New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Cinema time - Paul&Essie
TémanyitásCinema time - Paul&Essie
Cinema time - Paul&Essie EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 22:57



Paul & Essie


netflix and chill




Hatalmas mollyal arcomon írtam Paulnak, aki ki tudja mi óta most válaszolt először. Szinte érzem, ahogy a szívem gyorsabban ver a kelleténél, és megszédülök a tömör és lényegre törő válaszaitól. Mindig is csodáltam kicsit azért, hogy milyen kevés szóban össze tudja foglalni, amit mondani akar.
Magamba fojtok egy sikolyt, miután igent mond az invitálásomra. Jobbkor nem is jöhetett volna, hogy az anyukáim és az ikrek valami nagyon elegáns szülinapi zsúrra menjenek. Sage meg Seth amúgy se nagyon szoktak itthon lenni, többnyire fogalmam sincs merre járnak, nem kötik az orromra. Délután ötkor már teljesen bezsongva rohangálok a házba fel és alá. Nyomok egy búcsúcsókot a szüleim arcára, akik alaposan kicsípték magukat erre a zsúrra. Meg is dicsérem anyu -, akire jobban hasonlítok – ruháját, mert csodálatos benne az alakja. Sebesen gépelve a szavakat árasztom el minden apró részlettel Nicolelal közös Messenger beszélgetésünket. Fel se nézek úgy rohanok a konyha egyik végéből a másikban, miközben látom a perifériámban, hogy Sage köszönés nélkül távozik. Neked is szia testvér. Már magamra se veszem az ilyet. Lehuppanok az egyik bárszékre, és a pultra támaszkodva pötyögök tovább, miközben az agyam azon pörög, hogy mit kéne felvennem, pedig az idő már annyi, hogy muszáj elindulnom, különben Paul hamarabb ér ide, mint hogy én visszaérnék. Elkenődött arccal csúsztatom a zsebembe a telefonom. Magamra kapom a kabátom, és már rohanok is tovább, hogy a ház előtt fogjak egy taxit. Arról ne is beszéljünk, hogy a hallban álló tükörben egészen torznak látom a rám néző lányt a feje tetején lévő szénakazallal, mikor keresztül suhanok a helyiségen. Mindegy. Gyorsan megfordulok, és még lesz időm elkészülni is.
A harmadik taxit sikerül leinteni, ami aztán olyan elképzelhetetlenül lassan döcög a New York-i dugóban, hogy ennyi erővel gyalog is mehettem volna. Leszámolom készpénzben a sofőrnek az útdíjat, és a visszajárót meg se várva rohanok be anya –, amelyikre kicsit se hasonlítok - kedvenc varrodájába. Már napokkal korábban megígértem neki, hogy ma átveszem az új blézerét, amit csináltatott magának. Talán kicsit önös érdekből is mondtam igent a kérésére, mert a város legfinomabb francia (és vegán!!) cukrászdája közvetlen a szabó szomszédjában van. Nem gyakran járok a város ezen részét, de minden alkalmat szeretek megragadni, mikor betévedhetek az isteni krémes fánkok közé. Szóval miután átvettem a frissen készített -, nyilván felső kategóriás – blézert, azzal a kezembe iszkoltam be a cukrászdába. Egy halom macaront, teasüteményt és az isteni krémes málnatortájukból néhány szelettel felszerelkezve indultam vissza. Az egyik kezemmel a süteményeket egyensúlyoztam a másikban a ruhát próbáltam épségben tartani, miközben taxit fogtam a délutáni csúcsban.
Mire haza esek már fél hetet mutat az óra. Felszisszenek, mikor a mutató egy újabb perc elteltét jelzi.  A sütiket lerakom a konyhapultra, a blézert pedig két emelettel feljebb beakasztom anya szekrényébe szépen eligazgatva a védőzsák alját. Ezt követően még két emeletet megtéve felérek a saját szobámba, ahol Leo és Nino hatalmas akváriumának látványa fogad. Egy intéssel köszönök neki, és egy pillantást vetek a kis növényeimre is, amik Paultól örökölték a családnevüket. Clémence és Jacquelyn Shelby a világ legjobb kis palántácskái.
Előkészítem a gondosan beágyazott ágyneműmre azt a farmerszoknyát és spagettipántos púderrózsaszín felsőt, amit felvenni szándékozok. Természetesen mindegyik újrahasznosított anyagból készült, hogy ezzel se szennyezzem tovább a környezetet. A szobámhoz tartozó fürdőszobában elsüllyedek egy kád rózsa illatú vízben tetőtől talpig. Viszonylag sokáig pancsolhattam, mert mikor a hajamról öblítem le a maradék sampont, megszólal a telefonom.
- Francba – szisszenek fel. Szinte már látom magam előtt, hogy a portások, akiknek meghagytam, hogy engedjék be, betessékelik, és már az ajtónk előtt ácsorog.
Kapkodva mosom le a habot magamról, és egy törülközőt magamra tekerve rohanok át a szobámba az éjjeliszekrényemen hagyott mobilomért.
- Mindjárt lent vagyok – szólok bele a telefonba, és ezzel le is teszem a mobilt. Se egy kérdés, se egy válasz, se egy köszönés. Gyorsan kapkodva egymás után lábaim futok vissza a párától csúszós fürdőbe, ahol majdnem hanyatt vágom magam a nagy rohanásban. Egy jó adag vizet kicsavarok a hajamból, amivel végig csöpögtettem a kényes szőnyegpadlót. A „csak víz, majd megszárad” elven nem foglalkozom vele különösebben.
Mivel úgy érezem, hogy Paul már tényleg türelmetlenül toporzékolhat a bejárati ajtónk előtt, és legkevésbé azt szeretném, hogy ő eltűnjön, így mezítláb egy szál törölközőben, csurom vizes hajjal kezdek leszaladni a negyedikről a földszintre. Kissé kifulladva érkezek a halba, ahol ismét szembe találom magam a tükörből visszanéző lánnyal, akin nem hogy smink nincs, ruhának se nevezhető rongyban áll élete szerelme előtt, akitől egy ajtó választja el. Csodás. Remegő kézzel ragadom meg a kilincset, és nyitok ajtót.
- Szia – mondom hirtelen megpuhuló vonásokkal. – bocs, hogy csak így vagyok – mutatok magamra – kicsit elhúzódott a délutáni programom – talán, ha nem megyek be cukrászdába azokért az isteni macaronokért, akkor időben visszaértem volna, vagy ha nem áztatom magam túl sokáig a vízben, akkor nem törölközőben állnék előtte. De mivel ezek nem jöttek össze, úgyhogy marad a fülig vörösödés, aminek köszönhetően a színem megirigyelné egy érett paradicsom.
- Mindjárt felöltözőm, pár perc. Addig feljöhetsz a nappaliba, vagy lemehetsz a moziterembe kiválasztani a filmet, amit nézzünk – mondom miközben lassan belemélyednek lábujjaim a lépcsőfokokat borító szőnyegbe lépésenként. – Esetleg körülnézhetnél mit együnk, már éhen halok – közben már annyit hátráltam, hogy szinte eltűntem a lépcsőfordulóban. Ha ezt túlélem, azonnal írnom kell Nicolenak, hogy aztán együtt nevessünk a szerencsétlenségemen.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cinema time - Paul&Essie
Cinema time - Paul&Essie EmptyVas. Ápr. 12 2020, 14:10


Estelle & Paul
Netflix and Chill

Az angliai kiránduláson során minden ott élő közeli rokont meglátogattam. A napjaim általában családlátogatással teltek, viszont a legtöbb családi ebédet megzavarta a telefonom csörgése. Először azt gondoltam, hogy fontos, hiszen a nagykövetségről keresnek, viszont mindig Estelle nevét pillantottam meg a kijelzőn, ezért inkább le is némítottam a telefonomat. A hangpostámat vissza sem hallgattam, csak egyből töröltem.
A srácokkal terveztünk egy kis iszogatást az estére, viszont végül nem lett belőle semmi, mert egyikőjük barátnője bevágta a hisztit, hogy úgy volt, hogy az estét közösen töltik. Emiatt elhalasztottuk a piálást. Nem akartam otthon tölteni az estét, s éppen akkor jelzett megint a telefonom, hogy új üzenetem érkezett, mikor valami programon kezdtem törni a fejem. Így hát válaszoltam Estelle üzenetére és lebeszéltük estére a filmezést.
Az esti edzést természetesen nem akartam kihagyni. Ma nem vízilabda vagy a csapattal volt edzés, hanem egyedül ugrottam le az uszodába, hogy leússzam a szokásos kilométereket. Minden nap lejárok úszni, heti kétszer van vízilabda és háromszor a csapattal edzés. A maradék két napon csak átmozgató célból szoktam úszni, nem akarom megerőltetni magam, ilyenkor pusztán kedvtelésből csinálom. Szerintem egy sikeres sportoló, akkor maradhat hosszútávon is az, hogyha nem csak munkának fogja fel, megmarad a sportolás élvezete. Könnyű elveszíteni a motiváltságot vagy éppen besokallni a nyomás alatt. Pontosan ezért kezdtem vízilabdázni, hiszen az remek módszer az állóképesség fejlesztésére, ráadásul újdonságot is jelent az "egyszerű" úszó edzések után.
Miután végeztem az uszodában beugrottam az egyik boltba egy üveg borért és valamilyen édességért, hogy azért mégse üres kézzel menjek. Hazaérve letusoltam, átöltöztem, aztán hívtam egy ubert és már úton is voltam az Essie által megadott címre. Indulás előtt indultam neki, hogy negyed óra múlva ott vagyok.
A fuvar pontosan a házuk előtt tett ki, adtam a sofőrnek egy kis borravalót, amiért nem akart üres beszélgetést folytatni a semmiről. Éppen azelőtt csörrent meg a telefonom, hogy beléptem volna az épületbe. Az egyik haverom volt, hogy nem akarok-e mégis bemenni iszogatni, mert végül elengedte a barátnője. Megfordult a fejemben, hogy tovább állok, de ha egyszer már itt vagyok, akkor nem ültetem fel a lányt.
Az épületbe lépve a portáshoz mentem.
- Jó napot, Paul Edward Shelby vagyok és Estelle Kershawhoz jöttem - A férfi bólintott, aztán lenyomta a gombot, mire kinyílt az ajtó én pedig a lakás ajtajához léptem. Röviden megnyomtam a csengőt, illetve telefonon is megcsörgettem a lányt, hogy itt vagyok. Nem kezdtem türelmetlenkedni, hogy hol van már, hanem addig átfutottam a beérkezett emailjeimet, illetve válaszolgattam messengeren az üzenetekre.
Felnéztem a telefonomból, mikor kinyílt az ajtó. Hát sokféle öltözékre számítottam, viszont egyik variációba sem tartozott a törülköző, vizes haj és mezítlábas kombó. - Helló - mértem röviden végig, miközben eltettem a telefonomat. - Nem sértődtem volna meg, ha írsz, hogy egy órával később jöjjek - Mondjuk akkor elég valószínű lett volna, hogy rábólintok helyette a srácokkal való iszogatásra. - Engem nem zavar. Ha te kényelmesen érzed így magad, akkor fel sem kell öltöznöd - jegyeztem meg egy féloldalas mosollyal. Nem voltam szégyellős, azt pedig sosem bántam, ha egy csinos lány egy szál törülközőben van előttem. Arról nem is beszélve, hogy ő volt otthon, tehát azt vesz fel, amit akar. - Ezeket neked hoztam - nyújtottam át neki az ajándéktáskát, amiben benne volt a bor, illetve más finomságok.
- Mit ennél szívesen? - kérdeztem, miközben beljebb haladtam a házban. - Meg milyen filmet néznél? - Azért elég szélesre hagyta a lehetőségek körét, ami egy pillanatig sem zavar, hiszen szívesen választok, viszont mivel nem ismerem, ezért nem tudhatom, hogy mi tetszene neki vagy mi nem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Cinema time - Paul&Essie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Long time since the last time - Levi & JJ
» Landmark's Sunshine Cinema
» essie & nicole
» good to see u again | essie ✗ leah
» Teenage Mutant Ninja Chameleons - Essie & Jessie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: