New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Kinsley Hidalgo-Montoya
TémanyitásKinsley Hidalgo-Montoya
Kinsley Hidalgo-Montoya EmptyPént. Május 10 2024, 17:55
Kinsley Hidalgo-Montoya
Sister (...) means unconditional love, eternal teasing, mutual acceptance and support.

Karakter típusa
Keresett és Saját
Teljes Név
Kinsley Hidalgo-Montoya
Becenév
Kinie
Születési hely
Monaco - Monte-Carlo
Születési idõ
2000.04.12.
Kor
24
Lakhely
New York → Staten Island
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
NYU Sporttagozat
Foglalkozás
Profi teniszező
Munkahely
ATP New York; teniszező
Hobbi
Zene, adrenalin, autók

Csoportom:
Sport

Jellem
Imád segíteni és hasznosnak lenni, főleg, ha biztos lehet benne, hogy mások is értékelik, amit csinál. Ez különösen igaz otthon: hűséges partnerek és lelkiismeretes szülők. Minden buliban ott van, és jut ideje mindenkivel csevegni és nevetni egyet. Nem azért figyel mindenkire, mert muszáj, hanem mert tényleg szeretne tudni a barátaik kapcsolatairól és tevékenységeiről. Az érzékenységével való megbékélés a legnagyobb kihívás számára. Az emberek vitáznak és kritizálnak, és lehet, hogy fáj vagy rosszul esik, de ez is az élet része. A legokosabb, ha azt teszi, amiben a legjobb: legyen példaképe mások számára, gondoskodjon mindarról, amiről lehetősége van gondoskodni és örüljenek annak, hogy nagyon sok ember értékeli az erőfeszítéseiket.

Avataron:
Lissie Mackintosh

Múlt
A pilláim alatt már beszűrődnek a nap első sugarai. Ahogy a meleg szellő csiklandozza a bőröm. Olyan akár egy álom. Amiből sosem akarsz felkelni. De ezt csak a családnak köszönhetem. Mindenben támogattak örök életemben. Ha hegyet akartam mászni, akkor hegyet másztam. Ha épp úgy döntöttem, hogy most táncolni fogok akkor természetesen táncolhattam. Nem szabtak gátat. Az üzleti életre sem kényszerítettek. Úgy voltak vele, hogy amíg azt teszem amiben jól érzem magam addig támogatnak. Nem mondom, hogy nem volt jó pár álmatlan éjszakájuk, vagy sürgető üzenetüket, hogy adjak már élet jelet magamról.
De leginkább azt hiszem első lány szülöttként nem is várhattam mást. Főleg ha lett belőlem még egy, aki ugyan olyan mentalitással és erővel vág bele az életbe. Ilyenkor azért nekem kell megnyugtatni mindenkit, hogy nem törtük ki a nyakunkat a legközelebbi hegycsúcson. Most pedig újra otthon. Az idei első versenyem haza pályán. Az izgatottság pedig azonnal átjár. Hiszen mindenki ott lesz, aki fontos. Szüleim, tesóim, nagyszülők. A nyomás óriási, de még is izgatottság jár át, ahogy a tükörben nézek végig magamon.
Készülődnöm kell, hiszen lassan itt a sajtótájékoztató, megígértem Dreamy-nek is, hogy nem marad le semmi fontosról. Csak emlegetni kellett, egy panaszos jelző hang, hogy majd ugorjunk el a nagyszülőkhöz. Egy „oké” válasszal lezárom az érdeklődését. Úgyis hamar találkozunk. Személyesen több mindent meg tudunk beszélni.
Főleg, hogy a hétvégén lesz nem messze egy Forma1 futam, na meg következőnek, ami a szülővárosunkban lesz. Arra pedig kötelező megjelennünk.
Hiszen mindketten szerelmesei vagyunk a sebességnek, drága autóknak és az egész Hype-nak, ami körülöttük van.
De most arra kell összpontosítsak, ami rám vár. Ruhákat már kikészítettem, a smink épp csak egy minimális, majd már felkerekedve indultam a helyre, ami az otthonomat képezte. Hiszen most nekem kell a központban lenni és megmutatni a világnak, hogy a nők is épp annyira jó sportolók, mint a férfiak. Csak nekünk ezerszer nehezebb a felkészülés. De minden izzadság csepp megér mindent, főleg mikor büszkeséget látok a szeretteim arcán.
- Miss Hidalgo-Montoya, üdvözöljük otthon – széles mosollyal nyitják ki a kocsi ajtaját, ahogy a kezét nyújtja, hogy kisegítsen az alacsony járműből. Hát akkor megkezdődött. A fotósok vakujától alig látva lépdelek a sorsom felé, egyre hevesebben dobogó szívvel.

livin' in new york

Dream Hidalgo-Montoya imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kinsley Hidalgo-Montoya
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Kinsley Hidalgo-Montoya B62429b24ff2d4a6c4602df12481960bc90443cb

Kinsley Hidalgo-Montoya 1b4d37732c7d3e435db403ecb943026aaec35849
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I've learned about life: it goes on.
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Kinsley Hidalgo-Montoya Ab25e40704535fcd2b905993e8909740151aa40a
★ foglalkozás ★ :
Tennis player
★ play by ★ :
Lissie Mackintosh
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
Kinsley Hidalgo-Montoya 38b19053681f469468e34a6886c877b3f8229c0a
TémanyitásRe: Kinsley Hidalgo-Montoya
Kinsley Hidalgo-Montoya EmptySzomb. Május 11 2024, 10:07
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kinsley!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ha jól sejtem erre mondják azt, hogy egyszerű, de mégis nagyszerű. Egy egyszerű karaktert és karakterlapot hoztál el nekünk, de mégis egyben csodás is lett. Minden benne van aminek benne kell lennie. Kinsley nagyon kedves és aranyos fiatal hölgynek tűnik, aki nagy hangsúlyt fektet az emberi kapcsolatok fenntartására, ami őszintén szólva már eleve figyelemreméltó, hiszen sokakat elragad a fényűzés miután nevet szereztek maguknak. Kinsley-re ez ugyebár nem jellemző, ő tényleg egy napsugár maradt, imádom ezt benne és szerintem nem vagyok egyedül ezzel. Kinsley Hidalgo-Montoya 2624752903
Na de igyekszem nem szaporítani tovább a szót, ha jól sejtem Dreamy már várakozik rád, így aztán nem tartalak fel tovább. Remélem sikerül megtartanod ezt a csodás jellemet a továbbiakban és szerencsés leszel a sport világában is, aztán egészen biztosan mindenki nagyon büszke már rád, emiatt aggódnod nem kell.  szívecske

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters

Kinsley Hidalgo-Montoya imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Kinsley Hidalgo-Montoya Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Kinsley Hidalgo-Montoya OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Kinsley Hidalgo-Montoya 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Kinsley Hidalgo-Montoya LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Kinsley Hidalgo-Montoya GJGF9aV
 
Kinsley Hidalgo-Montoya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dream Hidalgo-Montoya
» instagram.com/nevita.kinsley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: