New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 10:16 am-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:14 am-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 10:11 am-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:51 am-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 9:49 am-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 9:44 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:37 am-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:29 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bree && Clary && Leah
TémanyitásBree && Clary && Leah
Bree && Clary  && Leah EmptySzer. Ápr. 29, 2020 11:20 am

Bree & Clary
Ha egyetlen lányt ki kellett volna emelnem a szakomról, akivel ténylegesen nagyon jó viszonyt ápoltam, akkor az határozottan Bree volt. Annyira idegesítően vattacukor szindrómában szenvedett, hogy lényegében már rám is képes volt némi jókedvet ragasztani. Senki sem értette túlzottan, hogy mi miként lehetünk annyira jóban, hiszen alapvetően képtelen voltam elviselni azokat a lányokat, akik hajlamosak túlzott lelkesedést mutatni dolgok felé. Pont ezért voltak néha konfliktusaim a húgommal is, leginkább akkor, amikor még tinédzserek voltunk. Viszont talán az ő elfogadása miatt vagyok képes Bibit is szeretni és már a legjobb barátaim közé sorolni.
Az részletkérdés, hogy engem sokkal inkább jellemez a rideg nőiesség mögé bújtatott törődés és a visszafogott kedvesség, ő pedig egy kölyökkutya energiáival rendelkezik. Talán ezek miatt jól kiegészítettük egymást és sokszor fény volt számomra az alagút végén. Nem mellesleg annyira lelkesedni tudott minden egyes egyetemi feladat alkalmával, hogy az már példátlan volt. Soha nem lett volna szívem nem vele megoldani a közös feladatokat és igyekeztünk egymásnak segíteni. Ha ő nem vásárolt volna indigópapírokat, hogy meglegyenek nekem is a jegyzetek, akkor minden bizonnyal igen nagy szarban lennék és egyre csak messzebb sodródnék az amúgy sem túl elérhető álmomtól.
Tehát lényeg a lényeg... Nagyon megszerettem ezt a kis napsugarat az idők folyamán és ezért is igyekeztem néha a józan eszeként viselkedni. Néha viszont túlságosan hajthatatlan és pont ilyen az a bizonyos parti is, amibe Finn hívta meg. Én a magam részéről nem voltam biztos abban, hogy a fiú közeledése felé őszinte, de Bibi szentül megvolt győződve afelől, hogy ők csak barátok. Én ebben nem hittem, és mivel a távkapcsolata is számomra már kicsit olyan dolognak tűnt, ami bizonytalanabb lábakon nem is állhatna... Hogyan mondhatnám ezt el neki? Ténylegesen féltem attól, hogy majd Finn elcsábítja, ami miatt szakít Troy-jal és két szék között esik majd a földre. Nyilvánvalóan itt lennék neki, hanyagolva az „én megmondtam” kijelentést, mivel ismerem őt. Túlságosan naiv ahhoz, hogy felmérje a valós veszélyt
Ettől függetlenül természetesen belementem abba, hogy megvegyük azokat az idióta ezüstös ruhákat a bizonyos futurisztika témájú partiba, amit természetesen Finn és a bagázsa rendezett... A mérnöki kar hallgatóinak, de minket is szeretettel várnak oda. Én mondjuk csípőből utasítottam vissza a kérést, viszont nem volt rá lehetőségem. Nyilvánvaló volt, hogy kinek a keze van az egészben, mert nem én lettem megkörnyékezve a kérdéssel, hanem a túlságosan is lelkes barátnőcském, aki határozottan elfogadta a felkérést... És megpróbál majd elrángatni attól függetlenül, hogy én ezt szeretném-e vagy sem.
Mindenesetre igyekeztem teljes ellenállást tanúsítani azzal, hogy még véletlenül sem kezdtem el készülődni, amikor visszaértem az akkor üres kollégiumi szobánkba. Egyszerűen csak átöltöztem valami kényelmesebbe, a hajamat pedig a fejem tetején összefogtam egy kócos kontyba. Eltávolítottam a napközben viselt sminkemet, aztán hasra vágtam magam az ágyamban és lapozgatni kezdtem az egyik vaskos könyvet, ami tartalmazta a francia történelem minden mozzanatát.
Pont a szövegkiemelőimmel szórakoztam, illetve a kis jelölőmatricákkal meg a post-it cédulákkal dekoráltam ki a lapokat, amikor nyílni kezdett az ajtó. Lenémítottam a telefonomban halkan szóló dalt, és megejtettem egy óvatos mosolyt a barátnőm felé, aki akkor lépett be.
- Szia – fordultam az oldalamra, miután befejeztem az írást a kis cédulára – Bele fogunk ebbe dögleni a jövő héten. Nagyon sok az évszám.
Határozottan volt célom azzal, hogy emlékeztessem az esedékes zh-ra amit a tanár emlegetett. Mondjuk simán megtehetjük, hogy egyszerűen kihagyjuk az órát, de én szerettem volna hamarabb túllenni az egészen és titkon abban is reménykedtem, hogy Sabrine is hozzám hasonlóan unalmas dologra vágyik... Bár erre az elmúlt másfél év tükrében elég kicsi volt az esély.
- Elcsomagoltam a kedvenc szendvicsedet a büféből meg hoztam mellé kávét és vizet is. Reggel megint elfelejtettél venni – ráztam meg a fejem halkan felsóhajtva. Néha úgy érzem, hogy ha nem figyelnék oda rá, akkor a lány képes lenne étlen-szomjan rohangálni amíg fel nem fordul.

621 | öltözék |  Bree && Clary  && Leah 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Bree && Clary  && Leah JwXUJup
Bree && Clary  && Leah JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Bree && Clary  && Leah JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bree && Clary  && Leah JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Bree && Clary  && Leah JwX6oq7
TémanyitásRe: Bree && Clary && Leah
Bree && Clary  && Leah EmptySzomb. Május 02, 2020 10:10 pm

Clary & Leah & Bree
"Mr. Stratford it's just a party. - And hell is just a sauna."

Vannak azok a bulik, amikre semmi kedve menni az embernek, csak kötelességből muszáj ott lenni és valójában minden perce szenvedés az egésznek. Aztán vannak az olyan bulik, amikre nem is feltétlenül kellene hivatalosnak lennünk, de a megfelelő kapcsolatoknak és ismerősöknek hála mégis ott vagyunk a vendégek listáján. Nem mintha egyébként a mérnöki kar emberei nekem HÖK tagként megmondhatnák, hogy melyik bulira vagyok hivatalos és melyikre nem, a meghívás, ami Finntől érkezett, valahogy mégis kifejezetten jól esett. Mert nyilvánvalóan nem kellett a hallgatói életben betöltött szerepemnek köszönhető jogokat érvényesítenem ahhoz, hogy elmehessünk. Elmehessünk, mert ha törik, ha szakad, Claryt akkor is magammal fogom rángatni. Ez alap.
Nem csak azért akartam persze, hogy együtt menjünk, mert .. Nos, hogy néz ki az, hogy egyedül megyek egy bulira, mikor a meghívás kifejezetten úgy szólt, hogy "menjünk"? Másrészt meg az én drága szobatársamra is ráfér néha, hogy a rengeteg munka és egyéb teendők mellett néha kieressze a gőzt. Ez a tematikus buli pedig nem is tudott volna jobbkor jönni!
Reggel még élt bennem a remény, hogy hamarabb visszaérek a koliba és az óráim után nem lesz több teendőm, de néha azok a dolgok amiket szeretek - gondolok itt arra, hogy a HÖK egyéb teendőkkel jár -, tudnak idegesítően időigényesek is lenni. A munkahelyemen szerencsére sikerült elcserélnem úgy az óráimat, hogy ne legyen gond, hogy ma nem megyek be, de ezt a buli miatt csináltam, nem pedig azért, hogy aztán a nyílt nappal kapcsolatban tartott rendkívüli találkozóra kelljen sietnem. Nem mintha olyan késő lenne, hogy már gáz lenne csatlakozni a bulihoz, hiszen még el sem kezdődött. Egyszerűen csak ha választhatok, jobb szeretem, ha megkapom a megfelelő időt a készülődésre, különben minden csak egy hatalmas őskáosz lesz.
Épp a telefonomon pötyögök, amikor a megfelelő szintre érek a kollégiumban, s mivel már szinte csukott szemmel is megtalálnám a megfelelő ajtót, le sem veszem a szemem a képernyőről, amíg be nem érek a szobába. Ott is csak azért, mert Clary elég egyértelműen rám köszön, én pedig viszonozom a mosolyát, amikor megszólalok. - Szia! - halkan nevetve dobálom le a cuccaimat sorban. Előbb a telefonomat az ágyamra, aztán a táskámat az asztal mellett álló székre és végül a pulóveremtől is megszabadulok. Mindezt azelőtt, hogy berontanék a fürdőszobába kezet mosni és ellenőrizni, hogy mennyire folyt szét a sminkem.
- Várj! - kiáltok ki a barátnőmnek, majd gyorsan újra csatlakozom hozzá a szobában. - Mit mondtál? A jövőhét, meg az évszámok... Ja, a zh-ra  gondolsz? Minden óráról van jegyzetem és beszéltem egy felsőbb évessel, akivel együtt járok arra a választható órára, ami amúgy baromi izgi és végre nincs a tananyagban egy darab évszám sem. Habár oké, alapból elég marketinges az egész, szóval... Mit is akartam ebből kihozni? - A pillantásom a lány helyett a plafonra emelem, hátha akkor eszembe jut. - Ja! Szóval elküld majd valamilyen jegyzetet, amit tavaly használtak és elvileg minden benne van. - bólintva erősítem meg a szavakat, habár talán nem ártana felírni a dolgot, hogy a végén el ne felejtsem tényleg elkérni azokat a jegyzeteket.
- Egy angyal vagy! - Felelem neki nevetve, majd lehuppanok az ágyam szélére. - Néha csak totál elfelejtkezem róla... De képzeld, találtam egy müzli szeletet a táskámban, szóval túléltem a reggeli órát. Ééés neked milyen napod volt? - Nem akarok ám az agyára menni, de néha egyszerűen előjön belőlem, hogy ténylegesen egy kiskutya jellemével rendelkezem és a lelkesedésem szinte önmagát táplálva lép újabb és újabb szintekre. Meg egyébként is, egész nap nem láttam Claryt, itt az ideje, hogy beszélgessünk egy kicsit.
- Mikor szeretnél odaérni a buliba? Ugye nem gondoltad meg magad? Vaagy... nem így akarsz jönni, ugye? - Elvigyorodom, de nem akarom túlságosan feszegetni a határokat, mert a végén kapok egy párnát az arcomba. Inkább a telefonomért nyúlok, hogy az idő mellett ellenőrizzem azt is, hogy vannak-e esetleg üzeneteim.
ruhácska | 624 |  |
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bree && Clary  && Leah 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
Bree && Clary  && Leah 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
Bree && Clary  && Leah 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
Bree && Clary  && Leah 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Bree && Clary  && Leah 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: Bree && Clary && Leah
Bree && Clary  && Leah EmptyVas. Május 31, 2020 12:15 am

bree ✗ clary ✗ leah
let's get the party started



Mielőtt jogra jelentkeztem volna volt az életemben három olyan év, amikor olyasvalamivel foglalkoztam, amiről tudtam, hogy nem lesz kihatása a jövőmre, de muszáj voltam elvégezni egy alapképzést, mielőtt jelentkezhettem volna az áhított képzésre. A francia szak elég sokat kivett belőlem. Nem éppen az én területem, de készségesen elvégeztem és tavaly júniusban sikeresen ötösre záróvizsgáztam, ami eléggé meglepett, hiszen az évek alatt sokszor úgy éreztem, hogy nem beszélem a nyelvet rendesen. Ezt sikerült megcáfolnom, habár mióta kézhez kaptam a diplomámat meg sem szólaltam. Azt hittem, hogy majd a mostani szakom mellett eljárok részmunkaidőben egy multihoz dolgozni, de rá kellett jönnöm, hogy se kedvem, se időm nincs most ilyenekre. Ehelyett inkább arra fordítom a maradék időmet, hogy eljárjak a barátaimmal találkozni. Legyen itt szó egy ártatlan vásárlásról, kajáról vagy vad buliról is akár. Bármiben benne vagyok mostanában. Még azt a merész ötletet is megkísérelem, hogy Nicole-lal újra felvegyem a kapcsolatot, ha már Essie-vel sikerült.
Ma este viszont mindent el szeretnék feledni. Nem akarok olyan dolgokra gondolni, mint a családom és a velük járó problémák vagy éppen az eset, ami évek óta kísért. Hosszú idő óta most először szeretném elkerülni Amelia Howard említését, aki miatt jelenleg jogon tanulok, s aki elérte nálam, hogy ne szeressem annyira a franciát, mint gimiben, hiszen hála a lánynak az életem a feje tetejére fordult.
Nagyon hálás vagyok, hogy van jelenleg két olyan személy, akik előtt nem kell megjátszanom magam és a régi hülyeségeimen kattogni. Nekik nem kell tudniuk, hogy mennyire befolyásolható voltam régen. Csak a mostani alakomat láthatják. Ők már azt a Leah-t ismerték meg, akivé az egyetem alatt váltam. A bölcsészettudományi karon még aktív tagja voltam a hallgatói önkormányzatnak, így a gólyatáborban ismertem meg Sabrine-t és Clarissát, hiszen az én csapatomba osztották be őket. Hamar megtaláltuk a közös hangot és összebarátkoztunk. Akkor még én is a koliban laktam, így elég sok időt sikerült együtt töltenünk, de ahogy végeztem francián kiköltöztem. Mostanában is megpróbálok átjönni heti egy-két alkalommal, hogy ne maradjak ki semmiből. A pletykák a mai napig éltetnek a szakon maradott emberekről, ahogyan a jó kolis bulik is.
Elég hosszúra húzódott a készülődés otthon, mivel nem akartam magammal hozni a sminkcuccaimat, így előre megcsináltam azt. Maximum a lányoknak segítek, ha szükségük van rám, de semmi több. Én már a szobájukba is csak inni megyek, illetve azért, hogy halljam az új híreszteléseket különböző hallgatókról és a professzorokról.
Még útközben beugrom az egyik még nyitva lévő boltban egy üveg vodkáért, hogy azt hárman elfogyasszuk a buli kezdetéig. Mindig jobb előre inni egy kicsit, hiszen néhány helyen nagyon drága az ital, s azt kell mondanom, hogy az egyetemi partik sem éppen diákbarát árakkal rendelkeznek általában.
Mosollyal az arcomon nyitok be a lányok szobájába, ami pont egy szinttel lentebb van, mint anno az enyém volt.
- Sziasztok, készen álltok? – kérdezem izgatottan és még mielőtt lerúgnám magamról a cipőmet kiveszem az alkoholt a táskámból és mutogatni kezdem, mint Mufasa Simbát az oroszlánkirály elején. – Sok mindenről maradtam le? Ne haragudjatok, hogy késtem csak sikerült megint nagyon durván elszámolni az időt – ezúttal a kabátot is lekapom magamról, így láttatni engedem a fekete csipkés felsőmet.
Immáron mezítelen talpakkal lépek bentebb a szobában és lekapok három poharat az egyikőjük polcáról és egyenlő mértékben öntök mindenkinek vodkát és rá egy kis sprite-ot. Szigorúan cukormenteset, mert az utóbbi időszakban egyre jobban odafigyelek arra, hogy mit viszek be a szervezetembe. Az alkohol csak egy csúnya botlás, amire mindenkinek szüksége van, s efelett szemet lehet hunyni.
- Vegyetek egyet – utasítom és a kezembe kapom az egyik poharat, majd boldogan mindenféle engedélykérés nélkül huppanok le Bibi ágyára. Ekkor szembesülök Clary kinézetével és rögtön elhúzom a számat, amikor leesik, hogy mit is visel. – Te meg miért nem öltöztél még át? Mi a baj? – érdeklődöm. Az izgatottságom egy kicsit alábbhagy és félek, hogy mégsem lesz ma semmilyen buli. – Megyünk egyáltalán? – a másik lányra kapom a tekintetem, aki a szobatársával ellentétben úgy néz ki, mint aki nem egész este tanulni fog.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bree && Clary && Leah
Bree && Clary  && Leah EmptyKedd Jún. 30, 2020 10:16 pm

Bree, Leah & Clary
Sok kedvem nem volt ehhez az egész felhajtáshoz, de úgyis tudtam, hogy a lányok miatt be fogom vállalni. Ettől mondjuk még fairplay volt az, hogy elkezdtem húzni az időt. Mégis mit kellett volna csinálnom? Amíg egy halvány esélyt látok arra, hogy távol tudom tartani magam a Braylennek nevezett sátáni fajzattól, addig teljesen rendben volt az, hogy lényegében bármit megcsinálok... Nem bármit de majdnem bármit. Talán ez a pontos definíciója annak, hogy mit is értek pontosan bármi alatt. Még nincs tele a padlás teljesen a kifogásaimmal, így bátran keresem őket a végtelenségig.
Őszintén... Semmivel sem vagyok különb azoknál a csajoknál, akiket csak úgy megkap. Én is ugyanúgy képes vagyok visszafojtani a lélegzetem pusztán azért, mert hirtelen csap arcon a jóképűsége... Mert soha nem voltam képes letagadni magam előtt a nyilvánvalót. Azt is be kellett ismernem sajnos, hogy elég jól el tudott szórakoztatni néha... És élvezettel töltött el, amikor egyesével leckéztette meg a suli ribancait. Nem mintha bármi baj lenne azzal, hogy vannak ilyenek.
Ugyanakkor elítéltem, hogy mindig más lánnyal van. Elítéltem azt is, hogy folyamatosan incselkedik velem. Hogy bölcsész poénokat durrogtat nap nap után, hogy akkor sem hagy békén, amikor én azt szeretném. Mert ő neki lényegében csak egy lányka vagyok, aki rettentő szórakoztató lehet dühösen. Nekem pedig voltak olyan napjaim, amikor nem vágytam a játszmáira.
Különb akartam lenni a többi lánynál abban, hogy nem álltam be a Finn-Braylen duó hosszú listájára. Számomra egyenesen megbotránkoztató volt az, hogy néhány lány képes ezt a két idiótát a szájába engedni annak tudatában is, hogy valószínűleg másnap dobva lesznek. Hogy miért voltam ennyire ellenszenves? Mert nyilvánvalóan az egyik idióta számomra vonzó is volt... És ha odamegyek egy buliba rövid szoknyában, kikenve mint az atyaúristen, akkor vajon mi fog történni? Főleg ha alkoholt is fogyasztok?
Mindezt esélyem sem volt végiggondolni, ugyanis a lány, aki Finn gondosan kiszőtt kis hálójába van gabalyodva – de úgy nyakig – bevágtatott a szobánkba a szokásos energiáival, így rá kellett figyelnem most. Hamarosan Leah is itt lesz, tehát ki kell találnom valamit perceken belül.
Mosolyogva figyeltem, ahogyan végül megérkeztünk a témához, türelmesen kivárva azt, hogy Bibike befejezhesse, amit elkezdett mondani. Sosem volt szívem a szavába vágni, holott mindenki mással könnyűszerrel tettem hasonlókat.
- És szerinted jó lesz a jegyzet? – tettem fel a kérdést, miközben a kezemben tartott íróeszköz végét rágcsáltam – Mármint nem a felsőéves ismerősöd eszét vonom kétségbe, csak elég szívatósnak tűnt a tanár... Talán rendesen meg kéne tanulnunk.
Gyenge próbálkozásnak tűnik, de legalább egyelőre úgy néz ki, hogy a kajával tökéletesen el tudtam terelni a gondolatait. Úgy hallgattam a müzliszeletes sztoriját, mintha legalábbis élete legizgalmasabb dolgát próbálná feltárni, de a végén így is elfintorodtam.
- Buta vagy – sóhajtottam fel halkan majd megcsóváltam a fejem – Ilyenkor miért nem jössz át, amikor úgyis tudod, hogy dolgozom? Amúgy nagyon semmi nem volt... Braylen biztosított arról a félórás szünetében, hogy ma este hol lesz... Na nekem ott nem kéne lennem.
A szemeimet forgatva igyekeztem érzékeltetni, hogy mennyire nem tartom jó ötletnek ezt az egészet. Már éppen válaszolni készültem volna arra, hogy igen, így terveztem menni a buliba, amikor kivágódott az ajtó, és Leah rongyolt be rajta. Most, hogy már ideért, csak nem táncolhatok vissza... Udvariatlanság lenne vele szemben. Pont ezért kissé bűntudatosan néztem rá, amikor megkínált az alkohollal és végigmérte a ruháimat.
- De, megyünk - sóhajtottam fel végül halkan, majd felemelt ujjal fenyegettem meg mind a két lányt, hogy értsenek a szóból – Viszont nem vehetem fel azt a ruhát, amit együtt néztünk ki... Úgy biztos nem, hogy ott lesz a tudjátok kicsoda! Amúgy sincs kedvem ismét a hülyeségeit hallgatni, szóval nem hagyhatjátok, hogy kettesben maradjak vele... És segítenetek kell találni egy másik alternatívát ami a ruhámat illeti.
Persze eléggé el voltam keseredve, hiszen azt az ezüst csodát csak erre a tematikus partira tartogattam... Nyilvánvalóan nem volt kötelező a beöltözés, de amikor megláttam, egyszerűen képtelen voltam otthagyni. Főleg mert ki is emelte az egyik legszebb testi adottságomat: a derekamat.
Gyorsan rá is martam az egyik pohárra, amibe kiöntötte nekünk Leah az italokat, majd fél kézzel átöleltem a lány nyakát, hogy egyáltalán tudjam üdvözölni, mert ugye az elmaradt.
- Vagy mehetek így is. Szerintem biztos rendhagyó lenne a szettem – felhajtottam az alkoholos italt, majd körbefordultam előttük, hogy minden egyes részletét meg tudják csodálni a testemnek. Ezután inkább én is elővettem a hűtőnkben tartogatott sört. Sosem volt jó dolog abból, amikor elkezdtem keverni a piákat – Egyébként semmiről sem maradtál le, már ha Bibi majonéztől maszatos szája nem számít. Szép lett a szemed.
Ahogy beleittam a sörbe, direkt nagyokat kezdtem el kortyolni. Szükségem volt a jókedvemre és ezt csakis alkohollal tudtam elérni jelenleg. Nem tehetem tönkre a lányok estéjét.


621 | öltözék |  Bree && Clary  && Leah 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Bree && Clary  && Leah JwXUJup
Bree && Clary  && Leah JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Bree && Clary  && Leah JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bree && Clary  && Leah JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Bree && Clary  && Leah JwX6oq7
TémanyitásRe: Bree && Clary && Leah
Bree && Clary  && Leah EmptyCsüt. Júl. 09, 2020 11:06 pm

Clary & Leah & Bree
"Mr. Stratford it's just a party. - And hell is just a sauna."

Őszintén szólva a személyiségem ismerete ellenére is nagyon izgultam azon, hogy milyen lesz egyetemre jönni és kiszakadni abból a közegből, ami már olyan bejáratott és ismerős volt - milyen lesz otthagyni a Mariettát, a gimit és legfőképpen Troy-t, akivel sosem beszéltünk arról, hogy milyen lenne távkapcsolatban lenni. Azóta pedig, hogy eljöttem igazából amúgy sem beszélünk túl sokat. Viszont ami miatt izgultam, gyakorlatilag butaságnak bizonyult, mert már első körben a kollégiumban nagyon jó esélyekkel indultam és azt hiszen hamar sikerült olyan barátokra szert tennem, akiket sosem felejtek el - legalábbis nem szeretnék. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy a szaktársaimmal, vagy felsőbb évesekkel, akiket csak egy-egy óráról ismerek milyen kapcsolatom van. Rásegített az egészre az, hogy a HÖK tagja is vagyok, ahol állandó kapcsolatban vagyok Finnel, aki meghív mindenféle bulira, amire nem is feltétlenül kellene hivatalosnak lennünk és még tesz nekünk félre jegyet is. Egy főnyeremény az a fiú, komolyan.
- Clary, ők is átmentek - vetek egy jelentőségteljes pillantást a szőkeségre, miközben csípőre vágom a kezemet. Legalább olyan hatást kelthetek, mint egy anyuka, aki nem tudja fegyelmezni a gyerekét de azért mégis a fejére olvas, hátha egyszer elkezd működni a dolog. - Mondom, hogy nekem is megvan minden óráról a jegyzet, szóval csak összefésüljük. Vagy megkérdezzük Leah-t, hogy mit tud mondani a zh-ról. - Amikor ez a zseniális ötlet eszembe jut, még el is vigyorodom. - Úgyis jön ma este! Te meg ne gondold, hogy nem mész át, ha most is csak tanulni tudsz. Már kész kéne lenned! - jelentem ki morcosan, holott tudnom kellett volna, hogy ez már csak így lesz. Clary meg az építészmérnökök valahogy sosem voltak kompatibilisek.
- Jaj, hát mert nem mindig jut eszembe, hogy át is menjek - nevetem el magamat, miközben olyan hitetlenkedő pillantást vetek rá, mintha nagyon is egyértelmű lenne, hogy néha még arról is elfeledkezem, hogy merre van előre. - Attól még mert ő is ott lesz, neked is jönnöd kell. Legalább láthatja, hogy milyen jól el vagy nélküle és figyelmen kívül tudod hagyni. - Határozottan teszem a kijelentést, majd miután befejeztem a hajamat kezdem babrálni. Nem is tudom hogyan kellene felhoznom, hogy akkor most megyünk-e vagy sem, pedig már a téma közepében vagyunk. - Sőt valaki teljesen mást is fel... - Az ajtó felé kapom a pillantásomat, amikor meghallom, hogy valaki kinyitja azt, s a nagy vigyorgásban még a mondatot is elfelejtem befejezni. - Szia! - köszönök rá sugárzó jókedvvel a lányra.
- Úgysem maradunk le semmiről - magyarázom mosolyogva, miközben a vállaimat is vonogatom. - Pont azt mondom Clarynek, hogy ne érdekelje már annyira, hogy ott van-e Braylen vagy sem, pont az a lényeg, hogy lássa, hogy nem tapad rá, mint minden másik lány. Nem? - kérdőn nézek Leah-ra, majd Clary-re is átsiklik a pillantásom, de nem időzőm sokat rajta, inkább azt várom, hogy az idősebb lány az én igazamat támassza alá. Már ha az van.
- Megérte késned, nagyon csinos vagy - szögezem le, miközben azt figyelem, ahogyan az újonnan érkezett lány tornádóként intézkedik, hogy mindenkinek legyen itala. Amikor lehuppan az ágyamra, még gyorsan kiegészítem a dolgot: - Olyan szép a hajad.
- Jajj, Clary, ne mááár! - nyafogok látványosan. - Figyelj, amennyire el akarod kerülni a srácot, még a végén azt hisszük, hogy valójában neki akarsz tetszeni. Ugye? - Vigyorogva nézek a mellettem helyet foglaló lányra, miközben felvonom a szemöldökeim. Míg ők Clary kinézetén dilemmáznak, gyorsan rabolok magamnak egy poharat, s csak kuncogva hallgatom szőke barátnőm válaszát.
- Nem jöhetsz így! - jelentem ki magamhoz képest fenyegetően, miközben a szabad kezem mutatóujját Clary felé rázom. - Hé, milyen majonézről beszélsz! ... Azt hiszi egy zh ürügyén kibújhat a ma este alól, mert fél Braylennel egy légtérben lenni. - magyarázom készségesen Leahnak.
- Csinálsz nekem valamilyen sminket? - bökök a szememre, miközben Leahra pislogok, akár csak öt évesen, mikor babáért kuncsorogtam a játéküzletben. - Clary, remélem te addig átöltözöl... - megköszörülöm a torkom, s halkan fel is nevetek. - Szerintem nem baj, ha csak később érünk oda, mert tizenegyig halott az egész hely. - jelentem ki, miután belekortyoltam a Leah által kitöltött italba, s halk, elismerő kis hangot hallatok, miután megérzem az ízét. Így nem is olyan vészes alkoholizálni.
ruhácska | 685 |  nyusz |
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bree && Clary  && Leah 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
Bree && Clary  && Leah 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
Bree && Clary  && Leah 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
Bree && Clary  && Leah 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Bree && Clary  && Leah 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: Bree && Clary && Leah
Bree && Clary  && Leah Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bree && Clary && Leah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kai && Clary - Buli RT
» Leah Krasinsky
» Ash && Clary ~ first meet
» good to see u again | essie ✗ leah
» Rae && Clary ~ double trouble

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: