New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 14:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Tequila said it's okay. Tana & Peter
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptySzomb. Május 11 2024, 15:46
+18





to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


Az önbizalmam az egekben és ez kurvára neki köszönhető. Nagyon bejön Tana. Tüzes, szemérmetlen, játékos és mégis van benne egyfajta törékenység, ami miatt kicsit úgy érzem, hogy porcelánként kell kezelnem, pedig nem biztos, hogy személyiségéből adódóan igényelné. Na nem mintha egyébként egy kibaszott állat lennék... legalábbis szexuális szempontból, bár ez még egy felfedezés alatt álló téma.
-Miattam nem kell, de ne durrants el idő előtt.-nevetem el magam. Jobb ha tudja, legalább így a félszavakból, hogy nem a napokban volt az utolsó ilyen kalandom, így nekem nincs sokra szükségem, hogy baszottul túlpörögjön az agyam.
Tana olyan mint egy hangszer. Minden érintésemre azonnal reagál... épp csak finoman merül el az ujjam az öle melegében és a háta máris megfeszül.
-Bassza meg.-morgok egyet mély hangon a bőrére miközben a nyakát csókolják az ajkaim.
Sok támpontot nem kapok, hogy mi az, ami igazán jól esik neki egy férfitől, de se baj ennyitől még nem pánikolok be.. ráérünk... majd felfedezzük egymást szépen és mivel kicsit sem passzív, így könnyű olvasnom a jelekben, hogy mit szeret igazán.
A hangjával, a csókjával és gyengéd mégis határozott mozdulataival egyszerűen megőrjít.
-Vettem, kicsi. Ha bármi nem jó csak egy szavadba kerül és máshogy csináljuk.-csókolom meg az ajkait még egyszer miközben a kezem finoman elhagyja őt és az éjjeli szekrény felső fiókjáért nyújtózok, hogy kivegyek egy óvszer. Gyorsan bontom és helyezem fel mielőtt visszahelyezkedem fölé és az egyik lábát a vállamra emelem kihasználva, hogy mennyire könnyű őt mozgatni.
-Isten áldja a balerinákat..-vigyorgok egyet néhány apró csók között, amiket a vádliján hagyok.
Nem bírom és nem is akarom tovább húzni az időt, így egyik kezemmel segítve a célzást lassan behatolok. Egy jóleső sóhajjal néhány másodpercre lehunyom a szemeimet miközben lassan mozogni kezdek.
-Faszom... kurva finom vagy...-súgom az ajkaira, amiket újabb csókkal illetek. Nem kapkodok, nem durvulok, élvezni akarok minden percet vele.


BEE



fck off

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 22:44
18+
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
Még mindig alig fér a fejembe, hogy lehet valaki, aki így néz ki, ennyire édes. Egyszerre türelmetlen, mégis figyelmes. Nekem pedig mindkét oldala egyformán tetszik, legyen akármilyen ellentétes is. - Te pedig túl dögös vagy ahhoz, hogy ilyen édes legyél - fojtok el egy mosolyt finoman az alsó ajkaimba mélyesztve a fogaimat. A bókjai a lelkemet simogatják, miközben az ajkaival, a csókjaival, és az érintésével a bőrömet kényezteti. Szüksége van egy kis segítségre, de így is egész hamar lekerül rólam minden ruhadarab. Rajtam a sor, hogy jobban felfedezzem őt magamnak, miközben majd lehetőleg ő is megszabadul a feleslegessé vált gönceitől. Mondjuk ezúttal én vagyok a türelmetlenebb, és még sem várva, hogy a nadrágjától megváljon, a kezem már azon belül jár. A reakciója pedig zene füleimnek. Érdes hangjával csak tovább tüzel, és őszintén, örömmel játszadoznék rajta tovább is, ha nem tolná el finoman a kezemet egy figyelmeztetés kíséretében.  

- Jól viselkedem – emelem fel szabadkozva mégis pajkos pillantással a két tenyerem, miközben nyelvemmel ösztönösen megnedvesítem az ajkaimat. Akkor sem szakítom el a szemeiről a pillantásomat, amikor elhúzódik, hogy végre félredobja az alsónadrágját is, sem amikor végig fektet az ágyán. Jól eső sóhaj hagyja el ajkaimat, amikor az egyik ujja elmerül bennem, és azzal egyidőben egy pillanatra a hátam is megfeszül az érzéstől. Csókjaival ismét a nyakamat borítja be, én pedig a karját, a vállát simogatom, majd ujjaim a hajába fúrnak a tarkóján. - Az a hangulattól és a partnertől is függ, hogy épp mi esik jól - válaszolom meg Peter kérdését, bár ezzel lehet, hogy nem adtam meg neki igazán a várt választ, pedig hát tényleg ez az igazság. Gyakran mondják, hogy vadócabb vagyok, mint amilyennek a külsőm alapján hisznek, és ez az ágyban is igaz. De azt hiszem, ő egyelőre nem azt az oldalamat hozza ki belőlem. Ez most valahogy más... - Egy biztos... - fúrom közelebb az arcomat a nyakához egy-két apró csókkal, mielőtt a fülébe súgva folytatnám. - Egész hajlékony vagyok. Tégy próbára, édes! - követelem halkan, és a hajába fúrt ujjaim egy picit megfeszülnek a tarkóján, majd ajkaim ismét a nyakára vándorolnak.  




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 22:01
+18





to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


Egy geci nagy csoda, hogy nem esek át semmin, hiszen kibaszott részeg vagyok és kurvára nem tudok sok dologra koncentrálni azon kívül, hogy az ajkait vagy éppen a nyakát csókoljam, azért pedig extrán megveregetem a saját vállam, hogy mindeközben még az ajtómat is be bírom csukni. Gyorsan cselekszik én pedig megborzongok, ahogy azok a puha ujjbegyek finoman simítanak végig a bőrömön a tetoválásaim mentén.
-Ja tényleg.-bólintok egyet, hiszen már szinte meg is feledkeztem arról, hogy ki kellett mentenem a pultosnál, hogy ihasson. Most gyakorlatilag azon kívül, hogy egyre kevesebb ruha választja el tőlem az agyi kapacitásom teljes egészét elfoglalja. Meg tudnám szokni a látványát így az ágyamon, bár elköteleződésre az elmúlt időszak után aligha vágyom...
Ajkaim és a nyelvem a melleit fedezik fel, míg a cipzárral szenvedek.
Kuncogását hallva én is elnevetem magam.
-Tudom csak baszki... olyan kibaszott szép vagy.-suttogom miközben én inkább a cipőkre váltok majd a lábaira. Az egész lányt akarom... minden egyes centijét érezni akarom és felfedezni őt. Ahogy megemeli a csípőjét a térdétől már én húzom le róla a  ruhadarabokat. Mire félrehajítom őket már előttem térdel és az egyik kezem ösztönösen simul a derekára, hogy segítsek az egyensúlyával. Halkan sóhajtok az ajkaira amikor megérzem a nadrágomon keresztül az érintését.
-Óóó baszd meg.-hördülök fel amikor már bőrömön érzem őt és a hasizmaim egyből megfeszülnek. Még jó, hogy szól, így legalább aktivizálom magam és miután kicsatoltam az övemet és meglazítottam a farmert már tolom is lejjebb a combomon a zavaró tényezőt. A kezeim a fenekére markolnak és ismét birtokba veszem az ajkait. Egyre jobban elnehezedik a légzésem és tudom, hogy nem hagyhatom őt túl sokáig dolgozni, mert tuti biztos, hogy elmegyek mielőtt eljutnék a legjobb részig.
-Kurva jó vagy, de így bajban leszek.-súgom a csókba és finoman elvezetem a férfiasságomról a kezét. A combjára és a lapockái közé vezetem a kezeimet és finoman megemelem, hogy végig bírjam fektetni az ágyon. Gyorsan leveszem a gatyát majd a kezem az ölére siklik majd lejjebb és a hüvelykujjam óvatos körökben kezdi el kényeztetni miközben a mutatóujjam lassan elmerül benne.
-Hogy szereted a legjobban?-kérdezem a nyakát csókolva miközben a másik kezemmel mellette könyökölök, hogy ne rajta legyen a súlyom. Úgy akarom ezt az egészet csinálni ahogy neki a legjobb.


BEE



fck off

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 21:59
18+
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
A stílus, amit Peter külsőre képvisel, talán nem pontosan az, amihez általában vonzódom, de van benne valami, amire úgy érzem, szükségem van ma este. De én már rég feladtam, hogy kifogásokat és magyarázatokat találjak a saját viselkedésemre, egyszerűen csak megyek arra, amerre a pillanatnyi érzéseim visznek. Vagy épp olyan irányba, amiről úgy sejtem, legalább átmenetileg segíthet jobban éreznem magam. És ezzel a sráccal most egészen biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogjuk érezni magunkat... meg egymást. Egyszerre tűnik izgalmasnak és mégis valahogy biztonságosnak vele tartanom. A lakása felé tartva jól esik elszívni egy szál cigit, amíg türelmet kell magunkra erőltetnünk, majd a bejárat előtt a földre ejtem, és elnyomom a cipőm talpával. És aztán végre amint ajtón belül találjuk magunkat, már nincs, ami távol tarthat tőle. Nem is igazán figyelem, hová érkeztünk, milyen helyiségeken haladunk keresztül, amíg nyakát átölelve, az ajkait csókolva eljutunk a szobájáig, csak az számít, hogy az ajtó ránk zárult.

A póló lekerül róla, és újabb tetkók villannak elő alóla, amelyeket szívesen felfedeznék egyenként, de most csupán finoman végig simítok rajtuk. - Hmm... Hisz te voltál a hősöm ma este... - nevetek halkan, bár tagadhatatlanul imádom, hogy így oda van értem, és szinte csodálattal tekint rám, vagy beszél rólam. Ő is kibújtat felül a ruhadarabjaimból, és elfekszem az ágyán, majd ujjaim a vállain simítanak végig, mielőtt újra a hajába túrok halk sóhajok közepette, míg ő a melleimet kényezteti. A szoknyámmal már meggyűlik a baja, a türelmetlenségét látva pedig jókedvűen kuncogok.

- Hé, semmi gond, van időnk - nyúlok oldalra, és lehúznám a cipzárt, ám ahogy leveszi a cipőimet, majd csókokkal becézgeti felfelé a lábamat, csak kicsit akadozva hajtom végre a műveletet. Végül a csípőmet megemelve letolom magamról a szoknyával együtt a fehérneműt is, és feltérdelve az ágyon magamhoz vonom Petert egy újabb csókra. Egyik tenyeremet a hátára csúsztatom, hogy megtaláljam az egyensúlyomat, a másikat pedig a nadrágra elejére simítom... majd onnan lassan belülre. - Rajtad a sor... – jelentem ki közben már a nyakát becézve apró csókokkal. Hisz rajtam már nem maradt semmi, Peteren pedig még mindig túl sok anyag van. És megtehetném, hogy segítek, vagy én magam kezdem az övét kioldani, de túlságosan lefoglal, hogy a férfiassága köré fonjam az ujjaimat.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 21:57
+18





to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


Pontosan rá van szükségem és arra, hogy valakivel egyszerűen, magától értetődően dolgozzon a kémia, ez pedig vele tökéletesen meg van. Azon kívül, hogy a tequilának köszönhetően volt néhány nyelvbotlásom azt hiszem nagy faszságot eddig nem műveltem, vagy csak ilyen végtelenül megbocsátó.. nem tudom és nem is kifejezetten érdekel, csak az, hogy mennyire bejön és én is neki, pedig szerintem a nagykönyv szerint nem egy ilyen arc kellene, hogy a zsánere legyen... vagy a fasz se tudja.
Ha nem dobja be, hogy lépjünk a faszba, akkor nem tudom, hogy meddig bírtam volna még, hiszen a nadrágom már túl rég óta szorít, már kellemetlenül, de azt erősen kétlem, hogy magamtól fel mertem volna tenni neki a kérdést legyen bármennyire egyértelmű, hogy  benne lenne a dologban.
A helyet és az embereket magunk mögött hagyva igyekszem nem túl gyorsan sétálni, hiszen alap tempóban is szednie kell a lábait mellettem és a cipője nem a legalkalmasabb arra, hogy egy laza kocogást lenyomjon az oldalamon.. meg egyébként is na...
Néhány csókot lopok dohányzás és gyaloglás közben, amíg el nem érjük a lakást. Komolyan mondom az első komolyabb pénzemet arra fogom költeni, hogy ezt a kurva ajtót kicseréltessem, mert azóta szopat, hogy ideköltöztünk. Legalább a bezárással nem kell most különösebben baszakodnom. Mire felé fordulok a szemei már rajtam pihennek, így minden habozás nélkül emelem fel már az előszobában a habkönnyű testét. Még szerencse, hogy vakon is ismerem a járást, hiszen annyira el vagyok foglalva a csókkal amit kapok, hogy jóformán csukott szemekkel viszem őt keresztül mindenen a szobámig. Az ágynál teszem le miután berúgtam magunk mögött az ajtót. Bár anyám dolgozik biztos ami biztos jobb ha valami elválaszt minket a lakás többi részétől.
Szavaira és arra ahogyan a hajamba túr éhesen csókolok rá még egyszer az ajkaira miközben segítek neki megszabadulni a pólómtól. Épp csak addig válunk el egymástól, amíg a muszáj a ruhadarab miatt.
-Nem tudom mi a gecivel érdemeltelek ki mára... de kurva nagy mázlista vagyok.-súgom az ajkaira miközben a felsőjét húzom le ügyelve, hogy kárt ne tegyek semmiben és a kis melltartó szerű akármitől is megfosztom mielőtt finoman végigfektetném az ágyon.
-Faszom... megőrülök érted..-búgok elszakadva az ajkaitól hogy az ajkaim a mellét csókolhassák végig. A cipőket könnyen rúgom le magamról, hála az égnek, hogy baszott lusta vagyok rendesen bekötni őket. A kezeim szorgosan keresik a cipzárt a szoknyán, hogy meglazíthassam, de a fura anyagtól egyszerűen nem találom.
-Hogy a faszomba kell ezt leszedni, de komolyan már...-nevetem el magam feltérdelve az ágyon, hogy jobban lássam mi a frászt csinálok a pillanatnyilag kifejezetten fosul koordinált kezeimmel.
-Segíts, mert megbolondulok.-vigyorgok és a megoldást rá bízva inkább kicsatolom a cipők pántját, hogy azokat legalább levehessem róla. Amíg ő megoldja a cipzár kérdést egészen a bokájától csókolok végig a lába belső oldalán a combja közepéig.


BEE



fck off

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 21:43
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
Peter teljesen hangulatba jött, ehhez kétség sem fér. Imádom azt, ahogy rám néz, ahogy hozzám simul, ahogy velem mozdul, ahogy egészen rám hangolódik. De hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez nem kölcsönös. A pasi kurva szexi a tetkóival, a sötét hajával és kék szemével, a figyelemreméltó magasságával. Még tűsarkakon is alacsonynak tűnök hozzá képest. És mégis mondhatni a tenyeremből eszik, érezhetően én irányítok, ez pedig kicseszettül izgató. Majdnem annyira, mint az, ahogy tánc közben időről időre újra és újra összesimulunk, és érezhetem a harcra-készségét. És akkor erre még benyögi, hogy amúgy zenész. Baszki. Mondjuk valahol talán már sejtettem is, a kisugárzása árulkodó, de ezt ténylegesen tudva csak még inkább vonzódom hozzá.  

- Ó, szivi, a legjobbkor dobtad be – nevetek fel. Ha ennél is gyorsabban haladnánk, talán még a tequila elfogyasztásáig sem jutottam volna el. Bár akkor lehet nem is volnék ilyen kellemesen belazulva. Mert tény, hogy nem pazaroljuk az időt, és lehet, hogy alapból sem vagyok semmi jónak elrontója, de azért még nálam sem mindennapos, hogy ilyen könnyen megtaláljam az összehangot valakivel. De Peter egyszerre édes és szexi, veszélyes és ártatlan... egyszerre jó és rosszfiú is, és nem tudom, hogyan csinálja, de ezzel nálam nagyon betalál. Most még csak képleteesen... Hamarosan remélhetőleg szó szerint is.  

Nincs szükség arra, hogy tovább fokozzuk a hangulatot, mindketten készen állunk rá, hogy lelépjünk innen, úgyhogy fel is vetem a lehetőséget, ő pedig szerencsére nem csak hogy lelkesen élne is vele, de van akkora mázlim, hogy a közelben is lakik. Karja a vállamon, az enyém a derekán, így indulunk ketten kifelé, át a tömegen, és ha valaki az utunkba kerül, azt egy könnyed mozdulattal tereli odébb. Az alsó ajkamba harapva elégedetten vigyorgok ezen, mert ettől az alfahím magatartástól csak még inkább beindulok rá. A kezemet lejjebb csúsztatom a derekáról a farzsebébe, majd néhány lépés után lelassít, hogy rágyújthassunk. - Köszi - húzok ki egy szálat én is az elém tartott dobozból, és a számhoz tartom, amíg meggyújtja nekem, de közben végig a szemeit figyelem a fellobbanó lángba. Ah, istenem, azok a világos kék szemek!  

A piros lámpánál magához von újra, és basszus, imádom az ajkait, kurva jól csókol. Hála az égnek, nem kell sokáig türtőztetni már magunkat, leszámítva azt a szenvedős pár percet, amíg a bejárati ajtóval szerencsétlenkedik. De igazából nem érdekel, az ajtó vagy a lakás állapota, csak az, hogy végre itt vagyunk. - Nem gáz - vonok vállat, és beljebb lépek, de amint fény gyullad, már fordulok is meg, hogy ne távolodjak el tőle túl sokat. Felemel, én pedig a nyakába kapaszkodva csókolom újra, a lábaim szorosan körül fogják a derekát, majd hátra hajtom kissé a fejemet, amint az ajkai lejjebb vándorolnak. - Baszki, annyira dögös vagy! - fúrom egyik kezem ujjait a hajába. Majd amint letesz, és lehetőségem adódik rá, már bújtatom is ki a pólójából. Rögtön utána pedig újra az ajkaira tapadok, és a tenyerem felfelé simít a már meztelen mellkasán.  




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 21:29




to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


Az egész kibaszott fejemet felülteti egy körhintára, ami körülötte pörög. Kurvára nem vagyok jó ebben, még akkor sem, ha a lányok úgy tűnik a két szép szememért hajlandóak elnézni a balfaszságot. Nem is értem másoknak hogy a faszba nem jön össze semmi... itt vagyok élő példának én. Még sok használhatót nem tudtam villantani neki, de mégis valahogy sínen van a dolog.
-Ahha.... gitár.-bólintok miközben megfeszülnek az izmai hiszen csak egy buzinak nem lenne azonnal merevedése attól ahogy Tana simulva táncol. Meg sem próbálom rejtegetni előle az egyértelműt, amilyen közel van ezt úgysem tudnám titkolni. Meg amúgy is azért kúrja az agyamat, hogy pontosan ezt váltsa ki belőlem így nincs semmi szégyellnivalóm.
-Ha tudom, hogy a zenész lét ekkora aduász hamarabb bedobom.-nevetek egy kicsit, bár ennél gyorsabban aligha tudnánk haladni és imádom ezt az egészet ahogyan az egész látóterem csakis rá szűkül mindentől, amit csinál.
Ahogy édesnek szólít az eszemet veszi. Kicsivel határozottabban fogom magamhoz vékony testét.
-Már alig várom.-hangom rekedtes, mert már kurvára elkezdett kiszáradni a torkom.
A csókja vadító, imádom az ajkait már most, ahogyan azt is, hogy ennyire kicsi mellettem. Le kell hajolnom egy kicsit minden mozdulatáért ettől pedig csak még bájosabbnak tűnik az egész jelensége mellettem, holott valahol kicsit az az érzésem, hogy a személyiségünk pont ellentétes a külsőnkkel. Én itt tetkókkal borítva gyakorlatilag hagyom, hogy ő irányítson, míg ő úgy néz ki akár egy porcelánbaba de szerintem a sarokba állnék, ha felemelné a hangját.
Apróságokkal húzza tovább az agyamat és mindegyikért meg tudnék egy kicsit halni, hogy újra érezhessem. Kurvára tetszik ez a lány.
Most először tényleg hálát adok az égnek, hogy közel van a lakás, különben baszhattam volna az egészet... vagyis hát pont hogy nem...
-Futás.-vigyorgok elindulva vele kifelé és a karom a válla körül pihen. Az utcán a bentről dohányozni kimenekültek  szépen ellépnek az utunkból, hála az égnek, hogy ilyen geci magas lettem, amelyik részeg fasz pedig nem lép el azt egy hanyag mozdulattal tolom odébb az útból. Ügyelek arra, hogy ne legyek túl agresszív ezzel a mozdulattal, hiszen nem most szeretnék verekedést kezdeményezni. Előhúzok a zsebemből egy kissé gyűrött doboz cigit és egyet kihúzok a számmal majd felé nyújtom, hogy vehessen ha kér. Doboz vissza a zsebbe, és mindkettőnk cigijét meggyújtom, ha ő is a dohányzás mellett döntött. Az utcasarkon megállok, hiszen piros a lámpa a gyalogos átkelőnél, amire máskor magasról tennék, de most így van lehetőségem arra, hogy magamhoz húzzam és egy gyors csókot lopjak az ajkairól mielőtt folytatnánk az utunkat.
Alig negyed óra séta az egész és már otthon vagyunk a lakásnál, ahol elő kell adnom a szokásos baszakodást azt ajtóval, de szerencsére harmadik nekifeszülésre már ki tudom nyitni előtte.
-Bocs... egy fos az egész.-vigyorgok és előre engedem, bár közvetlen mögötte én is belépek, hogy kapcsoljak egy lámpát, legalább addig amíg becsukom az ajtót.
-Na gyere ide...-nevetek és a combjai alá nyúlva emelem fel, hogy amíg elviszem a szobámig addig is apró csókokkal boríthassam a nyakát és a kulcscsontja vonalát.


BEE



fck off

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 20:48
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
Minél több időt töltök a sráccal, úgy tűnik annál inkább kezd elszakadni a valóságtól, és belekerülni a Tana-buborékba, egyre inkább a hatásom alá kerül, a bűvkörömbe vonódik, én pedig ezzel így maximálisan elégedett vagyok. Bár azt nem mondhatom, hogy ez fordítva nincs így, hisz még csak nagyon meg sem kell erőltetnie magát, az elveszett srácos vonzerő teljesen jól működik rajtam. Tulajdonképpen ilyen az, amikor szinte tök ismeretlenül is dolgozik két ember között a kémia. Meg az alkohol ugye, bár annak is van némi köze a kémiához végül is. A zene és a tánc pedig csak rásegít minderre.  

- Egy zenész? Hmm... Gondolhattam volna. Éreztem én, hogy a ritmusérzéked nagyon rendben van. Hmm... Szóval gitár... – dorombolok elégedetten hozzá simulva. Nem tagadom, a zenei vonal csak még inkább hozzátesz a vonzerejéhez. És van egy olyan érzésem, hogy még igazán tudatában sincs, milyen hatással bírhat a lányokra.  

Tetszik, ahogy apránként, fokozatosan épül a feszültség közöttünk, nem kapkod, nem tolakodó, mégis határozottan haladunk egy olyan irányba, amikor ez a buli már nem lesz elég nekünk. - Nagyon szívesen mutatok neked dolgokat, édes - felelem neki olyan csábító hangon, hogy az maga az ígéret. A csókunk után az ajkaim a nyakára vándorolnak, majd onnan felfelé, a füléhez közelítve. Reménykedem, hogy valahol a közelben lakik, és Brooklynhoz képest nem valahol a világ végén, mint én, mert az most kicsit hangulatromboló volna. Az automatikus válaszával azonban egy pillanatra kicsit összezavar, de csak amíg ki nem javítja magát. Megkönnyebbülve nevetek halkan. - Igen, az jó lenne... - bólintok, majd kicsit hátrébb húzódom, és inkább átkarolom a derekát - a kezem tulajdonképpen még mindig részben a pólója alatt -, hogy együtt hamar kikeveredhessünk innen.  




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Feb. 19 2024, 18:26




to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


-Mmhhhmmm..-bólintok egy nagyot, én a gondos tervek mestere, akinek fingja sincs róla, hogy hogyan kellene levennie egy csajt a lábáról, úgy tisztességesen. No de sebaj, az elveszett kisfiús sárm azért csodákra képes a jelek szerint, szerint, hiszen nem lépett le ahogy elintéztem neki a piát.
-Ja ja... én már csak így hódítok.-nevetem el magam. Fura egy keveréke vagyok annak a külsőnek, ami azt sugallja, hogy annyi csaj járt az ágyamba akiknek a számát már én magam sem tudom és annak, hogy közben nem bírom rongyként kezelni a lányokat, még akkor sem, ha a világ pofára esésén vagyok túl. Az, hogy egy átkúrta a fejemet, még közel sem jogosít fel arra, hogy a többit eszközként kezeljem. Igazából ez az első igazi próbálkozásom Wendy óta, de azt hiszem, hiszen minden pancserkedés ellenére jó úton járok, bár ehhez kell az is, hogy Tana hihetetlenül elnéző azzal, hogy mennyire nem megy nekem még ez a szövegelés dolog. Abban biztos vagyok, hogy ez így ma kurvára nem rajtam múlik és a jó ég tudja miért jövök be pont egy balerinának, de mégis ki a fasz vagyok én, hogy megkérdőjelezzem az ízlését?
-Egy bandában zenélek.. gitáros vagyok.-magyarázok félig már használhatatlan aggyal, mert a vérkeringés azonnali hatállyal át lett  csoportosítva más funkciókhoz, de legalább ahhoz még volt eszem, hogy nem azzal jövök, hogy egy kreatív cégben vagyok asszisztens, fotós, beszerző, futár meg minden amire éppen szükség van, hanem inkább bedobom a zenei vonalat hátha legalább ezzel egy kis előnyhöz juttatom magam bár nem érzem azt, hogy nagyon győzködnöm kellene.
Ő kezdeményezi a csókot, én magamtól ezt nem mertem volna, így viszont kapva kapok a lehetőségen, de nem úgy hogy ajtóstól török a házba hanem inkább csak gyengéden édesgetem még egy kicsit.
-Semmit? Azt kurvára elhiszem neked.. remélem mutatsz majd többet is.-sóhajtom abba a néhány centi résbe közénk a szavakat. A hajamba markol és ahogy megérzem a kezét a bőrömön minden kétségem elszáll afelől, hogy nekem megy-e az ilyesmi valós, igazi, erős kötődés nélkül. Ehhez mondjuk kell nekem egy olyan partner, mint Tana, aki helyettem is határozottan viszi előre a dolgokat.
Libabőrös leszek attól, ahogyan a nyakamhoz ér és végem lesz ahogy a bőrömre csókol. Még az életben ennyire nem kívántam senkit... el is felejtek neki válaszolni, mert a következő szavai elfeledtetik velem.
-Van..-mi a faszom van? Szélütésem, meg merevedésem az van.-Mármint igen.. bocs.. igen itt lakom nem messze.-bólintok. Na most legyek nagyfiú... mély levegő..
-Lelépjünk?-bravó! Konfettit és pezsgőt ide nekem, de gyorsan még mielőtt elájulok amíg választ kapok.


BEE

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Feb. 19 2024, 17:33
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
- Ó, hát ez egész jó tervnek tűnik. Valóban nagyon előrelátó vagy – vigyorodom el az ötletre, hogy szerez nekem még piát, csak hogy könnyebben fogadjam, ami ki- vagy becsúszik. Vagy mi. Őszintén már én sem igazán tudom, hol jár az eszem, és ehhez lehet, köze van az iménti két tequilának is, de határozottan hatással van rám a srác is, mert nagyon bejön.

- Milyen sejtelmes... - nevetek halkan, mikor hebegve próbál valami nagyon frappánsat mondani, aztán ez nagyon nem jön össze. De abszolút nem tudom felróni neki, hogy nem jön belőle zsigerből a szellemeskedés, vagy akármi, mert még így, hogy kicsit zavarban van is, egészen dögös. Valahogy pont megfelelő arányban keveredik benne az aranyos jófiú és a szabályokra tevő, szexi dög ahhoz, fenntartsa az érdeklődésemet, és jól elcsavarja a fejemet. Plusz úgy érzem, egész könnyen megy az egymásra hangolódás, főleg, amikor már a tánctéren vagyunk, egészen minimálisra csökkentve a távolságot közöttünk.

- Igen, menő... Na és te mivel szereted elütni az idődet, amikor épp nem kiskorúaknak veszel alkoholt? - kuncogok kicsit a saját kérdésemre, mielőtt még nagyon magával ragadna a zene ritmusa és a köztünk fellobbanó szenvedély. Határozottan élvezem minden mozzanatát a táncunknak, amiből minden pillanattal annál egyre több lesz. Ahogy magához von, ahogy a tenyere kalandozik az alakomon, ajkai pedig a nyakamon, fokozatosan veszi el az eszemet. Félig felé fordulok, mert meg kell csókolnom, és egyszerűen imádom, amilyen gyengéden viszonozza a közeledésemet. Ez pedig csak még jobb lesz, amikor határozottabbá válik, majd maga felé fordít ismét. - Pedig igazából még semmit sem láttál... - somolygok bele a csókunkba a bókja után, és a tarkóján levő kezemmel finoman meghúzom a haját, a másik tenyerem pedig a pólója alatt a hátára siklik. Aztán, ahogy egy pillanatra elhúzódom, hogy levegőhöz jussak, a szemeit keresem, majd lejjebb vándorol a tekintetem. - Tetszenek a tetkóid. Ez itt például - simítok végig finoman először csak az ujjaim hegyével a nyakán levő madár tetováláson, aztán az ajkaimmal ejtek rá egy-két csókokat. Végül a füléhez közeledve újra megszólalok. - Kérlek, mondd, hogy a közelben laksz.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Feb. 19 2024, 12:11




to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


Az, hogy mennyire megtévesztő az angyali arc egyelőre rejtély számomra, de elég sok jót sejtet, ha már így előre figyelmeztet ezzel kapcsolatban... burkoltam, óvatosan elejtve az infót, de aligha véletlenül szórja el az ilyen jellegű információkat. Van egy fajta játékos csillogás a szemében, ami arról árulkodik, hogy a kedves vonások mögött egy olyan személyiség bujkál, ami kétségtelenül képes lenne felfalni engem reggelire. Én pedig másra sem vágyom jobban.
-Mindenképpen észben tartom, hogy szerezzek neked majd még piát, hogy könnyebben toleráld a becsúszó faszságaimat.-vagy kicsúszó? Ki-be? Tudja a bánat. Mindegy is, totál megkavarja a fejemet ezekkel a megjegyzésekkel, pedig eddig sem voltam a helyzet magaslatán.
-Ööö.. hát én ööö...-itt lett volna valami frappáns, nagymenő megszólalásnak a helye, én pedig gyakorlatilag tátott szájjal hagyom ki a magasra adott labdát.
-Majd meglátod.-ennyire futotta bocsesz. Ezt lehet valahol tanulni? Még így is félig leizzadok, hogy már ittam és fosnom kellene a következményekre. Talán ha Tana nem lenne ilyen piszok szép, akkor bátrabban próbálgatnám a különböző szövegeket, de nem rajta szeretném gyakorolni, hogy bejön-e vagy sem, mert tényleg kibaszottul bejön és nem akarok felsülni... na nem mintha egy határozatlan "ööööö" jobb irányba vitt volna, így csak abban reménykedhetek, hogy talál valami vonzót a balfaszságomban.
Annak érdekében, hogy véletlen se csússzon ki a lehetőség a kezeim közül meg kell őt túráztatnom David irányába, de legalább van egy kis ideje befejezni az italát mielőtt a tánctér felé vennénk az irányt. A zene és a tánc még javíthat az eddigi gyenge próbálkozásaimon, hiszen legalább a ritmusérzékemre bátran támaszkodhatok. Kurva nagy szarban lennék, ha gitárosként nulla nulla közöm lenne a zenéhez.
Talán.. sőt biztos, hogy az egész eddigi este legbátrabb megmozdulását követem el, amikor esélyt sem hagyok magamnak a bizonytalankodásra és egyből magamhoz vonom a testét, amint táncolni kezdünk. A keze végig simít a karomon, ettől pedig már most megőrülök. A tekintetem az övébe kapaszkodik, amíg a fülemhez nem hajol.
-Balett? Menő..-széles vigyorba húzódnak az ajkaim miközben persze ezer felé lódul meg a fejem, hogy ez mit is jelenthetne egy közös éjszakával kapcsolatban.
Fordul, engem pedig máris ingerel. Minden mozdulata jól megfontol mégis természetes könnyedséggel jön. Teste az enyémhez tapad, vele mozgok, határozottan közel tartva őt. Ajkaim a nyakát becézgetik és minden bizonytalanságom elszállni látszik ahogy a feje a vállamra billen és pedig még egyszer kicsit határozottabban illesztem a a számat a nyaka bőrére a füle alatt.
Az egész világ megszűnt létezni rajta kívül, így kissé ködös a tekintetem amikor felém fordítja a fejét. Az ajka finoman illeszkedik az enyémhez én pedig gyengéden csókolom vissza, miközben a tarkómon játszik a keze. A csípőjéről lassan simul feljebb a kezem, óvatosan érintve a mellét mielőtt csak lazán a vékony nyaka köré fonom az ujjaimat ezzel megtartva, hogy ne húzódhasson el tőlem.
Finoman szívom meg az alsó ajkát, még mindig csak ízlelgetve őt lehunyt szemekkel.
-Tökéletes vagy.-súgom a csókba mielőtt határozottabban veszem őt birtokba és a nyelvem az övével táncol miközben magam felé fordítom a testét teljesen. Lejjebb hajolok és mindkét kézzel átölelve a derekánál szorítom magamhoz. Nem tudom, hogy remélhetek-e ennél többet, de az egyik kezem lejjebb simul a fenekére finoman rámarkolva éppen csak néhány másodpercre.


BEE

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyVas. Feb. 18 2024, 21:26
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
- Bárcsak azt mondhatnám, hogy így van, de sajnos a két szép szemeimhez megtévesztően ártatlan pofi tartozik, ami viszont nem mindig előny - görbülnek az ajkaim huncut mosolyra, ami azt hiszem, valahol máris alá is támasztja a szavaimat. Legalábbis azt a részét, hogy nem vagyok olyan ártatlan, mint amilyennek tűnök. És ahogy visszavág, hogy kapjam be a pofiját, elfojtom a vigyoromat, miközben ösztönösen kicsit az alsó ajkamba harapok. Csak mert volna ötletem, hogyan is kivitelezhetném ezt a dolgot.  

- Nos, ha még iszok egy kicsit - ismétlem utána a szavait - talán már el is nézném neked, akármi is az, amit nem tudsz bent tartani – felelem, aztán elnevetem magam, mert ez kezd érdekes módon kétértelműen csengeni. - Mmmhhmmm.... Na és mi mindent terveztél még így előre ma estére? - kérdezek rá, ha már ilyen “előre tervezős csávónak” vallja magát.  

A srác nem csak dögös, de egész szórakoztató a flörtölés vele, és szívesen időzöm még egy ideig a társaságában, úgyhogy a legkevésbé sem bánom, hogy nem enged el maga mellől, inkább karon ragad, hogy együtt szállítsuk le a haverja piáját. Szerencsére nem időzünk túl sokáig az illető társaságában, tekintve, hogy a pasi annyira részeg, hogy már talpra sem tudna állni. Így meg nem tűnik túl szórakoztatónak, meg a táncolás egyébként is jobban vonz. Peter pedig nem teketóriázik: amint a táncolók közé érünk, közelebb is von magához, ujjai pedig már a fedetlen bőrt fedezik fel a derekamon és a hasamon. A bóknak nem nevezhető bókjára elnevetem magamat, aztán a füléhez hajolok a válaszommal, hogy a zene mellett is hallhassa.  

- Ó, ez talán azért van, mert balettozom, mióta az eszemet tudom - simítok fel közben a karján, de aztán a dal ritmusára úgy fordulok meg előtte, hogy egy kicsivel érdekesebbé váljon a táncunk. De kétségtelenül el is érem ezzel a kellő hatást, mert máris érzem, hogy Peter kezd izgatott lenni. És ami azt illeti, én is, főleg amint félresimítja a hajamat a nyakamról, hogy aztán apró csókokat hintsen oda. A fejemet hátra hajtom a vállára, és lehunyom a szemeimet, majd lustán elmosolyodom a szavaira. Egy igazi kicseszett gavallér. Nem tudom, hogyan csinálja, hogy egyszerre aranyos, és baromi dögös. Ahogy az ajkai elérnek a fülemhez, felé fordulok éppen csak annyira, hogy meg tudjam csókolni, és a kezemet közben a tarkójára vezetem.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyVas. Feb. 18 2024, 18:07




to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


Vigyorogva figyelem a szemeit miközben ő megveregeti az arcomat.
-Ilyen szép szemekkel ne mondd, hogy mindenhol kérdezősködnek ahelyett, hogy kiszolgálnának már most..-megvonogatom a szemöldökeimet.-Kapd be a kisfiús pofimat... Egy bajusz? Most, hogy mondod biztos nagyon sokat dobna a képemen.-rázom meg a fejemet nevetve. Egyébként eddigi tapasztalatom alapján a csajok kifejezetten kedvelik ezt a fajta ábrázatot, csak éppen tökre nem tudtam hasznosítani, mert egy lányt kergettem éveken át. Kár volt, de most már szarok rá.
-Aha, ja ez így jól hangzik...-főleg a "mi" meg a "piszkos" része, amiből szívesen őriznék még néhányat vele. A rohadt nagy hátránya a tapasztalatlanságomnak, hogy már attól nyelvem kell egy nagyobbat, hogy közelebb hajol. Nem igazán tudom így próbálgatni, hogy milyen is lenne levadászni valakit, de bánja faszom, ha valaki ilyennek lehetek a prédája. Mondjuk nem mintha most a megfelelő állapotban lennék ahhoz, hogy különösebben taktikázzak, de a jelek szerint azt hiszem nem is kell.
-Igazán nagyon szívesen. Nem ígérem, hogy örökké bent tudom tartani, főleg ha még iszok egy kicsit, de eskü igyekezni fogok.-mondjuk, ha a reményeim szerint alakulnak a dolgok, akkor mással leszek elfoglalva és nem azzal, hogy faszságokról hadováljak neki értelmetlenül, aminek akkor is fenn állna a lehetősége, ha szín józan lennék, így meg aztán pláne és nem tesztelném, hogy mennyit néz el a pofimnak.
-Én már csak egy ilyen tervezős csávó vagyok.-nem, de szerintem ezt már úgyis levette, bár az tény, hogy nem szívesen engedném ki a kezeim közül, így próbálom bebiztosítani a helyemet mellette... alatta, fölötte... legyen mindenki nagyon büszke rám, hogy igyekszem.
David már kurvára nem beszámítható, de ebben a kétségtelenül használhatatlan állapotában is elég stabilan életben tud maradni, így nem is baszakszom azzal, hogy biztonságba helyezzem, egyébként is talált ő magának új barátokat, szóval még azelőtt, hogy Tana-nak elkezdhetné osztani kéretlenül az okosságait, már dobbantok is vele a táncolók közé.
Nem szarozok, minek is tenném, a folyékony magabiztosság dübörög a vérkeringésemben, így úgy vonom közelebb magamhoz, mintha ehhez minden jogom meglenne. Ő nem ellenkezik, így mentálisan egy pacsit ezért adok is magamnak.
-Kösz, de hozzád képest egy harmatos lófasz.-nevetek egyet, hiszen érzem a mozgásán, hogy nagyon messze van a tánctudása bárkiétől ezen a helyen. Ahogy fordul egyet előttem az egyik kezem lejjebb simul a csípőcsontja vonalára. Olyan könnyen találjuk meg az összhangot, mintha minden más estén ezt csinálnánk.
-Óóó baszd meg.-mordulok egyet szorosabban az ölemhez húzva a fenekét, most esküszöm bármit megadnék, hogy nyugodtabban tudjam kezelni a helyzetet, de az igazság az, hogy máris félig vigyázzban állok a nadrágomban, amit kétségtelenül érez is. Másik kezemmel félresimítom a haját, hogy az ajkaimmal megtalálhassam a nyakát és apró, gyengéd csókokkal boríthassam a bőrét.
-Meseszép vagy, tudod?-búgok a fülébe, amikor elérek a füléhez az ajkaimmal.


BEE

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyVas. Feb. 18 2024, 14:52
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
- Szóval 21 felett is még tényleg bizonygatni kell, hogy nagykorú vagy? Nem valami megnyugtató jövőkép – nevetek, aztán finoman picit megpaskolom Peter arcát. - Biztos ez a kisfiús pofi tehet róla, talán nem ártana bajuszt növeszteni, vagy valami – mosolygok kicsit szemtelenül. Tényleg van az arcának egyféle kisfiús sármja, de ez szerintem nem negatívum. Sőt! Nekem kifejezetten tetszik. Attól függetlenül, hogy hozom most is az alattomos formámat. De nevezzük inkább játékosnak.

- Áh, ne aggódj, én egyébként sem árulom el senkinek, hogy tőled kaptam a piát. A mi piszkos kis titkunk marad – felelem bizalmasan, kicsit közelebb hajolva hozzá. Nem mintha ez bárkit is érdekelne, hisz túlságosan is mindennapos jelenség a kiskorúak körében, mindegy mit mond a törvény. Egy biztos: hogy az én anyámat nem különösebben izgatja, hogy mit csinálok. Akkor mást miért is érdekelne?

- Igen... Tana... És köszönöm, hogy bármilyen megjegyzés is jutott éppen eszedbe, magadban tartottad – vigyorodom el, hisz ott van arcát, a szája felfelé rándulásában, épphogy csak nincsenek kirajzolódva rá a szavak, amik megfogalmazódtak a fejében. Bár valószínűleg már tényleg hallottam mindet, nem mondana újdonságot. De már csak emiatt is egyszerűbb a becenevemet használni.

- Tetszik, hogy máris így előre gondolkodsz – bólintok elégedetten, amiért gyorsan fel is töltötte a táncrendemet, miközben már indulunk is megkeresni Peter haverját, akinek az italt szánta. A kezemet fogva húz keresztül a tömegen, én meg csak arra koncentrálok, hogy a maradék italomat véletlenül se löttyintsem ki útközben. És ahogy megérkezünk, gyorsan fel is hajtom, hisz így a legbiztonságosabb.

- Hali! - köszönök intve a másik srácnak, de valójában nem úgy tűnik, mintha még túlzottan képben lenne, hol is van, vagy mi történik körülötte. Kétszer indul neki, hogy felálljon bemutatkozni, de eléggé foroghat vele a világ, mert egyszer sem jön össze neki. Ezért kár volt belé már az a tequila, de ők tudják. Csak nevetek, amikor Peter úgy dönt, ennyi elég is volt egyelőre a havercsávóból, aztán már megyünk is táncolni. Tulajdonképpen kicsit merészebben indít, mint amire számítottam, ahogy közelebb von magához, ujjait a derekam ruhátlan bőrére simítva, de ezt egyáltalán nem bánom.

- Hmm... egész jól táncolsz, Peter. Érzed a ritmust – jelentem ki elismerően. Ez azért ritka ilyen helyeken, hogy valaki tényleg oda is teszi egy kicsit magát, de hát ez nem is várható el, hisz a szórakozók nagy része kicsit sem józan, és nem is azért van itt, hogy megmutassa, mit tud. De ő tényleg érzi a zenét, ez nem kétséges. És ez nagyon is tetszik nekem, én is jobban magamat adhatom mellette. Lassan fordulok át előtte úgy, hogy a mozdulatsor végére már háttal legyek neki, és a legjobb helyen simuljon hozzá a fenekem, valahányszor egyszerre mozdulunk a megfelelő időben.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyHétf. Okt. 23 2023, 11:32




to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


-Ja.. ja de ennek ellenére mégsem hiszik el sok helyen.-nevetek egyet. A múltkor is amikor kimozdultunk a srácokkal a pultos az istennek nem hitte el, hogy ez a valós korom, így a mosolykirály Rafenek kellett szólnom, hogy intézkedjen... azóta is hallgatom...
Azért kicsit megkönnyebbülök amikor megtudom, hogy legalább van már 18... legalábbis remélem, hogy nekem már erről nem kamuzik, bár itt már tényleg felesleges lenne, hiszen a piát már elintéztem neki. Mondjuk amennyit ittam ma már le is szarom. Legalább neki is lesz egy jó estéje.
-Hát ez legalább megnyugtató, hogy a világ legtöbb részén nem lenne elítélendő, hogy besegítettem az ivászatodba.-vigyorgok rá. Egyébként szerintem akkora faszság, hogy itt Amerikában ilyen magas a korhatár. A legtöbben 16 éves koruktól aktívan buliznak és isznak, szóval gyakorlatilag rohadtul semmi értelme.
Majdnem kicsúszik a számon, hogy "Hannah Montana" de még időben a nyelvemre harapok, mert gondolom nem én lennék az első aki elsüti ezt a mérhetetlenül gyér poént.
-Akkor marad a Tana.-bólintok végül és belül most tök büszke vagyok magamra, hogy ezt kibírtam és egy ilyen jó kezdés után nem basztam ki saját magammal egy szar vicc kedvéért.
-Fasza!-húzom egy széles vigyorra az ajkaimat miközben átkarolom a vállát és a szabad kezembe fogom David italát.
-Az első a tánc a tartozás, a többi a ráadás.-vigyorgok rá majd a vállát inkább elengedem és a kezét fogom meg, hogy könnyebben haladjunk az emberek között. David már épp egy asztalnál ül és egy random társaságnak osztja az észt hevesen gesztikulálva amikor megtalálom.
-Hé!... Hé!.. HALÓ!-szólok rá, hogy észrevegyen.
-Mi?-néz fel rám meglepetten és szerintem fel sem ismer igazán csak elveszi tőlem a poharat, hogy lehúzza a tartalmát. Utána akad csak meg a tekintete először rajtam majd Tana-n.
-Azigen..-bólogat néhányat elismerően és már állna fel, hogy bemutatkozzon csak ez nem annyira jön össze neki, ezért pedig hálát adok az égnek.
-Később ütközünk.-kap még egy ökölpacsit és még mielőtt tovább feltarthatna hagyom ott magam után vezetve a Tana-t a tánctérre. Gyakorlatilag az alkohol nem is hagyja különösebben, hogy megfontoljam mit is teszek csak a dereka köré fonom a karomat ahol a ruhája nem is takarja a bőrét és közelebb húzom magamhoz miközben táncolni kezdünk.


BEE

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptySzomb. Okt. 14 2023, 20:16
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
Nagyjából félórája lehetünk ezen a szórakozóhelyen, amikor elkezdem nagyon sajnálni, hogy készülődéskor a kapkodásban nem tettem el semmit a táskába, amitől egy kicsit ellazulhatok. Ez aztán csak fokozódik, majd átcsap bosszúságba, amikor nem jutok italhoz a korom miatt. Ez általában nem szokott baj lenni, de az biztos, hogy holnap első dolgom lesz szétdarabolni azt a hülye, haszontalan kamu személyit, amit Bellától kaptam, aztán szerzek magamnak rendeset. Ami lehet, hogy nem lesz ingyen, de a lényeg, hogy igazinak hasson.

Mindenesetre mázli, hogy érkezik a segítség egy vadidegen srác személyében, aki olyan lazán karolja át a vállamat, mintha már legalább évek óta ismernénk egymást, én meg igyekszem felvenni az előadásához a saját szerepemet, szóval bájosan mosolygok rá, és magam is átkarolom a derekát, amíg meggyőzzük a pultost, hogy szolgáljon ki bennünket. Amint pedig megkapom az italomat, nem sokat habozom, hogy el is fogyasszam legalább felét.

- Átérzed? - nézem végig magam is a srácot, aki a segítségemre sietett. Tényleg ő is elég fiatalnak tűnik. Fiatal, de helyes. - Nos... de a te személyid legalább már biztos nem kamu – mosolyodom el. Én legalábbis kinézem belőle a huszonegyet, meg gondolom nem villogtatta volna ilyen bátran a pultos előtt, ha nem igazi, de hát ki tudja? Ezt valóban nem egyszerű behatárolni a mi korunkban, mármint a kort a húsz év körüliek körében. És ezért sem értem, miért szívta ennyire a pultos a véremet. Még ha ál-kanadainak adtam is ki magam, simán lehetnék akár huszonöt is, tehát csak csak totál idegesítő és felesleges köröket futottunk a kötekedésével.

- Hát... majdnem sikerült besaccolnod – villantok egy újabb mosolyt. - Tizennyolc igazából – sóhajtok. Azt is csak nemrég töltöttem be. - Ha Európában élnénk, már senki nem kötekedne velem ilyen miatt – nevetem el magam. Nyáron Olaszországban gond nélkül vehettem bort magamnak, itt bezzeg... Nem mintha a korosztályomból nem fogyasztanának amúgy is sokan alkoholnál rosszabbat is.

- Becenév. Montana a teljes nevem, mint az állam, igen. - Teszem hozzá, mielőtt ő tenné, hisz folyton ezt hallom, ha rendesen bemutatkozom. -  Az anyám onnan származik, de tulajdonképpen rajta kívül mindenki csak Tanának szólít – válaszolom a kérdésére, miközben kezet fogunk. Azt nem teszem hozzá, hogy a becézést viszont eredetileg apámtól kaptam, mert róla most inkább nem szeretnék beszélni.

- Öhm... - szétnézek gyorsan a társaságom után, aztán újra Peterre pillantok. - Miért is ne? A barátaim szerintem eléggé elvannak most nélkülem is – vonok vállat. - És egyébként is tartozom neked egy tánccal a segítségedért – mosolyodom el édesen, és picit kihívóan felvonom a szemöldököm, hisz ez így kissé manipulatív módja annak, hogy táncolni hívjam.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyKedd Szept. 26 2023, 21:33




to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


Mondhatnám, hogy nem bírom elviselni egy bajbajutott nő látványát, de igazából először a türelmem fogy el és ezért avatkozok a dologba. Egyébként ha valaki kiszolgált volna akkor is besegítettem volna neki annak ellenére, hogy én sem nagyon hinném el, hogy tényleg legálisan kiszolgálgatják, mert elmúlt már 21. Én viszont kussolok, hiszen én is csak idén töltöttem be és annak ellenére, hogy nem nagyon ittam korábban tudom mekkora szívás volt, amikor egy sörért is rendesen taktikázni kellett, hogy valahogy megszerezzük. Sőt van ahol még most is alig hiszik el a saját személyimet.
Igazából a lány már szerintem a határán állt annak, hogy bemosson egyet a pultosnak amikor mellé lépve kimentem a helyzetből mielőtt elfajulna a helyzet. Nekem pedig már nem tud nemet mondani a srác, így elkezdi kitölteni a kikért italokat.
Ahogy a csaj közelebb hajol a pultoshoz egy jeges mosollyal az arcán elfojtottam nevetek egyet miközben a karom még mindig a válla körül pihen egészen addig amíg meg nem kapjuk a poharakat.
-Nincs mit. Átérzem a problémád.-bólintok egyet vigyorogva miközben lassan elengedem a kezemmel és helyette inkább a pohárért nyúlok. A tekintetem végigvándorol a testén és azt tippelném, hogy ő nem igazán a városnak erre a részére való. Mármint rohadt jól néz ki, de jóval mutatósabb szerelésben érkezett, mint az itteni csajok többsége.
Kérdésére kicsit kétségbeesetten ráncolom össze a homlokom, mert fogalmam sincs, hogy most mi a jó válasz, főleg, hogy felhívta rá a figyelmemet, ez egy nyílt csapda. Hát.. ehhez én már kurva sokat ittam az biztos.
-Gyereknek nem, de fiatalnak mindenképp. Lehetsz egy érettebb 19 éves meg lehetsz egy fiatalos 24 éves is.-ebben egyébként is mindig kibaszott béna voltam, hogy megtippeljem az emberek korát. Egyébként is hol jönnék én ahhoz, hogy legyerekezzem őt miközben a társaságaim 90%-ában én vagyok az örök kölyök cím tulajdonosa. Lehúzom a tequilámat majd elfogadom a felém nyújtott kezét.
-Ez a teljes neved vagy valaminek a becézése?
-Peter vagyok.-mutatkozok be neki.
-Azt ott el kell vinnem a haveromnak.. van itt társaságod vagy van kedved velem tartani?-kérdezem miközben elveszem a pultról a másik poharat.


BEE

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptyVas. Szept. 24 2023, 13:43
Peter.“Tequila probably won’t fix your problems but it’s worth a shot.”
Már akkor tudtam, amikor átvettem a kamu személyi igazolványomat, hogy ebből gáz lesz. Néhány hete elhagytam azt, amit eddig használtam, és egyébként tökéletesen bevált, azóta az életemet sokszor igyekeznek megnehezíteni az önkéntes erkölcsrendészek, és ez néha nagyon frusztráló. Főleg, hogy már betöltöttem a tizennyolcat, és a világ országaink minimum felében simán ihatnék legálisan is kedvemre, vagy bemehetnék partikra. Sőt, Manhattanben sok helyen amúgy is megtehetem, hisz az sokkal inkább az én terepem, ismernek már, és ha esetleg mégis gond lenne, elég csak a pénztárcámat kinyitnom. Ezért is vonakodtam először Brooklynba jönni, amikor a haverjaim ezt az irányt tűzték ki ma estére célnak, de Bella meggyőzött azzal, hogy ő majd szerez nekem új személyit. Amit tulajdonképpen meg is tett, csak épp kanadai lettem valahogy, és huszonöt éves, az én pofimmal viszont ez így elég gyanúsnak bizonyult valamiért. Még szerencse, hogy legalább a bejáratnál nem tartottak fel. Mondjuk a hangulatom gyorsan hanyatlani fog, ha nem tudok piához jutni az előttem akadékoskodó seggfej miatt.

- Nagyon hízelgő, hogy tininek nézel, basszus, de komolyan muszáj elrontanod az estémet? - könyökölök a pultra. Lehetséges, hogy csak azért nem másztam még át, és szereztem meg magamnak az egyik üveg vodkát a pasi háta mögül, mert még nem múlt el teljesen a hatása annak, amit a taxiban idefelé megiszogattunk, de a türelmem egyre fogy. Már arra készülök, hogy ingerülten kikapjam a pultos kezéből az kamu személyit, és visszadobjam a táskámba, miközben a fejéhez vágnék néhány keresetlen szót, amikor valaki a megmentésemre siet.

- Oké, tudod mit, szivi? - hajolok vissza a pultoshoz ismét nyugalmat erőltetve magamra, és újra felvéve a bűbájos arcomat. - Én is inkább tequilát kérek. Duplát. - Lehetséges, hogy most először és utoljára leszek kiszolgálva ma este, akkor már inkább biztosra megyek, hogy ne maradjak túl józan.

- Kösz, megmentettél a teljes kiszáradástól – mosolyodom el a másik srác felé, miután elteszem a nem túl hasznos kamu kártyát. - Hát most mondd meg, tényleg ennyire gyereknek tűnök? - tárom szét a karomat. - Vigyázz, beugratós kérdés – nevetek, és ahogy kapjuk a piát, magamhoz is veszem a sajátomat, megemelem a srác felé, aztán kábé a felét gyorsan magamba is öntöm. Fintorgok kissé, ahogy elemelem a számtól a poharat, aztán újra a srácra pillantok. - Tana vagyok egyébként – nyújtom felé a jobbomat.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Tequila said it's okay. Tana & Peter 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Tequila said it's okay. Tana & Peter E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Tequila said it's okay. Tana & Peter Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásTequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter EmptySzomb. Szept. 23 2023, 22:37




to Tana

Party


"If life gives you lemon. Drink tequila."


A hangszórókból üvöltő zene gyakorlatilag rángatja a dobhártyámat. Igazából én csak a koncertre terveztem eljönni, de végül David csak kisírta, hogy maradjunk egy kicsit bulizni az afterre ha már elszabadultunk otthonról és a lányok tudják, hogy ma este már nem számíthatnak ránk. A sokadik felest gurítjuk le, aminek már masszívan érzem a hatását. Üvöltve ugrálunk, az emberek között totál elengedve minden szarságot a francba, amivel már se erőnk se kedvünk nincs foglalkozni.
-Héé! Peet. Peete. Peter.-na csak sikerült megtalálnia majd kinyögnie a nevemet második. Faszt. A harmadik nekifutásra.
-Hú, ember! WOW. Összehoztad.-röhögök az arcába miközben megkapaszkodunk egymás vállába, hogy ne tudjanak odébb lökdösni minket egymástól mások akik táncolnak.
-Hozz még egy kört.-nem kellene, úgyhogy csak egy rohadt nagyot bólintok miközben elveszem tőle a pénzt amit próbált a kezembe tuszkolni.
-Mindjárt jövök!-veregetem meg a karját és elindulok a bár felé, hogy hozzak magunknak még egy kanyart, amire már kicsit sincsen szükségünk. A pultra támaszkodva várok, hogy valaki hozzám szóljon, de az egyik pultos éppen koktélt kever a másik pedig egy lánnyal akadékoskodik miközben a személyijét nézegeti.
Ellököm magam a pulttól és odasétálok hozzájuk majd egy laza mozdulattal karolom át a lány vállát.
-Nekem hozta volna. Ha az övét nem hiszed el itt az enyém.-nyújtom át neki a személyimet.
-És még két tequilát csapj hozzá ahhoz, amit ő kért, köszi!-vigyorgok a pultosra és a pénzt is átadom. A srác csak sóhajt egyet és visszaadja a személyimet majd elkezdi kipakolni kettőnk összesített rendelését, így leveszem a kezemet a csaj válláról.


BEE

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Tequila said it's okay. Tana & Peter 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Tequila said it's okay. Tana & Peter 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Tequila said it's okay. Tana & Peter 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Tequila said it's okay. Tana & Peter
Tequila said it's okay. Tana & Peter Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Tequila said it's okay. Tana & Peter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levi & Tana | You, again?
» Tana Griswold
» Tana & Manolo
» High. {Tana x Levi}
» Ezra & Tana | just give me something

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Szórakozó helyek-
Ugrás: