New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:11-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:08-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

The knight on a horse with the shiny armor
TémanyitásThe knight on a horse with the shiny armor
The knight on a horse with the shiny armor EmptyCsüt. 2 Jan. - 0:04
Jaiden Knight

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Jaiden Christopher Knight
Becenevek:
Jai-Jai, Chris, Knight
Születési hely, idő:
Bronx, 1992.07.07
Kor:
28
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Eljegyzett
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Építész mérnök diplomát szerzett.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Vezető.
Ha dolgozik//Munkahely:
Saját építészeti magánvállakozása.
Hobbi:
Rajzolás, kertészkedés
Play by:
Jack Falahee

Jellem
Mindig is szeretve voltam: a szüleim által, a környezetem által, de még az idegenek is kedvelni szoktak. Apám szerint az üzleti világba születtem, hiszen intelligens vagyok, jól kezelem az embereket, és valami furcsa mód, mindig könnyedén keveredem olyan szituációkba, ahol kisegítek másokat, ezzel az adósommá téve őket. Ezt az utolsót én inkább negatív dolgonak vélem. Soha nem jó érzés másoknak tartozni, a saját bőrömön érzem, a hosszú évek, amiket a szüleim kemény munkával töltöttek értem... Nem igazán élvezem, hogy arról jutok valakinek eszébe, hogy tartozása van felém. Ezért is, ha tehetem, mindössze jószándékból segítek valakinek, mint az idős hölgyek az utcában. Tudom, hogy milyen nehéz nekik, hogy végigdolgozták az életüket, így akiknek nincsenek segítségére a rokonai, azoknak elintézem a bevásárlást, igény szerint segítek a ház körül... Szerencsésnek mondhatom magamat, hiszen ennek köszönhetően kicsit komolyabban is foglalkozhatok a kertészettel, mint az a pár palánta, ami elfér a lakásomon. Az egyik idős bácsinak van egy hatalmas kertje, ahol mindenféle egzotikus növényt nevel, nagyon sokat tanulhattam tőle, és végre Beccának sem lehet egy szava sem, hogy ismét haza hoztam egy "gazt"... Kicsit el is szomorít, hogy ő nem élvezi annyira a kertészkedést, mint én, de tudom jól, hogy rengeteg más jó tulajdonsága van, amiért szerethetem őt. Hiszen mindenkiben ott rejtőzik valami jó, nem csak fekete vagy fehér a világ. Ezért is vallom, hogy előbb meg kell ismernünk teljesen a másik felet, mielőtt valami komoly lépést teszünk meg. Ésbár az eljegyzésem Beccával kicsit gyorsnak tűnhet, úgy érzem, benne megtaláltam mindent, amire vágyom. Kedves, megértő, támogató. A legjobbat akarja nekem, érzem.

Múlt
1992 egy szerencsésnek mondható év volt. A szüleim számára legalább is feltétlenül. Évekig próbálkoztak, a sokadik vetélésen tették túl magukat, mire végre sikeresen megszülethettem. Egészséges lettem, a terhesség is komplikációktól mentes volt. Csoda volt az ő szemükben. Mindig megbecsültek, a maguk szerény módján el is kényeztettek. Sajnos nem vetett fel minket a pénz, apám építészmester volt, az édesanyám ápolónő. Mindketten rengeteget dolgoztak a napi betevőért, de mindig szorgosan tették félre a pénzt, hogy én tanulhassak. Mindössze az ő segítségüknek volt köszönhető, hogy eljutottam az egyetemre, bár tény, hogy kiváló tanuló voltam, hiszen pontosan láttam, eltanultam tőlük, hogy nagyon sokszor mindössze kemény munkával szerezhetjük meg azt, ami kijár. Őszintén szólva szerettem az egyetemre járni, hálás is voltam, hogy tanulhattam. Viszont sohasem akartam építészmérnök lenni. Apám álma volt, én pedig képtelen voltam neki nemet mondani. Mindenüket odaadták értem, és tudom jól, hogy sohasem lesznek fiatalabbak... Nehéz volt, de sohasem buktam, nem csúsztam egy félévet sem. Nem akartam még inkább terhelni őket. Soha nem is árultam el nekik, hogy mindig is kertészkedni akartam volna, vagy legalább valami művészettel kapcsolatossal foglalkozni. Tudtam jól, hogy jót szeretnének nekem, hogy azt szeretnék, én már kevesebbet szenvedjek majd a napi betevőért. Ezért sem utasítottam vissza a kérésüket, ezért is végeztem el egy szó nélkül. Viszont nem akartam mások keze alá dolgozni, mindig is az egyéni munkát találtam kényelmesebbnek. Mégis csak jobb a saját időbeosztás, mint a főnököm által megszabott... Ezért is kezdtem magánvállalkozásba. Így sokkal inkább bontakozhat ki a kreativitásom is. A munka mennyiségét is én osztom be, bár érdemes elfogadni a legtöbb igényt, de minimum fenntartani az ügyfelek érdeklődését, különben hamar csődbe tud menni az ember. Meglepően kemény az üzleti világ. Még szerencse, hogy Becca itt van nekem, ő mindig támogat, tanácsokkal lát el. Soha nem gondoltam volna, hogy életem értelmét lelem meg azzal, amikor láttam, hogy egy ártatlan lányt kirabolnak, én pedig megállítom a bűnözőt. Nem mintha olyan nagy szám lett volna, hiszen pont szembefordult velem, így esélye sem volt kikerülni az ütésemet. Az meg már csak természetes volt, hogy kihívtam a rendőrséget, és megvártam vele. Én magam is tanú voltam, arról nem is beszélve, hogy szegény lányt egyedül hagyni egy ilyen szituációban… Egyértelműen nem hazudtoltam meg magamat, szokás szerint öntudatlanul eljátszottam a hős szerepét. Persze cseppet sem bánom, hiszen így megismerhettem őt. Örülök, hogy hallgattam a belső megérzéseimre, és pár nappal később felhívtam őt, hogy megbizonyosodjak róla, minden rendben van vele. Ha aznap nem hívom el, akkor talán sohasem lett volna alkalmam újra látni őt, és soha nem tudom meg, hogy milyen angyali egy teremtés. A mosolya beragyogja minden napomat, valamint mindig mellettem áll érzelmileg is. Először féltem, hogy csak a szívességet szeretné visszafizetni azzal, hogy újra és újra találkozunk, hiszen én magam is hallottam már róla. Lehet, hogy csak újonc vagyok, de az ő, pontosabban az édesapja nevét elég sokan ismerik az üzleti világban. Bolondságnak gondoltam, hogy beleszerettem, el sem hittem, hogy viszonzott a dolog. Annyira elvarázsolt az öröm, hogy észre sem vettem, de már egy év után a gyűrűket nézegettem. Természetesen ő a legjobbat érdemeli, ami legalább olyan ragyogó, mint ő. Erre viszont spórolnom is kellett… Elvégre az édesapjának is nagy elvárásai vannak felém, szinte lehetetlen volt azt is elhinnem, hogy ilyen könnyen beleegyezett. Bár én ennek csak örültem, a napjaim egész olyanok manapság, mint egy valóra vált álom. Eljegyeztem Beccát, egyre több jól fizető, nagyobb megrendelésem van, lassan elkezdhetek gondolkozni a cég bővítésén... Ideje lesz majd az esküvőn is elgondolkozni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The knight on a horse with the shiny armor
The knight on a horse with the shiny armor EmptyHétf. 6 Jan. - 22:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jaiden!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tipikusan olyan fickónak tűnsz, amilyet minden após szeretne a lányának, szóval egyáltalán nem meglepő, hogy a választottad apja beleegyezett. Nagyon kedves, odaadó és jószándékú vagy, olyan, akinek a közelében lenni üdítő lehet. The knight on a horse with the shiny armor 2624752903
Az életed eleinte nem volt könnyű, de ez hozzájárult ahhoz, hogy ilyen jó ember lehessen belőled. Megtanultad, hogy kemény munkával érheti el az ember a céljait. A szüleid nagyon jó példát mutattak neked, nagyon szerettek téged. Teljesen megértem, hogy nem akartál nemet mondani nekik az egyetemmel kapcsolatban, de  ma már tudsz azzal is foglalkozni kicsit, ha csak hobbi szinten is, ami igazán érdekel. Very Happy
Szép kilátásaid vannak a jövőre való tekintettel; melletted van életed értelme, egy gyümölcsöző vállalkozást vezetsz... Minden klappolni látszik. Szurkolok, hogy tényleg minden jól alakuljon, mert nagyon megérdemelnéd. The knight on a horse with the shiny armor 2624752903
Ezennel utadra engedlek, hogy Becca szívén kívül a játékteret is meghódítsd. Very Happy

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The knight on a horse with the shiny armor Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
The knight on a horse with the shiny armor Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
The knight on a horse with the shiny armor D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
The knight on a horse with the shiny armor Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
The knight on a horse with the shiny armor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» to the lady in shining armor
» Brandon Knight
» Knight of the night
» Kevin Knight
» Hartley Knight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: