam már profi szakemberekkel, de azért nem egy olyan volumenű dologról volt szó most, amit el akarok bagatellizálni. Pontosan tudtam, hogy ez a darab minden bizonnyal az örökségem része lesz, mert komolyan színpadra kerülő darabokkal utoljára az államvizsgám előtt dolgoztam... Ami egy dolog volt. Ott nem kellett színészekhez olyan téren igazodnom, hogy a tényleges előadás is beleszámítson a teljesítményembe. Tehát én megkaptam a saját jegyemet a komponálásért, és le is zárult a köröm. Ez viszont más volt, én pedig nem igazán szerettem volna, hogy valami összehányt semmire emlékezzenek az emberek, mivel a nevem már most kint virít a kijelzőn, amin a színház programajánlója van ott minden alkalommal.
A Nyitány átdolgozott verziójával határozottan elégedett voltam, ugyanakkor készen kellett volna lennem az első felvonás feléig egy héten belül. A határidő szorított, és bár már minden számot csak össze kellett volna raknom annak érdekében, hogy elkezdhessünk foglalkozni a stúdiófelvételekkel, még így sem találtam teljesen tökéletesnek a munkámat. Emiatt pedig kezdtem egyre inkább kikészülni. Már hányni tudtam volna az összes daltól, kívülről fújtam a musical számainak szövegét, holott egyiket sem állt volna szándékomban megtanulni. Emiatt legszívesebben az asztal lapjába vertem volna a fejem. Ennek tetejében kezdtem megéhezni is, de ha most nekiállok kajákat keresni, akkor minden bizonnyal veszítek legalább három órát. Jelenleg számoltam a kajakómámmal is, tehát a legtöbb amit tehettem, lényegében annyi volt, hogy türelmet erőltettem magamra és kibírtam az éhséget. Így viszont ténylegesen gondok voltak a koncentrációmmal, tehát ez az egész csak egy ördögi kör volt számomra, amitől kezdtem szépen lassan elveszíteni a józan eszemet.
Végül mégiscsak feladtam az egészet, amihez határozottan hozzásegített az is, hogy kopogtattak az ajtómon. Mivel mindenféle titoktartás kötelez engem jelenleg – talán ez a legrosszabb az egészben – gyorsan elpakoltam a cuccaimat, mentettem a gépemen a hangfájlokat, amiken dolgoztam, aztán csak utána ordítottam ki, egy egészen frusztráltra sikerült „szabad” szócskát. Az alkalmazottjaim már mind tudják, hogy amíg ezzel nem kapják meg a zöld utat, addig nem tanácsos benyitni hozzám. Elég sokan tartják úgy az itteniek között, hogy rossz személyiséggel bírok. Én ezzel nem igazán szálltam vitába. Jobb, ha fegyelmet tanulnak, és utána bratyizgatunk egymással. Egy hét folyamatos hiszti után pedig csak felfogták azt, hogy én másként szeretek dolgozni, mint az előző zenészük.
- Kaiden – épphogy csak felpillantottam, amikor a nevemet hallottam – Egy fiú van itt. Azt állítja, hogy visszahozott neked valamit, viszont nem egyeztetett veled előzőleg időpontot...
- Küldd be! – a hangom egészen frusztráltnak hatott, de nem éreztem magam különösebben annak. A magam részéről nem igazán tudtam, hogy mi történhet kint, de ha tényleg csak hozott nekem valamit, akkor az egyrészt gyorsan le lesz rendezve. Másrészt pedig éppen most gondolkoztam azon, hogy elcseszek az életemből legalább két órát csak azért, mert éhes vagyok.
- Rendben – ezzel meg is hallottam a cipőjének kopogását a padlón, én pedig újra a telefonomban található alkalmazást kezdtem el böngészni. Leginkább azt latolgattam, hogy mennyire fog hülyének nézni a tulaj, ha ide rendelem a kaját, amikor két tömbbel van csak arrébb az étterem, ahonnan kajálni akarok?
Amikor ismét meghallottam a cipők dobogását a padlót, akkor felnéztem a mobilomból, és egészen meglepett az, hogy ki áll előttem. Én sem igazán voltam képben azon az éjszakán, miután sikerül pár szállal elszívnom abból a bizonyos dohánytermékből. Az még megvolt, hogy szegény nővére talán a beleit is kihányta a mosdónkba, majd hazavittem őket, és a felelősségről papoltam a kissrácnak. Utána pedig mindent félredobva, és önmagamat meghazudtolva kezdtem el bulizni, mivel éppenséggel ahhoz volt kedvem.
- Helló – ha kést szorítottak volna a fejemhez, akkor sem emlékeztem volna a kisfiú nevére – Mi járatban vagy erre?
Talán most más volt a magatartásom, mint amit korábban tanúsítottam felé, de most dolgozom. Sosem vagyok túl boldog, ha valaki ilyenkor megzavar engem, viszont halálra rémíteni sem akartam a kölyköt, ezért valamivel kedvesebb hangot ütöttem meg felé.
- Ettél már? Én éppen most készülnék hozzá, és talán társaságban jobb lenne. Mit szeretsz? – aztán inkább meg is gondoltam magam és egyszerűen a kosárba helyeztem a kajámat, aztán odaadtam neki a telefonomat – Rendelj magadnak bármit, amit gondolsz.

ruha || 721 ||   you can STAY | Yebi & Kai 1261330843


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”

Min Ye Bin ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
you can STAY | Yebi & Kai UXJCFyN
you can STAY | Yebi & Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
you can STAY | Yebi & Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
you can STAY | Yebi & Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
you can STAY | Yebi & Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: you can STAY | Yebi & Kai
you can STAY | Yebi & Kai Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
you can STAY | Yebi & Kai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» stay high, stay happy
» still with you | Yebi & Natie
» Yebi & Henry
» yong ge; Yebi & Blayze
» real talk - - Javier & Yebi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: