New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:09-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 13:57-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 13:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyVas. 25 Feb. - 20:10


Ronnie & Ah In


- Ha te nem hallod magad, akkor nekem sem biztos, hogy van mondanivalóm – úgy rántottam meg a vállam, mintha nem pont én lennék az, aki jelenleg kiállhatatlan stílusban beszél a másikkal. Jelen helyzetben nagyon szerettem volna tudni azt, hogy mi az oka annak, hogy mi ketten ennyire képtelenek vagyunk együtt dolgozni. Teljességgel lehetetlenség az, hogy egy egyetemi projektet ketten, normálisan össze tudjunk rakni. Ennek pedig leginkább az az oka, hogy már magáról a tanulásról is eltérő véleménnyel voltunk. Én úgy gondoltam, hogy Saffron ambíciói pénz hiányában nem váltják be azt, amit szeretne elérni, ő pedig arrogánsnak tart engem a véleményem miatt. Emellett nekem nem sokat számít az, hogy elvégzek-e egy szakot, vagy sem. Talán pont az lenne a lényege a társadalomtudományi szakoknak, hogy megpróbálják összekovácsolni azokat a diákokat, akik annyira különbözőek, mint mi ketten. Azonban a szürke valóság más volt. Mivel nem éltünk egymás életében, nem feltétlenül tudtuk azt se elképzelni, hogy min megy keresztül a másik. Ez az oka részben annak, hogy magam sem tudom, hogy miként magyarázhatnám el neki, hogy pontosan mi megy végbe bennem. Ez pedig alapvetően éket ver közénk, ami miatt nem tudok normálisan közeledni hozzá. Valószínűleg az ő jelleme se segít ebben túlzottan.
- Én meg pont azt látom az arcodon, hogy utálsz – talán részben igaza volt, de akkor nekem is. Nem feltétlenül akartam, hogy csak úgy az övé legyen majd az utolsó szó, ez pedig minden bizonnyal nem túl jó döntés a részemről. Ha ő felpofoz engem, egyértelmű, hogy nem üthetnék vissza még akkor se, ha lennék olyan vadállat, hogy elgondolkozzak ezen. Valójában magam se tudtam eldönteni, hogy mit akarok vele kapcsolatban. Már az elején elcsesztük azt, hogy kedvesen viselkedjünk egymással, ha pedig nem veszek róla tudomást, akkor tuti, hogy kinyír már azzal is, hogy folyamatosan a nyakamon ugrálna a hülye beadandónk miatt. Szóval lényegében nem volt mit tenni, össze kellene szorítanom a fogam és tűrni, hogy a végére érjünk ennek az egésznek. Mégse ment könnyen. Talán túl sok minden kavarog bennem, és a saját frusztrációmat úgy tudom levezetni, ha abuzív magatartást veszek fel. Ez tudom, hogy borzalmas és csak jobban utáltam tőle magam, mint alapjáraton tettem, de nem voltam képes másként működni ennyi év egyedüllét után.
- Szeretném letudni, leginkább azért, hogy vége legyen már az egésznek – egy cseppet se akartam megerőltetni magam annak érdekében, hogy elhitessem vele, hogy kedvelem. Mert egyértelműen nem volt ez így és az érzés is kölcsönös volt. Az, hogy szép vajmi kevés ahhoz, hogy a kiállhatatlan stílusát eltűrjem – Jó, akkor legyen az én hibám a dolog. Ha ezt mondom megnyugszol végre?
Már kezdtem belefáradni abba, hogy mi ketten csak veszekedni tudtunk, de nem akartam engedni én se a magam oldalából, mert az olyan lenne, mintha elveszítenék egy csatát vele szemben. A tény, hogy ő ugyanennyire kitartó volt, csak azt igazolta, hogy mi ketten pont elég gyerekesek vagyunk ahhoz, hogy ilyenekkel próbáljunk meg egymás idegein táncolni. Valószínűleg mind a ketten azt gondoltuk, hogy ha visszakozunk, akkor az általunk vallott értékrend egyszerűen megsemmisül. Pedig ennek a dolognak nem kellene ennyit jelenteni. Én mégis veszekedtem.
- Hivatalból – vontam meg a vállam – Hogy tudjak papírt lobogtatni. Amúgy nem sokra mennék producerként, ha nem tudnék felmutatni pénzt, amit befektetek egy adott projektbe.
Mivel már a gimiben is médiaszakkörös voltam, magamtól be tudtam állítani a kamerákat, meg alapvetően ismertem a funkciókat, ezért egy olyan típussal is tudtam mit kezdeni, amit esetleg nem ismertem. Mindezt nem felvágásból gondolom így, tényleg a hobbim része volt az, hogy videókat készítek, emiatt tisztában voltam olyan alapvető dolgokkal, amik alapján producerként már elbírnék egy projektet. Azt meg nem akartam Ronnie orrára kötni, hogy mennyiért tudtam elpasszolni a halott nagyapám ingatlanát, ami az én nevemre szállt.
- Miért, milyen vagyok? – csak felvontam az egyik szemöldököm és oldalra billentettem a fejem, ahogy feltettem ezt a kérdést. Szerettem volna, ha egyértelműen bemutat saját magamnak. Szinte biztos voltam benne, hogy senki se ismer engem annyira, mint én magamat, ennek pedig több oka is van. Nyilvánvalóan a szidalmazó szavak már egy ideje leperegtek rólam, mert ritkán kaptam kedves pillantásokat. Ennek pedig pont az általam alkalmazott stílus az oka. Nem tudtam okolni másokat azért, mert nem szerették, hogy úgy viselkedek, mint egy köcsög. Nekem pedig megvolt az okom és a keresztem, amit emiatt cipeltem. Legalább annyi elmondható rólam, hogy nem akarom másra hárítani a felelősséget, amikor egyértelműen én vagyok a seggfej.
- Nem is azt mondtam, hogy baj lenne vele – csak véleményem szerint nincs sok értelme. Ahogy annak se, hogy megpróbáljon meghalni a tanulásban. Alapvetően elég sokszor feltettem magamnak azt a kérdést, hogy van-e értelme bármibe belekezdeni, ha a végén úgyis a föld alatt kötünk ki. Világi javakat amúgy se tudunk magunkkal vinni, ahogy embereket se, maximum egy adott életben magunkra szedett bölcsességet. Ha a reinkarnáció létezik, annak egyáltalán nem látom értelmét, mert az ember szenvedésre teremtetett. Nekem egyszer is sok volt ez az életnek nevezett Pokol, amiben benne vagyunk. És szerintem ezzel azonosulni tud szinte bárki, akihez valaha volt közöm.
- Szerintem te már magadat idegesíted fel – jól esett rá hárítani a felelősséget – Ha gondolod nyugodtan próbálj meg behúzni nekem egyet, amint felérünk a lakásba.
Valószínűleg spárgáznom kellene ahhoz, hogy elérje az arcom még annak ellenére is, hogy nem voltam a világ legmagasabb férfija. Legalábbis ismertem olyanokat, akik nálam bőven hosszabbra nyúltak. Viszont ezekkel az apró kezekkel kétlem, hogy nagyot lehetne ütni, ráadásul jók voltak a reflexeim, tehát bíztam benne, hogy nem tudná eltörni az orrom, ha arról lenne szó.
- Cégjoggal foglalkozik – nem volt titok Dae Il hyung foglalkozása, szóval elmondtam. Ha ezért harapná le a fejem, akkor valószínűleg inkább élnék kollégiumban, mint vele. Összességében ki tudtunk jönni mi ketten, meg lett volna elképzelésem arról, hogy ő mit kombinál össze Saffronról, meg rólam fejben. Még magam sem tudom, hogy összetörném-e a tévképzeteit, de valószínűleg nem rendellenes az, hogy a többi fiúval elletétben én inkább keresem a biztos támaszomat, nem pedig a kalandokat. Pedig tisztában vagyok vele, hogy ha bevetné magam, akkor sok lánnyal tudnék dugni, csak nem látom értelmét annak, hogy a nemi betegséget kockáztassam valami olyanért, ami végső soron csak ki fog üresíteni teljesen.
- Bocsi, a másik nadrágomban hagytam a vonzerőmet – ezt pont olyan unottan jegyeztem meg, mintha tényleg ez történt volna és megmagyarázná, hogy miért volt megint annyira megnyerő a stílusom, mint általában. Kíváncsi voltam, hogy mivel fenyegetne meg, de inkább nem kérdeztem meg, hátha tényleg gyakorolja a boszorkányságot és átkot szór majd rám. Azt hiszem bőven eleget veszekedtünk ma.
- Akkor az én hibám, hogy a nyomorult szervezetem nem tudja feldolgozni a laktózt – emeltem fel mind a két kezem egyszerre – Mi lenne, ha a tejfehérjére lennék allergiás, kórházba kerülnék, és beperelném a kávézót, téged meg kirúgnának? Akkor is én lennék a seggfej, mi?
Mivel az életem jó részét koreaiak között éltem le, és ritkán utaztam – akkor is inkább Ázsián belül tettem – szinte teljesen hozzászoktam ahhoz, hogy a laktózérzékenység egy teljes társadalom problémája, nem pedig csak az enyém. Ezt mondjuk megint nem akartam ecsetelni, mert úgy tűnt, hogy Saffron már oldalt választott, de ettől függetlenül én is tartottam magam ahhoz, hogy elég szomorú, hogy se laktózmentes, se növényi alternatíva nem volt fellelhető a kávézóban.
- Remélem az öcséd majd otthon lesz – aranyos kisfiúnak gondoltam, szerettem a gyerekeket. Talán azért, mert az életben nem tudtam volna elképzelni azt, hogy valaha tényleg apa leszek majd. Lehet meg se érem a 30-at.
- Te ugyanezt teszed velem. Már az első pillanattól kezdve – nem állítom azt, hogy csak visszavágok neki és ezzel magamat védem, mert igen… előfordult az, hogy én támadtam először. Ugyanakkor nem tudtam könnyen kiverni a fejemből a dühös pillantását, amit azért kaptam, mert egyszerre késtünk el. Ami szerintem amúgy se világtragédia, hiába kezeli annak.
- Rendben vagyok – mindössze egyet hátra léptem, amikor fékezett a metró, a kezem pedig úgy emeltem a tarkójához, mintha attól féltem volna, hogy a következő fékezéskor hátrabillen a feje és beveri az egyik korlátba. Az ő súlya szerencsére édeskevés ahhoz, hogy elessek – Tiszta hülye a sofőr.
Annak érdekében, hogy biztonságban tudjuk megtenni a maradék utat, az ujjaimat átfogtam a felső karját, mert talán ez volt az a pont, ahol meg tudtam őt érinteni anélkül, hogy bármelyikünknek kínos lett volna. De nyilvánvalóan nem néztem a szemébe, mert akkor már az egész félreérthetővé válna. Egyáltalán nem terveztem semmit annak ellenére sem, hogy a lakásunkra vittem és tudtam, hogy kettesben leszünk ott.
- Lehet ezzel valami furcsa titkot árulok el neked – szinte már tényleg az arcomon éreztem a pofonja szelét, annyira pofátlan voltam vele – De nem vagyok nő, ezért nem szoktam azon gondolkozni, hogy mennyi időbe telik nektek kitalálni, hogy mit egyetek.
Ráadásul nem is voltam túl válogatós, sokáig tudtam ugyanazt az egy ételt fogyasztani, mert nem igazán figyeltem oda az étkezésemre. Az edzéstervemet és a kalóriadeficitemet tartottam csak és ennyi. Nem görcsöltem rá a kaja témára, szinte bármit megettem, amit elém raktak.
- Nem tehetek róla, hogy ilyen rövid lábaid vannak – az apró mosoly kicsit szélesedett az arcomon, majd kibújtam a kabátomból és azt a vállára terítettem – Az is a nőkre jellemző tulajdonság, hogy képtelenek rendesen felöltözni?
Az én testhőm magasabb volt az átlagosnál, emiatt rendben voltam egy szál pólóban amíg megtettük a metrótól a pár utcányi távot, amíg beértünk a penthouseba. Kezdtem kissé kínosan érezni magam attól, hogy Dae Il mi a fenéért flancol ennyit a lakással. Ezek után tényleg sosem fogom levetkőzni magamról, hogy egy gazdag köcsög vagyok.
- Olasz vagy francia? – az első esetében nyilvánvaló volt, hogy egy étteremre, a másodiknál pedig pékségre gondoltam. Nem ragaszkodtam a meleg kajához jelenleg, szóval, ha ebben irányt ad nekem, akkor már tudok választani. Ha pedig nem, akkor nekem megteszi egy pisztácia és málnakrémes croissant is – Van hibiszkuszteánk, ha gondolod. Otthonról hoztam a költözéskor.
Azóta is keresek ehhez hasonló boltot, hátha valahol megtalálom a márkát, de egyelőre nem jutottam semmire. Végső soron nekem is jobb, ha nem koffeinnel cseszem szét a szervezetem már ilyenkor is.
- Ha nem szeretnél a szobámba menni, akkor kicuccolhatunk a nappaliba is – ezzel akartam megadni neki a biztonságérzetet. Tőlem teljesen mindegy lenne, hogy zárt ajtók mögött tanulunk-e vagy sem, akkor sem másztam volna rá. Kinyitottam az ajtót, de egyelőre nem léptem be, őt szándékoztam előre engedni.
- A cipőt le kell venni – határozottan jelentettem ki, ami talán csak belém nevelt tradíció volt, nem pedig a tisztaságtól féltem. Cserébe le is tettem elé a bátyám papucsát, ami még az én lábamra is nagy volt, de így legalább megelőztem a kellemetlen kérdéseket – Fázol még?
Ahelyett, hogy felnyomtam volna a fűtést, összeszedtem egy puha pokrócot a kanapéról, majd a vállánál fogva irányítottam a konyhába, hogy ténylegesen tudjak neki teát csinálni. Az kell nekem, hogy még beteg is legyen a jövő hétre és úgy még zsémbesebbé váljon.

1 758 || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie IeiGynr
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie ZmPt1C1
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyVas. 17 Júl. - 18:56

Ah In&&Saffron
'When I die, I want the people I did group projects with to lower me into my grave so they can let me down one last time.'
- Mi nem normális azon, ahogy beszélek? - Kérdőn néztem rá, közben pedig igyekeztem visszafogni magamat annyira, hogy ne látszódjon tisztán az is, ahogyan füstölög a fejem. Könnyen képes voltam zsörtölődni és jóval zárkózottabb voltam olykor a kortársaimnál, de sosem vezért rosszindulat, amikor így viselkedtem. Egyszerűen csak nem tudtam eldönteni másokról, hogy mikor mondanak valamit azért, mert bántani akarnak vele mást és mikor vehetem az egészet puszta viccnek. Sok dolgot igazságtalannak tartottam az életben, többek között például azt is, hogy egyes embereknek szinte semmit nem kellett letennie az asztalra és mégis csak úgy záporoztak az ölükbe a lehetőségek - mert volt mellé pénzük -, mások meg az egész életüket végig gürcölték és nem éltek jobban az átlagosnál. - Mikor mondtam, hogy utállak? A kölcsönös tisztelet meg egyébként csak akkor jár, ha nem élvezed ennyire, hogy az idegszálaimmal zongorázol. Látom az arcodon. - Úgy hajoltam közelebb, hogy közben végig az arcát figyeltem, szinte várva az alkalmat, hogy a szája sarkai csak egy kicsit is felfelé görbüljenek, mert tudtam, hogy élvezi, hogy az agyamra mehet. Én pedig szerettem volna elkapni közben, ha már megjelent és itt vagyunk.
- Te nem szeretnéd megcsinálni a feladatot és letudni? - Összefontam a karjaimat a mellkasom előtt és így támasztottam a könyökeimet az asztalra. - Ha itt nem tetszik, akkor legközelebb parkba is mehetünk tanulni. Ne fogj rám olyan dolgokat, amiket csak te gondolsz. - A saját otthonunkat nehezen tudtam volna felajánlani, mert mindig megvolt az esélye annak, hogy a családom is ott van, akik valószínűleg csak hátráltattak volna bennünket. Ettől függetlenül mondjuk Gage már ismerős volt Ah Innak, úgyhogy lehet, hogy az egész jobban sült volna el, mint gondolom. Még mindig kevésbé lett volna ciki, ha többen vagyunk a lakásban, mintha kettesben mennénk fel hozzánk. India szavai annyira beették magukat az emlékezetembe, hogy újra meg újra arra gondoltam, vajon Ah In is hasonlóan gondolkodik-e.
- Akkor miért csinálod? - Őszinte meglepettséggel tekintettem rá, még át sem gondoltam túlzottan, hogy meg merjem-e kérdezni a dolgot. Ha teljesen őszinte akarok lenni magammal, akkor egyébként is az a helyzet, hogy érdekelt. Miért csinálna valaki évekig valami olyasmit, amit nem is élvez igazán és túlzottan szüksége sincs rá. Egy diplomának nem pusztán egy papírnak kellene lennie a szekrényben.
- Én nem vagyok olyan, mint te. - Jelentettem ki rögtön. Nem volt semmi szükség arra, hogy belekeverjük, hogy kinek milyen anyagi helyzete lehet, mert ahogyan Ah Inról sütött, hogy a családjának van pénze, úgy gondolom rólam is meg lehetett mondani, hogy mi meg nem élünk olyan jól. Sosem próbáltam másképp eladni az egészet, mert büszkébb voltam annál, hogy lenézzem azokat az embereket, akik felneveltek és tényleg mindent megadtak nekem a képességeikhez mérten. Az egyetlen dolog, amiben mi a sráccal hasonlíthatunk, az valószínűleg a jellemünk volt. Mindketten elég éles nyelvvel lettünk megáldva, amit legtöbbször szerintem egymás ellen használtunk egyébként. Vagyis fogalmam sincs, hogy Ah In másokkal mennyit beszél és miről, mivel egyébként nem szoktam túl sok emberrel beszélgetni látni. Múltkor ott volt az az ismeretlen lány, aki miatt faképnél hagyott, de ennyi... Amúgy meg miért is érdekel, hogy kikkel társalog és kikkel nem?
- Egyébként meg nincs semmi baj azzal, ahogy én kezelem az egyetemet. - Fizettem érte - nem is keveset -, tehát nem vehettem félvállról. Ettől függetlenül ugyanúgy próbáltam élvezni ezt az időszakot, mint bárki más, mert tisztában voltam vele, hogy nem fogom tudni újraélni a húszas éveimet soha. Megőrülni pedig nem negyven éves korom után akartam, szóval most kellett olyasmiket csinálnom, amire talán később nem leszek túl büszke.
Mint ahogy arra sem feltétlenül, hogy az első dolgom lesz megosztani Indiával, hogy Ah Inék lakására megyünk, amint lesz néhány szabad percem. Valahol szórakoztatott, hogy többet gondol bele a mi kapcsolatunkba, mint ami valaha is lesz, valahol meg képtelen voltam elfogadni azt, hogy tényleg bejönne nekem.
- Akkor ne idegesíts fel, légy szíves. - Ugyanolyan morcosan pillantottam rá, mint amilyennek az előbb leírt, de akárhogy is próbálkoztam, képtelen voltam rendezni a vonásaimat. Főleg mert mérges kisállatnak hívott. Egyébként meg ugyanott tartottunk, mint a legelején, mert ő megint élvezte, hogy ilyeneket mondott rám, én meg csak egyre idegesebb lettem.
- Mit is dolgozik a bátyád? - Nem feltétlenül vártam tőle választ erre a kérdésre, mert lehet, hogy már egy olyan határt feszegettem vele, amelyet Ah In esetében nem lett volna szabad. Viszont nem szerettem volna teljesen tudatlanul odaállítani hozzájuk.
- Semmi. Hagyjuk. - Felszegtem az államat, de a fejemet direkt úgy fordítottam, hogy még véletlenül se pillantsak a srácra. Észleltem, hogy én fogalmaztam úgy, hogy bele lehessen kötni, de nem véletlenül nem akartam őt meghívni magunkhoz és egyben beengedni a saját szobámba. Így is elég előítéletesek voltunk egymással, mi lesz ha egy picivel többet megtudok róla, ha beenged a privát szférájába? Talán előnyünkre válik, hogy nem tíz méterről kerülgetjük egymást, de mégis volt valami, ami miatt meg kellett még barátkoznom ezzel a gondolattal. Volt rá egy egész metróutam.
- Szerintem meg... - Már épp nagyban bele akartam kezdeni abba, hogy nem lenne attól kevésbé link, ha egy ismerős kultúrát dolgoz fel, mert talán más, aki azt választotta, nem fogja tudni a megfelelő mélységig, vagy tisztelettel feldolgozni azt, amikor folytatta. - Mondtam már, hogy nem utállak, ne gyere már mindig ezzel! - Sóhajtva nyúltam az orrnyergem felé, hogy megmasszírozzam azt, csupán pár másodperc erejéig. - Tudod, amikor ezt csinálod, legszívesebben... - Megfojtogatnám? És miért gondoltam rögtön valami sokkal erotikusabbra is egyben, amikor Jeong Ah Inról van szó? India, ki foglak nyírni! - Megfenyegetnélek valamivel. - Inkább tartottam magamat ahhoz, hogy nem nézek rá. A helyzet viszont annyira abszurd volt már számomra, hogy képtelen voltam elnyomni a mosolyom.
- Nem mindig ez az első dolog, ami eszembe jut, ha ázsiaival találkozom. - Halk sóhaj hagyja el a számat, mert be kell látnom, hogy igaza van. Én is kávézóban dolgozom, tehát tisztában kell lennem ilyenekkel, de másrészt meg nekem nem az a dolgom, hogy intézkedjek a kávézó készletével kapcsolatban és én szabjam meg, hogy milyen tejet tartanak. Az a menedzsment dolga, tehát végső soron nekem is igazam van részben - nem a pincér hibája volt. - Részben a te feladatod is, hogy tudd, hogy ha valamitől rosszul lehetsz, akkor szólj arról valakinek. - Most már kész voltam rá pillantani, amit eléggé komolyan tettem meg. Gage sem azzal megy ugyan oda emberekhez, hogy milyen képességekkel rendelkezik, de igyekszünk olyan környezetet biztosítani neki, ahol nem tekintenek rá furcsán, mert kicsit más, mint az átlagos emberek. Ettől ő csak különlegesebb lesz.
- Mindegy, mindenki elfelejt néha dolgokat. - Megrántottam a vállaimat. - Most már úgyis mindegy, majd máskor eljöhetsz hozzánk. - Mivel máskor úgyis lesz, ő meg csak azért ajánlotta fel, hogy most hozzájuk menjünk, mert ők laknak közelebb.
- Ha te mondod... - Olyan szempontból nem volt fontos, hogy a bátyja vajon otthon lesz-e, vagy sem, hogy úgysem segített volna be nekünk a munkába, de talán kevésbé feszélyezett volna, ha nem Ah Innal kellene egy helyiségben tartózkodnom majd. Könnyebb volt egy kávézóban, emberekkel körülvéve mellette lenni, mint bárhogy máshogy, csak kettesben. Pont, mint ahogy egyszerűbb lett volna úgy utazni a metrón, hogy állunk egymás aurájában, de ez megint olyasmi volt, ami rajtunk kívülálló okok miatt alakult így. Segíteni nem lehetett rajta, csak muszáj volt figyelmen kívül hagynom, hogy hangosabban hallom dobogni a szívemet, mint az elmúlt fél órában. Mivel más jelzővel nem tudtam előállni neki, inkább elengedtem a témát és nem is próbáltam többet mondani arról, hogy én mit gondolok róla. Valószínűleg úgysem érdekelte volna.
- Muszáj mindig ellent mondanod nekem? - Kérdőn pillantottam újra rá, a frusztrációm viszont erősebb volt mindenféle zavarnál, amit a közelsége okozott az előbb. Bólintva vettem tudomásul, hogy pontosan hány megállóra is vagyunk még, de szólni nem szóltam újra. Amikor a metró indokolatlanul hirtelen lefékezett pedig nem is tudtam volna, mert olyan hirtelen történt minden, hogy levegőt is elfelejtettem venni. Nem tudnám megmondani pontosan mennyire örültem annak, hogy bárki közül, aki velünk egy kocsiban utazott, épp Ah In karjaiba kellett esnem, ráadásul a biztonság kedvéért még a karjaiban is megkapaszkodtam... Erről az egészről igyekeztem legalább annyira nem tudomást venni, mint a forrósodó arcomról, amit még ő is megszemlélhetett, amikor a tincseimet kiszedte onnan.
- Jól, igen... - Nem éreztem, hogy bárki is leverte volna a vesémet a könyökével, vagy a cipőmre lépett volna, habár simán megtörténhettek mindezek. Én szimplán csak túlságosan el voltam foglalva Ah Innal, hogy ezek érdekeljenek. - Köszi. Te.. Nem ütötted meg magad? - Úgy éreztem muszáj megkérdeznem, mert nem én lehettem az egyetlen, akit hirtelen ért az a fékezés. Hozzá hasonlóan csendben vagyok az út hátralévő részében, és annyira a gondolataimba merülök, hogy szimplán csak hagyom magam, amikor húzni kezd a pulcsim ujjánál fogva. A kérdésére úgy pillantok fel rá, mintha most látnám ma először. - Öh... Nem fontos, nekem az is jó, ha nálatok csinálsz. - Össze kellett szednem magamat, mert ez a Saffron kicsit sem hasonlított arra a lányra, aki a nap 99%-ában voltam - és különösen a srác társaságában. Nem akartam belegondolni abba, hogy most hirtelen miért viselkedem így, de szerencsére Ah In hozzáállása szép lassan kezdett visszabillenteni az eredeti állapotomba. - Ne stresszelj ilyenekkel! Tudhatnád, hogy a nőknek sokkal nehezebb kiválasztani, hogy mit akarnak enni, mint nektek! - Olyanok lehettünk, mint egy zsémbes... nos, házaspár, akik túl sok időt töltöttek már együtt életük során. - Te meg ne rohanj annyira. - A mosolyát látva az én szám is szinte automatikusan arra húzódott, ami részben meglepett, részben meg egész idő alatt, amíg a mozgólépcsőn álltunk, próbáltam visszafogni ezt a jókedvet.
- Igyunk inkább teát, mert fázom, jó? - Nem voltam benne biztos, hogy rá tudom-e venni, hogy velem együtt tegye ezt, mindenesetre a pincérrel történt kis eset óta nem igazán tűnt úgy, hogy ő kávét szeretne még inni. - Ha már te éhes vagy, akkor válaszd ki te, hogy mit ennél. Én alkalmazkodom. - Ez volt a minimum, több dolog miatt is. Például azért, mert végül hozzájuk megyünk fel, mert megfogott a metrón, vagy mert éppenséggel volt annyira rendes, hogy meg akarjon hívni egy kávéra. Rejtély ez a fiú és egyre inkább azzá válik.
1645 || ruha || miért? miért?? how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 1199779969 || ••


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyCsüt. 3 Feb. - 13:43


Ronnie & Ah In


Sokan kérdezhetnék tőlem azt, hogy pontosan mi az oka az időhúzásnak, amit most csinálok. Lényegében a nevemre írt, és már el is adott ingatlan miatt – szerintem amúgy kurva jó üzletet csináltam, mert el tudtam adni áron felül az amúgy is sokat érő nyaralót – eléggé megszedtem magam ahhoz, hogy bele tudjam vágni a fejszémet a produceri munkáimba. Mivel elsősorban nekem csak perkálni kellett volna a projektekbe, már bele is kezdhettem volna a dologba. Mégis kegyetlenül húztam az időm azzal, hogy először megpróbálok belepillantani abba, hogy maga a média világa hogyan működik és miként kellene élnem a kommunikáció hatalmával a jövőben. Abszolút felesleges köröknek tűntek ezek, mivel otthon már bőven eleget foglalkoztam filmkészítéssel. Nem vagyok egy profi vágó, nyilván a képességeim elmaradnak egy operatőrétől, de ennek ellenére valamit fel tudtam mutatni pusztán érdeklődésből. A hangtechnikához szintén értettem, emellett nyilvánvalóan rengeteg filmet néztem, könyvet és mangát olvastam, mivel jobban lekötöttek azok a tevékenységek, amiket egyedül tudtam csinálni, nem pedig valaki mással.
Indokoltabb lett volna egy gazdasági szak elvégzése, főleg az én reál képességeimmel. Soha nem voltam túl rossz tanuló, a szüleimet pedig nyilvánvalóan meglephette, hogy egy mondhatni alibi szakra jelentkeztem. Ugyanakkor ez az időhúzás pont azt szolgálta, hogy találjak valamit, ami hiányzik az életemből. Magam sem tudtam pontosan, hogy mit keresek, csak azt éreztem, hogy még nem találtam meg.
- Jó, és miért nem lehet normálisan beszélni? – az én hangom nyugodt volt, csak az egyik szemöldökömet vontam fel – Utálj kevésbé, ha rajtam is múlik az, hogy mennyi munkát kell beleölnöd a közös feladatokba, és tisztelj jobban.
Magam sem tudom, hogy miért szerettem annyira az idegein táncolni ennek a lánynak. Ahhoz kétség sem fért, hogy onnantól kezdve gyűlölt engem, hogy együtt elkéstünk az óráról, pedig abszolút nem az én hibám volt az eset. Egyébként akkor sem értettem, hogy mit izgult annyira egy iskolai feladaton.
- Dehogynem, kimozdultam otthonról. Nekem mindenképp megérte. Szívtam egy kis szmogos levegőt. Szimplán csak magadat akarod menteni – azt már nem tettem hozzá, hogy minden bizonnyal rám nem gondol, mert engem sem érdekelt ő annyira, hogy egyáltalán a motivációját megpróbáljam elfogadni. Itt megértésről még szó sem volt.
- Tévedsz – éreztem, ahogyan lassan egy félmosolyra húzódtak az ajkaim, de a tekintetem komoly maradt – Én csak a papírért vagyok itt. Nekem az egész egyetem mindenestül egy nyűg.
Azt már feleslegesnek éreztem hozzátenni, hogy nem mindenki szorul rá arra, hogy anyagi biztonságot reméljen attól a bizonyos oklevéltől, mivel egyáltalán nem kenyerem felhánytorgatni senkinek a pénzügyi dolgait. Nem éreztem magam különlegesnek attól, hogy nekünk valamiből sok volt, ami másnak a megélhetését hátráltatta. Ha lehetett volna, akkor a szüleim helyett vásároltam volna magamnak egy szerető családot. Ugyanakkor pontosan tudtam, hogy senki nem értem, hanem a pénzemért akarna az új anyám vagy apám lenni, innentől kezdve pedig csak még bizalmatlanabbul éltem a mindennapjaimat.
- Nem érdekelnek az egyetemi osztályzatok. Ezer meg egy más problémám van ezen kívül, szóval bele vagyok lazulva az egyetem témába. Talán neked is így kellene tenned. – a nyelvem hegyén volt az is, hogy mondjuk lehetne kevésbé köcsög is velem. Maga a megszólalás azért nem állta volna meg a helyét, mert láttam már kedvesen viselkedni másokkal, szimplán rám pikkelt. Nem állítom, hogy nem adtam rá okot, mivel, ha ő köcsög volt, akkor én faszfej módon viselkedtem, ami határozottan a köcsögség felett áll szintben, tehát én voltam a rosszabb. Ettől függetlenül kényelmetlenül éreztem magam a túl erős személyisége miatt. Úgy éreztem, hogy ha nem védem meg magam, akkor el fog nyomni. Talán ő nem érzékeli ezt, de el tudna nyomni, ami ijesztő volt számomra.
- Ezt. – halkan elnevettem magam – Ne dühöngj már. Úgy nézel ki, mint valami morcos kisállat.
Emiatt pedig határozottan nem tudtam volna komolyan venni. Viszont volt egy olyan megérzésem a lánnyal kapcsolatban, hogy könnyen kiismeri az emberek gyenge pontját, annyira pedig nem akartam felidegesíteni, hogy a szavai betaláljanak. Állíthatnám magamról azt, hogy nem érdekel, amit mások gondolnak rólam, vagy tesznek velem, de ez nem igaz. Gyakorlatilag kiskorom óta az határoz meg, hogy az embereknek milyen kép él a fejében rólam. Tudtam, hogy furának tartanak, ami miatt hajlamos voltam elbámulni a semmibe, amiért nem válaszoltam minden kérdésre, vagy amiért konkrétan elhagytam a saját testem. Viszont ez ellen nem tudtam mit tenni, pedig nagyon szerettem volna megoldani a problémáimat.
- Megoldható, csak nem szívesen viszek haza senkit. Sosem tudom, hogy mikor van otthon a bátyám és szeretném, ha nyugodtan pihenhetne – részben igaz volt ez. A gond azzal volt, hogy néha úgy éreztem, hogy Dae Il sosem pihen. Az előző este már azon gondolkoztam, hogy elzárom minden elektronikai kelléktől, mert az egy dolog, hogy velem nem tud annyit foglalkozni, mint amennyit igényelnék, de ettől függetlenül magával ugyanezt megtehetné.
- Miért, mi terelné el a te figyelmed egy szobában? talán szexista volt a kérdésem. Érdekelt? Valójában annyira nem. Viccesnek találtam a szituációt. Kellett neki ilyen félreérthetően fogalmaznia. Mivel feledékeny vagyok, és amúgy sem élem úgy az életem, hogy minden gond nélkül emlékezzek egyes mozzanatokra, el tudtam keverni a gyógyszeremet. Emiatt inkább kerültem a laktózt is. A nyelvem hegyén volt, hogy szívesen kórházba kerülök érte, mert azzal boldoggá tenném őt, de éreztem, hogy bizonyos megjegyzéseim túlságosan provokatívak. Nehezen viselem, ha nincs igazam, viszont amikor ugyanilyen emberrel találkozom, akkor hajlamos vagyok visszavonulót fújni néha. Bele tudok fáradni a vitatkozásba.
- Nem gondolom annak – egyszerűen megrántottam a vállam – Minket másképp nevelnek. Fontosak a tradícióink, de mivel sok mindent átvettünk mondjuk Kínától vagy Japántól, gyakorlatilag előnyben indulok mindenkivel szemben. Ettől pedig egy link lennék. Az sokkal inkább igazságtalan, hogy te emiatt utálsz engem.
Csak egyetlen oldalpillantást vetettem rá, aztán elfordítottam a tekintetem róla. Igyekeztem előre nézni, arra pedig amit ezután mondott, egyszerűen nem reagáltam. Szimplán előhúztam a kabátom zsebéből a fém cigitartót, amit a bátyámtól nyúltam, és középről kiválasztottam egy szálat. Némi gondolkodás után a lány felé nyújtottam a dobozt, hátha ő is rágyújtott volna.
- Majdnem minden ázsiai laktózérzékeny. Okos vagy, azt hittem tudsz ilyen dolgokat – úgy rántottam meg a vállam, mintha semmiség lenne a dolog. Valójában tényleg az volt, mivel olyan emberek között éltem az életem nagy részét, akik ugyanígy voltak összerakva – Tudom, hogy nem ő tehet róla. De utálom, hogy ha ilyen esetekre valaki nem gondol. Ha nem kérdezek rá, rosszul is lehettem volna, és jogosan perelhetném be a helyet. Ezekre a hibákra oda kell figyelnie egy vendéglátó egységnek a maga érdekében. Talán legközelebbre tanulnak belőle.
Tényleg egyébként emeletes hülyeségnek tartottam, hogy manapság nem gondolnak ilyenre, ráadásul pont Amerika nyomja magát annyira, mint a nyugat leginnovatívabb legcsodálatosabb társadalma. Nyilván, mindenki mindenhol hibázhat, de ettől függetlenül fokozottan figyelni kellene az ilyen esetekre.
- Lehet, hogy azt mondtam – megvontam a vállam – Én sem emlékszem ilyenre. Az is lehet, hogy úgy volt, hogy nem jöhetünk… Nem tudom.
Ezen a ponton elég bizonytalan voltam, és éreztem, ahogy a fülem elkezd vörösödni. Ha most itt lenne a naptáram, akkor valószínűleg őrült módjára próbáltam volna visszakeresni azt, hogy egyáltalán mikor voltam magamnál és mikor nem. A baj ezzel az, hogy sokszor már nyomon követni is nehéz volt. Azt viszont nem akartam, hogy ebből Saffron bármit észrevegyen, szóval egy pillanatra lehunytam a szemem, vettem egy mély levegőt annak érdekében, hogy újra ura legyek a tetteimnek.
- Általában ilyenkor nincs otthon. Állandóan dolgozik – én is éreztem, hogy keserűbben csengett a hangom, mint amennyire akartam – Nem hiszem, hogy találkozni fogsz vele. Valószínűleg a szobájában lesz és meglepő módon dolgozna.
Néha azt hittem, hogy a bátyámnak szükségletei sincsenek, mivel volt olyan, hogy két órán keresztül játszottam a nappaliban és még pisilni sem jött ki. Csak reménykedni tudtam abban, hogy nem lesznek prosztata problémái azért, mert dolgozik.
- De az vagyok – mindezt azután jegyeztem meg, hogy már nem nézett rám. Én is érzékeltem, hogy ennyire közel még nem voltunk egymáshoz. Elég halkan mondtam ki a szavakat, inkább magam elé motyogtam őket, szóval nem lepődtem volna meg, ha meg sem hallja.
- Persze, ezt már hallottam ezerszer – úgy forgattam a szemeimet, hogy egy pillanatra én is megijedtem, hogy ki fognak esni a helyükről – Még két megálló.
Ha szerettem volna mondani valamit, akkor is nehéz lett volna, mivel a metrót vezető, embernek titulált vadbarom úgy beletaposott a fékbe, hogy hátulról hárman, szemből pedig minden bizonnyal a lány esett rám. Olyan szempontból nem bántam, hogy legalább Saffront el tudtam kapni a derekánál, szóval ő megúszta, a mögöttem álló embereknek hála pedig én is. Így a lány súlyától hátraesni semmiképp sem tudtam, viszont épp annyira buktam előre, hogy nekem is meg kelljen kapaszkodni benne, ami miatt végül a karjaimban kötött ki. Miután biztonságosnak tűnt a terep, egyszerűen hátra húzódtam és az arcát kezdtem el szemlélni.
- Jól vagy? – mivel konkrétan az egész haja a szemében volt, bátorkodtam pár tincset kiszedni onnan, de utána azonnal elengedtem és a kezemet is zsebre vágtam. Nem igazán szóltam az út hátra levő részében, szimplán mögé sétáltam, amikor szállnunk kellett. Amint ez megtörtént, megragadtam a pulcsija ujját és a helyes irányba kezdtem el húzni őt.
- Meghívlak egy kávéra. Azt szeretnél inni nem? – nyilvánvalóan otthon is tudtam volna főzni, de ha már ő kifizette a sajátját, akkor ez volt a minimum – Viszont én kajás is vagyok szóval találd ki, hogy mit akarsz enni. Lehetőleg amíg odaérünk a lakáshoz. És nem lakunk messze, szóval csipkedd magad.
Talán bántó volt, amit mondtam, de amikor ránéztem, megpróbálkoztam valami mosoly szerűt magamra erőltetni, csak ezután indultam el a kifelé vezető mozgólépcső felé.

1 530  || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong

Saffron Jeong imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie IeiGynr
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie ZmPt1C1
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyCsüt. 13 Május - 0:09

Ah In&&Saffron
'When I die, I want the people I did group projects with to lower me into my grave so they can let me down one last time.'
Hiába ellenzem piszkosul a csoportos, vagy netán páros munkákat az egyetemen, bele kellett törődnöm, hogy nincs más választásom, ha nem pusztán az adott tárgyat, hanem magát a félévet is teljesíteni akarom. A félévem pedig kelleni fog, ha egyáltalán be akarom fejezni az egyetemet és én már a kezdetektől fogva nem azért szerettem volna továbbtanulni, hogy ellazáskodjam az egészet. Egyetlen helyzetet tudtam volna elképzelni, amikor nem akadt volna problémám a páros munkával, de nem vettem fel külön nyelvórát ebben a félévben, így nem is igen volt mivel magyaráznom ezt a kényszert. Lehet, hogy én komolyan tudtam venni annyira a társadalomtudományokat, hogy ne akarjam elhanyagolni a tudományterülethez kapcsolódó tárgyaimat, hiszen nem úszhatom meg az egész képzést olyan választható tárgyakkal, amelyek szórakoztatóak, de nincsen hasznuk. Ugyanakkor szép számmal voltak olyanok is, akiket alig láttam egész félévben és ha beszéltünk is szimplán csak a jegyzetek miatt volt.
Mondhatni ezért is jött jól számomra az, hogy találtam egy másik közösséget a csoporttársaimon kívül is, akik mellett nem csak hogy volt elfoglaltságom, amivel több embert sikerült megismernem az NYU hallgatói közül, de lényegében voltak olyan emberek is közöttük, akiktől millió új dolgot tanulhattam. Az informatika nem olyan mértékben az én asztalom, mint például Timothynak - ezért is jött jól a Lab-es munka. Velük a legtöbbször sikerült megtalálni a közös hangot, mégpedig olyan mértékben, ahogyan Ah Innal igazán sohasem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem gondolkoztam már el azon, hogy vajon miért is van ez így. Választ azonban még nem sikerült találnom rá, ami nyilvánvalóan azt is jelentette, hogy a sráccal közöttünk fel-felmerülő feszültségeket sokszor képtelen voltam elkerülni.
- Nem én kértem, hogy a jövő hétre legyen meg ez a feladat. - Leheletnyi felháborodással a hangomban közlöm a mondandómat, amiből remélhetőleg ő maga is érzi, hogy valójában nagyon is egyetértünk abban, hogy egyikünknek sincs kedve itt lenni. - Ha már eljöttél nem lenne értelme rögtön vissza is fordulni. Akkor az ide út sem érte meg. - Totál űrlénynek érzem magamat, amiért közgazdaságtan tankönyvbe illő példával magyarázom a helyzetet, viszont tény és való, hogy igazam van. Most nagyon is.
- Azt hittem sikerült olyan témát választanunk, amivel neked is megéri foglalkozni - finoman felvonom a szemöldökeimet, miközben rá pillantok. Talán tényleg jövedelmezőbb lenne, ha nem elijeszteném őt a csoportmunkától, hanem kibírnom ezt az időt. Mindkettőnk jegyei érdekében. - Ha nem segítenél, akkor rajtam múlna a jegyed. Gondolom nem bízol bennem annyira, hogy ne érdekeljen. - Lehet, hogy neki nem volt szüksége ösztöndíjra, vagy arra, hogy egy véletlenszerű tárgyból, ami nem kapcsolódik ahhoz, amivel később foglalkozni akar pontosan milyen jeggyel is zárul. Rólam viszont már nyilvánvalóan kiderülhetett, hogy mennyire érdekel az egész. Ezért is próbálnék meg kitűnően teljesíteni, még ha Ah In nem is hajlandó segíteni.
- Jó. Akkor szükségem van rád. Ezt akartad hallani? - Nem vagyok agresszív, amikor felteszem a kérdést, de mégis elég ingerültség vegyül a hangomba, hogy érzékelhesse, mennyire nem tetszik az, amibe átfordította a helyzetet. Ideális esetben mindkettőnknek legalább annyira szüksége lenne nem csak a jó jegyre, de arra is, hogy sikeresen teljesítsük a kurzust. Most pedig lényegében a saját kedve függvényévé tette azt, hogy mennyire kell neki kiszolgáltatva éreznem magamat, amikor együtt dolgozunk. - Te mondtad még múltkor, hogy nálatok nem jó. - Ezúttal apró ráncok jelennek meg a homlokomon és a szemöldökeim között, ahogyan összevonom azokat. Szeretném azt hinni, hogy most én mondtam ki a tényeket és nekem van igazam, de a sajátjaimmal ellentétes szavai megkérdőjelezik az én állításom határozottságát is. Rosszul emlékeznék? - Az ilyen helyeken általában kevesebb dolog van, ami elterelné a figyelmet. Én ezért nem hívok magunkhoz senkit. - Ami így nyilván nem teljesen igaz. Olyan környéken lakunk, ahol hiába vagyok egyedül a lakásunkban, a szomszédok élete szinte akkor is mindig áthallatszik, attól függően, hogy épp mivel foglalkoznak, amikor nekem tanulnom kell. Ha már hozzáadjuk az egyenlethez, hogy otthon van Gage, ami magával vonja azt, hogy anya is, akkor már minimum ott tartok, mintha csak egy kávézóba ülnék be. Otthon többször a kezembe venném a telefonomat, így egy kávézóban kifejezetten produktívnak tudom magam érezni. Szakmai ártalom.
Belátom viszont, hogy ami nekem megfelel, az másnak talán nem. Ettől függetlenül nem érzem kevésbé furán magam azért, amiért az én emlékeimben az él, hogy Ah In korábban mást mondott nekem, mint amit most állít. De mással is biztosan előfordult már, hogy olyan tisztán emlékezett egy álomra, ami a valóságról, a mindennapokról szólt, hogy egyszerűen nem volt már tisztában azzal, hogy pontosan melyik verziónak is kellene hinnie. Most én is pontosan ezt érzem.
- Miért? - Kérdezek vissza rögtön, amikor már kint vagyunk. A választ hallgatva felé fordítom az arcomat. - A tanárnő cseszte el, amikor kizárt téged ezekből a témákból. Te nem tartod igazságtalannak? - Egyrészt nyilván köze lett volna a feladatmegoldásnak ahhoz, hogy Ah In könnyít a saját dolgán és lazán megoldja saját kútfőből a dolgot, még ha nem is lesz olyan minőségű, mintha szakirodalmat használt volna. Másrészt tuti van annyira igényes, hogy mégse tegyen így és be akarja bizonyítani, hogy olyan tudása van a témában, ami feltétlenül szükséges lett volna az ázsiai témához. - Most már amúgy is mindegy, kiválasztottuk, amit tudtunk. - Viszonylag csendben indultam vele együtt a metró felé. Nem igazán tudtam miért hozza most ezt fel, amikor nyilvánvalóan késő ahhoz, hogy változtatni tudjunk és párt egyébként sem tudnánk cserélni. Ha meg akar szabadulni tőlem, akkor rosszul csinálja.
- Ezt mondhattad volna már korábban is. De akkor sem szerencsétlen pincér hibája volt... - Levegőt vettem, hogy megpróbáljam őt felvilágosítani azzal kapcsolatban, milyen is szimpla alkalmazottnak lenni egy kávézóba, végül azonban szimplán becsuktam a számat, mert nem láttam értelmét. Ah In valószínűleg még soha életében nem dolgozott olyan jellegű helyen, mint például én.
- Nem gondoltam, hogy ott élsz, Ah In. - Egészen tárgyilagosan sikerült közölnöm ezt vele, habár pont ez a ridegség lehetett az, ami árulkodó jel volt nálam. - Mondtam már, hogy úgy emlékeztem, hogy azt mondtad, nem mehetünk ma hozzátok valami miatt. - Úgy ismétlem meg magamat, hogy a hangomból nyilvánvaló, mennyire nem szeretem ezt tenni. - Nem fogjuk zavarni a testvéredet? - Én például soha nem vallottam volna be, de nem pusztán azért nem hívtam gyakran embereket magunkhoz, mert nem tudtam rendesen koncentrálni. Gage volt a legfőbb oka és az, hogy neki szüksége volt arra, hogy a megszokott dolgai vegyék körül. Ebbe pedig nem tartoztak bele azok az emberek, akikkel engem összehozott az egyetem, vagy egy-egy óra ideiglenesen.
- Nem fura vagy, hanem... - Mosolyogva fordítom felé a fejemet és keresem a pillantását, de rögtön elhallgatok és a jókedv is eltűnik az arcomról, amikor realizálódik bennem, hogy milyen közel álldogálunk egymáshoz egy mozgó járművön. Eredetileg azt akartam neki mondani, hogy nem fura, csak túlérzékeny, de az arckifejezéséből ítélve nem vette volna jó néven. - Mindegy. - Elkaptam az arcáról a pillantásomat és finoman megköszörültem a torkomat.
- Nem kötelező valaha újra együtt dolgozunk, de amit most csinálunk, legalább legyen jó. Én hiszek benne, hogy az lehet - ezen a pont tér vissza a pillantásom Ah Inra. Akárhányszor találkozunk, mindig az jár a fejemben, hogy hiába kellene úgy éreznem, hogy egyre többet tudok róla, valójában ugyanúgy nem értem meg bizonyos dolgait vagy reakcióit, mint az első alkalommal. Talán csak rosszul indult a kapcsolatunk, amiért leszólta a jövőbeli céljaimat. De jó esetben meg lehet ezt menteni - ha mindketten jelessel végzünk a közös óránkon. - Mikor kell leszállnunk? - Kíváncsian pislogtam fel rá, mert nem sűrűn jártam ezen a környéken. De eddig lényegében semmi keresnivalóm nem is volt itt és valószínűleg a csoportmunka elkészülte után nem is lesz többet.
1232 || ruha || miért? miért?? how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 1199779969 || ••


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyHétf. 29 Márc. - 10:18


Ronnie & Ah In


A magam részéről, mondhatni sok lehetőségem volt. Közöttük játszott példának okáért az is, hogy csendesen élek, és nem hozok szégyent a szüleimre, ugyanakkor hiába tűntem ridegnek és kiállhatatlannak, egyáltalán nem voltam olyan, mint amilyennek mutattam magam. Ha nem hazudnék önös érdekekből saját magamnak is, akkor például képes lennék kimondani, hogy a tulajdonságaim nem engem jellemeztek. Ezek sokkal inkább voltak egyfajta védekező mechanizmusnak betudatóak, mert félős voltam. Tartottam tőle, hogy ez a kegyetlen világ még nagyobb sebeket ad majd nekem, amiket tovább nyalogathatok kedvemre nagy titokban és hiába kötözgetem őket, úgyis elmérgednek majd. Mert egyedül nem fogok tudni érvényesülni.
Viszont nem akartam egy szerencsétlen elnyomott emberként élni. Legalább magam előtt fent kellett tartanom a látszatot azzal kapcsolatban, hogy több vagyok annál, mint amennyibe néznek a tulajdon szüleim. Hogy nem találtam ki olyan megvalósíthatatlan és szégyenteljes dolgokat, és ha ezen az úton haladok, akkor még lehet is belőlem valami. Persze, miként akarok én emberi érzésekről és hasonlókról dalokat írni úgy, hogy mondhatni egyetlen normális kapcsolatom sincs szinte? Ez már egy másik kérdés volt. Mélyen reménykedtem abban, hogy egyszer majd megváltozok és nyitottabb lehetek.
- Hazamehetek, lenne egy csomó dolgom, amit csak miattad dobáltam félre, Ronnie – felvont szemöldökkel néztem a lányra, és álltam a pillantását – De kimondhatom azt is, hogy ha a továbbiakban ilyen paraszt leszel, akkor talán a jövőben nekem nem áll majd érdekemben a kisujjamat sem megmozdítani a projektet illetően.
Nem fenyegetem őt. Szimplán csak nem értettem, hogy mi baja van velem ennek a lánynak. Talán túlságosan is hasonlóak vagyunk mi ketten és ezért nem férünk meg egymás mellett. Egy szóval sem mondhatom azt, hogy én jobb lennék nála, mert nem így volt; ha épp olyanom volt, ugyanazzal a hűvösséggel a hangomban beszéltem, mint ahogyan ő is tette velem. Viszont ebben a pillanatban nem csináltam semmit. Amúgy is, kit érdekel, hogy késtem, nem az a fontos, hogy itt vagyok? Hatezer tényezőt fel tudnék sorolni, ami nehezíti az életemet, viszont attól én is szánalmasnak érezném magam, mert nincs jogom mást zaklatni az engem érő terhekkel. A betegségem pedig annál sokkal intimebb dolog, hogy egy lányt baszogassak vele, aki határozottan gyűlöl engem. Nincsen szükségem senki szánalomból eredeztető szimpátiájára.
- Neked kell elkészülnöd vele – fontosnak éreztem a pontosítást – Nekem nem. Megtehetném azt is, hogy csúszok egy fél évet a diplomával, csak nem akarok veled is kibaszni.
Lazán megrántottam a vállamat, és le sem vettem a pillantásomat a lányról. Ha a családom nem támogatna, akkor is el tudnám végezni a sulit, mivel eladtam a nagyapa házát. Igazán megtehetném azt, hogy nem csinálok semmit, és a következő évben ugrok neki újra a tárgynak reménykedve abban, hogy majd találok egy olyan partnert, akivel jobban együtt tudok dolgozni. Viszont ennek miattam sincs sok esélye, a saját időmet húzni pedig teljesen feleslegesnek láttam.
- Nem értem mi bajod volt azzal, hogy gyere át hozzánk és tanuljunk ott – jelentettem ki határozottan – Túl sok itt az ember.
Nyilvánvalóan azért, mert egy kávézóról volt szó. Én pedig nyomasztónak éreztem a folyamatosan ki és be mozduló tömeget. Persze ezt nem mondtam meg neki, mivel a gyengeségemet kimutatni egy újabb hibának számít a szüleim szemében. És már azon sem lepődnék meg, ha le lennék hallgatva a korábbi balesetem miatt, ami teljes mértékből az epilepsziám miatt történt. Csak éppenséggel senki sem hitte el.
Ugyanúgy felvontam a szemöldököm, amikor a lányt hallgattam, de bólintottam arra, amit mondott. Gyorsan szedelőzködni is kezdtem, mert egyszerűen nem láttam értelmét annak, hogy saját magamat meghazudtolva kezdjek el tiltakozni az ellen, ami történik. Ezért egyetlen szót sem szóltam a lányhoz, amíg ki nem értünk a helyről, mert nem állt szándékomban megbántani a bent dolgozókat.
- Tudod, azt hiszem én vagyok számodra a lehető legrosszabb partner erre a feladatra – egyenesen előre néztem, ahogy kimondtam a szavakat – Nem elég, hogy amiért ázsiai vagyok, még a témaválasztásban is korlátozlak, van egy csomó rendellenességem, ami hátráltat.
Egészen kifejezéstelen volt a pillantásom, amikor a lányra emeltem azt, aztán egyszerűen megráztam a fejem és elindultam a metró irányába. Nyilván gondoltam, hogy követni fog, így arra sem vettem a fáradtságot, hogy hátranézzek rá.
- Nem tudom meginni az erős kávékat tej nélkül, de laktózérzékeny vagyok, és rendszerint elfeledkezem a gyógyszerről – némi magyarázattal nyilván tartoztam neki. Abba már nem mentem bele, hogy amúgy is rohadt fura az, hogy otthon mindenhol csak laktózmentes tej volt, ezért bárhol fogyaszthattam bármit, mivel hozzám hasonlóan, a legtöbb ázsiai a szoptatás után képtelen laktózt tartalmazó tejtermékeket fogyasztani. Ettől függetlenül furcsa volt, hogy folyamatosan olyan helyzetekbe keveredtünk, ahol én magam is hibaként fogtam fel a származásom. Az biztos, hogy egy keresztény, fehér fiúnak születni a legegyszerűbb a világon.
- Tudod – ezen a ponton talán tényleg sértett volt a hangom – Bármennyire is furcsa, nem egy barlangban élek. Van otthon internet, meg vannak számítógépek is, tollat, papírt találsz, és a bátyám gépét is használhatjuk. És ha éhes leszel, tudunk rendelni kaját. Kávét főzni én is tudok.
Az utolsó mondatot igazán halkan tettem hozzá, aztán egyszerűen ellöktem magam a faltól, mert időközben a jármű is megérkezett, ami ráadásul egész közel rakott le minket a lakásunkhoz. Én magam sem tudtam, hogy pontosan mit kellene mondanom a lánynak, csak azután bukott ki belőlem, a dolog, hogy felszálltunk és egy olyan helyre húzódtam, ahol viszonylag kevesen álltak, így nem is feltétlenül hallhatták a szavaimat.
- Attól még, hogy fura vagyok – ezen a ponton én nem kerestem az ő tekintetét – Vannak normális dolgok az életemben.
Én sem tudtam, hogy ezt most neki vagy magamnak akarom bemagyarázni. De, ha valami normálisnak számított, akkor az a bátyám által felépített otthon volt, ami tökéletesen alkalmasnak tűnt a tanulásra, szóval a fűszernövény nevű lány gondjait egy picit sem értettem, de mégis megbántva éreztem magam az előítéletessége miatt.


931  || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong

Saffron Jeong imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie IeiGynr
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie ZmPt1C1
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyCsüt. 3 Dec. - 23:42

Ah In&&Saffron
'When I die, I want the people I did group projects with to lower me into my grave so they can let me down one last time.'
Nincs túl sok olyan ismerősöm, aki azt mondhatná rólam, hogy kedves és minden körülmények között higgadt, mosolygós lány vagyok. Szeretek szórakozni a megfelelő társasággal - a barátaimmal -, és nem mondanám magamat embergyűlölőnek sem. Kifejezetten élvezem, ha társaságban lehetek, épp ezért vállaltam nem csak az animátori pozíciót az egyetemen, de azt is, hogy a média labor munkájában vegyek részt. A második legnyomósabb ok pedig nyilvánvalóan az volt, hogy a későbbiekben jól mutat majd az önéletrajzomon, ha azt látják, hogy annak ellenére sem lógatom a lábam, hogy felvettek az egyetemre és nem bízom el magam. Hiszen csak azért, mert diploma lesz a kezemben, még nem jelenti, hogy bárkinél különlegesebb leszek, aki ugyanazon a szakon megszerezte ugyanazt a papírt.
Talán egyedül a családommal vagyok mindig és minden körülmények között kedves... Habár nem állítom, hogy mindig jó passzban találnak - különösen reggelente, egy-egy olyan éjszaka után, amikor hajnalig ki sem láttunk a bulizó tömegből és csak nagyon későn sikerül hazaérnünk, ha egyáltalán úgy döntünk, hogy vagyunk olyan állapotban, hogy a nyakunkba vegyük a várost. Az öcsémnek azonban még ennek ellenére is kifejezetten különleges helye van a szívemben. Vele képtelen lennék undok, vagy hideg lenni. Számára nagyon fontos, hogy az ember még akkor is képes legyen megőrizni a nyugalmát, amikor esetlegesen kellemetlen helyzetbe keveredtünk, vagy éppenséggel baj van. Ráadásul még csak egy gyerek, akinek összességében is több törődésre és odafigyelésre van szüksége. Tőlem pedig szívtelen lenne, ha nem próbálnék meg olyan nővére lenni, akit érdemel.
Talán az embereknek még egy csoportja olyan, akikkel mindig igyekszem úgy bánni, mint ahogyan én is elvárnám, hogy az embertársaim viselkedjenek velem. A vendéglátásban egyébként sincs egyszerű dolga egy szimpla dolgozónak. Nem elégséges a fizetés, végtelen órákat kell teljesíteni és mellé még bejön az emberi tényező is - a türelmetlen, bunkó huszonegyedik századi ember. Azok, akik jószerével semmi nézik azokat az embereket, akik az ételüket készítik és kiszolgálják őket. Hányni tudnék az indokolatlanul fennhéjázó viselkedésen és a szemétkedésen, ami megy ebben a szektorban.
- Mégis kimondtad. Szóval nem szeretnél esetleg hazamenni? - Pillantásom egyszerre kíváncsi és kihívó, ahogyan a fiúra emelem azt. Buta dolog tőlem, hogy már-már felhívást nyújtok át keringőre, hiszen sokkal inkább annak kellene örülnöm, hogy egyáltalán megjelent. Nem pedig arra ösztönözni, hogy akár haza is mehet pusztán csak egy beszólás miatt. Így azonban talán mérhető az elhivatottsága a feladatot illetően.
Az zökkent ki valamelyest, hogy az asztal alatt Ah In térde az enyémnek koccan, én pedig a várakozó pillantásomból rögtön lejjebb adok, a szemem megrezzen és pislogva fordítom a pillantásomat másfelé. - A feladattal akkor is el kell készülnünk. - Válaszom kifejezetten neki szánom, nem csak úgy a nagyvilágnak és annak, aki éppenséggel hallja. Lehetetlen célnak tűnik ugyan, de egyszer talán szeretném, ha Ah In tényleg meg akarna csinálni egyet a közös feladatok közül és nem csak muszájból lenne itt.
- Ez egyáltalán nincs így, ne csináld már. Egy rendezetlen helyen, ahol minden olcsó és káosz van úgysem tudnánk tanulni. - Ahányszor megfordult a fejemben, hogy mi ketten pontosan miért nem jöhetünk ki, mindig arra jutottam, hogy valószínűleg túlságosan határozott jellemekkel rendelkezünk, így egyszerűen nem férünk meg egymás mellett, mert mindketten irányítani akarunk. Mielőtt folytatni tudnám, hogy pontosan miért nem kellene kritizálnia a helyet és legfőképp az alkalmazottakat, akik különben sem tehetnek semmiről, megérkezik a pincér, akinek kis gondolkodás után leadom a szokásos rendelésemet, amit bárhol megejtenék - flat white egy üveg ásványvíz kíséretében.
Ezt követően pedig a mellettem helyet foglaló fiúra pillantok, akinek a közelségére az összeérő térdünk újra emlékeztet. Emiatt gyakorlatilag azon kapom magam, hogy bár végighallgattam a beszélgetésüket, de nem tulajdonítottam különösebb értelmet a szavaknak - ezért pedig egyszerűen elbambultam. Pislogva realizálom, hogy Ah In várakozóan néz engem, és próbálom visszaidézni magamban amit mondott, anélkül, hogy feltűnően bosszankodni kezdenék, amikor ezt sikerül megtennem.
- Nincs értelme maradni, ha végig azt keresed mibe köthetnél még bele. Inkább menjünk. Elnézést a kellemetlenségért. - Halvány mosollyal az arcomon pillantok fel a pincérre és még mielőtt elmenne, vagy elkezdenék szedelőzködni, előkapom a táskámból a pénztárcám és néhány dollárt borravaló jelleggel átcsúsztatok az asztalon.
- Lehettél volna kedvesebb is - szólok oda Ah Innak, amikor a pincér távozik. Gyors mozdulattal visszanyomom a táskámba a laptopomat, aztán pedig felállok az asztal mellől, hogy akár indulhassunk is - és hogy ne ütközzön újra össze a térdünk. - Hogy fogjuk nálatok megoldani a feladatot így?
706 || ruha || miért? miért?? how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 1199779969 || ••


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyVas. 25 Okt. - 16:32


Ronnie & Ah In


A magam részéről határozottan nem találtam egy kellemes tantárgynak az antropológiát. Alapvetően nem a tárgy struktúrájával lett volna probléma, szimplán csak hülyeségnek találtam azt, hogy az iskolapadban próbálunk értelmezni egyes rítusokat. Tök sok antropológus kutatja még most is a vallás eredetét, tehát ezerszer jobb lenne, ha ilyen vendégelőadókat hívnának az óráinkra, illetve elmehetnénk indián rezervátumokat is látogatni, ha arról van szó. A jelenlegi feladatunkban lényegében annyi volt a spicy, hogy megtaláljuk azt a kutatót, aki a legjobban feldolgozta az adott népcsoportot, jól elolvassuk a könyvét – angolul nekem mondjuk tényleg kihívás volt, örültem ha a mai nyelvüket megértettem – aztán ezek után együtt összerakjunk egy pofás előadást, megtartjuk a tanárnő helyett az órát, ő pedig elteszi a pénzt a mi munkánkért.
Ehhez nekem egyáltalán nem fűlt a fogam, és elég sok dolgom is volt a mai nap folyamán, így lényegében majdnem megfeledkeztem arról, hogy jelenésem lenne egy kávézóban Saffronnal együtt. Utáltam, hogy egy ilyen helyre vitt, mivel se koffeint se laktózos cuccokat nem fogyaszthatok. Én pedig nem fogom egy ilyen alkalomra pazarolni az allergiagyógyszerem, amiből rendszerint egy levélnyi volt csak a pénztárcámban... Illetve már nem volt ott, mert elhasználtam belőle bőven. Ezeket a tablettákat csak akkor voltam hajlandó bevenni, ha egy-egy olyan  villásreggelire voltam hivatalos, ahol még a laktózérzékenység is hibának számított.
Mindenesetre szívesebben hívtam volna meg akkor már inkább magunkhoz, mert ott a dohányzás lehetősége adott  volt. Mint otthon is, itt ugyanúgy a legtöbb nappali kávézó az nemdohányzó hely, én pedig kétlem, hogy a kedvenc fűszernövényem számára nem lenne trigger az, ha ott akarnám hagyni egy-egy szál cigi miatt.
Úgy éreztem, hogy éppen elég indokom van arra, hogy miért nem sietek oda a lányhoz. Viszont túlságosan késni sem akartam, mivel egyáltalán nem tűnt normálisnak, ha a tanulásról volt szó... Én a magam részéről szerintem sosem fogom megérteni azt, hogy egy olyan szép lány, mint ő, hogyan lehet ennyire durván unalmas.
Végül csak berobogtam a helyre, és amint megpillantottam a lányt, helyet is foglaltam az asztalnál, de csak felvont szemöldökkel vártam meg, hogy befejezze. Ha én most skippelem a köszönést, akkor tuti, hogy meg fog majd sértődni rám, ugyanakkor ő is először lebaszott, aztán jutott eszébe az, hogy nem kellene parasztnak lenni.
- Ha most azzal jövök, hogy még engem is megtanítottak arra, hogy illik először köszönni a másiknak, akkor nemes egyszerűséggel hazaküldesz, mi? – szándékosan hagytam figyelmen kívül mindent, amit mondott. Megjegyeztem a lényeget belőle, de nem siettem el a válaszadást, egyszerűen csak elkényelmesedtem az asztal alatt. Akkor sem zavartattam magam különösebben, amikor kicsit lecsúsztam a székemen, és emiatt a térdem az övéhez ért.
Gyorsan végigfuttattam a tekintetem a felhozatalon, amit kínált számomra a hely, de végül az arcom csak egy fájdalmas grimaszba torzult. Ki fogom bírni, amíg hazaérek és akkor majd eszek valami értelmesebbet. Talán még a narancslevem sem fogyott el a hűtőből.
- Okosabb lett volna, ha nem is jövök – jelentettem ki végül szárazon, majd rá vetettem az egy érzelemmentes pillantást – Ennél csövesebb hely nincs a városban véletlenül? Még limonádét sem árulnak és rákényszerítenének arra, hogy palackos kólákat vegyek kétszer annyiért ugyanazt, amit a boltokban is megkapok.
Egészen paprikás volt a hangom, ahogy ezt kimondtam, aztán megcsóváltam a fejem. Időközben persze az egyik pincér mégis ki tudott minket pécézni, én viszont a lánnyal ellentétben tanultam némi illemet, szóval amikor odajött hozzánk, rá pillantottam és türelmesen megvártam, hogy leadja a rendelését.
- A teraszon lehet dohányozni? – az első kérdésemre is nemleges választ kaptam, ami miatt csupán megrándult egy kicsit az arcom, aztán folytattam – Készítetek bármit laktózmentes tejből, illetve árultok koffeinmentes kávét?
- Kókusztejünk van, ha az is megfelelő – felelte a pincér, nekem pedig nem sokon múlott az, hogy kioktassam a két tejtermék közötti különbségtől. Inkább csak számba vettem a lehetőségeket, aztán végül a lányra pillantottam – Nagyon fáj a fogad a rendelésedre? Mert tőlem aztán megihatod, utána pedig változtatunk a terven, és átmegyünk hozzánk.
Nem igazán hagytam neki lehetőségeket, én már eldöntöttem, hogy ez így lesz. Elég nyilvánvaló, hogy a mai lesz életem legborzalmasabb napja.

653  || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong

Saffron Jeong imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie IeiGynr
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie ZmPt1C1
Témanyitáshow can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie EmptyCsüt. 8 Okt. - 22:28

Ah In&&Saffron
'When I die, I want the people I did group projects with to lower me into my grave so they can let me down one last time.'
Nem véletlenül utálom annyira az egyetemi csoport- és párban végzendő munkákat, ezt pedig hajlandó vagyok annyiszor elmondani, ahányszor csak belekényszerítenek hasonlóba és kénytelen vagyok elszenvedni újra meg újra azt, hogy nekem kell több munkát végeznem, ha nem akarok megbukni az adott tárgyból. Ezúttal is képes lennék elhordani mindennek Ah Int, ha nem lennék nyilvános helyen, mivel bár eredetileg nála csináltuk volna a heti feladatot, jelezte, probléma akadt a nettel, én pedig nem éreztem úgy, hogy emiatt be akarnám mutatni a saját családomnak és elhívni hozzánk, ráadásul abban sem voltam teljesen biztos, hogy hajlandó lenne-e kimozdulni Manhattanből, ami megint csak csökkentené annak az esélyeit, hogy egyáltalán segít megoldani a feladatot... Szóval vannak problémáim azzal a ténnyel, hogy egymáshoz lettünk beosztva és hogy azon az ominózus legelső órán tényleg igazat mondott; mégpedig hogy késik - ezt utólag és némi tapasztalattal tulajdonképpen kiegészíteném azzal, hogy örülhetek, ha egyáltalán megjelenik.
- Hozhatok valamit? - Mosolyogva lép hozzám közelebb a pincér, hóna alá kapva a tálcát, ami épp az imént ürített le egy-két asztallal távolabb.
- Még várok valakit, köszönöm - felelem én is egy mosollyal az arcomon, habár jóval visszafogottabb és kevésbé lelkes ez, mint az övé. Az oka pedig kifejezetten a tény, amit az imént közöltem vele - hogy még mindig várok.
Amikor elmegy, hátradőlök és keresztbe vetem a lábamat a másikon, majd finoman lóbálni kezdem a lábfejem a kávézót betöltő közepesen halk zene ütemére. Már azon jár az agyam, hogyan tudnám bezsúfolni a napjaimba ennek a feladatnak az elkészítését, Ah In nélkül. Az egyetlen megoldásnak az tűnik, ha hanyagolom a média laboros dolgaimat, és az egyetem mellett csak a munkára koncentrálok. Amit persze lehet, hogy felülír majd India és az, ha valami olyan ajánlattal áll nekem buli terén, amit egyszerűen nem lehet visszautasítani. A cipős esete után elvileg nem érdemlem meg, hogy együtt bulizzunk, de mindketten nagyon jól tudjuk, hogy ezt ő sem gondolta komolyan. Viszont ha hanyagolom a Lab-et, akkor Timothy haragszik meg rám, vagy megint elkezd már-már zaklatásba átmenni és addig hívogatni, amíg nem vagyok hajlandó vele is találkozni. Holott ha tényleg szimplán csak barátként gondolna rám, simán megtehetné, hogy olykor-olykor beugrik hozzám a kávézóba, amikor dolgozom, beszélgetünk kicsit, majd továbbáll. De Timothynak ez nem elég.
Morcosan pislogok a laptopomra, amit félig előrángattam ugyan a táskámból, de Ah In hiányában már abban sem vagyok biztos, hogy szükség lesz-e rá. Úgy volt, hogy ő is hozza a sajátját, mert az övé újabb és könnyebben tudunk rajta szerkeszteni. Az enyém jellemzően tíz perc után olyan hangokat ad ki, mint aki épp meg akar halni.
- Na végre... - motyogom halkan, amikor az ajtó nyílását követően felpillantok, s megpillantom a srácot. Morcosan kísérem végig a pillantásommal, amíg észrevesz, majd odaér az asztalhoz. - Már kezdtem azt hinni, hogy nem is jössz. - Kijelentésem eléggé sértődötten hangzik, csak egy halk sóhaj után teszem hozzá:  - Amúgy szia.
468 || ruha || miért? miért?? how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 1199779969 || ••

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
how can you be so cruel •• Ah In & Saffie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jayden&Bree - Love is a cruel one
» why did it have to be me? •• Ah In & Saffie
» Angel [Saffie & Ah In]
» new rules; Saffie & Jade
» a song written easily ~ Saffie & Demian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: