New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 20:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

watson ford thyfault
Témanyitáswatson ford thyfault
watson ford thyfault EmptyCsüt. Feb. 07 2019, 20:42
Watson Ford Thyfault


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
watson ford thyfault
Becenevek:
watt
Születési hely, idő:
1994.02.04.
Kor:
25
Lakhely:
queens
Szexuális beállítottság:
100 % hetero
Családi állapot:
öhm... van
Csoport:
diákok
Ha még tanul:
nyu- school of medicine (szakosodást követően általános gyerekorvos)
Ha dolgozik:
eladó egy képregény boltban
Munkahely:
forbidden planet comic store
Hobbi:
kórházak, iskolák, óvodák pingálása (legtöbbször hercegnők, szuperhősök és állatok kerülnek a falakra)
Play by:
kit harington

Jellem

Ilyet még nem csináltam, de akkor összeszedem a gondolataimat.

Amit szeretek:
▲ citromos fagylalt
▲ répatorta
▲ lányok (!!!!)
▲ képregények
▲ kölykök
▲ barátaim
▲ nyári eső
▲ szex (mint mindenki más)
▲ a hajam (nem fűznék hozzá semmit)

Amit nem szeretek:
▲ sör
▲ galambok (gusztustalan kis lények)
▲ hisztis picsák
▲ ha valami nem sikerül (elsőre)
▲ amikor rajzolás közben kitörik a ceruza hegye
▲ hányni (előfordul egy-egy vizsgaidőszak végeztével - bulizunk, nem vagyok bulímiás vagy hogy hívják)
▲ a hazug embereket

Egyébként meg egy teljesen átlagos huszonéves vagyok, tele élettel és célokkal, csak általában ezek a célok nem az enyémek, így amennyire csak lehet, próbálom megtalálni az egyensúlyt. Hogy örömet szerezzek a szüleimnek, akik felneveltek anélkül, hogy egyezne a DNS-ünk meg magamnak is azzal, hogy azt csinálom, amihez kedvem van. Egyelőre még hánykolódom az élet tengerén, néha megfeneklik a hajóm, de olyankor van, aki kihúzzon.
Szóval élvezem azt, ami megadatott nekem.

Múlt


Watson
A vér szerinti édesanyámtól kaptam. Az urbán legenda szerint ez volt az első gondolata, mikor magához tért a drog mámorából. Függőként jöttem a világra, heteket küzdöttem a kórházban, akkora voltam, mint egy zacskós tej, de már mindenki csodájára járt az azóta védjegyemmé vált hajamnak. A nővérek úgy érezték, nem illik rám ez a név, dühösek voltak anyámra, aki aztán végül ott hagyott a kórházban. Mindenféle beceneveket aggattak rám, többségük a hajammal volt párhuzamban, de azt mondták, elégedett voltam és folyton mosolyogtam. Miután végre sikerült lejönnöm a szerről. Közel négy hónaposan.

Ford
A szüleim nem voltak elégedettek az első keresztnevemmel, így hát adtak egy másodikat. Igen, jól gondolod, az autómárka után kaptam, mert apám az első randevújukon egy Forddal ment anyámért. Ők nem is szólítanak Watson-nak, legtöbbször csak akkor hívtak így, ha mérgesek voltak rám és az is inkább csak gyerekkoromban történt meg. Ja igen, a gyerekkorom… felhőtlen, boldog, vidám meg miegymás. De tényleg. Azok után, ahogy megszülettem, ahogy elkezdtem az életemet, nem is alakulhatott volna jobban. Nem voltam elkényeztetett gyerek, de megkaptam mindent, amit akartam.

Thyfault
Az eredeti nevem Watson Gallagher, de mivel anyám hosszas győzködés után végül lemondott rólam, így zárt örökbefogadás után a Thyfault családhoz kerültem. A szüleim sokáig próbálkoztak, hogy saját gyerekük legyen, de végül az adoptálás mellett döntöttek. Öt hónaposan kerültem hozzájuk, miután gyógyulttá nyilvánítottak. Elmondásuk szerint világ életemben mosolygós gyerek voltam, még akkor is, amikor ráébredtem arra, mennyire különbözöm tőlük. Sosem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, ez leginkább az iskolában ütközött ki, amikor szekálni kezdtek a többiek. Nyilván mindenkinek szemet szúrt, hogy amíg a szüleim feketék, nekem hófehér bőröm van.

Watt
Mac… vajon ki más nevezné el az embert így. Meg egyébként is, ő volt az első, aki nem Ford-nak szólított és ettől valami ultra dögös glóriát kapott a feje fölé. Azt hittem, működhet a dolog kettőnk között, de valami oknál fogva, teljesen másként kezdett el viselkedni velem. Kezd üldözési mániám lenni… mindegy is, kezdem megszokni, hogy nem így neveznek, sőt, már magam is így mutatkozom meg a legtöbb helyen. Otthon ez egész másként van, ott továbbra is pokolra jut, aki Watson-nak szólít.

1994.02.04.
Röhejes, ha azt mondom, hogy szülő anyám születésnapján jöttem a világra? Mert szerintem az. Betöltötte a tizenhatot, amikor felsírtam a kórteremben. Néha eszembe jut, hogy vajon mi lehet vele? Él e még egyáltalán és gondolkodott e valaha azon, hogy felkeressen engem? Nem zárkózom el a találkozástól, de nem is erőltetem. Nem én leszek az, aki foggal-körömmel ragaszkodik a nagy egymásra találáshoz, abból már kinőttem. Kisiskolásként minden vágyam az volt, hogy láthassam akár egy percre is. Ma már nem érdekel különösebben.

25
Még nincs egy hete, hogy betöltöttem. Nem érzek különbséget, bár azt mondják, közelebb kerültem a bűvös harminchoz. Az évek múlását most már inkább abban mérem, hogy mennyi időm van még az egyetemből. Elvileg mire tényleg harminc leszek, addigra végzek a szakosodással is. Szóval igazából leszarom, hány éves is vagyok, a lényeg, hogy tök jól érzem magam.

Queens
A szüleim Manhattan-ben élnek, egy puccos házban. Apám általános sebész, anyám pszichológus, nem hétköznapi család vagyunk az biztos. Rendszeresen voltam anya  elemzéseinek tárgya, főleg gyerekkoromban, amikor azt hitték, továbbra is szenvedek a szülőanyám okozta drogfüggőség miatt.
A lakást, amiben élek akkor kaptam, amikor felvettek az egyetemre. Négy hálószobás, nagy erkélyes, gond nélkül eléldegélünk benne. Néha kész bolondok háza és olykor nem tudom, ki kinek a valakije, meg kihez tartozik, de az biztos, hogy Mac és Dante az állandó lakótársaim.

100 % hetero
Ez nem is értem, miért kérdés… talán azért, mert kicsivel több időt töltök a tükör előtt még nem jelenti azt, hogy meleg lennék. Vagy talán igen?! Baromság. Nézz már rám! A hajam külön mutatvány és ha anyámon múlna, már rég levágta volna álmomban, de ragaszkodom hozzá, mindenki így ismert meg. El kell bíbelődnöm vele az igaz, és szeretek vásárolni is, de hé, ez még nem jeleneti azt, hogy…. szent szar, tényleg azt hiszik rólam, hogy képes lennék félmeztelenül végigvonulni az utcán, szivárványszínes ruhában?!

Öhm… van
Lányok, hangsúlyozom, lányok társaságát keresem, találom, illetve ők találnak meg, szerintük cuki vagyok, de ez a lehető legrosszabb dolog, amit egy pasinak mondhatnak. Le is lomboz rendesen. Legutoljára két hete voltam nővel, az se volt egy nagy hűha, leszögezném, nem az én hibámból. Tényleg nem én miatta alakult úgy, ahogy.

Diák – NYU
Ötödéves vagyok. Eleinte gyűlöltem, de a háttérből érkező nyomás miatt belevágtam és továbbra is folytatni fogom, de nem tudom, leszek e valaha olyan általános gyerekorvos, aki a szakmájában tevékenykedik majd. Mert imádom a lurkókat, leginkább azokat, akik 0-1 év között mozognak. De csak mert azt csinálják, amit te mondasz nekik.
Az apám orvos, elsírta magát, amikor felvettek, a világ legbüszkébb embere, de határozott elképzelései vannak és nem fél kimondani azt, amit gondol. Be kell fejeznem az iskolát, nincs más választásom.

Forbidden Planet Comic Store
A legkirályabb hely a világon, lassan másfél éve dolgozom itt. A tulaj egy marha jófej, középkorú pasas, aki szombatonként zárás után megengedi, hogy átböngésszem az össze képregényt. Néhány skiccemet bevittem neki és eléggé rápörgött a dologra, szóval még az is lehet, hogy lesz egy saját újságom, amit limitált kiadásban kiadhatok. Nem lenne rossz, tekintve, hogy nem az orvoslás életem munkája.ű

Hercegnők és szuperhősök
Amikor épp ráérek, szívesen pingálom a kórházak, óvodák falaira a kölykök kedvenc mesehőseit Elsa-ban vérprofi vagyok, ha akarod szende és szűzies, máskor kurvás, de inkább az eredetit festem a falra. Szeretem, amikor először látják meg a munkám és totál elvarázsolva ölelnek meg. Ilyenkor néha elgondolkodom azon, hogy az egyetem befejeztével, maradok orvos, de amint belépek a képregény boltba, elszáll ez az agyament ötletem.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: watson ford thyfault
watson ford thyfault EmptyVas. Feb. 10 2019, 17:05
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Watson!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Épp nemrégiben gondolkodtam el rajta, hogyhogy nincs az oldalon Kit Harington pofijával karaktert. Most kicsit az az érzésem, hogy "bevonzottalak". Very Happy Mindenestre tökéletes választásnak tűnik ehhez a kicsit komoly, még az útját kereső karaterhez. Nagyon tetszik és kreatívnak találom a módot, ahogy a történet részét megoldottad. Nevekhez és számokhoz kötve mutattad be a karaktert, és így sikerült több oldalról, több szemszögből megismernünk őt. Megvannak benne azok a végletek, amelyek izgalmassá teszik, kezdve a születésének körülményeivel, és az utána következő pár hónappal, illetve a jómódú befogadó családjával, akik egy teljesen más vonalat képviselnek, és azt hiszem, minkettő érezhető a jellemén is. A nevelő szülei minden bizonnyal mindent megadtak neki, ami tőlük telt, és nem szenvedett hiányt semmiben, mégis abban a tudatban élni, hogy a vérszerinti anyja, aki egykor lemondott róla, valószínűleg valahol odakint él a nagyvilágban, ez biztosan nyomott hagyott rajta. És most meg kell birkoznia azzal a feladattal, hogy eldöntse, mit szeretne az életben? Orvos lenni, ahogy elvárják tőle, vagy követni az álmait? Drukkolok, hogy megtalálja az arany középutat! watson ford thyfault 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
watson ford thyfault Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
watson ford thyfault Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
watson ford thyfault Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
watson ford thyfault Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
watson ford thyfault
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Allen Ford
» Erin Watson
» Mason Jackson Ford
» Henry Ford Lane
» Brett Watson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: