New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 8:29 am-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 8:18 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:36 am-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 7:10 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 7:04 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 12:10 am-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 11:11 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda
TémanyitásRe: Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda EmptyKedd Ápr. 23, 2024 10:58 am

Lennox && Jayda
"If you look at what you have in life, you'll always have more. If you look at what you don't have in life, you'll never have enough."
Magabiztosnak és nyugodtnak mutatom magam. Valójában nem vagyok az. De jól tudom, hogy nem tenne jót ha kimutatnám a gyengeségem, főleg nem egy ilyen pszichopatával szemben, aki minden bizonnyal a gyengeségek után kutakodik. Az már bőven elég gyengeség számomra, hogy elveszi tőlem a fegyverem, amit ugyebár a saját biztonságom érdekében, jobb szeretek magamnál tartani. Ám szerencsére van még más is a tarsolyomban, hiszen odakint csakis kizárólag a jelemre várnak. Mert bár azt mondtam neki, hogy egyedül jöttem... Azért annyira ostoba mégsem vagyok.

- Lennox? - Gondolatban arcon csapom magam mikor meglátom a főhősünket, székestől-mindenestől megjelenni előttünk. Fogalmam sincs, hogy mi a terve, de ha jól sejtem ez nem az volt. Kétlem, hogy így akart beszállni a beszélgetésbe. Természetesen Clyde is hamar követi a pillantásom. Szerintem még ő maga is arcon csapja magát gondolatban, el nem tudja képzelni, hogy milyen terve van Lennox-nak. Most komolyan, miért nem tudja megvárni, hogy ezt én intézzem? Aztán ahogy Clyde a főhős mellé lép, Lenny elkiáltja magát és már vetődik is. Nem hiába nevezem őt főhősnek. - Hogy az a... - Mormogom el az orrom alatt, majd már mozdulok is, hogy segítsek, elvégre nem akarjuk, hogy Lenny teljesen egyedül bánjon el vele. - Maga soha nem hagyja el az öngyilkossági hajlamait? - Kérdezem tőle, miközben taszítok egyet Clyde-on, aki ugyebár szintén a földön landolt. Nem hagyom, hogy felkeljen, igyekszem őt a földön tartani, miközben a korábban kezéből kirepülő pisztolyom után nézek. Komolyan, lassan szárnyakat növeszthetne az is.  

- Él még? - Nézek vállam fölött Lennox felé, aki minden bizonnyal fájdalmak között fog lenni az elkövetkezendő napokban. Nem kis puffanás volt, nem vagyok biztos benne, hogy csak a széket hallottam reccsenni, vagy néhány csontot is mellé. Szerencséje, hogy a székhez volt kötözve, így aztán legalább össze tudja kaparni magát, miután a szék darabjaira hullott. Szerencsétlenségemre Clyde kihasználja a pillanatot és amint elveszem róla a pillantásom, már mozdul is. Egy kést húz elő, amit aztán magához rántva a torkomhoz is fog. - Komolyan azt hitted ez működni fog, te hugyagyú?! - Mordul Lenny felé, nem tűnik túl boldognak. - De most, hogy összegyűlt a csapat, beszélhetünk arról, hogy miként engeditek szabadon a nőmet! - Szinte csak úgy köpi a szavakat. - Te, hugyagyú! - Szól Lenny-nek, aki kétlem, hogy imádni fogja az új becenevét. - Kelj fel, aztán rúgd ide a pisztolyt. Lassan és semmi trükközés, különben esküszöm elvágom a ribanc torkát. - Oké, én sem kedvelem a nekem adott becenevet. Igazán lehetne egy kicsit kedvesebb is. - Ez a ribanc lehet az egyetlen ember aki segíteni tud... - Jegyzem meg halkan, bár jól tudom, hogy hallja. Tekintetem Lenny-re siklik, őszintén remélem, hogy nem fog semmi hülyeséget csinálni, ugyanakkor pontosan tisztában vagyok azzal is, hogy a pali igencsak leleményes. Szinte biztos vagyok benne, hogy bizony nem fogja annyiban hagyni a dolgot.  
note: ♡ | : la-la-la | clothes | tag: @Lennox Walker




Jayda


Winters
mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda GJGF9aV
TémanyitásRe: Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda EmptySzer. Ápr. 03, 2024 11:49 pm
The adventures of Miss Winters and Lenny
Jayda & Lennox

Laposakat pislogok a sötétben. Szinte mintha egy átmulatott éjszakából ébrednék, a szemem egyszerűen nem tud hozzászokni a sötéthez, pedig ismerem a saját házamat és tele van pakolva antik dolgokkal, de ennyire nem dark a stílus. Forgatom a fejem, hogy rájöjjek mi történhetett és ekkor érzem, hogy van valami a fejemen. Így már értem miért nem látok. Sőt, az is nyilvánvalóvá válik, miért nem tudtam mozgatni se a kezem, se a lábam, mert meg lettem kötözve. Nagyszerű és mivel már lassan összeáll a kirakós összes darabkája, a fejfájásomat is vissza tudom igazolni egy tompa ütés eredetéhez, amit akkor kaptam, amikor kijöttem a konyhába inni egy pohár vizet. Tehát, összegezve, igazából nincs nagy baj, csak betörtek a házamba, levertek, mint kezdő utcalányt a csoportos terápián, megkötöztek és bekötözték a szemem. Hm…fasza. Szerintem az Úr, ha létezik, haragszik rám, két hét leforgása alatt Rambo nem él át ennyi izgalmat, én meg lassan könyörögni fogok a halálért, bárki is tört rá az életemre.
- Ébredezel tégladobáló? – Hát persze, ez az én szerencsém. Miért nem lehetett volna egy sorozatgyilkos vagy egy perverz? Miért pont Clyde tört be az otthonomba, de így már értem, visszaérve a kávézóhoz, miért nem találtam meg a könyvemet, amiben a címem bele volt írva. Újra kellene gondolnom ezt a “cuccaim visszatalálnak hozzám, ha mindenbe beleírom a címem” dolgot.
- Szia. Érezd magad otthon – pillantok a hang irányába, mire egy csattanás rántja le a mosolyt az arcomról, amit inkább az idegesség szült, mint a jó kedv. Pofán vágott, hát hol élünk? A 90-es évek mafia filmjében?
- Nem leszel ilyen jó kedvű, ha megérkezik a rendőr barátnőcskéd te patkány. – sziszegte a fogai között, majd megmarkolta a torkomat és úgy folytatta. – Én is széttöröm az arcát a kis barátnődnek, ahogy te tetted az enyémmel – tette hozzá fenyegetően suttogva, mire elengedett lendületet adva nekem, majdnem hátra is vágódtam, majd köhögve próbáltam összeszedni a bátorságom.
- Én a helyedben nem hívnám rendőrnek, szerintem be fog pipulni rád. Köhö-köhö…Pontosabban nyomozó és nem a barátnőm, egyenesen ki fog herélni, ha ezt szóba hozod neki. – Újabb pofon.
- Csak okoskodsz barom?! Nem soká ideér és meglájuk ki herél ki kit – Amennyire tudtam az arcom izmainak segítségével tompítottam az ütés erejét, majd próbáltam menteni a menthetőt, ugyanis az én hibám, hogy a barátnője protkó beültetésre készül.
- Én vagyok, akit meg akarsz büntetni. A nyomozónő nem tehet semmiről, őt hagyd ki ebből! – orditottam a végén, mikor eszembe jutott, hogy egy kislány várja haza Miss. Winterst. Az én meggondolatlanságom miatt ne ő szenvedjen, mégha nyomozóként ez is a munkája és a mindennapi bevett rutinja. Igazából imád szenvedni. – Amúgyse kedvel engem. – próbálkoztam tovább. – Befingtam a kocsijába – mosolyogtam a bűnöző feltételezhető irányába, mire egy püffögés volt a válasza az elkeseredett próbálkozásomnak.
- Ember, te nem vagy normális. Miért érdekelne, hogy kinek a hibája? Mindketten a bögyömben vagytok, te meg inkább kussolj, nem csodálom, hogy nem kedvel a rendőrnőcskéd, ennyi hülyeséget összehordani. – mondta, majd hallottam, ahogy elhagyta a szobát, bár nem tudom kisilabizálni, a házam melyik részében lehetünk. Talán a nappaliban, érzem a lábam alatt a kasmír szönyeget. Bárcsak tudnék valahogy üzenni a nyomozónőnek, hogy ne jöjjön ide, nem akarom, hogy bántódása essen, vagy hogy a lánya bármiféle traumának legyen kitéve.
Már éppen azon gondolkoztam segítségért kiáltozzak vagy megpróbáljak a falon lógó kard irányába orientálódni, mikor a lábamnál szimatolásra lettem figyelmes.
- Dobby. Ügyes fiú. Hozz segítséget vagy harapd el a kötelékemet! Igyekezz! – suttogtam a nem rég örökbe fogadott kutyámhoz, ki körülöttem sertepertélt és közben szaglázta a mezíttelen lábaimat. Izgatottan vártam, mi fog történni, bíztam a kutyában, bíztam benne, hogy meghálálja azt, hogy kimentettem az otthonból és hittem, hogy a segítségemre fog siet… - Baszki Dobby, ez undorító! Ide fingottál?! – kérdeztem sutyorogva, mire a válasz még egy öblös fing volt, hosszan elnyújtva, majd mint, aki jól végezte a dolgát távozott a hátam mögött. Legalább mostmár biztos, hogy a nappaliban vagyok, és a kandallóval szemben ülök, mert hátul van a kijárat a konyha felé, elől két ajtó a fürdő és a ven-dégszoba és egy lépcső felfelé az emeletre. Igen, nagy házam van a testvéremnek köszönhetően, aki nem sajnálja a pénzt rám és szeretne nekem mindent megadni, függetlenül attól, hogy nem veszek részt a családi vállalkozásban.
Kiderült az is, hogy a kutyám utál engem és, hogy a nyomozónő idetart.
Ekkor az előtér vagy a fogadóterem felöl hangok ütötték meg a fülem. Ez Winters nyomozónő. – Meneküljön nyomozónő! Ez csapda! – ordítottam, de nem igen tudtam kivenni, mi történhet kint, az biztos, beszélgetés foszlánya szűrődik be a nappaliba. Mindegy is, arra ez jó volt, hogy Miss. Winters megtudja a helyzetemet én eközben pedig próbálván segíteni neki, elkezdtem a kezeimmel feszegetni a kötelékeket, a lábaimmal pedig ellökni magam. Ezzel csak azt értem el, hogy el tudtam indulni guggolva a székkel a seggemen. Megvan a nagy ötlet, az ajtó mögé lopózok és, amint bejönnek, rávetem magam Clyde-ra, így Winters nyomozónő gond nélkül ki tudja menteni majd a seggünket ebből a lehetetlen helyzetből. Persze, mindeközben nem is sejthettem, hogy bekötött szemmel elvétettem a falat és minden gond nélkül kibohóckodtam magam a fogadóterembe, ahonnan a hangok befelé szűrődtek. Mivel a padlószőnyeg a fogadótermet is befedi, csak az előtér van kirakva antik hatású padlólappal, így nem sejthettem, hogy épp Jay és Clyde szeme láttára osok kifelé, majd megállok egy pontton és feszülten vártok, hogy végre bejöjjenek a nappaliba.
- Te mi a francot csinálsz? – jött a hang mellőlem, mire össze is rezzentem és leesett számomra is, hogy kisétáltam hozzájuk, előre hajolva, seggemen a székkel. – Most nyomozónő! – kiáltottam el magam és mivel biztos voltam benne, hogy mellettem áll a bűnöző, oldalra vetettem magam, aminek köszönhetően elkenődtem a padlón, jól megütve magam, az antik székem pedig vagy négy darabra tört, talán a bordáimmal együtt. Majdnem jó ötlet volt.

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásAct II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda EmptyCsüt. Márc. 28, 2024 11:33 am

Lennox && Jayda
"If you look at what you have in life, you'll always have more. If you look at what you don't have in life, you'll never have enough."
Arra, hogy megköszönné, ha nem ez lenne holnap a téma a rendőrségen, csak egy rejtelmes mosolyt eresztek el felé, hiszen semmit sem ígérhetek meg. És bár nem kimondottan vagyok egy pletykás öregasszony, sőt még csak beszélgetni is alig beszélek bárkivel is, ebből mégis egy jó történet lehetne, így aztán jobbnak látom inkább nem válaszolni. - Őszintén szólva, kíváncsi vagyok, hogy honnan veszi a bátorságot, hogy kioktasson egy keménykötéső nyomozót. - Nézek rá felvont szemöldökkel, bár azért a szám sarkában mégis ott bujkál egy kisebb mosoly, ebből pedig tudhatja, hogy nem gondolom túl komolyan a kérdésem. Inkább csak... Nem a kedvenc témám. Főleg nem idegenekkel. A családomat jobb szeretem megtartani magamnak és nem másokkal megtárgyalni. Jó, ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor igazából semmit sem tárgyalnék meg másokkal, megvagyok én egymagamban is.  

- Szerencséjére nem ismer engem. Még. - Mondjuk nem is ígérem, hogy valaha meg is fog ismerni, nem is olyan egyszerű odáig eljutni velem. Ahhoz túlságosan is zárkózott vagyok. De nyilvánvalóan fogalma sincs arról, hogy valójában mennyi őrültségben is volt már részem. Talán jobb is addig amíg nem tud mindenről, lehetséges, hogy már visítva szaladt volna el tőlem ha tudná, hogy lőttem már le embereket. Vagy azt tudná, hogy milyen fazonokkal barátkozom. Vagy éppen az alkumat az ördöggel. Addig van biztonságban, amíg nem ismer meg jobban. - Óh, én nem vagyok egy tetkós típus. - Rázom is a fejem. - Biztosan a lányom is értékelne pár cickós halálfejet az anyjára varrva. - Nevetek fel, mert valljuk be, azért a gondolat vicces. - Majd igyekszem. - Válaszolom az elszólására, miszerint gyakrabban kellene használni a mosolyom. Na nem mondom, hogy ezt még soha senki nem mondta nekem. Régebben én is többet mosolyogtam, csak mostanában nehéz magam rávenni. - Legközelebb. Tudja... Nekem még bőven van munkám. Magának pedig ki kell pihenni a mai napot. - Köszönök is végül el tőle mielőtt még elhaláloznék koffein túladagolásban.

***

És bár tényleg reménykedtem benne, hogy nem egy akciódús, eseményekkel teli napon fogok újra találkozni az újdonsült barátommal, ez mégsem jött be. Csupán néhány nap telt el azóta, hogy Bonnie a börtönben végezte, hála Lennox-nak és a fene gyors gondolkozásának, ma egy igencsak érdekes telefonhívást kaptam. Clyde volt az, aki azt állította, hogy Lenny otthonában van és tárgyalni szeretne... Velem. Egy szál magammal. Ugyan első gondolatom az lett volna, hogy csak blöfföl, mégsem hagyhatok semmit a véletlenre. Szinte gondolkozás nélkül kerestem elő a fickó címét abból a papírtömegből, amit Gina letartóztatása alatt gyártottunk, majd mikor megtalálom a cetlit, már indulok is. És bár tudom, hogy csak velem szeretne tárgyalni, hülye sem vagyok, így aztán csendes riasztást adok a főnöknek, aki pedig addig várni fog a megmentő hadsereggel, amíg én jelet nem adok neki.

Az ajtó résnyire nyitva, ebből kifolyólag pedig már sejtem, hogy a telefonhívás talán mégsem volt egy nagy blöff. Kétlem, hogy Lenny lett volna az aki az ajtót nyitva hagyta... Ő sokkal inkább a tökéletességek embere, mintsem ez. Hangtalanul csusszanok be az ajtón, csodás betörő lenne belőlem, aligha lenne képes bárki űberelni a halk lépteket. A pisztolyom az övemben van, a kezem pedig csak pihen rajta, nem szeretnék senkit sem megijeszteni... Jobban mondva nem szeretném Clyde-ot megijeszteni és arra ösztökélni, hogy kinyírja a barátunkat, elvégre nem tudni, hogy mennyire van felfegyverkezve. - Azt add ide! - Szólal meg a hang mögöttem... Talán mégsem lennék olyan jó betörő. Nem tart sokáig kitalálnom, hogy mire céloz, érzem ahogyan ő maga is egy fegyvert fog a fejemhez, így aztán nem kockáztatok semmit, egyszerűen elemelem a kezem a pisztolyról és hagyom, hogy ő maga vegye azt el tőlem. - Egyedül jöttél, ahogy kértem? - Kérdezi a hang, miközben én már Lenny-t keresem a tekintetemmel, szeretnék megbizonyosodni arról, hogy jól van. - Igen, egyedül jöttem. Tárgyalni akart... Szóval mit szeretne? - Azt inkább nem említem meg neki, hogy bár egyedül jöttem, ez nem azt jelenti, hogy senki sem tud az ittlétemről, vagy éppen nem odakint várakoznak az árnyékban bujkálva és az első jelre úgy rontanak be ide, hogy még összecsinálni magát sem lenne ideje.  
note: ♡ | : la-la-la | clothes | tag: @Lennox Walker




Jayda


Winters

Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda GJGF9aV
TémanyitásRe: Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Act II: Clyde's Revenge - Lenny & Jayda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lenny Hooks
» Lenny – féltesó, aki utál
» The best is yet to come - Kris & Jayda
» Jayda Winters
» I want to help you - Jayda & Valeria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: