New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 80 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 7:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 5:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

good to see u again | essie ✗ leah
Témanyitásgood to see u again | essie ✗ leah
good to see u again | essie ✗ leah EmptyVas. 17 Május - 17:57

essie ✗ leah
good to see you again



Három év telt el mióta leérettségiztem. Ennyi idő alatt már annyit kellett volna változnom, hogy ne érdekeljenek a gimis drámák. Régen el kellett volna felednem mindent, ami akkoriban történt. Túllépni és nem foglalkozni olyan emberekkel, mint Essie, a lány, aki maga a napsugár. Pár hónappal ezelőtt, talán egy éve is van már, hogy felvettem vele a kapcsolatot. Mindössze egy rövid üzenetet írtam neki érdeklődve, hogy hogy van. Megtehette volna, hogy nem válaszol és teljesen kioffol Nicole miatt, ám kaptam rá választ. Ráadásul rövidebb időn belül, mint amire számítottam. Végülis a sohánál nincs hosszabb időintervallum, nem?
Beszélgetni kezdtünk. Csak hétköznapi dolgokról. Kinek hogy megy a tanulás, szerelmi élet és hasonló dolgok. Nem mentünk bele semmi komolyba. Két lánynak adtuk ki magunkat, akik mindig is barátnők voltak, s nem volt éppenséggel két éves szünet a kapcsolatukba. Emellett pedig mintha nem is csináltuk volna azokat a szörnyű dolgokat Ameliával. Az is miattam volt. Minden miattam volt. Ellenkeznem kellett volna Nicole ötletére, de nem tettem.
Most pedig itt állok, tizenöt perc késéssel, remegő lábakkal a cukrászda előtt, ahová megbeszéltük a találkozót Essie-vel. Sokáig nem mertem felhozni, hogy találkozzunk. Azon is gondolkoztam, hogy az utolsó pillanatban lemondom vagy sosem jövök el, de a lány jólelkű, hogy nem tudtam volna megtenni. Meg amúgyis én akartam ezt. Már a jogot is csak azért választottam, hogy igazságot szolgáltassak. Hogyan lennék rendes jogász, ha még a saját életemet sem vagyok képes helyrerakni?
Már a kirakat üvegen keresztül megpillantom Essie gyönyörűen göndörödő, szőke haját. Úgy ül, hogy nem láthat, így még pár másodpercig gondolkozom, hogy mitévő legyek. Torkomban dobogó szívvel nyitok be végül az apró üzletbe, de mielőtt még a lányhoz sétálhatnék veszek magamnak egy szelet sajttortát és egy eper shake-et. Miután kifizetem a pultban lévő srác felajánlja, hogy elhozza nekem az asztalig, ha itt fogyasztom, s én hálásan egyezek bele. Annyira remegek, hogy valószínűleg félúton valahol leejtettem volna és most takaríthatnának utánam.
Nagyot sóhajtok és erőt veszek magamon, még egy mosolyt is sikerül az arcomra varázsolni Essie-hez közeledve. Túl hirtelen pattanok le a vele szemben ülő székre, ami egy kicsit meginog alattam és az asztalhoz kapok, hogy ne csússzanjon ki alólam.
- Huh ez meredek volt – színpadiasan letörlöm a homlokomról a nem létező izzadtságcseppeket, majd megköszönöm a srácnak a segítségét, aki még rám kacsint, ahogy sarkon fordul. – Egyébként szia Essie, olyan jó látni! – mondom teljesen őszintén. Érettségi óta három év telt el, már ennyi ideje nem láttam. Változtam én is sokat. Valamivel vékonyabb lettem, a hajam is megnőtt és még sminkelni is megtanultam rendesen. A ruhatáramat pedig már nem a kivágott darabok teszik ki, mint azokban az időkben, amikor Masonnel se veled, se nélküled kapcsolatban voltunk.
- Őszintén azt hittem, hogy nem fogsz belemenni a találkozásba, de ez nagyon kellemes meglepetés számomra – mosolygok rá, s egy kisebb darabot a tortából a villámra veszek, hogy megehessem. Hiába finom, nem esik jól. Nem bírok most enni. Túlságosan izgulok ahhoz, s félő, hogy rosszul leszek. – Nicole tud róla? – érdeklődöm. Van egy olyan tippem, hogy erre egy határozott nem lesz a válasz. A lány valószínűleg azt sem tudja, hogy beszélünk egy ideje már, hiszen akkor felkeresett volna, hogy szálljak le Essie-ről.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
good to see u again | essie ✗ leah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» essie & nicole
» Cinema time - Paul&Essie
» Bree && Clary && Leah
» Leah Krasinsky
» Leah Chandler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: