New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Ahn Twins - The hospital story (april)
TémanyitásAhn Twins - The hospital story (april)
Ahn Twins - The hospital story (april) EmptyHétf. Aug. 17 2020, 19:09

Kristie & Benji
"Being a twin is like being born with a best friend."
Fiatalkorom ellenére sokszor éreztem már gyengének magam. Mikor annyira kifárad az ember, hogy hiába alszik, nem érzi magát energikusabbnak. Ilyenkor teljesen kómásnak érzi magát az ember, és ha netán visszaalszik, akkor el sem tudja dönteni, hogy az előbbi tényleg megtörtén, vagy csak álmodta az egészet. Az én esetemben nagyon furcsa, szokatlan álmokról van szó. Bár, teljesen élethűek voltak, lehetetlen ahhoz, hogy igaz legyen. Az első az volt, hogy egy idegen nő mellett ébredtem, na de nem akárhogy! Én feküdtem, ő pedig mellettem ült is a kezemet fogta. Az arca ismeretlen volt, a szeme tele könnyel, de a hangja… az több mint ismerősnek bizonyosult. Mintha csak a testvéremé lett volna. Talán így nézne ki, ha felnőtt lenne? De miért sírt és fogta a kezem? Bár nagyon szeretjük egymást, ez piciért azért abszurd. Ami viszont ennél is furcsább volt, az a második álmom. A hosszúnak tűnő sötétség után fényt láttam, méghozzá elég erőset. Na, nem a Mennybe vezető utat találtam meg, sokkal inkább valami lámpafélét. Ismeretlen hangokat is hallottam, főleg egy erélyes férfi hang maradt meg bennem, aki valamiféle csodáról beszélt. Látni aligha láttam valamit, a lámpa éles fénye után újra sötétség jött, majd a hangok is tompultak. Egészen már olyan is a történet, mintha valamiféle baleset áldozataként feküdtem volna a kórházban. Ilyet mégis ki álmodik? Ez nagyon bizarr!
Zavaros gondolataim elnyomják a külvilág zaját, egyelőre még csak azzal szenvedek, hogy erőt vegyek magamon, hogy végre kinyissam a szemem. Tuti már olyan dél felé járunk, anya biztos mérges lesz, hogy miért aludtam ilyen sokáig. Pedig most nem is rémlik, hogy játszottam volna az este, sőt! Egyáltalán nem is rémlik az este. Hát így sem jártam még. Úgy tűnik nagyon fárasztó lehetett a meghallgatás. Még csak arra sem emlékszem, hogy sorra kerültem volna, nem, hogy arra, hogy milyen eredménnyel végeztem. Biztos az izgalom okozza, azért remélem hamar eszembe is jut minden, nehogy lemaradjak a második fordulóról! Most viszont nagyon is erőtlennek és lustának érzem magam. Még csak ahhoz sincs kedvem, hogy az oldalamra forduljak, pedig már a hátamon elég kényelmetlen. Egyáltalán, én mióta alszom a hátamon? Fura, tényleg kikészülhettem tegnap, ideje lenne felkelnem. Hangos dünnyögéssel próbálok nyújtózni egyet, de valahogy elég nehezemre esik. Mintha csak le lennék betonozva. Ám, a legfurább az, hogy még mindig hallom azt a pittyegést, amit eddig csak a kórházi sorozatokban volt szerencsém. Mi lehet ez a hang?
Szemeimen, mintha csak súly lenne, vagy ragasztóval lenne összeragasztva, csak nagy erőlködés árán sikerül végre résnyire nyitnom. Minden olyan homályos először, csak egy fehér pacákot látok. Össze is ráncolom a szemöldökömet, mert az én szobám fala soha nem volt fehér. Csak idők kérdése, mire kitisztul a kép, de el is sápadok, amit realizálom, hogy az a fura álom mennyire valóságosnak tűnik most. Én, én… most tényleg kórházban vagyok?! Szemeim elkerekednek és nyugtalanul kezdek ficánkolni. Nem, én nem lehetek kórházban, az lehetetlen! Érzem, hogy egyre szaporábban kell vennem a levegőt és a rám kötött készülék is csak felerősíti a nyugtalanságomat. Ijedten keresem a kiutat, de helyette csak azt az ismeretlen nőt látom, akit az előbb. Ugye, most nem lettem elrabolva? Ugyan már, mégis ki és miért akarna engem? De akkor mit keresek itt, és ki ő?! Szóra nyitnám a szám, de egy hang sem jön ki a torkomon, mintha csak megnémultam volna. Talán csak a sokadik próbálkozásra jön ki valami nagyon rekedt és szaggatott hang. Bár a kérdésem talán a fejemben úgy, hangzott volna, hogy „ki vagy?” a valóságban semmilyen értelmes szó nem hallgató ki, azokból a hangfoszlányokból, amit igyekszem produkálni. Csak nem begyulladt a torkom? Még ennyire vészes sosem volt. Bár nem túl férfias ezt beismerni, de most anyát akarom! Muszáj látnom őt ahhoz, hogy megnyugodjak. Anya nélkül nem vagyok hajlandó tárgyalni senkivel sem. Ha én most tényleg kórházban vagyok, akkor hol vannak a szüleim? Kötelezettségük értesíteni őket, talán már éppen úton vannak ide. Istenem, csak érjenek ide mihamarabb, én ezt nem akarom!

642 | most már élek és virulok...lassan |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ahn Twins - The hospital story (april)
Ahn Twins - The hospital story (april) EmptyVas. Okt. 04 2020, 23:59
Benton & Kristine

Jó ideje már annak, hogy a testvérem kómában van, ez pedig teljesen kikedzte az idegrendszeremet. Ugyanakkor lényegében valahol neki is köszönhetem azt, hogy lassan leolvadtak rólam a kilók, hogy minden alkalommal mutatni akartam neki valamit, ami talán arra készteti, hogy magához térhessen... Egyelőre pedig sokkal inkább kevesebb volt a siker, mint több. A magam részéről nagyon nehezen fogadtam el a kialakult helyzetet, sokat sírtam a mai napig Benji miatt. Megterhelő az, amikor az ember 15 éves koráig együtt van valakivel az első pillanattól kezdve, aztán utána tíz évig lényegében csak aludni látja. Az utóbbi napokban már Csipkerózsikának csúfoltam és azzal fenyegettem, hogy véresre fogom szurkálni a kezét egy orsóval. Arra már nem volt szívem kitérni, hogy esetlegesen hozhatok neki egy herceget is, aki majd jól megerőszakolja őt, mert akkor talán felébredt volna, de szerintem a nagy ijedtség miatt el is veszítem őt azzal  a lendülettel.
Tehát így maradtak a szokásos módszerek, folyamatosan hoztam neki a leveleket, amiket szigorúan nem olvastam fel, hiszen ha tényleg tudok hatni az agyára, akkor ez határozottan jó módszer lehet... Mivel idővel talán küzdeni kezd azért, hogy felébredhessen és olvashassa őket. A kis  barátját minden alkalommal a széken hagytam neki, illetve igyekeztem rendben tartani a körmeit, a haját és az arcbőrét is. Emiatt lényegében az én szép testvérem úgy nézett ki, mint egy matracot reklámozó férfi modell.... De én pedig egyre nehezebben kezdtem el viselni azt, hogy képtelenség egyszerűen kiimádkozni őt az ágyból.
Egyre kétségbeesett  voltam és egyre több időt töltöttem bent nála, főleg azok után, hogy az orvosok jelentették nekünk az életjeleit. Már évekkel ezelőtt le akarták kapcsolni a gépekről, hiszen a kórházi szobát foglalja, ezért kénytelenek voltunk átszállíttatni őt egy drágább magánklinikára, ahol még több pénzért életben tartották... Hiszen amíg vannak életjelei, egyszerűen nem mondhatunk le arról, hogy ő magához fog térni. Még ha nem is lesz minden ugyanolyan, még ha nagyon nehéz lesz neki innentől kezdve boldogulnia... Ha újra is kell tanulnia járni, ha emiatt sokáig nem lesz a legjobb... Ha úgy ébred fel, hogy egyszerűen képtelen összerakni egy mondatot, mert sérül az agyműködése... Mi akkor sem dönthetünk az ő élete  felett. Nem egy alkalommal tértek magukhoz emberek negyven évnyi kóma után, tehát ahhoz képest Benji még jól is állt... Én pedig reménykedtem annak ellenére is, hogy egyre kevésbé hittem a csodákban.
Amikor kinyitottam a szemeimet, ismételten az ágyára voltam dőlve és érzékeltem, hogy kint már sötét volt. Egy halk sóhaj következtében gördült végig az arcomon egy apró könnycsepp, és rögtön a kabátom után nyúltam, hiszen ideje volt menni. Holnap nem dolgozom, viszont eléggé fáradt voltam, ami miatt már boldogan az ágyamba dőltem volna... És szívesen kikapcsolnám az agyamat is mára.
Viszont ekkor megütötte a pillantásomat az, hogy hát... Beninek nyitva van a szeme. Ez pedig akkora döbbenetet keltett bennem, hogy egyszerűen hagytam kihullani a kezeim közül a ruhámat és egy pillanatig azt hittem, hogy álmodom. Muszáj voltam felpofozni magam, hátha ennek hatására abbahagyom a képzelgést, de semmi sem változott. Úgy néz ki, hogy az ikertestvérem már magához is tért.
Egy hirtelen mozdulattal rögtön rátenyereltem a nővérhívóra, a gomb éles széle pedig le is horzsolta a bőrömet, viszont ezzel most nem foglalkoztam. A fájdalom sokkal inkább magamhoz térített, aminek hatására végre elnyíltak az ajkaim is.
- Benji... – nagyon halkan, reszkető hangon tudtam kimondani a nevét, a szabad tenyerem pedig lassan az arcára simult. Ekkor már patakokban folytak végig a könnyek az arcomon – Én vagyok az, Kris. A húgod.
Tudtam, hogy szólnom kellene anyáéknak, de egyelőre örültem annak, ha egyáltalán bármiféle reakciót tudtam mutatni a helyzetben. Nagyokat nyeltem, a szám mégis kiszáradt, nem akartam sírni, de az arcom már így is csupa könny volt, amik rendíthetetlenül képződtek újra folyamatosan a szemeimben. El sem hiszem, hogy ez tényleg megtörtént.
- Ide fog jönni most az egyik nővér – ahogy felemeltem a kezem a gombról, a szemem sarkából megpillantottam, hogy lehorzsoltam a bőrömet – Nem kell megijedned, egy rutinvizsgálatot el fognak rajtad végezni... Én itt leszek végig, de ezen muszáj most keresztülmenned.
Nyilvánvalóan szegény azt sem tudja, hogy mi folyik körülötte, ami miatt finoman a két kezem közé zártam az övét. Ennél többet viszont egyelőre nem tudtam és nem is akartam hozzá beszélni, mert így is valószínűleg halálra van rémülve.

694 szóban ; öltözék


I’m still young, I’m still a bit scared
Though I know it’ll stop soon, I’m looking for you, will it stop now? These raindrops, these tears? I don’t want to get wet with rain, and tremble with cold, some day, the cold rain, will become warm tears, and fall down, it’s alright, it’s just a passing downpour - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Kristine J. Ahn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) JqNRPmx
Ahn Twins - The hospital story (april) DN2Hgb1
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Because we loved each other
If you turn back time to when we first met,, don't stand there, underneath the streetlight, don’t smile and don't push your hair back like that, so that I can just pass you by
★ családi állapot ★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) 9VajljR
All my love I'm giving, you don't buy
So I hide, but when I'm with you, yeah, I'm feeling so right, you're the only one who gets me so high, know I'm never ever leaving your side, now I won't hide
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) VEaQfrt
★ idézet ★ :
“Because you’re like a story that hasn’t happened yet. Because I want to see what you will do. I want to be part of the unfolding of the tale.”
- Jude Duarte
★ foglalkozás ★ :
cukrász
★ play by ★ :
Lee Ji Eun "IU"
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) WiH0wT9
TémanyitásRe: Ahn Twins - The hospital story (april)
Ahn Twins - The hospital story (april) EmptyHétf. Nov. 16 2020, 01:50

Kristie & Benji
"Being a twin is like being born with a best friend."
Elég sok filmet láttam már, ami hasonló esetről szól, de koránt sem gondoltam, hogy egyszer én is majd egy ilyenbe csöppenek. Nyugtasson meg valaki, hogy még mindig csak álmodom! Borzasztóan nehéznek és erőtlennek érzem magam. A szemeim alig nyílnak el egymástól, az ajkaimon csak értelmetlen és rekedt hangfoszlányok jönnek ki. Mindemellett pedig egy idegen nő sír mellettem, tudom is én, hogy miért. Igyekszem ficánkolni is menekülés képpen, de hamar rá kell jönnöm, hogy ez csak a fejembe lehetséges, mert még mozdulni sem nagyon tudok. A helyzet viszont egyre nyugtalanítóbb. A nő azt próbálja nekem beadni, hogy ő a húgom. Már hogy lehetne az? Minimum egy tízessel idősebbnek tűnik nálam. Arról nem is beszélve, hogy az én kis Krissim hát, hogy is mondjam…nem ennyire vékony. Nem kövér, csak van mit rajta ölelni. Ez az idegen pedig semmiben sem hasonlít, a tulajdon ikertestvéremre. Jó, talán a hangja egy kicsit, de akkor sincs ennek értelme. Ha kórházba is kerültem, ilyen sok változás nem történhetett addig, míg ki voltam dőlve. Ezt én ugyan nem veszem be! De most egy ismeretlen csaj mit sírdogálna akkor itt mellettem? Bár a kórházban kezelnek zavarodott elméjű embereket is nem? Lehet onnan szökött. A tesóm nevét meg bárhoz hallhatta, ahhoz, hogy magára öltse a szerepet. Igen, tuti ez lehet a megoldás!
Alaposan és kissé hitetlenkedve mérem is végig a nekem magyarázó egyént, hogy ha bármi is történik velem, legalább személyleírást tudjak adni róla. Bár most állítása szerint egy nővér fog értem jönni, szóval addig is biztonságban leszek, nem? Hacsak nem a cinkosa és el nem rabolnak. De lehet csak én néztem mostanában túl sok thrillert meg krimit. Attól még mondjuk furcsa ez az egész. -Iga…Iga…zol…- soha életemben nem gondoltam volna, hogy az igazolvány, vagy az igazold magad ennyire nehezen kiejthető lesz a számomra. Most viszont hang is alig jön hozzá, illetve erő is kevés van ahhoz, hogy a fejemben zajló dolgokat csak úgy ki is mondjam. Amíg nem látom, hogy ki ez, addig egy szavát sem hiszem el! Ez így elég jó kezdetnek, nem?
Közben letéved a szemem a kezeire, amivel az enyémet szorongatja. Bárki is legyen ez, azért azt sajnálom, hogy megsérült a keze. Jelezni is szeretném felé, de csak annyira van erőm, hogy kissé megmozdítsam a kezem az övéi alatt. A szemeimmel is erős csatát kell vívnom, hogy ébren maradjak. Bár gondolom nem gond, ha kicsit megpihentetem a szemeimet, addig míg a nővér idetalál és elmagyaráz nekem mindent. Aztán gyanítom, kicsit sikerült beszundítanom is, hiszen már megint arra eszmélek, hogy már megint megakarnak vakítani. Mi a fenének kell az ember szemébe villogni, de most komolyan? Fent vagyok, oké? Lehetne itt az ébresztés kicsit barátságosabb is! Nem értem ezt az egész vizsgálósdit sem, de egy dolog eléggé megüti a fülem. Mintha a doki azt mondta volna, hogy tíz év fekvést sok idő lesz rendbe hozni, a leépült izmok és miegyéb miatt. Milyen tíz év??? Szemeim egyből elkerekednek és kedvem támadna fel is ülni rögvest, de tényleg úgy érzem magam, mint aki körbe lett betonozva.
Ijedten pislogok is vissza a nőre, aki eddig a húgomnak vallotta magát, majd a dokira, majd megint a nőre. Ugye ez most egy vicc, egy kandi kamerás felvétel?! Magyarázatot követelek, de most rögtön! Össze is húzom a szemöldökömet és remélem valaki veszi annyira a lapot, hogy engem is beavasson, hogy mi a fészkes fene folyik itt. Tuti csak be lettem gyógyszerezve és most tuti amiatt vagyok teljesen magatehetetlen. Fiatal vagyok én még ahhoz, hogy csak úgy a semmiből ilyen hosszú időre kómába essek. Bár, ha be is lennék gyógyszerezve, az nem akadályozna a beszédben nem? Mármint, akkor tudnék beszélni, csak gondolkodni nem. Most meg pont fordítva vagyok ezzel. Bár a doki szerint gyakorlat teszi a mestert, minél többet próbálkozom, annál hamarabb jön vissza a hangom. Akkor meg aztán legalább segítségért is tudok kiabálni, ha szükséges. Vajon mennyire vastagok itt a falak?
637 | most már élek és virulok...lassan |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ahn Twins - The hospital story (april)
Ahn Twins - The hospital story (april) EmptyVas. Jan. 24 2021, 19:49
Benton & Kristine

A magam részéről rendületlenül hittem abban, hogy a bátyám majd egyszer fel fog ébredni. Anyáék talán már feladták, de én erre egyszerűen képtelen voltam. Hiába ment tovább az én életem is, és kezdtem el idővel élni azt, ettől függetlenül is voltak bizonyos dolgok, amiket nem fejeztem be. Ugyanúgy írtam a leveleket Benjinek, ugyanúgy ott volt a székén az bizonyos maci, amit már jó pár évvel ezelőtt állítottam ide neki. Ha minden nap nem is, de legalább kétnaponta eljöttem hozzá. Ha ez sem sikerült, akkor is igyekeztem vasárnap meglátogatni, így a határidőnaplómban mindig kipipáltam a hetek múlásával Benji látogatását. Beszéltem hozzá, amennyit csak tudtam, de idővel egyre többet sírtam és jobban kétségbe estem. Egyszerűen lehetetlennek tartottam, hogy így maradjon, viszont a napok rendületlenül pörögtek a fejünk felett. Mire észbe kaptam, már eltelt tíz év, én pedig a fiatalságom egy idejét magam mögött hagytam. Ekkor már elfogytak a könnyeim és némi tompa fájdalom maradt csak nekem, amit mindig éreztem, ha kijöttem az ikertestvérem kórterméből.
Azt hittem már megszoktam az érzést, viszont ez megváltozni látszott abban a pillanatban, amikor felfogtam azokat a szófoszlányokat, amiket hozzám intézett. Az ijedtség miatt szükségem volt pár másodpercre, amíg pontosan megértettem, hogy mit akart tőlem. Persze azt kellett volna szem előtt tartanom, hogy tíz év már eltelt és a testvérem minden bizonnyal nem fog megismerni, de ebben a szituációban képtelenség volt ezt ennyire logikusan átgondolnom. A szemeim elkerekedtek és lassan újabb könnyek gyűltek oda. Én a magam részéről már nagyon untam a folyamatos sírást és azt, hogy bedagadt szemekkel mászkáltam mindenhova évekig. Hogy az emberek folyamatosan szánakozva néztek rám és titkon teljesen őrültnek tartottak, amiért reménykedtem abban, hogy Benji fel fog ébredni egyszer. Minden ebben a pillanatban egyszerre baromi fontos volt és egyáltalán nem is számított. Tényleg meg voltam húzatva, amikor azt gondoltam, hogy ezek után mi normális életet fogunk tudni élni. A neheze még csak most jön majd az izomsorvadás miatt. Innentől kezdve folyamatos aggódásról fog szólni az életünk, ugyanis ha nem jó időben állítják lábra, akkor trombózisa is lehet, amit ha nem vesznek észre, az ugyancsak halálos lehet. Ezek a gondolatok pedig egészen megbénítottak a továbbiakban. Képtelen voltam kinyögni egyetlen szót is, és bár megígértem a bátyámnak, hogy mellette leszek, ennek ellenére az érkező orvos és nővér rögtön hátrébb rángatott tőle, hogy normálisan meg tudják vizsgálni. Én a karomat fogó nővérre csak hálásan pislogtam, mert ha nem tartott volna meg, akkor minden bizonnyal a földön kötök ki.
Amint lezajlottak a vizsgálatok én a magam részéről félrehívtam még az orvost, aki kint elmagyarázott nekem mindent. Leginkább az érdekelt, hogy mit tehetek a bátyámért a jövőben, illetve, hogy ha esetleg megéhezne, akkor mit ehet. Mivel nagy megkötéseket nem kaptam, leszaladtam gyorsan a büfébe egy palack vízért, meg némi ételért. Tudtam, hogy az éjszaka folyamán minden bizonnyal meg fog majd éhezni, és akkor talán egyszerűbb lesz számára is, ha nem kell a nővéreknek könyörögnie valamiért… Főleg, hogy itt is megadott időnként van csak étkeztetés.
Az orvos már sehol sem volt, amikor visszatértem, most már egészen megpakolva szendvicsekkel és gyümölcsökkel. Azt hiszem sok egészséges ételre lesz szüksége ahhoz, hogy lassan erőre kaphasson majd. Meg természetesen arra, amit anya főz neki.
- Hoztam neked pár dolgot – nem volt túl sok erő a hangomban, amikor ismét megszólaltam, de úgy pakoltam le őket, hogy elérje, ha esetleg megéhezik – Később mindet megeheted, de előtte hívnod kell a nővéreket, hogy segítsenek felülni. Ez a gomb lesz az. Bár azt mondták nekem, hogy majd óránként rád néznek, szóval lehet erre sem lesz szükség.
Igyekeztem lehetőség szerint mindent a leghitelesebben átadni, amit az orvostól hallottam. Kiemelt figyelmet kap innentől, mivel attól a perctől kezdve, hogy felébredt, lényegében el is indult a rehabilitációs programja.
- El fogok magyarázni majd mindent, de nem most. Azt hiszem pihenned kellene – nem ültem le a korábban, mert nem terveztem maradni. Abból, ahogy rám nézett, elég egyértelműen meg tudtam állapítani, hogy jelenleg kiveri tőlem a víz. Érdekes, mert én a magam részéről azt gondoltam, hogy az arcom sokat nem változott, de az is lehetséges, hogy egy olyan ember számára, aki tíz év után lát először, tényleg nem lehetek ismerős. Befolyásolhatja a smink is, illetve a derekamat verdeső, enyhe hullámokat tartalmazó hajam is… Meg a nőies ruhák. És akkor még nem beszéltünk arról a mínusz húsz kilóról és plusz öt centiről, amit magamra szedtem az évek során.
- Majd holnap anyáék meglátogatnak… Ők tényleg semmit nem változtak. Kicsit megőszültek és apának fényes a feje ott, ahol kopaszodik… Majd meglátod – igyekeztem egy szomorkás kis mosolyt még az arcomra erőltetni, aztán erőt vettem magamon és az ajtó felé fordultam. Egyelőre képtelen voltam megtenni az első lépést, mert legszívesebben magamhoz öleltem volna, de ezt nem tehettem meg.

770 szóban ; öltözék


I’m still young, I’m still a bit scared
Though I know it’ll stop soon, I’m looking for you, will it stop now? These raindrops, these tears? I don’t want to get wet with rain, and tremble with cold, some day, the cold rain, will become warm tears, and fall down, it’s alright, it’s just a passing downpour - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Kristine J. Ahn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) JqNRPmx
Ahn Twins - The hospital story (april) DN2Hgb1
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Because we loved each other
If you turn back time to when we first met,, don't stand there, underneath the streetlight, don’t smile and don't push your hair back like that, so that I can just pass you by
★ családi állapot ★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) 9VajljR
All my love I'm giving, you don't buy
So I hide, but when I'm with you, yeah, I'm feeling so right, you're the only one who gets me so high, know I'm never ever leaving your side, now I won't hide
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) VEaQfrt
★ idézet ★ :
“Because you’re like a story that hasn’t happened yet. Because I want to see what you will do. I want to be part of the unfolding of the tale.”
- Jude Duarte
★ foglalkozás ★ :
cukrász
★ play by ★ :
Lee Ji Eun "IU"
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) WiH0wT9
TémanyitásRe: Ahn Twins - The hospital story (april)
Ahn Twins - The hospital story (april) EmptyCsüt. Márc. 11 2021, 17:56

Kristie & Benji
"Being a twin is like being born with a best friend."
Valahogy mindig is érdekelt, hogy a kómában lévő emberek miképp érzékelik a külvilágot, de sosem volt eszembe kipróbálni. Persze ez sajnos nem akarat kérdése. Tök érdekes egyébként, mert arra sem emlékszem, hogy mikor merültem álomba. Az utolsó emlékem az, hogy felszállok a buszra, de az, hogy a célt is elérném… Pedig tudom, hogy hova megyek és miért. Nagyon beverhettem a fejem a balesetben. Meg mondjuk még ki tudja mimet törhettem össze, ami azóta már össze is forrt. Szerencsére semmi féle fájdalmat nem érzek, csupán az erő hiányát. Ilyet utoljára akkor éreztem, mikor megnyertem az egyik atlétikai versenyemet. Nagyon sokat gyakoroltam előtte, így a verseny utáni napokban már annyi erő sem volt bennem, hogy az oldalamra forduljak. Ugye ez is csak ilyen időszakos és egy hét múlva már azért egyedül is boldogulok?! Esküszöm, a legnagyobb félelmem még így is az ágytál használata. Már csak a gondolatától is kiráz a hideg. Ennél még az is jobb, ha valaki a mosdóba kísérget.
Őszintén, az idegennek tűnő nőnek nem nagyon tudok hinni, de az orvosok szavait hallva kicsit azért elgondolkodom. Ők már csak nem hazudnak nekem! Kicsit elkeserítő az a tény, amit most elém tártak, de nem szabad, hogy ez a padlóra vigyen! Ha már testben nem is, de lélekben erősnek kell most lennem! Már csak azért is, hogy a családomat végre megnyugtassam. Bele sem merek gondolni, hogy mennyi szenvedést okozhattam nekik. Azt sem értem, hogy volt ennyi türelmük és hagytak életben. Mármint, tíz év elég sok idő és elég költséges is lehetett engem életben tartani úgy, hogy semmi biztosíték nem volt arra, hogy valaha magamhoz térek.
Két elkalandozás között sikerül észrevennem, hogy a nő, - vagyis hát a testvérem - időközben elhagyta a kórtermet. Nem sokkal utána pedig teljesen egyedül is maradok. Na szép, és most akkor csendben bámuljam a fehér plafont? Hát ezért őszintén megérte felébrednem! Nagyot sóhajtva vezetem is körbe a tekintetemet a szobán, a tereppel ismerkedve. A nagy szemle közben meg is akad a tekintetem egy plüssön, amit először csak elgondolkozva figyelek, majd megpróbálok elgebeszkedni érte, hogy magamhoz ölelhessem. Legalább ő itt van, ha már mindenkinek dolga akadt! Kissé durcásan kezdem el piszkálni a nagy nehezen magam mellé szenvedett maci fülét, miközben a megmentőre várok, mint valami toronyba zárt herceg…-nő.
Fel is kapom a fejem, mikor érzékelem az ajtó nyílását, majd csak meglepetten pislogok a húgom irányába. Visszajött? Azt hittem messzebbre ment, de a kezében lévő cuccokat látva csak a büféig jutott. Hála az égnek! Most nincs sok kedvem egy csendes szobában egyedül gondolkodni, valaki töltse meg hanggal helyettem! Most hogy kettesben vagyunk és már tudom ki ő, egy kicsit jobban végig mérem. Elég sokat változott, szépen felnőtt! Már nyoma sincs az én aranyos kis húgomnak, aki az emlékeimben él még. Az öltözködése is elég… más lett. Anyék ki merik így engedni?! Hát mi van akkor, ha valamelyik férfi zaklatni kezdi az öltözéke miatt?! Kicsit lehetne óvatosabb is, hacsak nem szűnt meg teljesen a bűnözők fogalma, ami kötve hiszek. Tényleg, vajon mennyit változott már a világ? Vannak már repülő autók? Az mekkora királyság lenne már! Egy olyanra nekem is kell jogsi!
Testvérem szavaira csak egy aprót bólintok, bár ezt inkább teszem szemmel, mintsem a fejemmel. Kezdem kicsit nyugodtabban érezni magam, de aztán, amint meghallom, hogy menni készül újból rám tör a pánik. MIÉRT?! Ne menjen el, ne hagyjon magamra, maradjon még legalább csak egy kicsiiiit! Óvatosan nyúlok is a keze után, mikor hátat fordít nekem, hogy jelezzem, téved! -Maradj…- hangom erőtlen és halk, úgy érzem a számban egy egész sivatag jött létre, míg aludtam, így nyelni is nehezen tudok, de próbálkozom. Szemeim viszont talán most jobban beszélnek helyettem is, melyben már a félelem elenyésző és csak kérlelés vélhető felfedezni benne. Nem akarom most elengedni, hát ki fogja nekem elmagyarázni ezt az egészet?
Közben ficeregni kezdek, hogy az ágy szélét vizsgáljam. Hogy működik ez? Valami kar van hozzá, vagy távirányító, vagy mi a varázsige, amivel ülésbe tornázhatom magam? Életemben nem voltam még bentfekvős beteg, így eddig a kórházi ágyak mechanikája sosem érdekelt, de most szeretnék egy kicsit inni. Meg talán faggatózni is könnyebb lenne úgy. Bár őszintén most annyi kérdés kavarog a fejemben, azt sem tudom melyikkel kéne kezdenem. Ajkaimat harapdálva igyekszek valamiféle logikus sorrendet összeállítani, hogy azért követni is tudjam a fonalat - mert néha képes vagyok saját magamat is összezavarni, borzasztó! - majd eszembe jut a talán egyik leglényegesebb dolog: hogy nézhetek most ki? Mármint jó, talán úgy mint egy félholt, mivel már tíz éve bent porosodom az árnyékban, de nem pont erre gondoltam. Hanem, ha már a húgomnak ennyire beütött a pubertás, akkor én vajon mennyit változtam? Felismerném magamat a tükörből? Nőttem vajon valamennyit?
Talán egy kicsit önzőségnek tűnik, hogy ezekre tudok gondolni leghamarabb, de lehet hogy a kinézetem az, ami egyedül változott bármit is az elmúlt évek során. Újból körbe pillantok a szobában valamiféle mozdítható tükröt keresve, majd eszembe jut, hogy a lányoknál szokott lenni mindig ilyen apróbb összecsukhatós  is, amivel a sminkjüket tudják ellenőrizni, így végül inkább azt kezdem el vizslatni, hogy mekkora táskát hozott magával Kris. Bunkóság lenne, ha ez után érdeklődnék legelőször? Mármint, sosem érdekelt a külsőm, most meg ez az első dolog, amint magamhoz tértem. Kicsit köszörülni kezdem a torkomat, hogy legalább egy mondatot győzzek végigmondani egyben érthetően. - Krissie...Véletlenül nincs nálad egy tükör? - teszem fel végül kissé bátortalanul, de reménykedő pillantások mellet a vélhetően jogos kérdést. Nehogy már 2 hónap múlva a mosdóban ijedjek meg magamtól!

890 | most már élek és virulok...lassan |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ahn Twins - The hospital story (april)
Ahn Twins - The hospital story (april) EmptyPént. Jún. 11 2021, 19:21
Benton & Kristine

Nagyon sok minden nehéz volt az életemben, miután Benji kómába került. Az emberek nagy százaléka él a világon egyke gyerekként, emiatt pedig nem feltétlenül tudja felfogni azt, hogy az embernek mekkora kincset jelenthet a testvére. Viszont az ikrek közötti kapcsolat az megint teljesen más, mivel mi már az első pillanattól kezdve legjobb barátok vagyunk… És bár névlegesen megnevezzük az idősebbet, de valójában minden, amit ismerünk, azon meg is osztozunk. Közös a születésnapunk, ezáltal pedig egyenrangúvá válunk; viszont az a pár másodperc, amivel az egyik fél előbb mert megszületni, sokkal nagyobb jelentőséggel bír az ikerpár idősebb tagjának, mint egy normál testvérpárnál. Ez a kapcsolat vagy ezerszer szorosabb a normál testvérekénél, mégis több veszekedést és rivalizálást hordoz magában… Talán ez lehet az egésznek a szépsége.
Miután egyedül maradtam, először nem igazán fogtam fel azt, hogy pontosan mit kellene csinálnom a bátyám nélkül. Már sokkal könnyebb célpont voltam azok számára, akik esetlegesen miatta nem mertek zaklatni engem, tehát éppen ezért is történt meg életem legkínosabb dolga, ami később a legszebb barátságot hozta el nekem… Hiszen néhány népszerűbb lány rávett arra, hogy szerelmet valljak annak a fiúnak, akiért amúgy is mindenki odáig volt. Persze ő elutasított, de ki más volt az, aki végig mellettem maradt és valamilyen szinten meg tudta érteni az érzéseimet. Minden bizonnyal könnyen bele tudta képzelni magát a helyzetembe, mivel akkoriban jó kapcsolatot ápol a kistestvérével, aki Benji balesetekor volt tíz éves. Azt hiszem ezen a ponton az eddigi életem alatt még sosem jutottam túl, de határozottan könnyebbé tette számomra a dolgot. Nagyon sok mindenben támogatott, és egyikünk sem hitte volna, hogy valaha újra szóba fogunk állni egymással miután elutasított engem… Ennek ellenére örülök, hogy ez nem így történt, mert az elmúlt tíz évben rengeteg közös élményünk volt, aminek hatására nem őrültem bele a testvérem hiányába. Mert amikor szomorú voltam, ő képes volt meglepni egy fehér kis szőrcsomóval, később pedig eljött választani neki egy társat is, hogy ne legyen egyedül… Neki hála kezdtem el sportolni, mert azt mondta, hogy könnyebben le tudnám vezetni a stresszt, illetve anyával és apával is nagyon kedves volt, ami miatt egy időben mindig átjött hozzánk hétvégén főzni és sütni, aztán beszélgetni egy nagyot… Egészen addig, amíg meg nem házasodott, utána már én magam is tudtam, hogy nem tapadhatok rá, és kapaszkodhatok úgy belé, mert hamarosan végig kell néznem azt, ahogyan gyerekei születnek és boldogan éli tovább az életét.
Soha nem voltam túl jó a barátszerzésben, éppen ezért éreztem azt én is, hogy már rég ideje volt annak, hogy felébredjen a bátyám. Pontosan tisztában voltam minden következménnyel, amit az orvosok lefestettek nekem. Izomsorvadás, esetleges memóriazavar, lassú agyi működés, és egyebek… Akkor még nem is beszéltünk a dolgok emberi oldaláról, hogy mennyire nehéz lesz beleszoktatni őt abba, hogy az életéből tíz évet gyakorlatilag kómában töltött. Viszont a tény, hogy magához tért, nekem bőven elég volt ahhoz, hogy érezzem magamban az erőt ahhoz, hogy megváltsam a világot és Benjinek teljes mértékben a segítségére legyek… Mert jobb dolgom jelenleg úgy sincs, de az embernek mindig a testvérét kell az első helyre raknia, nem?
Más kérdés, hogy olyasmi fordulatra nem számítottam, hogy nem fog felismerni, emiatt pedig arra a következtetésre jutottam, hogy talán háborgatnom sem kellene őt. Minden bizonnyal számára most ez az ébredés egy trauma, éppen ezért az lenne a legjobb, ha elmennék. Persze az orvossal konzultáltam előtte egy keveset, és vittem neki némi ételt, de azt hiszem nekem is fel kell készülnöm a legrosszabbakra… A kérdés az, hogy most áthívhatom-e magunkhoz Maiát, vagy egyáltalán kereshetem-e Tristent. Lényegében ezen a ponton realizáltam azt, hogy egész életemben másokkal akartam megoldatni a saját problémáimat, ami nagyon nincs a helyén… Talán jobb lesz hazamenni és sírni egy nagyot, aztán bízni abban, hogy holnap szép napsütésre ébredek majd.
Mégis maradásra késztetett a testvérem. Talán ebben a pillanatban mindent jelentett, ahogyan az ujjai oly gyengén az én csuklómra kulcsolódtak, és bele sem gondoltam abba, hogy ilyen végkimenetele is lehet a dolgoknak. Gyorsan megtöröltem az arcom, mosolyt erőltettem rá, aztán igyekeztem úgy nézni rá, mintha az elmúlt időszak senki számára nem lett volna nehéz. Nem ő akart kómába esni, nem neki kell szenvednie a dolgok alakulása miatt még akkor sem, ha nehéz nekünk ez az egész.
- Van igen – mondtam határozottan, és a nálam tartott táskában kezdtem el turkálni. Még mielőtt odaadtam volna neki, mégis visszahúztam a kezem – Nem kaphatsz frászt, és kezdhetsz el sírni, mert akkor nyakon foglak vágni… Értetted?

725 szóban ; öltözék


I’m still young, I’m still a bit scared
Though I know it’ll stop soon, I’m looking for you, will it stop now? These raindrops, these tears? I don’t want to get wet with rain, and tremble with cold, some day, the cold rain, will become warm tears, and fall down, it’s alright, it’s just a passing downpour - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Kristine J. Ahn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) JqNRPmx
Ahn Twins - The hospital story (april) DN2Hgb1
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Because we loved each other
If you turn back time to when we first met,, don't stand there, underneath the streetlight, don’t smile and don't push your hair back like that, so that I can just pass you by
★ családi állapot ★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) 9VajljR
All my love I'm giving, you don't buy
So I hide, but when I'm with you, yeah, I'm feeling so right, you're the only one who gets me so high, know I'm never ever leaving your side, now I won't hide
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) VEaQfrt
★ idézet ★ :
“Because you’re like a story that hasn’t happened yet. Because I want to see what you will do. I want to be part of the unfolding of the tale.”
- Jude Duarte
★ foglalkozás ★ :
cukrász
★ play by ★ :
Lee Ji Eun "IU"
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Ahn Twins - The hospital story (april) WiH0wT9
TémanyitásRe: Ahn Twins - The hospital story (april)
Ahn Twins - The hospital story (april) Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ahn Twins - The hospital story (april)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Queens Hospital Center
» Sebastian & Kira // First meet in the hospital
» Allen & Dr. Mcgrover // Autistic in hospital
» Jas & Bray - Twins meet in the club
» Falcon & Bishop | Mount Sinai Hospital

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: