New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
TémanyitásCatch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyVas. Feb. 02 2020, 14:18

to Cillian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
Még csak pár hónapja érkeztem New Yorkba, még alig ismerem a várost, de egyre jobban kezdem megszeretni ezt a helyet. Olyan sok segítséget kaptam ismeretlen emberektől, hogy az szinte hihetetlen. Végre szabad vagyok, azt csinálhatom amit szeretnék. Csupán arra kell nagyon figyelnem, hogy senkinek még véletlenül se mondjak semmit a múltamról, azzal veszélybe sodornám magamat és az illetőket is.
Szerencsés vagyok, gyorsan sikerült beilleszkednem, lettek barátaim és tanulhatok is. Ám van egy probléma, amire nem számítottam, nem sokára felmondják az albérletemet úgyhogy minél előbb találnom kéne valami mást. Azt persze még nem tudom, hogy ez hogyan fog sikerülni ilyen rövid idő alatt.
Találtam munkát is magamnak, aminek kimondottan örülök, bár azt hittem nem fog sikerülni, de egy modell ügynökség hamar felfigyelt rám. Mit ne mondjak, mindig is tudtam, hogy jó alakom van. Apám ezért is féltett annyira a férfiaktól, csak meg ne tudja, hogy most mivel foglalatoskodom. Remélem Olaszországban efféle lapok nem kerülnek a kezébe. Ha olyan magazin kerülne a kezébe, amin teljes öltözékben vagyok az még talán elfogadható volna. Inkább bele se gondolok abba, milyen képet vágna, ha meglátná, hogy az egyetlen pici lánya pucéran vagy fél pucéran mutogatja magát mindenféle magazinokban.     
- Aria készen vagy? - repülök helyre gondolataimból, meghallva a fotós szavát.
- Persze. Megyek. - sétálok a medence széléhez, ledobom magamról a fürdőköntöst és bikiniben állok meg a szélénél. Extrém, szexi, és bikinis fotókat kért a megbízó most.
- Mehet - utasítja a fotóst az egyik megbízó. Na hajrá. A "szende" vagy annyira még sem olyan, diáklányból hamar átváltók egy bombázó amazonná. Előveszem a legszexibb énemet és csábos tekintetet vetve a fotósra pózolok neki a legkívánatosabb pozíciókban. - Jó. Nagyon jó. - motyogja kissé nyájasabb hangon, mint ahogy akarta. Tudom, hogy tetszik neki ez, ahogyan másnak is. Látom, hogy szinte minden tekintet rám szegeződik. Pedig van itt még jó néhány fürdőruhás nő, nem én vagyok az egyetlen, szóval. Ám engem egy cseppet sem zavar, sőt szeretem ha engem néznek árgus tekintettel.
Folyamatosan a kamerát figyelem, le nem veszem róla a tekintetemet. Mintha becserkészni akarnám őt, így az olvasok azt hihetik őket nézem így. Teszek pár lépést a medence széle felé, hogy még jobb legyen a történet. Hirtelen megcsúszok és mire észbe kapnék a lábaim alatt nem érzem már a talajt. Ajaj. Hatalmasat fogok pottyanni és ha az a vízbe sikeredik akkor még nagyobb baj, hisz úszni sem tudok. SEGÍTSÉG!        
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyVas. Feb. 02 2020, 16:48
Élvezem a változatos napokat, így most a mai napon úgy döntök, hogy konditerem helyett inkább uszodába megyek úszni. Azelőtt sosem voltam, ám mivel múltkor annyira hirdették magukat, így talán megér egy misét. Otthon megkeresem a fürdőnadrágom, s utána pedig ellenőrzöm, hogy van-e más uszodai eszközöm. Mivel nem találok, így elkönyvelem magamban, hogy vennem kell út közben valahol. Elrendezem magam, aztán útnak indulok. Az egyik plázában találok úszósapkát, ami vállalható, míg egy másikat egy úszó szemüveget. A közeli sütődében megreggelizek, majd folytatom tovább az utam a célom felé. Háromnegyed óra múlva érkezek meg, s az információs pultnál megérdeklődöm, hogy miként működik az uszoda, s hogyan. A pénztárnál már úgy tudok odamenni, hogy tájékozott vagyok. Uszoda bérletet kérek 1 hónapra, öltözőszekrényt kulccsal együtt. Mikor megkapom ezeket, akkor elvonulok a férfi öltözőkhöz, ahol megszabadulok a felesleges ruhától, s úszó felszerelésben érkezzek meg a medencéhez. Bemelegítem a testrészeim az úszáshoz különböző gyakorlatokkal. Van a medence túloldalán valami esemény, azonban különösebben nem érdekel. A bemelegítés után az úszósapka felkerül a fejemre, s a szemüveg szintén. Bemászok a vízbe, s nem ugrok be, mint mások tennék, mert van itt úszómester. Végül mikor megszoktam a víz hőmérsékletét, akkor nekilátok az úszásnak. A túlsó oldalt figyelem, mert jön a vakuzás felém, ha olyan a kép. Megállok a közepénél, s akkor pillantom meg a fényképezés tárgyát. Egy bombázó amazont látok, aki különböző pózokba vágja magát. A látványa magával ragadó.  Elindulok feléjük, azonban az események érdekes fordulatot vesznek, mikor belepottyan a vízbe. Az első két másodpercben biztos vagyok benne, hogy ki fog tudni mászni és folytatni a fotózás, ha vizesen is de...a további másodpercek múlásával látom be, hogy elég erősen kapálódzik. Hátrafordulok, azonban az úszómester mit sem érzékel az eseményből. Gyors úszásban indulok meg felé, hogy ne hagyjam a szépséget fuldokolni. Mikor megérkezem, akkor nem túlságosan szakszerűen próbálok rajta segíteni. A többiek szintén ordibálnak az uszómesternek, aki futólépésben közeledik. Ám gondolok egyet, s a lányt a falhoz húzom, majd utána ha kapaszkodik a medence párkányába, akkor én a derekánál fogva segítem őt kilökni, majd a lábánál. Azután kimászok én is. Odalépnék hozzá, azonban megcsúszok. Hátulról simulok hozzá, s karjaim pedig átkarolja őt.
- Bocsánat, megcsúsztam. Jól van? - teszem fel a kérdést, ám azonban addigra az úszómester megérkezik. Mindenki előtt lehord, azonban én cseppet sem figyelek rá. Mikor höbörögve távozik, akkor engedem el a karjaim közül a nőt.
- Ha nincs különösebb bajod, akkor további jó fotózást – nem tudom megállni, hogy ne nézzem a formás testét. Azonban csak meggondolom magam, s kihasználom a helyzetet.
- Cillian MacSween vagyok – mutatkozom be neki, s meghagyom neki, hogy döntsön.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyVas. Feb. 23 2020, 11:01

to Cillian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
 Na persze, hogy pont a vízbe sikerül belepottyannom. A francba. ÁHHHHHH!!!! Mint egy megkergült macska úgy kezdek el kapálózni a vízben. Világ életemben utáltam a vizet. Szívem egyre hevesebben ver és már úrrá lesz rajtam a pánik. Megpróbálok kipréselni egy segítség szót a számon miközben folyamatosan lemerülök a víz alá, aztán sikerül feltornásznom magam mégis a tetejére.
- Seg...- kezdek bele, de újra vizet nyelek. Az erőm egyre jobban fogyni kezd és pont most nem néz felém senki sem. Itt fog megdögleni. Na nem. - ....gítség! - folytatom a szót mikor újra a felszínre kerülök. Érezem a karom lassan engedni kezd és én már nem bírom fenntartani magamat. Mondhatni szép halom lesz.
Mikor már azt érzem, hogy itt a vég, hirtelen valaki megragad. Nem az úszómester ezt már az érintéséből érzem, hisz nem szakszerűen próbál segíteni rajtam. Mindegy is ez nem érdekel. A lényeg, hogy nem fogok meghalni. Érzem ahogyan a felhoz lök én meg ösztönösen húzóm fel magam rajta. A megmentőm pedig segít nekem kimászni. Végre levegőhöz jut a tüdőm és szilárd talajt érzek a lábam alatt.
Ahogy az alak hozzám simul mikor kimászik és azt hiszem megcsúszik, már szinte biztos vagyok benne, hogy férfi. De még milyen férfi. Hmmm. Teljesen el is felejtem, hogy mi történt az imént velem, a gondolataim teljesen máshol forognak. Éppen fordulnék a férfi felé mikor megérkezik az úszómester és simán lehordja őt. Hallatlan. Még neki áll feljebb. Pedig ez a kedves úriember éppen megmentette az életemet.
A férfi elenged ahogy távozik az úszómester. Hm. Kár. Pedig még annyira lettem volna a karjaiban. Ajkamba harapva megfordulok, hogy szembenézzek vele. Igazán szemre való egy férfi. Jól láthatóan végig mérem, kiéhezett cica szemekkel.
- Köszönöm, hogy megmentettél. - jegyzem meg csilingelő hangnemben - Mivel hálálhatóm ezt meg? - teszem hozzá, abban reménykedve, hogy nem fog csak úgy itt hagyni.  
- Örvendek Cillian. - mosolygok rá kedvesen. - Én Ariana vagyok. Ariana Solis - nyújtom feléje a kezem ha elfogadja. Van egy olyan érzésem, hogy nem szabad csak úgy elengednem ezt a férfit. - Szóval mivel hálálhatom meg a hőstettedet? - térek vissza az előbbi kérdésemre, kicsit bókolva neki hadd nőjön az egoja.    
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyVas. Feb. 23 2020, 20:27
Mikor sikerül túlélni az úszómester kirohanását, akkor elengedem a bajba jutott fiatal nőt. Szembe fordul velem, így közelebbről nézhetem a fiatalos arcát, s elölről a testének kellemes vonalait. Vonzó és csinos, a bombabiztos kombináció. Megköszöni, hogy megmentettem egy fulladástól, én viszont feltartom a kezem.
- Igazán nincs mit, s tényleg a jó szándék vezérelt. - szóba kerül a hálálkodás, hogy mivel viszonozhatná a tettemet? Ezzel megfog engem, mert jelen pillanatban nem vagyok rászorulva semmire se. Tovább gondolkozok, hogy mi lenne, ha azt kérném, hogy megismerjem őt. Túl bunkóság lenne a részemről, inkább a bújtatott szöveg híve vagyok. Sikerül bemutatkoznom neki, amit meglepetésemre viszonoz. Mikor nyújtja a kezét, akkor elfogadom, s kezelek vele. Nem szorítom meg erősen, mint ha férfi lenne.
- Elfogadnék egy forró teát a kinti automaták egyikéből. - tudom le ennyivel, hogy ezzel letudná Ariana a tartozását.  Ráadásul nem azért tettem, hogy miatta bármit behajtsak rajta.
- S a forró tea mellé a társaságod, már ha nem vagyok önző – vallom be, hogy örülnék a társaságának, ha egyáltalán elengedik a fotózásról. Jól látom, hogy a munkatársai felém néznek. Alaposan végigmérnek, hogy kicsoda vagyok, s mit csinálhatok az életben. Nem foglalkozok velük, inkább tovább görgetem az ismerkedés fonalát.
- Grafikus vagyok és festő. - jelzem felé, hogy mit dolgozok. S ha már itt vagyunk, akkor még hozzácsapom a következő információkat.
- Manhattanban lakom egy öt szobás lakásban, egyedül. Nincsenek lakótársaim, de próbálok valahonnan keríteni. - ezzel elégedetten mosolygok rá, ezzel egy pici ízelítőt adtam magamból. Vajon érdekesnek talál ennek ellenére. Kiderül. Távolabb lépek a medence szélétől, de mindvégig új ismerősömre tekintek.
- Amit még lehet rólam tudni, hogy szeretek sütni és főzni, s jó hallgatóság vagyok. - végül itt ténylegesen megállok a beszéddel. Szóhoz kell juttatnom, s nem pedig szájalással legyőzni. Amit észre vehet, hogy olykor megpihentetem a szemem rajta. Vonzó látvány, s vonzó nő, én pedig egy férfi vagyok, akit le lehet foglalni ilyen látvánnyal. Az én testbeszédem nem elutasító, vagy zárkózott. Mindkét kezem a testem mellett pihen.  Ki van húzva a testem, egyáltalán nem görnyedek, mint mások szokták.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyKedd Márc. 17 2020, 21:13

to Cillian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
Tényleg nagyon örülök annak, hogy megmentett. Ha nem lett volna itt nem is tudom mi történt volna. Világ életemben utáltam a vizeket és úszni sem tudok még egy kicsit sem.
Nem mellesleg az sem egy elhanyagolható tény, hogy egy igencsak jóképű férfi sietett a segítségemre. Mikor a arról beszélek, hogy meghálálnám a segítségét, teljesen komolyan gondolom. Sőt nagyon is örülnék neki ha eszébe jutna valami, amivel még több időt tölthetnék el vele.
Kissé elszomorodom mikor csak egy kávét kér az automatából, az túl gyorsan fog menni. Én valamivel többre vágynék a társaságából. És talán nem csak a társaságából. Hmm. Gondolataim már egészen máshol kezdenek el járni, mikor újból szemügyre veszem őt immáron kissé alaposabban.
- Bevallom én is nagyon örülnék most a társaságának. - flörtölők vele kissé. Majd a munkaadóim és segítőim felé nézek. Szinte ellentmondást nem tűrő tekintettel jelzem feléjük, hogy lelépek egy kis időre vagy talán hosszabbra.  
- Grafikus.- ízlelgetem a szavakat nyájasan. - Érdekes foglalkozás. - indulok el az automata felé, miközben figyelem, hogy követe. - Én meg éppen új lakhatási helyet keresek. - mosolygok feléje kedvesen. - Milyen érdekes egybeesés. - figyelem csábosan. Ahogy látom ő is jó néhányszor megpihenteti a tekintetét rajtam. Csak tegye egy kicsit sincs ellenemre a dolog.
Amint szóhoz jutok én is elárulok pár dolgot magamról, már csak a fair kedvéért.
- Én modell vagyok, amint azt gondolom észrevetted. - mutatok végig magamon kicsit kihúzva magamat, hogy még jobban elvesszen a tekintete rajtam. - Jelenleg egyik barátomnál élek. De valahogy nem vagyunk jó lakástársak. - mondom tovább. - Szóval épp lakást keresek. Nem vagyok nagyravágyó elég nekem bármi és bárki. - kacsintok rá. - Igazi jó kislány vagyok. Nem szoktam rosszalkodni - mondom játékosan. - Csak néha. - nézek rá őzike szemekkel.
Majd kissé komolyabb hangnemre váltok. - Szóval. Röviden amúgy még tanulok és közben modellkedéssel keresem a kenyerem jelen pillanatban. - sóhajtok - Nem rég költöztem New Yorkba és ideiglenesen egy ismerősömnél szálltam meg. De onnan most el kell jönnöm pár napon belül. Így ha nem kapok hamarosan valamiféle szállást akkor hajléktalan leszek. - vált szomorúvá kissé a hangom. - No de tényleg nagyon hálás vagyok, hogy megmentettél. - térek vissza erre még egyszer. - Nagyon remekül úszol. Hol tanultad? - próbálok valami normálisabb beszélgetést kezdeni.                 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptySzer. Márc. 18 2020, 07:08
- Köszönöm – nézek bele a velem beszélgető nő szemébe. Pár pillanat csupán az egész, mert ránéz a munkatársaira. Én ott állok s figyelem a helyzetet, míg a figyelme központjában újra én vagyok. Mikor kimondja a szakmám nevét, akkor elmosolyodok.
- Érdekes, de olykor túlságosan idegőrlő vállalkozás. Megtalálni a megfelelő színeket, hogy jól mutasson az egész. Vannak színek, amik ütik egymást, s nem javasolt a használatuk. - ébredek fel hirtelen, hogy kezdek belemerülni a szakmám apró részleteibe, így inkább visszafogom magam. Bocsánatkérően tekintek rá.
- Ha túlságosan belemerülök a szakmám ecsetelésébe, akkor bátran szólj érte. Nem szeretnélek untatni. - lépek közelebb hozzá, miközben viszonozom a gesztusát, a mosolygást. Nem rejti el előlem a tényt, hogy ő lakást keres magának. Somolygásra késztet, hogy a lakótárs kereső találkozik a lakóhely keresővel, egy ilyen eseménykor.
- Igen meg a nagy horoszkóp guruk mondanák, hogy a csillagok együttállása miatt – poénkodok egy keveset, mert én egyáltalán nem hiszek benne. Az életem attól sokkal sötétebb hangulatot vett, hogy az ilyesmi befolyásolja. Érzékelem, hogy felmér engem a tekintetével, ami jó érzés férfiként. Akkor a konditermes szenvedéseim nem hiábavalóak voltak. Ami azt illeti én szintén végigmérem őt, de ügyelve arra, hogy ne tűnjek tolakodónak.
- Feltűnt a fotózás, mondhatni távolról követtem az eseményeket, de leginkább téged – kacsintok neki, majd jön a mese a részéről, hogy a jelenlegi lakótársa nem bizonyul kellemesnek. Végighallgatom a mondandóját a témával kapcsolatban, s nem hamarkodom el a válaszadást.
- Ami azt illeti, én felajánlanám a lakásom. Öt szobás lakás, fürdőszoba, konyha és egy szép nagy nappali. - magyarázom el neki, hogy bizony egyedül vagyok egy nagy lakásban. Ami azt illeti jó lenne, ha valami élet lenne ott, ne csak kongjon a csendtől. Természetesen hangzavart sem szeretnék, mert dolgoznom kell.
- Milyen véletlen egybeesés! Én is szoktam olykor rosszalkodni. - vigyorgok az irányába, majd látom megkomolyodik, így követem a példáját. Engem meggyőzött arról, hogy hivatalosabb módon közöljem vele a jó hírt, miközben az automata felé sétálunk.
- Nem szeretném, ha kikerülnél az utcára. Felajánlanám a lakásom, de a többit ne itt, hanem négyszemközt. - végül rákérdez, hogy hol tanultam meg úszni.
- Szüleim tanítottak meg úszni kisebb koromban az egyik uszodában, itt Manhattanben. Nem tudom, hogy annak a helynek mi lett a sorsa. Lényegében nem ebben.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptySzer. Márc. 18 2020, 21:55

to Cillian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
Hogy untatna? Á dehogy. Nagyon is örülök az olyan társaságnak, aki nem fotós, stylist vagy hasonló. Főleg ha az még ennyire jóképű és igencsak vonzó férfi, mint ő. Még egyszer végig jártatom tekintetem rajta miközben a kávégép felé megyek.
Mosolyogva feléje nézek, mikor arról beszél, hogy leginkább engem nézett, majd picikét ajkamba harapok csábosan. Micsoda felsőteste van. Kalandoznak el a  gondolataim, amiket alig tudok vissza hoznia  jelenbe. Gyorsan el is kezdek hablatyolni valamiket arról, hogy milyen rossz most nekem ott ahol lakom.
- Oh tényleg? - ragyognak fel szemeim felajánlására. Aztán úgy teszik, mint aki nem akarná elfogadni vagy nem azért mesélte volna el az egészet, hogy máris lakást és nem mellesleg egy ilyen férfi lakótársat találjon. - De nem szükséges nem azért mondtam. Hisz még nem is ismerjük jóformán egymást. - pillantok feléje szempilláimat rebegtetve.
Aztán szabadjára engedem képzeltemet. Ha jobban belegondolok nem is lehetne jobb dolog, mint együtt lakni ezzel a férfival. Valamiért igencsak megmozgatta a fantáziámat és a vágyaimat is. Meg kell csípnem magamat, mert különben már az is átfutott az agyamon, hogy miket nem csinálnék én ezzel a férfival abban a hatalmas lakásban.
- Én is szívesebben vagyok négyszemközt veled. - fut ki az ajkamon egy vad tekintetet meresztve feléje. Észbe kapva gyorsan megrázom a  fejemet és szabadkozni kezdek. - Úgy értem, hogy rendben beszéljük meg négyszemközt a dolgokat, ha úgy szeretnéd. - mosolygok rá.
- Biztosan jó gyerekkorod volt akkor. - jegyzem meg. De miért is tettem fel én efféle kérdést? Nem is vagyok kíváncsi erre. Jobban izgat az a dolog, hogy vajon vane ennek a macsó úrfinak barátnője, aki netán morcos lenne ha kivetném a hálómat rá. Erre a gondolatra kissé tovább legeltetem a szemem rajta, mintha a teste megmondhatná nekem erre a választ. Gyorsan témát is váltok afelé, hogy megtudakolja ezt a számomra fontos kérdést. - És hogy, hogy egyedül laksz abban a nagy házban? - kérdezek rá pusztán kíváncsiságból. - Nincs valaki, akivel együtt lakhatnál? Mondjuk egy kedves lány - kérdezek bele a közepébe - vagy esetleg egy barát aki megosztaná veled ezt a lakást? - teszem hozzá ezt is, hogy ne tűnjön úgy mintha kikérdezném és a szándékomat se vessem fel. Miközben válaszára várok közelebb lépek hozzá. Flörtölő tekintetet vetek rá és mutatom ujjamat végig jártatom mellkasán. - Oh bocs majdnem elfejlettem és hol szeretnél kettesben beszélgetni velem? - nézek szemeibe. Majd gyorsan le is veszem az ujjamat róla és teszek pár lépést távolabb tőle, hogy azért maradjon némi titokzatosság is bennem. Hisz azt szeretik a férfiak ugyebár.
Ismét visszatérek a komolyabb hangvételre, így az utóbbi cselekedetem gondolom okoz majd némi fejtőrést neki.  
- Szóval hová menjünk?                              
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyHétf. Márc. 23 2020, 21:06
- Tényleg, nem tudnék egy ilyen bájos teremtést megviccelni, mint amilyen te vagy. Ráadásul minek beszélnék magam ellen, ha az a célom, hogy legyen végre lakótársam? - teszem fel a kérdést hangosan, miközben ajkamra egy kisebb mosoly kerül. Nem kerüli el a figyelmem a ragyogó szemei, ami rám néz. Mikor válaszol, akkor meglep, de végül rájövök, hogy nem erőltethetem rá senkire a dolgot. Ha nem tetszik neki a felajánlásom, akkor bizony keresnem kell mást. Egyet kell vele értenem, s teljesen jogosak a szavai.
- Valóban nem ismerjük egymást, ki tudja, hogy milyen veszedelmes lakótárs vagyok. - viccelem el végül a felajánlást, mintha ezzel jelezném, hogy akkor a részemről lezárt a téma. Megvolt bennem a remény, azonban most elvesztettem. Egy időre elhallgat, így kapok az alkalmon, s végignézem a felsőtestét. Mikor szavaimra érdekesen válaszol, akkor úgy teszek, mint aki rosszul hallotta volna.
- Tessék? - vad tekintetét elkapom, s fogalmam sincs, hogy milyen gondolatok kavarognak a fejében? Biztosan, hogy egy dologra gondolunk? Énnekem az jut eszembe, hogy a konyhában üldögélünk, s isszuk a finom bort, majd beszélgetünk valamilyen témáról. Nemsokára szabadkozik, ami mást mosolyra fakasztana, azonban engem nem.
- Én itt most elvesztettem a fonalat. Most, akkor igényt tartasz egy szobára, s beszéljük meg? Vagy esetleg később érdekelne, mikor jobban megismertük egymást? - komolyodok meg még jobban. Szállás kérdéséről van szó két fél között.
- Kalandos gyermekkorom volt, amit nem sok gyerek mondhat el. Az első repülős élményem nem olyan kellemes volt, mint hittem. Behánytam, mikor felszálltunk - sóhajtok egyet, mert igen gyermekkorom óta nem bírom olyan jól a magasságot, mint mások.
- Tudod nem szeretem túlságosan a magas épületeket látogatni. Van egy bizonyos magasság, amit elviselek, mint például a lakásom, de attól nagyobb helyről letekinteni, az nálam egyenlő a rosszulléttel. - magyarázom el neki az egyik gyengeségem. Feltűnik nekem, hogy rajtam legelteti a szép szemét, így viszonozom a gesztusát. Szépen simogatom a női test kellemes vonásait, de csupán szemmel.
- Előző helyen, mondhatni rám törték az ajtót lopott pénz miatt. Kellett egy hely, ahol nyugodtabban lehetek, s segítségemre volt egy nő, aki elintézte a lakhatást a jelenlegi lakásomnál. Tettem fel hirdetést a lakásról, hogy lakótársakat keresek, de nem igazán jelentkeztek. Volt aki körbenézett, aztán minden további szó nélkül távozott. Nincs egy kedves lány sem. Egyedülálló vagyok. Nincs barátnőm jelenleg, ha erre vagy kíváncsi. - játszom nyílt lappal, mert szerintem ez teljesen lerí rólam. Legalábbis egyértelműnek gondolom. S még mielőtt még azt hinné, hogy túlságosan a nőket kedvelném, akkor a következőt ejtem ki.
- Nos férfiak közül sokan panaszolták az árát, s hogy jócskán engedjek belőle. - tovább mondanám a gondolatmenetet, ám a figyelmem magával ragadja. Nézem a flörtölő tekintetét, s ahogy közelebb lép hozzám. Bájos, s nem szívbajos nő. Mikor végighúzza a kezét a mellkasomon, akkor én viszonzásul a jobb kezem a derekára simul. Mikor hátralép, akkor egy darabig nézem a domborulatait.
- Mit szolnál, ha leülnénk ott annál a két személyes kis asztalnál?  - nézek az említett hely felé. Két nagy növény társaságában, ami némileg takar, egyes szögből.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyCsüt. Ápr. 09 2020, 20:48

to Cillian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
 - Nem. Nem erre gondoltam, hogy te lennél rémes - nevetek picit hangosabban. - Inkább én. - hangsúlyozom ki. Lehet, hogy inkább velem nem bírná ki egy fedél alatt, ahogyan magamat ismerem.
Következő mondatomat teljesen félreérti azt hiszem. Eszemben sincs azt mondani, hogy nem akarom azt a lakást vele. Dehogynem. Sőt. Nem azért mondtam, inkább csak tisztelettől kérdeztem. Nem akarok én valakire csak úgy rá akaszkodni, vagy de rá igen. Hisz olyan jó pasinak néz ki. Na mindegy térjünk vissza ide. Helyre kell tennem ezt benne.
- Nem dehogy. - mondom ki, de aztán gyorsan szabadkozom és javítok rajta - Izé. Úgy értem, hogy persze, hogy nagyon szeretnék veled lakni. - mosolygom rá kedvesen - Ki ne lakna egy ilyen jó pasival mint te - mondom flörtölően ránézve. Aztán észbe kapok és szám elé helyezem a kezem. - Basszus ezt hangosan mondtam ki. - ejtem ki halkan. 
Amikor gyerekkoráról beszél, csak némán figyelek és szinte eszem minden szavát. Igaz nem igazán figyeltem arra, amit mond. A figyelmemet jobban elvonta ajka pereme és megnyerő férfi teste. Nem tudom miért van ez, de valahogyan ha egy jó pasi társaságába keveredek nagyon nehezen tudok uralkodni magamon. Belegondolva apám ezért biztosan kinyírna vagy bezárna örökre egy toronyba. De ne is gondoljuk most erre. Élvezzük inkább Cillian társaságát.
Ahogyan én is szinte teljesen a közepébe vágtam és mondjuk azt majdnem nyíltan feltettem a kérdést arról, hogy van-e barátnője,pont olyan nyíltan és tisztán válaszol ő is. Nincs. Ez pedig egyenes utat enged nekem. Még magam is meglepődőm rajta, hogy micsoda jó hír nekem ez és a szívem mennyire kalapál erre. Még egy kissi fel is sóhajtok.
Időközben közelebb is léptem hozzá, hogy egy kicsit eljátszadozzak ujjammal a felső testén, mint egy pajkos kislány.
- Nekem tökéletesen megfelel. - válaszolom kedvesen. A kis hely felé nézek, amit mutatott. Hm. Tökéletes. Az pedig még dob rajta némi pontot, hogy kissé rejtve van.
El is indulok a hely felé, olyan modellesen lépkedve, hogy még jobban felhívjam a figyelmet magamra. Majd pár lépés után ha nem követ hátrafordítom fejem vállam fölött.
- Na jössz? - nézek rá boci szemekkel. Ha csatlakozik hozzám, akkor már vele megyek a helyek felé. Lepattanok az egyik székre és ha ő is leült, felkönyökölve felsőtestemet kissé jobban az asztal közepe felé viszem.
- Te mit innál? - érdeklődőm tőle kedvesen.        
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian EmptyPént. Ápr. 10 2020, 17:24
Meglep a beszélgető társam a szavaival, hogy én nem lennék rémes, inkább ő. Kíváncsi tekintettel nézek rá, hátha jobban kifejti nekem. Nem hinném, hogy egy hozzá hasonló nő annyira rémes lakótárs lenne. Most aztán ténylegesen nem tudok rajta kiigazodni. Flörtölget velem, de végül elárulja nekem, hogy nem lenne jó lakótárs. Ebből most mi az igazság? Megrázom a fejem, hátha ettől ez a fura hangulat, vagy álom eltűnik, s remélhetőleg kiderül, hogy valami erős gyógyszert kaptam, amitől hallucinálok. Ami ezután következik, az újból meglep. Izgulna valami miatt?
- Ami azt illeti tényleg kimondtad – jegyzem meg mosolyogva, s úgy vélem, hogy jobb elterelni erről a témáról a figyelmet. Elkezdek magamról mesélni, hogy jobban megismerhessen.  Végül nincs semmi sem veszve, csupán elsőre furcsának találom Arianát. Érdekes vele a beszélgetés, mert ki tudja, hol fogunk mi kikötni.  Elég nyitottnak tűnik nekem, hogy bármiről el tudunk beszélgetni.
Közelebb lép hozzám, egyenesen belép a személyes terembe. Nem tudom mire készül, d egy picit megfeszülök a várakozástól. Ujjával kezd a felsőtestemen játszadozni, s én önkénytelenül az érintésétől sóhajtok. Van Arianában merészség, főleg az irányomba. Közben kiszúrok egy helyet, ahol le tudunk ülni, így felajánlom neki, hogy az megfelelő lesz-e? Mikor megkapom a választ, akkor megvárom, hogy ő induljon el. Szépen lépked, s én nyelve egyet figyelemmel kísérem az egész alakjának kellemes mozgását. Teljesen meg vagyok állva, sőt babonázva a kinézetétől. Mikor odaszól hozzám, akkor megnyugtatom.
- Jövök már. - ezzel gyorsan követem őt az eldugott helyre, ahol  vele szembe foglalok helyet. Amint elhelyezkedtem, akkor feltűnik nekem, hogy közelebb hajolt hozzám, könyökölve az asztalra. A látvány ami előttem, s kicsit lejjebb látható, az a férfi szemnek csábító. Nem tudok mit csinálni, mint időről időre megcsodálni a halmokat.
- Egy jeges tea az automatából jól esne. - fel sem fogva, hogy kezdek forró helyzetbe kerülni a beszélgető társammal. Én csupán egy szobát, egy lakást ajánlottam fel neki, de úgy tűnik számomra, hogy itt még fog valami történni. Ami azt illeti, kezdek elég sokszor arra gondolni, hogy ha már ennyire bejövünk egymásnak, akkor lehetne több is köztünk.  Sokáig hallgatok, mikor magamat meglepve a következőt ajánlom neki.
- Elhívhatlak randira? Neked van valakid? - jobb meggyőződni róla, hogy másnap nem egy gorilla méretű ember akar a földbe döngölni, csak mert a barátnőjével kavarok. De vajon megérdemlek egy ilyen lakótársat magamnak? Végre az átok a fejem fölül elkotródna? S, hogy még tetézzem a dolgot, akkor a további merészségére vagyok kíváncsi. Ebben a fura cica-egér játékban meddig megy el?
- Bevallom, csodásan nézel ki. S örülnék a társaságodnak abban a nagy lakásban. S ha van most kedved, akkor ölembe ülhetsz. - kacsintok rá, s mosolyt küldök felé. Abban reménykedek, hogy ezzel egy picit megijesztem, vagy legalábbis nem lesz annyira bátor.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Catch Me If You Can - Ariana & Cillian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ariana & Camille
» catch me if you can ☆ Saya & Isa
» Carina & Ariana
» Catch me if I fall...
» catch me if you can

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: