New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:55-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Lilah && Kian
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptyVas. 8 Okt. - 17:32

Kian & Lilah
- Ezek szerint te már gyerekként is értetted az élet lényegét. Azt szokták mondani, hogy a változatosság gyönyörködtet. - Széles mosollyal az arcomon pillantottam rá, miközben igyekeztem visszafogni a szabályosan kikívánkozó nevetésemet. Nem akartam viccet csinálni a helyzetből, de kellemes volt elképzelni őt gyerekként. Talán kimondani fura lett volna ezeket a gondolatokat, de úgy képzeltem, hogy már akkor is képes volt mindenkit levenni a lábáról a személyiségével és azzal, amilyen könnyedén képes kommunikálni. Persze az ember sokat változik, nem vagyunk ugyanolyanok, mint gyerekként, de én igenis azt gondolom, hogy a lényeg soha nem változik. Kian pedig megnyerő volt, vonzotta a tekintetet és bár túlságosan könnyedén képes volt zavarba hozni, de mintha mégis vágytam volna rá, hogy megtegye.
- Lehet, hogy neked van igazad - lassan bólintottam, miközben én is kifejezetten neki szenteltem a figyelmemet. Nehéz volt róla levennem a szememet, és ami azt illeti, nem is lett volna túl komplikált megmagyarázni ennek az okát. Valamiért úgy éreztem, hogy ha nem rá figyelek, akkor hirtelen lemaradok valamiről, valami fontosról, amit aztán bánni fogok. Lehet, hogy ez pusztán a pillantása egy olyan villanása volt, amitől még játékosabbnak, még vonzóbbnak éreztem őt, vagy épp a mosolya, ami ragadósnak bizonyult. - Azt hiszem nekem szimplán csak az a tapasztalatom, hogy minden ember tud meglepetést okozni. Főleg olyan helyezetekben, amiket korábban nem éltünk meg együtt. - Finoman oldalra billentettem a fejemet, amitől néhány tincsem úgy is döntött, hogy helyzetet vált, és hátra bukik a vállam mögött. Úgy érzem hiába a családommal való távolságtartó viszony és az újabban rejtélyesen hozzám érkező információ morzsák, immunis lettem arra, hogy az életem minden percében éberen figyeljem a környezetemet és várjam a potenciális veszélyeket. Már abba is belefáradtam, hogy izguljak amiatt, hogyan magyarázzam meg a lépcsőházban lakó kedves néninek az én címemre érkező, más címzettnek feladott leveleket, akiknek a jogos tulajdonosa végső sorban én vagyok. Voltak alkalmak, amikor nagyon féltem attól, hogy mi lesz a következő lépés és mi történhet még, és voltak azok, amikor megpróbáltam elhessegetni ezeket a rémképeket és kicsit talán még abban is reménykedtem, hogy a nemtörődömségem idővel megszünteti a problémákat. Ez utóbbi azonban érezhetőek csalfa reménynek bizonyult.
- Nagyon szeretek tenni másokért - finoman megvontam a vállamat, miközben nyíltan rá mosolyogtam Kianra. Nem volt végtelen listám azokról, akikért ténylegesen tehettem is valaha valami igazán szignifikánsat, de már annyit megtehetek, hogy valaki meghívok reggelizni, akkor élvezettel teszem azt. Nem azért, mert összefutottunk a boltban és ő annyira önzetlen volt, hanem a tegnap este miatt. - Köszönöm, hogy elfogadod a kívánságomat. Ettől mindjárt még szívesebben megmutatnék neked más szuper helyeket is a környéken. - Talán volt némi tapogatózás, óvatosság a felvetésemben. Elvégre még nem tisztáztuk le, hogy a mi találkozásaink mindig puszta véletlenek lesznek-e, esetleg azért futottunk össze hirtelen kétszer is egymás után, hogy a harmadik alkalom már tudatos legyen.
- Ami azt illeti, ezzel én is így vagyok - nevetek fel jókedvűen, miközben a pillantásom akarva akaratlanul is visszavándorol rá. Képtelen voltam megfogalmazni magamnak, hogy milyen mágneses erő kerített hatalmába, amikor összefutottunk, de kétség kívül azóta sem enged. - Ha választhatnál, hova utaznál leginkább? - Érdekelt a válasza, a magyarázat, amiért bizonyos országot, vagy várost a legelőkelőbb helyre lenne hajlandó sorolni. Szerintem alapvetően azzal sincs gond, ha valakinek nincs konkrét célja, szimplán megfogják más országok, vagy kultúrák. Az sem baj, ha a vágyakból nem lesznek tettek és nem utazunk el azokra a helyekre, amelyek eredetileg megtetszettek. Mindenkinek megvannak a maga elképzelései és persze határai is. Van, aki nem vállalná be, hogy a világ másik végére utazzon, mások alig tudnak megülni a fenekükön, csak hogy végre kiszabaduljanak a lakóhelyükről. Én inkább az a fajta ember vagyok, akinek nem kell átutaznia az egész bolygót, hogy elégedett legyen az életével.
Kis híján kibukott belőlem, hogy épp most árulta el magát és bizonyította be, hogy egyes feltételezésekkel ellentétben mégiscsak igazi és nem valami csodával határos módon, egy nő által írt regény főhőse, aki már-már a tökéletességgel vetekszik és nincsenek olyan érzései és félelmei, mint általában az embereknek. Ahelyett, hogy szavakkal reagáltam volna, inkább megkerestem a pillantását, hogy így tudjak rámosolyogni.
- Szerinted tudok neked újat mondani? -  Halk nevetés kísérte a kérdésemet, amivel inkább csak incselkedni akartam vele, nem pedig tényleg a válaszára várni. - Jól áll, ha kevered az elegánsabb vonalat a hétköznapi öltözködéssel, mint most is. Ha én választanék, biztosan egy fokkal világosabb színeket adnék rád, mondjuk kéket, szürkét, vagy fehéret. - Mondhatjuk, hogy gondolatban már vetkőztettem őt, de a szokásossal ellentétben egyben öltöztettem is - olyan darabokba, amelyeket én szívesen láttam volna rajta. A bőre természetessége, a világos tincsei mind-mind olyan jóképűvé tették őt, hogy biztos voltam benne, ha egy szimpla farmer és fehér ing lenne rajta is ugyanúgy vonzaná a tekintetet, mint a tegnap esti szettje. Sokkal inkább a smart casual stílus irányába vittem volna őt, mintsem a business casual vonalon, mert nem volt nála szükség arra, hogy az elegánsabb stílust öltöztesse le hétköznapibbá, inkább fordítva. A szabadon kócolódó tincsei és a most is a mellkasára feszülő kényelmes pulóver mellé jó döntés volt a kabátja, a valamelyest elegánsabb szabású nadrágjával. Ettől függetlenül még kíváncsi lettem volna rá öltönyben is.
- A futás például sokkal szórakoztatóbb a szabadban, egyszer próbáld ki az edzőtermi futópad helyett. Nyilván a megfelelő időben... És az sem hátrány, ha van a lakásod közelében futópálya, mert én rosszul azoktól, akik elvárják, hogy a gyalogosok kikerüljék őket. - Elgondolkodva billentettem félre a fejemet, csupán egy picit. Nem éreztem úgy, hogy túl sokat árulnék el neki, vagy épp nem szabadna vele megosztanom a szokásaimat, mert nehezen tudtam volna fura dolgokat kinézni belőle azután, hogy megmentett.
- Minek örülnél jobban, ha direkt csinálnám, vagy ha tényleg véletlen lenne? - A szememben csillanó játékosságot csak neki szántam, s hiába éreztem, hogy lódul meg a szívem a halk szavainak hallatán, próbáltam nem jelét adni ennek. Talán csak a kipiruló arcom árult el. - Nem zavar - finoman megingattam a fejemet, miközben a szemeibe néztem. Talán mások szerint erős lett volna kijelenteni, hogy már-már megszűnt körülöttünk létezni a világ, de Kian szemébe nézve mégis képes voltam megfeledkezni arról, hogy pontosan hol vagyunk. - Akkor próbálom majd megzabolázni a tincseim és nem megszabadulni tőlük. - Legalább annyira lehalkítottam a hangomat, mint ő az imént, elvégre senki másra nem tartozott a beszélgetésünk, csak ránk. Habár a közelsége egyébként is még privátabbá tette a társalgásunkat.
- Mondhatjuk így is. Szerintem úgy fair, ha úgy vagyok valakivel kapcsolatban, hogy mindketten akarjuk azt a kapcsolatot. - Ellenkező esetben csak megbántanánk, vagy félreértenénk egymást az illetővel. Minden kapcsolat két emberen múlik, ha pedig valaki már a legelején nem ad bele annyit, mint a másik, akkor mi értelme volt belekezdeni? - Azért ne szakadj ezer felé, mert kevesebb marad nekem. - Megemeltem a kezemet, hogy finoman meg tudjam érinteni a karját, hogy ha eddig nem sikerült volna, magamra vonjam a figyelmét. Képtelen voltam nem elmosolyodni, miközben a szemébe néztem. Mikor a keze a csuklómra csúszott, csak arra tudtam gondolni, hogy korábban nem mentem túl messzire és nem ijesztettem őt el. Ez pedig furcsán megnyugtató érzést nyújtott most. Mint az érintése.
- Nincs okom nem hinni neked - jelentettem ki könnyedén, a mosolyomat pedig még úgy is érzékelhette, hogy épp nem pillantott rám, mert a szavaimba is belevegyült, ékes bizonyítékaként az egyébként is rólam sugárzó jókedvnek. Kár lett volna elrontanom ezt az érzést és elkezdeni elemezni minden mozzanatát és szavát, vagy feleslegesen belelovallnom magamat valami olyanba, amit épp most cáfolt meg a szavaival. Nem tartom magamat túlzottan gyanakvó embernek, még ha meg is lenne rá az okom. De nem tudván, hogy ez lesz-e az utolsó alkalom, hogy találkozunk - amivel kapcsolatban reméltem, hogy határozott nem a válasz -, vagy van-e számunkra tovább, még jól is esett tisztázni a helyzetünket.
Talán jobban zavarba kellett volna jönnöm, amikor kis híján egymásba ütköztünk, de csak a fejemet hajtottam le valamelyest és próbáltam nem hangosan felnevetni. - Most már biztosan nem hiszel nekem, hogy csak véletlenül ütközöm mindig neked, igaz? - Jókedvűen pillantottam fel rá, s egy pillanatig még késztetést is éreztem, hogy az arcához érjek. Érzékeltem a zavarát és biztos voltam benne, hogy én is hasonlóan nézek ki, de ez valahogy most nem tudott zavarni. Természetes volt a közelében lenni és ilyeneket mondani neki.
- Ez kedves tőled. Ezek szerint... - Már épp levegőt vettem, hogy újra megszólaljak, amikor olyan közel hajolt hozzám, hogy kinyissa az ajtót, hogy kis híján lélegezni is elfelejtettem. A pillantásom az arcára, az ajkaira siklott, majd vissza a szemeire. Figyelmeztetnem kellett magamat, hogy ne bámuljam őt túl feltűnően, habár ehhez már jócskán késő lehetett. Finoman megszorítottam hát a kezét, ami az enyémbe simult, s vele együtt léptem be a reggelizőhelyre, ahol egy szimpatikusnak tűnő asztal felé indultam, ami a reggeli időpontban épp napsütésben úszott.
- Ugye nem baj, hogy ezt választottam? - Tettem fel a kérdést, amikor mindketten helyet foglaltunk. - Imádom a napsütést és a meleget. - Másokat zavartak ezek a tényezők, én viszont szó szerint sütkéreztem benne. Különben is a nyár volt a kedvenc évszakom, ami jelenleg távol volt már tőlünk, de épp ezért ragadtam meg azokat a lehetőségeket, amelyekkel kicsit is vissza tudtam idézni azt.

1491 | öltözék | megint te :öribari: |


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah && Kian  D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah && Kian  Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah && Kian  D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptyPént. 12 Május - 19:40

Lilah & Kian

- Nem szeretem a megszokott dolgokat, mert hamar befásulok – vontam meg a vállam – Már gyerekként is ilyen voltam.
Amit nyilvánvalóan a szüleim pénztárcája elég rendesen bánt is. Pontosan emlékszem, hogy egyesével ráuntam az összes létező játékomra, amikkel nagyon maximum fél évig voltam hajlandó foglalkozni, aztán már rögtön valami újat szerettem volna magamnak. Emiatt szinte egyetlen régi plüssállatom vagy kisautóm sem maradt meg. Amikor a sárgák tetszettek, gyakorlatilag amint megláttam egy piros színűt, utána már arra vágytam. Mivel világ életemben el voltam kényeztetve és megkaptam azt, amire vágytam, idővel én is tudom, hogy kialakultak nem túl kellemes jellemvonásaim.
- Túlságosan keretekben gondolkodsz – mosolyodtam el anélkül, hogy levettem volna róla akár egy pillanatra is a szemeimet – Teljesen mindegy, hogy mi hogyan találkoztunk, attól még nem én vagyok az első, akivel megismerkedtél. Ha valaki nem ugyanezt csinálta volna bármilyen helyzetben, az egy gyökér.
Nem igazán éreztem, hogy ragozni kellene ezt a dolgot. Összességében soha nem értettem azokat a férfiakat, akik a saját primitívségüket képesek voltak rákenni azokat a gyönyörű nőkre, amilyen például Delilah is. Ha nekünk jogunk van – bár ezt felettébb gusztustalannak gondolom – félpucéran utcára menni csak azért, mert melegünk van, vagy éppenséggel levetkőzni egy szórakozóhelyen, mert eleget ittunk hozzá, akkor a lányok is nyugodtan kitehetik azt, amilyük van. Emellett szerintem alapvető emberi jognak kellene lennie annak, hogy biztonságosan tudjanak szórakozni. Aki elegendő indoknak tartja azt, hogy néha ők is szépnek és szexinek akarják érezni magukat ahhoz, hogy zaklatni kezdjék őket, nos… Nem hiszem, hogy emberek között kellene tartani. Azért alakult ki a civilizáció, hogy a barom ösztöneinknek határt lehessen szabni.
- Ezek szerint egy olyan nő vagy, aki nem fogadja el az önzetlen segítségnyújtást – elég szemtelen volt a részemről, hogy teóriákat gyártok róla úgy, hogy gyakorlatilag alig ismerem, de ennyi bőven belefért – Rendben. Én pedig egy olyan férfi, aki szereti tiszteletben tartani mások döntéseit.
Legalábbis jelenleg. Nem bántam, hogy továbbra is együtt töltjük majd az időnket, mert ezzel lehetőségem nyílik megszerezni az elérhetőségét és nekem is elhívni valahova. Ez a részemről kicsit sem arról szólt, hogy bármit szeretnék viszonozni, de ha már így alakul, és esetleg kényelmetlennek találná azt, hogy randizzon velem, akkor erre is rá lehet fogni később a dolgot.
- Nem nagyobb probléma az, hogy ezek a veszélyes állatok simán bemennek az otthonukba? – nevettem el magam – Legalábbis én hallottam rémtörténeteket. Nem biztos, hogy az első nyaralási célom az Ausztrália lenne.
Mondjuk az időjárás az pont ideális, de egyébként viszonylag szerencsés vagyok New Yorkot illetően. Nem állítom azt, hogy mondjuk nem nézném meg szívesen a világ többi pontját is, de egy olyan városban van szerencsém élni, ahol viszonylag minden elérhető és könnyű kommunikálni bárkivel. Persze nyilvánvalóan mindennek megvan a maga hátránya, gondolok itt arra, hogy az egészségügyi rendszerünk egy szar, és gyakorlatilag a saját ingatlan után is olyan adókat kell befizetnünk az államnak, hogy az borzalmas, de van egy sanda gyanúm arra, hogy máshol sem könnyebb élni. Ausztráliában pont a mérges állatok, míg egy fejlődő országban pedig azért nem, mert nincs olyan jólét, mint itt. Nyilvánvalóan ebből én nem sokat tapasztalnék akkor, ha nem az lenne a munkám, ami.
- Nincsenek fóbiáim – vontam meg a vállam – De persze én is félek bizonyos dolgoktól, mint mindenki más.
Aki ennek az ellenkezőjét állította az tuti, hogy nem mondott igazat. Én olyan személy voltam, aki sokkal inkább félt mondjuk az egyedülléttől, vagy attól, hogy jelentéktelenné válok mások számára, mint a pókoktól vagy a kutyáktól. Ennek pedig biztosan köze lehet ahhoz, hogy egyszer majdnem úgy veszítettem el az életem, hogy arról konkrétan senki se szerzett volna tudomást.
- Szerinted milyen szín állna jól nekem? – egy lágy mosoly volt az arcomon, tényleg kíváncsi voltam a válaszára – És milyen stílus?
Alapvetően szerencsés vagyok, mert annak ellenére, hogy viszonylag átlagos magassággal rendelkezem, a végtagjaim elég hosszúak, ellenben a felsőtestem rövid. Sokszor mondták a sminkesek, illetve a jelmeztervezők, akikkel dolgoztunk, hogy mivel figyelek a fittségemre, és a bőrömre, ezért nagyon könnyű velem együtt dolgozni. Ettől függetlenül tisztában voltam vele, hogy nyilván nem vagyok a világ legjobban kinéző pasija, én a legjobb esetben is maximum átlagon felülinek láttam magam, ami nagyrészt abból fakadt, hogy odafigyelek a külsőmre.
- Illetve táncolok – bólintottam a kérdésére – Tök jó lenne néha szabadban is sportolni, de nem jut rá időm.
Ezen a ponton pedig nem tettem megjegyzéseket arra, hogy az a bizonyos reggeli jóga őt is eléggé formában tarthatja, mert elég para viselkedés lenne már rögtön az alakját dicsérni. Akkor is, ha egy kifejezetten csinos nőről volt szó. Egyértelmű volt, hogy idősebb nálam, én pedig áldottam a genetikámat azért, hogy nem az a fajta ázsiai férfi vagyok, aki harminc évesen is tinédzsernek tűnik.
- Annyiszor ér össze a kezünk, hogy félre fogom érteni – épp elég halkan jegyeztem meg ezt ahhoz, hogy rajtunk kívül senki se hallja, mivel a célom nem a nézőközönségünk zavarba hozása volt. Bőven beértem volna azzal, ha egyedül Delilah-nál sikerrel járok, mert akkor az jelentheti azt, hogy egy kicsit tényleg kedvelhet – Túl szép, sose vágasd le. Zavar, hogy hozzáértem?
A tekintetét kerestem, de nem voltam teljesen magabiztos. Sokan vannak olyanok, akik nem kedvelik azt, ha valaki belép az intim szférájukba. Én sem engedtem meg mindenkinek, a mi érintéseink mégsem voltak túl zavaróak, ugyanakkor tiszteletben kell tartanom mások határait. Még akkor is, ha körülbelül le kell kötözni a kezeimet annak érdekében, hogy ne nyúljak hozzá megint.
- Gondolom azért, mert nem akarsz – teljesen felesleges lett volna valami béna dumával fárasztani, hogy az ilyen szép nők mindig foglaltak, még én is instant elhánytam volna magam tőle – Nem zavar, ha több munkám van melletted. Nem szeretek dologtalan lenni.
Talán egy kicsit arra céloztam ezzel, hogy szívesen vállalnék még több feladatot, de ez kimondva túl kétértelmű. Ha mondjuk már egy hónapja randizgatnánk és akár a lakásán is jártam volna, már beleférne. A válaszán egyszerűen csak elmosolyodtam és ahelyett, hogy szavakkal nyugtáztam volna azt, amit mondott, finom mozdulattal fogtam rá a csuklójára, hogy lehetőségem legyen legalább egyszer végig simítani a tenyerén, amíg az ujjaimat az övéi közé csúsztattam.
- Lehet, hogy nem fogsz nekem hinni – csak egy oldalpillantást vetettem rá – De ha lenne barátnőm, még veled sem álltam volna szóba azontúl, hogy a csaposra felhívom a figyelmed és a közelben maradok. Tudom, hogy az összes férfi ezt mondja, és nem fogom azt mondani, hogy én más vagyok, mint a legtöbb, de ez az igazság.
Talán azért vagyok jó színész alapanyag, mert könnyen lángra lehet gyújtani a szívem. Ha valakit megszerettem, ahhoz képes voltam a végletekig ragaszkodni, emiatt ragadtam benne kapcsolatokban. Talán spontánnak lehet mondani, de nagyon is szükségem van az állandóságra ahhoz, hogy meg tudjam őrizni a korábban említett tulajdonságomat. Egész életemben ugyanazt, ugyanott csináltam, ugyanazokkal az emberekkel és engem ez boldoggá tesz. Amikor finoman elmosolyodtam, visszanyeltem a megjegyzésemet azzal kapcsolatban, hogy ha szeretné, nyugodtan tegye próbára azt, hogy mennyire hazudok, vagy nem teszem ezt. Ugyanakkor viszont azért magamat sem szívesen sodornám olyan helyzetbe, ahol potenciálisan összetörhetik a szívem. Ez a hátránya annak, hogy nem listát vezetek a nőkről, hanem egynek próbálok mindent megadni, vagy ha tehetem, akkor annál is többet.
- Rendben, csak utánad – mielőtt bármit tehettem, vagy mondhattam volna, csak arra lettem figyelmes, hogy mennyire közel került hozzám miután megfordult. Éreztem, ahogy a füleim vége és az arcom égni kezd ettől, amin kicsit se segített, hogy a mai időjárás pont annyira volt szeles, hogy lehetőségem legyen érezni a hajának és a parfümnek az illatát, amit használt. Zavartan mosolyodtam el, ami egy béna kis nevetésbe torkollt, és végül most én voltam az, aki lesütötte a szemeit.
- Szerintem a hölgyeknek illik helyet választani – kicsit változtattam a kézfogásunkon, feljebb emeltem a kezem, hogy ha a lépcső gondot okozna neki, akkor legyen kapaszkodója. Csak azután léptem mögé, hogy megtette azt a pár lépcsőfokot – Én bárhol kényelmesen érzem magam, ahol te is.
Ahogy oldalra fordultam a haja finoman csiklandozta az arcom, de még mielőtt rám nézhetett volna előrehajoltam, hogy ki tudjam nyitni az ajtót neki.

1 296 || remélem nem lett túl szörnyű  Lilah && Kian  2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story

Delilah Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  QQXcriu
Lilah && Kian  IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah && Kian  8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Lilah && Kian  S3tYa3a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptyPént. 10 Szept. - 23:34

Kian & Lilah
- Így már világosabb. Tényleg különlegesebbnek hangzik, mintha minden nap ugyanaz a környezet várna. - Ha így fogjuk fel, tulajdonképpen az én munkám is határozottan monotonnak és unalmasnak lenne mondható, ha nem én lennék az üzlettulajdonos is, aki igyekszik kiválogatni azokat a darabokat, amelyekkel a vásárlók is találkozhatnak, amikor betérnek hozzám. Ez a kreatív kiválasztási folyamat volt az, amit sokszor nagyon tudtam élvezni, de ugyanolyan fontos volt számomra az emberekkel való kapcsolattartás is; ezért sem vonultam ki teljesen a butik működéséből teljesen. Nem is igazán tudtam volna, mert ha lenne is mivel kitöltenem az időmet, egyedül maradnék azokban az órákban. Így legalább duplán részem volt olyan dolgokban, amelyeket szeretek csinálni.
Ami azt illeti, ebbe a körbe sorolódik maga a tény is, hogy szeretek korán kelni. Régebben talán úgy fogalmaztam volna meg, hogy ha nem is azon dolgok közé sorolódik, amelyeket kedvelek, de ki vagyok vele békülve, mert már megszoktam. Mára már tényleg olyasmi lett belőle, amit értékelni tudok, mert annyival is több időm van egyéb dolgokat elvégezni. Jellemzően ezt egy-egy jóga óra keretében élveztem tovább, de nem bántam, hogy ma reggel nem azt választottam, még ha kicsit szürreálisnak is tűnt, hogy épp Kiannel sodor össze a szél.
- Nos... - egy pillanatra beharaptam az ajkamat, mert magam sem tudtam mennyire kellene igazat mondanom. - Az az igazság, hogy egyikükkel sem kerültem még hasonló szituációba, mint veled, szóval nem is igazán tudnám megmondani, hogy milyenek voltak. - Életem egyetlen férfiját sem szeretném ok nélkül kritizálni, akivel pedig mégis megteszem, annak eléggé komoly dolgot kell elkövetnie ahhoz, hogy mégis megtörténjen. Kian szinte teljesen idegen számomra, ezért nem éreztem úgy, hogy el kellene mondanom neki azt, hogy milyen ember az apám. A kérdésével valószínűleg egyébként sem a családomra volt kíváncsi. Hiába érezte úgy az egyik felem, hogy nem kellene feleslegesen fecsegnem, a másik egyértelműen élvezte nem csak a beszélgetést, hanem a srác közelségét is.
- Így én is jobban érzem majd magamat. - Észleltem, hogy mennyire magyarázatra szorulnak a szavaim és hogy ezt akár érthetné úgy is, hogy az ő jelenléte miatt kavarognak bennem kellemes érzések. Hiába akartam elkezdeni magyarázkodni, annyira magával ragadott a pillantása, hogy a számat is nehezen nyitottam ki újra. - Így ha minimálisan is, de én is tettem érted valamit. - Az, hogy elmegyünk egy kávézóba nyilván nem lesz egyenlő azzal, hogy ő gyakorlatilag attól mentett meg, hogy eladjanak egy másik országba, vagy ne adj' Isten megerőszakoljanak. Mégsem éreztem úgy, hogy egy szimpla köszönöm, vagy egy kézfogás elég lenne. Hogy mennyiben járult ehhez hozzá maga a tény, hogy nem akartam olyan gyorsan hagyni őt és a társaságát, azt én sem mondtam volna meg nyíltan jelenleg.
- Vannak kifejezetten fura ételeik... - halk nevetés tört ki belőlem. Én például határozottan nem próbálkoznék a krokodil, vagy épp kenguru hús evésével.- Az viszont tetszik, hogy jobban szeretnek kint enni a szabad levegőn. Habár annyi veszélyes állat mellett csodálom, hogy megteszik. - Saját tapasztalattal nem igazán rendelkeztem, ami az ausztrál állatvilágot érinti, viszont ha lehet, általában itt New Yorkban is kerülöm a békák, kígyók és pókok társaságát. - Neked van valamilyen félelmed? - Egészen kifejezetten állatokkal kapcsolatos dologra gondoltam, de azon sem sértődtem volna meg, ha nem csak olyasmit említ. Szimplán csak szerettem volna hallani a válaszát, akármi is legyen az.
- Igen, rendszeresen előfordulnak. - Mosolyogva helyeseltem. Nem számítottam rá, hogy ilyen pontosan megfogalmazza azt a furcsaságot, amivel én nap, mint nap találkozom. - Szívesen látlak az üzletben. Ha erre jársz és épp ruhára van szükséged, látogass majd meg. - Mosolyogva pillantok felé, de nem merem túl sokáig őt nézni, mert attól tartok, hogy a szemeim elárulják milyen érzések kavarognak most bennem, hogy ennyire nyíltan meghívtam őt egy esetleges következő találkozásra.
- Akkor te inkább edzőterem párti vagy, vagy van más sport, amit azon kívül űzöl? - Kis híján kicsúszott a számon, hogy látszik rajta, hogy edzett, de ha már a kezünk egymásnak ütközését illetően is felmerült bennem, hogy talán nem esik neki olyan jól, akkor azt dicsérni, hogy milyen jól néz ki talán kicsit elvetemültnek tűnt volna. Ettől persze nem lett kevésbé igaz.
- Igen, néha én is így érzem. - Elmosolyodom, amikor megjegyzést tesz a hajamra és akkor sem húzódom el, amikor felém nyújtja a kezét. Helyette egyedül azt a hibát követem el, hogy szinte reflexből én magam is megemelem a kezemet, ami most az övének ütközik. - Ne haragudj - egészen halkan mondom ezt neki. - A hullámaim miatt lehet, ellenem fordulnak - halkan felnevetek. - Hidd el, meg lehet szokni. Meg kellene oldanom valahogy, de nem is tudom. Levágatni olyan céltalan lenne. - Én legalábbis még nem találtam megfelelő indokot, hogy megváljak a tincseimtől. Azt, hogy milyen könnyedén csúszott ki a fülem mögül minden alkalommal pedig egyszerűen csak elfogadtam.
Egészen megijedtem, amikor Kian rám szólt, aztán amikor észleltem az egész szituációt is, mert olyan volt az egész, mintha nem is ugyanabban a dimenzióban léteztünk volna, mint a biciklis, aki gyakorlatilag a semmiből került elő. Csak a férfinak köszönhettem, hogy nem történt baleset és egészen hálás is voltam a kezemre kulcsolódó ujjai miatt.
Amikor felteszi a kérdését valószínűleg még mindig ugyanaz a meglepettség lehet az arcomon, a riadtság azonban hamar elillan a pillantásomból, mellé pedig egy mosoly is társul, amikor Kian szemeibe nézek. - Nincsen. - És gyakorlatilag olyan sem, aki a közeljövőben annak szeretné vallani magát, de ezt nyilvánvalóan nem kellett hozzátennem. Csak rám tartozik. - Köszönöm, hogy megint megmentettél. Úgy tűnik mellettem csak még több munkád van, mintha nem lenne elég kettő. - Direkt nem tértem ki arra, hogy mit gondolok arról, hogy megfogja a kezemet. Helyette hagytam magamnak annyi örömöt, hogy elfogadjam a közeledését és meg is éljem tetőtől talpig, amit kiváltott belőlem a merészségével. - Tekinthetjük annak - feleltem végül és direkt nem igyekeztem elhúzni tőle a kezemet. - Ha rám sem haragszik meg senki, amiért ellopom a barátját..? - Fontosnak éreztem oda-vissza tisztázni ezt a kérdést, mert rövid időn belül olyan embert ismertem meg Kian személyében, aki pillanatok alatt levett a lábamról. Ezt pedig biztosan nem csak egy nőnél képes elérni.
Megmosolyogtatott a tény, hogy egymás kezét fogva sétáltunk tovább, kicsit talán még szürreális is volt, főleg mert olyan rövid ideje ismerjük egymást. Még csak azt sem használhattam kifogásnak, hogy vigyáznia kell rám az őrült biciklisek miatt, mert épp elég volt belőlük egy is. - Ez lesz az. - Finoman rászorítottam a kezére és lassítottam a lépteimen, amikor a nagy üvegkirakattal ellátott üzlet elé, aminek fekete cégére hirdette a hely nevét is. Csak akkor indultam tovább, ha a srácnak is megfelelő volt. - Hova ülnél szívesen? - Hátra szerettem volna pillantani, amikor feltettem a kérdést, közben viszont sikerült úgy megtorpannom, hogy gyakorlatilag majdnem Kian előtt állok meg - egészen pontosan kis híján a mellkasának ütközve.
1101 | öltözék | megint te :öribari: |


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Kian Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah && Kian  D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah && Kian  Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah && Kian  D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptyHétf. 12 Júl. - 9:04

Lilah & Kian

- Nem mindig itt lépünk fel – az is igaz, hogy ha nem itt, akkor is csak azokat a helyeket vállalom, amik eléggé kívül esnek a környezetemen. Véletlenül sem akarok lebukni – De tudod, ez olyan, mintha mondjuk vándorszínész lennék. Elég különleges érzés.
Nem hittem se a karmában, se Istenben, se egyéb kézzel meg nem fogható dologban, mivel én magam már megtapasztaltam a világ egy olyan szeletét, ami nem éppen a legkellemesebb. Emiatt vannak nekem is olyan kialakult tulajdonságaim, amik, semmiképpen sem mondhatóak pozitívnak. Gondolok itt arra mondjuk, hogy fejjel megyek a falnak, és soha nem hallgatok azokra a tanácsokra, amiket a környezetemtől kapok. Mindezek ellenére is álmodozó típusnak tartom magam, akit határozottan el tud varázsolni egy cukorkás papír is. Szóval hittem abban, hogy így vagy úgy, de talán inspirálhatok majd a későbbiek során másokat a művészet nyelvén. És abban is, hogy ha kedves vagyok az emberekkel, akkor hasonlót kapok vissza, ami miatt idővel boldogabb életem lehet. És ha mégis nagyon túl kellene misztifikálnom a dolgokat, akkor határozottan azt mondhatom, hogy ha volt előző életem, szerintem akkor is valami hasonló munkát végezhettem. Túlságosan nagy volt bennem a tisztelet a szakma iránt, és ha tehetném, akkor biztosan nem kötném magam helyhez. Jó lenne, ha úgy járhatnám a világot, mint ahogyan néhány társulat tette régen.
- Ennek alapvetőnek kellene lennie – finoman megvontam a vállam, de a korábbi mosoly hamar lehervadt az arcomról, és a továbbiakban már inkább összevont szemöldökkel néztem rá, és tettem fel neki a kérdésemet – Miféle férfiakkal találkoztál eddig?
Mindig annak voltam a híve, hogy nem szabad végig nézni azt, ahogyan valakinek baja eshet. Nem kell hősködni sem, határozottan figyelembe kell venni bizonyos viszonyokat, de én mégis hittem abban, hogy ha a saját épségünket nem kockáztatjuk túlzottan, akkor semmibe nem telik valakit kihúzni egy kellemetlen szituációból. Jelen helyzetben, én nem hiszem, hogy jól tudtam volna aludni, ha megissza azt az italt a szemem láttára, éppen ezért nem is vártam volna érte viszonzást. Mindenesetre én magam is észrevettem a határokat és érzékeltem, hogy bunkóság lenne ezt most nem elfogadni.
Igyekeztem udvarias maradni ebben a helyzetben, de így sem volt túl egyszerű dolgom, mivel a tekintetem – ugyan csak egyetlen pillanatra – követte azt, ahogyan beharapja az ajkát. Pontosan tudtam, hogy jelen helyzetben ez a legrosszabb, amit tehettem, szóval gyorsa visszavezettem a pillantásom a szemeire. Szerettem a barna szemet, szóval éppen elég volt pár másodpercig néznem őt, és máris elvesztem.
- Az a lényeg, hogy semmi sem történt – egészen halkan beszéltem és szelíd mosolyt költöztettem az arcomra – De nem ezen fog múlni az, hogy elfogadom a meghívásod.
Ezen a ponton már elég komolyan néztem rá. Nem feltétlenül az volt a célom, hogy megperzseljem őt a tekintetemmel, ha mégis sikerült, az csak szimplán így alakult. Valószínűleg azért volt, mert tetszett nekem, és ezért másképp viselkedtem vele, mint a többi nővel. Magam sem tudtam, hogy miért számított ennyire sokat nekem ez az egész jelenleg, hiszen én is éreztem, hogy egy párkapcsolat egyáltalán nem férne bele az életembe jelenleg, mégis úgy éreztem, hogy ha a telefonszámával indulnék ma próbálni, akkor az számomra teljesen okés lenne.
- Szólni fogok – határozottan jelentettem ki ezt. Lényegében más választásom nem is volt, mivel még át kell ugranom az egyik munkatársamhoz. Most éppen nála tanyáztam, mint minden alkalommal, amikor este Manhattanben van dolgom. Részletkérdés, hogy miért nem találta még meg a fellépőruháimat.
Engem egyáltalán nem hozott zavarba az, amikor a kezem az övéhez ért, képes voltam ugyanolyan szégyentelenül mosolyogni rá még mindig. Ebben a pillanatban tőlem akár egy drogtanyára is vihetett volna, az sem érdekel.
- Jól hangzik. Nem sok ausztrál ételt ettem még – meg gondolom akkor van esélyem tényleg reggeli kaliberű ételt fogyasztani. Mindig arra fogtam, hogy nem nőttem az átlagnál magasabbra, hogy a szüleim olyan ételekkel tömtek kicsi korom óta, ami nem volt normális. Apám révén belefért reggel a leves is, anyám meg… Hagyjuk az oroszokat és a főzést. Még sosem jártam Oroszországban, de ennek ellenére is tapasztaltam már nem egyszer, hogy borzalmas szakácsok.
- Egyébként az emberek vásárlási szokásai érthetetlenek néha – halkan nevettem fel – Mert nyitáskor meg biztos mindig van egy-egy ember, aki már az ajtóban toporog, nem?
Ilyen szempontból kifejezetten örültem annak, hogy férfi vagyok, és én csak bementem egy random üzletbe, leakasztottam az első fekete pólót és szaggatott farmert, amit megláttam, és lényegében kész is voltam. Egyébként néha a két melótól annyira ki szoktam merülni, hogy képes vagyok Rorára bízni a dolgot, ha ő amúgy is vásárol. Mivel tudja, hogy alapvetően milyen a stílusom, nem nagyon szokott mellé nyúlni. A másik lehetőség az, hogy együtt megyünk el valahova, mert amúgy is ebédelnénk vagy bármi, és akkor belefér. Az egyetlen dolog, amit nem szeretek, hogy mindent felpróbáltat velem, mint valami katonatiszt, de ez a legkevesebb.
- Tévedsz – halkan nevettem fel – Szerintem jó, hogy jógával kezded a napod. Ha nem éjszakázok, én is általában megtámadom az edzőtermeket, főleg mostanában.
Így is rám lett szólva, hogy túl vékony vagyok, és fel kell szednem a szerepem miatt. Abba nem gondoltam bele, hogy mennyire zavarba ejtő lehet egy csomó olyan ember mellett gyakorlatilag szinte meztelenül rohangálni, akikkel mindennap együtt dolgozok. Ugyanakkor ez motiváció volt az edzésre is, mert lényegében jól kellett kinéznem ahhoz, hogy magabiztosabb lehessek a szerepemben előttük.
- Kéne szerezned valami hajcsatot – mosolyogva csóváltam meg a fejem, a szemeim pedig vidáman csillogtak, amikor most már másodjára nyúltam oda a hajához, hogy segíthessek vele – Nehéz lehet kordában tartani ennyi hajat. Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok nő.
Nem mintha a sajátommal ne lenne elég baj. Leginkább az a problémám mondjuk vele, hogy állandóan elalszom, és én nem az a fajta fiú vagyok, aki kimászik az ágyból és tökéletesen kócos lesz, hanem leginkább úgy nézek ki, mint aki a konnektorba nyúlt. Bár, hogy őszinte legyek… Szerintem azok a srácok is csak ügyesen állítják be azt az igénytelen, de szexi frizurát, akik viselik. Talán nekem annyira nem is állna jól.
- Jaj vigyázz – én magam is későn észleltem a biciklist, ami kivágott elénk, de pont időben fogtam meg Delilah kezét ahhoz, hogy vissza tudjam húzni magam mellé. Ez pedig egy jó alkalom volt arra, hogy legalább azt megtudjam, hogy mennyire közel kerülhetek a telefonszámához.
- Van barátod? – elég szégyentelen dolog erre mondjuk így rákérdezni, de nem akartam, hogy bárki beverje az orromat – Mert, ha nincs, akkor akár vehetjük randinak a mai reggelt, és meg tudom fogni a kezed. Nem szeretném, ha bajod esne mellettem.


1 047 || remélem nem lett túl szörnyű  Lilah && Kian  2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  QQXcriu
Lilah && Kian  IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah && Kian  8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Lilah && Kian  S3tYa3a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptyCsüt. 28 Jan. - 21:33

Kian & Lilah
Mondhatjuk, hogy nem voltam következetes, ami az emberi kapcsolataimat illeti. El akartam szakadni a régiektől és úgy alkotni teljesen újakat, hogy közben nagyon is tisztában voltam azzal, hogy nem csak magamnak hazudok, hanem mindenki másnak is, akit kicsit is közel engedek magamhoz. Ez pedig tudott néha kifejezetten nehéz napokat okozni számomra, ami a lelkiismeretemet illeti. Sosem értettem meg, hogy miért kell ahhoz mindenkinek hazudnom, hogy kicsit is nyugodt életem legyen, amikor nem vágytam másra, csak igazi, őszinte emberi kapcsolatokra és arra, hogy valami stabilat fel tudjak mutatni az életemben.
Ez a dolog történetesen a munkám volt. Tudtam, hogy az üzletben nem feltétlenül szerzek olyan kapcsolatokat, ahol el kell mondanom mindent másoknak. Akik betértek hozzám nem voltak kíváncsiak a múltamra, a szüleimre, arra, hogy ki vagyok azon kívül, hogy mosolyogva kiszolgálom őket és adott esetben tanácsot adok. Mélyebb emberi kapcsolatok nélkül létezni viszont lehetetlen, még az olyan viszonylag zárkózott emberek számára is, mint én.
A mostani helyzet azért is volt nagyon nehéz, mert nem gondoltam, hogy újra találkozunk. Levontam a következtetéseimet az estét követően és megvolt a véleményem, ami más esetben talán nem csúszott volna ki olyan őszintén a számon, ami miatt most nem is érezném úgy, hogy legszívesebben elbújnék. Még épp időben összepréselem az ajkaimat, hogy ne erősítsek rá újra arra, hogy mit gondolok az arcáról.
- Queens elég messze van. Fárasztó lehet ennyit ingázni. De akkor gondolom szereted az állásod..? - Határozottan kérdésnek hat a dolog, mintsem kijelentésnek, hiszen eszemben sincs szavakat adni a szájába. Nagyon is érdekel, hogy pontosan mi lehet a másik munkája, főleg mert az egyikkel már tisztában vagyok.
- Kicsi a világ. - Még szerencse, hogy ezt jelen esetben nem valami negatív miatt mondom, holott kavarognak bennem hasonló érzések a múltammal és azzal kapcsolatban, hogy bár azt hittem, hogy több ember között egyszerűbben elrejtőzhetek, New York még sincs olyan messze Chicagotól. Túlságosan is beszippant azonban a férfi pillantása, hogy át tudjam magam adni a negatív érzéseknek. Határozottan a pozitív felére koncentrálok annak, hogy rövid időn belül már kétszer is összefutunk.
- Nem kötelességből teszem - mosolyogva rázom meg a fejemet, elrontva ezzel mindenféle próbálkozást, amivel a hajamat akartam megregulázni és a fülem mögé tűrni. - Sokkal inkább azért köszönöm neked, mert így egyikünknek sem kell azon gondolkoznia, hogy mi lett volna velem. Nekem talán nem is lett volna rá lehetőségem... - halkan nevetem el magamat, majd hirtelen az alsó ajkamba harapok. - Vagyis.. Látod, máris azon gondolkozom, hogy mi történhetett volna. - Pontosabban, hogy mit tehettem volna azután, hogy elfogyasztom azt az italt. Annyi szörnyűség jut eszembe, hogy nem is akarok választani közülünk. Inkább örülni szeretnék, hogy még van lehetőségem azt ajánlgatni, hogy meghívom valamire a megtentőmet.
- Rendben. Tényleg szólj majd nyugodtan. - Halvány mosoly játszott az arcomon, ahogyan ezt kimondtam. Semmi nem garantálja, hogy egyáltalán annyira élvezni fogjuk egymás társaságát most a reggeli órákban is, mint este, valamiért azonban képtelen vagyok arra gondolni, hogy megpróbáljam gondolatban elrontani és lebeszélni magamat az egészről, mert túlságosan beszippant Kian társasága. - Menjünk a Two Handsbe. - Mosolyogva bólintok párat. Épp emelni készültem az egyik kezemet, amikor a másikon megéreztem, ahogy a férfié az enyémhez és, ami miatt a pillantásom rögtön rá rebbent, a felemelt kezem pedig erőtlenül hullott lejjebb. Végül egy mosollyal koronáztam meg az egész jelenetet. - A tulajdonos ausztrál és a saját konyhájukra építette a menüt. - Ötletem sincs miért osztom meg vele ezt az információt, de úgy éreztem legalább annyi megilleti, hogy elmondjam, gondolatban melyik helyet választottam.
- Csak később nyitok ki. Valamiért úgy tűnik az emberek nem szeretnek vásárolni járni tíz előtt - mosolyogva jegyzem ezt meg. Kilenc előtt egyébként sem indul be semmi, mert az sokaknak munkaidőn kívül esik. - Én annak tudom be, hogy nem egy plázában vagyok, hanem saját butikom van. - Aprót bólintok. Tény és való, hogy egyébként sem azt a fajta üzletvezetést képviseltem, ami az egyen darabokra és bárhol megkapható ruhákra specializálódott. Egyáltalán nem vagyok fast fashion hívő.
- Sokszor tulajdonképpen jógával kezdem a napot, pár sarokra van egy stúdió... - Újra elmosolyodom és bocsánatkérő pillantást vetek rá. - Ne haragudj. Csak fecsegek olyasmiről, ami biztosan nem érdekel téged. - Egy pillanatra lehajtom a fejemet és a járdán kopogó cipőmre pillantok, majd amikor újra felemelem, a kezemet is rögvest emelem, hogy a fülem mögé simítsam a tincseimet.
702 | öltözék | megint te :öribari: |


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Kian Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah && Kian  D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah && Kian  Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah && Kian  D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptyVas. 3 Jan. - 17:18

Lilah & Kian

A magam részéről egyáltalán nem kívántam többet gondolni abba, amit a nőnek hála sikerült megtapasztalnom az előző este folyamán. Lényegében mindig jó dolog pár lépés távolságot tartani, de jelen esetben ez nem volt teljes mértékben működőképes. Mivel férfiból vagyok, tökéletesen alkalmasnak találom magam arra, hogy egyes dolgokat megérezzek a másik nővel kapcsolatban. És ez a tegnapi eset... Másnak tűnt. Ha pedig engem hatalmába kerít ez az érzés, hát... Azt hiszem hasonlót élhetnek át a naiv tinilányok, akik folyamatosan azt hiszik minden srácra, hogy ő majd az igazi lesz, ő majd nem veri át őket. Én ennyire drasztikus talán azért nem vagyok, de határozottan kijelenthetem, hogy elég egy dolgot megkedvelnem egy nőben, és hajlamos vagyok beleszeretni. Kivéve ha Auroráról van szó, mert ő mégiscsak egy barátom, meg mindenekelőtt mi együtt dolgozunk. Kellemetlenné válna, ha lenne közöttünk valami.
- Értem – egy széles mosoly ült ki az arcomra, de egy pillanatra sem vettem le a tekintetemet a nőről – A te arcod viszont tényleg különleges és nehezen felejthető.
Ezt bizonyította az is, hogy hiába találkoztam vele az előző este a félhomályban... Mégis felismertem a természetes fényben. Nem akartam olyan gusztustalan és gyomorforgató szövegekkel jönni, hogy normális viszonyok mellett még gyönyörűbbnek tűnik, de volt benne valami, ami miatt képtelen voltam levenni róla a szemem. Ez azért volt jelenleg előny, mert beszélgetésbe elegyedtünk, így nem feltűnő az, ha bámulom. Tudtam, hogy minden bizonnyal fiatalabb vagyok nála, éppen ezért is lett volna udvariatlanság az, amit csinálok, szóval próbáltam nyújtani egy kicsit a pillanatot. Az, hogy flörtölök vele... Már más kérdés. Gondolom a közelben lakik és egy szerencsés véletlen folytán volt egymáshoz szerencsénk ismét. Nem hinném, hogy még egy ilyen alkalmat az ölünkbe ejtene az élet, szóval majd amikor kilépek a boltból, elég lesz eldöntenem azt, hogy meg akarom-e ragadni a lehetőséget, vagy kiélvezem mindazt, ami a szituációban rejlik, és egyszerűen az útjára engedem a nőt és elfelejtem őt.
- Queensben van a másik munkahelyem, szóval igen, azért szerencsés fordulat az, hogy már korán reggel is jár a metró – egészen szelíd mosoly ült ki az arcomra, ahogyan megvontam a vállam. Tényleg bajban lennék, ha nem érnék oda a próbáimra, mert akkor minden bizonnyal nagyon kicsesznék magammal, a többiek pedig megsejtenék, hogy valami nem teljesen okés körülöttem.
- Egy barátom is a közelben lakik – azt már nem mondtam ki, hogy furának tartom azt, hogy ha már kétszer is egymásba botlottunk, akkor eddig hogyan kerültük el egymást. Elég stalker szöveg lenne, nekem pedig most egyáltalán nem az a célom, hogy kapjak egy rúgást valahol csípőtájékon, aztán pedig itt hagyjon a nő.
- Hihetsz nekem – talán egy kicsit túlságosan is halkan jegyeztem meg a szavakat, aztán elmosolyodtam. Ebben a pillanatban tört meg a pillantásomban az a bizonyos átható él, amivel Rora mindig zaklat engem és nem hiszi el nekem, hogy nem tudatosan kezdek el nőket hipnotizálni. Csak szimplán más szemmel nézek azokra a dolgokra és személyekre, amik – és akik – tetszenek nekem. Amióta említette ezt a dolgot, igazából csak lett némi önbizalmam, és ennek hatására is merészkedtem Delilah hajához nyúlni, ami talán pofátlanságnak hatott az ismeretségünk fényében, de ennek ellenére is egyszerűen csak meg akartam érinteni a haját. Érdekelt, hogy miért tapogatja annyit, mert egyáltalán nem tűnt tudatosnak a mozdulata.
- Nem kell megköszönnöd – egyszerűen megrántottam a vállam és most igyekeztem azért normálisan ránézni – Rosszul éreztem volna magam azok után, hogy észrevettem, ha nem teszek semmit. És most azon rágnám magam, hogy vajon mi történt veled.
Lényegében ez volt a teljes igazság. Ha ez a bizonyos összetevője kiesik a tegnapi estének, akkor valószínűleg annyira elmerültem volna a saját gondolataimban, hogy észre sem veszem őt, megiszom a sörömet, és lelépek az öltözőbe telefonozni. Valahol pedig hálás voltam a pultosnak, mert így legalább részem volt egy jó beszélgetésben, illetve magamat is megkíméltem a felesleges agyalástól. Az életemben épp elég olyan dolog volt jelenleg, amire egyszerűen csak nem akartam gondolni.
Először értetlenkedve néztem a kezembe nyomott teás dobozra, de utána meg csak elmosolyodtam és elraktam azt. Ha ő ettől jobban érzi magát, akkor egy pár dolláros italt talán elfogadhatok, mert azért az mégsem egy kávémeghívás. Annak fényében, ahogyan megismerkedtünk, nos nem gondolnám magam túlzottan értékesnek, ha még a kávémat is állná.
- Pár órát azt hiszem még kibírom, ígérem. Ha már nem bírom akkor majd szólok – talán ez egy elég jó deal volt közöttünk – Jó lesz valami, ahol szolgálnak fel reggelit is. Utoljára éjfélkor ettem meg egy fél sajtburgert, szóval tudnék most enni.
Egészen mosolygós volt a hangom,a hogy pedig a nő mellé szegődtem, a kézfejem – most tényleg véletlenül – az övének ütődött. Ez volt talán az első alkalom, amikor kiestem a nagy hódítói szerepemből és egészen ártatlan volt a pillantásom, amikor ránéztem.
- És veled mi a helyzet? Ma zárva vagy? – gondoltam itt a boltra, amit korábban említett. Mert én sem szerettem volna az ő idejét húzni, ha ma még dolgoznia is kell.

796 || remélem nem lett túl szörnyű  Lilah && Kian  2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  QQXcriu
Lilah && Kian  IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah && Kian  8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Lilah && Kian  S3tYa3a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptySzer. 7 Okt. - 19:19

Kian & Lilah
Kezdettől fogva abban a hitben éltem, hogy amikor eljöttem Chicagóból jó döntést hoztam egy nagy városban való letelepedéssel. Egy több millió lakossal rendelkező metropoliszban túlságosan sok ember él ahhoz, hogy mindet egytől egyig nyomon lehessen követni, így megfelelő esélyekkel indul minden újabb lakó ahhoz, hogy könnyedén beilleszkedjen a tömegbe és pusztán csak egy arc legyen a sok közül. Amikor azonban rövid időn belül újra összefutok a férfival, akivel olyan kellemeset beszélgettünk, kezdem úgy érezni, hogy minden korábbi elméletem megdőlőben van. Talán mi ketten csak annyi előnnyel indulunk, hogy eddig is egy városban tartózkodtunk, attól viszont még mindig egészen nevetségesen véletlenszerű, hogy újra összefutunk.
- Nehezen lehetne elfelejteni... - Megköszörülöm a torkom, amikor realizálódik bennem, hogy pontosan milyen szavak is jöttek ki a számon. - Nagyon különleges az arcod. - Ezúttal egy mély sóhajt érdemelek ki saját magamtól, s kis híján olyan erősen harapok az alsóajkamba, hogy már szabályszerűen fáj. - Inkább úgy értem, hogy nemrég volt, hogy találkoztunk, nem tudtam volna ilyen hamar elfelejteni az arcodat. - Talán nem mentem ki maradéktalanul magamat, de úgy érzem nincs is erre szükség. Nagyon is tisztában kell lennie azzal, hogy milyen adottságai vannak, hiszen valószínűleg épp elég ájuldozó nőt látott már a klubban, ahol dolgozik és mind miatta volt.
- Á, szóval sokat kell utaznod? - Teszem fel szintre rögtön a kérdést kíváncsian, közben pedig a két kezembe fogom a bolti műanyag kosarat és finoman hintázom egyet zavaromban a magassarkú csizmáimban. - Igen, itt Manhattanben. - Kérdésére mosolyogva felelek, de nem érzem szükségét annak, hogy bármi mást hozzátegyek. Amilyen szeretettel kezelnek bennünket az égiek jelenleg, a végén úgyis összefutunk még egyszer valahol, nem kell ahhoz elárulnom, hogy mit keresek ezen a környéken, vagy hogy hol lakom pontosan.
- Mindig jobban felébredek a kávétól.. - magyarázom halkan, mert képtelen vagyok másképp fogadni a dorgáló szavakat és a kimondatlan törődést, amit egy szinte teljesen vadidegen férfitől kapok. Az életemben fennálló káosz mellett egyszerűen annyira meglep a kedvessége, hogy nehezen is megy rá a reagálás, csak hagyom, hogy a kezembe ejtse a teát, amit pár másodperc erejéig most meg is vizsgálok. - Rendben, hiszek neked - halvány mosollyal az arcomon pillantok fel rá újra, igyekezvén nem különösebb figyelmet szentelni a kezemhez érő ujjának, ami bármennyire is akartam, egyszerűen nem ment.
Ha érintését a kezemen képes lettem volna figyelmen kívül hagyni, a hajamhoz érő kezét már képtelen lettem volna, az arcomba szökő vér pedig minden egyes másodperccel egyre inkább emlékeztetett arra, hogy a reakcióm gyakorlatilag a fél bolt számára nagyon egyértelmű lehet, nem csak az előttem álló számára - amibe meg bele sem akartam igazán gondolni, hogy ő mit gondolhat most rólam. - Akkor mégis hogyan köszönhetném meg neked? - Bosszús, de kicsit sem komolyan vehető hangsúllyal igyekszem feltenni a kérdést, miközben a kíváncsi pillantásommal igyekszem elkapni az övét.
- Jó, legyen. - Nem gondoltam, hogy egy kávéra is ilyen nehéz lesz őt meghívni, ezért finoman az ajkamba harapok, majd újra megnézem a kezembe nyomott tea márkáját és kutakodva pillantok végig a polcon, hogy le tudjak venni belőle még egyet. Amikor ezzel kész vagyok, előbb határozott bejelentést teszek neki arról, hogy részemről végeztem, majd a kasszához indulok, hogy ki tudjam fizetni a teákat, amiből az egyiket az ő kezébe nyomom azt követően, hogy kiléptünk a boltból.
- Azt mondtad ilyenkor félsz, hogy bealszol a hazaúton, akkor nem lesz baj belőle, ha rabolom az idődet? Fáradt lehetsz... - aggódó pillantásommal előbb az arcát vizslatom, aztán rájövök, hogy talán nincs jogom hozzá, hogy ilyeneket kérdezzek tőle és úgy fordítom el a fejemet, hogy közben már tűrök is egy tincset a fülem mögé, amiről akaratlanul is felrémlik az, ahogyan ő csinálta odabent, a boltban és érzem, hogy újra kipirosodik az arcom. Ha mégis belemegy az eredeti tervekbe, finoman intek egyet a megfelelő irányba, s csak aztán szólalok meg: - Tudok errefelé pár jó helyet, vagy nem is tudom. Ahogy te szeretnéd.
635 | öltözék | megint te :öribari: |


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Kian Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah && Kian  D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah && Kian  Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah && Kian  D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptySzer. 16 Szept. - 18:17

Lilah & Kian

Annak idején a műsorvezetőnk is revütáncos volt, aki így mondhatni már húsz éves tapasztalattal bír a szakmában. Annyi idős lehetett amikor elkezdte ezt az egészet, mint én és épp eléggé megszedte magát ahhoz, hogy a családját el tudja tartani. Hozzám képest már mindenki tapasztalt, talán a legfiatalabb srác is öt éve űzheti az ipart. Pont ezért is szögezték le nekem mind, hogy ez számunkra csak munka, tehát egyáltalán nem lenne szabad érintkeznünk az itteni nőkkel. Sok tévhit kering arról, hogy ez a munka végtelen mennyiségű numerával jár és az ember szétcsajozza magát, de az egész csak bonyodalmakat szül. Nem egy házas nő jár ilyen klubokba, én pedig nem szeretnék férjekkel hadakozni, vagy éppenséggel rossz párkapcsolatokba bonyolódni.
Ettől függetlenül nehezen vertem ki a fejemből a nőt, akivel így is szóba elegyedtem. Egyre inkább csak győzködni próbáltam magam azzal kapcsolatban, hogy lényegében jól cselekedtem. Észrevettem, hogy valaki rosszat akart tenni vele, ezért segítettem rajta... Viszont ugyanakkor a gondolatba meg belefájdult a fejem. Már reggel meg kellett küzdenem néhány szúrós pillantással, amiért „társaságot találtam magamnak”, én pedig hiába magyaráztam, hogy nem arról van szó, senki sem hitte el. Éppen ezért nem is akartam ezen gondolkozni a továbbiakban, de mégsem voltam képes kiverni teljesen a fejemből őt. Folyamatosan felrémlett előttem az, ahogyan elsimítja a haját az arcából és elmosolyodik.
Éppen ezért éreztem magam egy kicsit traumatizálva, amikor egyszerre nyúltunk rá arra a bizonyos dobozos kávéra. Pár pillanatig nem tudtam eldönteni, hogy most én vagyok túl fáradt és érdemes lenne lepihennem, mert lényegében hallucinálok – a rémeket látok kifejezés sehogy sem lett volna karakterhű az ő arcához – vagy pedig tényleg előttem áll. Éppen ezért is pislogtam párat, majd húztam vissza a kezem a kávéról, némi lovagiasságot gyakorolva a helyzetre.
- Kifejezetten jó jel, ha még rá lehet ismerni az arcomra – halványan elmosolyodtam, miközben megdörzsöltem egy kicsit a szemem környékét. Illetve az is, hogy legalább smink nélkül felismert. Legalább akkor nekem nem kell amiatt aggódnom, hogy a mai próbán bárki kiszúrná a fáradtságom.
- Reggelente nem megyek azonnal haza, mert félek, hogy bealszok az úton – vontam meg a vállam és a korábbi mosoly az arcomon kiszélesedett – Manhattanben élsz?
Mert akkor határozottan indokolt a mostani a találkozásunk is. Mindenesetre nem fogom forszírozni a választ, ha ő túl személyesnek gondolja a kérdésem. Igazából már meg is bántam, hogy egyáltalán feltettem neki, mert én sem voltam biztos abban, hogy mit válaszolnék fordított esetben... Talán Queens lenne a legnyilvánvalóbb válasz? Sajnos sok időt töltök egy Bronx-ban is Aidennel, illetve ott van még a Cabot család Brooklynban és Theo Manhattanben. Talán ebben a helyzetben nem is feltétlenül van jó válasz.
- Nem tudtál aludni, és rögtön kávézni akarsz? – enyhén összevont szemöldökkel néztem rá, aztán megráztam a fejem – Ez nem túl egészséges dolog. Sokkal inkább ajánlanám ezt...
Némi keresgélés után akadt a kezembe egy dobozos tea, amit anyukám adott hasonló esetben nekem mindig. Finoman ejtettem a nő tenyerébe azt, ami miatt egy kicsit súrolta is a hüvelykujjam az ő kezét.
- Talán el kellene – finoman bólintottam arra, amit mondott, a tekintetem pedig követte az egyik folyton elszabaduló hajtincsét. Óvatos mozdulattal igazítottam vissza oda, ahol hordani szokta, persze csak abban az esetben, ha nem gátolt meg benne – De a meghívást nem fogadom el. Majd én fizetek.
Egy határozott mozdulattal löktem el magam a polctól, aztán lassan elmosolyodtam, ahogy végigjárattam rajta a tekintetem.
- A teát megveheted, hogy azért ne üres kézzel távozzunk, ha ez esetben kompenzálva érzed magad – nem fogok még egyszer tiltakozni, ha megint a fizetés dolog kerül majd szóba. Ha nem fogadja el az ajánlatom, akkor nekem már csak a remény marad arra, hogy két héten belül ki tudom verni a fejemből és többet nem látom.

604 || remélem nem lett túl szörnyű  Lilah && Kian  2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  QQXcriu
Lilah && Kian  IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah && Kian  8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Lilah && Kian  S3tYa3a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  EmptySzer. 8 Júl. - 22:56

Kian & Lilah
Sosem volt bajom az alvással, habár jellemzően igyekeztem emberi időben felkelni mindig, hogy aztán produktívan töltsem a napot és akár előre is megbirkózzam olyan feladatokkal, amelyek még ráérnének később is. Vannak azok a dolgok, amelyeket sokszor hetekig halogatunk, holott tudjuk, hogy összesen körülbelül tíz perc kemény koncentrációt és odafigyelést vagy éppenséggel ráfordítást igényelnének, mégis újra és újra eltoljuk őket és azzal hárítunk, hogy "majd máskor". Na én sosem szerettem ezt csinálni, mert fiatalabb koromban, még az egyetem alatt megtanultam, hogy ennek mindig csak az lesz a vége, hogy a végén túl sok ilyen apró feladat gyűlik össze és a végén az egész lavinaként temet maga alá. Mert bár mi magunk szeretünk halogatni, a határidők nem várnak.
Jó ideje azonban még a szokásosnál is korábban kivet az ágy, valószínűleg mert amikor megpróbálom álomra hajtani a fejemet is állandóan pörögnek a gondolataim, s amikor felébredek is rögtön arra gondolok, hogy talán el kellene költöznöm és talán nem is szimplán a városon belül, hanem akár az Államokból is. Pont ez az a hozzáállás, amivel a mindennapokban nem szeretek rendelkezni, mert ha azt hiszem, hogy magam mögött tudom hagyni a problémát, csak még nagyobb intenzitással talál majd meg újra. Szembenézni azonban nem tudok vele, mert se bátorságom, se kiindulási alapom, hogy pontosan mivel kellene.
Jelen helyzetben azonban az odafigyelésem nagy hányadát az foglalja le, hogy össze tudjak válogatni magamnak néhány dolgot a boltban - amelyek közül tulajdonképpen a legfontosabb egy kávét, amiről elfeledkeztem odahaza, mert ok nélkül igyekeztem magam mögött hagyni a lakást és a tényt, hogy valaki Chicagóból tudja, hogy hol lakom itt New Yorkban.
Összerezzenek, amikor a kezem valaki máséhoz ütközik, s hirtelen emelem a pillantásom a mellettem állóra, akinek kapucni takarja az arcát. - Elnézést. Ne haragu... - Amikor a szemeim sikeresen fókuszálnak már csak rövid ideig csuklya mögött rejlő arca, hirtelen őszinte, széles mosoly költözik az arcomra. - Ne haragudj. És szia - halkan felnevetek, majd beharapom az alsó ajkam és jó pár másodpercig a padlót kezdem fixírozni, a cipőink között.
A kérdését hallva megemelem a fejemet és mint ahogyan tegnap az este folyamán a társaságában már vagy ezerszer, most is a fülem mögé tűröm a rakoncátlan tincseimet, sikertelenül. - Nem tudtam aludni - mondom ki rögtön az első dolgot, amit ilyenkor szokás és ami hirtelen eszembe jut. A valós magyarázat ennél persze sokkal komplikáltabb. - Azt hiszem New York kisebb, mint gondoltuk. - jegyzem meg egy halvány mosollyal az arcomon, miközben igyekszem nem megadni magamat a pillantásának, ami miatt már tegnap is úgy éreztem, hogy elfelejtek miatta gondolkodni.
- De Te is ezt tervezted inni... - finoman összeráncolom a szemöldökeim, miközben a polctól elhúzódó kezéről most az arcára pillantok, aztán egészen meglepetésként ér, ahogyan közelebb hajol, főleg mert képtelen vagyok levenni a szemem róla. - Igazán? - halk nevetés tör elő belőlem, miközben a korábban összevont szemöldökeim most felfelé húzódnak. - Talán... - Egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy nem kellene ilyesmit mondanom, de ha már mindketten azt hittük, hogy sosem látjuk egymást többé és rögtön másnap reggel összefutunk... - Talán el kellene mennünk kávézni... Ehelyett - intek finom mozdulattal a polcok felé. - Amiért este megmentettél. Meghívhatlak?
514 | öltözék | megint te :öribari: |

Kian Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah && Kian  D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah && Kian  Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah && Kian  D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásLilah && Kian
Lilah && Kian  EmptySzer. 20 Május - 10:01

Lilah & Kian

- Jók voltatok fiúk – a műsorvezetőnk egyesével paskolta meg mindenki vállát. A legtöbben kiizzadtan és félpucéran, csillogó mellkassal álltak előtte. Mivel mára várható volt egy ellenőrzés, engem raktak előre és nem vetkőztem. Nem mondom, hogy felüdülés volt ez számomra, de sok szempontból érdekesnek bizonyult a dolog. Egyrészt örültem neki, hogy találtam értelmes beszélgetőpartnert, másrészről most az egyszer megúsztam a dolgok megalázó részét. Ez is már jobb, mint a semmi.
- Te fiam – ért hozzám a nálamnál legalább húsz évvel idősebb férfi – Öltözz fel rendesen. Jövő héten szükségünk lesz a testedre.
Csak bólintottam, miközben a színpadra dobált borravalómat számoltam le, majd raktam a farzsebembe. Megfogadva a tanácsot, szinte azonnal fel is vettem az idehozott télikabátom, egyenesen a fellépőruhámra. Nem érdekelt annyira ez az üzlet, hogy ne fogjam be a ruháimat. Lényégében az egyetlen tervem az volt, hogy a mai próbám előtt alszom pár órát, viszont ahhoz, hogy épségben haza tudjak jutni, feltétlenül szükségem volt némi koffeinre.
Az egyik közeli kisboltba ezzel a céllal léptem be, szinte reflexszerűen ráfogva a kosár fülére. Odaköszöntem a néninek a pult mögött, aki ugyanolyan lelkesedéssel tette ezt. Minden bizonnyal ő még fáradt volt, aki engem bulizó fiatalnak gondolt.
Erre a kosárba pakolt termékek sem cáfoltak rá. Lényegében az első dolog amit magamnak eltettem egy dobozos energiaital volt, amit követett két méretesebb, befóliázott szendvics, végül pedig egy espressót akartam leemelni nekem a dobozos kávék közül...
... Viszont a kezem nem a kartonból készült terméket érintette meg, hanem az enyémnél egy jóval kisebb és törékenyebb kézfejhez ütközött. Én a magam részéről nem fáradtam azzal, hogy a kabátom amúgy elég nagyra szabott kapucniát kihajtsam az arcomból, amögül pislogtam fel a nőre.
- Csak tessé.... Szia – hirtelen egy mosoly költözött az arcomra, ahogy hátratoltam onnan a csuklyámat. Reménykedtem azért benne, hogy a smink hiányában is felismer, ha már ennyire kellemes beszélgetőpartner volt az este folyamán.
- Ilyen korán már fent vagy? Azt hittem, hogy soha többé nem találkozunk – az utolsó mondatot talán egy kissé túl átható pillantással mondtam neki, a vigyoromat pedig képtelen voltam letörölni az arcomról.
- Ha lehetőséged van rá inkább igyál otthonit, én nem ajánlom ezt – visszahúztam a kezem a polctól, de egy pillanattal később már a nőhöz hajoltam egy kicsit közelebb, hogy meghallhassa a lehalkított hangomat is, ahogy a következőt suttogtam – Szerintem mind a négy féle kávé valójában ugyanaz. Egy átverés az egész.


385 || remélem nem lett túl szörnyű  Lilah && Kian  2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah && Kian  QQXcriu
Lilah && Kian  IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Lilah && Kian  IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah && Kian  8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Lilah && Kian  S3tYa3a
TémanyitásRe: Lilah && Kian
Lilah && Kian  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lilah && Kian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» thinking of you more every day ◇ Lilah & Kian
» What's wrong with us? ~ Lilah && Kian
» don't ever leave me alone at night ~ Lilah & Kian
» Lilah & Lou
» Lilah && Hell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: