New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Troublesome - Jayden & Eli
TémanyitásTroublesome - Jayden & Eli
Troublesome - Jayden & Eli EmptySzomb. Nov. 07 2020, 11:57
Jayden & Eli
Idegesen pillantok a teremben lévő órára. Még két perc van a kicsengetésig, de én már menni akarok. Alapból is szívesen szabadulnék már, de ma kifejezetten fontos dolgom is volt. Persze a tanárt biztosan nem érdekelné, alapból nem preferálja a verekedést, nem még ha egy lány bunyózik egy fiúval. Meg nyilván a biológia a legfontosabb tantárgy az egész világon, így hacsak egy perccel kevesebb ideig tartja az órát, akkor már hiszti rohamot kap. Sose értettem, hogy miért gondolja minden tanár azt, hogy a saját tárgya mindennél előrébb van és csak arra kéne tanulnunk. A matekkal többre fogok menni az életben szerintem.
Igazából én már minden cuccomat összeraktam, hogy amikor megszólal a csengő, akkor egyből ki tudjak rohanni és elkapni azt a parasztot. Tegnap megbántotta az egyik barátnőmet, mert tényleg csak játszadozott vele és az érzéseivel. Mondtam neki, hogy nem lesz jó ez a fiú, de nem hitt nekem. Ő is tudja milyen, hogy hány lányt csalt már meg, de egy szép szempárnak nem bírt nemet mondani. Ott kellett volna lennem, mikor a srác elhívta randizni és még időben megállítanom. De hát ezzel már nem tudok mit csinálni, ellenben azzal, hogy ilyen csúnyán bánt vele, azzal igen. Még el tudom kapni, még le tudom szidni és megleckéztetni, ha a szép szóból nem ért.
Végre megszólal a csengő, én pedig meg sem várva, hogy a tanár bármit is mondjon, szó szerint futok ki a teremből egyenesen a folyosóra, ahol majd várni fogom a fiút. Szerencsére a barátnőmmel eltöltött annyi időt együtt, hogy tudjam, ő is most fog végezni, aztán hazamenni. A rossz hír, hogy nem biztos, hogy felismerem. Láttam már, arra emlékszem, meg tudom kicsoda az, de az arcberendezése sajnos nem maradt meg a fejemben azon kívül, hogy ázsiai. De remélhetőleg nem jár ide annyi ember, hogy mind hasonlítson rá.
Türelmesen várok, illetve nem annyira türelmesen, végig topogok a lábammal, hogy ugyan hol is lehet az a szemét. Nem jött volna? Vagy elkerülte volna a tekintetemet? Nem hiszem, hogy tudja, hogy jönnék, de ha valakitől meghallotta, simán elsunnyoghatott mellettem. Pedig igyekeztem nagyon figyelni és minden ázsiait megállítottam, de egyik sem ő volt.
-Megvagy! – kiálltok fel végül, mikor kiszúrom a gyereket. Egyből oda is rohanok hozzá, hogy aztán felém forduljon, én pedig a szemébe nézhessek. Hiába vagyok jóval alacsonyabb nálam, ez mégsem tudott soha befolyásolni abban, hogy ne nézzek ki ijesztőn, mikor mérges vagyok. Bár sokszor megkapom, hogy milyen kis aranyos vagyok, amint meglátják a dühös énemet, egyből másképp gondolják. – Szóval mit is csináltál egészen pontosan a barátnőmmel? – kérdezek is rá egyből, na nem mintha nem lenne egyértelmű. Micsoda szemét egy alak, hogy elhiteti vele, hogy kedveli, még járnak is pár hétig, majd egyszer csak rajtakapja a pasiját a lány, hogy más nővel csalja. Gusztustalan egy dolog, na éppen ezért nem bírom a férfiakat. – Azt ajánlom, hogy gyorsan told oda a képed elé és kérj bocsánatot, vagy esküszöm, megemlegeted, hogy valaha összejöttél bárkivel is! – kezdek is el egyből fenyegetőzni. Igen, nálam ez a szépen kérés. Sajnos nem tudok kedves lenni valakivel, aki ártott a barátomnak. De addig örüljön, amíg csak beszélek, és nem megyünk el a tettlegességig.
outfit | 513 | Kérlek ne egyél meg  Troublesome - Jayden & Eli 2425572404  | #
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Troublesome - Jayden & Eli
Troublesome - Jayden & Eli EmptySzomb. Feb. 13 2021, 09:10
Elizabeth & Jayden
A magam részéről még egy kicsit nagyon szívesen maradtam volna otthon. Nem volt könnyű elviselni a betegségem és gyűlöltem a gyengeség érzését, ugyanakkor a suli mindennél rosszabb, így nem igazán fűlt a fogam ahhoz, hogy visszamenjek. Durván hideg volt a víz és este a kiránduláson nagyon fújt a szél, ezért egyértelmű volt, hogy nem fogom viselni az egyetlen száraz ruhadarabomat, hanem Hollynak adom azt, hogy lehetőség szerint ne fagyjon halálra. Az a lány annyira pici és vékony, hogy minden bizonnyal nem gyűrt volna le egy olyan megfázást, mint amilyet én magam is kaptam. Pont azon gondolkoztam, hogy ha engem sportolóként ennyire ledöntött a lábamról úgy, hogy kifejezetten erős immunrendszerrel rendelkezem, akkor a lány számára a legjobb forgatókönyv a tüdőgyulladás és a kórház lett volna. Ezzel persze le is tudtam az évi jó cselekedetemet, tehát ma a suliból hazafelé nem kell pénzt adnom már egy hajléktalannak… Ugyanakkor nem jelentette azt, hogy ha a lány megint hasonló helyzetbe keveredne, akkor egyszerűen otthagynám őt. Úgy, hogy nem tud úszni, lényegében esélytelen volt az, hogy egy bányatóból kikeveredjen. Hiába nem esett messze a parttól, már ott is méteres mélysége volt a víznek… És talán ennek hála az, hogy legalább nem halt meg. Mert ha beveri a fejét a part széli sziklákba, akkor már maximum az élettelen testét húzhattam volna ki a vízből.
Mindez már semmit sem számított, mert én magam újra erőre kaptam, és egyáltalán nem terveztem felvenni a lánnyal a kapcsolatot az iskolában. Sosem kedvelt különösebben, aminek én az okát nem értettem, de betudtam annak, hogy ő is csak olyan, mint a többiek. Talán túl szigorú vonásokkal születhettem meg, ami miatt rendre félreértik a szótlanságomat is. Szimplán csak nem szeretek beszélni, ha nem szükséges, ahogyan annak sem látom értelmét, hogy kioktassam a környezetemet a magam sekély tudásával. De ettől függetlenül sem tartom magam olyan rossznak, mint amilyen a hírem. Szimplán csak nem veszem a fáradtságot arra, hogy mindezt megváltoztassam, mert a barátaim és a családom véleménye számított csak nekem.
Az utolsó órám irodalom volt. Úgy tűnt, hogy az öcsém kellőképpen összemelegedett az új osztálytársunkkal ahhoz, hogy ne akarjon már többé maga mellé engedni, tehát ilyenkor általában az utolsó padban foglaltam helyet, ahova rend szerint nem ültek mások. Néha egy-egy lány odakallódott, de általában emiatt egyedül voltam, ami épp jó volt arra, hogy a cuccaimat szétszórjam és kényelmesen be tudjak aludni a számomra unalmas részeken. A mai óra sem érdekelt túlzottan, többet figyeltem a vakaródzó, kérődző osztálytársaimat, akik épp eléggé elterelték a tanár figyelmét ahhoz, hogy rám ne nagyon tapadjon a szeme. Emiatt a füzetemet lényegében üresen csuktam be – mert nem tudok egyszerre jegyzetelni és figyelni ugyebár – aztán az óra végén összeszedtem a dolgaimat és elindultam rögtön az ajtó felé. Arra gondoltam, hogy pár srácot bevárok majd és elmehetnénk együtt enni valahova, mert nekem úgyis edzésem lesz és pont annyi időm van előtte, hogy kényelmesen megtöltsem a hasam.
Amikor végül engem rendeltek oda a termükhöz, nagy sóhajok közepette, a fejemet csóválva indultam meg a sok lusta disznó felé. Vagyis hát indultam volna, de pár pillanattal később valaki elkapta a pulcsimat, ami miatt képtelen voltam megkeresni a kéz gazdáját. Ez nem volt egyszerű, mivel a mondhatni átlagos magasságomhoz képest is alacsonynak tűnt a lány és némiképp meglepett, hogy amikor rápillantottam, egy mérges kis pockot láttam magam előtt. Csak az egyik szemöldökömet emeltem feljebb, mert nem volt ismerős az arca. Engem hiába ismertek sokan – ez most is bebizonyosodott – én még azt sem tudtam pontosan, hogy kikkel járok egy órára.
- Te ki vagy? – nem csengett túl udvariasan a hangom, de bunkó sem voltam vele, szimplán értetlenség hallatszódott ki belőle. Próbáltam találni kapaszkodót azzal kapcsolatban, hogy milyen órára járhatunk együtt és vajon hol láttam már a lányt, de egyelőre nem jutottam előrébb a dologgal kapcsolatban. Bár tény és való, hogy ő legalább annyira apró, mint Holly, emiatt pedig simán átnézhettem a feje felett. És gondolom ő nem utál annyira feltűnően, mint a másik lány, de erre már nem mertem volna mérget venni az arckifejezése alapján.
-  Ömm nem tudom? – tényleg fogalmam sem volt erről. Sok sráccal ellentétben engem annyira nem érdekeltek a lányok, hogy ész nélkül szédítsem őket. Azt sem mondom, hogy egy romantikus alkatnak számítanék, sokkal inkább az játszik nálam, hogy minden közösségben vannak olyan lányok, akik csak azt akarják… Nekem pedig ez megfelel. De szerintem egyetlen alkalommal sem vittem el módszeresen valakit azért randira, hogy utána megdughassam. Általában az ajánlatok érkeztek maguktól. Nem mondom, hogy közöm sem volt a barátnőjéhez, mert lehetett akár, de biztos nem csak rajtam múlott a dolog.
- Szerintem összekeversz valakivel – határozottan vontam össze a szemöldököm – Nekem nincs barátnőm.
És soha nem is volt. Nem találkoztam még olyan lánnyal, aki elég érdekes lett volna ahhoz, hogy többet is áldozzak rá a figyelmemből annál, hogy néha lefekszem vele. Mondjuk ez sem volt túl gyakori, és inkább a végzősök közül válogattam, de hát… Annak idején ők néztek ki maguknak, utána én pedig bizonyos körökön belül mozogtam csak. Az idősebb lányok kevésbé erkölcsösek.
- Nem érek rá itt álldogálni egész nap és keresni azt, aki átverte a barátnődet – határozottan dobtam egyet a sporttáskán, amiben mind az úszáshoz, mind az atlétikához használt ruháim benne voltak – Szóval remélem sikerrel jársz meg minden, de én most megyek.


Ruha ¦ 859 ¦ na de hölgyem...  :fhuuu:  


There’s no exit, I’m so bad I’m so mad
Wicked play, wicked grin, wicked deed, wicked you, responds loudly to even the smallest breathing sounds, approach me secretly, never lock me up, I already know it, take me away without anyone knowing
mind álarcot viselünk
Jayden M. Heo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Troublesome - Jayden & Eli UvrxKyt
Troublesome - Jayden & Eli Fi71LNS
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I got dirty in my own veins
Try to stop me, I'm like no way, no way, all I know is okay, okay, tryna fuck me I'm like okay, okay, pop another I'm like okay, okay
♫ :
They call me little bad
Enjoy rather than being suffocated, shoot 'em up, I don't care what they say
★ családi állapot ★ :
Troublesome - Jayden & Eli 9IpOEX0
Baby, I still want you
But you don't want me, want me, want me Was I your lover? Or was it the cause of all the problems?
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Troublesome - Jayden & Eli LfQTVP5
★ foglalkozás ★ :
diák, válogatott úszó, atléta, éttermi dolgozó
★ play by ★ :
Kim Sun Woo
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Troublesome - Jayden & Eli OX2KJWk
TémanyitásRe: Troublesome - Jayden & Eli
Troublesome - Jayden & Eli EmptyHétf. Márc. 15 2021, 17:00
Jayden & Eli
A bátyám csak úgy egy milliószor megkérdezi tőlem napi szinten, hogy ugyan miért nincs még nekem pasim? Majd mindig arra a megállapításra jut, hogy biztos az az oka, hogy sose járok ki és mindig csak a drámaimban lévő srácokat bámulom és istenítem, hogy hát mindenkinek olyannak kéne lennie, mint ők. És ez pontosan így is van! Elvégre ők tök helyesek, meg izmosak, na nem az az agyon kigyúrt kategóriájú persze, de azért fel tudnának kapni és a Nami szigeten körbehordozni, ha akarnának. A személyiségüket már meg sem kéne említenem, de mégis fogom. Itt nálunk a fiúk vagy hülye, nyálas és romantikus dumákat tudnak csak lökni, vagy egy bunkó parasztok, akiket ki kéne hajítani és lefejezni. Lee Gon már biztosan megbüntette volna azokat, akik annyira rosszul bántak volna a nőkkel, mint ez a gyerek az én barátnőmmel. Azt hiszik, hogy csak játékszerek vagyunk? Hát akkor tévednek! Csak azért, mert elméletileg a gyengébbik nem tagjai vagyunk, attól még nem csalhatnak meg minket azzal és akkor, akivel és amikor csak akarnak. Emberszámba kéne venniük minket, de minimum az, hogy gondolnak mások érzéseire, hogy mennyire fájhat ez a lánynak és mennyire rémesen tudja magát érezni. „Nem elég jó…” Baromság, csak egy szemét állatok volt a srác, amiért ilyet tett vele. Bezzeg a sorozatok a pasik… Na ők sokkal jobbak! Nem mindenki nyilván, de azért a többség az az. Becsületesek, kedvesek és törődnek a barátnőjükkel. Sose lennének képesek elhagyni, sőt mindent megtesznek, hogy megtartsák őket. Hát hol vannak az ilyen lovagok? Az is igaz, hogy én nem ezekért a hősszerelmesekért vagyok oda. Sokkal jobban díjazom, ha adott illető vicces és lehet vele hülyülni. Kicsit mint egy tök jó haver, csak hát többet érez iránta az ember. Ez az, amit én nem találok. Nyitott vagyok pedig, de attól hányok, ha valaki csokival meg virággal próbál meg lekenyerezni. Nekem nem lehet könnyen megfelelni. Emiatt sokszor mondják azt, hogy hát tulajdonképpen akkor sem randiznék senkivel, ha egyébként maga a legtökéletesebb férfi állna előttem. Nem állítom, hogy ez nem igaz, lehet én vagyok a ló egyik felén, de a barátnőm pedig a másikon. Mondtam neki, hogy rossz vége lesz annak, ha ezzel a gyerekkel kerül kapcsolatba és mégis olyan könnyen dobta magát oda neki. Most pedig én verem meg helyette a tagot. De ennyit nekem megér, ha utána szenvedni láthatom.
Ellenben nem emlékeztem úgy tökre pontosan, hogy hogyan is néz ki a gyerek. Mégis tudtam, hogyha megpillantom, akkor egyből fel fogom ismerni. Nos, reméltem. Így mikor kiszúrom meg is rohamozom. A magassága pont nem érdekel, mert kicsiként is tudok akkorát ütni, hogy fájjon neki.
Kérdésére elkezdem forgatni a szemeimet. – Elizabeth. – Azt még elnézem neki, hogy nem ugrott be egyből neki, hogy ki lehetek, mert hát… Igazából mi még sose beszéltünk. Talán, ha köszöntem neki párszor, mikor véletlen összefutottuk, de több nem volt. Akkor is max annyi jött le neki, hogy az egyik nőjének a barátnője vagyok. De ezek után teszek róla, hogy egy életre megjegyezze a nevemet. Sőt ajánlom, hogy a hasonló jellegű haverjai is tudják majd, mert nincs kedvem mindegyiknek egyesével elmagyarázni, hogy bizony az én ismerőseimmel jobb nem ujjat húzni.
-Ne játszd már az értetlent! Vagy talán máris elfelejtetted? – Hány csajt szédített már azóta? Várjunk nem, nem ez a jó kérdés. Hogy a fészkes fenébe mehetett ki a fejéből ilyen rövid idő alatt? A másik megoldás ugyebár, hogy csak adja az értetlent. Akkor bizony rossz lánnyal kezdett ki. Én ugyanis nem fogok elengedni addig, amíg vagy nem jön velem, hogy bocsánatot kérjen, vagy tulajdonképpen erőszakkal is ki lehet hajtani ezt belőle, csak akkor megint le leszek szidva. Mindegy, a barátságért megéri.
Megjegyzésére hangosan felnevetek. – Persze, hogy nincs! Mivel pont múltkor dobtad ki. Csak azon csodálkozok, hogy azóta nem találtál magadnak valami bevállalósabb libát. – Persze, az sokkal egyszerűbb, ha kiraksz egy becsületes és kedves lányt, majd keresel magadnak valami fruskát, aki minden szavadra ugrik, mintsem harcolni a másik szeretetéért. És rendben, persze! Hagyja csak ott, soha többé ne is foglalkozzon vele, de csak azok után, hogy megbánta, amit tett. Utána úgy felejti el a lányt, ahogy akarja, de addig nem hagyom.
Döbbenten nézek rá, ahogyan közli velem, hogy hát ő nem ér rá. Nem? Tényleg nem? Márpedig akkor csinálni fog magánbak egy kis időt. – Ha azt akarod, hogy sikerrel járjak és ne fecséreljem az olyan nagyon drága idődet, akkor miért nem vagy képes most szépen velem jönni és esetleg egy bocsánat keretei között lezárni ezt az egész vitát? – teszem csípőre a kezemet, ahogyan várom, hogy válaszoljon.
outfit | 738 | Kérlek ne egyél meg  Troublesome - Jayden & Eli 2425572404  | #
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Troublesome - Jayden & Eli
Troublesome - Jayden & Eli Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Troublesome - Jayden & Eli
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jayden Higgins
» Heo Moon Soo "Jayden"
» why stop now ~ Holly & Jayden
» Jayden&Bree - Love is a cruel one
» I hope you will be by my side ♧ Nolan & Jayden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: