New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 10:50-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 10:13-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:12-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 10:08-kor
Tessa Sharp
tollából
Ma 09:21-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 09:18-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Zoe Cooper
TémanyitásZoe Cooper
Zoe Cooper EmptySzomb. Jan. 25 2020, 21:35
Zoe **** Cooper


Play by:
Mackenzie Aladjem / Kerry Ingram
Születési hely:
Dripping Springs, Texas
Kor:
16
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
tetszőleges
Családi állapot:
egyedülálló/frissen kapcsolatban
Csoport:
tanuló
Történetünk:

Csodálatos kis hölggyé cseperedtél, és nagyon büszke vagyok rád! Te vagy az életem fénye, amióta csak megszülettél. Igyekeztem mindig következetes lenni veled, és tudod jól: ha valamit megígérek, azt be is tartom. Cserébe sajnos a “nem” is nemet jelent, és ezt most, hogy kamasz korba értél, bizony néha már nehezményezed.
Sosem volt az életünk része az édesapád, de más sem, valahogy hosszabb távon nem maradt mellettünk egy férfi sem, kettecskén voltunk. Ez néha jó, néha rossz, megtanultuk, hogy mi ketten egy csapat vagyunk. Őszinték vagyunk egymáshoz, sosem szoktam a magánéletedben turkálni, meglehetnek a magad kis titkai. Ha naplót írnál, akkor sem olvasnék bele, mert bízom benned, hogy elmondod nekem amit tudnom kell.
Nemrég megismerkedtél egy fiatalemberrel, és a barátságotok új irányt vett. Még magad sem tudod, hogy mi lesz belőle, vagy el mondd-e nekem a dolgot. Nem mintha tiltanálak tőle, de azért mégis, tiszta ciki lenne az anyádnak beszélni a leendő pasidról...
Bár próbálod titkolni előttem, de egyre inkább zavar, bosszant, hogy az apád csak úgy lelépett. Ahogy felnőtt nővé cseperedsz, már te is látod, hogy ez mennyire nem volt korrekt húzás tőle, hát még az, hogy azóta felénk se néz. Fáj, hogy az apád nem is akar látni, nem is akar megismerni, és ahogy a bosszankodás növekszik benned, úgy érlelődik a gondolat is, hogy megkeresd. Talán már nyomot is találtál, ami elvezetne hozzá?

A karaktert illetően egy teljesen átlagos, koránál talán egy kicsit érettebb lányt keresek. Remélem, hogy idővel felbukkan Zoe apja is a képben (valamilyen formában), de erről még egyeztethetünk is akár, ha lenne valami ötlet. A pb tekintetében rugalmas vagyok, ha más az elképzelés mint a két javaslat, nem ragaszkodom hozzájuk. Sok szuper játékot ígérhetek, szeretném ha a játéktéren is megmutathatnánk, hogy ez egy különlegesen szoros anya-lánya kapcsolat.
Ha szívesen lennél a lánykám csak írj egy pm-et, és gyere-gyere, nagyon várlak!


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Zoe Cooper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Malakai Cooper
» Anita Cooper
» Frances Cooper
» Cooper & Bishop
» Peggy Cooper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: