New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 91 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
David Gallardo
tollából
Ma 10:21-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:07-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:34-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 9:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 8:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

not today satan ~ Finn & Bree
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptySzer. 6 Szept. - 22:58
Finn & Bree
"Some people just need a high five. In the face. With a chair."

- Nem azt mondtam, hogy fizesd ki - jelentettem ki morcosan. Könnyen mondhatná rám bárki, hogy nekem semmi nem jó, de a helyzet az, hogy nem a dolgok materiális oldala érdekelt, hanem az elvi. Nem érdekelt Finn pénze, helyette a bocsánatkérése esett volna jól. Vagy mondjuk ha nem hideg, logikus fejjel gondolja végig a dolgot, hanem figyelembe veszi azt is, hogy nem csak mérnökök és orvosok, meg közgazdászok léteznek ezen az egyetemen. Ugyanúgy ott vannak a humán tárgyak szerelmesei és azok, akiket a matek helyett inkább a művészetek vonzanak. Mindig mi húzzuk a rövidebbet, holott a mi munkánk és a hozzáadott energiánk is nagyon sokat jelent. Felőlem aztán akármilyen mesterséges intelligenciák kreálhatnak festményeket és átírhatnak dalokat különböző emberek hangjával, de azokban már soha nem lesz benne az a bizonyos emberi tényező.
Persze előítéletes sem lehettem vele szemben, mert nem lett volna fair azt mondani, hogy még a legszebb álmaiban is tervrajzok meg vonalzók szerepelnek. Szerintem az esetünkben szimplán csak túlzottan kiütközött az, hogy míg én sokszor átgondolatlanul és hevesen reagáltam le dolgokat, addig ő a végtelenségig nyugodt tudott maradni. Biztos a skandináv vére, meg a tény hogy olyan hideg van feléjük. Meglepett ugyan Finn ötlete, de mégsem néztem rá úgy, mintha épp egy űrlény jelent volna meg előttem. Az a srác, aki nekem tetszett, pontosan az volt, aki most előttem állt és olyan javaslattal állt elő, ami kicsit mindenkinek kedvező volt.
- Igazából ha összeengedünk vitázni hajlandó humán és reál beállítottságú embereket, szerintem maguktól elvitázgatnak másnap estig. - Nevetésem ott csengett a helyiség falain, ahogyan visszaütődött azokról és visszakúszott közénk. A korábbi morcosság és harcias hozzáállás mondhatni el is illant, immár - Finnek hála - teljesen máson jártak a gondolataim. - Viszont megszervezni egy ilyet egyenlő lenne azzal, hogy kirobbantunk egy campus szintű háborút. Mi lenne, ha megpróbálnánk bevonni a különböző diák egyesületeket és ők tartanának előadásokat a saját témájukban, aztán arról lehetne vitázni? - Kérdőn pillantottam felé. - Este pedig mehet a buli. - Egyetemistákat olyannak nem lehet megfogni, ahol nincs ott legalább az ingyenes alkoholnak a legapróbb reménye. Vagy szimplán az alkoholé és buliké.
- És ha igen? - Megemeltem az állam, de nagyon kellett erőltetnem magamat, hogy ne törjön ki belőlem a nevetés, mert túlságosan viccesnek találtam a helyzetet, meg azt hogy újra sikerült visszavágnom és még mindig az enyém az utolsó szó. Inkább szórakoztatott az egész, mint hogy túlságosan komolyan vegyem magamat. De ha jobban belegondolok, én mindig is inkább szerettem a dolgok pozitív, szórakoztató oldalát szemlélni és frusztrált, ha valami nem úgy alakult, ahogy terveztem. Pont, mint a francia szak vacsorája.
Amikor Finn befejezte a mondandóját, olyan pillantást vetettem rá, mintha a világ legnagyobb hazugságát mondta volna. - A szüleid nem hiányolnak? Vagyis... Nem hiányoznak neked is? - Én például azért is utaztam haza viszonylag gyakran, mert hiányoztak a szüleim és a testvéreim. Plusz ellenőrizni akartam, hogy egyik öcsém sem költözött be a szobámba, amíg New Yorkban voltam, akkor is, ha hosszú távon én nem terveztem hazaköltözni. - Azért biztosan a májad is megköszönné, ha néha kihagynál egy-két bulit. Nincs kedved utazni itt az országban? - Sosem jártam még Európában, de állítólag ott néhány óra autóúttal az ember több országot is átutazhatott, míg itthon lehet, hogy az adott államot sem hagyta volna el. Rajta voltak ugyan a bakancslistámon az olyan ikonikus helyek, mint Párizs, vagy Olaszország, de maga az út még váratott magára. Ellenben idehaza már elég sok helyet bejártunk a családommal.
- Hát akkor jó lesz a gyerekeidnek. Nem mindenkinek vannak olyan lehetőségei. - Mondtam ezt épp én, aki megtehette - pontosabban a családomnak hála -, hogy a Columbiára jár és munka mellett ugyan, de élvezi az életet a barátaival és vásárolgat... Még a kollégiumi körülményeim is jobbak voltak, mint egyes emberek lakhatása akár New Yorkon belül. Ha visszamegyek a szobámba, meg is próbálok keresni valamilyen szervezetet, ahol ezzel a kérdéssel foglalkoznak és ahol mondjuk besegíthetek, mint önkéntes.
- Szerintem ez mindenkire igaz. A pasik sem mind szemetek, csak mert van egy kettő, aki tényleg tud az lenni. - Pontosan ez volt az a logika, amivel mentegettem magamat, ha arról volt szó, hogy miért tetszik nekem Finn és mi az oka annak, hogy ezzel szemben a legjobb haverját Braylent meg elítélem. De akárki akármit mond, abból a srácból sugárzik, hogy egy ámokfutó, én pedig nem hogy nem kérnék belőle, de a barátnőimet is szeretném megvédeni tőle.
- Nem, nem arról van szó, hogy valaki mást mondott - lassan ingattam a fejemet, miközben előre nyomtam az alsó ajkamat, hogy így grimaszoljak. - De nem tudtam, hogy te ezt gondolod rólam. Sosem mondtad korábban. - Éreztem némi izgatottságot ezzel kapcsolatban. Nem fogok itt neki szerelmet vallani, vagy ilyesmi, de azért kedvem lett volna ledőlni az ágyamra és a levegőben rugdosni a lábaimmal.
- Te sem vagy olyan rossz ám. - Oldalról pillantottam csak rá, mert féltem teljesen odafordulni hozzá. Akkor tényleg úgy éreztem volna, hogy ha nem is teljesen, de bevallom neki, hogy a korábbi vitánk ellenére bejön nekem. Habár az is lehet, hogy ezzel ő már tisztában van. Erről majd meg kell kérdeznem Claryt. - Valamiért rád olyan könnyen hallgatnak az emberek. Lehet, hogy azt gondolják, hogy olyan megbízható fejed van, mert a legdurvább helyzetekben is tök nyugodt tudsz maradni. - Velem ellentétben ugyebár. - Ne haragudj az előbbiért. - Nem volt semmiféle kényszeredettség abban, ahogyan ezt kimondtam. Tényleg nem akartam leharapni a fejét, egyszerűen csak vele ellentétben engem azért el tudott kapni a hév és akkor nem volt menekvés. Még az olyan jó pasiknak sem, mint Finn.
- Nem is feltétlenül arra gondoltam, hogy mondjuk kinek milyen az anyagi helyzete. Csomó olyan ember van a mi korosztályunkban, meg a tőlünk fiatalabbak között, akik hiába születnek pénzes családba, annyi nyomás nehezedik rájuk, hogy nem bírják és megtörnek. - Az öcséim néha egészen extrém sztorikat meséltek arról, hogy milyen módszerekkel versenyeztetik őket a suliban, pedig nem is volt még olyan régen, hogy én is oda jártam, ahová ők. Gondolom ilyen gyorsan változik a világ. - Szerintem ha valakinek mentális gátjai vannak, annak ugyanolyan nehéz az élet, mindegy hogy hová született. Te biztos nem szorongsz egy csomó dolog miatt... - Inkább kijelentésnek szántam ezt, semmint kérdésnek, a végére mégis kissé felfelé ugrott a hangom és egyúttal a szemöldökeim is. Ha már adott volt a lehetőség, hogy Finnt jobban megismerjem, miért ne használtam volna ki? Ritkák azon alkalmak, amikor nem lóg rajta vagy három másik lány.
- Mert nem tudod mi a jó! - Úgy fintorogtam a preferenciáján, mintha valami égbekiáltóan rettenetes kombinációval állt volna elő, holott én is megittam épp elég röviditalt már eddig életemben, hogy azt tudjam mondani, hogy jobban szeretem bizonyos dolgoknál. Ettől függetlenül maradtam volna a koktéloknál, amiket sosem cseréltem volna le sörre. Undi.
- Ha megunom, akkor iszok én is rövidet - jelentettem ki vigyorogva. Nem tartom magamat annyira sznobnak, hogy borszakértőnek akarjak tűnni, valójában csak egy fontos kitételem volt, amit a borokat illette: ne legyenek túl savanyúak. Amihez nyilván több szempontot figyelembe kellett venni, de az egyik az volt, hogy az ital ne legyen túl olcsó. Fiatalabb koromban pedig a nővérem és apa is arra tanítottak, hogy nem a mennyiség a legaggasztóbb dolog, ha alkoholról van szó, hanem a minőség. A rossz minőségű italok csak még nagyobb kárt csinálnak, mint a jók. És most nem csak a másnapi utánuk maradó fejfájásra gondolok. - Ittál már mezcalt? - Közel sem francia italról volt már szó, és ha egy egyébként mexikói srác nem hívja fel rá a figyelmemet egy buliban, valószínűleg én sem kóstoltam volna meg soha. De itt most nem az volt a kérdés, hogy én fogyasztottam-e már ilyet.
- Úgy csinálsz, mintha állandóan téged néznélek! - Felháborodottan pillantottam rá, ha a szemeimmel üzentem neki valamit, akkor az biztosan az volt, hogy most a pokolra kívánom őt. Nem ért, hogy ő olyan mértékben tudott cukkolni, hogy állandóan kihozott a sodromból. - Látszik rajtad. - Ennyi. Ennyi volt a magyarázatom arra, hogy honnan veszem, hogy izmos. De végül is tényleg nem az edzőteremben kukkoltam őt, csak voltak olyan pólói, amikben nem lehetett nem észrevenni, hogy mennyire feszülnek a mellkasán, vagy a karjain.
- Ja, persze! - Gyilkos pillantást vetettem rá, majd megemeltem az államat, ami egyébként alig jelentett valamit, mert így is végig fel kellett néznem rá. - Véletlenül nem magadat nézegeted minden este a tükörben? - Ha már annyira helyesnek tartja magát... Nem mintha ezzel ne értenék egyet, de ne én mondjam már a szemébe.
- Ezek szerint van róla képed? - Hiába ekéztem őt annyira, azért érdekelt volna, hogy hogy nézett ki akkor és tényleg hogy állt neki az egyenruha. Én nem szívesen engedtem volna el a testvéreimet hasonló helyre, mert hiába mondták mindig a nagyszüleink, hogy benő majd a fejük lágya, én nem voltam benne olyan biztos. Így pedig katonának sem tartottam őket megfelelőnek. Néha már az is idegesített, ha valaki vízipisztolyt vett nekik nyáron.
- Tényleg? - Őszinte döbbenettel hallgattam a beszámolóját, a hazugság és árulás legapróbb jelét kutatva az arcán, mert nehéz volt elhinni a szavait. Nem sokat tudtam a skandináv kultúráról, de az azért még nekem is extrémnek tűnt, hogy valakit egyenesen vízbe dobjanak. - És ha megkérdezem erről Braylent, ő is ugyanezt fogja mondani? - Nem mintha valaha szóba állnék vele. Nem, azok után, amit a fél egyetemmel művelt és ahogyan kikezdett szinte minden csinos és szép szőke lánnyal... Szerintem Finn haverja tényleg egy ámokfutó, és ha igaz amit most mondott, akkor a tengerbe dobás sem hűtötte le. Milyen kár.
- Hogy én miért jöttem ide? - Nem vártam, hogy ténylegesen megmagyarázza a kérdését, inkább csak időt nyertem magamnak, amíg megfogalmaztam a választ. - Én Marriettában születtem, ott körülbelül... hatvanezren élnek. És valami többre vágytam. - Ez volt a teljes igazság. Semmi trükközés. - Három testvérem van egyébként. - Abba már nem mentem bele, hogy milyen korkülönbségek vannak közöttünk és hogy vele ellentétben nekem a kisebb tesóim fiúk. Szerintem ha elkezdek beszélni az öcséimről, akkor túlságosan el tudtam volna tölteni az időt. - Egyébként a nagybátyám itt él. - Az ő példáját pedig szimplán könnyű volt követni. Sam több szempontból is nagy előny volt számomra, mert átérezte, hogy miért hagytam ott a szülővárosomat.
- Akkor? Clary meg én meg vagyunk hívva a bulitokba? - Ha már valamilyen kompenzációt kérek tőle, akkor legyen szórakoztató. Most nem számított, hogy Claryt nem készítettem még fel arra, hogy buliba megyünk. Itt az elvek voltak lényegesek. A barátnőmet pedig rá tudom én beszélni egy kis italozásra és bulira.
ruhácska | 1709 | megeszlek Razz |


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
not today satan ~ Finn & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptySzomb. 3 Szept. - 21:51


Sabrine && Finn

- Jó, ha saját zsebből visszaadom a kölcsönt, akkor lenyugszol? – sokan mondják, hogy a skandináv emberek, azok híresek a hidegvérükről. Én erre alapvetően nem tudtam mit mondani, de az igaz volt, hogy a híresen nagy türelmem már kezdett fogytán lenni. Ezen a ponton értettem meg először, hogy Bray miért kerüli ennyire ezt a lányt, aki egyébként halál cuki volt, amikor nem akart az emberrel mindenáron összeveszni. Most mégis úgy éreztem, hogy feltett szándéka lehetőség szerint belekötni mindenbe, amit mondok.
- Vagy talán van egy jobb ötletem. Mi lenne, ha szövetkeznénk és legközelebb tartanánk egy vitaestet? – a reál és humánszakos hallgatók egyébként is hajlamosak arra, hogy különböző nézeteltéréseket generáljanak egymás között, ez pedig egy olyan program lenne, amit ők és mi is élvezni tudnánk – Alacsony részvételi díjjal, amit megfelezünk. Ha sokan jelentkeznek, akkor lehet kétnapos esemény és felajánlhatunk az összegből.
Teljesen random ötlet volt ez a részemről, egyébként nem feltétlenül voltam benne biztos, hogy jól járnánk ezzel mi. Szinte látom magam előtt, hogy több vitát azért veszítünk majd el, mert a legtöbb reál beállítottságú ember az nagyon logikusan gondolkozik és közelít meg egyes dolgokat, míg a másik oldal képes több szempontot szemlélve, akár már a földről elrugaszkodva részt venni egyes vitákban. Valószínűleg mind a két gondolkodásmódnak megvan a maga előnye, de rám is az volt a helyzet, hogy nem kezdtem el belemenni olyan dolgokba, amik akár következhetnek valamiből, de mégse biztos, hogy mindez meg fog történni.
- Nagyon szeretnéd, hogy tiéd legyen az utolsó szó, mi? – kedvem lett volna összekócolni a szőke frufruját, de végül mégsem nyúltam a hajához. Nem csak a húgom, hanem anyukám miatt is tudtam, hogy a nők kifejezetten érzékenyek arra, hogy a hajukat fogdossa bárki, én pedig már szerettem volna vele megbékélni, nem pedig tovább húzni a témát. Valójában most már csak szimplán cukkoltam és nekem teljesen mindegy volt, hogy az övé, vagy az enyém lesz az utolsó szó. Mindig többnek gondoltam magam annál, hogy ilyenekbe beleálljak. Vagy nem is többnek, szimplán a természetem olyan volt, hogy nem zavart, ha más nyert körülöttem. Nekem az volt a győzelem, hogy el tudtam engedni bizonyos dolgokat.
- Nem mostanában – vontam meg a vállam – De Európába eljutni kicsit neccesebb, mert az időben is utazol. A mérnöki pedig nem az a szak, ami mellett az embernek sok ideje és energiája van bármi másra a bulikon kívül.
Mi azért gondolkoztunk így, mert gyakorlatilag másfél órán keresztül számokkal, képletekkel és különböző bonyolult tervezőprogramokkal fárasztották az agyunkat. Szerettük azt, amit csináltunk, de a legtöbben gyakorlatilag egyetlen dologra vágytunk mind: hogy a szenvedésünk egy részének vége legyen. Pont ezért nem állítom azt, hogy az eredményeimet könnyű tartani, gyakorlatilag voltak olyan tárgyaim, amikkel kapcsolatban én is meglepődtem egy-egy zh alkalmával azon, hogy mit sikerült összehozni.
- Az már nem az én problémám – vontam meg a vállam – Készségesen segítek bárkinek, de nem tudom az egész világ kezét szorongatni. Az én gyerekeim biztos nem fognak szerződéseket aláírni olvasás nélkül.
Tisztában vagyok vele, hogy nem lehetnek mindenkinek olyan szülei, mint amilyenekkel én lettem megáldva. Sokan talán az itt élő emberek közül képtelenek lennének megérteni azt, hogy pontosan milyen kapcsolatot ápolok anyával és apával. Úgy fognák fel, hogy egy kirakatgyerek vagyok, aki jólnevelt, szép, lehet mutogatni, villogni a tanulmányi eredményeivel. A szüleim szigorúsága pedig csak féltésből jött, a szabályaikat egyezségek alapján kötöttük. Ha én teljesítettem a feladataimat, azért megkaptam a jutalmam, az életünk teljesen harmonikus és szeretetteljes volt.
- Nem minden nő egyforma, de akadnak nagyon hasonlóak – vagy legalábbis olyanok, akik velem hasonlóan bánnak. Nem tudom, hogy ennek mi az oka, nem akartam komolyabban belemenni, mert a végén még tényleg elvitet a rendőrséggel. Nem először húznám ki nála a gyufát és egy idő után már nem volt még nekem sem szórakoztató valakinek az idegein táncolni.
- Tényleg – elég határozott voltam ezúttal – Miért, valaki mást mondott neked? Ne higgy neki. Jó lenne, ha magadtól is tisztába lettél volna ezzel, de ha én mondok neked ilyet, azt elhiheted. Nem fogok hazudni ilyenekről.
Nem állítom azt, hogy mindig minden körülmények között csak az igazat mondom, mert az hazugság lenne. Maradjunk annyiban, hogy néha a cél érdekében hajlamos vagyok eltorzítani az igazságot, vagy színezni azon egy kicsit. Füllentgetni. Ami nem számít még teljes értékű füllentésnek. Vagy pedig olyan dolgokat mondani, amit nem feltétlenül tennék meg, de őszintén úgy gondolom őket és tudom, hogy az illető hallani akarja. A Sabrine külsejére tett megjegyzésem is ilyen volt.
- Szerintem ideális világban élnénk, ha mindenki úgy nőne fel, ahogy nekem sikerült – vontam meg a vállam. Most is minden egyes kimondott szó igaz volt – Sajnálom azokat, akiknek nehezebb, mint nekem. De nem tudom kezelni ezt az egészet anélkül, hogy végül így vagy úgy, de ne én legyek a faszfej.
Ha segítséget akarnék nyújtani valakinek, aki nem áll úgy anyagilag, mint én, valószínűleg büszkeségből el sem fogadná, vagy rosszabb esetben azt hinné, hogy éves jócselekedetként próbálom meg kipipálni. Alapvetően minket úgy neveltek, hogy ne üssük bele olyan dolgokba az orrunkat, amihez nincs sok közünk és ez okozhatja azt is, hogy nem vagyok a világ legempatikusabb embere. Ellenben nem is próbálok meg annak tűnni.
- Azt se szeretem jobban – vontam meg a vállam – Sör és tömény. Mi ezeket isszuk a legtöbbször.
Valószínűleg oka van ahhoz, hogy az én családom itt talán gazdagnak számítana, de egy skandináv országban teljesen átlagos fizetéssel rendelkeztünk. Voltak nálunk pénzesebbek és olyanok is, akiknek kevésbé volt tele a zsebe, de ez nem változtatott azon a tényen, hogy az alkohol egy tinédzser számára a legtöbb esetben elérhetetlenül drága volt. Mivel nem jártam privát iskolákba és szenvedtem ilyenek miatt, a környezetem szokásait vettem fel és én magam is pazarlásnak tartottam a boltok polcairól leemelni egyes italokat, ha ugyanazt olcsóbban kaptuk meg akkor, amikor kihajóztunk.
- Idővel a bor is unalmas lesz ám – ha az ember valamit túl sokáig csinált, evett, vagy ivott, azt a szervezete képtelen befogadni jobb esetben. Aztán tudjuk, hogy akadnak emberek, akiket gyakorlatilag bármi képes tévképzetekbe és függőségekbe taszítani. Ez egyszerre volt nagyon szomorú és szánni való is.
Nyilván nem kellett atomfizikusnak lennem ahhoz, hogy lássam rajta, mennyire zavarba jött a közelségemtől. Könnyen észrevettem azt, ha egy lány kedvelt, emiatt miközben rápillantottam a mosolyom automatikusan szélesedett. Ennek ellenére hamar elengedtem és nem húztam az agyát – annyira – mert kifejezetten tartottam tőle, hogy ez baromi kényelmetlen lenne neki idővel. Láttam, amit láttam, tudom, amit tudok. Levontam egy következtetést, amit nem fogok megosztani vele.
- Ezt jó tudni – mosolyodtam el – Azt is, hogy nem haragszol rám és hogy elismered az izmaimat. Hol láttad őket?
Na jó, egy kicsit talán mégis élveztem, hogy húzhatom az agyát, a kérdésemmel pedig valószínűleg még egy adag felháborodást generálok ki belőle. Hamarosan mennem kellene a dolgomra, mivel a végén belopakodik a szobámba és megfojt egy párnával. Ezzel pedig lebuktunk, hogy nem zárjuk az ajtót éjszakára
- Azért, hogy az olyan helyes srácokat, mint amilyen én vagyok nézhessétek ti csajok, vagy bárki más az egyenruhában – teljesen komoly arccal adtam elő ezt neki – Akarod látni azt, hogy nekem, hogy állt?
Tisztában voltam vele, hogy jól és nem azért, mert anyukám megdicsért benne. A kiképzés idején kifejezetten jó erőben voltam, élveztem azt az időt, amikor a sereget szolgáltam. Ettől függetlenül tartalékos katonaként nem örülnék neki, ha nem csak gyakorlatokon és edzéseken vennék részt, hanem komolyan meg kellene védenem az országomat. Ugyanakkor, ha hívnának, akkor gondolkodás nélkül hagynék itt mindent és mennék haza.
- Azért New Yorkba jöttem, mert elrontottam a jelentkezési sorrendem – vontam meg a vállam – Kanadába készültem eredetileg, mert úgy éreztem, hogy ott inkább otthon érezném magam. Van egy húgom, aki 12 éves. A családom pedig undorítóan ijesztő, mindig vasvillával kergetik a barátaimat. Amikor Bray először jött hozzánk, akkor apám bedobta a tengerbe és csak azután engedte be a lakásba, hogy kiúszott onnan önerőből.
Teljesen közömbös arckifejezéssel közöltem ezeket a dolgokat. Ha a szüleim most itt lennének, valószínűleg értenék a viccet, de annak ellenére nyomatékosan megkérnének arra, hogy ne beszéljek róluk hülyeségeket. Főleg, hogy Braylent kifejezetten szeretik.
- És veled mi a helyzet? Nem sokat tudok rólad – ezen a ponton pont úgy dőltem ismét a falnak, hogy feltűnjön neki, hogy mennyire ráérek. Talán ideje lett volna felkeresni a pihenőt, ha már csevegéssel akarjuk elverni az időnk maradék részét. A szobánkba behívni mégiscsak taplóság lett volna.

1 350 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN7Js2V
not today satan ~ Finn & Bree JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
not today satan ~ Finn & Bree JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72bqJ
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyCsüt. 16 Szept. - 22:24
Finn & Bree
"Some people just need a high five. In the face. With a chair."

- Mi is ugyanúgy beletettük ezeket az erőforrásokat. - Képtelen voltam elengedni a témát, mert túl fontos volt számomra az a társaság, akikkel összehozott engem az egyetem és a szakom, hogy csak úgy félredobjam, egy olyan srác miatt, aki tényleg tetszik nekem, viszont... Viszont rengeteg piros zászló van körülötte, amit figyelembe kellene vennem és amire már nem egyszer rá is mutattak nekem. Lehet, hogy az információ eljutott az agyamig, de attól még nem olyan egyszerű Finn társaságában létezni, mint mással kibeszélni őt a háta mögött - ami miatt egyébként azért nem érzem magam kellemetlenül, mert tudom, hogy a fiúk is megteszik ugyanezt, ha együtt vannak.
- Jól van, akkor tekintsünk el attól, hogy ez most így alakult, de máskor beszéljük meg jobban, mert nem oké, hogy mindig egymásra csússzanak az eseményeink. - Ebben a témában hajthatatlan vagyok, mert hiszek abban, hogy ha nincs két opció egy adott estére, akkor nyilván nagyobb létszámot érünk el mi is, mert mi vagyunk épp elérhetőek. És csak azért, mert a mi összejövetelünket vacsival kötjük össze, még nem jelenti,  hogy rögtön unalmas is lesz.
- Ja-ja, ez pont ugyanaz a duma, mint ahogyan minden szentnek maga felé hajlik a keze. Hagyjuk - a szemeimet forgatva igyekeztem lezárni a témát, amihez hozzá tartozott az is, hogy a pillantásom nem siklott vissza a srácra. Egyébként sem az ő arca volt az, ami idegesített, az soha nem lehetett volna az oka... Kénytelen voltam erőszakkal visszaemlékezni arra, hogy létezik egy Troy, akit elméletileg nagyon szeretek és ő is viszont engem, csak hogy ne dőljek be Finn jóképűségének.
- De te csak arra gondolsz, hogy mindenki a bulikra akarja költeni a pénzét. Mikor voltál például utoljára otthon? - Nekem kifejezetten nagy szerencsém van azzal, hogy a nagybátyám a városban lakik, de még ennek ellenére is szeretek hazajárni, mert szoktak hiányozni a tökfilkó öcséim és a szüleim, de még a nővérem is, nem utolsó sorban pedig Troy maga. Az eddigi tapasztalatok alapján pedig bennem van több akaraterő arra, hogy utazzak és meglátogassam őt. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy a gimis szerelmem hány alkalommal járt New Yorkban és még annál is kevesebb lenne azon alkalmak száma, amikor kifejezetten miattam jött.
- Fúú...  - Lesajnáló pillantással nézek Finnre, akinek ilyenkor, amikor elkezd azzal flexelni, hogy mennyit fog érni a diplomája, vagy éppenséggel, hogy ő mennyire okos, legszívesebben betömném a száját valamivel. Ezúttal is felidegesít a helyzet, de annyiszor elhangzott már ez közöttünk, hogy képes vagyok elengedni és nem tovább veszekedni.
- Egyébként nehogy azt hidd, hogy mindenkibe belenevelik, hogy annyira tisztában legyen mindennel, amit aláír. Csomóan azért mennek katonának is, hogy ingyenes legyen nekik az oktatás. - Nyilván nem mindenki teheti meg, hogy megfizeti a tandíjat, de hogy a katonaság legyen az egyik legnépszerűbb opció, ami besegít a bejutásban...
- Ne mondj ilyet, mert nem minden nő egyforma! - Nem akarok különösebben rápirítani, de fontosnak érzem, hogy ezt megjegyezzem, mert tudom, hogy igazam van. Ott van például Clary, aki a szőke haján kívül gyakorlatilag teljesen más, mint én és egészen másképp reagál, vagy lát bizonyos dolgokat hozzám képest. - Tényleg? - Szerintem akárki akármit mond magáról, sosem ismerhetjük annyira az embereket és a szokásaikat, hogy meg tudjuk mondani, pontosan mit gondolnak rólunk. Az olyanokba pedig, akik nekem tetszettek, legfőképpen nem akartam belegondolni, mert sokkal jobban fájt volna esetlegesen tisztában lenni vele, hogy mások egyáltalán nem szeretnek, mint boldog tudatlanságban élni.
- Akkor neked viszonylag könnyű életed volt. - A sajátommal kapcsolatban sem mondanám azt, hogy túlságosan nehéz lett volna, habár tény és való, hogy néha ki nem állhatom a testvéreimet és hogy olyan sokan vagyunk otthon egy házban, de mégis megkaptam, amit akartam. Olyan helyen tanulok, amit szeretek, nem maradtam barátok nélkül és egyelőre úgy néz ki, hogy a jövőm is alakulhat olyan irányba, ahogyan elterveztem. Ezzel szemben másoknak még csak az sem adódik meg, hogy egyetemen tanuljanak, szóval nem csak a szüleimnek tartozom hálával, hanem mindenkinek, aki valaha valahogyan segített engem elérni addig, ahol ma vagyok. - De akkor is gondolj bele, hogy másoknak milyen lehet, mert nem ugyanolyanok, mint te. És talán sokkal nehezebb dolguk van. - Nem papolni szerettem volna neki arról, hogy hogyan élje az életét, de legalább annyit jogosnak éreztem, hogy felszólítsam rá, hogy gondoljon bele; másnak ugyanazok a dolgok talán sokkal nehezebbek és több odafigyelést igényelnek. Nem semmisíti meg ez a gondolkodás a saját problémáinkat, ugyanakkor fontos, hogy tudjunk róluk beszélni - a megfelelő emberrel, aki segítséget is tud nyújtani.
- Vörösbor is létezik ám a világon, nem kell rögtön a rozéra cuppanni. - Ezen a ponton elnevettem magamat, közben pedig finoman megráztam a fejemet is. - Szerintem meg egyébként a sör unalmas. Nem tudom hogy tudjátok annyit vedelni és állandóan... - Még a gólyatáborban volt, hogy néhány elsőévessel megpróbáltunk egy egész estén át sört vedelni, hátha belejövünk és megszokjuk, ha már az egyetemi éveink alatt ez lesz a legolcsóbb opciónk a kommersz vodka mellett. A próbálkozásunk végül ugyan elbukott, de legalább elmondhatom, hogy nem ismeretlenül ítélek el valami olyasmit, mint a sör.
- Én teljesen nyu... - A torkomra forr a szó, amikor azzal szembesülök, hogy pár másodperccel ezelőtthöz képest most olyan közel vagyok Finnhez, mint talán még soha, pusztán azért mert odavont magához. Nem tudom eldönteni, hogy a másodperceket kellene számolnom, amelyeket levegővétel nélkül töltök, vagy ennek a mozdulatnak a hosszát, amivel Finn maga mellett tart. Egy dolog azonban biztos: hogy az arcom olyan szinten égni kezd, mint korábban még soha. - Én sem tudom. - Halkan szólaltam meg, miközben folyamatosan abban reménykedtem, hogy az ég világon senkinek - Finnek - nem tűnik fel, mennyire ki vagyok pirulva.
- Nem mindenkinek vannak olyan izmai, mint neked, szóval igen, nehéz. - Lehet, hogy a tény, hogy a kezét a fejemre tette még nem is volt olyan nehézségű, mint ha mondjuk az egész karjával oda könyököl - és a magasságkülönbségünk miatt simán megtehette volna -, de ettől függetlenül is úgy éreztem, hogy meg kell említenem neki a dolgot. - Egyébként meg nem haragszom. - Nem mintha szükséges lett volna bármit mondanom ezen a ponton.
- De ezt én akkor sem értem. Miért kell besorozni mindenit, ha a végén nem is kell használni azt a tudást? Azért itt Amerikában egészen másképp működik ez az egész. - A mi rendszerünknek is megvannak a maga buktatói, de idővel ezek valószínűleg kiküszöbölhetők és javíthatóak.
- Mondjuuk... - csücsörítve gondolkodom el. Egyszerre jut eszembe jó sok ötlet, de egyiket nem merem elmondani, mert talán másnak nem kellene hallania és egyszerre ürül ki teljesen a fejem, valószínűleg Finn közelségétől. De, ha már a közelségéről van szó, bennem kérdések merültek fel ezzel kapcsolatban. - Miért épp New Yorkba jöttél? És milyen a családod, vannak testvéreid? - Tisztában voltam vele, hogy most minden kérdést rázúdítok, de sokkal egyszerűbb, ha mindent kiadok magamból a kíváncsiságom kielégítése érdekében, mert most úgy tűnt, hogy Finn elég közlékeny, skandináv létére. Már csak nekem kellene kitalálnom, hogy mit kezdek azzal a ténnyel és ha el is mondom, hogyan mondom el, hogy tetszik nekem. Az biztos, hogy Troy mellett ilyesmit nem szívesen tennék meg, később pedig talán nem lesz rá alkalmam. Hiába nem csinálunk semmit olyat Finnel, nekem mégis van egy kis bűntudatom, hogy éppen arra készülünk, hogy elcsevegjünk kicsit mélyebben is.
ruhácska | 1182 | megeszlek Razz |


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
not today satan ~ Finn & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyPént. 30 Júl. - 8:31


Sabrine && Finn

- Akkor tiszteletben tarthatnád a befektetett időnket, energiánkat, és pénzünket – ezen a ponton már én magam is kezdtem kicsit frusztráltabb lenni, és gondolkoztam azon, hogy talán faképnél kellene hagynom őt, de akkor minden bizonnyal a telefonomat is repülő üzemmódba kellene raknom – Kettőnk közül nem én vagyok az, aki arra kéri a másikat, hogy tolja el a programját, ezzel elbukva a foglalást és a jegyárakat is. Ne haragudj, de annyira nem szeretek idejárni, hogy a saját zsebemből oldjam meg a buli újraszervezését. Remélem megérted.
A hangomból elég egyértelműen csepegett az irónia, a pillantásom is keményebb volt, de még ennek ellenére sem éreztem idegesnek magam, szimplán csak feszültté tett a szituáció. Nem éreztem fairnek azt, hogy mivel én esetleges nagyobb hatalommal rendelkezem, akkor már a mérnökeimet kezdjem el szívatni, amiért ő azt kéri tőlem. Ennyire egy nő sem csinos és jó az ágyban, de ő nem is volt az a kaliber, akit mondjuk felpróbáltam volna.
- Tudod mi a különbség a realitás és az utópia között? – egyáltalán nem volt célom őt lekezelni, de ezen a ponton már nehezebb volt szivárványpóninak lenni – Az egyetem nyolcvan százaléka megteheti, hogy mindenhol ott van. Ezen kívül a többiek pontosan tudták, hogy egy alapítványi suli, ami ráadásul borostyánligás, nem fogja ingyen adni nekik a tudást, szóval tudták, hogy mit vállalnak. Én meg nem fogok kiszúrni a nyolcvan százalékkal azért, mert te arra kérsz engem. Egyébként, miért nem szóltatok előbb arról, hogy mire készültök?
Általában én magam is szoktam figyelni arra, hogy ne szervezzek rá másokra, viszont elég nehéz úgy intézni a dolgot, ha az egyes szakok képviselői basznak jelenteni arról, hogy mit terveznek a jövőre nézve. Innentől kezdve nem hiszem, hogy feladatom lenne épületről épületre járni a HÖK-öt, az egyéb teendőim mellett, és könyörögni nekik a dátumaikért. Ha nem akarják, hogy ilyesmi megtörténjen, akkor kommunikáljanak velem és egymással.
- Az a te bajod – mivel ő sem volt túl kedves, már én sem igyekeztem. Amúgy is, csak szomszédok voltunk a folyosón, nem pedig legjobb barinők – Nem vagyunk a legokosabbak, de közel állunk hozzá.
Legalábbis én elmondhattam magamról azt, hogy maximalista családba születtem bele, ezért nem volt elég az, hogy jól teljesítettem a reál tárgyaimból. Ugyanez igaz a húgomra is, aki úgy néz ki, hogy a nyelveket és a kultúrákat kedveli a legjobban, de ennek ellenére is a szüleim szigorúan veszik az osztályzatait a reál tárgyakból. Tehát nem lehet rám azt mondani, hogy egy érzések nélküli gép lennék, aki mindössze a számok törvényében hisz, és a reál világot tudja értelmezni. Viszont a jövőben elméletileg én házakat fogok építeni, ő pedig minden bizonnyal akár tolmácsként fordíthat valahol. A kettőnk esetleges hibája sosem lesz összehasonlítható, mert legrosszabb esetben ő majd megköveti magát, én pedig jól börtönbe kerülök emberölés miatt, vagy éppenséggel a föld alá, mert nem leszek képes feldolgozni egy pici hibát, amit nem vettem észre korábban.
- Talán igen – kicsit félrebillentettem a fejem, miközben kimondtam, aztán elmosolyodtam. Egyértelműen cukinak találtam őt az esetek nagy részében. Most egy kicsit frusztrált az, ahogy velem viselkedett, de nem hiszem, hogy sokáig tartana megbékítenem őt. Lényegében… a nyakamat tettem volna rá arra, hogy nem kellene túl sok mindent tennem azért, hogy újra a bizalmába fogadjon engem.
- Az ilyen szerintem tudja, hogy mit vállal, amikor egy alapítványi egyetemen tanul tovább. Ráadásul egy olyanon, ami borostyánligás – egész unottnak hatott a hangom, a korábbi mosolynak az arcomon már nyoma sem volt – Őszintén. Ha valaki képtelen végigolvasni egy szerződést, akkor az meg is érdemli a sorsát.
Engem legalábbis elég felelősségteljesnek neveltek a szüleim. Ha már eladom valakinek a lelkem, és erről szerződés is készül, akkor abban konkrétan csak az apróbetűs részeket kell megkeresni. Illetve előzőleg is lehet informálódni az olyan dolgokról, mint a diákhitel, majd mások tapasztalata alapján összerakni egy reális képet és ennek fényében felvenni azt. Ha erre a gyerek tizennyolc évesen nem képes – ami az én esetemben is igaz lett volna, meg szerintem majdnem mindenkiében – akkor ott van az anyja és az apja, aki kisegítheti. Mert egy szülőnek jártasnak kellene lennie az anyagiakban és a tapasztalatait meg kellene tudni osztani a gyerekeivel, nem? Legalábbis nálunk ez volt az alapvető.
- Ezt csak a nők csinálják – éreztem, ahogyan mindkét szemöldököm nagyjából a hajtövemig felköltözik – Téged az emberek már akkor is kedvelnek, ha meg sem szólalnak, mert szép vagy és aranyos, ráadásul konkrétan elférsz egy ember zsebében.
Alapvetően nekem azzal soha nem volt problémám, hogy az emberekkel közöljem az érzéseimet. Ezzel ellentétben nem mindig mutattam ki jól az érzéseimet, viszont elég könnyen beszéltem róluk. Éppen ezért sem tudtam azonosulni azzal, amit a lány mondott nekem. Ha én valakit kedveltem, akkor elmondtam neki, meg azt is, ha nem feltétlenül.
- Nem tudom – ez a válaszom egész őszinte volt – Sosem törtem össze magam mások figyelméért. Egyszerűen csak megkaptam mindig, az emberek szimpátiájával együtt.
Alapvetően azért történhetett meg ez, mert jól néztem ki, és nem voltam egy faszarc sem emellett. Sosem gondoltam menőnek azt, ha valakit a suliban zaklattak, és alapvetően próbáltam azoknak is segíteni, akik rászorultak. Viszont túlságosan laza az életmódon ahhoz, hogy az emberi kapcsolataimon görcsöljek. Amikor idekerültem, az nyilván kiváltott belőlem pár olyan érzést, amire nem feltétlenül voltam felkészülve, de ettől függetlenül úgy éreztem, hogy ma már a régi vagyok, hála Braylennek is részben.
- Akkor nem fújod fel – halvány mosoly bujkált a szám sarkában, miután kimondtam a dolgot. Tőlem aztán… Ezen a ponton már tényleg fontolgattam a lelépésem, meg amúgy sem akartam arra venni a fáradtságot, hogy vitába szálljak vele.
- Skandináv vagyok, nem fogok borozni – én magam is éreztem, hogy az arckifejezésem a korábbiakhoz képest egyre derűsebb lesz – Láttál már vikinget félédes rozét szürcsölgetni?
Elég röhejesnek tűnt az elképzelés, ahogy egy minimum százkilencven centis, hosszú hajú, szőke csávó, rohadt nagy szakállal ízlelget valami bort. Szigorúan felemelt kisujjal. Mindenesetre én elég sörös típus voltam, ha pedig nem azt ittam, akkor szívesebben nyúltam valami röviditalhoz. Nyilván, ha könnyű alkoholra vágytam, akkor azok nem játszottak, de szerintem pezsgőt is maximum újévkor szoktam inni, és csak egyetlen pohárral.
- Jól van, nyugi már – egészen halkan nevettem fel, aztán a lányért nyúltam, és közelebb húztam magamhoz, hogy egy pillanatra a karjaimba tudjam zárni. Ezzel egy kicsit azt is akartam tesztelni, hogy valóban hatással vagyok-e rá és tényleg könnyen elérem azt, hogy ne haragudjon rám. Nyilván volt egy határ, amit nem akartam már átlépni, de egy ölelés talán még belefér. Éppen ezért is vetettem rá egy pillantást. Kifejezetten érdekelt az, hogy milyen arcot vág.
- Nem tudom miért idegesítelek fel mindig – nyilvánvalóan ezzel is az volt a cél, hogy folytassam a cukkolását, de nem tudtam folytatni a dolgot – Nehéz a kezem? Ne haragudj.
Ezen a ponton már teljesen kiverte fejemből azt, hogy mit akartam neki mondani, de annyira nem is bántam a dolgot. Legalább már nem veszekszünk azon, hogy melyik egyetemi eseményt kellene átrakni.
- Ettől függetlenül, még a lányokat is besorozzák, mert sokan érdeklődtek a katonaság iránt – egyszerűen megrántottam a vállam – Nem szolgálunk túl sokáig, de egyébként nem rossz dolog. Én szerettem.
Nyilvánvalóan minden fiú szívesen venne a kezébe egy gépfegyvert, persze a megfelelő felügyelet mellett. Ráadásul a terepgyakorlataink kifejezetten életszerűek és izgalmasok voltak. A magam részéről amúgy is mindig eléggé sportos voltam, szóval élveztem a katonaságot. Nyilván fárasztó volt, de a szó legjobb értelmében.
- Elég hülyén venné ki, ha random magamról kezdenék el beszélni, nem? – kicsit felvontam a szemöldököm – Mire vagy kíváncsi?


1 204 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN7Js2V
not today satan ~ Finn & Bree JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
not today satan ~ Finn & Bree JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72bqJ
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyCsüt. 11 Márc. - 23:18
Finn & Bree
"Some people just need a high five. In the face. With a chair."

Mindenki tisztában van vele, hogy legyen szó bármiről, gyakorlatilag egy kölyök kutya lelkesedésével rendelkezem. Tényleg sokkal jobban szeretem a dolgok jó oldalát nézni, mintsem hogy állandóan rossz kedvem legyen azért, mert valami nem úgy jön össze, ahogy akarom, valami hiányzik, vagy valaki nem úgy reagált, ahogyan én azt fordított helyzetben tettem volna. Épp elegen vagyunk ezen a világon, hogy ne legyen olyan könnyű olyan embert találni, akivel nem csak az érdeklődési körünket tekintve, de személyiség szintjén is hasonlóak vagyunk - és ez még mindig nem fogja azt jelenteni, hogy mindenben ugyanolyanok vagyunk és mindig ki fogunk jönni. Részben ezért sem kellene annyira kiakadnom, amiért Finn és én nem értünk egyet. Részben pedig pontosan ezért vagyok annyira felháborodva azon, hogy bár van, amiben hasonlítunk - gondolok itt arra, hogy mindketten viszonylag lelkesen vállaltuk a hallgatói önkormányzatban való részvétellel járó szerepeinket -, a véleményünk most mégis gyökeresen eltérő.
- Legalább olyan régóta, mint ti. - A szemeimet forgatva ingatom meg a fejemet. Nem tudom honnan veszi azt, hogy nekünk ne telt volna egy csomó időnkbe a szervezés - főleg annak fényében, hogy ennyi idősen a hallgatók, akik részt vesznek a szervezésben, jellemzően nehezen összeegyeztethető időpontokban érnek rá. - Nem tudom, mivel nem voltam még soha HÖK elnök. Ha pedig az lennék, akkor mindent megpróbálnék, hogy ne legyen igazságtalan a rendszer, mert annak semmi értelme. - Persze jellemzően könnyebb mondani, mint megtenni. De hova jut ez a világ, ha még egy szimpla egyetemi közösség sem működik részrehajlás nélkül, akkor mit kellene várnunk a felnőtt élet bármelyik részétől?
- Jövőre lehet, hogy már itt sem leszek. - Lehet, hogy én magam mondjuk szerettem volna itt folytatni tovább a tanulmányaimat, de ez nem jelentette azt, hogy a felvételi bizottság is úgy dönt, ahogyan én szeretném és itt folytathatom. - Különben meg ne csinálj úgy, mintha csak azért ti lennétek a legokosabbak, mert építészmérnök hallgatók vagytok. - Őszintén belefáradtam már abba a parttalan vitába, hogy ki a jobb és pontosan miért. Egy jól működő világban mindenkire egyenlő mértékben szükség van.
- Miért, kedvelsz? - Magam sem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt-e ezt megkérdezni tőle, lévén hogy nekem van egy barátom - még ha sok száz mérföldre is tőlem, de a kapcsolatunknak nincs vége. Én pedig nem fogom azt mondani Troynak, hogy legyen közöttünk vége mindennek, mert a végén azt gondolná, hogy csak azért teszem, mert eljöttem Mariettából. Holott ha elmondanám neki, hogy számomra még mindig fontos ő és az, hogy ilyen sok ideje tart a kapcsolatunk... Nem ér, hogy pont olyasvalaki miatt dobban nagyokat a szívem, akivel épp vitázunk!
- Nem mindenkinek van olyan anyagi háttere, mint neked. Van, akinek az egyetlen opció a továbbtanuláshoz az, ha hitelt vesz fel hozzá. Mondjuk... - Az utolsó szót csak azért teszem hozzá, hogy nyomatékosítsam, amit eddig mondtam. Lehet, hogy ez egy magánegyetem és a legendák szerint csak azok maradnak bent, akiknek a szülei minimum egy új könyvtári szárny megépítését támogatták tetemes összegekkel, de a valóság nagyon is más. Mégpedig az, hogy minden különböző jövedelmi szinten élő hallgatóra gondolnunk kellene.
- Nekem számít! Mert szeretném, ha az emberek szeretnének. - Megvonom a vállaimat. Szó sincs arról, hogy gyerekkori trauma ért volna, vagy szeretethiányom lenne. - Egy csomószor előfordul, hogy valaki tök szimpatikus, de mivel ő nem mondja ki, hogy kedvel engem és ezért én sem mondom ki, hogy szintén kedvelem őt, egyszerűen csak nem lógunk együtt, mert félünk kimondani, amit gondolunk. Akkor jobb tudni, hogy mit gondol a másik. - Ez így számomra épp eléggé értelmes magyarázat volt ahhoz, hogy egyértelmű legyen, mire gondolok. - Én pedig szeretném, ha engem az emberek szeretnének. Te nem? - Furcsa lehet úgy élni, hogy eszünkben sincs megfelelni másoknak és fel sem merül bennünk, hogy sokat tesz hozzá az emberi kapcsolatokhoz, ha nem csak elvárjuk a másiktól, hogy kedveljen minket, hanem ténylegesen teszünk is érte.
- Szerintem meg... - Belém fojtja a szót, hogy Finn keze a homlokom felé közelít és amíg a frufrumat igazgatja, én próbálok nem teljesen kancsal módon nézni oda.  - Nem fújom fel. - Ezt már jóval halkabban közöltem, mint a korábbi megjegyzéseimet és nem felejtettem el, hogy elfordítsam a fejemet, hogy még véletlenül se lássa Finn azt, hogy mennyire elpirultam. Lassan Troy nevének a mantrámnak kellene lennie azokra a helyzetekre, amikor ezzel a skandináv félistennel találkozom.
- Pedig néha ihatnál bort is. - Személy szerint mindig undorítónak tartottam a sört. A borral ellentétben ugyanis ha mondjuk sok ideg hagyta valaki a poharában az italt, akkor kiment belőle a szénsav és egyszerűen undorító íze lett. Ezért is van az, hogy ha a koliban olyan buli van, ahol sörpong is van, én mindig olyan embert választok a partneremnek, aki szereti az italt és hajlandó helyettem is meginni. Azzal a társasággal, amivel én barátkozom, kicsit extrém lenne tömény alkohollal játszani. - Finn! - Morcosan pislogtam a srácra. - Néha olyan idegesítő vagy! - Ezt pedig már csak azért sem féltem bevallani, mert nem ez volt az első alkalom, hogy közöltem ezt vele. Más kérdés, hogy történetesen az első ilyen alkalom egy bulin volt, amikor én nem ittam annyit, hogy elfelejtsem a történteket, de talán Finn emlékeiben már nem él olyan élesen ez az esemény - ha él egyáltalán.
- Mintha az olyan nehéz lenne. - Ezt már inkább csak magamnak motyogom oda, mert függetlenül attól, hogy nem vagyok én magam is építészmérnök hallgató, attól még bízom a nyelvtudásomban. - Akkor ezért idegesítesz fel mindig? - Őszinte kíváncsiságot tükrözhetett az arckifejezésem, amivel Finn felé fordítottam a fejemet, de ez hamar átfordult egy grimaszba. Mégpedig azért, mert a keze a fejemen landolt. Ami egyszerre volt olyan élmény, amit biztosan elmesélek majd Clarynek, és olyan is, ami meglepett. Ennek az okát pedig Finnel is meg akartam osztani. - Nagyon nehéz a kezed.
- De miért? Ezt nem értem... Nem vagytok olyan helyzetben, hogy háborúra kellene készülnötök, nem? - Még itt, Amerikában sem kötelező minden férfinak bevonulnia, pedig a mi országunk katonái tényleg aktívan részt vesznek sok különböző helyen a béke fenntartásában, illetve háborúkban is.
- Nem sok mindent. - Finoman megvonom a vállaimat. - De hogyan tudhatnék többet, ha Braylennel állandóan valami csajt beszéltek ki, vagy egy bulit és ezen kívül még minket hívtok meg egy buliba, vaagy... Nagyjából ennyi. - Nagyon is kíváncsi lennék arra, hogy Finn történetesen mivel tölti az idejét az óráin kívül, nem véletlenül tetszik annyira. - Néha megoszthatnál magaddal kapcsolatban olyan dolgokat is, ami nem a bulizásról, vagy arról szól, hogy te építészmérnök vagy. - Túlságosan is bevallottam, hogy jobban meg akarom őt ismerni? Vagy nem? Jajj, anyám... Mégiscsak szükségem van arra a mantrára. Az én pasim Troy. Troy, aki Mariettában van, Troy akivel még mindig annyira szeretjük egymást... Vagy mégsem?
ruhácska | 1095 | megeszlek Razz |


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
not today satan ~ Finn & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyPént. 29 Jan. - 18:11


Sabrine && Finn

- Nem tudom mióta tervezitek a szakvacsorátokat, de mi már elég régóta készültünk a bulira – határozott volt a kijelentésem, még az államat is felszegtem annak érdekében, hogy nyomatékot adjak a szavaimnak – Amúgy meg mindenkinek maga felé hajlik a keze. Ha te lennél a HÖK elnök, akkor ugyanúgy a bölcsészek és a franciázók kapnák az előnyöket. Vagy tévedek?
Az egyik szemöldökömet felvontam, a szándékos nyelvbotlásom mellé pedig el is mosolyodtam. Mivel a norvég nyelv nyomokban tartalmaz germán elemeket is, simán ráfoghatnám arra az egészet, hogy lényegében tényleg véletlenül használtam azt a bizonyos szót. Persze egyelőre ezt a lánynak észre kell vennie, mert ha felhívom rá a figyelmét, azzal csak magamat fogom lebuktatni.
- Ez így van jól – finoman megvontam a vállam – Jövőre szavazás lesz majd úgyis, ha gondolod, majd mehetsz ellenem az egész bölcsészkarral.
Szerettem csinálni a HÖK-öt, és egyáltalán nem éreztem tehernek azt. Viszont annál jóval több önbecsülésem volt, hogy bármilyen pozícióért könyörögjek. Meg persze minden esetben odaadtuk a minket segítő karoknak a profitnak azt a részét, amivel ők is beszálltak hozzánk, így nem is értettem, hogy pontosan mi volt a probléma. A két időpont pedig nem a szó szoros értelmében ütötte egymást, inkább csak arról volt szó, hogy a mi bulink lehetett egyfajta levezetés, amolyan afterparty a szakvacsora után. Mondjuk kétlem, hogy a francia konyha elég szívós kajákat gyártana ahhoz, hogy az alkohol ellen felvegye a harcot, de igazából sosem akartam kipróbálni a csigát, így hát… Nem tudom mi a helyzet a dologgal.
- Ezt úgy mondod, mintha nem kedvelnélek – amiről amúgy szó sem volt. Aranyos lány volt, de ahhoz túl ártatlan, hogy meg akarjam dugni és utána összetörjem a szívét. Braylenhez hasonlóan én sem feltétlenül akartam barátnőt tartani és egy olyasfajta lány, mint Sabrine biztos csak pár alkalmas lenne nálam. Én jobban szeretem azokat, akik számomra kihívást jelentenek, és nem feltétlenül kedvesek velem, mert az én vadászösztönömet ezzel lehet fenntartani. Ő tipikusan az a fajta lány, aki haver, bár tény és való, hogy sokszor átlépem a bizonyos határokat. Tudom, hogy tetszem neki, vagy legalábbis jó csávónak tart, ami miatt igazából fel tudom használni őt arra, hogy én – meg legfőkébb Braylen, aki által lényegében én is – elérjem a céljaimat. Talán csúnya dolog ilyeneket csinálni, de ő meg néha túlságosan is sokat beszél… Valamit valamiért.
- Egyrészt – egy egészen halk sóhaj szaladt ki a számon, miközben igyekeztem nem túl feltűnően megmasszírozni a nyakamat is. Ez a lány komolyan annyira apró, hogy nem lehet vele kényelmesen beszélgetni öt percnél tovább – Mi a fenéért érdekeljen engem más hanyagsága? Ha valaki arra vetemedik, hogy hitellel kezdje meg az életét, akkor szépen olvassa el az apró betűs részeket is. Még jó, hogy nem engem teszel felelőssé azért, hogy valaki önként rohan tátott szájjal a faszerdőbe.
Legalábbis nekem a szüleim meg tudták tanítani már egészen fiatal koromban azt, hogy ha valamit az orrom alá nyomnak, akkor azt olvassam el rendesen, mert jogom van hozzá. És addig nem írhatok alá semmit, amíg nem bizonyosodtam meg arról, hogy nem a lelkemet akarják eladni. Akinek annyi esze van, hogy ezt nem képes szem előtt tartani, azt állva meg tudom tapsolni a felelőtlenségéért, de sajnálni semmiképpen sem fogom. Az ilyeneken nem azzal fogok segíteni, hogy kevesebb bulit szervezek. Legalább lesz pár olyan élményük, ami miatt sírva-röhögve és egyszerre mosolyogva tudják kiperkálni a diákhitelüket.
- Másrészt, miért érdekel egyáltalán, hogy a pórnép mit gondol rólad? – finoman félrebillentettem a fejem, mert tényleg kíváncsi voltam a válaszára – Egyáltalán miért számít az, hogy bárki mit gondol rólad? Úgy éled az életedet, ahogy akarod.
Nem akartam Finn Kristian Coelhová válni, de a lány egyre inkább kezdett rákényszeríteni. Volt valami édes abban, hogy ennyire gyermeteg módon képes gondolkozni, de én határozottan szükségét éreztem annak, hogy néhány vizsgám után eleget igyak ahhoz, hogy kimenjen a fejemből az a borzalmas káosz, amit bennem okozott a dolog. Persze pontosan tudom, hogy mennyire komoly hivatást választottam magamnak, de mindez nem számított semmit annak fényében, hogy mennyit szenvedek egy kurva papírért.
A kiscsaj bántó szavai valójában nem hatoltak a szívem mélyéig, szimplán csak annyit ért el vele, hogy felvontam az egyik szemöldökömet és némán hallgattam végig mindazt, amit nekem összehordott. Egyáltalán nem értettem, hogy miért támadott nekem az érveivel, amikor részemről egyáltalán nem volt gond azzal, hogy valakinek talán választania kell a két hely közül. Soha nem lehet egyszerre egy teljes közösségnek kedvezni, én pedig minden esetben a sajátjaimat teszem majd az első helyre. Elég sok szak és kar van a Columbián ahhoz, hogy az ütközések elkerülhetetlenek legyenek, és ha eltoljuk a bulit, akkor bukjuk a pénz nagy részét, ami annyit jelent, hogy el kell halasztanunk és mindenkinek visszaosztani a jegyárát. Fel tudnám turbózni persze a HÖK pénztárcáját, de mivel lényegében ingyen dolgozom az egyetemnek, egyszerűen nem vagyok hajlandó a saját zsebembe nyúlni miatta, ha működik a közösségi fenntartás.
- Köszönöm, tudomásul vettem – mindössze ennyit mondtam a lánynak, elég érzelemmentes hangon. Tényleg kezdett már rohadtul untatni az egész helyzet, mert lenne egy csomó más dolgom. Innentől kezdve ezek szerint, még hugyozni sem tudok nyugodtan kimenni – Nem fenyegetőztem, csak megmondtam, hogy egyáltalán nem muszáj együttműködnünk, ha nem megy.
Nyilvánvaló volt, hogy mi is melléjük álltunk volna, ha anyagilag megszorulnak, és szerintem sosem volt olyan, hogy a jószívűséget ne adtuk volna vissza. Innentől kezdve talán el kellene feledkeznem a rengeteg ingyen jegyről és Braylennek is a maga módján megoldani azt, hogy a szőkeség szobatársát gerincre vágja. Elég találékony a fiú, szóval nem hiszem, hogy én ehhez kellenék neki.
- Nem fenyegetőztem – most már tényleg képtelen voltam elfojtani a nevetésem és előrenyúltam, hogy kisöpörhessem a lány frufruját a szeméből pont úgy, ahogy az előbb ő is csinálta – Nem szokásom olyat csinálni. Csak te fújod fel, mert szenvedélyes déli lány vagy.
Az ajkaim egy félmosolya húzódtak, ebben az esetben csak akkor lettem volna hajlandó levenni róla a szemem, ha megpofoz… És az is inkább kényszerből történ volna, nem pedig saját akaratból. A magam részéről, tökéletesen megtestesítettem az északi embereket övező sztereotípiákat. Összeszedett voltam, nem vittem sok érzelmet a beszédbe, nyugodt a természetem, és a törtető jellemem miatt könnyen elérem a céljaimat. És már azt is megtanultam, hogy akár kinyitom az ajtót egy csajnak, akár nem, valahol mindenképpen keresztbe nyelnek le a gesztusért, vagy éppen annak elhagyásáért.
- Sör párti vagyok, drágám – most már tényleg kénytelen voltam visszafogni a nevetésem – Mit tanultál te a suliban? Mi vikingek nem flancolunk holmi francia borokkal. Egyébként tökéletesen megvagyok azokkal a nyelvekkel, amiket beszélek.
Az már másik kérdés, hogy majd valamit tanulnom kell még ezek mellé, mert dán nyelvvizsgám nincs, és leginkább csak utánozni tudom azt, ahogyan ők beszélnek, az angol ugye jelen helyzetben nem számít, a német pedig Amerikában nem túl divatos. Ugye a francia flancosabb, de ezt nem akartam a lány szemére vetni, mert a végén tényleg nekem jön azokkal a pici kezeivel, és kilök az ablakon.
- Nem tudom – pár ártatlan pillantást vetettem rá – Majd holnap átdobom a jegyzeteimet és próbáld lefordítani őket, aztán majd kiderül a dolog.
Egyre jobban esett húzni az agyát, mert leginkább egy mopszhoz hasonlított a lányka, ahogyan dühében ráncolta az orrát. A mopszok pedig cukik… Éppen ezért nem tudnék többet elképzelni vele annál, hogy húzom az agyát a folyosón.
- Nem nézlek hülyének – a tenyeremet egyszerűen a lány feje búbjára tettem – Csak vicces vagy mérgesen.
Ha ebben a helyzetben hozzátenném azt, hogy talán bemutathatna a nővérének, akkor minden bizonnyal kapok egy rúgást a lábam közé, szóval inkább a nyelvembe haraptam. Amúgy sem szeretek alfáskodni. azt a szerepet meghagyom Braylennek, aki nálam sokkal vakmerőbb. Én nem fogok egy picsa módjára menekülni a kislány elől a szobák között.
- Nálunk kötelező bevonulni – én a magam részéről nem igazán éreztem azt, hogy bocsánatot kellene kérnem, mert szimplán csak tényeket közöltem vele – Egyébként, mit tudsz az érdeklődési körömről? Nehogy azt hidd, hogy kimerül annyiban, amit tanulok.
Bár valószínűleg azzal is tisztában lehetett, hogy jégkorongozom, de mivel gondolom nem mániákus, aki követne engem, ezért nem vettem teljesen biztosra a dolgot. Én sem tudom, hogy mit csinál ő a szabadidejében.



1 312 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN7Js2V
not today satan ~ Finn & Bree JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
not today satan ~ Finn & Bree JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72bqJ
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyVas. 25 Okt. - 12:00
Finn & Bree
"Some people just need a high five. In the face. With a chair."

- Nekem az, hogy egy időpontban vannak az események, nem feltétlenül jelenti azt, hogy te épp mindenkit képviselsz - jegyzem meg morcosan, habár a korábbi határozottságomból sokat elvesz, hogy azóta Finn sokkal közelebb került hozzám és ez a közelség kihat a szívem működésére is. Egészen pontosan azt a torkomban érzem dobogni és valószínűleg a szomszéd szobából is lehet hallani. Sokszor meséltem már a barátnőimnek erről az érzésről és minden alkalommal emlékeztettek rá, hogy Finn nem az a srác, akibe bele kellene esnem. Ilyenkor mindig bűntudatom volt, amiért valamennyire képes voltam megfeledkezni arról, hogy van egy Troy-om, aki legyen akármilyen messze is tőlem, de a pasimnak tekintem. Én pedig nem vagyok és soha nem is voltam az a fajta lány, aki megszegné az ígéretét, vagy hűtlen akarna lenni. Szigorú értelemben persze már többször is előfordult, hogy hűtlen voltam Troyhoz, viszont muszáj hozzátenni, hogy szimplán csak elméleti síkon és egyértelműen nem a gyakorlatban! Ezen pedig még Finn kedvéért sem változtatnék, főleg most, hogy haragszom rá. Vagy legalábbis arra, hogy nem érti meg, amit próbálok megmagyarázni neki. - Pont az a baj az egész világgal, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze. - Nem rendelkezem túl szilárd véleménnyel a világ működését illetően, mert minden alkalommal, amikor valami hasonlóba ásom bele magam, egyszerűen csak elszomorodom azon, hogy az emberiség még mindig ott tart, hogy konfliktusokat szít és tönkreteszi azt, ami életben tartja. Vagyis... Oké, talán erős azt mondani, nincs véleményem, mert határozottan az a véleményem, hogy bizonyos dolgokkal hagyjanak békén; ilyen a politika is, ami a mi országunkban így is eléggé elkeserítő, hát még ha foglalkoznék is vele...
- Úgysem tudnál cserélni velem, mert ez nem így működik. És fogadok, hogy amúgy sem lennél hajlandó pont nekem átadni az elnökséget. - Sok esetben nem vagyunk magunkkal elég kritikusak, így nem fedezzük fel olyan könnyen önmagunkban a hibákat, mint másokban - már ha egyáltalán azzal töltjük az időt, hogy másokat elemezzünk és szétszedjünk -, én viszont szeretem azt hinni, hogy jó pár dologgal tisztában vagyok, ami hibának számít bennem. Az, hogy ennyi testvérem van legalábbis biztosan segített önmagam megismerésében, mert amikor mi négyen vitázunk, mindent képesek vagyunk a másik fejéhez vágni. Tisztában vagyok vele, hogy sok esetben szétszórt vagyok és sokat beszélek, vagy hogy vannak olyan kvalitásaim, amelyeken kellene még fejlesztenem. De mindezt valószínűleg Finn is nagyon jól tudja, hiszen van egyfajta megítélése rólam és a szőke hajam sosem segített abban, hogy okosabbnak higgyenek. Ezért tudom, hogy az egész kijelentése egy csapda és ha most bevallanám, hogy nem menne az elnökség, akkor csak alátámasztanám, amit gondol rólam.
- Ja, mindenki tudja mit vállal, de amikor aláírják a diákhitelt, nem olvassák el az apró betűs részt és fogalmuk sincs róla, hogy mire végeznek mennyi tartozás marad a nyakukon és hogy alapdiplomásként nem fognak nekik annyit fizetni, hogy pár év alatt letudják az adósságot. - A szemeimet forgatva dőlök hátra és fonom keresztbe magam előtt a karjaimat. - Néha differenciálni kellene a szórakozási lehetőségeket, mert személy szerint nem tartom viccesnek, vagy menőnek, hogy a társadalom nagy része azt hiszi az egyetemistákról, hogy állandóan isznak és buliznak, aztán még ilyen programokat is szervezünk. - Fújok egyet, hogy a frufrum igyekezzem kibillenteni a jelenlegi helyéről, de mivel ez nem elég, odanyúlok, hogy félresöpörjem a szőke tincsecskéket.
- Ez igazságtalan. - Jelentem ki határozottan, de nem érzem úgy, hogy tovább kellene vitáznunk erről, mert láthatóan Finn berendezkedett arra, hogy bármit mondok is, egyszerűen hárít és csak még több olyan dolgot enged meg magának, amit egy igazságos vezető nem tenne, főleg nem úgy, hogy nincs másik szem és fültanúja annak, ahogyan a jövőbeli terveivel kapcsolatban fenyeget. - Felőlem azzal szövetkezik a mérnöki szak, akivel akar. Ha valaki, akit megválasztottunk csak fenyegetőzni tud és egy teljesen normális kérés miatt akar kiszúrni a másikkal, az talán meg sem érdemli, hogy a későbbiekben támogatva legyen. Elég volt abból, hogy ti reálosok vagytok az istenek. A fejetekkel van baj. - Ezt pedig határozottan így is gondolom. Csak mert valakinek nem áll rá a reálos tárgyakra az agya, még nem lesz sem teljesen idióta, sem degenerált, így nem kellene folyamatos sértegetésnek kitenni azt az oldalt, amelyik nélkül nem működne teljes gőzzel az oktatás, a hivatali rendszer, de még csak zene vagy könyvek sem lennének. Finn pedig olyan matematikai egyenletbe nyomja az orrát, ahová csak akarja, én innentől kezdve esküszöm rá sem nézek!
- Pff... - Igyekszem nem túl nagy figyelmet szentelni annak, hogy a fenyegetőzés után most meg rögtön le is akar fizetni. Leah talán nem venné ennyire komolyan, hogy milyen ára van annak az ingyen jegynek és állandó meghívásnak, de én amúgy sem beszélhetek az ő nevében, így nem is különösebben érzem úgy, hogy helyeslően kellene lereagálnom, amit Finn mond. - Nem tudom miről beszélsz, az előbb még te fenyegetőztél. - Persze ez nincs teljesen így, de mint a gyerekek, most én is hiszek abban, hogy amit nem akarok tudomásul venni, az nem is létezik. Így igyekszem megfeledkezni arról, hogy is indult ez az egész beszélgetés.
- Ja, és ha rajtad múlna, akkor nem is fogyasztanál francia bort, de talán még háborút is indítanál olyan ellen, akinek a nyelvét nem beszéled. - Fújok egyet a frusztrációm egyértelmű jeleként. - Hogy lehettek ennyire arrogánsak? - Értetlenkedő arckifejezéssel mérem végig őt, s vágok egy fintort, mielőtt elkapnám róla a pillantásom, hiszen épp az előbb ígértettem meg magammal, hogy nem fogom rajta legeltetni a szemem. - Atyaég... Te tényleg azt hiszed, hogy a szaknyelvi órád egyenlő lesz az én nyelvtudásommal? - Elnevetem magamat, mert bár tisztában voltam vele, hogy Finnek méretes az egója, ennyire azért nem tippeltem nagynak.
Viszont megbántani sem szerettem volna, másrészt mindig arra tanítottak a szüleim, hogy haraggal nem szabad elválni, vagy lefeküdni - és mivel utóbbi sok szempontból hangzik rosszul jelen helyzetben, így inkább arra igyekeztem koncentrálni, hogy Finn meg én ne váljunk el haraggal. Ezért, de csakis ezért mentem utána bocsánatot kérni, na meg bizonyítani, hogy itt én vagyok a felnőttebb és képes vagyok bocsánatot kérni azért, ha megbántottam, ő meg duzzogjon csak tovább, ha akar. Az én részemet megtettem, erre pedig büszke vagyok.
- Na-na! Ha nekem el kell engednem bizonyos dolgokat részedről, mert külföldi vagy, akkor tegyük meg egymásnak a szívességet, hogy te sem nézel hülyének, mert más az érdeklődési körünk. - Kérésem elég egyértelmű, de tudom, hogy sok értelme nincs, mivel ezt a berögződés a reálosoknál valószínűleg hagyomány és már fel sem vesznek senkit, aki nem osztja ezt a nézetet. Viszont ezek nyomán nem kell engedékenyebbnek lennem a fiúval, mert ő sem képes elengedni az egyébként hibás előítéleteket. Így már nem is érzem magam olyan rosszul amiatt, amit mondtam neki.
- Majd jelzem, hogy mit mondtak a lányok - aprót bólintok, de nem nézek Finnre, magamban már azt tervezem, hogy most átveszem Clary helyét és én magam fogok kampányolni az ellen, hogy megjelenjünk abban a bizonyos buliban. Tüntető jelleggel.
- Tényleg? Ezt nem is tudtam... - hangomba kíváncsiság vegyül, de még küzdök azzal, hogy ne nézzek rá - hiszen most mondom, hogy meg se érdemli a figyelmemet! Csak ne mondana akkor olyan dolgokat, amelyek kíváncsivá tesznek.
ruhácska | 1158 | megeszlek Razz |


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
not today satan ~ Finn & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyKedd 13 Okt. - 10:56


Sabrine && Finn

Határozottan a világ legnagyobb szemétsége egy Bree-hez hasonló lányt felhasználni a céljaim megvalósítására. Lényegében, ha én vagyok a szenvedő alany, aki folyamatosan két tűz között szenved, akkor Sabrine jelképezi a vállamon ülő kisangyalt, Braylen pedig az ördög, aki a fülembe suttogja a rossz dolgokat. Lényegében ő minden alkalommal azt akarja, hogy az angyalkán keresztül adjam meg neki, amit akar... Nekem pedig haladnom kell az életemmel, így nem igazán marad más választásom. Hallgatnom kell az ördögre és bármennyire fáj, de az angyalom ellen kell fordítanom a saját fegyverét: azaz a lelkiismeretét. És az egészben a legrosszabb az, hogy Bray teljes mértékben elkezdett magához hasonlóvá tenni, ugyanis élveztem ezeket a kis harcokat. Valóban könnyebb egy olyan helyzetben tenni bármit is, amikor az ember tudja, hogy mindenképpen nyerni fog.
Ha Sabrine ellen felhozhattam valamit... Az lényegében a jó szíve volt. Illetve az, hogy lelkiismeretes. Meg hát nem utolsó szempont az sem, hogy most tényleg kifejezetten rosszkor volt rossz helyen, emiatt pedig szívnia kellett. Mondjuk határozottan sokat segített volna magán, ha nem ragadja el egy pillanatra a hév, és normálisabb stílussal közelít meg... Engem aztán nem bántott meg, sokkal inkább találtam unalmasnak a jelenséget, de ezzel gyakorlatilag maga teremtette meg a támadási felületet.
- Mindenkit kell képviselnem – bólintottam határozottan – De nyilvánvalóan elsősorban mivel építészmérnök vagyok, figyelembe kell vennem a mérnökeimet. Azt ne mondd, hogy ha a franciások közül kerülne ki valaki, akkor másképp tenne.
Elég álszent dolognak gondoltam ezt. Mindenki nyilvánvalóan önző és a saját környezetét meg a magántulajdonát jobban számításba veszi. Ha annyira idealisztikus világot élnénk, mint ahogyan Sabrine felvázolta a HÖK elnökséget, akkor nem létezne szegénység és a politikusak is maximum milliomosok lennének. Mivel nem lopnák szét az országaikat, szóval az én kis „botlásom” felett igazán szemet hunyhatna.
- Ugyanakkor – kicsit oldalra billentettem a fejem, és a hangomban olyan ridegséggel beszéltem, ahogyan a lányhoz még sosem szóltam – Ha ennyire tudod, hogy mi a feladata egy HÖK elnöknek, nagyon szívesen cserélek veled.
Igyekeztem megkeresni a pillantását, az én tekintetemben pedig ott volt a kihívás. Most tipikusan megszemélyesítettem az egyik legnagyobb sztereotípiát a hideg skandinávokkal szemben, ugyanakkor egyáltalán nem éreztem magam ingerültnek. Kifejezetten szórakoztatott, hogy a lány ettől függetlenül szerintem nem fogja tudni állni a pillantásomat.
- A nagy többséget kell figyelembe venni – jelentettem ki határozottan – Az ösztöndíjas hallgatók száma nem haladja meg az ezret, és mindenki tudta, hogy mit vállal, amikor egy magánegyetemre jelentkezett. Az USA tele van lehetőségekkel, tehát senki sem árult zsákbamacskát, ami a költségeket illeti. Mi pedig voltunk annyira belátóak, hogy egy olcsóbb bárt béreltünk ki, hogy az ösztöndíjas hallgatók számára is elérhető legyen a buli. Ennél többet az ügy érdekében nem tudunk tenni, mivel nem kívánjuk áthelyezni a bulinkat.
Mindenki erre készül már hetek óta. Pontosan tudom, hogy ez nem fog neki tetszeni, de még így is túl kedves voltam, mivel nem fejtettem ki a véleményemet arról, hogy mennyire gondolom unalmasnak a francia szak vacsorájának ötletét. Épp elég vacsorameghívást lesz alkalmuk elfogadni az évek során, nem kell már rögtön a fiatalságukat ilyen egyszerű és felnőttes dolgokra áldozni. És én ezt megfontolt Finnként gondolom.
- Persze nem várom el a megértésed – jelentettem ki végül – Viszont akkor együtt dolgoznunk sem kell a jövőben. Vannak még olyan tanszékek, akik szívesen töltenék velünk az idejüket. Olyanok is, akikkel egy nézeteket képviselünk, de mi reálosként hajlandóak voltunk veletek összeszűrni a levet. Természetesen honorálva lenne a jóindulat, amit felénk tanúsítotok, de ha nem kértek belőle, nekem az is megfelel.
Finoman vontam meg a vállam és változtattam egy kicsit a testtartásomon. Ismét csak a nyelvembe haraptam, mivel a lánynak tudtam volna tovább húzni az agyát olyan megjegyzésekkel, hogy úgyis mi fogjuk majd eltartani őket, elvégre az én adómból kapják majd a munkanélküli segélyt. Úgy kellett lenulláznom a lányt, hogy nem sértettem meg teljesen, hiszen az volt a végső cél, hogy ő és Clarissa – vagy legalább az utóbbi – megjelenjen a mi bulinkon.
- Legközelebb Leah is kap majd jegyet – határozottan jelentettem ki és elraktároztam az agyamban az információt. A csaj után kell majd néznem, mert fogalmam sincs arról, hogy melyik karra jár. Lehet, hogy nem is építettünk ki velük kapcsolatot. Hiába képviselek minden diákot elméletben, attól még nem ismerhetem a Columbia összes tanulóját. Elég nonszensz lenne a dolog.
- Nem is kértem, hogy bízz Braylenben – vontam meg a vállam – De ettől függetlenül kedveljük a franciásokat. Nem véletlenül akartuk fenntartani a jó kapcsolatot, amíg el nem kezdtél kioktani a feladataimról. Ezek után át kellene gondolnom azt, hogy kiknek akarunk kedvezni a jövőben.
Nyilván az egész egyetemnek szervezett bulikra alapvetően a legtöbb pénz a mi bevételeinkből származik. Viszont nem lenne fair az, ha valaki úgy jönne el az én mérnökeim pénzéből rendezett partira, hogy nem száll be a költségekbe. Úgy gondoltam, hogy ez talán érthető lesz Sabrine számára is, hiszen ha már képes leszek kibéreltetni egy akkora kempinget, ahol meg lehetne rendezni egy fesztivált, meg programokat szervezni és a többi, akkor minimum elvárhatnék annyit a többi Columbiás HÖK tagtól, hogy segítsenek ki minket. Nem fogunk ingyen partit kínálni más szakoknak, ha egy kollektív buliról lenne szó.
[color:d484=0#72a04b]- A mi munkánknak hála az is, hogy egyáltalán lesz hol dolgoznod és az az épület nem borul majd rád – vontam fel a szemöldököm, aztán halkan felsóhajtottam – De persze egy francia szöveg lefordítása biztosan egy szinten van az épületek tervezésével. Mind a kettő létszükségletnek tűnik.
Bár tény és való, hogy egy fordítással könnyedén be lehet gyújtani, ha télen hideg van. Ugyanakkor nem érzem szükségét annak, hogy bizonyítsam neki a munkánk fontosságát. Én nem csak flexelek azzal, hogy mérnöknek tanulok, tényleg komolyan szeretnék ezzel foglalkozni majd a későbbiek során is. Minden bizonnyal vele jóval kevésbé voltak szigorúak a szülei, ugyanis nálunk otthon fontosabb az a családnak, hogy a gyerekek hasznos tagjai legyenek a társadalomnak. Csak ezek után jön az én személyes boldogságom és a preferenciáim.
- Kicsit más a kettő – ráztam meg a fejem és vissza kellett fognom magam ahhoz, hogy ne sóhajtsak fel – Jövőre nekem is lesz szaknyelvem, tehát ugyanazt meg fogom tanulni amit te, csak a történelmi és a kulturális kiegészítés nélkül. Ellenben lesz mellette egy szakmám, ti pedig a nyelvtudással sok mindent nem fogtok tudni kezdeni.
Legalábbis én nem tartottam túl nagy skillnek azt a mai világban, ha valaki egy nyelvet nagyon jól beszélt. Tekintve, hogy én itt vagyok norvégként, aki angolul tanul egy olyan dolgot, ami minden bizonnyal norvégul sem egyszerű. És ennek tetejében nekem az angolt nem fogadják el idegen nyelvként, tehát meg kell majd tanulnom még egyet, ami ugyanúgy nem lehet mondjuk a német, mert Amerikában szar a nyelvoktatás belőle... Ugye mert itt a francia a menő, hogy nekem, mint skandináv kisebbség, véletlenül se legyen egyszerű a dolgom.
Valamilyen szinten számomra tényleg sértő volt Sabrine megjegyzése, de természetesen rá is játszottam erre, hogy elérjem a kellő hatást. Ugyanakkor az egy dolog, hogy Bray a tehetségére meg a logikus gondolkodására és a kreativitására támaszkodik végig, én pedig hátulról rugdosom őt. Ugyanakkor Sabrine-nak minden bizonnyal nem tűnt fel még az, amikor hajnali kettőig ültem esetlegesen a tanulószobában, mert éppenséggel a gyakorlati órámra tervezni kellett valamit.
- Köszi – nem pazaroltam sok időt arra, hogy a szemébe nézzek, egyszerűen csak megfordultam és az ajkamba haraptam, nehogy elvigyorogjam magam. Akkor minden bizonnyal lebuktam volna, ezt pedig azért jó lett volna meggátolni. Ennek ellenére megtorpantam amikor utánam szólt és vártam, hogy beérhessen a folyosón.
- Akkor majd szólj, hogy mit mondanak és ha jönnek, majd kopogj át a jegyekért – valamennyire gyakorlatiasan közöltem a mondandómat, mintha még mindig meg lennék sértődve, holott annyira nem érdekelt a dolog. Mivel megkaptam a választ, amire eddig vártam.
- Nem haragszom – jelentettem ki, majd egyszerűen a falnak dőltem és folytattam – De engem ne azonosíts a nagy többséggel, mert külföldi vagyok. Nyilván a saját normáim szerint élem az életem, nem pedig úgy, mint a legtöbb amerikai.
Hiába éltem itt már egy éve és lettem nyitottabb a világra, ettől függetlenül is egy nyugodt társadalomból származom, ahol teljesen más értékek uralkodnak, mint itt.
- De ha emiatt aggódnál – löktem el magam végül a faltól, hogy összeborzolhassam a szőke tincseit – Egy évig katona voltam és a tábornokok kislányoknak hívtak minket. Kaptam már rosszabbat is annál, amit te mondtál.


1 335 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN7Js2V
not today satan ~ Finn & Bree JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
not today satan ~ Finn & Bree JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72bqJ
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyPént. 24 Júl. - 18:41

Finn & Bree
"Some people just need a high five. In the face. With a chair."

Clary meg én talán kívülről nagyon hasonlítunk valaki olyan számára, aki távolról, hunyorogva és teljesen ismeretlenül szemlél bennünket. Mindketten szőke hajúak vagyunk, francia szakra járunk és a legjobb indulattal, na meg a legkevesebb hiúsággal is állíthatom, hogy csinosak vagyunk. Azonban ha valaki csak egy kicsit is jobban megismer minket, felfedezheti, hogy mégsem vagyunk annyira egyformák. Clary például valószínűleg sokkal másabb módon lett volna képes megoldani ezt a helyzetet. Jelenleg ugyanis nagyon igazságtalannak érzem ezt az egészet, csak mert úgy tűnik, mintha Finn, aki nyilván amellett, hogy az egyetem teljes diákságát kell, hogy képviselje, egyszerűen előtérbe helyezi a saját közegét, azaz a mérnököket, akikkel egy karon osztozik. Talán nem vagyok olyan határozott jelenség, mint Clary, de attól még engem is megtanítottak beszélni és ha kell, ki tudok állni azért, amit szeretek. A szakomat és azt, hogy a HÖK tagja lehetek pedig kifejezetten sokra tartom, mert semmire nem mennék anélkül a közösség nélkül, ami miatt szeretek erre az egyetemre járni.
- Khm... hát... - A nagy torokköszörülés és mindenfelé-csak-Finn-szemeibe-nem nézelődés közepette azt sem tudom hogy pislogjak, ugyanis zavarba hoz a fiú közelsége, még ha nem is liheg épp a nyakamba. De történetesen épp az a típus, mint Troy, akit odahaza hagytam és akivel még mindig azt állítjuk a kapcsolatunkról, hogy létezik, holott az egész nagyon is online formára és üzenetekre korlátozódott, mióta én New Yorkban vagyok. Ha lehet ilyet mondani - persze pusztán csak magamnak, gondolatban, még véletlenül sem úgy, hogy bárki más megtudja -, akkor muszáj beismernem, hogy Finn talán még Troynál is helyesebb. De az is lehet, hogy pusztán csak a városi levegő teszi, meg az abból szívott magabiztosság, amitől a kisugárzása olyan vonzó lesz.
- Azért ilyet nem szabadna mondanod! Neked mindenkit kell képviselned az egyetemen, nem csak a saját szakodat... - morcosan, összevont szemöldökökkel rázom a fejemet, miközben még a karjaimat is összefonom a mellkasom előtt, csak hogy érzékeltetni tudjam mennyire ellene vagyok a kijelentésének. Nem mintha vállalnám helyette az elnöki feladatokat.
- Épp elég drága itt tanulni, egy csomóan ezért dolgoznak és akkor duplán vegyük ki a zsebükből azt a pénzt? - Ráadásul nyilván ő is tisztában van vele, hogy a mi eseményünkre fizetett összeg a mi szakunk tartalékait gyarapítaná, míg a mérnökök bulijára befizetett belépő az ő zsebükben landol. Ha valaki csak egy egyikre fizet be... Nos, az egyértelműen leteszi a voksát amellett, hogy kit támogat anyagilag.
Igyekszem a zavaromat leplezni, meg a piruló arcomat a megjegyzése és a futó érintése miatt, de úgy érzem ebben a közelségben úgysem sikerülne. - Jó, de akkor legközelebb tényleg kapjon Leah is jegyet - jelentem ki határozottan, mikor felkapom a fejem. - Rossz duma, hogy hirtelen mindenki kedvel minket. Nehogy azt hidd, hogy nem látom mit akar elérni a haverod. Nem bízom Braylenben. - És benned sem. Utóbbit persze már nem teszem hozzá, mivel szívem szerint nem bírnám Finnre azt mondani, hogy ne lenne megbízható. Aztán meg az is igaz, hogy nem ismerem annyira, hogy biztosra tudjam mondani, hogy az-e vagy sem.
- Ne kezdjünk bele ebbe a vitába megint kérlek. Unalmas már, hogy állandóan, mindig minden nektek a nehezebb és "ti aztán sokkal okosabbak vagytok, meg hasznosabb a munkátok" - idegesen fújok egyet, majd leeresztem a kezeimet, amelyeket határozottan arra használtam, hogy a gondolatban megjelenő idézőjelet tényleges formába is öntsem a gesztikulálásommal. Mindehhez persze arra volt szükségem, hogy még csak véletlenül se nézzek rá, annak ellenére sem, hogy a beszélgetés kezdetéhez képest már sokkal közelebb helyezkedett el hozzám. Ó, Istenem, csak ne lenne ilyen jóképű!
- Két munkahelyen dolgozom, Finn, nekem nem kell arról mesélned, hogy milyen érzés elfoglaltnak lenni. - Ebből persze az egyiket csak hétvégén űzöm, a másik pedig befér a hétköznapokra, öt nap alatt egészen pontosan húsz órába. - Nem kellene állandóan összehasonlítgatnotok a két szakot, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz. Teljesen más dolgokat fogunk csinálni, amikor végzünk, így nincs értelme összevetni sem. - Ezt pedig bárkinek szívesen elmondom, aki azzal jön nekem, hogy "bezzeg a bölcsészek".
Amikor azonban a tanulnivalóit hozza fel, már-már megszeppenek a hangsúlyán és azon, hogy mennyire elveszett kiskutya pillantással néz rám, ugyanis sokkal inkább megbántottnak tűnik, mint amennyire én sértőnek éreztem magamat. - Akkor... - beharapom az alsó ajkam, miközben figyelem, ahogyan feláll. - Sok szerencsét - teszem hozzá gyorsan, s ugyan az első gondolatom az volt, hogy hagyom őt elmenni, hamar felpattanok én is az asztaltól - nem felejtem el visszatolni a széket, meg a Finnét is - és a srác után sietek. - Várj egy picit! - Kapkodnom kell a lábaimat, hogy utolérjem, mivel az ő hosszú lábaival ellentétben engem nem áldott meg olyan magassággal az élet, hogy két lépéssel átérjek a folyosó másik végére. - Nem mondtam, hogy nem szeretnénk menni, még meg kell kérdeznem a többieket is. Amúgy meg köszi a meghívást... - Óvatosan pillantok oldalra, felé és még azelőtt folytatom, hogy teljesen átgondolnám, ráadásul tudom, hogy ha ezt később elmesélem Clarynek, meg fog ölni. - Azért nem haragszol rám, ugye? Nem akartam szemét lenni.
ruhácska | 813 | megeszlek Razz |

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
not today satan ~ Finn & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyKedd 30 Jún. - 20:16


Sabrine && Finn

Alapvetően annyira nem élveztem a játszmákat Sabrine-nal, mint amennyire ezt mutattam másoknak. Lényegében én képes lettem volna a lányt teljesen figyelmen kívül hagyni, ha annak idején mondjuk megfontoltabb vagyok. Sőt, ha ennél messzebbre szeretnék menni, akkor jobb esetben nem kellett volna szövetségre lépnem a mindenség gonosztevőjével... Hanem egyszerűen csak normálisan megcsinálni az egyetemi jelentkezésem. Nem kellett volna az utolsó pillanatban kapkodnom az internetes jelentkezés és a sorrendállítás során... És akkor valószínűleg Torontoban könnyedén egyeduralmat tudnék gyakorolni más diákokra. És én lennék a másodévesek ásza, már ami a tanulást illeti.
Alapvetően itt sem volt annyira szar. Lényegében amint megtanultam élvezni a city jungle-t, máris láttam azt, hogy mi annyira jó Amerikában. Kanada lett volna a biztonságos út számomra. Az USA viszont az volt, amit titkon talán mindig is akartam... Patthelyzet.
Mindenesetre le kellett szögeznem, hogy az égvilágon semmi problémám nincsen Bree-vel. Kifejezetten aranyos lánynak találtam, jó volt látni, ahogyan reggel is képes mosolyogni és egy kis napsugárként aranyozza be a vele egy szinten lakók napjait. Ugyanakkor ismét meg kellett tapasztalnom azt, hogy az amerikaiak talán túlságosan is hosszú pórázon tartják a gyerekeiket. Nem arról van szó, hogy én áldott jó lennék, ugyan dehogy. Ugyanakkor az én apám minden bizonnyal keményen elbánt volna velem, hogy ha a köszönést is mellőztem volna abban az esetben, ha valamit el akarok érni másnál.
- Most, hogy láttál, már biztosan jobb kedved van – vigyorodtam el, miközben kicsit előrébb hajoltam. Túl picike ez a lány, ami miatt biztos kényelmetlen lehet neki folyamatosan felnézni rám. Mondjuk én sem szívesen kapok pusztán az úriemberségem miatt egy gerincsérvet, de akkor a lány legalább majd jön nekem egyel... Azt hiszem, hogy Braylen igazán kezd rossz hatással lenni rám.
- Nem kérnélek arra, hogy told el – jegyeztem meg felvont szemöldökkel – Egyszerűen nekünk más időpont nem jó, és nem akarom bukni a pénzt. Nekem amúgy is elsősorban a mérnökeim számítanak.
Azt már nem is tettem hozzá, hogy a legtöbb jegy mind el is kelt a bulira. Nyilván vannak még eltéve a helyszíni vásárlásra, de alapvetően számolunk egy közeggel, akik már jelezték, hogy szívesen ott lennének a bulin. A többi alapvetően járulékos.
- Baromi drága a Columbián tanulni – mutattam rá az egyik tényre – Te talán pontosan tudod, hogy egy ösztöndíjas diák is mennyi pénzt fordít a tanulmányaira. Innentől kezdve azt hiszem, hogy a legtöbbjüket nem fogja földhöz vágni az összesen húsz dollár, amibe a belépők kerülnek.
Mindenkire pedig nem tudunk gondolni. Ezt már nem akartam hozzátenni, mivel valószínűleg megtapasztaltam volna azt, hogy a bizonyos kicsi kéz mekkorát tud ütni. Így is épp eléggé kihúztam nála a gyufát, hiszen alapvetően is azt a fegyvert fordítottam ellene, amit ő valid érvnek gondolt.
- Azért kell mindig ott lennetek – én kis kihúztam a konyha egyik székét, egészen közel az övéhez, és ahogy megtámaszkodtam mellette a pulton. A kezemmel pedig véletlenül az övéhez értem – Mert kedvelnek titeket a mérnökin. Tehát sokan kérik, hogy hívjunk meg téged és Clarissát. Az utóbbi időben már a harmadik barátnőtöket is emlegették, tehát legközelebb ő is ingyen jegyet fog kapni. Illetve én is kedvellek titeket.
Egyetlen átható pillantással koronáztam meg a mondatomat. Nem tudtam mennyire voltam meggyőző, mert azért mégsem mondhattam azt, hogy Braylennek törlesztek és csak a szőke barátnője miatt csinálom az egészet. Na meg, hogy volt egy fogadásunk, ami alapján szűkös időn belül meg kell dugnia Claryt.
- Ránk is szoktak szervezni, és ugyanúgy bedobjuk a maradékunkat az év végiért – jegyeztem meg. Általában mi sem szoktunk szarul állni – Tudod nekünk van olyanunk is, hogy terepgyakorlat. Általában ezek nem túl olcsó mulatságok, és senkitől nem várhatják el azt, hogy egy kötelezően teljesítendő dolgot ki kelljen fizetnie. Idén mindannyian el tudtunk menni, ezért nem állunk túl jól, de ezt ti bölcsészek nyilván nem értitek.
Finoman szurkálódtam vele, meglökve egy kicsit a vállammal az övét. Egészen közel volt az arcunk egymáshoz, miközben hozzá beszéltem.
- Van kedved egyszer végigcsinálni egy napomat? - vontam fel a szemöldököm finoman, aztán pofátlanul előrenyúltam és a lány füle mögé tűrtem egy tincset, ami elszabadult a helyéről – Mert akkor szívesen megnézheted azt, hogy pontosan mennyi időt tölt el egy átlag építészmérnök-hallgató tanulással. Talán a végén meglepődnél.
Én a magam részéről kezdtem kifejezetten unni a beszélgetést, ugyanakkor nem akartam, hogy azt érezze: ő nyert. És ismertem már annyira, hogy pontosan tudjam mivel fogom tudni megszorongatni.
- Holnap lesz egy olyan órám viszont, hogy Szilárdságtan, amiből szigorlatoznom kell... Emellett még természetesen ott van a középülettervezés, és az épületszerkezettan. Szóval engedelmeddel... El kell mennem tanulni – gyorsan fel is álltam a helyemről – Nem muszáj jönnötök ha nem szeretnétek. Csak gondoltam meghívlak titeket, amolyan hálám jeleként. Mert olykor kisegítetek minket.
A végére vágott szomorkás kiskutyaszemek talán túlzásnak bizonyult, mégis megejtettem felé egy mosolyt, lazán intettem, aztán elindultam kifelé a konyhából.




774 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN7Js2V
not today satan ~ Finn & Bree JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
not today satan ~ Finn & Bree JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72bqJ
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptySzer. 20 Május - 19:24

Finn & Bree
"Some people just need a high five. In the face. With a chair."

Marietta tipikusan az a város, amiről süt, hogy egy igazi déli állam része. A hatvanezer lakosával pedig sokkal de sokkal másabb, mint New York. Nem mondom, hogy odahaza mindenki ismer mindenkit, de attól még megvan rá az esély, hogy valaki tudjon valamit valakiről... Lényeg a lényeg, hogy a pletykák körbe járnak. Fiatal gimnazistaként természetesen megvoltak a saját lehetőségeink a szórakozásra és arra is, hogy együtt töltsük az időnket a barátainkkal, minden olyan klasszikus módon, amit a filmekben is látni. Sosem volt azonban olyan szintű bulizás Mariettában, mint amibe itt pár hónap alatt bele tudott csöppenni az ember.
Nem állítanám, hogy ne örültem volna annak a váltásnak, ami az egyetemmel következett be az életemben. Úgy éltem meg az egészet, mintha kinyílt volna a világ és mondjuk húsz lehetőség helyett most azok végtelen tárházát térképezhetném fel, nap mint nap. Az, hogy emberek között legyek, számomra soha nem okozott problémát, sőt! Kifejezetten a lételememnek gondolom a társaságot és a pörgést, amiből itt is kiveszem a helyem.
Néha viszont szembesülök olyan helyzetekkel, amikor hiába vagyok részese mindennek - a koli aktív, állandóan barátkozó tagjaitól kezdve egészen a HÖK-ig -, ha mégis kihagynak a végső döntésből. Ilyenkor pedig legjobb esetben is egy gömbhalra emlékeztethetem a környezetemet, mert teljesen felfújom a dolgot és magamat is, és úgy puffogok, mint egy ovis. Ha ilyen esetek fordulnak elő, vagy arra van szükségem, hogy hazamenjek egy kicsit és el tudjam felejteni az egészet, ami a repülőjegyárak mellett azért nem megoldható hetente... Vagy meg kell találnom a bosszúságom tárgyát és megpróbálnom megoldani a dolgot vele. Sokkal egyszerűbb, ha kimondjuk a dolgokat és felnőtt módjára meg tudjuk beszélni. Na jó, igyekszünk felnőtt módjára megoldani...
- Hé... - a hangom rögtön nem olyan határozott már, amikor a hajamat piszkálja, s érzem, hogy az arcom kivörösödik Finn mozdulatától. Fene vinné el, nekem amúgy is barátom van. Akit ezer éve nem láttam és amúgy is sok száz mérföldre innen, de... van. - Nem, igazából kifejezetten rosszul telnek. - vágom rá a kérdésére, kapva az alkalmon, hogy megpróbáljam visszafordítani a helyzeti előnyt a magam részére.
- Hogy lehettek ilyenek?! - mérgesen toppantok egyet, ezzel is még inkább ovis gyerekre hajazva. Nagyot sóhajtok, s összefonom a mellkasom előtt a karjaimat. - Bezzeg, ha fordított helyzetben lennénk, tuti nekünk kéne eltolni a bulit - jegyzem meg csípősen, s összevonom a szemöldökeimet, csak hogy az összhatás még inkább durcás legyen. Sokat készültünk arra az eseményre, így pedig megkérdőjeleződik, hogy egyáltalán sikeres lesz-e majd.
- De tudod, hogy mindkettő belépős és így csomóan lesznek, akiknek választaniuk kell majd. - Nagyot sóhajtok, s úgy roskadok le a konyha egyik székére, hogy akár tovább is eshetnék, az sem érdekelne. - Miért kellene mindig ott lennünk a ti bulijaitokban? Vagy nincsenek barátaid a saját szakodon? - Előbb morcosan teszem fel a kérdést, a másodiknál azonban már halvány mosoly jelenik meg az arcomon, mint amikor nagyon próbálunk valakire haragudni, de egyszerűen csak... Nem. Megy.
- Jó, értem, most már mindegy. - Nem nézek a srácra, helyette meglóbálom a lábaimat a széken ülve, s szomorúan veszem tudomásul, hogy ezzel a helyzettel már nem tudunk mit kezdeni, ha csak nem akarunk nagyobb kavarodást, mint előtte. - De elég igazságtalan, hogy a mi karunk tök jól gazdálkodik és egészen sok tartalékunk marad, a végén meg ugyanúgy be kell dobnunk mindent a közösbe, és így mi finanszírozzuk mások buliját is. Közben meg ha nekünk van eseményünk, rá van szervezve egy másik. - Lehet, hogy bele kellene törődnöm, hogy az élet már csak ilyen. Néha citromot ad és nem lehet belőle limonádét csinálni.
- Mindig tőlünk kértek támogatást, mert év végére több marad, mint nektek. Talán nem kellene annyi bulit tartanotok és néha tanulhatnátok is - felvont szemöldökkel vetek rá kihívó pillantást. Lehet, hogy a HÖK hierarchiában ő feljebb van nálam, de attól még ugyanolyan ember, mint én. Néha pedig megérdemelné, hogy kapjon egy pacsit. Az arcába... Abba a szép arcába.
ruhácska | 636 | megeszlek Razz |

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
not today satan ~ Finn & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptyCsüt. 14 Május - 21:43


Sabrine && Finn

Az utolsó nagy hajrá előtt terveztem egy bulit a szaktársaimnak, hogy még véletlenül se maradjon el a vizsgaidőszak előtt egy utolsó csapatás. Én a magam részéről nagyon elégedtt voltam a témával és azzal, hogy sikerült haza is mennem mielőtt beálltak volna a dolgok. Ez nagyon sok mindenben segített nekem, mivel láthattam a családomat, kicsit magamba szívhattam az otthoni levegőt és a hűvös időjárás is hiányzott már a sok természeti kinccsel együtt. Elmentünk apával hétvégén hegyet mászni, ami miatt kifejezetten feltöltődve tértem vissza a koliba.
Tudtam, hogy lesz egy két nagyon nehéz gyakorlati és elméleti megpróbáltatásom is, amikre fel kellett készülnöm... Illetve magamat is fel kellett készítenem arra, hogy Braylen lesz a társam a bajban. Ez sok minden volt, csak megnyugtató nem. Az előző félévi ház elég jól sikerült, most viszont aggódtam érte. Év végére kitaláltak nekünk egy olyan feladatot, aminek az osztályzásában két féle jegy létezik: ötös és bukás.
Ennek az oka elég egyszerű: egy nagyjából ezer főt befogadó épületet kell megálmodnunk, ahova ha mértani vagy esetlegesen számtani tévedés csúszik be, nos hát... Elég könnyen tragédiává süllyedhet. Nme aggódtam amiatt, hogy nekünk vajon sikerül-e, mert én bíztam a csapattársamban. Sokkal inkább attól tartottam, hogy megint értékes időt vesztegetünk el azzal, hogy feleslegesen győzködöm ennek a fontosságáról.
Tehát ki kellett találnom valamit, amivel rászedhetem erre... És ezért is szolgált alapul a buli, amibe természetesen VIP meghívást kap az általa hőn emlegetett Valerie és a barátnője, Sabrine. Persze ő csak élvezni akarja kialakult szituációt, így megint rám  várt a piszkos munka azzal kapcsolatban, hogy meg kellett hívnom a két lányt. Sokkal inkább azon izgultam, hogy nem jön el Braylen minden imádatának tárgya és ez az egész rajtam csattan majd. Mióta vissztaértem a koliba, még nem volt esélyem találkozni a csajokkal, így az asztalom fiókjában lapultak az ingyen jegyek, amik mellé néhány kupon is társult, amit ha a pultosoknak adnak, bármilyen lónyál, nőies koktélt megihatnak ingyen.
Mindenesetre kifejezetten meglepett, hogy ebben a pillanatban – akárcsak az ördög kikúrt hírnöke – a lány hallatni kezdte a hangját, akire éppenséggel gondoltam. Eddig sem fűztek romantikus érzelmek Sabrine-hoz és kifejezetten a barátnőim közé sem soroltam volna, de most hirtelenjében nem fűlt a fogam a vattacukor jelleméhez.
- Én is örülök, hogy látlak, Drága – húztam mosolyra a számat, majd finoman kisimítottam egyet az arcába tapadt tincsek közül – Neked is jól telnek a napjaid? Voltál otthon a hétvégén, ugye te is?
Nem mintha hasonló tiszteletköröket bármikor le kéne rónunk, de ettől függetlenül a kis buzgómócsing indíthatott volna kevésbé nyersen. Főleg abban az esetben, ha akar tőlem valamit és még számon is kér.
- Ami azt illeti – kezdtem bele, majd összefontam a karjaimat a mellkasom előtt – Komolyan gondoltam és nem, nem tervezem áttenni az időpontot. Már elkezdtük árusítani a jegyeket a bulira.
Sajnos egy akkora egyetemen, mint a Columbia megesnek az ilyesmik. Nyilvánvaló, hogy az orvosi karnak is néha keresztbe tettünk, vagy éppenséggel fordítva, de ettől függetlenül igyekeztünk ezt elkerülni. Most nem voltam hajlandó engedni, mert tudom, hogy mennyire nehéz vizsgák várnak mindenkire. Jó lenne, ha előtte ki tudnák ereszteni a gőzt.
- Úriember módjára tizenegykor indítjuk a partit, előtte csak egy kis alapozást tartunk egy kocsmában. Oda jön aki tud, de a hivatalos buli nem akkor indul. Addig ti is ki tudjátok vacsorázni magatokat – felvont szemöldökkel vázoltam fel a helyzetet. Kissé degradálónak éreztem, hogy ő a pozíciómat figyelembe nem véve pattog nekem úgy, hogy már egyeztettem a nyelvesek HÖK elnökével.
- Nem mellesleg VIP belépést biztosítottam neked és Clarynek. Így sem érdekel a dolog? – billentettem félre egy kicsit a fejem – A helyet sajnos már kibéreltük és ha most lemondom az egészet bukunk egy bizonyos összeget. Ami annyit jelent, hogy ha ezt csak úgy annyiban hagyjuk, lényegében abból a pénzből kell majd pótolnom a dolgot, amit az év végi közösre tettünk félre.
Mindannyian terveztünk egy nagyobb partit, amire az egész egyetemet meghívtuk. Ez több, mint ötvenezer diák részvételét eredményezte, tehát egész évben eredményesen kellett gyűjtögetnünk ahhoz, hogy mindez létrejöhessen.
- Persze ha jól álltok anyagilag elhalaszthatjuk a dolgot. Viszont ez esetben támogatást kell majd kérnem a ti kasszátoktól. – nyilvánvalóan ez már annyria nem fog tetszeni neki, de hát ez van. Nem kifejezetten izgatott a dolog. Az a buli meg lesz tartva és kész.



692 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Sabrine Carter-Dunagan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN7Js2V
not today satan ~ Finn & Bree JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
not today satan ~ Finn & Bree JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
not today satan ~ Finn & Bree JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
not today satan ~ Finn & Bree JN72bqJ
Témanyitásnot today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree EmptySzer. 29 Ápr. - 19:20

Finn & Bree
"Some people just need a high five. In the face. With a chair."

A szüleimtől sokszor hallom, hogy szerintük kicsit túlvállalom magam az egyetemen és úgy alapvetően azóta hogy elköltöztem otthonról. Szerintem meg nagyon is rosszul gondolják és ha nem tanulták még meg ennyi év után, hogy én olyan gyerek vagyok, aki megőrülne, ha a fenekén kellene ülnie öt percnél tovább egyedül egy szobában... Nos, akkor érik nekik egy kifakadás a következő személyes találkozásunkkor. A gyakornokság mindösszesen húsz órát vesz igénybe az időmből minden héten, ami tekintve, hogy pénteken nincsenek óráim, totál kivitelezhető. A hétvégéket pedig rendszerint a country klubban töltöm, ahol a megszerzett pénz jól jön úgy alapvetően mindenre, ami nem a tandíj. Nagyon szeretem a szüleimet és sosem várnám el, hogy az így is rengeteg miattam elköltött pénzük mellett még tegyük fel azt is állniuk kelljen, ha kitalálom, hogy a héten buliba megyek, ahová szükségem van új ruhára. A ruhabeszerzés részében mondjuk nagyon sokat segít, hogy a L'Oréalnál töltöm a gyakornokságom, mert bizony annak is megvan az előnye, ha egy ilyen csajos helyen főzöm a kávét.
Persze nem csak azért jöttem New Yorkba, hogy távol legyek a családomtól. Legfőképpen inkább azért, hogy jó helyen tanuljak. Ebben pedig nem sikerült megingatnia senkinek, azóta, hogy elkezdtem az egyetemet. Lehet, hogy vannak necces órák és nehéz vizsgák, vagy éppenséggel mumus tanárok, de ha nem tapasztalnám meg mindazt, ami a Columbián történik, azt hiszem halál unalmas lenne az életem. Pontosan ezért is van az, hogy nekem nem volt elég csak résztvevőként jelen lenni az egyetemen folyó társasági életben, hanem kezdettől fogva a céljaim egyike volt, hogy HÖK-ös legyek.
Azóta persze kiderült, hogy az egész nem olyan fenékig tejfel, mint ahogyan az egy kívülálló számára tűnhet és hogy az egész részvétel a hallgatói élet szervezésében néha totál olyan, mint egy egész világháború. Főleg, ha olyasvalakivel kell versenyezni a programszervezésben, aki élből elutasítja, hogy a bölcsész szakok akár csak egy szinten lehetnek a mérnökökkel. Finn Kristian Mauseth. Akinek legszívesebben... Hát nem is tudom mit csinálnék vele, de azt megfogadtam, hogy ha legközelebb találkozom vele, akkor megkapja tőlem azt a fejmosást, amit egyébként is megérdemelt volna már valakitől.
Egyáltalán nem volt a terveim között, hogy fogom magam és megkeresem őt, mert amúgy sem lehettem benne biztos, hogy mikor van a koliban. Viszont amikor megpillantom a folyosó vége felé a konyha felé közeledni szinte újult erővel éled fel bennem az irányába érzett felháborodás - ami sokkal inkább egy döntésnek szólt, mint ténylegesen magának a srácnak -, s meg is szaporáztam a lépteim, hogy beérjem.
- Finn! - szólok utána, amikor éppen befordul a konyhába, én pedig pár másodperccel később követem is. - Beszélni szeretnék veled. - Határozott szavaim mellé összefonom a mellkasom előtt a karjaimat, csak hogy még nyilvánvalóbb legyen, hogy ezúttal nem viccelődni jöttem.
- Szóval... Igazából nem érdekel, hogy ráérsz-e, ez fontos. - Úgy emelem meg a fejem és húzom fel az orrom, mint sértődött kislány. Lehet, hogy mivel olyan dologról van szó, ami hivatalosan HÖK-ös dolog nem ilyen hangnemet kellene megütnöm, de nagyon is fel vagyok háborodva, ezt pedig akkor is éreztetném vele, ha ő lenne az Atyaúristen. Vagy jelen esetben a HÖK elnök. - Ugye nem gondoltad komolyan, hogy meg lesz tartva a buli májusban? Akkor van a franciások szakvacsija! Nem szervezhetsz ránk!
ruhácska | 523 | megeszlek Razz |

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
not today satan ~ Finn & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
not today satan ~ Finn & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
not today satan ~ Finn & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: not today satan ~ Finn & Bree
not today satan ~ Finn & Bree Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
not today satan ~ Finn & Bree
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Baek-ah & Willow - my today has met your today
» you could be anyone today
» Who am I today?
» Nevaeh & Calvin - Not today
»  Live for today - Sonia & Amara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Kollégiumi szobák-
Ugrás: