New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Ariana Jocelyn Solis
TémanyitásAriana Jocelyn Solis
Ariana Jocelyn Solis EmptySzer. Jan. 29 2020, 10:17
Ariana Joclyn Solis

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Ariana Joclyn Solis
Becenevek:
Aria, Ari, Ana, Riana, Josie, Jossie,
Születési hely, idő:
Palermo, Olaszország
Kor:
20
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
szingli bár apja szerint nem
Csoport:
Diák/Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Tanul, szeretne rendőrnő lenni.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Jelenleg a suli mellett modellkedik. Nagyon szereti.  
Ha dolgozik//Munkahely:
Magazinoknak, parfüm, ruha cégnek és hasonlóknak.
Hobbi:
sütés, főzés és egyebek
Play by:
Giza Lagarce

Jellem
Hogy milyen is vagyok? Akkor látod meg igazi énemet, ha közelebbről megismersz. Állandó mosolygó és mindig vidám, optimista megjelenésem miatt senkinek, még csak meg sem fordul a fejében, hogy az a mosoly milyen szenvedéseket és kínokat hordoz, leplez a lelkem mélységében. De ez jobb is így. Inkább gondoljanak túl keménynek és érzéketlennek, mint gyengének. Az élet megedzett, megtanultam, hogy nem jó kimutatni az érzéseimet, mert csak kihasználják azt. Szinte sosem sírok inkább magamban tartom a dolgokat, vagy elvonulok oda ahol senki sem láthat és kiengedem a gőzt magamból.  Nagyon sok szenvedést és bánatot hordok a lelkemben, amik belülről emésztenek fel lassan. Próbálok optimista lenni, mosollyal leplezni mindent ami bennem van és egyik napról a másikra élem az életem.
Céljaim vannak ugyan, de akkor sem leszek depressziós, vagy szomorú ha azok nem sikerülnek. Nagyon okosnak, intelligensnek tartanak, aki gyorsan képes felfogni az új dolgokat. Szeretem fejleszteni magamat és új dolgokat megtanulni.
Szeszélyes és szenvedélyes nő lakozik bennem, ez a tulajdonságom leginkább a szerelemben mutatkozik meg. Romantikus alkat vagyok, szeretem a szép dolgokat és a szívből jövőket, mindent ami a romantikában benne van.
Amit nagyon sokan nem kedvelnek az a szókimondó természetem, ami a szívemen az a számon. Legtöbbször előbb beszélek, mint, hogy gondolkodjak. Nagyon sokszor meg is sértek embereket ezzel. Vakmerő, makacs és kitartó vagyok, amit a fejembe veszek azt meg is csinálom, nagyon nehéz eltántorítani az elhatározásomból.
Hogy lásd a legbelső énemet gyere és ismerj meg igazán, akkor talán egy tiszta lelkű, kedves lány fog vissza nézni rád...
Múlt
Ha elmondanám ki vagyok igazából, vagyis hát, hogy ki fia borja vagyok, tuti elmenekülnél előlem. Így inkább senkinek nem mesélek az életemről, mindenki csak annyit tud rólam, hogy Olaszországból jöttem és most itt tanulok.
Amit titkolok:
Apám az olasz maffia feje, mindenki retteg tőle és még csak a közelébe sem mernek menni. Hatalmas cégeket irányít, tulajdonképpen ebben "mossa a pénzét" úgymond. A munkások csak sejtik, hogy az ő keze ügyére dolgoznak, de beszélni nem mernek erről. Tudják, hogy apám kezéhez számtalan gyilkosság és "baleset" tapad, ám mégsem mernek semmit sem tenni ellene. Soha sem jelentette még fel senki. Pedig olyan sok családot szakított szét, tett tönkre, ölt meg hogy azt elmondani sem tudom. Jobb ha többet nem is beszélek róla azt hiszem.  
Joggal kérdezhetitek, hogy anyám, hogy tudott egy ilyen alakba belezúgni. Hát az elején ő semmit sem tudott apámról. Nagyon jól titokban tudta tartani az egészet. Aztán mikor rájött és apa elmondta, már nem volt mit tenni-e. Terhes volt velem, apának eszébe sem volt elengedni őt így. Így hát magához költöztette. Apám fiúra számított, ám fiú helyett én jöttem. Innentől kezdve én lettem az ő szeme fénye. Mindentől és mindenkitől óvott egész életemben. Ha valaki csúnyán bánt velem vagy ne adj Isten mást akart akkor ő rögtön közbelépett és brutálisan megleckéztette az illetőt. Egész életemben megmondta, hogy kivel találkozhatok, barátkozhatok és még azt is, hogy kibe szerethetek bele. Az csak apróság volt, hogy abba bele szólt, mit tanulhatok, hova mehetek, még az is, hogy mindenhova követtek az emberei, de ez... Anyám nem mert ellenszegülni neki, félt attól, hogy bántani fogja azokat, akikhez ragaszkodik. Szóval inkább hallgatott és tűrt. Engem is arra próbált tanítani, hogy engedelmeskedjek inkább.  
El se tudjátok képzelni, milyen szőrnyű volt az életem. Mindig is arra vágytam mikor nagyobb lettem, hogy szabad lehessek és azt tegyem, amit én szeretnék. Olyan nagy kérés lett volna ez tőle? Aztán mikor egyik nap azzal jött haza, hogy attól a naptól kezdve menyasszony vagyok, betelt a pohár nálam. Nem is ismertem az illetőt, soha nem is láttam. Apám egyik legjobb emberének a fia volt, akiről ő úgy gondolta méltó utódja lesz majd. Én ezt nem akartam nagyon nem. Anyám meglepetésemre, most az egyszer állt az én pártomra és azt mondta, hogy talán még várhatnánk ezzel.
Szökésem napja:
Anyám és én valahogyan kiharcoltunk apámnál, hogy Angliában tanulhassak menedzsmentet, ezt ő akarta, de nekem így is jó volt csak elmenekülhessek. Szerencsére kettőnket anyával nagyon szeretett apa, így engedett nekünk és tanulhattam. Az őreim számát is lecsökkentette kettőre. Ez nagy szó volt tőle, hiszen régen összesen 10 ember vigyázott a védelmemre. Szegények, mára már biztosan hallottak azok után, hogy szem elöl tévesztettek.
Hónapokig terveztem két barátnőmmel, a szökésem napját. Rendőrcsemeték voltak, az apjuktól kértek tanácsokat, de sosem mondtak semmit se nekik arról, hogy mért akarják tudni ezeket a dolgokat. Mindig titokban találkoztunk: női vécékben, öltözőkben. csak ott beszélgettünk, tudtam oda nem követnek a testőreim, így sosem tudja meg apám kik voltak a szövetségeseim. Nem tudja majd bántani őket ezért.
Aznap egész reggel ideges voltam, tudtam végre eljött az az idő amikor igazán szabad lehetek. Boldog voltam, ám nem mertem mégsem túlságosan örülni a dolognak. Tudtam nagyon kockázatos ez az egész. Ám valamiért azt éreztem sikerülni fog.
Aznap kellett visszautaznom Olaszországba, hogy megismerjem a vőlegényemet. Úgy is volt, hogy odautazunk a repülővel én és a testőreim. Fel szálltam a gépre és leültem a helyemre, ami vagy 15 székkel előrébb volt a testőreimnél. Én nem kértem, hogy apa gépet küldjön utánam, meglepettségemre elfogadta. Nagyon bízott a szegény bugyuta őreiben. Kezdők voltak szegénykék vagy mi. Mindenesetre elég idióták voltak. Anyám választotta ki őket, sejtette, hogy ilyenek, mégis őket akarta mellém. Szerintem sejtette mire készülök. Apám pedig imádta anyámat ezért engedett neki. Anyám meg rájött ezidáig, hogy apa sose bántaná sem őt, sem pedig a családját. Mindegy is.
Könnyű volt kicselezni őket. Leült mellém a gépre egy lány, valami színésznő. Én gyorsan felkaptam egy szőke parókát, más ruhákat és cipőt. Ő pedig olyan színű hajat rakott, mint amilyen az enyém. Felvette a ruháim, én pedig se perc alatt észrevétlenül leszálltam a gépről. Rögtön át is ültem egy Amerikába tartó járatra, hisz arra volt jegyem és meg sem álltam odáig.
Az úti célom New York volt. Ám itt sajnos hamis iratokkal kell élnem, mint Ariana Solis. Csak ennyit sikerült elrendezniük, azoknak akik segítettek nekem. Ez is több, mint a semmi. Remélem senki nem jön rá. Ekkor még nem tudtam, hogy valaki rájött az itt tartózkodásomra....

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ariana Jocelyn Solis
Ariana Jocelyn Solis EmptySzomb. Feb. 01 2020, 16:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ariana!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindig újdonság a "vén kontinensről" érkezőket fogadni, hiszen ők bizonyítják, hogy a bevándorlás New Yorkba nem állt meg pár évtizeddel ezelőtt, és a város lüktető szívét még mindig az ezernyi keveredő kultúra adja, és nagy vétek lenne hirtelen elzárni a csapot, és hagyni pangani.
Persze, a Te idekerülésed egy kicsit... Nos, finoman szólva sem hétköznapi. A jellemed olvasása után meglepetés volt a múltad megismerése. Azt hiszem, lassan minden "maffia" fejének gyeremeke ezen város utcáin rohangál majd. Laughing Habár inkább a szökésre fókuszáltál a múltad leírásában, feltételezem, hogy az apád igen nagy erőkkel keres, ha már a maga módján ragaszkodik hozzád, úgyhogy nem tűnik túl jó stratégiának épp egy olyan "magamutogató" foglalkozást űzni, mint a modellkedés. Reméljük, hogy az apád épp nem azokat a magazinokat olvasgatja szabadidejében. Azt legalábbis senki sem kérdőjelezné meg, hogy miért nem akarsz visszamenni hozzá. Az apák ritkán szeretik, ha valaki a lányuk körül sündörög, de azért a "brutális megleckéztetés" mégiscsak túlzás némi tinédzser hormonért.
Nem mondom, sok dolgot nyitott kérdésként hagytál meg; például, hogy miért tartottad meg az igazi nevedet, vagy miként szereztél akár igazi, akár hamis állampolgárságot ide, amivel aztán nagyon helyesen megpróbáltál tovább lépni és inkább tanulni. Szerencsére már csak egy éved van vissza addig, hogy beléphess a rendőrakadémiára. Nehéz azt mondani, hogy szurkolok, hiszen ha nem derül fény a titkaidra, az erősen a rendőri háttérmunkát minősíti, ha viszont mégis, igencsak nagy bajba kerülhetsz, amihez még túl fiatal és talán túl reményteli vagy. Mindenesetre, New Yorkban sok dolog történhet pár hét alatt is. Ariana Jocelyn Solis 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Ariana Jocelyn Solis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jocelyn Kershaw
» Ariana De Angelis
» Carina & Ariana
» Ariana & Camille
» Catch Me If You Can - Ariana & Cillian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: