New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Sebastian & Kira // First meet in the hospital
TémanyitásSebastian & Kira // First meet in the hospital
Sebastian & Kira // First meet in the hospital EmptyVas. Aug. 06 2023, 14:34

Kira & Sebastian

Vannak azok a tipikus fiatalok, akik ritkán kerülnek bajba, idejük nagyrészét otthon, vagy az iskolában, esetleg a párjuknál töltik. Vannak a kis szürke egerek, akik szinte láthatatlanok. És vagyok én. Mibe keveredtem már megint?
Kezemben egy valamikor még ép vörösboros, most törött üveggel vettem fel a harcot a szemben álló ellenségekkel. Két utcagyerek volt, akik láthatóan részegek voltak és nem voltak tudatában annak, hogy mit művelnek. De talán akkor sem érdekelte volna őket, ha józanok?
Én a törött üveggel próbáltam felvenni a harcot - pontosabban Michael -, ők pedig késsel és vasrudakkal próbáltak földre kényszeríteni, megregulázni. Lendültek a rudak, szúrtam, vágtam a borosüveg csonkjával, de hamar be kellett látni, hogy ehhez egyedül kevés vagyok. Még Michael durva-agresszív kiállása is kevés volt ahhoz, hogy a nála sokkal tapasztaltabb férfiak ne kerekedhessen felül.
Sikerült karcolásokat, vágásokat ejteni rajtuk, de ők jobban helyben hagytak minket, ám szerencsénkre hamar felcsendült a rendőrségi sziréna és minden részegségük ellenére rájöttek, hogy hamar el kell tűnniük.
Sikerült meghúznom magam egy rövid időre, amíg a rendőrautó elhaladt, de, amint az utcán sétáltam, egy járőr hamarosan észrevett, majd kérdőre vont. Elmondtam neki, hogy két alkoholista rám támadott, - bár saját részemről azért szépítettem a történteket-, de már elmenekültek, ő pedig helyszínen rögzítette a vallomásomat és az enyhe vágott, ütött sérüléseimet kezdte figyelni.
- Most orvoshoz kell menned. Ülj be, beviszlek.
Sem én, sem Michael nem akartunk vitatkozni a járőrrel. Szerencsére már lassan másfél hete van bejelentett állásom, ahol a múlthónap végén már fizetést is kaptam, így már a társadalombiztosításom is él, emiatt nem kellett aggódnom, hogy vagy nem látnak el, vagy kiszámláznak egy elképesztően nagy költséget, amit aztán fizethetek én be.
- Rendben, biztos úr.

***

A kórházba érve a rendőr kísért be a sebészeti-traumatológiai osztályra, ahol láthatóan most nem volt egy páciens sem, ami elég ritka volt. Ez lehet annak is a következménye, hogy ünnepek voltak, az emberek pedig zömében otthon töltötték az idejüket, viszonylag biztos körülmények között. Nem voltak kitéve túl nagy kockázatoknak, bár biztosan voltak attól még ma kliensek és lesznek is, csak nem sokan.
A rendőr kopogott a rendelő ajtaján, míg én mellette álltam. A rendőr volt olyan figyelmes és néhány sebem már lefertőtlenítette és bekötötte, amennyire a lehetőségei engedték.
- Szép napot kisasszony. Stempleton tizedes vagyok a kerületi rendőrségről. A fiatalembert ma délután kettőóra tájában megtámadta két alkoholista a közeli sikátorban. Szeretném, ha megvizsgálnák. Ő úgy gondolja semmi komoly, viszont nekünk a feljelentés és az eljárás miatt is szükségünk van a látleletre.
Nem néztem fel, inkább a padlót, vagy Miss. Adams fehér "orvosi" cipőit fixíroztam.
Valóban nem hittem, hogy túl súlyos lenne az állapotom, bár annyira jól sem voltam.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Sebastian & Kira // First meet in the hospital
Sebastian & Kira // First meet in the hospital EmptyHétf. Aug. 07 2023, 11:46

Sebastian & Kira
Ünnepekkor a legtöbb ember nem szeret dolgozni, hiszen a családjával szereti tölteni az időt. Mikor Kira önként vállalta be azt, hogy viszi a napot, hálás köszönöm helyett, leginkább furcsa tekinteteket és susmorgásokat kapott, ami őt egyébként nem zavarta. Marthaval már kialakítottak egy tökéletesen működő rendszert, melybe az ünnepi reggeli, ebéd vagy vacsora nem játszik annyira fontos szerepet, mint másoknál, így bőven lehet egy évben, egyszer jó fej és elviheti az ilyen napokat mások helyett. Nem azért, hogy a többiek tudjanak családozni, hanem azért, hogy ő idebent addig is tanuljon és fejlődjön.
Ahhoz, hogy tudása bővülhessen nem csak a csekély számban érkező esetek járulhatnak hozzá, hanem a könyvek, különböző esettanulmányok is, melyek közül éppen egyet igyekszik megemészteni, mikor a tizedes és a korabeli fiú megérkeznek. – Rendben, egy kis türelmét kérem – válaszol a férfinak, majd a fiatalabbhoz fordul. - Üdv, Kira Adams – nyújtja a kezét, s ha az elfogadja, megrázza, majd a szék felé mutat. – Foglalj helyet – az ajtót pedig becsukja, mert senki másra nem tartozik az, ami idebent történik még akkor sem, ha az egy köztisztviselői feladatokat ellátó személy.
– Úgy néz ki, hogy a legtöbb az inkább felületi sérülés. Van, ahol kifejezetten erős a fájdalom? – miközben a fiatal férfi válaszol neki, ő kesztyűt vesz fel, fertőtlenítőt, krémet és kötszert vesz elő, majd a másik elé gurul a székével és amennyiben az hagyja neki, a kézfején lévő horzsolást tisztítja meg első körben. Nem kerüli el a figyelmét az, hogy a másik tenyerén is vágás nyomok vannak. – Védekezni próbáltál? – csak tippel, pontosabban a saját tapasztalatára alapoz, ugyanis volt arra példa, hogy ő maga is szorított egy üveget a kezében annyira, hogy végül saját magát is megsértette vele. Mondjuk az ott és akkor nem számított, hiszen védeni akarta magát és az anyját. A tenyerén kialakult sebek pedig szinte elenyészők voltak azokkal szemben, amiket az apja ejtett rajtuk.
elő útját már ne zárja el és az ajtó, amennyiben nem avatkozik senki se közbe, bezáródhasson.
thx.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kira Mae Adams
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital 029035ea7172abaca737dbc08d26f1c05c3b67a1
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Cd1c876486ec1a7be16190e8bc84c093e48cda6d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Story
★ családi állapot ★ :
Shot guns and roses
Make a deadly potion
Heartbreak explosions
In reckless motion

Sebastian & Kira // First meet in the hospital Henry-cavill-gif-Favim.com-8542965

I fell in love with the devil
And now I'm in trouble
I fell in love with the devil
I'm underneath his spell
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_inline_nzv6h0AtBF1rifr4k_500
★ foglalkozás ★ :
Gyakornok
★ play by ★ :
Adelaide Kane
★ szükségem van rád ★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mudayhGTUR1qi3o7vo1_500
Light in the darkness
★ hozzászólások száma ★ :
281
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital 14b91e51a7046e789c82e06080b307d67083eeee
TémanyitásRe: Sebastian & Kira // First meet in the hospital
Sebastian & Kira // First meet in the hospital EmptyHétf. Aug. 07 2023, 19:09

Kira & Sebastian

Illendően kezet fogtam a doktornővel, bemutatkoztam neki és a nekem szánt széken helyet foglalva vártam, hogy foglalkozzon a sérüléseimmel. Ez hamarosan meg is történik, én pedig csak akkor szólaltam meg, ha kérdezett engem.
Azért azt megnyugtató volt hallani, hogy semmi komolyt nem lát. Ezt én is sejtettem, de a rendőrnek nagyon fontos volt ez a kórházas történet.
- Változó. Nem tudom mit jelent az. Mindenhol máshogy fáj. Egyik sem kellemes. De a bal vállam eléggé fáj, oda kaptam egy elég erős ütést. De tudom mozgatni - feleltem és demonstráltam is neki, bár fájdalmasan nyögtem is mellé.
A tenyerembe pillantottam, majd helyettem Michael válaszolt. Hangom ekkor eltorzult, rekedtessé válik, mintha erőltetett rekedtség lenne benne, amit gyakran a rock és metál énekesek produkálnak a hatás fokozás kedvéért. A hang sokkal érdesebb és férfiasabb, mint, amin eddig én beszéltem neki.
- Telibe találtad a kör közepét kislány! Ki akartam belezni azt a két kis rohadékot egy borosüveg szilánkos végével, de mire sikerült volna lecsaptak egy vascsővel, majd olajra léptek, mert szirénát hallottak!
Ha újra látom őket, elvágom a torkukat, mint a parasztok a tyúknak, ha elérik a vágó súlyt!
- ütöttem ép tenyeremmel az asztalra. - Senki nem támadhat meg büntetlenül! Rohadt alkoholista senkiháziak! Azt hiszik beisznak és övék fél New York? Los Angelesben már a halak zabálnák fel hulláikat! - dörrent fel Michael ingerült, félelmetes tekintettel, mintha ő maga lenne a sátán földi helytartója.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Sebastian & Kira // First meet in the hospital
Sebastian & Kira // First meet in the hospital EmptyKedd Aug. 08 2023, 21:27

Sebastian & Kira
A lehető legkíméletesebben igyekszik a sebeket fertőtleníteni, miközben figyel Sebastian szavaira. Mikor a vállát említi és még prezentálja is a mozgását egy bólintással jelzi, hogy befejezheti a mozgatást. Midőn sikerrel bekötözi a sebesült kézfejet, feláll a székből és a fájós válla mellé lép. – Megengeded? – s ha nem ellenkezik a másik, akkor vállán letolja a pólót, hogy megnézze a sérülést.
Míg a másik vállával törődik, addig érdekes jelenség történik. Mintha csak kicserélték volna a másikat, modora, szavai és hangja is változik, melytől Kirában villogni kezd a vészjelző. De nem hátrál, mert attól még, hogy változás történik valakiben, ő a gyógyításra adta a fejét.
- Lehet jó lenne egy röntgen – szólal meg úgy, mintha nem is lenne annyira lényeges, amit a másik mond, holott a vascső végett akarná látni, hogy nincs e valami repedés valamelyik csontján. – A fejedet nem ütötték meg? – mert, ha igen, akkor viszont oda nem lesz elég a röntgen. Bár, ahogy nézi, nagyobb sérülést, vértömeget nem lát, de azért jobb biztosra menni alapon teszi fel a kérdést. – Szédülés? Esetleg hányinger? – elengedi a vállát, majd egy lámpát fog a kezébe, hogy, amikor ismét szembekerül a másikkal, a szemeibe világítson.
– Vért is vennék tőled, ha nem bánod – nem érez alkohol szagot, ám furcsa számára a másik viselkedése, s azt gyanítja, hogy a szervezetében van valami. Nem biztos, hogy ezzel segít a srácnak, hiszen a rendőrök mindenről megkapják majd a jelentést. Azonban Kira tényleg szeret alapos lenni és mindent megtenni annak érdekében, aki a keze ügyébe kerül.
thx.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kira Mae Adams
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital 029035ea7172abaca737dbc08d26f1c05c3b67a1
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Cd1c876486ec1a7be16190e8bc84c093e48cda6d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Story
★ családi állapot ★ :
Shot guns and roses
Make a deadly potion
Heartbreak explosions
In reckless motion

Sebastian & Kira // First meet in the hospital Henry-cavill-gif-Favim.com-8542965

I fell in love with the devil
And now I'm in trouble
I fell in love with the devil
I'm underneath his spell
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_inline_nzv6h0AtBF1rifr4k_500
★ foglalkozás ★ :
Gyakornok
★ play by ★ :
Adelaide Kane
★ szükségem van rád ★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mudayhGTUR1qi3o7vo1_500
Light in the darkness
★ hozzászólások száma ★ :
281
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital 14b91e51a7046e789c82e06080b307d67083eeee
TémanyitásRe: Sebastian & Kira // First meet in the hospital
Sebastian & Kira // First meet in the hospital EmptyKedd Aug. 08 2023, 21:58

Kira & Sebastian

Mikor vonásaim rendeződtek és újra önmagam lettem fájni kezdett a fejem de szerencsére Kira vagy nem vette észre rajtam a változást, vagy nem érdekelte, nem foglalkozott vele. Nem tudtam, hogy ez jó, vagy rossz jel-e, de igyekeztem nem jelét adni annak, hogy történt valami. Igyekeztem nem kimutatni, hogy az a valaki, aki az előbb beszélt nem én voltam.
- Hogyan? Bocsásson meg... nem figyeltem eléggé - igazgattam meg a vállamon az ingem, miután megvizsgálta. - Persze. Nyugodtan - egyeztem bele a röntgenbe.
- Nem, a fejemet nem. Szerencsére. Bevertem kicsit, de nem érzek semmi különösebb bajt. Nem is fáj, max horzsolás lehet. Nem is szédülök és hányingerem sincs. A látásom és a hallásom is rendben van - bólintottam kedves mosollyal.
A vérvételen viszont meglepődök, hiszen nem mérgezéssel jöttem be és nem hittem volna, hogy azon a néhány seben át vérmérgezés félelmét kellene éreznem. Vajon akkor miért?
- Izé... én adok vért, meg minden, de... miért szükséges az?
Kényelmetlennek éreztem volna feltűrni az ingem ujját, mivel ez egy viszonylag passzos darab volt. Elég jó volt a méret, Rick ezt jól eltalálta nekem. Inkább levettem az inget és a karfára tettem, bár kellemetlen érzés volt félmeztelenül ülni a lány előtt. Nem volt szokásom. Odatartottam neki a karom, hogy hozzáférjen a vénámhoz, ám mikor közeledni akart a szorítóval, hogy feltegye és elszorítsa vele a karomat, akkor elkaptam azt és berántottam őt az ölembe. Egyik kezemmel a karját fogtam, másikkal pedig az ápolói egyenruhát mellkasa táján.
- Csak nem drogosnak tartasz, hugi? - vigyorodtam el groteszk módon. - Ooo te. Hát nem! Nem drogozom. Inni szoktam, de valahogy sose tud kiürülni az üveg. Mindig elhajítom, amikor a vége felé járok. Múltkor a tükröt törte be vele a kis Sebastian. képzeld, két hetente újat kell venni! - nevettem - De ma még egy kortyot sem ittam. És nem szeretem, ha az emberek azt nézik ki belőlem. De hadd mutatkozzam be. A nevem Michael. Sebastian testvére.
Felálltam és ezzel Kirát ki is pateroltam az ölemből, pedig kellemes érzés volt benne tudni.
A telefonhoz léptem és kitéptem a zsinórt a falból.
- Erre nem lesz szükség. Gondolom én.
Végigmértem a lányt, majd elvigyorodtam.
- Bájos - jegyeztem meg. Visszaültem, keresztbe dobtam lábaim és ismét karom nyújtottam a vér miatt. - Ha ez megnyugtatja. Vegyen csak vért. Rajta. De a véremért cserébe én is kérek valamit. Így fair, nem?- vigyorodtam el.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Sebastian & Kira // First meet in the hospital A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
TémanyitásRe: Sebastian & Kira // First meet in the hospital
Sebastian & Kira // First meet in the hospital Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sebastian & Kira // First meet in the hospital
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
» Falcon & Bishop | Mount Sinai Hospital
» Queens Hospital Center
» Ahn Twins - The hospital story (april)
» Allen & Dr. Mcgrover // Autistic in hospital

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: