New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:43-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Ariana De Angelis
TémanyitásAriana De Angelis
Ariana De Angelis EmptyCsüt. Jan. 24 2019, 13:43
Ariana De Angelis


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Ariana De Angelis
Becenevek:
Aria, Ana, Ari, Ria,
Születési hely, idő:
1995. szeptember 22, Milánó, Olaszország
Kor:
22
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Törvényen kívüli
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Beiratkozott jogra, de nem fejezte be.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Amikor mondják.
Ha dolgozik//Munkahely:
Mikor mi...
Hobbi:
pasik elcsábítása, hírek olvasása, és bármi más
Play by:
Kendall Jenner

Jellem
Hogy milyen vagyok? Ezt a kérdést inkább a nővéremnek és a szüleimnek kéne feltenni. Hisz ők ismernek a legjobban. Én tudom magamról, hogy kissé túlságosan bízok az emberekben és mindenkiben próbálom a jót látni. Még akkor sem hiszem el, hogy valaki rossz ha én magam bizonyosodom meg róla. Legtöbbször kedves vagyok és bájos, de engem is ki lehet hozni a béketűrésből és akkor kinyitom a számat. Próbálom pozitívan felfogni a dolgokat és a jelenben élni. Talán egyszer a jó szívem és a segítőkészségem fog a bajba sodorni, ami ügy tűnik már be is valósult. Romantikus alkat vagyok és akibe beleszeretek, azt feltétel nélkül és szenvedélyesen tudok szeretni. Talán az egyik gyengeségem az, hogy az érzéseimet nem igen tudom magamban tartani. A szememben és az arcomon ugyanis szinte minden meglátszik. Bár mára a legtöbbet megtanultam magamban tartani és ügyelni arra, hogy ne látszódjon meg rajtam. Mindezt ő tanította meg nekem, hisz erre szükség van a munkában. Hát röviden ennyi magamról. Ha többet akarsz tudni rólam ismerj meg, vagy érdeklődj a nővéremtől és a szüleimtől Smile
Múlt
A szüleimmel és nővéremmel együtt Olaszországban éltünk. Én és a nővérem is ott születtünk. Szüleimnek éttermük volt ott és azt gondolták, hogy majd mi átvesszük azt. Így is neveltek minket, még az is biztos volt, hogy ki lesz majd a férjünk. Természetesen ezt a nővérem és én se szerettük volna. Kiskorunkban még fogalmunk se volt erről az egészről. De amikor egyre jobban cseperedtünk, annál jobban ellenkeztünk szüleinkkel. A saját életünket szerettük volna élni, mindketten. Ebben nincs semmi rossz dolog, én úgy gondolom. Legfőképpen a nővérem viaskodott a szüleinkkel. Én persze mellette voltam és támogattam őt, mindenben. Most is ezt tenném, hisz ő a testvérem. Szeretem őt és csak a jót akarok neki. Azt szerettem volna ha követni tudja az álmait és ruhákat tervez majd. Hisz mindig is ezt szerette volna. Ő viszont cserben hagyott és elment. Itt hagyott engem a bajban.
Anyáék őrjöngtek és szinte fogva tartottak engem. Nem engedtek el sehová. Ezek után még jobban korlátozták a szabadságomat és figyelték minden lépésemet. Szinte már az esküvőt is megtervezték számomra és annak a ficsúrnak, akit kiszemeltek mellém. Valami étterem igazgató volt az alak és dús gazdag. Ez pont megfelelő volt számomra a szüleim szerint és nekik is megfelelt, hisz így majd lesz valaki, aki segíthet az étteremben és átveszi azt velem együtt. Gyűlöltem emiatt a nővéremet. Nekem is voltak álmaim, én is szabad akartam lenni és követni azt, amit szeretnék. Kitartottam és próbáltam egyre jobban ellenállni az apámék akaratának.
***
Azt hiszem 18 vagy talán 19 éves voltam, amikor az éttermükben találkoztam egy fiúval, akibe azonnal és naivan beleszerettem. Legalább is mások szerint naivan.  Úgy vettem észre én sem vagyok közömbös a számára.
Egyszerűen annyira kedves és figyelmes srác. Mindenben próbált a kedvembe járni, annyira romantikus és rendes volt velem, hogy egyből levett a lábamról. De a mai napig nem bánom. Pedig sok minden kiderül azóta róla. Én mégis örülten szeretem.
A szüleim nem örültek ennek a kapcsolatnak és megpróbáltak minket szétválasztani, hogy hozzáadjanak ahhoz a sráchoz, akit ők gondoltak megfelelőnek számomra. Természetesen én dacosan és határozottan kiálltam a barátom mellet. Tudtam, hogy én őt akarom és senki mást. Kész voltam érte bármit feladni.
Amikor oda akartam költözni ehhez a férfihez, apám valahonnan megtudta és bezárt a szobámba. Azt hiszem ekkor döntöttem el, hogy a nővérem után megyek és én is megszökök innen. Ebben nagy segítségemre volt ez a férfi. Megszerezte nekem a vízumot és mindent, amire szükségem volt. A szüleimnek nem szóltam semmit, csak titkon összepakoltam és eljöttem otthonról. A szerelmem kivitt a reptérre és fel tett a New Yorkba menő repülőre. Mondhatnám ez volt életem legjobb napja, de egyben lassan azt kezdem érezni, hogy a  legrosszabb is. Nem tudom. Mikor leszálltam ott várt rám a barátom. Fogalmam sincs, hogyan jött utánam, de nem érdekelt. Nagyon megörvendtem neki. Ő pedig biztosított a szerelméről és azt mondta vigyáz majd rám, ezután mindörökké. Hittem neki...
***
Jelen pillanatban azzal a férfivel élek együtt, akibe beleszerettem Olaszországban. Aki tulajdonképpen idehozott. Neki dolgozom. Megteszek mindent, akit kér mert azt akarom boldog legyen és büszke legyen rám. Néha ha véletlenül valamit rosszul csinálok vagy nem úgy sül el a dolog, ahogy ő szerette volna, akkor nagyon ideges lesz és kiabál velem meg megüt, vagy megráncigál. Olyankor azt gondolom nem ismerem, hogy ez nem az az ember akibe beleszerettem. Így próbálok mindent úgy tenni, ahogy ő szeretné. Hogy mit kell csinálnom? Sok mindent. Van, hogy egy férfit kell elcsábítanom, hogy aztán ő megverhesse vagy nem tudom mit csináljon vele. Sose avat bele ezekbe a dolgokba. Van, hogy el kell adnom valamit valakinek. Vagy árut kell át vinnem valamelyik országba, esetleg sok pénzt, anélkül, hogy lebuknék. De emellett még mást is. Nem kérdezem, csak megteszem, amit kér. Ha kérdeznék vagy elmondja, vagy nagyon megharagszik.
Igazából nem panaszkodhatok. Két emeletes házban lakom, van mindenem. Ha jól viselkedek és azt csinálom, amit kérnek akkor nagyon kedves és rendes velem. Elvisz vacsorázni vagy valahová, amit szeretnék, vagy megveszi, amit kérek. De ha nem akkor eléggé dühös lesz rám és bezár a szobámba pár órára avagy napra. De utána megnyugszik és kienged.
Végül is odamegyek ahová akarok, csak előtte szólnom kell neki. Igaz, azt nem szereti ha pasival találkozom vagy olyan helyre megyek ahol bámulnak. Azt mondja engem csak ő nézhet és hozzám csak ő érhet. Csak akkor tűri meg ha ő kérte ezt tőlem, az ügyei érdekében.
Bár az is igaz, hogy  a nővéremet sohasem látogathattam meg. Még csak fel sem hívhattam. Egyszer próbáltam meg elmenni hozzá, de megbántam. Ő nagyon mérges lett rám és azt mondta becsaptam. Megbüntettet. Végül is igaza van. Hová is tudnék menni? Meg amúgy is annyi minden van a kezükben. Hisz pénzt mostam, meg becsaptam embereket és talán még testi sértésben is bűntárs vagyok. Na meg hát szeretem. nem hagyhatom el.
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ariana De Angelis
Ariana De Angelis EmptyCsüt. Feb. 07 2019, 22:52
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ariana!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Már egészen gyerekkorod óta sok elvárással kellett szembenézned, melyek sosem a te döntésednek számítottak, hanem a körülötted élők szabták meg a jövőd menetét. Először a szüleitek tervei, végül pedig azé az emberé, akinek védenie kellett volna, mégis azzá vált az eltelt idő során, akitől pont az ellenkezőjét kaptad. Nehéz elfogadni, hogy aki közel áll hozzánk nem az, mint akinek gondoltuk, és a te jellemedben már megtudhattuk mennyire képes vagy ragaszkodni egy személyhez, olyan mély érzéseket táplálni, ha egyszer megkedveled őket, amik minden észérveket felülmúlnak. Így nem csoda, hogy mindazok ellenére, amiket ez a férfi tesz veled te még mindig kitartasz mellette, hiszen próbálod még mindig kutatni benne azt a személyt, aki akkoriban több jót is hozott az életedbe. Remélhetőleg egyszer te is ráeszmélsz mi a jó neked, és megtalálod azt a szabadságot, amit már régóta keresel. Lehet ennek első lépcsőfoka a testvéreden keresztül vezet, akivel a kapcsolatotok ugyan nem éppen alakult jól, mégis egy igazán lényeges és fontos kötelék összeköt titeket, amit kár lenne elhanyagolni. Nem is állom tovább az utadat ebben. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Ariana De Angelis A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Ariana De Angelis D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Ariana De Angelis 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1706
 
Ariana De Angelis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carina De Angelis
» Carina & Ariana
» Ariana & Camille
» Ariana Jocelyn Solis
» Catch Me If You Can - Ariana & Cillian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: