New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna
TémanyitásRe: We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna EmptySzomb. Május 11 2024, 13:35

Luna & Micheal
Magam sem tudom, hogy pontosan hogyan képzeltem el korábban az életem. Teljesen más kérdés volt az, hogy mit csinálnék másként, vagy éppen mit nem, mert ahányszor ránéztem az ikrekre, lényegében nem bántam meg azt, hogy minden így alakult. Szerettem volna, hogy könnyebb életünk legyen, ugyanakkor esélyem sem volt végül átmenni az általam áhított alapszakra, ami miatt nekem annyi jutott ebben az életben, hogy legalább egy dolgot próbáljak meg nem elrontani… Ezek pedig a gyerekeim voltak.
Őszintén éreztem azt, hogy inkább vagyok a személyes bohócuk, akit kedvükre hülyének nézhetnek, mint valaki olyan, aki nem próbált meg mindent megtenni azért, hogy boldogok lehessenek. Valószínűleg ez az oka annak is, hogy végül úgy döntöttem, hogy mindent nekik adok, hiszen én már eleget éltem: gyako-rlatilag nem lehetett okom panaszra, mert megtapasztaltam a szerelmet, és az érzést, amikor az ember pofára esik ezután, jártam egyetemre, és most összességében nincs párom, de apuka lehettem, ami miatt képtelen voltam nem pozitívan szemlélni az életem. Hiszen most már lassan tényleg minden olyan fordulópontot ki tudok pipálni, ami egy férfire vár. Pont ezért gondoltam azt, hogy semmi okom nincs a szomorkodásra. Úgy éreztem, hogy húsz év múlva, amikor már Mai és Ming elég nagyok lesznek ahhoz, hogy cikinek gondoljanak engem – bár néha úgy érzem, hogy ezt már most elkezdték az én kis kritikus törpéim – akkor sem fogom megbánni egyetlen döntésemet se. Hiszen szerelmes voltam és az édesanyjuk maga veszített rengeteget azzal, hogy lemondott róluk. Úgy gondoltam, hogy ha holnap bekopogtatna, akkor megengedném neki, hogy a gyerekeimmel találkkozzon, viszont biztosan nem akarnám vele újrakezdeni. Nem tudok megbízni egy olyan emberben, aki már egyszer elhagyott… Legalábbis ezt állítom.
Talán erősebb indok lehet az, hogy most is  vártam, hogy letegyem a munkát és sietősen szedtem a lábaimat a buszmegállóig. Talán mondhatjuk azt, hogy futottam, mert így el tudtam érni a korábbi járatot, amire egy hosszú lépéssel ugrottam fel. Majdnem felborultam, de végül diadalittas mosoly volt az arcomon, amikor megkapaszkodtam és magam elé terelgettem egy nénit, akinek nálam nagyobb szüksége volt az ülőhelyre. Ha nagyon őszinte akartam lenni magammal, akkor azt mondtam, hogy az exem azért nem érdekel, mert sietek az óvodába. Nyilvánvalóan azért, mert páros nap volt, ezért Luna vigyáz a gyerekeimre. Sokszor voltam késésben, azonban az utóbbi időben kevesebb gyerek tartózkodott náluk, ami miatt megérte sietni. Így tudtam vele pár szót váltani. Általában, amikor szezonja van az ovinak, akkor csak annyi marad nekem, hogy távolról figyelem, ahogy olyan aranyosan terelgeti ki a gyerekeket, vagy éppen elverik egy plüssállattal. Emlékszem arra, amikor ilyenkor találkozik a pillantásunk. Soha nem mondtam meg neki, hogy mennyire cukinak gondolom, valójában szerettem megtartani magamnak az ilyen kedves pillanatokat. Szerintem a gyerekeim apjaként amúgy se közeledhetnék felé, így pedig távol maradok a csalódásoktól is.
- Sajnálom, hogy nem az vagyok, akire számított – egy szomorkás mosoly volt az arcomon, ahogy beugrott annak a tetovált, fiatal férfinek a képe, aki nálam fiatalabb volt, ráadásul két gyerek nélkül élte az életét. Ebben a pillanatban úgy éreztem magam, mint egy idióta, aki megint csalódást okozott valakinek. Csak úgy, mint Tristennek bevásárlás közben, aki végül csak szembesült azzal, hogy nem igazán lett belőlem semmi.
- Kérem, jöjjön le onnan azonnal – lágy hangon szóltam neki, miközben a tenyeremet felfelé fordítva nyújtottam felé – Mi lesz a gyerekekkel, ha megsérül? Az enyémek biztos elszomorodnának.
Ebből mertem volna arra következtetni, hogy a többiekkel is ez lenne a helyzet, mivel Ming és Mai nagyon szerették Lunát. Vagy Park kisasszonyt. Nem túl illedelmes a nevén szólítani, de amióta először megpillantottam, azóta nehezen nézek úgy a Holdra, hogy nem az ő arca jelenik meg előttem.
- Szerintem felérem azt a pontot, ahova tenni szeretné ezt az… - ezen a ponton elhallgattam, majd a pillantásom a gyerekrajzokra futott, később pedig a dekorációs elemre – Legyen ez bármi is.
Egyszerűbb volt beazonosítatlan műalkotásnak minősíteni mindent, ami megtalálható volt jelenleg az asztalon. És egyszerűbb volt erről sületlenségeket beszélni, mint arra reagálni, hogy pontosan tudom, hogy a gyerekek még nincsenek itt. Én pont ezért siettem ennyire.
- Nem, köszönöm – mosolyodtam el, miközben megkerestem megint a pillantását – Nem kellene ezt befejeznünk? Biztos örülnének neki az ovisok, ha arra jönnének vissza, hogy szép az a hely, ahol egész nap vannak.
Ezt képes voltam olyan komolysággal magyarázni, mintha pont a tárgyalóteremben lennék, ami az álmom volt, egyben anyám lehetősége is a nyugodt életre. Ettől kissé elszégyelltem magam, de vettem egy mély levegőt és így képes voltam tovább mosolyogni. Ha már gyerekként elbuktam és nem tudtam megfelelően gondoskodni anyáról, akkor apaként jó akarok lenni. Biztos menőnek gondolna a többi ovistársuk, ha tudnák, hogy én segítettem feldíszíteni a termet.
- Persze Ön igyon nyugodtan, ha szomjas – egy pillanat alatt bántam meg, hogy ez a mondat kiszaladt a számon. Elvégre milyen jó fej vagyok, amiért engedélyt adok erre neki – Csak közben adjon instrukciókat, hogy mit hova kell rakni, és mi mennyire ferde, mert az én térlátásom nem a legjobb.
Tudtam volna még arról beszélni jódarabig, hogy szemüveges is vagyok, ami nem könnyíti meg a dolgokat, meg hát sokkal könnyebb volt törvényeket magolni, mint valami olyan kreatív, vagy kifejezetten sok gondolkodást igénylő munkát végezni, mint amit ő is csinál. Ha túl sokat jártatom a szám, a végén még oda lyukadunk ki, hogy mennyire csodálatosnak gondolom amiatt, ahogy a gyerekeimmel bánik, akik lenyúlják a fülbevalóját és elverik a plüss zsiráfokkal. Ezek egyelőre olyan információk voltak, amikre szívesen gondoltam, de nem mondtam volna ki teljesen hangosan őket.

811 tuki. 『サクラキミワタシ』 óvatosan, hölgyem  Laughing   ruha
mind álarcot viselünk
Micheal S. Hao
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna J4ptDj1
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna J4pD8SR
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Opening sequence, that rewinds back the incident, this familiar pain, the movie begins in the scene where you and I ended, the build-up of a farewell walking along with you
★ családi állapot ★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna J4pbRUv
A moon crying alone on a dark night, will you bloom and fade according to the light? Go back in time and fly higher like birds
★ lakhely ★ :
Manhattan - Chinatown
★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna J4pbNbS
★ foglalkozás ★ :
jogi asszisztens
★ play by ★ :
Yang Yang
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna J4pbvse
TémanyitásWe'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna EmptySzomb. Aug. 19 2023, 23:21

Micheal & Luna
A nyári időszak mindig elég keserédes volt számomra, több szempontból is. Egyrészt az évszak elején elbúcsúztunk azoktól a gyerkőcöktől, akik már szeptembertől az iskolások sorait erősítették, s bár az évnyitókon még oda-oda integettek, de más babái lettek. Nem számolgattunk már együtt a nyuszi bábukkal a délutáni alvás előtt és végképp nem rám várt, hogy begyűjtsem a plüssöket, babákat, kisautókat és egyéb játékokat a csendes pihenő alatt, hogy a játékok távolról figyelhessék, mennyire ügyesen alszanak kis tulajdonosaik. Nem panaszkodom, hiszen ez az élet rendje, s a húsz fős csapatok évről évre ki is bővültek, cserélődtek, új gyerekek érkeztek hozzánk és új csoportdinamika uralkodott szeptembertől, amikor mindenki visszatért a nyaralásról és egyéb családi programokról. Ehhez viszont túl kellett élni azt a közel három hónapos időszakot, amikor hivatalosan a nyári szünet uralkodott és amikor csak azzal a néhány gyerekkel lógtunk együtt az oviban, akik szüleinek a munka mellett nem volt kapacitásuk otthon lenni a gyerekekkel. Adott esetben nem fordítottak külön pénzt arra, hogy nevelőnőket, vagy bébiszittereket alkalmazzanak, mert annak kiválóan megfeleltünk mi is, ráadásul a gyerekek a nyári időszakban is a saját kortársaik társaságában lehettek, ami sok szempontból előnyt jelentett.
Magam sem tudom mikor jött el az a pont, hogy nem fájt már a szívem azért, hogy nem lehet saját gyerekem. Vannak, akik biztosan furának tartanak a döntésért, amiért éppen óvónőnek tanultam és önként vállaltam, hogy szinte minden napomat olyan kis pöttömök társaságában töltöm, amelyekre egykor én is vágytam, mégsem fogom átélni a terhesség élményét én magam. Nyilván tisztában voltam a lehetőségekkel, örökbe fogadás, béranya... Ezekhez azonban nyilván egy nyitott másik félre lenne szükség, amit rövid távon elég nehéz megvitatni, hosszú távon pedig a végén valaki mindig úgy érzi, hogy becsapták. Nem adtam fel teljesen, hogy valaha találni fogok egy olyan embert, akivel nyíltan beszélhetek erről és aki elfogad úgy, ahogy vagyok, minden kétségemmel és félelmemmel együtt, ne adj' Isten ez az illető még arra is képes lesz, hogy meg is tudjak szabadulni ezeknek a szorongásoknak egy részétől. Jelenleg azonban megelégedtem mindazzal, amit a munkám során a gyerekektől kaptam. Az ő létük és a tény, hogy az életem arról szólt, hogy őket megismerjem és tanítgassam őket, tulajdonképpen sebtapaszt nyomtak a szívemre.
Nagyon szerettem volna bizonyítani, hogy érdemes vagyok a barátságukra és arra, hogy én terelgessem őket öt éves korukban. Ehhez az is hozzájárult, hogy évről évre új dekorációt és elrendezést kapott a csoport állandó terme, aminek az elkészítésére nem is létezett jobb időpont, csak a nyár. Ilyenkor adott, hogy kevesebb gyerekre kell vigyáznunk, ezért kevesebben is elegen vagyunk ahhoz, hogy oda tudjunk figyelni rájuk. Vagy ahogyan a mai napon is alakult, valaki más elvigye őket a parkba és fagyizni, amíg én befejezem a csoportszobát, még mielőtt megérkeznének a szülők, vagy adott esetben nagytesók, nagyszülők a gyerekekért.
Ezért is volt értelme jelenleg az egyik asztal tetején egyensúlyozni és megpróbálni feloperálni a falra az időjárással kapcsolatos matricákat, amelyeket a gyerekeknek minden nap lesz lehetősége leolvasni. A plafonról lógó fényfűzéreket szerencsére rá tudtam bízni a gondnokságra, a színeket ábrzáloló képek azonban még várattak magukra. Egyedül nehezebb feladatnak bizonyult az egész, mint gondoltam, ráadásul idén nem tudtam megkérni Laylát, hogy jöjjön be nekem segíteni, mert elfoglalt volt, náluk is esemény volt ma a kávézóban.
Dekorálás közben csak azt érzékeltem, hogy valaki belépett a terembe, arra első körben nem volt kapacitásom, hogy még oda is forduljak, mert már így is elég közel egyensúlyoztam az asztal széléhez. - Már vissza is értetek? - Automatikusan arra gondoltam, hogy Noel lesz az érkező, aki elkísérte a kicsiket délutáni programra. Lesimítottam még néhányszor a matricát a falon, s csak ezután fordítottam oldalra a fejemet, hogy szemügyre tudjam venni az érkezőt, aki kicsit sem hasonlított Noelre. S akármennyire nem bántam ezt a tényt, Mark és May édesapjának szemeibe nézni meglepő és zavarba ejtő volt egyszerre. - Ó! - Meglepetésemben majdnem hátraléptem egyet, amitől kibillentem az egyensúlyomból és már épp lejátszódott előttem az egész életem, ahogyan az asztal szélén billegtem, mielőtt leguggoltam volna, hogy minél kisebbet essek, ha már letanyázok a földre egy asztal tetejéről.
Paradicsompirosra színeződő arcom olyannyira felforrósodott, hogy már épp azon kezdtem aggódni, talán teáskannákat idéző fütyülésbe is kezdek a füleimen át. - Ne haragudjon! Én... - megilletődve kaptam a mellkasomhoz, amin szinte éreztem a dübörgő szívem zakatolását. Torokköszörülve ültem le teljesen az asztalon, hogy valamivel illedelmesebben érjek földet, mint első körben félig sikerült. - Azt hittem, hogy más érkezett meg. - Már-már kényszeresen igazgattam a hajamat a fülem mögé, ami nem biztos, hogy jó ötlet volt, mert biztosan a füleim végei is épp olyan vörösek voltak, mint az arcom.
- A gyerekek még nem értek vissza, éppen fagyizni vannak. - Valamivel tágabbra nyílt szemekkel, kérdőn pislantottam a férfi felé, aki előtt már biztosan annyi rossz pontot szereztem az ismeretségünk során, hogy teljes mértékben flúgosnak néz engem. - Addig... - Az alsó ajkamat rágcsálva pillantottam körbe, hogy legalább ülőhelyet tudjak neki kínálni, de jelenleg csak az óvodásokra méretezett székekkel volt telepakolva a helyiség. - Hozhatok valamit esetleg inni?

811 leehi - for you szia uram We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna 2451935670 ruha

Micheal S. Hao imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna-Rose Park
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna 6b564cb8d704c019815e02c994ee020339d2cc27
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna Fe7a618b09c6e8e54d5f1195a4bc5396728f7940
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Am I lingering or am I just used to it
I don't feel complete Saying that "We're going to meet the right one" Doesn't mean anything to me anymore
Start over and fall in love You're the only one
♫ :
Dried Flower ‧ ‧ ‧ Dear My Light
★ családi állapot ★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna 565af9c029a20229cda9faa9151ab9d8788fff5c
On rainy nights or on lonely daytimes
Color me with your shining light Be my only one The name I want to call you Let's hold hands and walk along
I want to lean on you I want to have you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna D5c08663b1dd10c1648d8e0d696529c81d47d297
★ foglalkozás ★ :
óvónéni
★ play by ★ :
Lee Joo-bin
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna C6aa3de2b1a40df4b537bde2127f61c98403bded
 
We'll shine brighter than any other stars ✲ Mikey & Luna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i tell the stars about you
» Other Stars In My Life...
» Max&Athena - All Of The Stars
» Luna
» Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: