New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Skylar Sykes
TémanyitásSkylar Sykes
Skylar Sykes EmptyPént. Feb. 08 2019, 08:44
Skylar Sykes


Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Skylar Sykes
Becenevek:
Sky
Születési hely, idő:
1996. Július. 01. Kalifornia
Kor:
22 év
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Szerelmes
Csoport:
Munkanélküli
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Brooklyn College CUNY: pincérszak - Végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Munkanélküli jelenleg
Ha dolgozik//Munkahely:
Munkanélküli (saját kávézón agyal)
Hobbi:
a bátyám idegeire menni, Bloggerkedés, imádok motorozni.
Play by:
Willa Holland

Jellem

Nagyon nehéz felbosszantani, de ha mégis sikerül, akkor az jobb, ha menekülsz. Ilyenkor a tüneményes „kislány”-ból, egy agresszív valami lesz. Nem rettenek vissza attól, ha verekednem kell, de ennek ellenére nem keresem a bajt csak, ahogy mondogatni szoktam: megvédem magam. Nem az a fajta vagyok, aki a tetteimre okokat, mentségeket vagy kifogásokat keresek. Ha valamit megtettem, hát vállalom érte a következményeket és nem vagyok túl büszke ahhoz sem, hogy bocsánatot kérjek vagy be lássam, hogy hülyeséget csináltam és a másiknak volt igaza. De persze a megvilágosodás nem azonnal jön… De ha azt vesszük a véglet egyszerű! Szeleburdi, energiával teli természet vagyok, a mehetnékemet csak akkor érti meg az ember, ha már jó ideje egy fedél alatt él velem. Mindig kitalálok valamit, és soha nincs olyan, hogy elhangzana a számból a jól ismert "Unatkozom!" felkiáltás. Nehezemre esik hivatalosan is lekötnöm magamat. Nem fényes esküvőt tervezgetek, hanem a következő lehetőséget.
Elég csípős tud lenni a nyelvem, de tudok kedves is lenni, ha valakit arra érdemesnek találok.
Nem szeretem kiadni a lelkem, a gondolataim, és elég okosnak tartom magam ahhoz, hogy ezt jól titkoljam. Szóval, ha megkérdezed, hogy vagyok, nagy valószínűséggel hazudni fogok, de ezen ne csodálkozz. Ha azt hallod tőlem egyszer is, hogy szarul vagyok, vagy szomorúan, akkor tudhatod, hogy bekerültél a belső köreimbe. Ahol jelenleg igen kevés ember van, szóval érezd magad megtisztelve.

AMIKET SZERETEK

+ Imádok Snowboardozni és motorozni
+ Vintage stílus
+ Az arab világot
+ Japán kultúra
+ Az emlősöket, a madarakat és a hüllőket

AMIKET KI NEM ÁLLHATOK

- A kapkodást.
- Tehetetlenség
- A hirtelen jövő meglepetések, pozitív vagy negatív módon
- Az olyan akadályokat, amiken már nem tudok túllendülni egyedül és segítséget kell kérnem a folytatáshoz.

Múlt

Hónapokkal ezelőtt még másból sem állt a napunk, mint iskola után beülni a kedvenc kávézónkba vagy elmenni egy bevásárlókörútra. Ma viszont... semmi. Olyan egyedül vagyok, akárcsak a kisujjam. Tudom, ez igazán kislányosan hangzik, de rettentően utálom ezt a helyzetet. Olyan, mintha a pénzzel együtt önmagamat is elveszítettem volna. Pedig mindig is ez lebegett a szemünk előtt. Saját kávézót nyitni. A név sose izgatott, de Skytiger-en gondolkodtam. Persze ez sose valósul meg, ha közbe másfelé is elkacsintgatok. Nem?
Gondolataimba elmélyülve támasztottam a pultot. Hosszasan figyeltem azt a két, korombeli lányt, akik kávéjukat szürcsölgetve, telefonjaikat nyomogatva hangosan nevettek mindenen. Egykor én is ilyen lány voltam. Akkoriban semmivel sem kellett törődnöm, maximum azzal, hogy visszaírjak-e a srácnak, aki üzengetett nekem vagy sem. Akkor nem kellett azon idegeskednem, hogy vajon miből fogok másnap megélni, hogy hogyan fogom túlélni az egyszerű, átlagos hétköznapokat. Ma? A haverokkal ezen agyalunk hogyan nyissunk saját kávézót és hol. De legfőképpen hogy hol bulizzunk.
Közben pedig arról álmodozom, hogy egy nap lesz arra pénzem, hogy felüljek a repülőre és elmenjek innen jó messzire. S talán, de tényleg csak talán, ha nagyon nagy szerencsém lesz, egyszer még a szőke hercegem is rám talál. Bár valószínűleg a repülőjegy ára hamarabb összejön, mint a királyfi... Addig viszont főzhetem a különféle kávékat és kiszolgálhatom a vendéglőbe betérőket. De mindez újra csak egy álom marad. A bátyám szerint, ha harmincfélébe belevágok, akkor sose fogok egyről a kettőre jutni.
Végtelen csend vesz körül. Foglyaként az érzés maga a téboly. Olyan, mintha a körém emelkedő vaskos falak többé nem engednék be hozzám az életet. Mintha örökre elszigetelnének a világtól és megfosztanának annak minden egyszerű szépségétől. A körülöttem szétterjedő csend vasmarokkal uralkodik rajtam. S jómagam pontosan olyan vagyok, mint a falak között elrendezett tárgyak bármelyike. Élettelen. Ajkaimat egyetlen szó sem hagyta el már rég. A telefoncsörgést várom, jelzésképp hogy mehetünk. Toma biztos készen áll erre. Segíteni fog nekem. Már elmúlt éjfél. Bulizni megyünk. Ám nem a szokásos módon.

Furcsa dolog az elfogadás. A folyamat maga nem több a kényszernél, de a vele járó változás mindennél rosszabb. Mint egy gyilkos tőr döf a szívbe: halottá tesz idebenn. Elvesz mindent, ami valaha fontos volt. Ám ezeken túl talán a legrosszabb, a legelkeserítőbb reménytelenség, mi lesz, ha eljön az idő, s a választás nem adatik majd meg. Valaki vagy valami, talán maga a sors dönt helyettünk, nekünk pedig el kell tűrnünk, túl kell élnünk a ránk váró megpróbáltatásokat. Pillanatok töredéke alatt változott meg számomra a világ, egyszerűen kiszakítottak sajátomból és egy másikba löktek ahol minden idegen. Ez a hely lenne az új otthonom, csakhogy én nem akartam. Nem vágytam rá. Nem kértem, hát nekem nem kell! Nincs szükségem rá… Semmire nincs szükségem. Toma-ra, rá van csak szükségem. A körém gyűlő béke esélyt ad a történtekben senyvedni, s már maga ez a tény… ez a visszavonhatatlan gondolat szavakba nem önthető végtelen fájdalommal járja át a testem. Mert mindenre emlékszem, minden fájdalmas és megalázó pillanatra mely idáig sodort. De hol fáj igazán? Hol sajog annyira, hogy az őrület határára sodródjak? Idebenn, itt legbelül, ahol a szívem védtelen mozdulatlanságban a lelkem összetört darabjait siratja. Nem érzek mást csak tomboló szomorúságot átölelő dühöt. Csakis ez maradt meg nekem.  
Nos, azt tudni kell rólam, hogy a fejemben időről időre új karakterek formálódnak meg. Külön életet élnek, szabadon, sokszor nagyon valóságosan. Ha egyszer megjelenik én csak közvetítő leszek, ámulva figyelem a kibontakozást és... a szárnyalást. No de koncentráljunk az ittlévőkre. Azokra, akik nekem nagyon sokat jelentenek. Toma, Joseph, Deressie és Cameron. A barátaim, közülük is Toma az, kit gyermekkorom óta ismerek. Japán származása ebben a városban kissé kirívó, de sosem érdekelte más véleménye. S ez így helyes.
- Késtél. - közli velem a srác időközben.
Pár hosszú lépéssel felzárkózom Toma-hoz, bűn lenne közben nem lereagálni a köszönését.
- Tudom. - finoman az oldalába bökök a könyökömmel, míg ő egy laza mozdulattal közelebb húz magához. De rég volt már, hogy utoljára kettesben voltunk! Nos, tökéletesen meglátszik mennyire pörgős volt az életünk, jobb kifejezés híján azt kell mondjam csak úgy voltunk egymás mellett, elfeledve milyen jól megvagyunk, már ha igazán akarjuk.
- Készen vagy?
- Mi az hogy. Csapjunk bele. - mosolyogva pillantok rá és belekarolok egy rövid időre, így haladok vele előre, belevágva a sötét utca pompás életének sűrűjébe. Nem feledjük, hogy ez nem egy egyszerű és gondtalan séta csupán, mégis igyekszünk kiélvezni azt, hogy pótolhatunk valamennyit az eltelt időkből. Lassan eresztem el a karját, jómagam is zsebre vágom a kezeimet, magam elé pillantgatva néha rásandítok összetett arcára. Árulkodóan büszke mosolyt varázsol rám, nehéz nem felnevetnem közben.
- Karácsonyra egy egész rakomány tőlem származó jó tanácsot kapsz DVD-re véve. Például a hajadról. Nem ártana egy igazítás.
Jól érzem magam, nem vagyok feszült, pedig azt hittem nem lesz ennyire kellemes majd a vele töltött séta. Nincs közöttünk semmi szerelem, neki elrendelt házassága van pici gyerekkora óta, ha eljön az idejük, akkor összeházasodik majd a lánnyal. Akit kiválasztottak neki. De a lány még fiatal a házassághoz Jelenleg csak jegyesek. Láttam már őket együtt. Néha azért elgondolkozok, hogy mi lenne ha mi ketten össze tudtunk volna akkoriban jönni… vajon a bátyám melyikünket kopasztott volna előbb meg?


- Ez a kávézó most remek ötlet, Toma besegíthet, sőt, szerintem nagyon finom süteményeket tudnánk összehozni. Nem is aranyáron lenne az egész, elviselhető és az ízvilág meg kimagasló lenne. - világosítom fel rezzenéstelen arccal, ismét távolba, elénk révedve. Furcsa nekem kiejteni ezeket a szavakat, mintha mindegyik beledagadt volna a számba és úgy kellene erőszakkal kiköpdösnöm, nehogy megfulladjak tőlük. Büszkének kellene lennem, az is vagyok, valahol.... Csak magam sem tudom mennyire lesz ez kivitelezhető, mert őszintén szólva... nem bízom önmagamban és a sikerben. Nem nézek a fivéremre, mert kénytelen lennék nagyon zavarban lenni. Én. ÉN zavarban, ki a fene hitte volna? Majd pont a nagy Skylar Sykes.
Nos, igen. Csakhogy kénytelen vagyok mégis megtenni, egészen más miatt, a vidámság oda lesz, Colton feszültsége megnő, tudom, hogy baj van.
- Ne csináld már. Még mindig haragszol a tegnapi miatt? Kattant rajtam a bilincs. Hát aztán? Nem tudták meg a rokoni kapcsolatunkat, senki sem akar majd fellógatni. Helyesen jártunk el… - magyarázom, de aztán felhúzott szemöldökkel meredek rá.
- Vagy nem? - nos igen, akadt gondunk bőven tegnap. Hiszen ahol jártam másik haveri kör, nem épp legális dolgokkal üzérkedtek és hát a bátyám meg a csapata rajtaütöttek a bandán. Engem is bilincsbe vertek, noha nem nyúltam semmihez se…a látszat kedvéért volt mindaz. Hogy haragszok-e érte? Nem tudom, szerintem nem kellene, de már Toma is tud róla, tuti jönni fog, hogy lecsesszen a lábamról.
- Olvastad az üzenetet, nem? Ennél többet már nem tehettem… - sóhajtott a nagy testvér, s itt véget is ért a beszélgetésünk, hiszen hívást kapott. Nos igen, volt két évvel ezelőtt egy efféle incidensem, azóta próbálok nem belekeveredni. Sikertelenül természetesen.

Lényegében megbarátkoztam a bátyám helyzetével, igyekszem hát nem útjában lenni. De az nem azt jelenti, hogy nincsenek titkaim előtte. És miért ne mennék továbbra is az idegeire? Tulajdonképpen pár nappal ezelőtt egy sérült mongúzt találtunk a konténerek között. Nem patkány volt, se kisebb forma kutya, a google barátunkkal utána kerestünk. Egy mongúz. Megsérült a lába és hát ott nem hagyhattam, egyelőre a szobámban vendégeskedik. A bátyám nem tud róla, eddig sikeresen rejtegetem előle. Csak a bűz, az kicsit lebuktatós. Hiába fürdettem meg, hiába szellőztetek, nos semmi sem jó.
Csak Colton ki ne dobjon vele együtt.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Skylar Sykes
Skylar Sykes EmptyPént. Feb. 08 2019, 20:42
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Skylar!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A változásokkal nem feltétlenül békül ki az ember, legfőképp akkor nem, hogyha az negatív irányba lendíti jövőnk menetét.  A te esetedben úgy veszem észre, hogy szereted, ha zajlik az életedet, azonban ez csak bizonyos keretek között van ez így, hiszen az élet is tud okozni kellemetlen meglepetéseket, és azokról tudjuk, hogy nem feltétlenül vagy kibékülve. Very Happy
Jó volt olvasni egy kicsit arról a társaságról, aki körülvesz vagy, hogy milyen érzések alakultak ki egy-egy ember iránt benned, és a terveidről/terveitekről is. Egy kávézó megnyitása nem egyszerű feladat, de ha már benne vagy, biztosan könnyebben fog menni. Bár ahogyan elnézem ezzel is, és még sok minden mással is elég fejtörést fogsz okozni a bátyádnak, de hát nem ez egy kistestvér feladata? Kicsit megleckéztetni a nagyobbat? Enyhén az idegeire menni a különböző tettekkel? Természetesen csak szeretetből, hiszen valamilyen kifordított módon ez is annak a jele. Smile
Kíváncsi leszek, hogy a kis háziállatod és az előre meg nem jósolható terveid után miképpen alakul az életed és a kapcsolatotok, vagy hogy amik gyötörnek, azok esetében milyen változásokat érsz el. Ehhez viszont úgy gondolom leginkább az kell, hogy utadra is engedjelek! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Skylar Sykes A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Skylar Sykes D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Skylar Sykes 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Skylar Sykes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Colton Sykes
» Skylar && TaeHwan
» Alex Skylar
» Skylar Draven
» Lena & Skylar - Three years ago

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: