New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Make or Break - Hyun Joon & Zhanna
TémanyitásMake or Break - Hyun Joon & Zhanna
Make or Break - Hyun Joon & Zhanna EmptySzomb. Okt. 17 2020, 18:47
Joon & Zhanna

"Almost before we knew it, we had left the ground."
Egy fiatal életében a kapcsolatok a legfontosabbak. Legyen szó akár szerelmi életről, barátságokról, vagy az üzleti életben az előrébb jutást szolgáló kapcsolatokról. Bár számomra is fontosak ezek, valahogy mégsem vagyok jó a kapcsolatok kialakításában. Elég kevés baráttal rendelkezem és őszintén, a párkapcsolataim sem valami tartósak. Eddig úgy éreztem, hogy minden sínen van, de kezdem úgy érezni, hogy megint csak rám untak.
Most éppen a kedvenc kávézómból lesegetek kifele, hátha megpillantom azt a férfit, akire várok. Akiről kéne szólnia ennek a napnak és lehetőleg pozitív értelemben. Úgy volt, hogy ma ünnepeljük meg Joon szülinapját, mivel ma történetesen mindketten ráérünk. Igazából már reggel elgondolkoztam azon, hogy lemondjam e vagy sem, de talán jobb mihamarabb túlesni rajta. Nem is tudom, lehet csak én gondolom túl a helyzetet. Kedden, vagyis a szülinapján úgy volt, hogy nem érek rá, de végül mégis hamarabb elszabadultam, így gondoltam meglepem az ünnepeltet, így biztos nem számít rám. Hát az biztos, ahogy én sem arra, hogy ő éppen egy másik lánnyal fog enyelegni. Sosem voltam az a féltékeny fajta és most sem lennék az, ha nem lenne a hülye számára is egyértelmű, hogy mi történt. Az első gondolatom az volt, hogy oda megyek és az arcukba nyomom a tortát, de az elég gyerekes lett volna, na meg jókora pazarlás is. Így hát hazamentem és mérgemben/bánatomban lenyomtam egyedül az egészet! Tény, hogy az sem volt a legjobb ötlet, de már lényegtelen.
Unottan szürcsölgetem a csokis shakemet és várom, hogy végre betoppanjon Joon, ha még egyáltalán ide is talál ma és nem felejtett el engem. Az sem igazán lepne már meg. Jelenleg tíz perc késésnél tart még, szóval azt a forgalomra fogom bár, ha én képes voltam tíz perccel hamarabb jönni a megbeszéltnél, akkor elvárnám, hogy ő se késsen sokat. Türelmetlenül kopogtatom a körmeimet az asztal lapjához, néha-néha lecsekkolva az üzeneteket, hátha legalább annyit rám ír, hogy „bocs, de nem megyek”. Már azt sem értem minek cipelem magamnál az ajándékát, mikor meg sem érdemli. Már lassan az italom végén járok, mikor végre feltűnik a színen és helyet foglal az asztalomnál. Igyekszem nem egyből torkon támadni, de nehéz visszafogni magam. -Késtél… - kezdem el látványosan is szürcsölni a pohár alját, amit a szívószállal már igen nehéz felszívni. Most nincs kedvem semmi fizikai kontaktushoz vele, így, ha meg is próbálja azt én csak egyre inkább arrébb húzódom. Nincs kedvem herpeszt kapni tőle. Mondjuk, jobban belegondolva már mindegy is, hiszen ki tudja mikről maradtam le a rózsaszín köd miatt. Elvégre, ha kedden nem végzek hamarabb, ezt sem tudom meg.
-Már azt hittem elfelejtetted a mai találkozónkat. – dőlök hátra végül és gyanús szemekkel vizslatom, hátha valami szokatlant is jobban észreveszek már rajta. -Hogy telt a heted? – teszem karba a kezem és igyekszem érzékeltetni vele, hogy most valami nagyon nem oké és ez nem csak egyszerűen valami női hiszti, vagy havibaj. -Mostanában alig írsz vissza, mintha kerülnél. Történt valami, ÉDESEM? – nyomom meg az utolsó szót egy felvont szemöldök kíséretében. Tuti majd csak a sulira fogja, de talán jobban járna azzal, ha az igazat és csakis az igazat mondaná. Nem húzná tovább ezzel egyikünk idejét sem. De ha most is játssza a jó fiút, ám legyen! Ma egy csodálatos randit kap egy csodálatos pofára ejtéssel a végén, csak úgy utolsó ajándék gyanánt. Ő dönti el melyiket szeretné. Majd most talán megtanulja, hogy a nőkkel nem lehet úgy bánni, mint holmi ruhával.
554 || ruha || :bajod:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Make or Break - Hyun Joon & Zhanna
Make or Break - Hyun Joon & Zhanna EmptyKedd Okt. 27 2020, 16:26


Zhani & Hyun Joon
Nem mondanám, hogy sose szerelemből kezdek el randizni valakivel. Ugyanis akkor hazudnék. Akkor léptem tovább, mikor úgy éreztem, hogy az a bizonyos kémia már elmúlt kettőnk között. A szerelem ugyanis nem más, mint a feromonok hatása. És mint valami drog, ha egy idő után nem kapunk belőle többet, akkor nem lesz tovább hatása ránk, eltompul és csak egyre jobban vágyunk rá, vagy szimplán váltunk valami erősebbre. Az én esetemben ez azt jelenti, hogyha egy lánynál elmúlik az érzés, akkor egyszerűen kidobom. De ahogyan a tudatmódosító szereknél, így a nőknél sem lehet azt megcsinálni, hogy amíg nincs másik, addig csak leállsz az előzővel. Mintha ez lehetséges lenne. Inkább használod a régit, mert még az is jobb, mint a semmi.
Zhanit ellenben nagyon szeretem. Tényleg odáig vagyok érte, különlegesnek tartom. Nem hiába jöttem vele össze anno. Amikor megpillantottam a kávézóban már tudtam, hogy az enyémnek kell lennie. És most, hogy végre megkaptam mégsem érzem mindig azt a szikrát, mint az elején. Furcsa nem igaz? Pedig amúgy tényleg odáig vagyok érte, messze azon barátnőim közé sorolom, akikkel hiába szakítanék, azért jóba akarok velük maradni. Vagy legalábbis tényleg jót akarok nekik. De hiába ez az érzés, ha közben nem tudok egyszerűen leállni a flörtöléssel. Néha már észre sem veszem, egyszerűen csak csinálom. Mint múltkor, mikor az egyik szaktársamtól kértem el a jegyzeteit bioszról. Sose figyelek, mert nem találom fontosnak. Evolúciós pszichológián is azt tanultuk, hogy nincs szükség a biológiára ahhoz, hogy megértük a pszichót.
De most esküszöm nem azért késtem, mint amire gondolt. – Rohadt életbe!– kezdek el szentségelni, mikor már kezd elegem lenni a futásból. Tuti meg fog ölni, amiért elkéstem. Pedig én csak magoltam, de nem figyeltem az időt és késve indultam el. Na, akkor lekéstem a buszomat és mehettem gyalog. Nyilván, amikor nem kéne elszúrnom valamit, akkor megteszem.
Szerencsére végre beesek az ajtón és elkezdem keresni a szemeimmel. Mikor pedig megpillantom már megyek is hozzá és próbálnám megcsókolni, de csak elhúzódik. – Neked is szia életem. – válaszolok a nem túl kedves üdvözlésére. Tudtam, hogy ennek még rossz vége lesz. Kellett nekem csak a zh-ra koncentrálni. Mondjuk nem is tudom, hogy miért akart ennyire találkozni. Azt hittem dolgozik vagy tanul, vagy mi a franc. – Nem felejtettem el, csak bioszt tanultam, mert zh-t fogok írni, de csak most tudtam megszerezni a jegyzeteket. – nézek a szemeibe. Most komolyan nem értem mi a baja. Ennyire azért nem kell felkapni a vizet, csak pár percről volt szó, nem órákról. – Telhetett volna jobban is. A tanulás, még csak-csak elmegy, de a szociálpszichológia tanárom is beadandót sózott a nyakunkba, a kutatásmódszertan tanárom pedig még mindig a kutatási papírral zargat. – kezdem el sorolni, de aztán abba is hagyom itt, mikor látom, hogy itt valami komoly dolog történt.  – Nem kerüllek és nem történt semmi ÉLETEM? – teszek hangsúlyt én is a mondatom végére. Kezdem azt hinni, hogy valami rosszat tettem. Meglátta volna, ahogyan más lányokat próbálok fűzni? De hát az nem is azért volt. – Zhani, gyönyörűm… Most komolyan, mi történt veled? Tettem valamit? Megbántottalak? Szívem ha nem mondod el, akkor nem is tudom megmagyarázni. Márpedig te is tudod, hogyha előre ítélkezel és engem meg sem kérdezel, akkor abból csak rossz sülhet ki. – nézek rá könyörgő szemekkel és közbe kinyújtom a kezemet, hogyha szeretné, akkor megfogja. Nem szeretnék itt helyben összeveszni vele, egyikünk sem akarná szerintem. Egyszerűbb, ha megbeszéljük, én megtudtam mi a baja, ő pedig kielégítő választ kap.
555 |  Make or Break - Hyun Joon & Zhanna 2425572404   
People are representing poker cards... And I am the Spade King

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Make or Break - Hyun Joon & Zhanna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Son Hyun Joon
» Surprise visit - Hewett & Hyun Joon
» go to uni, they said ~ Zhanna & Bree
» Zhanna Yuryevna Fedorova
» Next to Normal - - Zhanna && Joel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: