New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Zhanna Yuryevna Fedorova
TémanyitásZhanna Yuryevna Fedorova
Zhanna Yuryevna Fedorova EmptyKedd Okt. 13 2020, 16:55
Zhanna Fedorova

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Zhanna Yuryevna Fedorova
Becenevek:
Zhani
Születési hely, idő:
2002. október 8., Jekatyerinburg, Oroszország
Kor:
18
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Hunter College High School
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
kisegítő/barista
Ha dolgozik//Munkahely:
Iskolai orvos szoba/La Colombe
Hobbi:
Olvasás, jóga, új zenék felfedezése, a kávé készítési művészet összes csínjának való megtanulása, kísérletezgetés főzésben/sütésben
Play by:
Diana Korkunova

Jellem
Kedvelt dolgok:
🎔Iskola: bár a legtöbb diák messzire kerülné, ha tehetné, ő mégis örül, hogy bejárhat. Igazán szomjazik a tudásra és reméli, hogy egy nap a neves egyetemek egyikére sikerül a felvételije. Emellett itt legalább nem érzi egyedül magát.
🎔Gyümölcsök: főképp az eper és a kókusz. Él-hal minden olyanért, ami ilyen mintával, ízben, vagy illatban kapható. Állítása szerint ritkán haragszik meg valakire, de olyankor érdemes epres vagy kókuszos dolgokkal nekiindulni a békülésnek.
🎔Mozgás: Sosem vallotta magát sportembernek, de kifejezetten szeret úszni, futni, illetve jógázni. Mostanában kicsit kevesebb ideje van rá.
🎔Segítségnyújtás: szereti hasznosnak érezni magát, így ott segít, ahol csak tud. Egy megállapodás keretében ezért is segíti ki az iskolaorvost szabad óráiban, legyen szó felügyeletről, kisebb sérülések ellátásáról, vagy csak papírmunkáról.
🎔Zene: hisz az mindenre gyógyír. Legyen szó lelki fájdalomról, ünneplésről vagy pihenésről, a zene ott van az emberek mindennapjaiba és az teszi gördülékennyé az olykor rögösnek tűnő utat.

Utált dolgok:
🗙Tartozás: Bármilyen formájáról is legyen szó, igyekszik kerülni. Sajnos a családjától már így is eleget örökölt.
🗙Bogarak és pókok: Mint minden tisztességes nő, úgy ő is fél minden olyantól, aminek több mint négy lába van, mérettől függetlenül.
🗙Szűk helyek: pánikroham tőr rá minden szűkebb helyen. Ezen okból még akkor is kerüli a liftet, ha a 15.-re kell felmennie. Előbb mássza meg a felhőkarcolókhoz tartozó lépcsőket, minthogy csak úgy egyedül liftbe szálljon.
🗙Titkok/meglepetések: Tapasztalata, hogy ebből a két dologból sosem származik jó, így már csak ezen szavakat sem szereti hallani, nemhogy megvárni a hozzájuk kapcsolódó információt.
🗙Ha ki kell kapcsolnia a mobilját: Nem nevezhetnénk függőnek, csupán több eset is bizonyította, hogy akkor lett volna rá a legnagyobb szükség, mikor nem volt elérhető.

Életcélok:
🖈Bekerülni egyetemre: Főképp a gazdasági szakok érdeklik, de elég sok témában nyitott, és előszeretettel próbálná ki magát több területen is.
🖈Letudni a tartozásait: Nem bánná már, ha eltudna kezdeni gyűjteni egy lakásra vagy autóra, hiszen a keresetének egy jó része így is a tartozásokra megy el. Hitelt hitellel fizetni pedig csak nagyobb butaság lenne.
🖈Egy normálisabb pasit kifogni: Sajnos nincs sok szerencséje pasik terén, hiszen hiába csendes, türelmes és nem szokása nyávogni, valahogy egy idő után mindenki ráun, vagy pedig csak kihasználja. Lassan már kezdi hitét veszteni az erősebbik nemben.
🖈Saját vállalkozást létrehozni: Mindig is nagy álma volt egy modern cukrászdát nyitni, ahol a kedvelt és megszokott édességeket egészségesebb formába öntheti, úgy, hogy mindenki bűntelenül élvezhesse az életet.
🖈Egy nagy és boldog családban élni: mivel neki sosem adatott meg egy rendes családban élni (édesapját sosem ismerte, mert kiskorában elhunyt, édesanyja pedig 15 éves korában hagyta e világon), ezért reméli, hogy talál valaki olyat, akivel nyugodt szívvel felnevelhet 2-3 porontyot is akár.

Múlt

- Zhanna Fedorova, itt van? – vágódik be a teremajtó a tesztírás közepén, majd egy erősen lihegő nő áll meg a szemét jártatva az egész osztályon. Mindenki kezében megáll a toll és pár szem rám szegeződik. Hirtelen meghűl bennem a vér, még sosem hallottam a nevem, csak a kitüntetésekkor. Bátortalanul nyújtom is a magasba kezem jelezvén az ittlétemet, mire a nő csak csalapálni kezd, hogy menjek utána. – Gyere gyorsan, baj van! – először csak értetlenül állok fel, aztán igyekszem minden cuccomat a táskámba söpörni és követem is a folyosóra. – Anyukádat kórházba vitték, próbáltak téged utolérni, de nem vetted fel, így végül itt érdeklődtek. – ad is pontosabb magyarázatot, de valahogy az anyukám a kórházban van részlet után le is blokkol az agyam. Az nem lehet! Gyorsan elő is kapom a telefonom, ami most az egyszer lett kikapcsolva a tesztírás végett. Csakugyan van jó pár nem fogadott hívásom. Ezt szokás Murphy törvényének nevezni, ugye? Szerencsémre a tanárnő felajánl nekem egy fuvart, így mihamarabb behozhatjuk az elvesztegetett időt. A pulthoz érve érdeklődöm is, hogy melyik szobát keressem, de a válasz már az, hogy egyiket sem.

///

Bár már tizenöt évesen annyira nem gyerek az ember, mégis fiatal és tapasztalatlan. Nem most terveztem ellesni azon procedúrát, ami egy halott családtaggal jár. Nem akartam temetést szervezni, nem akartam kiköltözni a lakásból, ahol felnőttem és nem akartam szembesülni azon tetemes összeggel, ami befizetésre vár. Sosem volt fogalmam arról, hogy anya ennyi hitelt vett volna fel, ahogy arról sem, hogy beteg volt és az a pénz a kezeléseire kellettek. Utólag már bánom, hogy nem figyeltem oda rá. Észre kellett volna vennem, hogy valami nincs rendben. Többet kellett volna segítenem neki és támogatnom őt. Milyen nehéz is lehetett neki minden nap úgy tenni, mintha a legnagyobb rendben lenne? Azt sem tudom, hogy innentől hogyan lesz tovább az életem. Árvaházba nem szeretnék menni!
Őszintén fogalmam sincs mióta ülök a földön anyám képét szorongatva miközben a padlóra meredek. Szinte meg sem hallom a körülöttem lévőket, teljesen megszűnik a világ előttem. Többé nincs családom, s ez egy olyan érzést kelt bennem, hogy ezzel együtt megszűnt minden értelme léteznem. Egy pár fekete folt jelenik meg a szemeim előtt, amik lassan formát öltenek és cipővé rajzolódnak ki. A tulajdonosa pedig szép lassan mellém lép, hogy leguggoljon mellém és finoman a karjaiba zár. Őszintén fogalmam sincs ki lépett hozzám, hiszem még mindig nem emelem fel a fejem, csupán ösztönösen bújok hozzá és reménykedem abban, hogy ez csak egy rossz álom, amiből egyszer felébredek.

///

Már lassan a harmadik éve annak, hogy anya elhunyt. A tartozások viszont, mintha sosem fogynának el, hiába dolgozom. Olyan ez, mintha ebből sosem lehetne kilépni. Persze, diák munkákkal csak a töredékét keresem meg annak az összegnek, ami elegendő lenne. Most viszont az érettségire való felkészülés nagyban lefoglal. A különórák miatt kevesebb időm van, ami miatt lehetetlen több munkát is összeegyeztetni. Így hát arra jutottam, hogy egy normálisabb legyen, a több kicsi helyett. A kávé iránti szenvedélyemet is kiélhetem legalább most. – A vaníliás lattéd. – teszem is le a férfi íróasztalára, ahogy beérek az orvosi szobába. – Halkabban, még azt hiszik éppen vesztegetsz. – nevetve nyúl is érte a férfi, aki mondhatni a jelenlegi otthonadóm és legfőbb támogatóm. Régen az ő felesége volt az, aki szólt, majd a kórházba vitt. A történtek után rájuk számíthattam a leginkább. Magukhoz vettek és igyekeztek felkaparni a padlóról. Sokat köszönhetek nekik azért a figyelemért, amit rám szántak. – Ugyan már, ki vesztegetne meg egy iskolaorvost? Hát van ennek bármi értelme? – mosolyogva billentem is meg a fejem, mire csak nekem engedi a pontot.  – Zhani, egyébként lenne egy kérdésem. Tudom, nem szeretsz csak úgy pénzt elfogadni tőlünk, de… az a helyzet, hogy kéne mellém egy asszisztens, míg Tami babázni van. Nem kéne sok mindent csinálni, főképp papírmunka, adminisztráció és kisebb sebek ellátása, de fizetés is járna érte és nagyon nem fárasztod le magad vele. Itt is tudnál tanulni, mert szerencsére annyira nem forgalmas, mint maga a könyvtár. Ha gondolod megemlítelek az igazgatónak. Persze, csak ha belefér neked is. – a mondat végén rám sem pillant, inkább a pohár szájára tapad reménykedve, hogy most az egyszer nem emelem fel a hangom azért, amiért pénzt ajánl nekem. Sajnos a pénz kérdéssel elég hamar fellehet húzni. Már így is túl költségesnek érzem magam, így sosem mertem elfogadni zsebpénzt, kaja pénzt, ajándékot és egyéb kiegészítést. Pofátlan dolognak éreztem, nem akartam élősködőnek tűnni. A mostani helyzet viszont merőben más, mert így nem az ő pénztárcájukból jön. Hangos hümmögéssel gondolom is végig mennyire férne bele nekem, majd csak egy aprót bólintok. – Mi, most tényleg belementél? – hitetlenkedve pillant rám a férfi, mire én csak elnevetem magam. – Ugyan már, valakinek meg kell fejtenie az írásodat is.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zhanna Yuryevna Fedorova
Zhanna Yuryevna Fedorova EmptySzer. Okt. 14 2020, 11:41
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Zhanna!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egészen fiatalon tapasztaltad meg azt, hogy milyen elveszíteni valakit, aki igazán fontos számodra és a felnőtté válással járó nehézségeket is. Egyik napról a másikra vett az életed kéretlenül nagy fordulatot és egy olyan kötelesség részesévé váltál, mely felnőttként is meglehetősen frusztráló, neked pedig duplán az lehetett. Mindezek mellett pedig a veszteséggel is meg kellett birkóznod.
Egy egészen erős, fiatal hölgyet ismerhettünk meg személyedben, aki próbál nagy hangsúlyt fektetni az élet apró örömeire, megtalálni a pozitívumokat ennek az életnek nevezett káoszos valamiben, és helytállni abban a szituációban, melynek a kellős közepébe belecsöppent. Aki nem fél attól, hogy segítséget nyújtson mások számára, ugyanakkor erősen tiltakozik az ellen, hogy bárkitől is ugyanezt kérje cserébe. Néha viszont nem ártalmas elfogadni, legfőképp akkor nem, ha az számodra némi könnyebbséget hozhat.Zhanna Yuryevna Fedorova 4146035580
Jó volt arról olvasni, hogy most egy biztonságos környezetbe lehetsz és olyan emberek vesznek körül, akik igazán törődnek veled és nem hagyják, hogy bármikor is letérj a helyes útról. Egy olyan helyzetben mint a tiéd, fontos hogy olyan emberek vegyenek körül, akiket nem a hátráltatásod vezérel. Remélhetőleg idővel minél több mindent húzhatsz le majd a céljaiddal kapcsolatos listádról, hiszen a veled történtek mellett megérdemled, hogy olyan jövőt élhess meg, amire igazán vágysz. Zhanna Yuryevna Fedorova 2624752903
Igazán tetszett, ahogyan a jellemedet megoldottad és kíváncsian várom mik várnak még rád a folytatásban! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zhanna Yuryevna Fedorova A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Zhanna Yuryevna Fedorova D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Zhanna Yuryevna Fedorova 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Zhanna Yuryevna Fedorova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» go to uni, they said ~ Zhanna & Bree
» Next to Normal - - Zhanna && Joel
» Make or Break - Hyun Joon & Zhanna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: