New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Frances Cooper
TémanyitásFrances Cooper
Frances Cooper EmptyCsüt. Dec. 05 2019, 19:30
Frances Cooper

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Frances Cooper; leánykori: Frances Richards
Becenevek:
Fran, Frannie, Goldie.
Születési hely, idő:
Kanada, Ottawa
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
özvegy
Csoport:
törvényen kívüli
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
---
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Luxus prosti
Ha dolgozik//Munkahely:
az utca
Hobbi:
túrázás, futás, jóga.
Play by:
holland roden

Jellem

Jó tulajdonságok felsorolás szerűen:
Kedves, kifinomult, nagyravágyó, ambiciózus, megbízható, vicces, intelligens, maximalista, átgondolt, álmodozó.

Rossz tulajdonságok felsorolás szerűen:
Ravasz, rideg, zsarnokoskodó, manipulatív, önfejű, kegyetlen, szarkasztikus, hirtelen haragú, verekedős, hitehagyott.

A legnagyobb félelme:
A legnagyobb félelme, hogy meghal, vagy hogy visszakerül az otthonba, ahol legutoljára lakott.

Legnagyobb vágya:
Kitörni onnan, ahol most tart, megismerni egy férfit, házasságot kötni vele és boldog, normális családban élni haláláig.

Múlt
Az első emlékem az életemből az, hogy egy koszos padlón ülök. Nem lehettem több négy évesnél, a kezemben egy barbie baba volt. A hajam csimbókosan, mert aznap reggel nem fésült meg senki. Nem egy lakásotthonban voltam, hanem a gyerek gyűjtőben, de akkor még nyilván nem tudtam, hogy mi a kettő közti különbség. Most már tudom. Az egyik ismerős kislány szaladt oda hozzám, megrántotta a hajamat és kikapta a babát a kezemből. Sírni kezdtem. Hangosan. Emlékszem, fájt a fejbőröm. Aztán az egyik nevelőnő odafutott hozzám.
***

A házunk verandáján ültem. Már tizenhat voltam. Szép életem volt. Öt éves lehettem, amikor örökbefogadott egy Amerikai házaspár, és ide költözhettem az államokba. Onnantól kezdve Frances Richardsnak hívtak. Nem is vettem le ezt a nevet egészen tizennyolc éves koromig. Szóval a veranda. Anyáékat vártam haza. Szüleimként tekintettem rájuk, még ha pontosan tudtam is, hogy nem ők a vérszerinti családom. Az igazi szüleimről lövésem sem volt. A gyűjtőben azt mondták, hogy a kórházból érkeztem oda, de semmi mást nem tudtam meg. Nem is érdekelt igazából. Boldog voltam. Egy nagyon jó, brooklyni középiskolában tanultam, emelt óraszámban történelmet és magyart is. Egy autó állt meg a ház előtt. Nem anyáéké, hanem egy rendőr jármű. A villogása beleégett a retinámba. Ő közölte a hírt. A hírt, hogy a szüleim autóbalesetet szenvedtek.

***

Julianne néni nagyon szeretett. Anya nővére volt. Ő nevelt további fél évig. Aztán elhagyta a férje, és rászokott a piára. De attól még szeretett. Csak egyszer ütött meg, de én voltam a hibás. Későn jöttem haza, ő pedig addigra már megivott egy fél üveg vodkát. Sajnos nyoma maradt, és a tesi tanárom észrevette. Utána néztek a gyámosok. Elvettek tőle.

***

A manhattani gyermekotthont a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám. Ott éltem másfél évet. Túl sok gyerek, túl kevés alkalmazott. Voltak srácok akik a saját szarjukban játszottak. Én pedig, mint legidősebb folyton egyedül voltam. Iskolába jártam, utána meg az iskola mellé Donnieval. Akkor vesztettem el a szüzességemet is egy kukás konténer háta mögött. Halálosan szerettem Donniet. És amikor végre betöltöttem a tizennyolcat gondolkodás nélkül, szinte menekültem a házasságba. Donnie pedig elvett. Fiatal voltam és gyönyörű, ő pedig szerette a gyönyörű dolgokat. Huszonöt volt, amikor hozzámentem. Harminchárom, amikor meghalt. De erről majd később. Szóval hozzámentem Donniehoz, és egy kis lakásba költöztünk a belvárosba. Egy ideig próbálkoztunk gyerekkel, de soha nem jött össze. Hatalmas adósságokat halmoztunk fel, és valahogy ki kellett keverednünk belőle. Az utcán kezdtem, ahogyan a többiek is. Ott álltam minden éjjel, a legdögösebb ruhában, Donnie pedig jobb híján elfordította a fejét, de tudtam, mindig is tudtam, hogy mélyen belül zavarja. Persze minden műszak után hazamentem, lezuhanyoztam, és lefeküdtem vele, hogy mind a ketten jobban érezzük magunkat. Tényleg szerettem őt, és ő is szeretett engem. Efelől nincs kétségem. Sosem bántott, nem emelt kezet rám, sőt még a hangját sem emelte meg. Tényleg nagyon szeretett. Az évek alatt aztán feltornáztuk magunkat. Elég jól néztem ki ahhoz, hogy megválogathassam a partnereimet. Évekig csináltuk ezt, luxus prosti voltam, Donnie pedig az aki a pénzt számolta.

***

Aztán bele keveredtünk valamibe. Vagyis csak Donnie, én általában kihúztam magam az ilyen ügyes-bajos dolgokból. Úgy gondolta, hogy ha elkezd meth-et készíteni és árulni, akkor abbahagyhatnám a kurválokodást. Egy ilyen alkalommal, amikor épp árulta, valaki lelőtte. Egy barátja akinek sikerült elmenekülnie, Jeffrey mondta el, hogy rajtuk ütöttek a rendőrök, és hatalmas lövöldözés tört ki. Valaki lelőtte a férjemet. Emlékszem, hogy mennyire sírtam. És emlékszem, hogy Jeff volt az aki végig mellettem volt és vigasztalt. Arra is emlékszem, hogy eszembe jutott, vajon miért jár a sarkamban egyfolytában a halál.

***

A fekete bőr kanapén ülök, egy latex kezeslábasban. Felettem dübörög a zene. Egy szórakozóhely alagsorában vagyok, ami igazából magán szobának van berendezve. Ajkamon vörös rúzs nyoma, körmeimet is vörösre mázoltam. Egyedül vagyok. Jeffrey körülbelül tíz perce ment el, ő a kidobója ennek a disconak. Vagyis az egyik kidobója. Várom a következő kuncsaftot, de már csak igazi milliárdosokat fogadok. A sok évnyi kurválkodásból elég jól megszedtem magam, és persze Jeff is támogat. Még jó, hiszen folyamat az ágyamban alszik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Frances Cooper
Frances Cooper EmptyCsüt. Dec. 05 2019, 23:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Frances!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történeted olvasása közben értelmet nyer, hogy minden egyes felsorolt rossz tulajdonságod létrejöttének megvolt a maga oka. Egészen fiatalkorod óta a bizonytalanság vett körbe, a folyamatos újrakezdés gondolata és már amikor éppen beleszoktál volna egy életbe és a magadénak érezhetted volna, egy váratlan és egyben szerencsétlen tragédia kihúzta a lábaid alól a talajt, hogy egy újabb irányt mutasson be számodra, amelyről sosem volt tudható, hogy ezáltal jó avagy rossz dolgokat hoz magával. Nehéz lehet ezek után bízni mindazokban a tervekben, amelyek benned is ott éltek a boldog élet, az otthon vagy a család gondolatát illetően, hiszen mindemellett egyfajta félsz is társul minden emberi kapcsolatod mellé a múltban tapasztaltak miatt. Ebből is látszik, hogy elég egyetlen esemény ahhoz, hogy minden a feje tetejére forduljon, ahogyan ez a te életedben sem alakult másképp. Mindazonáltal úgy gondolom, hogy a rosszabbnak titulált tulajdonságaid ellenére még mindig ott vannak egyensúlyként a jók is, amelyek talán elegendőnek bizonyulnak ahhoz, hogy egy nap többre vidd és elérd mindazt, amit ugyan már feladtál, titkon viszont mélyen belül még mindig valahol ott létezhet benned a remény irántuk. Hiszen lehet, hogy egy esemény képes megváltoztatni mindent, de az nem minden esetben rossz körülményeket hozhat magával, hanem néha-néha jót is, ami remélhetőleg téged is elér majd. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Frances Cooper A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Frances Cooper D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Frances Cooper 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Frances Cooper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» MacKenzy Blake Cooper
» Malakai Cooper
» Anita Cooper
» Cooper & Bishop
» Peggy Cooper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: