New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 7:26 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 7:06 pm-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 6:48 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 6:22 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 6:00 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 5:57 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:43 pm-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 5:26 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Alex Skylar
TémanyitásAlex Skylar
Alex Skylar EmptyPént. Dec. 20, 2019 9:30 pm
Alex Skylar

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Alexander Skylar
Becenevek:
Sky, Smash
Születési hely, idő:
Sun Valley, Arizona - 1997. május 04.
Kor:
22 év
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
emberekben mindenevő
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
média
Egyetem:
Berklee College of Music/Music Performance/végzett
Munkabeosztás:
basszusgitár, ének
(szólógitár és dob szükség esetén)
Munkahely:
klubok, filmstúdiók
Hobbi:
motorozás, lövészet
Play by:
Alex Mapeli

Jellem

Zenében születtem, anyatejjel szívtam magamba és abban is nőttem fel. Mielőtt még azt fognád rám, nagyzolok, folytatom tovább. A családom zenészcsalád, már jóval születésem előtt az utakat rótták, karavánnal, és koncerteztek, így nem volt kérdés, hova születek és növök fel. Mehettem volna a nagyszülőkhöz is, de ők voltak a menedzserek, így aztán mindegy, hol vigyáztak volna rám.

A tökéletesítés megszállottja vagyok, sosem a tökéletességé. Az a végeredmény, amely a pillanattal tovaszáll, hogy újfent a tökéletesség felé törekedjen. Így szerettem bele a basszusgitárba. Azon élem ki tökéletesítési mániámat. Minden stílus, minden mód, kipróbálom.

S az állandó próbák, utazás miatt képes vagyok bárhol elaludni. Még a legzajosabb reptér is zsongító puha párna számomra. Teljes csendben képtelen vagyok elaludni.

Nem vagyok egy lázadó típus. Szívós: igen, lázadó: nem. Az állandó utazás, a fix otthon nélküli lét, s hogy vagy egy bőrönd az életed, vagy egy karaván egy kis része, s minduntalan körbe vagy véve emberekkel, akiknek megvan a maguk bogara és sajátossága és mégis ott vannak, ha szükség van rájuk, megtanított arra, hogy az élet nem a befeszülésről szól,  hanem az alkalmazkodásról és együtt dolgozásról. Egyáltalán nem verejtékkel tanultam meg. A könnyebbik arcát mutatta nekem. Talán éppen ezért sem tudok frontember lenni. A háttérmeló, eltűnni a sötétségben a pódiumon, az vagyok én.

Balkezes vagyok, azzal is pengetek, így a tetkót is oda varrattam.
Múlt

Első játékgitárom balalajka volt, s azt hittem, játékgitár, s lelkesen csapkodtam, meg pengettem. Még fotó is van róla, pelenkás koromból.
Azt gondolni, hogy a gyerekek nem bírják a zajt, a hangosságot. Elsőnek én is elüvöltöttem magam, amikor anyám először vitt a pódiumhoz, mikor gyakorolt a banda. Jól kiüvöltöttem magam, ahogy mondták, aztán már ott billegtettem, meg rázogattam a pelenkás hátsóm a basszusgitáros előtt és nagyokat csapkodtam a mancsaimmal. Onnantól kezdve nem volt kérdés, mi is leszek.

Fogalmam sincs, mikor volt az első beugró a bandába. Talán mikor a nagybátyám eltörte a lábát és kellett egy dobos. Jó volt, élveztem, és éreztem, a dob azért nem az én világom, vágytam a gitáromhoz vissza. Jolly Jokerként számoltak rám, beugrottam, ha baj volt, egyedül a frontember szerepét nem akartam sosem átvállalni, inkább átvettem más munkáját, hogy az át tudja venni a frontember szerepét.
Nem tudtak és nem is akartam más rokonoknál felnőni, s mire nagyobb lettem, megszoktam az állandó turnézást, ez éltette a családom, igazi családi vállalkozás lett belőle. Magántanulóként képes voltam megoldani a sulit, s egyáltalán nem bántam. Rengeteg helyen megfordultunk, még több emberrel találkoztunk, s sokat tanultam. De ahogy nőttem, úgy alakult ki a saját stílusom, amely eltért a szüleim stílusától. Kiváltam a családi utazgatásból, komoly érzelmi vágás volt, hiszen előtte tizennyolc évig benne éltem és lélegeztem, velük együtt. L.A.-ben maradtam, ők tovább utaztak.

- Akku.. - leroskadok a fal tövébe, fogom a homlokom. Hallottam a hátam mögött, hogy vigyázzak, akkor már késő volt. Hammer lábdobogását hallom magam mögött és a röhögését.
- Mondtam bazmeg, hogy ajtóóóó - felhorkant, ahogy meglátja, mit csinálok kínomban.
- Nem tudtam, hogy ilyen kicsi az ajtófélfa.
- Kicsi? - Néz döbbenten rám. - De hiszen az két méter magas. Ez azt jelenti, barátom - csap vállon, horkantva egyet a röhögésében. - Nőttél a nyáron.
Hammer ezek után kifejezetten kereste az alkalmakat, mikor vágtam be a fejem, vagy kerültem kínos helyzetbe tömegközön. Ez csak pár hónapig tartott, nagybátyámtól megkaptam a mociját, egy utó szülinapi ajándékként. És mert megtanultam, hogyan kezeljem a magasságom.

Vége az egyetemnek és vége a bandának is. Hammer inkább elment dolgozni egy gyárba, nem bírta azt az életmódot, ami a lételemem volt, így nyakamba vettem az államokat és ahol kaptam szerződést, oda mentem dolgozni. Háttérzenészt mindig keresnek, az alkalmazkodással kutyabajom. Így kerültem például filmzenék készítésébe is, s onnan már könnyebb volt mozdulni, ha esetleg kiürült a kasszám. Az egyik közös meló után a dobos megkeresett, hogy basszusgitárost keresnek a bandába, és szerinte jó lennék.
Nagyjából fél éve voltunk együtt, mikor az egyik este, a klubban történő fellépés után megkeresett egy pacák és adott nekem egy időpontot és helyszínt. Meghallgatás. Nem hangzik rosszul, s tudtam, nem eszik olyan forrón a kását. A meghallgatásokat kifejezetten kedvelem. Rengeteg hasonszőrűvel találkozni, tudást, technikát lehet cserélni, táplálkozni belőle. Van, akinek verseny, nekem tanulás és fejlődés. És élvezet.
Meglett a második kör is, ekkor tudtam meg, ki is keres zenészeket. Egyből rákerestem a neten, s igyekeztem megismerni a stílusát, de leginkább őt magát. Hallottam már, s tetszettek is a számai, s azon gondolkodtam, milyen stílus is lenne a legjobb hozzá. Nagyon jó hangja van, érzi a ritmust is, benne is benne dobog.
Kíváncsi lettem, mi fog ebből az egészből kisülni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex Skylar
Alex Skylar EmptySzomb. Dec. 21, 2019 11:39 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Alex!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Úgy látom, Caitlin bandája gyorsuló ütemben érkezik meg, aminek Ő nyilván nagyon fog örülni, és ez nektek is egyre több játéklehetőséget biztosít.  Alex Skylar 4146035580 Az is egy jó dolog, hogy amennyire eddig láttam, más-más háttérből érkeztek, így érdekes végigkövetni, hogy ennyire más utak végül ugyanoda vezethetnek, bár persze manapság talán illendőbb volna a "Minden út Rómába vezet" mondást átírni New Yorkra. Very Happy
Így, hogy a családod maga is zenész, nem is annyira a zenéhez való viszonyulásod és rátalálásod volt kérdéses, hanem az, miként jutsz el a saját stílusodhoz. Az, hogy ez már tizennyolc éves korodban magadénak érezted – legalábbis eléggé ahhoz, hogy tudd, mi Nem tetszik –, meglepő, és mondhatnánk, hogy igencsak bátor lépés volt abban a nagyvárosban maradni. Persze, az ember tizennyolc évesen már úgy érzi, övé a világ, s csak retrospekt módon jön rá, mekkora hibákat is vétett, és mennyire nagynak is gondolta magát olyasmiben, ami valójában saját közegét nézve igencsak kicsi volt. Mondhatni, az évekkel egyre kisebb leszel, a világ pedig egyre nagyobb – míg megint el nem érsz oda, hogy minden kicsinek érződik. Olyankor sem a világ lesz kisebb, csak a saját életútja során hozott döntések útlezárásaiban vergődik az ember – ha szerencséje van, akkor persze ezt nem vergődésként éli meg, hanem hogy végre elért oda, ahová kívánt.
Esetedben ezek a lépések még hátra vannak, hiába nő nagyra az ember, azért mégiscsak a Z-generáció szülöttje vagy, már generációs marketing szempontból. Az idősebbek annyit látnak, a seggeden van még a tojáshéj, bár már aligha a hatvanas-hetvenes éveket éljük, ahol a rockzene és  Led Zeppelin egyszerre volt a lázadás és a züllés ikonja, már felnőtt fejjel nézve. Nyugodt srác vagy, aki egyelőre még igencsak az Útja elején jár, bár kis szerencsével talán megtaláltad a társakat, akik majd végig követnek rajta, és együtt találhatjátok meg, aztán írhatjátok felül a határaitokat. Alex Skylar 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Alex Skylar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex Williamson
» Skylar Sykes
» Skylar Sykes
» Alex Freling
» Lena & Skylar - Three years ago

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: