New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Valerie Larose
TémanyitásValerie Larose
Valerie  Larose EmptyPént. Nov. 01 2019, 09:23
Valerie Clarissa Larose
Tell me which one is worse, Living or dying first, Sleeping inside a hearse, I don't dream

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Valerie Clarissa Larose
Becenév
Clary
Születési hely
New York, USA
Születési idõ
1999. 11. 01.
Kor
22
Lakhely
Queens-Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
kapcsolatban van, vele  szívecske
Tanulmányok
Columbia Barnard College; French (BA) - elvégezte
Columbia Business School; The Management Division (BA)
Foglalkozás
A Columbia mérnöki karának épületében büfézik
Hobbi
divattervezés - varrás - megtanult kötni és horgolni - Braylen - thai box - futás - second handekből szerez kincseket - olvasás - röplabdázik az egyetemen -
Moodboard

Munkások
csoporthoz tartozom

Jellem
V, mint valóság. Mert igyekszik mindig a jelen problémáira koncentrálni, és azokkal megbirkózni, már amennyire képes rá.
A, mint alaposság. Menthetetlenül maximalista, és igyekszik mindig minden körülmény mellett megfelelni az elvásároknak akkor is, ha ez néha nehéznek bizonyul.
L, mint levendula. Nem, itt nem kifejezetten a virág mivoltjára kell gondolni, sokkal inkább a halványlila színre, ami határozottan veri számára az összes többit, és lényegében a legkedvencebb árnyalatává avanzsálódott az évek során.
E, mint elmés. Mert nem egy buta lány, azonban ha a helyzet úgy kívánja, képes eljátszani a hülyét annak érdekében, hogy saját magát védhesse meg vele.
R, mint róka. Nem, ez nem a sunyi és ravasz magatartásra utal nála. Négy éves korában kapott egy mára már bőven oszladozó kis plüssfigurát az anyukájától, de ezt még mindig az ágyában szorongatja.
I, mint irónia. Szóval bármit mond, azt nem kell feltétlenül komolyan venni. Kifejezetten kedveli a szarkasztikus és sötét humort is, amit már-már ijesztően komoly fejjel tud reprezentálni a hallgatóközönségének. Többen ezért nem is kedvelik igazán őt.
E, mint elefánt. Ami a számára legkedvesebb állat és a bakancslistáján szerepel az a pont, hogy egyszer lemoshasson egyet közülük.

Egyéb tények, amiket csak szimplán nincs kedvem rendszerezni:

✿ Van egy heg a térdén, amit öt éves korában szerzett, amikor elesett görkorival.
✿ Soha nem volt még háziállata, holott rengeteget könyörgött érte a szüleinek egy időben.
✿ Alapból egyenes haja van, viszont hajmosás után idegesíti, ahogyan az arca körül lobognak a tincsei, ezért két copfba fonja vizesen őket. Lényegében ez eredményezi nála a loknikat.
✿ Az álma, hogy a későbbiek során Párizsba költözhessen, és egy saját kis boltocskát alapíthasson, ahol majd az általa tervezett ruhákat adhatja el.
✿ Középiskolásként iszonyatosan stréber volt, de végül ennek hatására kapott ösztöndíjat a Columbiára, és van lehetősége tanulni.
✿ Anyjától örökölte a szőke haját és a kék szemeit, aki svéd származású.
✿ Apja 19 éves kora óta alkoholfüggő.
✿ Soha nem beszél másoknak magáról, ellenben a legtöbb ember problémáját meghallgatja – már ha egyáltalán hajlandóak hozzá fordulni –
✿ Erős viszketést érez a tenyerében, hogy az építészmérnökök képét egyesével beverje.
✿ Ja, és amúgy néha agresszív.
✿ Dohányzik és káromkodik.
✿ Soha nem akar másokban jó benyomást kelteni, inkább csak önmagát adja
✿ Nehezen szeret barátokat, holott alapvetően ha valakit megkedvel, azzal igyekszik jól bánni.
✿ Hűséges és odaadó (is tud lenni).
✿ Flegmatikus.
✿ Napi három kávét meg szokott inni.
✿ Benne van az egyetemi röplabdacsapatban.

Kathryn Newton
arcát viselem

Múlt
- Két feketét cukorral – állt meg előttem a srác, aki mondhatni minden nap igyekez boldogítani, ellenben borravalót soha nem hagy nekünk, mert ahhoz már túlságosan szemtelen és spúr. Pedig én magam egyetlen pillantással felmértem azt, hogy a ruhái zöme többe került, mint amennyit egy hónap alatt keresek meg itt.
- Szeretnél esetleg még valamit? – kérdeztem vissza, az arcomra fabrikált mosollyal, éppcsak hátrapillantva a vállam felett. Nem igazán kedveltem a srácot, ahogyan itt senkit sem, de mivel itt volt munka és tudtam besegíteni, választásom hát... nem igazán maradt.
- A telefonszámodat is hozzácsapod? – húzta gúnyos kis vigyorra az arcait, én pedig hálát adtam az égnek azért, hogy a kávét általában frissen szoktuk főzni. Így lényegében megspóroltam magamnak a bűntudatot amiért szívesen okoznék neki minimum harmadfokú égési sérüléseket a tenyérbemászó, és idegesítő fején. Mindenesetre mivel nem tudok mit kezdeni az alaptalan nyomulásával, csak a szemeimet forgatva vettem elő a két kistányért. Már szinte minden nap feltűnt a srác így pontosan tudtam, hogy melyik sarokban fogja elfogyasztani a kávéját a haverja társaságában. Mondanám őket kedves törzsvendégeknek, de lényegében köcsög kis fuckboy mind a kettő. Számomra pedig ez kifejezetten idegesítő, főleg Braylen részéről – igen, már be is mutatkozott nekem – aki annyira meg akarna kapni, de azért naponta más lányokkal jelenik meg az oldalán.
- Igen szófukar vagy ma, Valerie – pislogott rám, miközben az asztalra csapta a tenyerét és közelebb hajolt hozzám, hogy jobban láthassa az arcomat – Történt valami baj?
- Mindjárt fog, ha nem mászol ki az aurámból, Braylen! – sziszegtem a fogaim között a szavakat hátrahőkölve tőle. Komolyan, ha nem kéne annyira a pénz, akkor minden bizonnyal áthúznám ezt az elkényeztetett kisherceget a pult felett, de sajnos nincs más választásom jelen helyzetben, tűrni kell azt, amit művel... Nap mint nap. Csak tudnám, hogy miért jó ez neki egyáltalán... Én vagyok a csaj, akit csak teljesen hülyeségből szédíteni próbál, aztán a nagy haverjával nekiállnak röhögni rajtam, mi? Több oka nem lehet a dolognak, legalábbis én nem igazán látok abban rációt, hogy majd pont egy magamfajta fogja felkelteni az érdeklődését egy olyan srácnak, mint aki a pult másik oldalán áll. És itt nem arról van szó, hogy magamat degradálnám, őt pedig piedesztálra ememlném. Ha valahogy le kéne írni őt, akkor határozottan a nagyképű, magáról túl sokat gondoló, számító, másikat kegyetlenül kihasználó alakról van szó. Nekem pedig mindez nem szimpatikus, és egyszerűen csak nem akarok egy lenni Braylen listáján azok a csajok közül, akik „megvoltak”.
- Jól van Baba, nyugodj már meg! – lökte el magát az asztaltól, de természetesen az idegesítő vigyorát is megvillantva – Ne drámázz már ennyit, Rie! Amúgy lefőtt a kávé.
Én magam is éreztem, ahogyan a pofátlanságára villant egyet az amúgy is kifejezetten világoskék tekintetem, viszont nem volt más választásom, el kellett indulnom az italért. Ha ez a tökfej azt érzi, hogy győzött, akkor talán hajlandó lesz a vásárlással eltöltött idő során visszavenni. Az meg már csak tényleg a szerencsén múlik, hogy hányszor fogja ezt az orrom alá dörgölni. Ha ma nem akar nagyon szadista lenni, akkor szerintem megúszom hárommal.
- Parancsolj – nyújtottam át a pult felett a két kis csészét, majd intettem a melegszendvicsek felé is, amiket mindig vinni szokott.
- Nem most nem, Cicám – csóválta meg a fejét – A tegnapi éjszaka elég durvára sikeredett, szóval csak ennyi. Még látjuk egymást.
Az utolsó megjegyzésére már nem igazán reagáltam, csak leszámoltam a pénzt, amit időközben az asztalra csapott nekem, majd eltűntem a pult mögött és azon gondolkoztam, hogy mennyire elcsesztem. Be kellett volna építenem pár órát reggelre a keddi napokon.

✿✿✿

- Menj be hozzá nyugodtan! – mosolygott rám a nővér, mire én is az ajkamba harapva bólintottam egy aprót. Nem voltam benne biztos, hogy eléggé fel vagyok készülve lelkileg a helyzetre, hiszen már egyre megterhelőbb volt számomra a dolog. Viszont neki szüksége volt rám, én pedig nem hagyhattam magára.
A szomszédaink nagyrésze kicsi korom óta rácsodálkoztak arra, hogy mennyire hasonlítok az édesanyámra. A hosszú, aranyló fürtök, a világítóan kék szemek, és a majdhogynem hófehér bőröm mind olyan tulajdonságok voltak, amiket tőle örököltem. Annak idején, amikor még minden rendben volt a családban, sokat viccelődtünk azon, hogy én egyedül az ő gyereke lehetek, mert az ajka ívét, az orrának vonalát, a kis kerek arcot... Mindent örököltem tőle. Ezért tisztában is vagyok valamennyire azzal, hogy nem vagyok egy csúnya lány, viszont anyu... Valahogy más volt. Olyan energiái voltak, olyan mosolya, ami képes volt mások napjait bearanyozni, ténylegesen egy angyalnak tűnt. Emlékszem a mosolyára, amikor kicsi koromban kis szászorszépeket tűzdelt a hosszú hajfonataimba. Emlékszem minden gyengéd pillantására, minden érintésére, a jóéjtpuszikra.
Most viszont ha rá kell néznem, hihetetlen fájdalom tölt el. Abból a nőből, aki régen volt, lényegében már semmi sem maradt. Mert anyámnál nagyjából három hónapja diagnosztizáltak rákot, ami már akkor áttétes volt, amikor észrevették. Innentől kezdve vált el a realitásérzékem a vágyaimtól. Mert bár az eszem tudta, hogy ez ennyi volt, hogy nem leszek képes megmenteni már őt, amiért a daganat a testében szétterjedt, ettől függetlenül megpróbáltam. Minden spórolt pénzemet a kemoba és különböző gyógymódokba öltem, de minden kevésnek bizonyul. Anya gyönyörű, világos tincseinek már nyoma sincs, és az egykor gyönyörű vonásai is torzulni kezdtek már. Sokszor képtelen volt kinyitni a szemét, ébren maradni. Az utóbbi pár napban már fel sem ismert engem.
- Szia – erőltettem végül egy mosolyt az arcomra, miközben odasétáltam az ágyhoz, és finoman megcirógattam a mutatóujjammal a kézfejét – Hogy érzed magad?
A szemei csukva voltak, aprót rezdültek a pillái. Ma különösen gyengének tűnt, ami eléggé meg is ijesztett, de ezt igyekeztem nem kimutatni. Ha esetleg mégis ki tudná nyitni a szemét, akkor azt szerettem volna, ha a mosolyomat látja, nem pedig, hogy mennyire megijeszt ez az egész helyzet.
- Tudja... – kezdett bele, mire beharaptam az ajkam – Érzem, hogy lassan vége lesz ennek. Napról napra csak rosszabbul vagyok. Engem már nem lehet megmenteni.
Lassan nyitotta ki a szemeit és nézett rám, de én már a pillantásából rájöttem arra, hogy nem ismert fel. A mai nem egy lesz a kedvesebb napok közül, amikor „csak” erősnek kell mutatnom magam előtte. Éreztem, ahogyan a szívem apró darabokra törik, de az arcom nem is rendült.
- Én magam meg rosszul érzem magam amiatt, hogy elmegyek – mondta nekem, és észrevettem a szemében csillogó könnyeket – Van egy kislányom, akit nem hagyhatok magára. Clarissának most lenne a legnagyobb szüksége rám.
Megremegett a szám széle, és lesütöttem a szemem. Nekem is bűntudatom lett attól, hogy anya még most is csak rám gondol és mennyire bánthatja az, amilyen helyzetbe keveredtünk. Én pedig ebben a pillanatban csak annyit kívántam, hogy legyen vége számára, hogy ne szenvedjen már többet és tudjon békében nyugodni az eddigi életünk után. Találja meg a boldogságát egy másik világban, ha itt nem tudta.
- A lányod erős, és ki fogja bírni. Ezt megígérhetem neked – pillantottam dacosan a szemébe pár másodipercnyi szünet után, mire végre sikerült összeszednem magam. Én magam már nem voltam benne biztos, hogy mindez tényleg így van, de... Anyáért legalább meg kell próbálnom küzdeni.
- Kérlek... Vigyázz az én Clarissámra. Ne hagyd, hogy megsérüljön – olyan erővel kapott a kezem után, hogy azon én magam is meglepődtem. Éreztem, hogy a szituáció egy kicsit kezd sok lenni, de belementem a játékba. Bólintottam neki a kérésére, amire lassan el is erjedt a szorítása a kezemen és megkönnyebbülten süppedt vissza az álmaiba. Én csak akkor mertem elengedni a könnyeimet, amikor már megbizonyosodtam arról, hogy tényleg alszik.

livin' in new york



I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Isabel Marquina, Sabrine Carter-Dunagan and Emma Z. Newton imádják a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Valerie  Larose JwXUJup
Valerie  Larose JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Valerie  Larose JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Valerie  Larose JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Valerie  Larose JwX6oq7
TémanyitásRe: Valerie Larose
Valerie  Larose EmptySzomb. Nov. 02 2019, 17:59
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Clarissa!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy erős lányt ismerhettünk meg személyedben, akinek rengeteg mindennel kell megbirkóznia az életében, mégsem hátrál meg attól, hogy a maximumot nyújtsa abban, amit eltervez vagy amit feladatként tűznek ki elé. Már önmagában édesanyád állapotát nehéz átvészelni, nem még ha a munkahelyeden belül is próbálnak az idegeidre menni. Noha megérdemelte volna a srác, hogy a kávé rajta landoljon, mindenesetre örülök, hogy te ennél sokkal értelmesebben igyekszel kezelni a számára beváltként elkönyvelt közeledését. Ilyen 'bemutatkozás' mellett érthető a kételkedésed mindabban, amit művel és szerintem okos döntés a részedről, hogy nem hagyod magadat a hatása alá kerülni. Ne is könnyítsd meg a dolgát.Very Happy
Úgy vélem nagy megnyugvás az, hogyha akad olyan személy a közelünkben, akivel olykor-olykor megoszthatjuk mindazt, ami aggaszt minket. A történetedből lejött, hogy te vagy az, aki megtestesíti másoknak mindezt, de remélhetőleg fordítva is akad valaki számodra, ugyanilyen szándékkal. Bizonyára egyszerűbb magunkba tartani a gondolatainkat, de hosszabb távon nem szerencsésebb. Márpedig jelenlegi helyzetedben jól jönne olyan, aki ott van melletted és segít átvészelni az egészet.
Tetszett, amilyen módon megoldottad a jellemed felosztását és hogy megtudhattunk rólad teljesen hétköznapi dolgokat is, amik még kedvelhetőbbé tették azt a lányt, akit bemutattál nekünk. Remélem a későbbiekben sem tervezed feladni azt, hogy önmagadat adod, keltsen ez bármilyen ellenvetést is másokban. Akinek tényleg felkelted az érdeklődését, az elfogadja a jót és a rosszat is egyaránt. Smile
Mindenesetre érdeklődve várom milyen kalandokban és találkozásokban lesz részed a továbbiakban, ezért nem is áll módomban tovább húzni az idődet.  Laughing

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Valerie  Larose A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Valerie  Larose D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Valerie  Larose 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Valerie Larose
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexis Rain Larose
» Valerie Vane
» Valerie Dalton
» Valerie Lafontaine
» Valerie & Theo - Someone from the past

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: